|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.02.2023 20:01:51
|
|
|
| Putinistide vaade on see, et hoiame laos, hetkel Ukrainas nende kasu kordades suurem. See EKRE fännklubi jutt meie enda heidutusest on samasugune arulagedus nagu orbanistide Putinile pugemine. Ilma normaalse välissuhtluseta pole meil siin mingit jõudu kuna see lühimaa toru ei lahenda midagi ja on kerge sihtmärk.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
19.02.2023 20:13:40
|
|
|
Nende suurtükkide osas. Need teenivad Ukrainas ju oma eesmärki. Mida rohkem seal okupante puruks lasevad, seda vähem jääb järgi ka Baltikumi tulekuks
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.02.2023 20:29:30
|
|
|
| Superman21 kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
| tsitaat: |
| PÄEVA TEEMA | Leo Kunnas: oleme võtnud oma suurtükke Ukrainale ära andes tohutu riski. Kus on plaan Eesti kaitseks? |
Tasub see Kunnase teadmiste kiitmine ka lõpetada, suvalise EKRE poliitiku jutt on see
| Leo Kunnas kirjutas: |
Missugune oleks olukord, kui 122 mm ja 155 mm haubitsaid poleks Ukrainale loovutatud? Sel juhul oleks juba selle aasta jooksul olnud võimalik moodustada diviisi suurtükiväepataljon kahekümne nelja 155mm haubitsaga ja igas maakaitseringkonnas suurtükiväepatareid üheksa 122mm haubitsaga, mis teeks kokku veel kahe pataljoni jagu suurtükiväge. Maakaitseüksuste kaudtulevahendid piirduvad praegu pelgalt miinipildujatega. Koos tulejuhtimissüsteemi moderniseerimisega saanuks meie suurtükiväe kriitiline miinimumvajadus täidetud.
Mõistagi pole säärane lahendus, mida praegune julgeolekuolukord akuutselt eeldaks, nüüd enam võimalik. |
Just-just, missugune oleks olukord Ukrainas, kui Eesti ei oleks Ukrainale neid relvasid loovutanud
Tuletagem meelde, et Eesti agressiivne Ukraina toetamine on mõjutanud ka teisi riike. |
No aga selgita siis kaasfoorumlastele, milline olukord oleks sellisel juhul Ukrainas. Praegu on su argumendid ikka väga nõrgad.
Eesti oleks paistnud Ukraina toetamises väga hästi silma ka ilma nende haubitsate saatmiseta. https://www.statista.com/statistics/1303450/bilateral-aid-to-ukraine-in-a-percent-of-donor-gdp
Eesti toetus Ukrainale on GDP järgi väga suur, aga absoluutarvudes väike. Kui neid haubitsaid poleks saadetud, ei oleks see mingit erilist negatiivset mõju avaldanud.
3/4 oma suurtükiväest ära annetada ja mitmeks aastaks oma kaitsevõimet oluliselt nõrgestada on ikka eriline rumalus. 1/4 oleks paras olnud. |
Kui reaalne on, et Venemaa lähiaastail ka teise rinde, Eesti vastu, avab? Eesti piiri tagant olevat nad kõik ära toonud. Tibla ei saa isegi Ukrainaga hakkama. Selleks ajaks kui idanaaber on valmis järgmist riiki ründama, on Eesti oma ära antud asjad ka asendanud.
See EKRE jutt tundub lihtsalt FUD.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
19.02.2023 23:41:46
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Superman21 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Vaid vaimupuudega ekreiit võtab selle jutu üles
Konkreetne relvastus läheb ju kasutusest välja. Ukraina näitel on ka see liialt aeglaselt ringipaigutatav.
Lisaks need uhuud nutavad, et ei arvestatud nende soovide hoopis lühema ulatusega meretõrjet osta, sama jutt himarsiga (saame lasta piiterisse, see pidi provotseerima)
Kamp debiilikuid kokku saanu... isegi Kunnas ei aja enam normaalset juttu. |
Kuna sa siin seosetult jaurad, siis vaimupuue on ju sinul
Kui kuradi loll sa oled, et sa ei saa aru sellest, et kaitsevõimesse tekib lünk? Las läheb see relvastus kasutusest välja, aga õige on seda teha siis, kui asendus on olemas. Ja mis vahet on sellel, et neid haubitsaid on aeglane ringi paigutada? Aeglaselt ringi paigutatavad haubitsad on parem variant, kui suur lünk kaitsevõimes.
Kui vastata otsustad, proovi ikka ilma emotsioonideta ja üleliigsete nimetuste pildumiseta. Oled praegu paraja töllaka mulje jätnud. |
Torud olid enda elukaare lõpus nagunii ja määratud mahakandmisele. Lisaks ära antud varustusele saame EU-lt raha võime taastamiseks, ehk siis tegelikult on see meile win-win - saime vanast asjast lahti ja saame uued asemele. Uusi me asmele nö tasuta ei saaks, kui me neid ära ei oleks andnud. Tekkinud võimelünk kaetakse liitlaste abiga (HIMARS ning M270 oli ka toodud vist siia? Kindel pole) |
Torud olid otsi andmas? Ukrainasse läksid mingid uusi juppe vajavad relvad?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.02.2023 00:41:23
|
|
|
Misasja... ka sa oma lingitud artikleid läbi ka loed? Mitte midagi sellist seal ju ei ole, pigem vastupidi
| tsitaat: |
Asked how he would react if Finland didn’t wait for Sweden and joined on its own, he said: “I’m not really planning for that.” But he added: “Every country has to make its own decision.”
His Finnish counterpart, Sanna Marin, appeared to endorse his line. “It’s . . . in the interest of Nato that Sweden and Finland join simultaneously,” she said during a podium discussion in Munich. “We prefer and want to join together.” |
Redel abiks kui üle maksumüüri ei näe.
https://12ft.io
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
20.02.2023 00:59:52
|
|
|
Rootsi peaminister NATO hoiatusega.
Rootsi peaminister Ulf Kristersson hoiatab Soome liitumise eest kaitseliidu NATOga enne neid. Ta usub, et see muudab sõjalise koostöö keeruliseks.
Rootsi ja Soome tihe sõjaline koostöö on enne NATO liikmelisust muutunud keeruliseks, kui meie liikmesus jaguneb, ütleb Kristersson Briti ajalehele Financial Times .
"Meil on oma maailmaosas võimsusi, millest saavad kasu kõik NATO riigid, sealhulgas Türgi," lisab ta.
Soome peaminister Sanna Marin avaldas nädalavahetusel Münchenis julgeolekukonverentsil, et loodab ka Soome ja Rootsi ühinemist NATOga.
Oleme andnud selge sõnumi, et tahame samal ajal NATO-ga liituda. See on NATO huvides, ütles Marin.
Türgi, kes on pikalt Rootsi NATO unistuste ratastesse pannud, on Soome sõnul teatanud, et soomlased täidavad NATO nõudeid. Türgi ise on teatanud, et ratifitseerib ainult Soome taotluse.
Soome president Sauli Niinistö ütles reedel, et riik ühineb NATOga ilma Rootsita, kui Türgi need heaks kiidab. (NTB)
link
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.02.2023 01:12:02
|
|
|
Ikka ei loe mingit tüli välja.
Kui FT on originaalallikas, mis seda norrakeelset lugeda?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008

|
20.02.2023 09:28:40
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Leinö kirjutas: |
| Superman21 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Vaid vaimupuudega ekreiit võtab selle jutu üles
Konkreetne relvastus läheb ju kasutusest välja. Ukraina näitel on ka see liialt aeglaselt ringipaigutatav.
Lisaks need uhuud nutavad, et ei arvestatud nende soovide hoopis lühema ulatusega meretõrjet osta, sama jutt himarsiga (saame lasta piiterisse, see pidi provotseerima)
Kamp debiilikuid kokku saanu... isegi Kunnas ei aja enam normaalset juttu. |
Kuna sa siin seosetult jaurad, siis vaimupuue on ju sinul
Kui kuradi loll sa oled, et sa ei saa aru sellest, et kaitsevõimesse tekib lünk? Las läheb see relvastus kasutusest välja, aga õige on seda teha siis, kui asendus on olemas. Ja mis vahet on sellel, et neid haubitsaid on aeglane ringi paigutada? Aeglaselt ringi paigutatavad haubitsad on parem variant, kui suur lünk kaitsevõimes.
Kui vastata otsustad, proovi ikka ilma emotsioonideta ja üleliigsete nimetuste pildumiseta. Oled praegu paraja töllaka mulje jätnud. |
Torud olid enda elukaare lõpus nagunii ja määratud mahakandmisele. Lisaks ära antud varustusele saame EU-lt raha võime taastamiseks, ehk siis tegelikult on see meile win-win - saime vanast asjast lahti ja saame uued asemele. Uusi me asmele nö tasuta ei saaks, kui me neid ära ei oleks andnud. Tekkinud võimelünk kaetakse liitlaste abiga (HIMARS ning M270 oli ka toodud vist siia? Kindel pole) |
Torud olid otsi andmas? Ukrainasse läksid mingid uusi juppe vajavad relvad? |
Kasutatud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
21.02.2023 17:57:35
|
|
|
Pealkiri on tiba eksitav. Kulutati raha relvasüsteemidele, mitte laskemoonale. Ja kui ostetakse uusi ning keerulisi-kaasaegseid süsteeme (viimaks! oli ka aeg kui aus olla!) siis ilmselgelt need maksavadki roppu moodi raha.
Laskemoona, kui sellist (räägime siis siin nii padrunitest kui miinidest rakettideni välja), on jooksvalt päris kenasti kokku ostetud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
24.02.2023 14:21:05
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Suured pommarid lendasid üle koos väikeste pudinatega, aga hävitajaid ei tulnudki või lihtsalt ei kuulnud-märganud? |
Vist B52-d ja piirivalve paar väikest lennukit + kopterid ainult jah. Kuigi B52 pole enne meil paraadil üle lennanud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
24.02.2023 20:53:45
|
|
|
jäin ise ka mõtlema, et neid on enne ka ülelennul olnud. muidugi kena vilin, nii kaua kui seda veel on. ukrainlaste suurtüki väelased nägid küll suht nirud välja.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
24.02.2023 22:16:26
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Suured pommarid lendasid üle koos väikeste pudinatega, aga hävitajaid ei tulnudki või lihtsalt ei kuulnud-märganud? |
Ämari gäng ei saanud kahjuks ilmast tulenevalt liikvele.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
25.02.2023 00:04:20
|
|
|
| pwn13 kirjutas: |
| jäin ise ka mõtlema, et neid on enne ka ülelennul olnud. muidugi kena vilin, nii kaua kui seda veel on. ukrainlaste suurtüki väelased nägid küll suht nirud välja. |
Arvad, et ise näed kordades vähem niru välja, kui aasta aega oled sõjas olnud? Unista edasi, internetikangelane.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
25.02.2023 00:10:19
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| pwn13 kirjutas: |
| jäin ise ka mõtlema, et neid on enne ka ülelennul olnud. muidugi kena vilin, nii kaua kui seda veel on. ukrainlaste suurtüki väelased nägid küll suht nirud välja. |
Arvad, et ise näed kordades vähem niru välja, kui aasta aega oled sõjas olnud? Unista edasi, internetikangelane. |
pigem jäi silma nende vormiriietus.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.02.2023 19:24:26
|
|
|
| ei tule seda otsust
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
27.02.2023 11:20:07
|
|
|
Türgi välisminister: - Pole võimalik.
Türgi välisminister Mevlüt Cavusoglu kommenteerib järgmist, 9. märtsil Brüsselis toimuvat kohtumist Rootsi ja Soome võimaliku NATO liikmelisuse teemal.
Türgil ei ole võimalik Rootsi NATO taotlust heaks kiita, kui Madridi memorandumit ei täideta, ütleb Cavusoglu Reutersi teatel.
Madridi memorandumile kirjutasid kolme riigi välisministrid alla möödunud suvel. Tegemist on poliitilise kokkuleppega, mis kinnitab Türgi toetust Rootsi ja Soome NATO liikmelisusele, kuid sisaldab ka tingimusi terrorismivastases võitluses – mis on Türgi ja Rootsi vaheline tõrge.
Tõlkes kaduma läinud?
https://www.reuters.com/world/europe/turkeys-nato-talks-with-sweden-finland-resume-march-9-2023-02-27/
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
09.03.2023 14:54:49
|
|
|
b-52 uued mootorid hakkavad lähemale jõudma, seda vilinat enam kauaks ei jagu.
link
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
13.03.2023 12:40:58
|
|
|
| Tundub, et SKP hakkab kolinal kukkuma kohe, nüüd on hea tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
14.03.2023 17:25:26
|
|
|
| tsitaat: |
Orbán’s government postpones the ratification on the 🇫🇮🇸🇪 NATO accession treaties again.
Vote was schedule for next week but Orbán’s deputy cancels the parliamentary session altogether.
Now it could happen late March/early April the earliest. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
17.03.2023 18:04:31
|
|
|
link :: Türgi otsustas Soome NATOga liitumise taotluse ratifitseerida
| tsitaat: |
Erdogan said that Turkey has decided to start the process of ratification in parliament of Finland's admission to NATO.
Sweden's membership in the alliance will depend on further steps taken by Stockholm, he said.
Hungarian Parliament expected to vote on ratification of Finland’s NATO accession on march 27 |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
23.03.2023 23:47:59
|
|
|
Defence News kirjutab: How the war in Ukraine is driving growth in Arkansas
https://www.defensenews.com/industry/2023/03/21/how-the-war-in-ukraine-is-driving-growth-in-arkansas/ [EN]
| tsitaat: |
Lockheed, which has about 1,000 employees in Camden, plans to hire about 200 new workers over the next several years to increase HIMARS production and that of other weapons sent to Ukraine like the GMLRS, according to Aaron Huckaby, the director of Lockheed’s Missiles and Fire Control business operations in Camden.
|
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
25.03.2023 11:53:55
|
|
|
Defence News kirjutab: Estonian firm’s takeover by Emirati group tests joint EU defense rules
https://www.defensenews.com/global/europe/2023/03/25/estonian-firms-takeover-by-emirati-group-tests-joint-eu-defense-rules/ [EN]
| tsitaat: |
Milrem Robotics, the EU’s poster child for military robot development, is testing the bloc’s rules for keeping defense-technology cooperation strictly a European affair, after the UAE’s state-owned EDGE Group acquired a majority stake in the Estonian company.
...
“A presence in Estonia also provides EDGE with strategic access to Northern Europe, increasing valuable opportunities for us across the continent and further afield, and strengthens our position as a serious global player in this sector,” Mansour AlMulla, CEO of EDGE, said in a statement.
|
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
25.03.2023 12:22:47
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Poolteist kuud vana uudis. Kuis see portaal nüüd alles selle üles korjas. |
See on vana uudis. M6tlesin, et postitan uuesti, arvestades, kui valulik reaktsioon alati järgneb, kui sakslased midagi hiinlastele maha müüvad.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
27.03.2023 20:35:06
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Ungari parlament hääletas esmaspäeval Soome NATO-ga ühinemise ratifitseerimise poolt. |
Vaata aga mis siis nüüd Orbaniga juhtus?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
27.03.2023 20:46:14
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| MatchMaker kirjutas: |
| Ungari parlament hääletas esmaspäeval Soome NATO-ga ühinemise ratifitseerimise poolt. |
Vaata aga mis siis nüüd Orbaniga juhtus? |
Küllap on vähe gaasi saanud.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
29.03.2023 13:18:07
|
|
|
| Türgi otsustas, et täna nad ikka Soome Natosse astumist parlamendis ei aruta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
29.03.2023 14:13:56
|
|
|
| Kõik põhjused on totaalne BS muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
29.03.2023 20:13:48
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Türgi otsustas, et täna nad ikka Soome Natosse astumist parlamendis ei aruta. |
Homme.
| tsitaat: |
Turkey’s parliament will vote to approve Finland’s membership in NATO on Thursday, following through on President Recep Tayyip Erdogan’s promise to let the Nordic nation into the defense alliance.
The bill backed by Erdogan was earlier assessed by a subcommittee of the Turkish parliament and will be approved with a vote at the general assembly, ruling AK Party whip Yilmaz Tunc told Bloomberg News on Wednesday. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|