Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige hullemad firmade kodulehed siia! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 02.08.2004 12:22:57 vasta tsitaadiga

mmh... näpukat? kui sa tähele pole pannud siis ATF on ainult slaavikeelt kõnelevad isikute ärikoosseis!
ja tegemist on ETTEVÕTTE kodulehega, mistõttu peaksid keelevead olema parandatud juba esimesel
kontrollimisel.
kuigi ega see koduleht nii mööda polegi, peale esimest külastamist mul küll sinna poodi pole enam tahtmist
minna. personal (üks inimene leti taga) saab vaevalt aru mida sa räägid ja soovitud kaupa tegelikult pole :\
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maramaa
HV veteran
Maramaa

liitunud: 07.03.2004




sõnum 02.08.2004 14:26:41 vasta tsitaadiga

QWhite kirjutas:
mmh... näpukat? kui sa tähele pole pannud siis ATF on ainult slaavikeelt kõnelevad isikute ärikoosseis!
ja tegemist on ETTEVÕTTE kodulehega, mistõttu peaksid keelevead olema parandatud juba esimesel
kontrollimisel.
kuigi ega see koduleht nii mööda polegi, peale esimest külastamist mul küll sinna poodi pole enam tahtmist
minna. personal (üks inimene leti taga) saab vaevalt aru mida sa räägid ja soovitud kaupa tegelikult pole :\


läksin ka poodi sinna ja oli suur ruum ja ühes nurgas mingi lett, ülejäänud ruum tühi. Tahtsin leti tagant vitriinist näha ventilaatorit, et vaadata andmeid (kiirus ja lärm) siis hakkas müüa võtit otsima ja (ei teagi kas leidis või mitte) hakkas ajama et mis sa sellest vaatad, tavaline vent ju icon_eek.gif selle peale ütlesin, et kui ma soovin toodet osta siis mul on õigus seda ju vaadata, müüija ütles see peale: "ma ei leidnud võtit", no ja mina ütlesin :"aga kui ma seda osta soovin mis siis saab?", müüija: "me ei saa teile seda hetkel müüa" icon_lol.gif icon_lol.gif


viimati muutis Maramaa 02.08.2004 14:27:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarioDX2
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2002




sõnum 02.08.2004 14:27:32 Club Hollywood vasta tsitaadiga

link :: Klubi Hollywood

Üks kehvemaid kodulehekülgi, mida viimasel ajal näinud olen. Kodulehe peamine eesmärk on anda infot. See siin vigiseb ja pragiseb, vilgub ja väriseb, oleks nagu täitsa ok esmapilgul. Kui aga on sealt mingit infot vaja uurida, tekitab ta ainult paraja peavalu ja varastab su elust pool tundi kuni tund.

Teiseks - kas seda lehte Linuxi all saab vaadata? Kahtlustan, et ei saa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maramaa
HV veteran
Maramaa

liitunud: 07.03.2004




sõnum 02.08.2004 14:28:21 Re: Club Hollywood vasta tsitaadiga

MarioDX2 kirjutas:
Üks kehvemaid kodulehekülgi, mida viimasel ajal näinud olen. Kodulehe peamine eesmärk on anda infot. See siin vigiseb ja pragiseb, vilgub ja väriseb, oleks nagu täitsa ok esmapilgul. Kui aga on sealt mingit infot vaja uurida, tekitab ta ainult paraja peavalu ja varastab su elust pool tundi kuni tund.

Teiseks - kas seda lehte Linuxi all saab vaadata? Kahtlustan, et ei saa.



äärmiselt ebamugavad nupud seal
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergay
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 03.08.2004 00:15:56 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
Aga vaata nalja:"HA HA HA ÜRITAD COBYDA FÄ PAREM ÄRA ÜRITA SEST ET SEE POLE VÕIMALIK:Picon_razz.gif

Oot, oot, ega poiss siis ainult ühe hoiatusega maha pole saanud, teine on veel, nimelt
tsitaat:
Mida sa omaarust teed.....copyright icon_razz.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 11:49:28 vasta tsitaadiga

kjogeva kirjutas:
Konturo, selle asemel, et siin foorumis postitada võiksid sa hoopis ATF'i aidata.icon_idea.gif Endal on positiivne kogemus, saates auto24.ee supportile meili, kus olid viited kirjavigadele. Vastu sain viisaka tänuavalduse. thumbs_up.gif

Täitsa nõus. thumbs_up.gif
Endal oli samalaadne kogemus Tele2-ga. Tänuavaldus tähelepaneku eest tuli vähem kui poole tunniga ning viga oli lehelt kadunud umbes tunniga. Selliste üksikute näpukate puhul on küll juba palju asisem juba siis ise abiks olla.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 12:19:15 vasta tsitaadiga

sergay kirjutas:
Konturo kirjutas:
Aga vaata nalja:"HA HA HA ÜRITAD COBYDA FÄ PAREM ÄRA ÜRITA SEST ET SEE POLE VÕIMALIK:Picon_razz.gif

Oot, oot, ega poiss siis ainult ühe hoiatusega maha pole saanud, teine on veel, nimelt
tsitaat:
Mida sa omaarust teed.....copyright icon_razz.gif icon_razz.gif


Mina ei näinud midagi-avasin uues aknas, uues tab´is. Vaatasin Mozilla Application Suite- ga ver. 1.7.1. Kust need hoiatused?? Need vist IE kasutaja jaoks... Vaatasin sortsu kah, nii pealiskaudselt icon_eek.gif IMHO nii labase lehe kohta on seal ikka mõttetult läbu. Kui sealt pool välja rookida ja puhtas HTMLis teha, tõmbuks see tekst kõvasti kokku.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 03.08.2004 13:59:42 vasta tsitaadiga

Eraser kirjutas:
kjogeva kirjutas:
Konturo, selle asemel, et siin foorumis postitada võiksid sa hoopis ATF'i aidata.icon_idea.gif Endal on positiivne kogemus, saates auto24.ee supportile meili, kus olid viited kirjavigadele. Vastu sain viisaka tänuavalduse. thumbs_up.gif

Täitsa nõus. thumbs_up.gif
Endal oli samalaadne kogemus Tele2-ga. Tänuavaldus tähelepaneku eest tuli vähem kui poole tunniga ning viga oli lehelt kadunud umbes tunniga. Selliste üksikute näpukate puhul on küll juba palju asisem juba siis ise abiks olla.


Atf'ilt:
"Tänu, saadan vea edasi."
_____________

Kui nüüd lehte vaadata,siis mõned vead on ikka sees ja millegi pärast kasutatakse seal valesti -ma vormi.Näiteks:"hääletama" jt. ning sellised huvitavad fraasid on samuti lehel:"otsida leitud ","Kirjutada alla uudistele".

Ei eristata ainsust ja mitmust.

Eriti koom on keele vahetamine-ükskõik mis keel,vasakpoolne menüü on ikka eestikeelne.Parempoolne osaliselt.


Ja nii edasi...ja nii edasi...

Mina ausaltöeldes ei viitsi hakata neid kõiki neile ette ütlema,kui nad ise ära ei taba,siis mingu kuhugi korduskoolitustele,kus keelt saaks õppida!
Vabandan,kui teile ei meeldi,kuid see on siiski Eestimaa ja kui siin eesti keelt ei oska siis ei tasu hakata mingit ei-te-mis-teksti kokku kirjutama! icon_evil.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 05.08.2004 02:45:42 vasta tsitaadiga

ah ATF on tore väike venelaste pood, las õpivad blad jeesti kjeel ka selgeks siis oleks täitsa thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 05.08.2004 11:16:25 vasta tsitaadiga

OT:
no see et atf is venelased töötavad ei olegi ju iseenesest väga hull. oletame et kui nad oleks viisakad, abivalmid ja soravalt eesti keelt räägiksid siis poleks ju probleemi. viimane kord kui sinna sattusin jõi üks müüjatest 2l oboloni. ta tundus igatahes suhteliselt kaine kuid avalikult tööl joomine on kuidagi imelik ikkagi. keegi teine HV-st on näinud kuidas seal ilmselt sama müüja liitrist viina lahendab. alkohoolikmüüja... icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henriz
HV vaatleja
henriz

liitunud: 02.08.2004




sõnum 05.08.2004 12:59:38 vasta tsitaadiga

http://www.price.ee/index/lk/kop/valdkond2/117/

siin on lahe toode: NONITORI KAABEL
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HaVoC
HV kasutaja
HaVoC

liitunud: 18.07.2002




sõnum 05.08.2004 13:04:23 Re: Club Hollywood vasta tsitaadiga

MarioDX2 kirjutas:
Üks kehvemaid kodulehekülgi, mida viimasel ajal näinud olen. Kodulehe peamine eesmärk on anda infot. See siin vigiseb ja pragiseb, vilgub ja väriseb, oleks nagu täitsa ok esmapilgul. Kui aga on sealt mingit infot vaja uurida, tekitab ta ainult paraja peavalu ja varastab su elust pool tundi kuni tund.

Teiseks - kas seda lehte Linuxi all saab vaadata? Kahtlustan, et ei saa.


Õige ta on tõesti suht mõttetu leht. icon_biggrin.gif

_________________
http://s1.ee.bitefight.org/c.php?uid=28977

Kinnisidee -> www.kalonline.com
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stn gothmog
Kreisi kasutaja
stn gothmog

liitunud: 06.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 16:34:50 vasta tsitaadiga

henriz kirjutas:
http://www.price.ee/index/lk/kop/valdkond2/117/

siin on lahe toode: NONITORI KAABEL

Ohoo.
Ma polegi ainuke, kellele meeldib typode kallal nokkida.
Ma tänan sind, sa tõid mulle lootust.
Meiesugused vallutavad kunagi kogu ircu ja kõik boardid!
Elame revolutsiooni nimel!
Elagu suur Juht henriz!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 18:28:06 vasta tsitaadiga

http://www.stepstone.de/offers/offer.cfm?id=69036&admin=1



Nädal aega tagasi kirjutasin neile sellest kirjaveast - Eesti esindus vastas ka, kuid viga ikka sees thumbs_down.gif
Peaks neile selle lingi saatma http://aare.pri.ee/dictionary.html
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.08.2004 18:52:32 Re: Club Hollywood vasta tsitaadiga

MarioDX2 kirjutas:
Üks kehvemaid kodulehekülgi, mida viimasel ajal näinud olen. Kodulehe peamine eesmärk on anda infot. See siin vigiseb ja pragiseb, vilgub ja väriseb, oleks nagu täitsa ok esmapilgul. Kui aga on sealt mingit infot vaja uurida, tekitab ta ainult paraja peavalu ja varastab su elust pool tundi kuni tund.

.


samas on oma eesmärgi täitnud
esimene asi mis tibide tähelepanu pälvib on erevad ja vilkuvad värvid icon_razz1.gif

ja tibidel peavalu polegi icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.08.2004 18:55:04 Re: Club Hollywood vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
MarioDX2 kirjutas:
Üks kehvemaid kodulehekülgi, mida viimasel ajal näinud olen. Kodulehe peamine eesmärk on anda infot. See siin vigiseb ja pragiseb, vilgub ja väriseb, oleks nagu täitsa ok esmapilgul. Kui aga on sealt mingit infot vaja uurida, tekitab ta ainult paraja peavalu ja varastab su elust pool tundi kuni tund.

.


samas on oma eesmärgi täitnud
esimene asi mis tibide tähelepanu pälvib on erevad ja vilkuvad värvid icon_razz1.gif

ja tibidel peavalu polegi icon_lol.gif


Suurem osa tibidest ei oska lugedagi nii, et pildid on täitsa asja eest icon_razz1.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poiss812
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2003




sõnum 08.08.2004 10:56:09 vasta tsitaadiga

Üks tasemel jalgrattapood ka: http://www.hot.ee/rattas/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekskavaator
HV kasutaja
ekskavaator

liitunud: 02.12.2002




sõnum 08.08.2004 11:10:15 vasta tsitaadiga

poiss812 kirjutas:
Üks tasemel jalgrattapood ka: http://www.hot.ee/rattas/


mis selle hiirekursoriga tehtud on! icon_eek.gif

_________________
param-paraa
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 14:05:16 vasta tsitaadiga

ekskavaator kirjutas:
poiss812 kirjutas:
Üks tasemel jalgrattapood ka: http://www.hot.ee/rattas/


mis selle hiirekursoriga tehtud on! icon_eek.gif

fu*k'd up imho
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 08.08.2004 14:12:09 vasta tsitaadiga

mingi "default kursor on lame" teooria vist icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TULNUK
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 08.08.2004 23:54:01 vasta tsitaadiga

kah üks kahtlase sisu ja kujundusega sait www.kodu.ee
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 14:36:25 vasta tsitaadiga

ekskavaator kirjutas:
mis selle hiirekursoriga tehtud on! icon_eek.gif

Aga eks sa küsi lehekülje autori käest. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hanneshin
HV vaatleja
Hanneshin

liitunud: 04.01.2004




sõnum 12.08.2004 10:52:03 vasta tsitaadiga

üks eriti vägev lehekülg:http://my.tele2.ee/hoek
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 12.08.2004 11:43:02 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif
naljakat seal midagi polnud ja solvangud olid ka lamedad...tihti ei viitsinudki neid lõpuni lugeda...
icon_neutral.gif





A kle see pole nagu firma koduleht thumbs_down.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maramaa
HV veteran
Maramaa

liitunud: 07.03.2004




sõnum 12.08.2004 11:46:38 vasta tsitaadiga

Hanneshin kirjutas:
üks eriti vägev lehekülg:http://my.tele2.ee/hoek


räme sõim icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.08.2004 15:19:18 vasta tsitaadiga

Hanneshin kirjutas:
üks eriti vägev lehekülg:http://my.tele2.ee/hoek

huvitav mis firma koduleht see küll olla võiks?

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.08.2004 17:41:08 vasta tsitaadiga

http://www.capitalradio.ee/ <-- see on ka kirjavigu täis aga mina neile sellest teatama ei hakka sest kirjavigu on liiga palju! kuradi sakslased.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 18:23:40 vasta tsitaadiga

http://www.ananke.ee/
http://www.elpaste.ee/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 18:40:08 vasta tsitaadiga

irw...armas on see esimene link...
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hanneshin
HV vaatleja
Hanneshin

liitunud: 04.01.2004




sõnum 13.08.2004 09:44:08 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Hanneshin kirjutas:
üks eriti vägev lehekülg:http://my.tele2.ee/hoek

huvitav mis firma koduleht see küll olla võiks?


no sorry tõesti kui nii väga ette jäi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maramaa
HV veteran
Maramaa

liitunud: 07.03.2004




sõnum 13.08.2004 12:34:34 vasta tsitaadiga

Hanneshin kirjutas:
Getomees kirjutas:
Hanneshin kirjutas:
üks eriti vägev lehekülg:http://my.tele2.ee/hoek

huvitav mis firma koduleht see küll olla võiks?


no sorry tõesti kui nii väga ette jäi



mulle küll meeldis, meelelahutus ja tuju parandus icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KaUR-
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2004




sõnum 15.08.2004 21:28:47 vasta tsitaadiga

Vaadake just eestikeelset lversiooni:
http://lasnanet.fie.ee/main.html
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 15.08.2004 21:56:49 vasta tsitaadiga

-KaUR- kirjutas:
Vaadake just eestikeelset lversiooni:
http://lasnanet.fie.ee/main.html




Kas oksendada võib?


Täpitähti jällegi pole.
Jne...jne....
Igasugu kirjavead:S

Kahju hakkab lausa icon_cry.gif

______
EDIT:::

Vaadake FTP lehte icon_eek.gif
Programmid,filmid,mängud... icon_eek.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hanneshin
HV vaatleja
Hanneshin

liitunud: 04.01.2004




sõnum 15.08.2004 22:16:30 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
-KaUR- kirjutas:
Vaadake just eestikeelset lversiooni:
http://lasnanet.fie.ee/main.html




Kas oksendada võib?


Täpitähti jällegi pole.
Jne...jne....
Igasugu kirjavead:S

Kahju hakkab lausa icon_cry.gif

______
EDIT:::

Vaadake FTP lehte icon_eek.gif
Programmid,filmid,mängud... icon_eek.gif


mõttetu ju üldse lehekülge tegema hakata kui eesti keelt ei oska

.........tiblade värk..........
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.08.2004 22:24:22 vasta tsitaadiga

huvitav kas selline asi on sealduslik icon_lol.gif aga noh leht oli rõve lihtsalt.... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 15.08.2004 22:37:20 vasta tsitaadiga

http://www.vojaaz.ee/
mitte et ei meeldiks, aga algus on küll päris naljakas !

Mulle näiteks ei meeldinud, inimesed kes kasutavad domeeni EE võiksid
arusaada, et see laiend peaks kuuluma Eestlastele thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 23:24:57 vasta tsitaadiga

-KaUR- kirjutas:
Vaadake just eestikeelset lversiooni:
http://lasnanet.fie.ee/main.html

venekeelsel versioonil on mingi C.S server 1.6 kah juures...a Eesti omal pole icon_razz.gif kuidagi kahtlane värk imho icon_biggrin.gif
ja öekk...kirjavead thumbs_down.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KaUR-
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2004




sõnum 15.08.2004 23:25:41 vasta tsitaadiga

Tartumaa kuulutuste leht: www.infolaine.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 23:28:22 vasta tsitaadiga

-KaUR- kirjutas:
Tartumaa kuulutuste leht: www.infolaine.ee

arghhhhhhh....mu vaesed silmad icon_biggrin.gif flashid ja värvid on küll täitsa mööda pandud seal... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 16.08.2004 09:37:31 vasta tsitaadiga

prrr...
pole lihtsalt sõnu thumbs_down.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 16.08.2004 10:35:06 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
-KaUR- kirjutas:
Vaadake just eestikeelset lversiooni:
http://lasnanet.fie.ee/main.html

venekeelsel versioonil on mingi C.S server 1.6 kah juures...a Eesti omal pole :P kuidagi kahtlane värk imho :D
ja öekk...kirjavead (n) :D

eestikeelses versioonis puuduvad ka uudised...
aga alla paremal nurgas ilutseb ettev6tte registrikood... kas see ei peaks olema 8-kohaline????
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 16.08.2004 10:37:18 vasta tsitaadiga

QWhite kirjutas:
Mafka kirjutas:
-KaUR- kirjutas:
Vaadake just eestikeelset lversiooni:
http://lasnanet.fie.ee/main.html

venekeelsel versioonil on mingi C.S server 1.6 kah juures...a Eesti omal pole icon_razz.gif kuidagi kahtlane värk imho icon_biggrin.gif
ja öekk...kirjavead thumbs_down.gif icon_biggrin.gif

eestikeelses versioonis puuduvad ka uudised...
aga alla paremal nurgas ilutseb ettev6tte registrikood... kas see ei peaks olema 8-kohaline????

FIE
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 10:43:04 vasta tsitaadiga

FIE registrikood peaks olema 11-kohaline (isikukood) või 8-kohaline (äriregistri kood)
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 10:55:02 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/estutorial/

Vabandage, kui see siin olnud on.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 17:28:21 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
http://www.hot.ee/estutorial/

Vabandage, kui see siin olnud on.

siin on 1 vastav teema selle lehe kohta icon_wink.gifestutorial
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maramaa
HV veteran
Maramaa

liitunud: 07.03.2004




sõnum 16.08.2004 18:23:14 vasta tsitaadiga

nii siis netist arvuti riistavaradega tegelevad firmad mille kodulehed ei ole just kiita. Siit vaatasin http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/ARI/Arvutifirmad/Riistvara/

ja siin kodukad:
http://www.hts.ee/ sellise hinnakirjaga kus on ainult firmanini ei saa eriti infot.
http://www.smaidar.ee/index.php tegelevad mööbli tootmise ja infotehnoloogiaga korraga
http://www.sarma.ee/ hinnakiri juhatab ainult võõrale kodukale
http://www.reko.ee/ sama
http://www.reisel.ee/ Mälu installeerimine 125 kr icon_wink.gif
http://www.reijan.ee/ kujundus jätab soovida
http://www.hot.ee/realarvutid/ sama
http://exe.tootmine.ee/1.1/?q=2 kuidagi vähe tooteid
http://www.hot.ee/tsikelman/ napp info
http://www.peeceebors.ee/
http://www.service.ee/hinnakiri.html
http://www.esgaap.ee/einar/
http://www.zone.ee/lotamois/
http://www.laboramus.ee/
http://www.itek.ee/ väike toote valik
http://www.holtman.ee/?id=546 mis toimub?
http://www.arvutimees.ee/ väga napp info ja pisike hinnakiri

mõned kiiduväärt:
http://comtrol-baltia.com/ kuues keeles thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 16.08.2004 19:14:01 vasta tsitaadiga

http://www.esgaap.ee/einar/ icon_lol.gif


Kuigi minuarust olid osad päris head... icon_rolleyes.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 19:58:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.reisel.ee/ Mälu installeerimine 125 kr icon_wink.gif

eino...camooon...irw küll...mõni lollim kasutab neid teenuseid vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 16.08.2004 22:02:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.hts.ee/ sellise hinnakirjaga kus on ainult firmanini ei saa eriti infot.

Kus see hinnakiri seal on?

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 22:21:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Arvuti kõvaketaste töökindlust ei garanteerita, kui sinna üritatakse installeerida operatioonisüsteemi LINUX. (Täiesti teistsuguse tehnoloogiaga formaat võib põhjustada vanade kõvaketaste kasutamiskõlbmatuks muutumise.)

khm Windowsikettad siis....

Ja see väike hulk tooteid, mida Maramaa ette heitis... Mõne teise arvutifirma hinnakirjas on tuhandeid tooteid, kuid kuidas nende hindade täpsusega ja toodete reaalse saadavusega on? (Muideks, maaletoojad kipuvad oma hindasid muutma mitu korda nädalas ja seetõttu oleks vaja vähemalt ühte inimest, kes pidevalt hinnakirjas hindasid uuendaks ja võrdleks. Sellel aga ei ole mingit majanduslikku mõtet. )

Mõnel kasutatud arvuteid müüval kohal ongi vaid kuus-seitse erinevat komplekti ja kõik. Ning mõni ettevõte on mõistnud uuendamise mõttetust ja seetõttu ongi nende hinnakiri vaid tootjatekogumik.

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige hullemad firmade kodulehed siia! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.