Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 138, 139, 140  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 10:57:27 vasta tsitaadiga

Minu point oli rohkem, et see on võimalik ja mina - because why not - muidugi sahkerdan rohkem oma lõbuks ja lapse harimiseks.
Saaks ju ka lihtalt võtta selle teise valmis komplekti 95 € eest ja sinna osta eraldi kaarti sisse. Jääks hind kuskile 150 € kanti ja ei peaks võimlema.
Aga wheres the fun in that icon_smile.gif

hkurujo88r, mis sa luuletad, benchmarkid on ju olemas.

Link

Kui ma oleks lapsena saanud sellised asju mängida sellise visuaaliga ma oleks õnneks lolliks läinud.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 11:09:37 vasta tsitaadiga

Hämmastav, meie lapsepõlvest on graafika vahepeal paremaks läinud, seda poleks tõesti osanud oodata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 11:17:02 vasta tsitaadiga

Dunno, subjektiivselt on graafika suht sama ma ütleks või isegi halvemaks läinud.
Ma mäletan kui ma esimest korda mängisin Motorheadi või P.O.D.i ja kui realistlikuks ja lahedaks ma seda pidasin.
Või kui elutruuks ma Xcom 1 pidasin ja kuidas nautisin oma mingi 8ndat playthrough-d...

Link

Spoiler Spoiler Spoiler


Tagantjärgi muidugi näed kui kaugele graafika on tulnud, aga sel hetkel, selles eas, tundub see ikka cutting edge...
See mingi hull fidelity probleem on tegelikult olemas ma arvan tänapäeval mingile 10% inimestest, ülejäänute jaoks on natuke vaseliinine pilt mis kuidagi pidi 60 40+ fps on stabiilselt suht ok.
Lastele veel enam.

See et meie siin oskame vaadata ja sellest teemast ajendatuna viriseda ei tähenda neile midagi.
Päris inimestel, päris maailmas on valdavalt savi kas need sätted on High või medium või kas pathtracing on peal või fabritseeritud valgus...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 21.04.2023 11:38:46, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 21.04.2023 11:18:00 vasta tsitaadiga

Aeron, su videos kõvasti uuem prose. Mida ma luuletan. Endal kasutuses ja tean väga hästi. Farming simulator 22 nt isegi tööle ei saanud viimati.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 11:38:06 vasta tsitaadiga

No selles mõttes võib sul õigus olla, et kui sul juba toonase standardi jäärgi oli juust prose, siis nii ongi.
Tänapäeval osta "korralik" sama generatsiooni prose on paarikümne eurone kulu (2x3470 saadaval okidoki.ee-s @ 25 €) ja tulemused räägivad enda eest:

Link


Natuke hämmastav on see kriitika ja vastuseis. Ma olen natuke ainuke lollakas kellele tundub täiesti amazing, et suht normaalselt on võimalik mängida nii väikese raha eest.
Oleks siis, et oleks mingi all low, vaevu veab välja 30 fps kogemus, pidevad stutterid. Kogemus mida mina eeldaks 120-150 € juures, aga meil on täiesti tänapäevased mängud kesmistel sätetel mis jooksevad 1080p juures ilmas uuremate probleemideta. Ma ei mäleta ühtegi hetke oma teadlikus elus, kus see selline kogemus oleks nii püütavas kauguses...

Me viriseme mingi paarikümne euro ümber ja toome 500 € konsooli parimaid hetki paraleeliks võrreldes masinaga, mis maksab vähem kui Elite controller.
Millel saab tasuta 300+ mängu (Epic) ja mis toetab VRi...
Me peaks kõik kollektiivselt tantsima suure lõkke ümber rõõmust...

Arvuti on ajalooliselt olnud kallim soetamise hetkel ning piisava mängude hulga juures ning mitme aasta möödudes, mängude hinna ja tasuliste teenuste puudumisel on ta konsooliga võrreldavasse või isegi odavamasse kuluklassi lõpuks maandunud. Täna, kasutatud peast asju ostes, saad sa 1/5 miinimum palga eest masina, mis annab sulle good enough kogemuse + terve posu tasuta mänge. See on nothing short of amazing!

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 21.04.2023 11:44:02 vasta tsitaadiga

Mul i5 3570k, isegi world of tanksi ei saa high peal lasta, et normaalne fps oleks. Vahi aga edasi youtuubi videosi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 12:42:47 vasta tsitaadiga

Oeh, sa tood ikka veidraid argumente, tasuta 300+ mängu ... Anna mulle nüüd palun link kust ma saan 300+ tasuta mängu Epicus.

Ma oletan, et enamusel meist siin on erinevatel platvormidel sadu mänge, aga tehniliselt, kui ma täna "tädipojale" 150€ arvuti paneks, oleks tal 0 mängu (ei arvestanud f2p mänge).
Samas muidugi xbox/PC gamepass annab 100+ mängu kuutasu eest, nii et selles suhtes vahet pole kumb valida.

Ma pole kunagi aru saanud sellest, miks siin teemas on läbi aegade surutud seda teemat, et PC puhul saab mängida kehva graafikaga.
Minujaoks on PC puhul alati olnud oluliseks see, et ma saan parema pildi kui konsooliga. Aga ma olen tänaseks ilmselt liiga vana, et ma viitsiks veel pead
vaevata, kuidas vanaraua peal mingeid mänge talutavalt jooksma panna.


viimati muutis eShelobik 21.04.2023 12:50:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 12:49:10 vasta tsitaadiga

E: topelt sai
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 21.04.2023 12:56:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 13:03:02 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, räägi siis asjast, kui päriselt tahad ka rääkida sellest...
1. Mis su masina konf siis täpselt on? Ram? SSD? Os? Update-id peal? SSD-d vabaruumi rohkem kui 20%? Mäng jookseb SSD pealt? Muud mängud jooksevad võrreldes bencmarkidega ootuspäraselt?
2. Mis asi on normaalne FPS ja mille puhul sa seda kätte ei saa? Mis su ootused on? Mina ütlesin siin, et 1080 ja med/high enamikes mängudes võiks ok, ilmselt mõnel puhul low. Kui sa ootad 1080 maxed out @ 100 fps, siis jah, ilmselt seda kätte ei saa..

Mis puutub youtube-i, siis see on täiesti adekvaatne koht kust näha, milline võiks/peaks olema baseline performance.
See kui sinu konkreetne setup (ilma detaile teadmata) ei performi to spec, ei tähenda, et see on norm ja ootuspärane tulemus.

eShelobik, ma ju ülevalpool ütlesin ka, et va juhul kui tõesti alustada tühja koha pealt, siis pole suuremat vahet, kas xbss või see pc, sest gamepass on ilmselt ikka parim valik sortimendi hankimiseks.
Aga kui sul on olnud mahti Epicus korra nädalas clickida claim free games, siis tänaseks oleks sul ca 350 mängu.
Xbss kahjuks räägib ka gamepassi sortimendi puudulikkus ja asjaolu, et Sony asjad ilmselt sinna kunagi ei tule, aga PC peale tulevad.
Veel üks miinus on VR toe olematus.

Mis puutub graafikasse,siis mida tegelt rõhutatakse valiku/budgeti vabadus ja mida mina viimastel päevadel rõhutan veel täpsemalt on see, et asjaolu, et aastate tagused midrange videokaardid, mis 1080P juures toodavad talutavaid elamusi on tänaseks nii soodsad, et tegelikult entry level gaming masin on soodsam, kui ta pmt kunagi on olnud. Mis ei tähenda, et sa ei või ikka kulutada 5000 € PC peale, lihtsalt diminishing returns tuleb üha varem kätte...

Ma ka pole aastaid viitsinud toimetada raua peale mõtlemisega ja selle pärast minu enda profiili masin on selline nagu ta on.
Aga lapsele tegemine tekitas teatud helgimuse selle kunagise - toona eelarvest ja üldse maailmas saadaolevast jõudlusest tingitult - hobi suhtes ja seega vaatasin sellele lihtsalt värske pilguga otsa ning see mis ma nägin üllatas mind positiivselt.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 21.04.2023 13:09:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 21.04.2023 13:05:03 vasta tsitaadiga

Milline VR tugi sellel 100-eurisel PC vanaraual siis ka on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 13:21:43 vasta tsitaadiga

Killer85, kas meil on komme teemat enam mitte lugeda... üleval pool on täiesti video olemas selle osas, millist kogemust oodata on.
Aeron kirjutas:

Esimese hooga tahtsin kohe öelda, et see pole selle odavama masina suutlikuses anyway, aga tegelt isegi kind of on:

Link



Konkreetselt VR võtmes on vb 6 GB 1060 GTX parem valik. Hind ka sama 65-75 €. Encoder on parem.
Huvitav tradeoff, sest heade driverite tõttu on 580 RX 15% kiirem mängudes muidu vs 1060 GTX, aga GTXi VR streaming perf on parem encoderi tõttu palju parem ning teine asi on see,et GF Experiece tööriistad vb ka on olulised kellelgi, kes tahaks nt striimida vms... alternatiive muidugi on..

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 21.04.2023 13:31:23 vasta tsitaadiga

Komme lugeda ikka on.
Aga igat kümneminutilist videot ei viitsi tõesti vaadata, eriti kui postituses ka muid veidraid väiteid.

Võtame või selle õnnetu NBA 2K20 - mulle meeldib ka kossu teha.
Nagu see oleks miinus, et Xboxi peal enam vana mängu ei müüda, mille serverid nagunii maas? 2K23 on tänaseks väljas, sügisel tuleb 2K24...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 13:32:12 vasta tsitaadiga

Aeron, Mingil põhjusel taandub alati Sinuga mängude puhul kvaliteet=kvantiteet, jah Epic jagab tõesti tasuta mänge, aga väga suur osa neist on asjaarmastajate poolt loodud max 10 eurosed mängud. Ma iga nädal vaatan mis seal on ja kui aus olla, siis enamikel nädalatel pole sealt midagi võtta, on erandlike nädalaid kuid siiski. Sinu kirjeldus PC gamingust läheb aina hullemaks, isegi hullemaks kui see reaalselt on.

Osta, müü, vaheta mingit risu, kombineeri. Oota 3 aastat ja võibolla jagab Epic mõne mängu mis meeldib ja isegi kui ei jaga, siis vähemalt saad taguda vastu rinda, et sul on 350 mängu millest ühtegi Sa ei mängi. Tood välja üksikud PC peal olevad tasuta online mängud, mis on paksult täis cheatereid, minu CS GO mängu huvi sai väga ruttu otsa kui igas teises serveris mingi töll läbi uste headshote lajatas. Teises tasuta online mängus Warzone bannitakse sadade tuhandete kaupa cheatereid, aga ei PC gaming on parem, see annab võimaluse kõigil olla töll.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 21.04.2023 13:36:33 vasta tsitaadiga

Mis te jaurate; inimene on õnnelik, et sai 150€ mänguarvuti - mängi ja naudi icon_lol.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 14:03:50 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Tegelt pole viga, eks saaks kuidagi hakkama.
Dota 2 (3,430 Hours played:)) ja Starcrafti ei ole. Need olid esimesed asjad mida vaatasin, aga muud asjad tegelt suht olemas.
Teine asi on muidugi see, et mul on steam library kus on juba 2k mängu ja neid uuesti osta xboxi peale... ma olen liiga pot commited juba icon_smile.gif

Miks peaks uldse konsooli poole vaatama kui strateegiamange mangida?
Samuti, mis kasib olemasolevast arvutist loobuda, selle voib ju soetatud Steami mangude jaoks alles jatta.

Voibolla eksin, kuid vaevalt sa neid 2000 mangu labi oled manginud?

Ma ei pea sind silmas, aga koik mu tuttavad, kel manguarvutid, hoardivad omale Steami kontole mange kokku ja kui kusida, palju neist mangudest reaalselt labi on mangitud, siis voibolla 5-10% icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 14:11:47 vasta tsitaadiga

Killer85, funktsionaalne lugemine tuleb kasuks. Sa ilmselgelt lugesid mu posti kus jagasin mänge mida mängisin ja mida ei olnud xboxil ning ma spetsiaalselt nii NBA kui Batmani puhul tõin esile, et teised seeria mängud samas on olemas ja ei pidanud seda probleemiks; kuigi vb mängu mängimise hetkel vb ei oleks alternatiive olnud...

Foxxx, eks sa näed minu postituses seda mida sa otsid... Tõsi ma siin teema ei ole propageerinud heeblite haigust (kõik sätted peavad olema max ja raud peab olema uusim), vaid vb natuke ebatraditsiooniliselt olen pigem rääkinud sellest, et tegelikult saab PC peal ka odavalt läbi ajada. Nagu ikka on igal asjal hind ja mida odavamaks lähed, seda leidlikum pead olema.
Aga ärme unustame, et see on vestlus võimalustest, mitte kohustustest.

Sama väide kehtib ka Epicu kohta. See on võimalus, mida saab kasutada, kui oled teatud ebamugavusteks valmis.
Konsooli peal ei ole sellist võimalust isegi kui sa seda tahaksid.
Ning ei, loomulikult Epic ei jaga ainult kulda ning seal on suur osa jampsi, aga seal on ka häid asju.
Nt minul on seal A Plague Tale, Alan Wake, Alien Isolation, Amnesia, Assasins Creed Syndicate, Batman-, Bioshock- ja Borderlands triloogiad, Control, Death Stranding, Destiny 2, Dishonored 1-2, Dying Light, GTA 5, Hitman, Inside, Kerbal SP, Kingdom Come, Lego Batman triloogia + builders, Metro 1-2, Mudrunner, Mutant, NBA2k21, Nioh, Overcooked 1-2, Pillars of Eternity, Prey, Reddout, Remnant, Tomb Raider 1-3, Shadow Tactics, Dragonfall, Sherlock Holmes C&P, Battlefront 2, SW Squadrons, Superhot, Talos Principle, Warhammer, Tropico, Ethan Carter, Vampyr, Xcom2, Watchdogs, Wolfenstein...

...ja see on väike osa ainult igast asjadest mida ma ei maininud. Täsiselt väidad , et sa ei leiaks sealt nimekirjast häid mänge mida mängida?

SKG, üsna väikse osa olen läbi mänginud, aga ma ostan mänge väga mitmel põhjusel - nt tänutäheks kunagi lapsepõlves piramise eest või selleks, et teatud tüüpi mänge toetada, et neid rohkem tuleks. Mingid jura tuleb bundelitest ka, kus huvi on reaalselt vb 1-2 mängu vastu jne.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 14:20:28 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

SKG, üsna väikse osa olen läbi mänginud, aga ma ostan mänge väga mitmel põhjusel - nt tänutäheks kunagi lapsepõlves piramise eest või selleks, et teatud tüüpi mänge toetada, et neid rohkem tuleks. Mingid jura tuleb bundelitest ka, kus huvi on reaalselt vb 1-2 mängu vastu jne.


seda veidram on Sinu lehvitamine 2000+mänguSteamlibrary-ga ja selle justkui mingi argumendina välja toomine icon_neutral.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 14:24:48 vasta tsitaadiga

Aeron, Ma tõin Sulle ka võimaluse, võimalus on soodsalt osta konsoole ja kallimalt müüa, Võimalus on ka täna osta vanem konsool ja mängida mänge, mida pole kunagi PC peale tulnud ja ilmselt ei tule ka. Erinevalt PC-st on konsoolidel päris hea valik ka mänge plaatide peal, mis online poodides on delisted erinevatel põhjustel. Eriti karm on see erinevate automängude puhul, sest litsentsid aeguvad ära.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 21.04.2023 14:25:58 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Killer85, funktsionaalne lugemine tuleb kasuks. Sa ilmselgelt lugesid mu posti kus jagasin mänge mida mängisin ja mida ei olnud xboxil ning ma spetsiaalselt nii NBA kui Batmani puhul tõin esile, et teised seeria mängud samas on olemas ja ei pidanud seda probleemiks; kuigi vb mängu mängimise hetkel vb ei oleks alternatiive olnud...


...sest see väide on täielik jama.
2K20 täiesti olemas Xboxil...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 14:52:50 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
SKG, üsna väikse osa olen läbi mänginud, aga ma ostan mänge väga mitmel põhjusel - nt tänutäheks kunagi lapsepõlves piramise eest või selleks, et teatud tüüpi mänge toetada, et neid rohkem tuleks. Mingid jura tuleb bundelitest ka, kus huvi on reaalselt vb 1-2 mängu vastu jne.

Sel juhul jaab arusaamatuks, miks see tahtsust omab:
Aeron kirjutas:
...mul on steam library kus on juba 2k mängu ja neid uuesti osta xboxi peale...


Aeron kirjutas:
GTA 4 - (rly?)

GTA IV on Xboxi peal olemas, backwards compatible.
https://www.xbox.com/en-IE/games/store/grand-theft-auto-iv/brq2sczctxf2
https://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-4-xbox-360-code-compare-prices/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 21:35:38 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Aeron kirjutas:

SKG, üsna väikse osa olen läbi mänginud, aga ma ostan mänge väga mitmel põhjusel - nt tänutäheks kunagi lapsepõlves piramise eest või selleks, et teatud tüüpi mänge toetada, et neid rohkem tuleks. Mingid jura tuleb bundelitest ka, kus huvi on reaalselt vb 1-2 mängu vastu jne.

seda veidram on Sinu lehvitamine 2000+mänguSteamlibrary-ga ja selle justkui mingi argumendina välja toomine icon_neutral.gif


Natuke veider on igale oma lausele konteksti pakkuda, aga olgu.
See on relevantene just sedapidi, et kui mul on olemas library aastast 2005 vms, siis PC userina on sellel tänapäeval ka väärtus.
Mitu konsoolimängu kogu oma gaming elu jooksul sul kogunenud on, mida saad vabal ajal mängida või sõpradega /pere liikmetega mugavalt jagada?

Foxxx kirjutas:
Aeron, Ma tõin Sulle ka võimaluse, võimalus on soodsalt osta konsoole ja kallimalt müüa, Võimalus on ka täna osta vanem konsool ja mängida mänge, mida pole kunagi PC peale tulnud ja ilmselt ei tule ka. Erinevalt PC-st on konsoolidel päris hea valik ka mänge plaatide peal, mis online poodides on delisted erinevatel põhjustel. Eriti karm on see erinevate automängude puhul, sest litsentsid aeguvad ära.

Väga hea, kas tahad läheme detaili selle võrdlusega? Mis sa arvad, mitu koonsooli ja mängu sul tuleb hankida, et PC emulatsiooniga võistelda? Mitu raha see maksab ja kust neid üldse saada on?
Mis nüüd müüki ja müümisesse puutub, siis tõesti vahepeal oli põgusalt olukord, kus varemalt konsooli ostnud inimesed (ja scalperid) said osta PS5 ja selle kallimalt müüa. Fair game I guess, sarnaselt PC GPU scalpinguga. Ei kiida heaks, aga ... kapitalism.
Ju on kuskil ka mingi seltskond die hard collektsionääre, kes heas korras originaal riistvara ja mängude eest on valmis maksma huvitavaid numbreid, aga see ei ole tavapärane olukord.

See erineb oluliselt PC-st, sest PC puhul on 1080p endiselt piisavalt relevantne reso, et sellel mängida on suht ok ja samal ajal on PC tech läinud oma jõudluses sellest nii kaugele ette ära, et ON TAVALINE (loe: ilma erilise pingutuseta saab 2nd hand turult iga mees osta, kui teab mida osta) saada odavalt adekvaatset rauda.
Ehk siis see olukord , mis täna on - kui just uut kiibikriisi ei ole - ei lähe hullemaks. Ei ole ajutine. 1080p PC peal on odav ja kättesaadav. Norm on nihkunud...

Aeron kirjutas:
GTA 4 - (rly?)

GTA IV on Xboxi peal olemas, backwards compatible.
https://www.xbox.com/en-IE/games/store/grand-theft-auto-iv/brq2sczctxf2
https://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-4-xbox-360-code-compare-prices/[/quote]

Ty , mulle tunduski, et wtf, kas olen lolliks läinud.

Killer85, NBA osas mul kiire otsinguga ei tulnud välja, aga vb oleks pidanud paremini otsima, aga mainisin ka kohe, et see pole eriti oluline ,sest teised, uuemad entrid tulid kenasti otsinguga kohe välja. Oli liiga ebaoluline asi, et sellele rohkem aega raisata.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 22:25:40 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

See on relevantene just sedapidi, et kui mul on olemas library aastast 2005 vms, siis PC userina on sellel tänapäeval ka väärtus.
Mitu konsoolimängu kogu oma gaming elu jooksul sul kogunenud on, mida saad vabal ajal mängida või sõpradega /pere liikmetega mugavalt jagada?


wtf? järjest segasemaks sul asi läheb... püüa nüüd olla natuke ja oma kõrge hobuse otsast alla tulla vms. xboxi libraryd on samamoodi olemas, nagu steamil. minul isiklikult on seal mängud 360 aegadest, ei ole kunagi plaadiversioone eelistanud ja kõik need mängud on mängitavad ka series x peal.
lisaks on mul ka korralik steam/epic/uplay library ja nüüd tekib ka mingisugune ps library, pereliikmetega jagada ja vabal ajal mängida saab neid kõiki igatepidi, miks sõpradega jagama peaks, ei kujuta ette.

ja kõik see endiselt pole kuidagi relevantne lihtsalt igaks juhuks kokku ostetud 2000+ itemiga libraryga vehkimiseks icon_neutral.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2023 17:24:44 vasta tsitaadiga

My bad, mul see viga on küll, et ma enamasti selles võrdluses mõtlen rohkem PS-i kui xboxi peale, sest xboxi sortiment on ... Ja ajalooliselt on konsoolid olnud valdavalt non-digital, see viimaste aegade trend, et digitaalne on ka sinna jõudnud. Huvi pärast tahaks näha nüüd kuidas täpselt see suhe muutunud viimase kahe generatsiooni vältel.
Aga jah, xbox osas, I stand corrected, vähemalt põhimõtte tasandil.

https://www.destructoid.com/2022-console-game-sales-70-percent-global-market-share-digital-downloads/
"When it comes specifically to console gaming, around 72% of all game sales were digital downloads, with only the remained 28% accounting for physical releases. This continues a trend we have witnessed for many years now, with each consecutive year seeing more and more customers opting for digital game purchases over boxed copies."

https://www.statista.com/statistics/1202234/global-playstation-game-unit-sales-digital-downloads/
Sony tilbendab seal 60-70% kandis.

*In the third fiscal quarter of 2023, approximately 62 percent of Sony Corporation's PlayStation gaming sales were generated via digital downloads.
**Digital downloads of full PlayStation games spiked in early 2020 due to the global COVID-19 pandemic...

Ma iseenesest kahtlustan, et enamikel playstation omanikel ei ole tagasiulatuvat digitaalset kollektsiooni, sest digitaalsel kujul hankimine on viimaste aastate suurem muutus ja füüsilised asjad müüakse maha.
Lisaks - ja parandege kui eksin - ei ole Sony backwards compatibility nii hea...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2023 23:02:28 vasta tsitaadiga

Aeron, Kui suur see list peaks olema, et see arvestatav oleks? Minu PS4/PS5 list tuli GOGi andmetel 145 digitaalset mängu ja ma tunnistan ausalt, et ma oleks pigem ikka suht vähe ostnud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2023 00:43:45 vasta tsitaadiga

Tundub, et ma pigem eksin selle tunnetuse osas:
https://www.pocket-lint.com/ps5-backward-compatibility-ps4-games-list-accessories-psvr/
Viimased 2 generatsiooni tundub olevat suht ok.

Mulle on alati meeldinud, et pc kollektsioon on "algsuest peale", aga ega seegi täiuslik pole ning iseagi seal vanemate asjadega võib olla omajagu ebamugavusi.
2022 steam survey andmetel: 19% - The percentage of games the average player on Steam played that were released 8 or more years ago. (31 milj concorrent users, mis on mingi ca 150 milj active?; mis teeks 6 milj concurrent ja 30 milj active kes retrot mängib?)

Tore et ajad on edasi läinud. Füüsilise puhul viska ära pmt plaat konsooli puhul, aga peale covidit on ka ikka konsoolid 80% digitaalsed juba.
Naiss.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 138, 139, 140  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.