Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tuludeklaratsiooni teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.02.2023 12:36:20 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Next next asemel tuleb väga hoolikalt läbi lugeda, mis eeltäidetud kirjas. Mul väärtpaberite osas täielik segadus riigi kasuks.

Neil seal jätkuvalt segadus jah...eks näeb. Tegin nii nagu ei peaks, aga vähemalt kõik sai kirja.
kjaups kirjutas:
Magic, võta lapsed maha. Meil laste eest +370€

Nojah...kui lastel tulu, siis ongi + thumbs_up.gif
Nüüd kui see tulumaksuvaba osa nii suur võiks ju kõik lapsed "tööle" panna...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 13:00:04 vasta tsitaadiga

Magic, kaks väikest last, tulu teeninud 0. Lihtsalt teise lapse pealt saab tmv juurde ning terve aasta andnud neile 0% laenu.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.02.2023 13:04:08 vasta tsitaadiga

Võid ka nii võtta jah, sest seda ette küsida ei saa.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 16:29:14 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Next next asemel tuleb väga hoolikalt läbi lugeda, mis eeltäidetud kirjas. Mul väärtpaberite osas täielik segadus riigi kasuks.


Mul olid vaid aktsiate müügisummad automaatselt sisse kantud, ostuhinnad pidin ise käsitsi sisestama.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 16:35:37 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Hiid, max 300€ summast per kärss rakendatakse tmvsele.

ja see 300 peaks tagasi saama või sellelt 300lt makstud tulumaks, mis on siis 60eur?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 16:44:01 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
ranel kirjutas:
Next next asemel tuleb väga hoolikalt läbi lugeda, mis eeltäidetud kirjas. Mul väärtpaberite osas täielik segadus riigi kasuks.


Mul olid vaid aktsiate müügisummad automaatselt sisse kantud, ostuhinnad pidin ise käsitsi sisestama.
Miks investeerimiskonto süsteemi ei kasuta?

Endal tuli neljakohaline summa, saab pidu panna.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 16:54:26 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Anti112 kirjutas:
ranel kirjutas:
Next next asemel tuleb väga hoolikalt läbi lugeda, mis eeltäidetud kirjas. Mul väärtpaberite osas täielik segadus riigi kasuks.


Mul olid vaid aktsiate müügisummad automaatselt sisse kantud, ostuhinnad pidin ise käsitsi sisestama.
Miks investeerimiskonto süsteemi ei kasuta?

Endal tuli neljakohaline summa, saab pidu panna.

Ongi investeerimiskontol.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 16:54:49 vasta tsitaadiga

Sest müügist tulev raha läks muusse tarbimisse... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 17:04:33 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Sest müügist tulev raha läks muusse tarbimisse... icon_rolleyes.gif

Jah, investeerimiskontol teise aktsia ostuks ... ega ma ilmaasjata ei ütle, et vaja üldse kontrollida eeltäidetud andmed, et üllatusi ei tuleks.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 17:35:59 vasta tsitaadiga

Mis punkti alla teil investeerimiskontot kasutades aktsiatehingud jäävad? 6.1 ning 8.2 alt tuleb Balti tehingud ära kustutada. 6.5 all on investeerimiskonto andmed, ja seal on vaid sisse- ning väljamaksed.

https://www.lhv.ee/et/kkk/deklareerimine#tehingute-andmed
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 17:36:28 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kjaups kirjutas:
Hiid, max 300€ summast per kärss rakendatakse tmvsele.

ja see 300 peaks tagasi saama või sellelt 300lt makstud tulumaks, mis on siis 60eur?

Viimane

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 18:16:50 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Mis punkti alla teil investeerimiskontot kasutades aktsiatehingud jäävad? 6.1 ning 8.2 alt tuleb Balti tehingud ära kustutada. 6.5 all on investeerimiskonto andmed, ja seal on vaid sisse- ning väljamaksed.

https://www.lhv.ee/et/kkk/deklareerimine#tehingute-andmed

6.1 alla tulevad iga aasta

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 18:49:45 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Mis punkti alla teil investeerimiskontot kasutades aktsiatehingud jäävad? 6.1 ning 8.2 alt tuleb Balti tehingud ära kustutada. 6.5 all on investeerimiskonto andmed, ja seal on vaid sisse- ning väljamaksed.

https://www.lhv.ee/et/kkk/deklareerimine#tehingute-andmed

6.1 alla tulevad iga aasta
Jah Balti tehingud tulevad 6.1/8.2 alla automaatselt, ent investeerimiskonto süsteemis tehtud tehingud tuleb 6.1/8.2 alt ära kustutada, LHV lingil täpsemalt kirjas.

Vajadusel saab ka eelmiste aastate deklaratsioone parandada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 18:57:47 vasta tsitaadiga

Mul tuli sel aastal isegi 5.1 alla mingid dividendid, mis tegelikult olid investeerimiskontole siiski laekunud.

sakinaga kirjutas:
ranel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Mis punkti alla teil investeerimiskontot kasutades aktsiatehingud jäävad? 6.1 ning 8.2 alt tuleb Balti tehingud ära kustutada. 6.5 all on investeerimiskonto andmed, ja seal on vaid sisse- ning väljamaksed.

https://www.lhv.ee/et/kkk/deklareerimine#tehingute-andmed

6.1 alla tulevad iga aasta
Jah Balti tehingud tulevad 6.1/8.2 alla automaatselt, ent investeerimiskonto süsteemis tehtud tehingud tuleb 6.1/8.2 alt ära kustutada, LHV lingil täpsemalt kirjas.

Vajadusel saab ka eelmiste aastate deklaratsioone parandada thumbs_up.gif

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 19:14:05 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
ranel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Mis punkti alla teil investeerimiskontot kasutades aktsiatehingud jäävad? 6.1 ning 8.2 alt tuleb Balti tehingud ära kustutada. 6.5 all on investeerimiskonto andmed, ja seal on vaid sisse- ning väljamaksed.

https://www.lhv.ee/et/kkk/deklareerimine#tehingute-andmed

6.1 alla tulevad iga aasta
Jah Balti tehingud tulevad 6.1/8.2 alla automaatselt, ent investeerimiskonto süsteemis tehtud tehingud tuleb 6.1/8.2 alt ära kustutada, LHV lingil täpsemalt kirjas.

Vajadusel saab ka eelmiste aastate deklaratsioone parandada thumbs_up.gif

Jah, seda ma räägingi, et tuleb tähelepanelik olla next next next klõpsides, et kogemata omale maksukohustust ei tekitaks.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 19:34:21 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
ranel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Mis punkti alla teil investeerimiskontot kasutades aktsiatehingud jäävad? 6.1 ning 8.2 alt tuleb Balti tehingud ära kustutada. 6.5 all on investeerimiskonto andmed, ja seal on vaid sisse- ning väljamaksed.

https://www.lhv.ee/et/kkk/deklareerimine#tehingute-andmed

6.1 alla tulevad iga aasta
Jah Balti tehingud tulevad 6.1/8.2 alla automaatselt, ent investeerimiskonto süsteemis tehtud tehingud tuleb 6.1/8.2 alt ära kustutada, LHV lingil täpsemalt kirjas.

Vajadusel saab ka eelmiste aastate deklaratsioone parandada thumbs_up.gif

Jah, seda ma räägingi, et tuleb tähelepanelik olla next next next klõpsides, et kogemata omale maksukohustust ei tekitaks.
thumbs_up.gif Natukene läksid siin juhtmed sõlme, Anti mainis, et sisestas ostuhindasid, seetõttu mainisin igaks juhuks, et tuleb hoopis kustutada, kui kasutatakse investeerimiskonto süsteemi.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 20:16:32 vasta tsitaadiga

Jätkuvalt täielik BS see värk? icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 21:25:18 vasta tsitaadiga

Ooot, kui dividendid laekusid investeerimiskontole ja sealt ostsin selle raha eest kohe uusi osakuid Balti pealt, siis selle võin ära kustutada, sest reaalselt ma ju raha välja ei võtnud?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 21:30:43 vasta tsitaadiga

kurat, tegin ka valesti, nüüd deklar nullis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 21:48:08 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ooot, kui dividendid laekusid investeerimiskontole ja sealt ostsin selle raha eest kohe uusi osakuid Balti pealt, siis selle võin ära kustutada, sest reaalselt ma ju raha välja ei võtnud?

Dividendid pead deklareerima sissemaksena investeerimiskontol (sest nende pealt juba makstud tasutud).

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 21:52:28 vasta tsitaadiga

mehed, kes te omale lapsed märgite, kas selleks, et nad arvesse ka läheksid, peab naine nad enda deklaris kuidagi vabaks andma vms?
Mul tuli kiri, et nad on automaatselt selle nimel, kes saab ka lastetoetusi. Ja deklar ei läinud lõpuni vaid jäi nn ooteseisundisse. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2023 21:54:50 vasta tsitaadiga

Hiid, ainult üks pool saab nad lisada.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 12.02.2023 22:03:57 vasta tsitaadiga

Ka tehtud, +3k ...suurpere värk.

Hiid kirjutas:
mehed, kes te omale lapsed märgite, kas selleks, et nad arvesse ka läheksid, peab naine nad enda deklaris kuidagi vabaks andma vms?
Mul tuli kiri, et nad on automaatselt selle nimel, kes saab ka lastetoetusi. Ja deklar ei läinud lõpuni vaid jäi nn ooteseisundisse. icon_neutral.gif


Jah, naine peab enne tegema ja ei tohi lisada. Muidu jääb ootesse, kuni naine ära teeb ja ei lisa (eeldusel, et tema saab lastetoetusi)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.02.2023 07:58:42 vasta tsitaadiga

Miks peab enne tegema? Vahet pole kas jääb ootele või mitte
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 08:06:54 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Hiid, ainult üks pool saab nad lisada.

seda ma tean.
Kuna emal ei ole eestis tulu, siis on mõistlikum minul lapsed endale panna.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.02.2023 10:48:54 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks peab enne tegema? Vahet pole kas jääb ootele või mitte

Ei ole vahet...Tegin ise enne ja alles siis võtsin elukaaslasel lapsed maha ja tegutsesin seal.
Märge või kisa võib nende börsitehingutega tulla icon_lol.gif
Vast keegi selle väikse kasumi pärast peedistama ei hakka.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.02.2023 10:54:51 vasta tsitaadiga

Ma ka nii teinud. Minumeelest läheb kontrolli igal juhul, vahet pole mispidi enne teha.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 13:25:58 vasta tsitaadiga

Harisin end PIK suhtes. Ongi nii et dividendid ja välisintressid maksustatakse topelt. Nii nunnu. thumbs_down.gif Nüüd ei ole ebavõrdse kohtlemisega mitte mingit probleemi?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 13:31:30 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Harisin end PIK suhtes. Ongi nii et dividendid ja välisintressid maksustatakse topelt. Nii nunnu. thumbs_down.gif Nüüd ei ole ebavõrdse kohtlemisega mitte mingit probleemi?


Kus sellest lugesid?

Kas kellelgi on veel puudu III samba maksed sealt tuludeklarist? Kuidas need sinna saaks?
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 13:38:26 vasta tsitaadiga

Seda on mitmed allikad kirjutanud, aga detailse ülevaate saab LHV tuludeklareerimise KKK-st

https://www.lhv.ee/et/kkk/deklareerimine#pensioni-investeerimiskonto-deklareerimine

Tasub ka ehk siit lugeda kui see üllatusena tuli:

https://investor.postimees.ee/7591771/pensioni-investeerimiskontol-tasub-hoida-pigem-kasvuaktsiaid

tsitaat:
PIKi disainivea ehk lihtsana hoidmise soovi tõttu maksustatakse saadud dividendid saamisel, ent kui sealt raha välja võtta, maksustatakse kogu kogunenud summa ehk saadud dividendilt võtab riik veel kord tulumaksu. Kaks korda ühelt ja samalt tulult tulumaksu maksmine vähendab oluliselt tootlust ja kättesaadavat summat.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 13:43:48 vasta tsitaadiga

Ma võtsin kõik aktsia read maha kuna IK-le on sisse makstud rohkem, kui välja võetud icon_wink.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 13:48:57 vasta tsitaadiga

Kui dividend laekub investeerimiskontole, siis võib 7.1 ära kustutada?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 14:01:25 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kui dividend laekub investeerimiskontole, siis võib 7.1 ära kustutada?


Mul tekkis sama küsimus.
7.1 punktis on tekkinud mingi linnuke "Pensioni investeerimiskontole laekunud tulu".
Sama linnuke võimalik ka punktis 5.1 dividendimaksete osas.

Aga investeerimiskonto ju erinev asi kui PIK.

Ehk siis kui dividende saadud investeerimiskontole (mitte PIK) siis kas 5.1 või 7.1 tuleb neid kandeid jätta alles?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.02.2023 14:09:20 vasta tsitaadiga

Kas on juhud kus kõik töötab ka automaatselt?
Ehk raport ja ainult next next deklaril?
Täna on tegemist rämeda jeblaga...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 14:11:15 vasta tsitaadiga

Kui saad palka ühest kohast ja ainult pensionimaksed ja eluasemelaenu intressid lähevad maharvamisse, siis vist saab. Kui mingi investeerimine juures on, siis läheb keeruliseks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 14:16:18 vasta tsitaadiga

kas mõni asi üldse toimib nii, next next next? Ehk vaid apple icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.02.2023 14:25:50 vasta tsitaadiga

Mõte selles, et kui pead ikka edit tegema ja välju kustutama, siis on see digiajastul BS.
Ilusti on kirjas Eesti dividend ehk pasiivne investor töötab igasuguse konto alt icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 14:36:49 vasta tsitaadiga

Enefit maksis dividende miskipärast 2 summana samal kuupäeval, 1 summa oli 5.1 all kirjas, teine oli 7.1 all kirjas.
Sadama dividendid olid ainult 5.1 all kirjas.

Igaks juhuks panin kõik 3 summat nii 5.1 kui 7.1 alla kirja.
Kuna maksud on Eesti ettevõtete dividendide puhul nagunii juba võetud ja "maksuküür" ka mul ammu ületatud, siis TM arvestuses nende summade kajastamine või mittekajastamine nagunii midagi ei muutnud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.02.2023 14:38:34 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_lol.gif
Eks annan siis teada kui elukaaslane kinni pannakse minu vea pärast...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 14:43:34 vasta tsitaadiga

palju õnne kobarkäkis osalemise puhul icon_lol.gif
Hetkel on häiritud ligipääs investeerimiskonto aruandele. Tegeleme teenuse taastamisega. eusa_wall.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 14:44:20 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
icon_eek.gif icon_lol.gif
Eks annan siis teada kui elukaaslane kinni pannakse minu vea pärast...


Kohe kinni vaevalt et pannakse, aga peab olema valmis selleks, et kui maksu juurde nõutakse, siis see raha olemas oleks mitte ei peaks kiirlaenuputkasse minema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.02.2023 14:49:10 vasta tsitaadiga

Kõik on hullud investorid siin, aga eraldi investeerimisfirmat teha ei mõista, et sest iga-aastasest maksujamast pääseda ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.02.2023 14:54:19 vasta tsitaadiga

oleks lihtsam jah icon_lol.gif
mul endal on 30-50% tulust dividend. Ehk ma enda deklari osas üldse ei virise.
napoleon kirjutas:
Kohe kinni vaevalt et pannakse, aga peab olema valmis selleks, et kui maksu juurde nõutakse, siis see raha olemas oleks mitte ei peaks kiirlaenuputkasse minema.

Arvestus klapib, aga teostus ei pruugi icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 14:54:43 vasta tsitaadiga

Ettevõte ei pea ju ühtegi deklaratsiooni tegema kunagi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.02.2023 14:59:02 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Ettevõte ei pea ju ühtegi deklaratsiooni tegema kunagi.


Kui kmd'd pole ja palka ei maksa, siis ei. Aastaaruanne on sellisel ettevõttel väga lihtne teha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 15:46:51 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Kõik on hullud investorid siin, aga eraldi investeerimisfirmat teha ei mõista, et sest iga-aastasest maksujamast pääseda ?


No siin käib juttu PIK'st, mismoodi selle peaks investeerimisfirma alla panema? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 15:59:13 vasta tsitaadiga

Lastel tavaliset sissetulekut pole. Siis saab nende nime alt krüptot/aktsiaid jms osta. Profit kätte kuni 7848€ aastas maksuvabalt iga lapse kohta. icon_wink.gif
Aga kasum peab lapsele jääma. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.02.2023 15:59:30 vasta tsitaadiga

Alates teisest lapsest
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 16:04:17 vasta tsitaadiga

See 6000 aastas on vist igal lapsel. Aga jah, kasum peab lapsele jääma kuna see on siis ametlikult lapse raha. Kui lapse ülikoolifondi vms. korjata tahad, siis hea lahendus, muul juhul võib jamasid tekkida kui peaks olema soov seda ise kasutada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2023 16:17:35 vasta tsitaadiga

Laps ostab sulle selle eest stuffi ja süüa. Edu MTA-le selle kontrollimisel icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tuludeklaratsiooni teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.