Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 287, 288, 289 ... 313, 314, 315  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
17%
 17%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 107 ]
Ei poolda
33%
 33%  [ 99 ]
Olen erapooletu
12%
 12%  [ 36 ]
hääli kokku : 295

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2023 12:28:36 vasta tsitaadiga

Jutt käis ju kuidas kaalust alla saada, mitte kuidas end paksuks süüa.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2023 14:32:06 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
käisin kahe naisega icon_cool.gif


Siis peaksid naiste mitte enda pärast muretsema. Inimeselt inimesele see ei levi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2023 14:36:54 vasta tsitaadiga

ikka
muretsen kõigi pärast icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2023 11:11:24 vasta tsitaadiga

Elu on läinud paremaks, elu on läinud lõbusamaks. Või siis mitte?

https://tervis.postimees.ee/7725899/tai-reovesi-naitab-tubakatoodete-ja-kokaiini-tarvitamise-tousu-tallinnas
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2023 11:53:57 vasta tsitaadiga

Ei tea palju sellest nikotiinist tuleneb potti visatud "patjadest" a'la?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 16:03:10 vasta tsitaadiga

Milline mu vererõhk on?
Mängisin aparaadiga. Korduvalt proovides ühe käe pealt mõõtes on 101-106, teise pealt 119-124.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.03.2023 16:07:21 vasta tsitaadiga

Tehke küstitlus ja tabel vererõhkudest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 10.03.2023 16:16:55 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Milline mu vererõhk on?
Mängisin aparaadiga. Korduvalt proovides ühe käe pealt mõõtes on 101-106, teise pealt 119-124.


dr. google ütleb, et sul on cancer of the prick
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 17:07:21 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Milline mu vererõhk on?
Mängisin aparaadiga. Korduvalt proovides ühe käe pealt mõõtes on 101-106, teise pealt 119-124.

Vaata seadme manualist jargi kuidas korrektselt moota.

Markos kirjutas:
Tehke küstitlus ja tabel vererõhkudest.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 18:19:59 vasta tsitaadiga

Peale hiljutise kolme noore inimese matuseid ostsin vererõhu mõõtmise aparaadi.
Mõõtmistulemused näitavad kõrget vererõhku. Enam ei julge mõõtagi, näite nähes tõuseb veel icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 18:33:56 vasta tsitaadiga

Vaga palju saab ise ara teha. Suht common sense asjad samas.

10 ways to control high blood pressure without medication
https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/high-blood-pressure/in-depth/high-blood-pressure/art-20046974
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 18:35:50 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Peale hiljutise kolme noore inimese matuseid ostsin vererõhu mõõtmise aparaadi.
Mõõtmistulemused näitavad kõrget vererõhku. Enam ei julge mõõtagi, näite nähes tõuseb veel icon_redface.gif

Mis sa loodad, palju sinu jaoks see norm vererõhk peaks siis olema?
Oisu. kirjutas:
Joon vist liiga kanget kohvi icon_rolleyes.gif
Kas arvutan õigesti? 25 kg aastas joon kohvi?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 18:41:33 vasta tsitaadiga

Samas: laupäeval sõin kala, pühapäeval sõin kala, esmaspäeval sõin kala (3x prae) ja teisipäeval sõin kala (keedu).
Kes teist sööb nädalas kuni kuus, KUUS korda kala? Õigemini mereande?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 18:42:57 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Samas: laupäeval sõin kala, pühapäeval sõin kala, esmaspäeval sõin kala (3x prae) ja teisipäeval sõin kala (keedu).
Kes teist sööb nädalas kuni kuus, KUUS korda kala? Õigemini mereande?

Mida see naitama peaks? Uhekulgne toitumine pole hea.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 18:45:54 vasta tsitaadiga

Pliimürgituse saab varsti. Las sööb pestitsiide täis puuvilju tasakaaluks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 18:47:43 vasta tsitaadiga

Tursa keeled, tursa põsed, tursa mari, tursa maks, krevetid, sinikarbid, punane ahven, lumekrabi jne. Käin ligi 50 km kaugusel poes ostlemas. Siin Norras on mida värsket valida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 18:50:10 vasta tsitaadiga

Ma sõin selle jutu peale ühe pirnõuna ära. Päris mõnus. Kala vastu pole ka midagi, aga iga päev seda ikka ei sööks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 19:03:08 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Tursa keeled, tursa põsed, tursa mari, tursa maks, krevetid, sinikarbid, punane ahven, lumekrabi jne. Käin ligi 50 km kaugusel poes ostlemas. Siin Norras on mida värsket valida thumbs_up.gif

Varsti oled siis sama tark kui Markos thumbs_up.gif

tsitaat:
Metüülelavhõbe on toksiline ühend, mis tekib elavhõbeda kokkupuudel erinevate bakteritega. Veekogudes kasvavad veetaimed imavad ühendi endasse ning veetaimedest toituvad väiksemad kalad söövad ühendi taimedega koos sisse. Röövkalad nagu tursk ja tuunikala, kes toituvad teistest kaladest, sisaldavad seetõttu eriti suures koguses metüülelavhõbedat ning nii jõuab see ka inimese toidulauale.

Teadlaste hinnangul on metüülelavhõbeda sisaldus inimeste menüüs viimastel aastatel ohtlikult suurenenud. 82–94 protsenti kokkupuutest selle ühendiga tuleb mereandide söömisest, eriti aga tursa, tuunikala ja mõõkkala söömisest. Näiteks leiti, et harilik tuun sööb oma suuruse kohta ebaproportsionaalselt palju väikseid kalu, sest liigile on omane suur ujumiskiirus ning rohke liikumine, mistõttu kulub palju energiat ning ühes sellega ka toitu.
https://tervis.postimees.ee/6752364/kliimasoojenemine-muudab-inimese-toidulaua-jarjest-ohtlikumaks
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 19:03:10 vasta tsitaadiga

Söögid, mis mereandidest teen, neid vist Eestis polegi võimalik saada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 19:11:11 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:

Varsti oled siis sama tark kui Markos thumbs_up.gif


icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.03.2023 19:21:04 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Õigemini mereande?

Kui nüüd tähte närida, mis on mereand, või üldse and?
Poest ostetud kraam on and?
Isepüütu on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 19:29:50 vasta tsitaadiga

Norra tursk sööb kõike, ka dildo ja õllepurk pole probleemiks icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.03.2023 19:36:00 vasta tsitaadiga

Sa nüüd end pead seks tursaks vä? icon_eek.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 19:54:36 vasta tsitaadiga

Kalurid on tursa kõhust leidnud kõikvõimalikku prügi. Inimloom loobib loodusesse ikka põhimõtteliselt kõike thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2023 19:59:30 vasta tsitaadiga

ot:

Lumehelmed ja muud helmed võiks spoileri psüühilise tervise huvides avamata jätta icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2023 22:39:22 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Milline mu vererõhk on?
Mängisin aparaadiga. Korduvalt proovides ühe käe pealt mõõtes on 101-106, teise pealt 119-124.


Just rääkisin arstiga samal teemal. Vali üks käsi ja mõõda sellelt iga kord. 10-20 võib vahe olla kahel käel.
Arst oskab nõu anda, kummalt käelt mõõtma hakata.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2023 01:00:11 vasta tsitaadiga

Hiid
Mis hotellis käisid? Riik ei avalikusta hotelli, kus: Lõuna regioonis on tänaseks tuvastatud Legionella pneumophilia bakterit norme ületavalt kolmes asutuses. Lisaks V Spale ja Aura veekeskusele on reedeks tuvastatud Legionella bakter ka ühes Tartu hotellis, mille nime terviseamet ei avalikusta.
https://www.err.ee/1608911012/amet-leidis-kolmandast-tartu-asutusest-normist-enam-legionella-bakterit
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2023 04:01:51 vasta tsitaadiga

Oisu., Kummaline! icon_eek.gif Aura ja V-spa avalikustatakse, aga mingi x-koht salastatakse? Miiks nii?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2023 17:20:33 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Oisu., Kummaline! icon_eek.gif Aura ja V-spa avalikustatakse, aga mingi x-koht salastatakse? Miiks nii?


Kajal käpp sees kuskil. /s
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 13:24:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kedagi, kes tunneb kedagi, kel on kõrvalkilpnäärmega olnud probleeme?
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 13:27:13 vasta tsitaadiga

Mis asi see kõrvalkilpnääre üldse on?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 13:28:08 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mis asi see kõrvalkilpnääre üldse on?

https://en.wikipedia.org/wiki/Parathyroid_gland
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 14:04:34 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Peale hiljutise kolme noore inimese matuseid ostsin vererõhu mõõtmise aparaadi.
Mõõtmistulemused näitavad kõrget vererõhku. Enam ei julge mõõtagi, näite nähes tõuseb veel icon_redface.gif

Mine arsti juurde, konsulteeri.
Pikkadel inimestel ei ole aparaatide peale märgitud 135 süstoolne rõhk veel liiga kõrge. See on mingi keskmise järgi paika pandud seal, aga eestlased on pikad, neil peabki verel natike rohkem trukki taga olema, et see "pööningule" ka jõuaks. Vähemalt sedasi perearst mulle rääkis kunagi. Pikal inimesel on rõhk kõrge siis, kui üle 140 kipub püsivalt olema isteasendis puhkeseisundis.

Nii et kindlasti pea arstiga nõu. Kui on tõesti kõrgevõitu, kirjutatakse esialgu välja pika ja nõrga toimega vererõhuravimid (nt Telmisartaan), mis paari nädalaga rõhu normi aitavad viia. Ravimeid peab muidugi edaspidi igapäevaselt edasi võtma. Kui jääb vahel päev vahele, ei juhtu ka midagi hullu, sest toime on pikaajaline.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 17:00:51 vasta tsitaadiga

Hetkel võtan ühe tabla hommikuti...
Perearstile aeg kirjas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 17:04:17 vasta tsitaadiga

mis tablasid manustad ka? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 17:06:23 vasta tsitaadiga

Siniseid icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 27.03.2023 17:53:49 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Siniseid icon_lol.gif


Sa ajasid jälle k6ik sassi, sa pidid ju punase v6tma !

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 17:56:08 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Siniseid icon_lol.gif


Sa ajasid jälle k6ik sassi, sa pidid ju punase v6tma !


need on ühed teised sinised, vanadele meestele

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 17:58:24 vasta tsitaadiga

need olid algselt mõeldud veresoonte laiendamiseks südames, aga rohkem oli neist kasu püksis icon_wink.gif
Nii et Oisu. teab, mis on hea thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2023 18:06:58 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et sinised on nalgesin kuigi ega need vererõhu vastu jah vist miskit ei aita.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2023 10:30:55 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/7743044/ekspert-tervishoiul-jaab-100-miljonit-puudu-tuleks-teha-suhkrumaks-ja-votta-veel-kelleltki-raha-ara
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2023 14:12:29 vasta tsitaadiga

Vabalt käsimüügist saadaval, valutava kurgu leevendajal, Strepsils-il on "huvitav" kõrvalmõju.
Soovitatud annust ei ületanud, kuid nägemine läks piisavalt uduseks, et pidin ligi tunniks ajaks töö lõpetama, kuna ei näinud arvutiekraanil olevaid tähti.
Umbes sama efekt kui vaatad otse päikesesse ja siis hiljem jääb see kujutis mõneks ajaks "silma". Lugedes oli sõna algused näha, kuid lõpusolevaid tähti ma enam ei näinud. Umbes 45min jooksul kadus ära. Päris freaky.
Spoiler Spoiler Spoiler

Toimeaine on dekstrometorfaan.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.03.2023 14:15:49 vasta tsitaadiga

See tuntud drug ju, peabki nii tegema icon_biggrin.gif
Käidi hunnikutega neid köhasiirupeid kokku ostmas kuni mingi hetk piir ette tõmmati ja enam vabalt ei saanud. Mingis soome foorumis oli isegi õpetus, kuidas toimeaine puhtalt kätte saada icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2023 14:20:12 vasta tsitaadiga

SKG, proovi double laxxu icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2023 14:34:41 vasta tsitaadiga

2 paeva votsin neid komme. Esimene paev, panin last magama, ise istusin telefonis, sain aru, et miskit on jamasti, ei nae telefoniekraanil olevaid kirju. Motlesin, et olen lihtsalt vasinud. Jargmine hommik oli okei. Votsin enne toole asumist jalle kurgukommid sisse, pool tundi hiljem ei nainud arvutiekraanilt enam lugeda ja pidin pausi tegema. Siis sain aru, et eelmine ohtu polnud vasimus, vaid need kuradi kurgukommid icon_neutral.gif
Kaugele vaatamist ei sega eriti, kuid lugemise tegi voimatuks. Votsin soovitatud koguse.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.03.2023 16:46:18 vasta tsitaadiga

Krt poolteist aastat hiljem on see krdi cvidi süstikoht valutama hakanud, kusjuures isegi vahetult peale seda ei andnud tundagi. Täiesti ebareaalne, midagi on katki tehtud, tuleb vaktsiinikahju taotlus teha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.03.2023 16:47:20 vasta tsitaadiga

Patarei ilmselt hakkab tühjaks saama, lase ära vahetada.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.03.2023 16:48:48 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Patarei ilmselt hakkab tühjaks saama, lase ära vahetada.


Ju see chip ikkagi on jah seal. Ei lase, lasen tal raisal tühjaks saada, ehk siis jätab järele.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 30.03.2023 16:52:31 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Janis kirjutas:
Patarei ilmselt hakkab tühjaks saama, lase ära vahetada.


Ju see chip ikkagi on jah seal. Ei lase, lasen tal raisal tühjaks saada, ehk siis jätab järele.


Kui sul 6lg hakkab patarei tühjenedes valutama, äkki oleks siiski m6istlik patareid vahepeal laadida?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.03.2023 16:59:20 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Markos kirjutas:
Janis kirjutas:
Patarei ilmselt hakkab tühjaks saama, lase ära vahetada.


Ju see chip ikkagi on jah seal. Ei lase, lasen tal raisal tühjaks saada, ehk siis jätab järele.


Kui sul 6lg hakkab patarei tühjenedes valutama, äkki oleks siiski m6istlik patareid vahepeal laadida?


EMP'i saab, aga mitte laadijat.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 287, 288, 289 ... 313, 314, 315  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.