|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.12.2022 22:05:38
|
|
|
| mufferino kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Üks õhtu wolt oli jõle vaikne ja üle mingi 1.5 kuu viitsisin fudy online lükata. tellimusi isegi tuli aga krt neil pole pickup distance tasu... Eri norm kui tartu kesklinnas viskab tellimusi mida lõunakast peale võtta  |
16. saadeti meil et 0.50/km on nüüd pickup |
Meilist ei tea aga telegramis siin mingi hetk kirjutati jah. Aga linnulennult arvestus Samas parem kui 0
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.12.2022 02:02:45
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Aga linnulennult arvestus Samas parem kui 0  |
Velomehed lendavadki nagu linnud, nendega pead konkureerima.
Rohelise kotiga vendi kohtab kõikjal. Depo (kus iganes see asub...) paar päeva tagasi.
Need kollased kummikud sobiks tõesti rohelise koti juurde!
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
08.01.2023 20:05:14
|
|
|
Juht on alati võinud tellimuse tühistada, lihtsalt enne oli see kindel arv sõite igaa 100 sõidu kohta, nüüd vist siis piiramatult. Ja no Bolt saaks seda väga lihtsalt muuta, tõstes miinimumhinna vähemalt 4€ peale. Hetkel veeretatakse süü sujuvalt juhile, kes ei taha tehtud tööle peale maksta.
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.01.2023 22:11:49
|
|
|
| Võiks siis pigem teha nii, et juht paneb ise summa mis talle sobiv on ja siis klient otsustab, kas sobib või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.01.2023 22:34:46
|
|
|
| Saavadki vist ise hinda ka määrata. Km hinda vähemalt. Üks tuttav, kes vahel sõidab, ütles, et ei võta ühtki vanalinna alguse ega lõpuga sõitu (st sealt ülaltpool - Pikk, Lai, rataskaevu jms, kuni Hollika kanti on ok) vastu, sest ei viitsi pikalt munakividel põristada. Pluss välja vedamata lumi ja palju värdjalikke künniseid. Ega Suur-Kloostri kaudu väljasõit midagi rõõmsat pole, tean isegi. Kalamajast pidi ka eemale hoidma.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
08.01.2023 22:37:17
|
|
|
Juht saabki oma hinda ise määrata, aga paraku äpp pakub tööd odavamatele juhtidele eelisjärjekorras. Ehk kui su kõrval on juht, kelle sõidu maksumus on näiteks 10 senti kõrgem kui odavama juhi oma, siis saab esimese pakkumise ikkagi see 10 senti odavam juht kilomeetrite kaugusel, kuigi tema ettesõit võtab aega näiteks 15 minutit. Ja neid välisriikide odavaid juhte paraku juba jätkub...
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.01.2023 23:12:59
|
|
|
| Paljud juhid pidid lahkuma, kuna sellest aastast lähevad platvormiteenuse pakkujatelt andmed seaduse järgi igal juhul maksuametile ja kõik peavad kas ettevõtte või ettevõtluskonto kaudu tegutsema. Ehk viiendik tulust minema ka neil, kes enne otse oma kontole said ja makse ei maksnud. Olukorras, kus kütus poole kallim kui aasta tagasi ja üldine inflatsioon ~20%.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
09.01.2023 17:50:34
|
|
|
Kliendi hind -40% on siis juhile ( maks ja boldi teenustasu). Mõelge ise kas keegi viitsib 3eur eest sõita 😁
Kütus poole kallim? Mingi 10 senti on bens ja diisel kallim. Lpg sama. Cng oli lihtsalt lotomäng ja hetkel neil ei vea.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.01.2023 18:31:54
|
|
|
Aga võikski olla nagu taxigo-s vanasti oli. Saad auto valida ja näed valides, mis hinna eest juht sõidab pluss muidugi auto marki/mudelit ja juhi keeleoskust.
Isegi poldil(tol ajal taxify ja veel enne mtakso) oli see võimalus kunagi olemas.
Kui hind on paigas, küll siis leidub ka juht. Paraku need äpid kipuvad seda teed minema, et kirjutavad juhile hinna ise ette ja tagajärg on see, et pole rahul ei kliendid ega juhid.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
09.01.2023 21:55:59
|
|
|
Aga äpiomanik on rahul ja see ongi ju äpiomaniku eesmärk
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
23.01.2023 14:56:28
|
|
|
Üks bolt drive audi lasi hommikul korraliku veljekolina saatel tühja rehviga kristiinest linna poole. Juht tundus vana rahu ise olevat. Aga noh, polegi ju mõtet põdeda; kohale jõuab ikka
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.01.2023 12:16:03
|
|
|
Mis kuradi barankad nendel Bolti rendikatel all on? Eile sõitsime südalinnast koju CH-R punniga ja ristmikul tagasipööret tehes sai külje pooleldi ette. Pealtnäha mingit jääd polnud tee peal ja teised autod toimetasid ümberringi normaalselt.
Ei taibanud ka vaadata rehve, kui mind maha pandi maja juures.
Muidugi oli see päris terve Toyota kah. Autot avades hakkas signa röökima vahelduva eduga
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.01.2023 13:57:10
|
|
|
| Esiveolisega saad ainult kässariga tagasipöördel külje ette, kui just ees naelad, taga mitte kombo pole.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.01.2023 14:00:51
|
|
|
Ilmselt needsamad Laufennid, mis neile Boltile üleandmise ajast all on.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.01.2023 15:59:05
|
|
|
| Esiveolisega saab tagasipöördel ilma kässarita ka külje ette kui järsult keerata ja gaasi anda.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.01.2023 16:04:33
|
|
|
Kannakat ei teinud, aga Nautica juures enda autoga pole kunagi sellist kogemust saanud. Isegi siis, kui teed libedad ja lume all olnud.
Eks tuleb hakata enne rooli istumist vaatama, mis pastlad rendikal all on. Veel üks asi nimekirja panna nagu klaasipesuvedeliku olemasolu puudumisega arvestamine. Võtsimegi eile söögikohast mõned kraani all niiskeks tehtud salvakad kaasa. Ja ennäe imet - oligi autol klaasipesuvedelik otsas ja esiklaas rokane
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.01.2023 23:26:13
|
|
|
| tsitaat: |
Ei taibanud ka vaadata rehve, kui mind maha pandi maja juures.
|
Ostsid load endale?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.01.2023 01:01:53
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
 |
Enne liiklusesse minekut tuleks teha auto visuaalne kontroll
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
29.01.2023 23:38:52
|
|
|
Ükspäev võtsin linnahalli juurest bolti rendika. Panen tööle ja tahan klaasi puhtaks pühkida kuid kojamehed olid tuuri pandud. Katkestasin rendi ja võtsin teise auto.
Alguses kohe kojameeste puudumist ei märganudki. Pärast tagantjärele tegin kaebuse ja lubati raha tagasi kanda. Peakski uurima kas anti krediiti selle eest.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
30.01.2023 00:24:33
|
|
|
Hiljuti nägin, keset kõige lumisemat talvepäeva oli poe ette jäetud elutu Boldi renditõuks. Kuna need praegu ei liigu, siis ilmselt juhtus, et keegi oli kunagi jogasena sellega koju sõitnud. Pani ratta esikusse, jõi edasi ja unustas. Kui pea selgines, siis vaatas, et aku tühi. Sügas pead ja mune, mõtles kaua, mida teha. Ja siis tuli ideele see asi tagasi linna viia Teatasin kohe Boldile ja ratas kadus sealt kiiresti. Muidugi ei oska ma arvata, kas jõudis Bolt enda varale järgi tulla või lasi keegi selle ratta tuuri. Suvel Turusilla all jõest väljatiritud ja kaldale jäetud tõuks kadus sealt küll nii kiiresti, et võiks oletada pigem tagasi jõkke sattumist. Tõuks oli välimuse järgi otsustades kaua vees olnud, ei tea, kas on olemas nii lolli varast, kes sellise kaasa võtaks? Samas igasugu asju näinud inimesena ma ei imesta, kui neid lolle on.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
08.02.2023 22:36:07
|
|
|
Uberil ka nüüd 2 minutit ooteaeg.
Jõudsin õigeaegselt alla, takso teisel pool tänavat, juht jalutab ümber auto ja toksib saapaga rehve. Annan siis märku, et võiks tänaval nina ümber pöörata, kuna niikuinii peab teise suunda sõitma. Tegi seda muidugi aeg-luubis, naeratades, vaadates, et 200m kauguselt läheneb aeglaselt auto, ootas ja andis teed.
Pärast vaatasin, oligi 2min ootetasu otsa keevitatud. Lisateenistus
Et olge tähelepanelikud, pole keegi patust puhas.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
09.02.2023 01:06:20
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Uberil ka nüüd 2 minutit ooteaeg.
Jõudsin õigeaegselt alla, takso teisel pool tänavat, juht jalutab ümber auto ja toksib saapaga rehve. Annan siis märku, et võiks tänaval nina ümber pöörata, kuna niikuinii peab teise suunda sõitma. Tegi seda muidugi aeg-luubis, naeratades, vaadates, et 200m kauguselt läheneb aeglaselt auto, ootas ja andis teed.
Pärast vaatasin, oligi 2min ootetasu otsa keevitatud. Lisateenistus
Et olge tähelepanelikud, pole keegi patust puhas. |
Ole õnnelik, et peale maksumuudatusi keegi veel üldse sellise hinnaga edasi sõidab esimesed pääsukesed saavad 2 nädala pärast oma šokiteraapia kätte Boltis
Äpitakso hind olgem ausad enamus ajast on nii odav, et ajab lausa naerma.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.02.2023 21:48:47
|
|
|
odavam kui tõuks oli suvel
Ehk ilmselge arulagedus
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.02.2023 22:10:59
|
|
|
Järjest kirutakse, et äpitakso hinnad on jõle alla kukkunud juhtide jaoks ning toitukullerdamisega sama lugu. Ehk siis tuleb õnnelik olla kuniks veel on keegi kes viitsib vedada.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.02.2023 22:16:23
|
|
|
Lähevad siis kuupalgaliselt toitu vedama
Ise olen tellinud toitu kui on tasuta toomine või need 1.9 jne kampaaniad.
Samas kohalikud on normaalsed...need abdulid kimavad ka gpsiga majast mööda ja siis helistavad i'm here...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.02.2023 22:38:12
|
|
|
Jumal tänatud, et nad majast mööda kimavad, palju hullem oleks kui otse majja kimaks
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
09.02.2023 23:04:55
|
|
|
Kaardil paned täpi täpselt ukse ette ikka kihutavad mööda jap.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.02.2023 23:22:06
|
|
|
| Haige on see, et mingit kommentaari panna ei saa kui tuimalt GPS järgi valesse kohta võib sattuda. See täpp võiks olla üks variant, aga aadress koos kommentaariga teine
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
09.02.2023 23:38:27
|
|
|
| Magic kirjutas: |
odavam kui tõuks oli suvel
Ehk ilmselge arulagedus |
Nii ta oli jah suvel :d ükskord ma panin auto tagaistmel samasse asukohta, kuhu sõitsid ka tõuksimehed startisin hiljem, jõudsin kohale osadest varem ja maksin sama summa
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.02.2023 09:39:44
|
|
|
See äpitaksonduse asi pole kunagi kasumliku majandusmudeliga olnud. Bolti uued teenused meenutavad veidi Ponzit, kus tõenäoliselt uute "teenustega" üritatakse saada uusi rahasüste, millega seda rahapõletusmasinat toita.
Vaadates praegust inflatsiooni, siis hinnad hakkavad tõusma või pakitakse oma ära varsti kokku. Pikalt selliselt ei purjeta.
Toitu ma enam tellinud pole, sest kojutoomise hind on absurdselt kõrgeks läinud ja kokkuvõttes mõnes kohas on juba pooleteisekordsed hinnad. Lisaks veel ooteaeg.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.02.2023 10:01:44
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Haige on see, et mingit kommentaari panna ei saa kui tuimalt GPS järgi valesse kohta võib sattuda. See täpp võiks olla üks variant, aga aadress koos kommentaariga teine |
Toidu tellimisel saab ju. Mul support pani lõpuks ise sinna püsiva kommentaari kulleritele kui nad koguaeg valesti tegid
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
10.02.2023 10:46:29
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Järjest kirutakse, et äpitakso hinnad on jõle alla kukkunud juhtide jaoks ning toitukullerdamisega sama lugu. Ehk siis tuleb õnnelik olla kuniks veel on keegi kes viitsib vedada. |
Nii et siis võib minna nii: kes praegu toiduvedamisega end elatab, see loobub ja otsib muu töö. Abdullahhid ja Mumbawambad ei viitsi samuti enam ringi tuisata. Nii jääb rohkem võimalusi kohalikele, kes tegelevad sellega lihtsalt natuke, et teenida lisaraha.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.02.2023 10:48:29
|
|
|
| Nad oleks ammu juba muud tööd tegemas kui see reaalne variant on. Bolti jms kuller on ju kõige madalam aste, siis kui mitte midagi muud ei oska, siis teed seda "tööd".
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.02.2023 15:23:10
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Haige on see, et mingit kommentaari panna ei saa kui tuimalt GPS järgi valesse kohta võib sattuda. See täpp võiks olla üks variant, aga aadress koos kommentaariga teine |
Toidu tellimisel saab ju. Mul support pani lõpuks ise sinna püsiva kommentaari kulleritele kui nad koguaeg valesti tegid |
Saab, aga mis sellest takso tellimisel kasu on? Tellin hoopis burxi ja teatan, et burksi võid endale jätta, vii mind nüüd Piritale?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.02.2023 15:35:59
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Nad oleks ammu juba muud tööd tegemas kui see reaalne variant on. Bolti jms kuller on ju kõige madalam aste, siis kui mitte midagi muud ei oska, siis teed seda "tööd". |
no senimaani on tasud olnud sellised, et kõige madalam aste aga teenib paremini kui mõni kesktasemel...
Mingi sepp teenis eelmine aasta riigikogulase palka iga kuu tellimuste arvu arvestades. Muidugi mingi 12-14h päevad ka
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
viimati muutis salatoimik 10.02.2023 15:38:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.02.2023 15:37:32
|
|
|
Arvad, et ta keelduks?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.02.2023 15:46:50
|
|
|
See teenimine on suhteline. Esiteks enamik ei maksa makse. Teiseks see number mis teenistusena välja hõigatakse on tihti kassa mitte see mis lõpuks kätte jääb. Kolmandaks need kelle jaoks on takso/kuller ainuke või peamine sissetulek töötavad enamasti palju rohkem kui 40 tundi nädalas.
Edit:
| Janis kirjutas: |
Arvad, et ta keelduks?  |
Ei tea. Kui mitu järgmist tellimust juba ootavad, siis vbl. keelduks. Kui rahapakkidega loopida, siis kindlasti saaks, aga rahapakkidega loopides võib tänaval suvalise autoomaniku otsida ja oleks nõus.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.02.2023 15:47:20
|
|
|
No mõnele äkki meeldib. Rabeleb üks kuu 500 tundi ja siis järgmised 2 puhkab, pole kohustust tööd teha kellast-kellani
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.02.2023 15:59:50
|
|
|
| Pigem rabelevad iga kuu 250+ tundi et kuidagi ots-otsaga kokku tulla mitte nii, et üks kuu hullult rabeled ja paned ministri palga tasku ning järgmised kaks kuud lebotad niisama. Isegi seda 28 päeva puhkust mis tavalisele palgatöölisele ette on nähtud nad ei saa kui just ise omale puhkuseraha ei korja.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.02.2023 16:08:34
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| See teenimine on suhteline. Esiteks enamik ei maksa makse. Teiseks see number mis teenistusena välja hõigatakse on tihti kassa mitte see mis lõpuks kätte jääb. |
no mina räägin reaalsetest numbritest. Endal pikemaajaline statistika ees, et palju keskmine on per tellimus. Eks see kõigub veidi siia sinna olenevalt kellel palju kõrvalkulusi tekib lisaks maksudele aga suurusjärk on teada.
Eks see mis välja hõigatakse kuskil x kohas sealt nagunii maksud maha. Töökuulutused ka ju alati sellise summaga kust maksud maha lähevad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.02.2023 16:18:25
|
|
|
salatoimik, mitte ainult maksud. Kui oma autoga sõidad siis autokulud ka. Kütust on enamvähem lihtne arvutada, aga remont/hooldus, rehvid jms. jääb paljudele ju kaugeks.
Aga palju siis 40h nädalas taksot/kullerit sõites puhtalt kätte jääb kui kaudsed kulud ka propotsioonis maha arvata. Naljakas on see, et mõni kilkab, et teenib ministri palga ja mõni teine jälle kurdab, et napilt saab leiva lauale, vorsti leiva peale saab ainult pidupäeval kui sedagi. Taksoga on enamvähem lihtne näppude peal kokku arvutada, et mingit ulmesummat sellega ei teeni. Kulleritega ei tea kuna väidetavalt lisaks selle summale mis klient kohaletoomise eest maksab võetakse veel toitlustusasutuselt ka 20-25% summast ehk pole teada palju kuller lõpuks sealt kätte saab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.02.2023 16:31:30
|
|
|
Aga kes keelab ratta, tõuksi vms asjaga sõita. Vaba valik palju lisakulusi tahad tekitada.
See autokulu arvutamine on ka ikka paras bs. Oskad ennustada, et Ma ei tea genekas annab 50k km pärast otsad ja siis niipalju raha vaja ja teine asi ning siis naa palju raha? Rehvide kulumkse vb veel kuidagi ennustad ära aga see on ka jõhkralt sõidustiilis kinni. Mõnel peavad 10k km, teisel 40k km samad rehvid.
Hooldus jne selle arvestad veel ära sentidesse. Kuid kui autot juba omada siis on see nii või naa kulu.
Pooled üldse rendivad autosi mingitelt kukkedelt 100€ eest nädal vms
Elektriratas ja anna minna
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.02.2023 16:43:01
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| salatoimik, miks makse maksad? Nagunii valdav osa laseb mustalt. |
no las lasevad. Maksuametil õigus mingi 4-5 aasta maksud koos intressidega sisse nõuda. Edu neile.
Arvestades, et nüüd seadused muutusid ja boldid, fudyd kõik peavad maksuametile info edastama kes palju teenis, siis küll tagantjärgi ka surkima minnakse, et kust see raha tuli ja too raha.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
10.02.2023 16:44:30
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| salatoimik, miks makse maksad? Nagunii valdav osa laseb mustalt. |
Ei saa enam lasta, Bolt edastab kõik andmed Maksuametile ise.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.02.2023 16:50:50
|
|
|
Ahsoo, vähemalt toidukullerite osas on veel tähelepanek - mõni ime, et mõni kurdab kuidas midagi ei teeni ja teine ütleb, et ei kurda.
Mingi seltskond on kes võtab vaid teatud summa/distantsi suhtega tellimusi vastu. Kõik on täpselt välja kalkuleeritud.
Aga ajakulu on jäetud 2 silma vahele. Sellel ajal kui nemad 30-40 minutit on ideaaltellimust passivad teenib teine tüüp 3x sama summa.
Nii nad tiksuvad kuskil parklas, aeg läheb, diisel löriseb ja miinus tiksub.
Mõne taksojuhiga on sama teema, odavam kuskil parklas kütsi tiksutada kui kokku krabada kõike mis saab Järelikult ei elata kehvalt kui kannatab sortida.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
11.02.2023 13:24:53
|
|
|
Õigetel aegadel tööd ja kolm äppi korraga ja fakegps (woldis ei tööta) ning natuke mõistust ja sortimist. Saab väga normaalselt raha. Selle töö kohta või lisana arvestades.
Sept-jaanuar on parem kui veebruar-august aga aasta peale jääb 15 tund keskmiseks ikka. Enamvähem 1:1 km eur ja õige asjaga sõites 13-15s km.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|