Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2023 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2023 16:29:14 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/120170684/tanak-ja-martin-lopetasid-koostoo-monikord-ei-jaa-heategu-karistamata
Mindi vist tüliga laiali.....
tsitaat:
„Mõistagi on 17 aasta järel natuke kurb lahkuda, aga miski ei kesta igavesti. Olen saanud väärtusliku õppetunni, et mõnikord ei jää heategu karistamata,“ rääkis Märtin.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2023 16:49:57 vasta tsitaadiga

Mis siis nüüd juhtus, et suusad risti läksid?
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.04.2023 17:55:08 vasta tsitaadiga

REDGrey väärtus kukkus ju mutta, eks eesmärk oli pisike M-sport.
See WRC2 idee oli juba Toyotas nn. boonuspakett.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2023 21:32:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://sport.delfi.ee/artikkel/120170684/tanak-ja-martin-lopetasid-koostoo-monikord-ei-jaa-heategu-karistamata
Mindi vist tüliga laiali.....
tsitaat:
„Mõistagi on 17 aasta järel natuke kurb lahkuda, aga miski ei kesta igavesti. Olen saanud väärtusliku õppetunni, et mõnikord ei jää heategu karistamata,“ rääkis Märtin.


Ma lingi järgi vaatasin juba,et on kaardilugejaga koostöö lõpetanud icon_eek.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2023 11:17:28 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120171002/otseulekanne-ja-fotod-urmas-soorumaa-meelitas-taksofirma-omanikeringi-ott-tanaku-milline-on-mehe-ambitsioon

Forus takso hakkab nüüd kiiremini sõitma.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2023 11:19:03 vasta tsitaadiga

Sellepärast Märtiniga tülli mingidi? Märtin ei tahtnud taksot sõita? icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2023 11:20:14 vasta tsitaadiga

Nad ei saanud kokkuleppele, kes on roolis, kes loeb kaarti.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2023 11:25:31 vasta tsitaadiga

Tõsine wtf, samas töökoht olemas peale wrc sarja thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2023 19:12:48 vasta tsitaadiga

Minu kõrvu jõudnud jutt, kas see tõele vastab eusa_think.gif aga.... suures pildis täiesti loogiline jätk.

Pikk jutt lühidalt..... väidetavalt läksid Oti ja Markko suusad risti kuna Ott lahkus hyundaist ja peale seda tegi Malcolm otse Otile pakkumise..... mitte läbi Märtini ja tänu sellele jäid Märtinil enda protsendid saamata. icon_rolleyes.gif
Sealt oli jah tüli alguse saanud..... ning siis oligi tüli käigus lahminiseks läinud, et davai :"Osta siis mujalt ka välja kui umbes selle kohapealt mind välja jätsid". icon_cool.gif Môeldud tehtud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.04.2023 19:16:18 vasta tsitaadiga

Ei teadnud need suuremad lehegurud ka midagi. Väidetavalt ju Tänakul puudub "haldustasu" ehk seda pole ka Märtin saanud. On vaid olnud see ühine äri, aga selle rahad kukkusid hyundaist lahkudes ära. Märtin ilmselt pidas asja nõmedaks lahmimiseks ja nii see tüli keris.
https://sport.tv3.ee/wrc/tanaku-ja-martini-uhisfirma-redgrey-koostoo-hyundaiga-saab-labi/
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2023 19:53:38 vasta tsitaadiga

Eks vana hea teadmine "raha ajab tülli"
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 16:14:18 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/120172614/horvaatia-meedia-rallitaht-craig-breen-hukkus-karmis-avariis
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 16:21:21 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
https://sport.delfi.ee/artikkel/120172614/horvaatia-meedia-rallitaht-craig-breen-hukkus-karmis-avariis

icon_eek.gif RIP. Arusaadav, et ralli on ohtlik ala, aga täitsa pees šhokk ikka.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 16:30:40 vasta tsitaadiga

Need on need bagid, kus uksed ja kapott on metallist, ülejäänud plastik. Ju mingi aiajupp tuli läbi
Spoiler Spoiler Spoiler


Bagide ajasti thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 16:46:28 vasta tsitaadiga

Päris õnnetult läks. icon_sad.gif
Esialgu hinnates võiks öelda, et rallis on hullemaitki avariisid olnud ja autod rohkem katki olnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 16:46:35 vasta tsitaadiga

Traa, kui halb!🥺
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 16:56:31 vasta tsitaadiga

Väga halb, seda enam kui mõelda, et alles ta oli Rootsi ralli esikoha eest tugevas heitluses. icon_cry.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.04.2023 16:57:11 vasta tsitaadiga

Masendav icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 16:58:42 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Päris õnnetult läks. icon_sad.gif
Esialgu hinnates võiks öelda, et rallis on hullemaitki avariisid olnud ja autod rohkem katki olnud.


tsitaat:
Tänak võrdleb autosid Dakaril sõitvate bagidega. "Ümber on komposiit ja jämedalt kapott, esiklaas, katus ja tagaluuk peavad olema originaalauto küljest. Suures pildis ei ole ka aerot palju vähem kui eelmises autos. See näeb küll siledam välja, aga kuna auto põhi on kinni ehitatud, siis tekib F1 efekt, kus põrand töötab palju kaasa."

https://sport.err.ee/1608465065/tanak-hubriidi-eriparad-peavad-saama-soidustiili-osaks
Komposiit annab vaid välimust ja aerot

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 17:15:12 vasta tsitaadiga

R.I.P. Selliseid õnnetusi ei tohiks siiski juhtuda. Igasugune ralli on ohtlik aga sellisel viisil fataalselt, ei peaks sellist riski olema. Kurb, väga kurb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 17:30:48 vasta tsitaadiga

Oh õudust icon_cry.gif Tundub väga Kubica avariiga sarnane..
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 17:34:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Need on need bagid, kus uksed ja kapott on metallist, ülejäänud plastik. Ju mingi aiajupp tuli läbi
Spoiler Spoiler Spoiler


Bagide ajasti thumbs_down.gif

Bagid v mitte. Aiajupi vms vastu aitaks ainult soomustatud auto. Mingi maani vb päästaks carbonfiiber.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 17:41:26 vasta tsitaadiga

Sellise uudise peale ei teagi kohe, mida öelda. Äärmiselt kahju. Väga muhe tüüp oli.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 18:10:17 vasta tsitaadiga

Raitnow kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Need on need bagid, kus uksed ja kapott on metallist, ülejäänud plastik. Ju mingi aiajupp tuli läbi
Spoiler Spoiler Spoiler


Bagide ajasti thumbs_down.gif

Bagid v mitte. Aiajupi vms vastu aitaks ainult soomustatud auto. Mingi maani vb päästaks carbonfiiber.

No ei tea kust ja kuidas sisse tuli....eks kunagi öeldakse täpsemalt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 18:27:51 vasta tsitaadiga

Kas ja kui palju see mõjutab Hyundai osalemist või ka jätkamist rallis edaspidi?
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 19:16:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Raitnow kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Need on need bagid, kus uksed ja kapott on metallist, ülejäänud plastik. Ju mingi aiajupp tuli läbi
Spoiler Spoiler Spoiler


Bagide ajasti thumbs_down.gif

Bagid v mitte. Aiajupi vms vastu aitaks ainult soomustatud auto. Mingi maani vb päästaks carbonfiiber.

No ei tea kust ja kuidas sisse tuli....eks kunagi öeldakse täpsemalt

Küllap öeldakse jah
https://sport.postimees.ee/7753340/pealtnagija-andis-moista-et-breeni-surm-oli-koigile-kohe-selge

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 20:48:12 vasta tsitaadiga

Klaasist sissetuleva puu/posti/piirde jms eest ei saa kunagi end kaitsta kahjuks. Mitme sentimeetri paksuse "kuulikindla" klaasi kasutamine vist väga reaalne poleks...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 21:11:04 vasta tsitaadiga

Kõik mis läheb turvapuurist mööda ning tuleb "terav" ots ees, läheb kerest läbi. Plastik, plekk, teatul määral isegi CF.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 22:25:46 vasta tsitaadiga

Rääkigu mis nad tahavad aga võidusõitjad on kaasaja gladiaatorid beer_yum.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2023 23:17:48 vasta tsitaadiga

Pigem ongi teema selles, et kuigi autod on ikka üsna turvaliseks ehitatud jne siis taolised elukaotusega õnnetused tulevad väga lollide kokkusattumustega. Kas mõni post või mis iganes tungib kuskilt autosse või tõesti tuleb mats täpselt sellise nurgaga mis juhtub kõige nõrgem olema või miskit.
Võtame või Tänaku hullu lennu montes, see oli ikka väga hull väljasõit, samas viga ei miskit peale täiesti ribadeks auto. Breeni puhul auto ikka suhteliselt terve aga läkski lollisti ja polnud palju vaja kahjuks icon_sad.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2023 11:00:16 vasta tsitaadiga

https://sport.postimees.ee/7753686/video-horvaatia-meedia-naitas-breeni-avariikohta-ja-saatuslikku-aeda

korralik palk

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2023 19:14:54 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif WRC Fantasy lehele on kole ebamugav hetkel minna...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2023 20:40:59 vasta tsitaadiga

nad võiks breeni selleks hooajaks sinna lukustada...et nimi on aga valida ei saa...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2023 21:24:07 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Pigem ongi teema selles, et kuigi autod on ikka üsna turvaliseks ehitatud jne siis taolised elukaotusega õnnetused tulevad väga lollide kokkusattumustega. Kas mõni post või mis iganes tungib kuskilt autosse või tõesti tuleb mats täpselt sellise nurgaga mis juhtub kõige nõrgem olema või miskit.
Võtame või Tänaku hullu lennu montes, see oli ikka väga hull väljasõit, samas viga ei miskit peale täiesti ribadeks auto. Breeni puhul auto ikka suhteliselt terve aga läkski lollisti ja polnud palju vaja kahjuks icon_sad.gif


Tänaku Monte paugu puhul see pikk kukerpallitamine päästiski, oli piisavalt aega energiat laiali laotada, oleks matsust esimese kivi taha pidama jäänud, siis nii hästi poleks pruukinud minna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2023 20:56:03 vasta tsitaadiga

Ei ole soodne aeg ralliks...
https://sport.postimees.ee/7754656/hispaania-rallil-hukkus-kaks-voidusoitjat

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2023 21:14:47 vasta tsitaadiga

https://sport.postimees.ee/7753420/breeni-elu-noudnud-onnetus-on-esimene-tragoodia-tippklassi-autoga-parast-michael-parki-surma

Artikli fotol taustaelemendiks nooruke Ott?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2023 21:48:44 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
https://sport.postimees.ee/7753420/breeni-elu-noudnud-onnetus-on-esimene-tragoodia-tippklassi-autoga-parast-michael-parki-surma

Artikli fotol taustaelemendiks nooruke Ott?


Nagu oleks. Krt see oli sitt päev. Ikka teed lehe lahti ja ootad, et Grünthal ja Kallas midagi kraaklevad või vova svet lubab ilusaid rattateid jne.. a seda Breeni asja no mõistus ei võta.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2023 09:42:40 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/120173222/tanaku-ja-martini-katkenud-koostoo-kuidas-koik-algas-kulges-ja-loppes

Ega sealt artiklist midagi uut ei leia. Võibolla ainult see tähelepanek, et Tänaku taasliitumine M-spordiga oli tõenäoliselt juba ilma Märtinita.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2023 09:34:45 vasta tsitaadiga

Läheb ralliks thumbs_up.gif

Tee on ikka epic sitane peale 2 autot juba icon_confused.gif

Võistleme siis teise koha peale kambakesi

Ford ka laguneb natuke... tavaline ralli

Vahed on nagu valgusaasta...ja sõidetud on 1 katse icon_lol.gif thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2023 10:10:42 vasta tsitaadiga

Ogieril rehv. teeb huvitavamaks asja

E:

Peaks tegelikult karistada ka saama, läks kohapealt ennem minema kui kaardilugejal rihmad kinni olid

1.07 rehvivahetus...pärastlõunaks/õhtuks on juba top 5 kindlasti ja homme tipus

Kõik lõhuvad samas kohas rehvid ära icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2023 10:24:15 vasta tsitaadiga

Paistab jah, et kes kiiremini rehvi vahetab see võidab ralli icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 21.04.2023 10:39:47 vasta tsitaadiga

kalle sai kohe aru, et läks. sekund-paar peale matsu oli "renkas menee.." kommentaar
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2023 11:42:11 vasta tsitaadiga

Kas ralli oleks atraktiivsem kui iga kiiruskatse eest jagatakse punkte?
On selle üle kunagi ka arutletud rallis.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2023 11:50:48 vasta tsitaadiga

Kahtlen selles.....
Lihtsalt esimene ja teine päev on täiesti vastastikused rallis. Juba ette teada et asfaldil esimesed kiired, kruusal tagumised.
Ei ole nagu võrdseid tingimusi punktide andmiseks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2023 11:57:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 samas ei saa keegi kalendriga vahet sisse sõita ja siis viimane päev pingevabalt lõpuni kulgeda.
Kui nii võta ega praegu ka pole kõigil n-ö 100% võrdsed tingimused.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2023 12:00:11 vasta tsitaadiga

Ikka saab.
Ei saa kuidagi katsevõidu eest anda nii palju punkte, et lõpptulemus pole määrav.

Lisaks üldiselt kulgeb viimasel päeval mõni üksik hunt, enamus on vähemalt mingites paarides võitlemas omavahel.

Asfaldi peal veel katkestaja saab viimasel päeval punkte teenida, kui katsevõidu eest antakse neid.
Kruusal täiesti mõttetu üritada lisapunkti teenida eest startides...nii nad tiksuvadki punktikatse nimel. Seal teistel rehvid läbi, eest startijatel on mingigi lootus midagi saada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2023 14:50:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ogieril rehv. teeb huvitavamaks asja

E:

Peaks tegelikult karistada ka saama, läks kohapealt ennem minema kui kaardilugejal rihmad kinni olid

1.07 rehvivahetus...pärastlõunaks/õhtuks on juba top 5 kindlasti ja homme tipus

Kõik lõhuvad samas kohas rehvid ära icon_lol.gif

tsitaat:
Nüüd on selgunud üks põhjus, miks kaheksakordsel maailmameistril ajakaotus väiksem tuli. Nimelt märkas tähelepanelik rallifänn, et Ogier sõitis kohalt minema enne, kui tema kaardilugeja Vincent Landais' turvavöö oli korralikult pingutatud.

https://sport.postimees.ee/7758873/kas-ogier-ralli-muutub-veelgi-onnetumaks-prantslast-ahvardab-karistus
Vaatame kas Ogier on võrdne teistega või mitte



E:

Otile pandi valed rehvid alla või mida ta seal F...ng x10 tegi ja kõndis kusagile minema icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 21.04.2023 16:38:52 vasta tsitaadiga

loodame, et järgmisel katsel sajab. vähemalt vihmaradar näitab, et SS5 sõidu ajal sadas SS6 viimases ostas ja praegu sajab SS5 keskmisel kolmandikul (läbi Poklek küla)
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.04.2023 11:49:43 vasta tsitaadiga

nouv oout, damn kahju lausa nouvekast.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2023 12:08:53 vasta tsitaadiga

Arvasin, et nii läheb....ei lagune, aga eksib
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2023 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.