|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.11.2022 11:49:24
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Selleks ajaks, kui uuendused ESRi jõuavad, oled mingi hunniku turvaaukude kaudu juba korduvalt ära omatud. |
Ilmselt sul jäi kahe silma vahele see, et ESR saab pidevaid turvauuendusi. Seega ei ole ära omatud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
02.11.2022 12:53:14
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Selleks ajaks, kui uuendused ESRi jõuavad, oled mingi hunniku turvaaukude kaudu juba korduvalt ära omatud. |
Vahe ESR-i ja lihtsalt vana Firefoxi vahel ongi see, et ESR saab turvauuendused samal ajal release channeli omaga.
Erinevus ESR-i ja release channeli vahel ongi selles, et ESR-i jõuavad uuendused pärast loomkatsete läbimist release channelis. Turvamine toimub mõlemas kanalis.
Nimetati beeta release channeliks ja pandi kasutajaskond beetatestijate rolli, et ärikasutajatele stabiilset ESR-i pakkuda.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
16.11.2022 20:56:39
|
|
|
Mingi jura kargab viimastel päevadel mõnel veebilehel ette FF kasutades:
Spoiler 
Kas see õige elukas? Milleks seda jama vaja?
Opera seda jura ei näita ning kuvab lehte nagu vanasti:
Spoiler 
ESR 102.4 linux.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.11.2022 12:16:49
|
|
|
Kas see pole mitte browser notification tüüpi teade? Oled brauseril lubanud Twitteril ennast tüüdata? Kontrolli üle: Settings - Permissions - Notifications
Vaikimisi Firefox neid teateid ei luba, Chrome vaikimisi lubab (vähemalt viimati küll ja Droidis).
Ah ei, näitab mul ka.
https://onlytech.com/how-to-stop-irritating-google-one-tap-login-pop-up-across-all-websites/
Samas toimivat see vaid juhul kui oled Google kontole sisse loginud.
Opera ilmselt kuidagi aktiivselt blokeerib seda jama.
Ahah, Adblock/uBlock filter:
||http://smartlock.google.com/
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2022 13:27:23
|
|
|
Filter ei tundu toimivat
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
17.11.2022 14:57:41
|
|
|
Mina ei kasuta arvutis google kontot.
Proovisin uBlock pliiatsiga ära kaotada, aga peale F5 ilmub tagasi.
googleusercontent,com&ux_mode=popup tunneb asja ära
Ise ei ole midagi uuendanud st. kuidas nüüd äkki FF otsustas seda popup-i kuvada?
FF lisad on uuendatud.
E: Lühem reegel uBlock eemaldas selle popup-i.
| ||accounts.google.com/gsi/iframe/select?client_id=49625052041 |
viimati muutis ykshuntka 17.11.2022 15:19:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2022 15:03:00
|
|
|
Ise arvan, et tegemist on Google-i jubinaga erinevates keskkondades...
Aga uBlock pliiats leidis
| ||accounts.google.com/gsi/iframe/select$subdocument |
ning see tundub ka toimivat.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
17.11.2022 16:00:23
|
|
|
Firefoxil on ID-kaardiga tõesti jamasid. Täna näiteks avastasin, et ei saa mu ema ID-kaardiga www.eesti.ee lehele sisse logida, kogu aeg viskab veateate ette:
https://www.upload.ee/image/14674478/pilt.jpg
Kohe enda ID-kaardiga sama lugejaga proovides kõik OK. Samas ema ID-kaart mujal töötab nagu pangas, Telias jne. Minu ID-kaart ei toimi jälle Swedpangas, sama veateade. Chromega töötavad mõlemad igal pool.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.11.2022 16:05:14
|
|
|
Proovi serdid maha võtta ja nullist uuesti kasutama hakata.
Mulle tundub, et su jama on konkreetse arvuti probleem, sest muidu töötaks asjad ühtmoodi kõikide kaartidega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
18.11.2022 01:30:05
|
|
|
Erineva põlvkonna ID-kaardid? Vana see mittetöötav kaart on?
| rmc kirjutas: |
| Filter ei tundu toimivat |
uBlock Twitteri lehel minul võttis maha igatahes.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.11.2022 02:41:00
|
|
|
Mul
| ||http://smartlock.google.com/ |
ei toiminud,
| ||accounts.google.com/gsi/iframe/select$subdocument |
toimis
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
25.11.2022 09:22:34
|
|
|
| üritasin importida html bookmarke kuid ei kuva neid firefoxi aadressi ribal html on võetud edge browserist
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.11.2022 13:38:40
|
|
|
Kui aadressiribal ei kuva, siis võta bookmarks lahti ja liiguta kaust või selle sisu õigesse kohta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
07.12.2022 08:20:21
|
|
|
Ubuntu peal on automaatsed uuendused tüütud, win all saab vähemalt panna, et teavitaks.
Lähed ID kaardiga mässama, lööd PIN sisse ja SIIS otsustab FF uuenduse teha poole tehingu pealt. Viskab kirja ette, et nüüd kõik ja sulge aken. Võiks vähemalt lasta tehingu lõpetatadgi.
Samad on FF uuendused aeglased ka, teed lehe lahti ja võiks kohe öelda, et oota veits tümbame kohe uuenduse alla. Aga ei, jõuad just paar minutit tegutseda, ja toimingutesse süveneda ning siis hakkab jaurama.
Enam ei leia About alt seda uuenduse nuppu ka, et lööd akna lahti ja teed ueenduse ära ning rahu majas päevaks...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.12.2022 09:42:17
|
|
|
Vael, Tee "%ProgramW6432%\Mozilla Firefox" kausta uus kaust nimega distribution ja sinna omakorda uus fail nimega policies.json
Selle faili sisu peaks olema järgmine, et muuta uuendused manuaalseks:
{
"policies": {
"ManualAppUpdateOnly": true
}
} |
See tähendab, et sa pead About või sätete alt ise käsitsi alustama uuendust.
Toetatud on järgmised võimalused. Mina kasutan viimast kus ei laeta alla ega teavitata aga käsitsi saan uuendada:
| tsitaat: |
AppAutoUpdate - Enable or disable automatic application update.
AppUpdatePin - Prevent Firefox from being updated beyond the specified version.
DisableAppUpdate - Turn off application updates.
ManualAppUpdateOnly - Allow manual updates only and do not notify the user about updates. |
Terve nimekiri asub siin: https://github.com/mozilla/policy-templates/blob/master/README.md (samuti about:policies > Documentation)
Ja nende toimivust saab kontrollida minnes about:policies lehele
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
07.12.2022 19:50:27
|
|
|
Kui firefox installida normaalselt .deb, mitte snap package'ina, siis ideepoolest ei tohiks tal jaguda piisavalt ligipääse enda uuenduseks.
Ja saab inimesekombel sobival ajal `sudo apt upgrade` kaudu terve süsteemi uuendatud.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
22.01.2023 01:56:34
|
|
|
| Uusim on peal aga heli puudub. Ei leidnugi mingit heli sätet, samas muudes brauserites probleem puudub
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
06.02.2023 12:28:10
|
|
|
Kas kellelgi veel "tagasi" funktsioon ei taha alati töötada? Vahet pole kas hiire nupp või [BACKSPACE]. Peab kiiresti 2 korda vajutama. Jama hakkas peale viimast uuendust. Proovisin just Chrome' ka, töötab alati esimese korraga.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.02.2023 12:56:40
|
|
|
Igal pool või ainult siin, HV-s? Kui HV-s, siis see on siinse lehe reklaamide kuvamise iseärasuse tõttu.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
06.02.2023 13:38:04
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Igal pool või ainult siin, HV-s? Kui HV-s, siis see on siinse lehe reklaamide kuvamise iseärasuse tõttu. |
Nii ongi, probleem on ainult HV foorumis. Chrome ka ei tööta 100% siin. Huvitav, varem pole probleemi olnud.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.02.2023 14:18:38
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Ma ei tea kas see on seetõttu, et mul reklaamid blokeeritud vms. |
| bladerunner kirjutas: |
| ... see on siinse lehe reklaamide kuvamise iseärasus |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.02.2023 01:22:01
|
|
|
Mul lakkas uuendamisega skrollimine FF-s toimimast... mujal skroll töötab, a peale tänast uuendust FF-s enam ei
EDIT: Tundub, et viga oli hoopis "X-Mouse Button Control" ja Firefoxi koostoimes peale uuendust: https://support.mozilla.org/en-US/kb/x-mouse-button-control-firefox-110
Lahe, et Mozilla arendajaga ühendus ja fixivad juba. Kasutan seda, et Zowie EC1 puhul küljenuppe remappida, pole kunagi forward ja backwards kasutanud neid. PageUp ja PageDn
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.02.2023 08:53:39
|
|
|
Firefox 110.0 Lõppversioon nüüd saadaval!
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/#product-desktop-release
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/#product-desktop-esr
Allalaadimislingid:
Spoiler 
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/110.0/releasenotes/
https://www.ghacks.net/2023/02/14/firefox-110-is-out-here-is-what-is-new/
https://support.mozilla.org/en-US/kb/firefox-enterprise-110-release-notes
https://developer.mozilla.org/en-US/Firefox/Releases/110
Peamised uuendused ja muudatused:
* Firefox 110 toetab jätkuvalt Windows 7 ja Windows 8.1, kuigi Microsoft ei paku enam kummagile operatsioonisüsteemile uuendusi.
* Nüüd on võimalik importida järjehoidjaid, ajalugu ja paroole mitte ainult Edge'ist, Chrome'ist või Safarist, vaid ka Operast, Opera GX-st ja Vivaldist.
* Firefox toetab nüüd GPU liivakasti (sandbox). GPU liivakasti kasutamine isoleerib graafikaprotsessori protsessi, et neutraliseerida pahavara rünnakud või vähendada nende mõju süsteemile. Selle toimimist saab kontrollida about:support lehe lõpus kui GPU Process Sandbox Level väärtus on 1 või rohkem. 0 tähendab, et see ei toimi.
* Populaarse X-Mouse Button Control (XMBC) viga võib põhjustada hiirega kerimise mittetoimimise. Autor(id) töötavad värskenduse kallal. Vahepeal saab kerimise taastada XMBC ümberkonfigureerimisega.
* Windowsis saab nüüd blokeerida kolmandate osapoolte mooduleid (plugins), mis võib olla kasulik, kui need põhjustavad kokkujooksmisi või muud soovimatut käitumist. Seda saab teha about:third-party lehel.
* WebGL-i jõudlust on parandatud.
* Sisse lülitatud Windows 10/11 puhul riistvara dekodeeritud video ülekatte mitte-Inteli GPU-dega, parandades video taasesituse jõudlust ja video skaleerimise kvaliteeti.
* Turvaparandused.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.02.2023 20:32:10
|
|
|
Ahjaa, üks asi on veel - FB-s ja YT-s osad videod venivad ja muudavad kogu jooksmise kahtlaseks. YT-s veel virvendab scrollbar videol ja fullscreenis üleval ja all olevad ääred... midagi sellega https://old.reddit.com/r/firefox/comments/112bcgk/firefox_1100_released/j8je8ed/ ilmselt seotult.
EDIT: tundub, et asi on pealmistes layerites, ehk nt. fullscreenis subtiitritega on venimine, subid maha võtta, siis fain, kuniks ei liiguta midagi, et interface peitu jääks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
02.03.2023 09:16:11
|
|
|
Oskab keegi öelda, miks ILM.ee lehel seda Benu reklaami kohal olevat eesti kaardi lahti ei loe?
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.03.2023 10:24:00
|
|
|
| Naabrivana kirjutas: |
Oskab keegi öelda, miks ILM.ee lehel seda Benu reklaami kohal olevat eesti kaardi lahti ei loe?  |
Minul laeb küll ilusti:
Muidugi minul on ka reklaamid blokeeritud. Mina näen sinu pildilt vähemalt kuute erinevat reklaami. Ju see Benu oma siis kuidagi blokeerib.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
02.03.2023 12:38:29
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Naabrivana kirjutas: |
Oskab keegi öelda, miks ILM.ee lehel seda Benu reklaami kohal olevat eesti kaardi lahti ei loe?  |
Minul laeb küll ilusti:
Muidugi minul on ka reklaamid blokeeritud. Mina näen sinu pildilt vähemalt kuute erinevat reklaami. Ju see Benu oma siis kuidagi blokeerib. |
Mul ka blokid peal ja mõnikord teeb ilm.e lehekülg sama jama. Jägrgmine päev jälle kõik korras. So go figure.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
02.03.2023 13:22:57
|
|
|
No ilma reklaamita on pilt sama, kõik temperatuurid on hunnikus, ilma eesti kaardita.
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.03.2023 13:45:27
|
|
|
Naabrivana, Hmm. Kummaline. Kas tegu on avalehega või mingi alamlehega?
Kas versioon on uusim? Hetkel peaks uusim olema 110.1.0
Huvi pärast võid proovida käivitada nö Safe Mode's hoides enne Firefoxi käivitamist all SHIFT klahvi. See keelab ajutiselt lisad jms mis võivad probleeme põhjustada. Peale testimist Firefox sulgeda ja uuesti käivitada, siis jookseb jälle koos lisadega.
Ma kahtlustan, et äkki mingi lisa tekitab seda probleemi.
Cache puhastamine nagu eelpool soovitatud võib kah proovida.
Lehe saab ka uuesti laadida eksisteerivast puhvrist mööda minnes CTRL+F5 valikuga. Tavaline F5 võtab selle puhvrist.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
02.03.2023 16:04:49
|
|
|
See kaart kaduski ära peale küpsiste ja muu sodi eemaldamist.
FF on jah kõige uuem versioon.
| tsitaat: |
| Lehe saab ka uuesti laadida eksisteerivast puhvrist mööda minnes CTRL+F5 valikuga |
ja tuli pilt tagasi
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
02.03.2023 21:27:35
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Kas versioon on uusim? Hetkel peaks uusim olema 110.1.0 |
Eee... 110.0.1 ikke
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.03.2023 09:07:21
|
|
|
| Zuumbox kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Kas versioon on uusim? Hetkel peaks uusim olema 110.1.0 |
Eee... 110.0.1 ikke  |
Typo jah. Pole kümmet veaparandust väljastatud veel
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
03.03.2023 09:33:49
|
|
|
Ehh, järgmine häda ID kaart ja FF ei suuda omavahel ühist keeld leida. Ma saan aru, et mulle endale see lõust seal ID-kaardilt ei meeldi aga et ka brauserile....
Edgega töötab ilusti, tegin sellele pluginale veel nö restardi, ah jaa uus ID-kaart sai ning sellega jamad.
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
03.03.2023 13:21:15
|
|
|
Pilt selline
See häda nagu kõigil lehtedel, kuhu olen sisse proovinud logida. Lisaks vaatasin, et tegelikult tõmbab see ID kaardi aken kogu arvuti kooma, st ükski leht enam ei liigu seni kuni see aken ees on või isegi tagataustal lahti.
Vabalt võibolla, et olen ise midagi suutnud kokku käkerdada.
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
03.03.2023 16:11:31
|
|
|
Nii nüüd jooksis minu juhe lõplikult kokku, isegi WIN 10 ja edgega lõpetas lepingu ära. Kodulehel on küll ihasuguseid veaparandusi ja lahendusi, eks tegeleb edasi kui aega tekib.
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.03.2023 16:22:59
|
|
|
https://www.id.ee/artikkel/paigalda-id-tarkvara/ lase uuesti peale kui oled juba draiverid eemaldanud nagu varem soovitati.
FF ja ID kaart pole tegelikult muidugi kunagi ülemäära hästi läbi saanud, ikka see ikaldus, et kui kaardi lugejast välja võtad ja browserit ei sulge, siis lõpuks aitab ainult restart, et uuesti toimima hakkaks. Chromega samas enamvähem toimib.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
03.03.2023 16:39:44
|
|
|
Kõik nagu peaks töötama, tarkvara toimib, id kaardi lugeja toimib(tuluke põleb) Kuid id kaardi ei leia üles. Ütleb et PCSC teenus ei tööta - kodukal näitab mida teha, kuid seal on selline rida nagu kiipkaart - mul pole seda.
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.03.2023 17:13:02
|
|
|
Kas digidoc client ise näeb kaarti. Peaksid nägema sellist pilti kui kaart lugejas on
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
03.03.2023 17:43:41
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Kas digidoc client ise näeb kaarti. Peaksid nägema sellist pilti kui kaart lugejas on
|
Ei näe.
Kõik on uuesti peale, maha installitud, restardi enne ja pärast ja igaksjuhuks tehtud.
Sellise pildi sain lõpuks -
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee
viimati muutis Naabrivana 03.03.2023 17:51:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.03.2023 17:49:50
|
|
|
no siis ma kiikaks alustuseks device manageri all kas on lugeja ja kaart leitud. Midagi sellist võiks seal olla
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|