|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuki
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2014
|
26.03.2023 10:30:07
|
|
|
Väike tähelepanek, võibolla esineb ainult mul.
"Muuda oma profiili" lehel ei saa lahtrisse WWW sisestada https aadressi, salvestades jätab lahtri tühjaks. http sisestamine toimib ilusti. Kui lisan ainult www. algusega aadressi siis lükkab automaatselt http ette.
_________________ www.tofix.ee
#peipsitšilli |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.03.2023 13:22:46
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Spoiler 
selline värk siis iga paari korra tagant  |
Mul sarnane teema korra kaks päevas. Vahel saan nii sisse, et lähen hvf.ee ja korras. Teinekord näitab, et olen välja logitud foorumist ja kui sisse lähen logima, siis see sso.hinnavaatlus.ee vms ka ei lase ligi. Vahel paar korda refresh aitab, või siis 15minuti pärast tagasi.
Android ja elisa kodu või mobiilinett. Küpsiseid olen kustutanud aga ei tea, tuleb tagasi koguaeg see error. Taavi korra mingit trikki tegi, siis toimis. Purge cache tegi https://cloudflare-dns.com/purge-cache/?_ga=2.123400588.689994895.1679826100-1458779959.1679826100
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
26.03.2023 23:16:31
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
Spoiler 
selline värk siis iga paari korra tagant  |
Mul sarnane teema korra kaks päevas. Vahel saan nii sisse, et lähen hvf.ee ja korras. Teinekord näitab, et olen välja logitud foorumist ja kui sisse lähen logima, siis see sso.hinnavaatlus.ee vms ka ei lase ligi. Vahel paar korda refresh aitab, või siis 15minuti pärast tagasi.
Android ja elisa kodu või mobiilinett. Küpsiseid olen kustutanud aga ei tea, tuleb tagasi koguaeg see error. Taavi korra mingit trikki tegi, siis toimis. Purge cache tegi https://cloudflare-dns.com/purge-cache/?_ga=2.123400588.689994895.1679826100-1458779959.1679826100 |
See purge aitas sellepärast, et sa kasutad Cloudflare nimeserverit. See viga üleval "too many redirects" ja "err name not resolved" on erinevad vead mis pole üksteisega tõenäoliselt seotud.
| ufo56 kirjutas: |
Spoiler 
SOLD OUT kurdab, et ei saa voorumi. Uurin asja ja tuleb välja ns.uninet.ee keeldub vastamast non-Elisa võrkudest.
Normaalne oleks mitte sellist nimeserverit kasutada Kellel arvuti/telefon sealt nimelahendust küsib siis jääbki vastuseta ja ei pääse voorumi ega HinnaVaatlus seniks kuni seade küsib teise nimeserveri käest.
nslookup sso.hinnavaatlus.ee ns.uninet.ee
Server: ns.elisa.ee
Address: 194.204.0.1
*** ns.elisa.ee can't find sso.hinnavaatlus.ee: Query refused
nslookup sso.hinnavaatlus.ee AHV.hv.ee
Server: AHV.hv.ee
Address: 37.0.31.3
Name: hinnavaatlus.ee
Address: 37.0.31.2
Aliases: sso.hinnavaatlus.ee |
|
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vahelduvool
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
01.04.2023 13:45:16
|
|
|
Tere!
HinnaVaatluse foorumi KKK-s järgmine link annab vaste 404.
| tsitaat: |
Kes mulle erijärgu pani? Miks ma erijärgu sain? Kaua see kehtib?
Erijärguga koos saad PS-i, saatjaks erijärgu andja. Selles PS-is on põhjus ja aegumine kirjas!
Kui PS-i ära kustutad, siis ei pea enam keegi teadma, millal ning miks erijärgu said
Pealegi sa ei ole ainuke - siin foorumis on üle 10000 registreerunud kasutaja!
Lisaks saab infot siit lehelt |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.04.2023 14:03:16
|
|
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/restricted_users.php peaks vist olema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DicesOf
HV vaatleja
liitunud: 24.02.2008
|
04.04.2023 11:18:38
|
|
|
| Kui ärifoorumis teema teha ja kategooriaks valida "Varia lisaseadmed", siis ei kuvata "tootjate" listi. Miskine ajax error vist.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
05.04.2023 23:57:40
|
|
|
Miks sõna p a s k HV meelest nii ropp on, et seda peab korrigeerima?
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
06.04.2023 00:27:15
|
|
|
Kas end teisiti ei oska väljendada?
| Henry kirjutas: |
Äitah teema tõstmise/pakkumise eest! Aga seda on natuke vähe.
Külm, tuul, vihm jm p a s k pole veel läbi... kahjuks. Tegelikult ideaalsed botased soojema voodriga kevadeks! Up! |
Sopp sobiks hästi. Keelebot võiks asendada
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
06.04.2023 01:02:29
|
|
|
| mina Artjom, eesti keeles on mitmeid sõnu, mida ei peaks autokorrigeerima. Vahest läheb lause tähendus kuskile mujale kui mõeldud on.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
06.04.2023 02:04:28
|
|
|
| Kunagi võis olla või tunduda roppus, nüüd on tänapäev. Isegi sitt ei tähenda roppu sõna
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
06.04.2023 09:39:01
|
|
|
Mõnikord on need sõnad 100 % õiges kohas ja asendused-eufemismid rikuvad mõtte. Kirumisel kah. Aga mitte sidesõnadena või lihtsalt labase jutu hulgas.
Muide Soomes käib arutelu, kuna üks partejuht ütles... loete ise lingilt https://yle.fi/a/74-20025814 Ja artikkel arutleb, millal võib koledamaid sõnu tarvitada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.04.2023 00:10:49
|
|
|
Foorum üle poole tunni oli külili. Jõudsin seebi vahepeal ära vaadata ja ikka külili.
Kas keegi ründab teletorni?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
07.04.2023 10:12:19
|
|
|
kannad serverit endaga kaasas?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.04.2023 23:44:54
|
|
|
| DicesOf kirjutas: |
| Kui ärifoorumis teema teha ja kategooriaks valida "Varia lisaseadmed", siis ei kuvata "tootjate" listi. Miskine ajax error vist. |
Mänguasjadega oli sama teema. Kursor jäi ketrama selle lahtri/rippmenüü piirkonnas. Vajutades eelvaadet, siis tuli nähtavaks, aga kursor 'mõtles' ikka ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
08.05.2023 00:27:33
|
|
|
napoleon,
// ==UserScript==
// @name HVF ignoposti peitmine 2
// @namespace http://mikk36.eu
// @description Teeme HVF'i ignoreeritud kasutaja postituse nähtamatuks
// @include https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?*
// @require http://code.jquery.com/jquery-2.0.3.min.js
// ==/UserScript==
$(document).ready(function() {
$("span.postbody:contains('Sa oled lisanud selle isiku ignoreeritavate nimekirja. Kirja lugemiseks vajuta')")
.each(function() {
var td1 = $(this).parent().parent().parent().parent().parent().parent();
var td2 = td1.next();
var td3 = td2.next();
td3.remove();
td2.remove();
td1.remove();
});
}); |
Kasutaja mikk36 kunagi jagas seda. Peidab ignoreeritud kasutaja posti täielikult k.a manused.
Skript peaks toimima kõigi enamlevinud brauserite ja skriptihaldurite lisadega (Tampermonkey, Violentmonkey, Greasemonkey jms).
https://www.upload.ee/files/15208199/HVF_ignoposti_peitmine_2.zip.html
Pilt. Ignoreeritud kasutaja postid on need pisikesed mustad ribad kasutaja degrass postide vahel.
Ehk siis selle järgi saab aru, et seal on post. Vaatamiseks tuleb siis skriptihaldurist skript korra välja lülitada, leht uuesti laadida ja "vaata siia" lingile klikkida.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.05.2023 20:31:56
|
|
|
Moded võivad.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
22.06.2023 00:09:12
|
|
|
Üks lõputu otsaga küsimus: Millal HV foorum saab uue kuue? Tanel on sellele korduvalt vastanud, ma tean.
Aga ehk oleks aeg uuendada.
Teha mingi patreon või mingi muu toetuskanal selle jaoks kui niisama ei saa.
Vahepeal tekib blokk ette mõnedele soovitada HV foorumit...sest sõna "foorum" juba tundub kui soovitus vanaisaga voodisse heita.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
22.06.2023 03:28:51
|
|
|
| Pole seda uut blingi ja niisama tilulilu siia vaja. Konkreetne, selge, lihtne, võib-olla mõni pisike kiiks nagu vanal asjal ikka. Ja põhiline, saab kasutada Windows Phonega, millele uusim brauser on IE10 ja foorum sellega töötab!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
22.06.2023 07:19:09
|
|
|
kui kritiseerijale juba sõna "foorum" on vastukarva, siis see keskkond on tema jaoks üldse vale koht, ta ilmselt ei saa vähimalgi määral selle koha otsatarbest aru
imetlegu oma persepiiblis kõikvõimalikke bling-bling jamasid
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.06.2023 07:39:03
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
ViskeRelv, foorumi uuendamine ei ole niisama lihtne, sest omakirjutatud koodi on palju. Selle koodi peaks kõik nullist ümber kirjutama, mis vähemalt lähitulevikus pole võimalik ega plaanitud.
On tähtsamaid HV-ga seotud arendustöid, mis loodetavasti saavad aasta lõpuks teostatud, alles siis võib sellele mõtlema hakata. |
See pole lihtne jah. Olen selle väiksemal skaalal ise läbi teinud Firefoxiga. Pidin kolima vanalt versioonilt uuele ja see hõlmas hulga sätete ja CSS koodi ringitegemist. Ja see oli isiklik brauser.
Foorum millel on hulk kasutajaid on kordades keerulisem üle viia isegi uuele phpBB versioonile rääkimata modernsetest alternatiividest nagu XenForo (Techpowerup foorum näiteks) vms.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.06.2023 11:49:44
|
|
|
käed eemale, meie harjunud keskkonnast. Ei mingeid uuendusi!
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.06.2023 12:15:02
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
käed eemale, meie harjunud keskkonnast. Ei mingeid uuendusi!  |
Keegi ei ütlegi, et praeguse peaks maha võtma. Uus tuleks teise domeeni alla kuniks seda seal testitakse.
Samamoodi oli ju HinnaVaatluse endaga mis valmis sai ja kus vana liikus siis classic.hinnavaatlus.ee peale vms.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.06.2023 12:20:32
|
|
|
Aga milleks hakata torkima töötavat asja?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.06.2023 12:22:17
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Aga milleks hakata torkima töötavat asja?  |
tahaks mobiilis kasutada, hetkel 100% halb
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.06.2023 12:25:49
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Aga milleks hakata torkima töötavat asja?  |
tahaks mobiilis kasutada, hetkel 100% halb |
Ei tea ei kurda, pigem ma jälestan ise Discourse ja XenForo baasil asju, liiga palju mõttetut tilulilu.
Lisaks ka mingi ära kastreeritud mobiilne vaade, iga kord kui sellisesse kohta satud mobiiliga, hakka eraldi desktopi vaadet endale häkkima.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 22.06.2023 12:28:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.06.2023 12:25:57
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Aga milleks hakata torkima töötavat asja?  |
tahaks mobiilis kasutada, hetkel 100% halb |
Halb?
Pole paremat foorumit, mida moblas kasutada....kõik teised on mingid piix mobiilsed versioonid, mis kusagile ei kõlba
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
22.06.2023 12:26:37
|
|
|
Miks mobiilis foorumit kasutada?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.06.2023 12:26:40
|
|
|
| Täiesti ok on telefonis kasutada. Pole mingeid liigseid kellasid ja vilesid mis kasutamist häiriks.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.06.2023 12:33:36
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Miks mobiilis foorumit kasutada? |
Ajad on möödas, kus istusid kompuutri taha et külastada veebilehti.
| jeesus188 kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Aga milleks hakata torkima töötavat asja?  |
tahaks mobiilis kasutada, hetkel 100% halb |
Halb? |
Et lugeda mõnda teemat, peab sisse scrollima, mis on jube ebavajalik liigutus. Tekst võiks ekraanile loetavas suuruses ära mahtuda, oleks ok.
Mõnda teemat ei saa üldse portraitis lugeda, ilma et räigelt koguaeg vasakule ja paremale scrollima peaks.
| Etz kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Aga milleks hakata torkima töötavat asja?  |
tahaks mobiilis kasutada, hetkel 100% halb |
Ei tea ei kurda, pigem ma jälestan ise Discourse ja XenForo baasil asju, liiga palju mõttetut tilulilu.
Lisaks ka mingi ära kastreeritud mobiilne vaade, iga kord kui sellisesse kohta satud mobiiliga, hakka eraldi desktopi vaadet endale häkkima.  |
Me kasutame mobiiltelefone ikka väga väga erinevalt.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.06.2023 12:35:10
|
|
|
| tsitaat: |
Me kasutame mobiiltelefone ikka väga väga erinevalt.
|
Ei ei, sina kasutad valesti
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
22.06.2023 12:41:53
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
| Miks mobiilis foorumit kasutada? |
Ajad on möödas, kus istusid kompuutri taha et külastada veebilehti. |
Telefonis on äpid, kompuutris on veeb. Telefonis veebi kasutamine on mingi kõrgema taseme masohism.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.06.2023 14:27:11
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Aga milleks hakata torkima töötavat asja?  |
tahaks mobiilis kasutada, hetkel 100% halb |
Halb?
Pole paremat foorumit, mida moblas kasutada....kõik teised on mingid piix mobiilsed versioonid, mis kusagile ei kõlba  |
Pidev zoomimine ja scrollimine on paris halb. Praegune disain pole mobiilivaate jaoks kohandatud.
HV foorum on ainuke veebileht, mis mul telefonis brauseri kohati taiesti kooma tombab.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.06.2023 14:29:09
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| HV foorum on ainuke veebileht, mis mul telefonis brauseri kohati taiesti kooma tombab. |
| ot: |
Vilets telefon siis... |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.06.2023 14:33:06
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| HV foorum on ainuke veebileht, mis mul telefonis brauseri kohati taiesti kooma tombab. |
| ot: |
Vilets telefon siis... |
|
Mõni teema võtab läpakal ka jahutuse undama kui on selline teema, kus iga teine post on mölakas pilt või video. Aga üldiselt pole küll täheldanud, et HV foorum seadet väga piinaks
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
22.06.2023 14:33:11
|
|
|
Aaaga kas mingi mõistlik dark theme oleks võimalik lisada?
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.06.2023 17:46:52
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Aga milleks hakata torkima töötavat asja?  |
Ma ju kirjutasin eespool. Ei peagi. Uus tuleks oma domeeni alla. Arusaamatu miks inimesed selle vastu võitlevad.
| prtv kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Aga milleks hakata torkima töötavat asja?  |
tahaks mobiilis kasutada, hetkel 100% halb |
Nõus. Kasutatav on see ainult tänu kellegi tehtud skriptile. Muidu peaks igal lehel käsitsi sisse zoomima, et midagi näha. Foorumi kood pärineb ajast kui isegi nutitelefoni eelkäija Symbian OS oli lapsekingades.
| jeesus188 kirjutas: |
Halb?
Pole paremat foorumit, mida moblas kasutada....kõik teised on mingid piix mobiilsed versioonid, mis kusagile ei kõlba  |
Pole paremat jah kui luubiga iga lehe uurimine. /s
| napoleon kirjutas: |
| Täiesti ok on telefonis kasutada. Pole mingeid liigseid kellasid ja vilesid mis kasutamist häiriks. |
Pole kellasi ega vilesi ja pole ka midagi muud. Kujuta nüüd ette 2002 aasta HV (mitte foorumi kasutamist) nutitelefonis. See oleks kasutamatu.
| SKG kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Aga milleks hakata torkima töötavat asja?  |
tahaks mobiilis kasutada, hetkel 100% halb |
Halb?
Pole paremat foorumit, mida moblas kasutada....kõik teised on mingid piix mobiilsed versioonid, mis kusagile ei kõlba  |
Pidev zoomimine ja scrollimine on paris halb. Praegune disain pole mobiilivaate jaoks kohandatud.
HV foorum on ainuke veebileht, mis mul telefonis brauseri kohati taiesti kooma tombab. |
No täpselt. Mul on tunne, et need kes siin kiidavad foorumi kasutuskogemust nutitelefonis pole seda tegelikult kas kasutanud või siis on selle korra avanud ja näinud, et leht kuvatakse, seega kõik ok nende meelest.
| renx09 kirjutas: |
| Aaaga kas mingi mõistlik dark theme oleks võimalik lisada? |
Kasutan juba ammu subBlack theme. Mine oma profiili ja katseta erinevaid: https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=editprofile > välimus: subBlack.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.06.2023 18:00:22
|
|
|
| Praegu ideaalne nutitelefonis kasutada foorumit, ärge seda palun katki tehke
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
22.06.2023 18:18:47
|
|
|
kõik läbi katsetatud, subblack pole ikka päris see
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|