|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.01.2023 17:00:35
|
|
|
siingi pidevalt saadaval, aga hinnad on vaid eestlasele taskukohased
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
15.01.2023 14:37:19
|
|
|
Kas ps5 ostuga kaasa tulnud digitaalset mängukoodi saab kasutada ainult ühe korra ja ühe kindla kontoga?
Ehk siis kui konsooli omanik on mängu juba oma kontoga sidunud ja avastas, et talle see mäng ei meeldi siis kas tal on võimalik mäng oma kontolt eemaldada ja see näiteks oma sõbrale anda?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
15.01.2023 14:53:37
|
|
|
| Ei
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
19.01.2023 15:48:43
|
|
|
| Kel huvi, siis Saksa Amazonis olemas Ragnaroki bundled (520€ ja 620€).
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaaviT77
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2015
|
19.01.2023 16:49:18
|
|
|
Ametlik järg jõudis teist korda minuni siis Eesti Sony esinduselt, esimene kord lõpuks ei ostnudki kuna muud kohustused elus ja hetkel ausalt öeldes täpselt sama. Igastahes hind 679 koos God of wariga, disc edition. Hetkel ilma mänguta konsooli pole, väidetavalt annavad teada kui tuleks ja selle hind 599.
Kas keegi soovib seda god of wariga versiooni ? Midagi vahelt ei taha, lihtsalt pakun äkki keegi huvitatud.. Vaatan praegu hinnad ikkagi 750-950 Eesti vahendajate kaudu. Ajuvaba. Aga ilmselt seda siin pikalt lahatud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.01.2023 16:59:38
|
|
|
Hupoteetiliselt, milliste mangude parast voiks PS5 omada?
Vaatasin, et Days Gone on selline, mis mind huvitaks (jah, arvutil samuti, kuid mul pole voimast manguarvutit, mis seda valja veaks).
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
19.01.2023 17:53:54
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Hupoteetiliselt, milliste mangude parast voiks PS5 omada?
Vaatasin, et Days Gone on selline, mis mind huvitaks (jah, arvutil samuti, kuid mul pole voimast manguarvutit, mis seda valja veaks). |
Selle mänguga on 50-50. Vihatakse ja armastatakse võrdselt. Mulle igatahes meeldis väga ja mässasin niikaua kuniks Platinum käes.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tattoomees
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2004
|
19.01.2023 18:19:47
|
|
|
| horizon zero dawn , horizon forbidden west , uncharted seeria , rachet and clank , the last of us , god of war jne
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
19.01.2023 18:35:12
|
|
|
| Ghost of Tsushima, FF7 Remake (+ igasugune muu japside värk, mida mujal pole), GT7 (kui odavalt saad, täishinda mäng väärt pole), Spiderman, Bloodborne ja Demon's Souls (kui masohhist oled) jne.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
19.01.2023 21:11:11
|
|
|
Bloodborne , TLOU, Spiderman (ja Miles Morales)
Masohhisti kategoorias veel Returnal.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hllmn
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.01.2023 21:44:12
|
|
|
Digitaalne versioon vist mõttekam osta kui bluray filme ei vaata ja mängud digitaalselt?
Kui sõnapidaja Sony on, kas täna digitaalselt ostetud mäng on ka 6-7 aasta pärast allalaetav?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
21.01.2023 21:57:10
|
|
|
| Digitaalsel pole ju mingit pointi, mänge ei saa ju edasi müüa.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.01.2023 22:38:14
|
|
|
| S.I.L.L.U, aga kui ei soovi mängu edasi müüa? Kui tuleb isu uuesti mängida, siis on see olemas, mitte ei pea uuesti ostma ja topelt maksma.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.01.2023 23:51:18
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
| Digitaalsel pole ju mingit pointi, mänge ei saa ju edasi müüa. |
Tuleb välja et Steamil pole ka siis mingit pointi.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.01.2023 16:05:39
|
|
|
| No steam teine asi, Ps5 plaadi mänge saab poest isegi kohati odavamalt. Pärast müüd maha ja vaja ostad uuesti veel odavamalt. Ei näe pointi miks peaks mänge vedelema jätma. Ostaks arvutile ka plaadil, aga ei müüda ju.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
23.01.2023 11:53:08
|
|
|
Eks see ole individuaalne teema.
Ma lõpetasin plaatidega jändamise juba PS4 ajal. PS5e ostsin teadlikult digi versiooni ja ei kahetse.
Ilmselt ma pole kunagi olnud väga edukas oma vanade plaatide maha müümisega, alati oli seal rohkem kisa kui villa.
Kui ma ei eksi siis viimane sats läks üldse ühe pakina heategevuslaadale.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.01.2023 13:54:39
|
|
|
Tundub, et see Digital Edition ilma mangudeta pole veel kuigi hea saadavusega, igal pool "out of stock".
Disc versioon on suht vabalt juba olemas.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jim Beam
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2012
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.01.2023 19:20:00
|
|
|
A miks nad eestis poes, 150eur kallimalt müüvad?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.01.2023 21:06:40
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
A miks nad eestis poes, 150eur kallimalt müüvad?  |
Hea kusimus. Iirimaal 449 eur Digital Edition, 519 koos manguga. Eestis sama diil paar sotti otsas
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.01.2023 21:09:06
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
A miks nad eestis poes, 150eur kallimalt müüvad?  |
Hea kusimus. Iirimaal 449 eur Digital Edition, 519 koos manguga. Eestis sama diil paar sotti otsas  |
5 rikkaima seas Euroopas ikkagi, ega me mingis vaestemajas ela
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
26.01.2023 23:52:04
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
A miks nad eestis poes, 150eur kallimalt müüvad?  |
Alles esmine kord märkad, et ainus kord kui poe hind interneti hinnaga välismaal matchib on keset allahindlusi?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix85
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.02.2023 01:19:34
|
|
|
Ikka sott kallim kui mujal Euroopas.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix85
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
03.02.2023 08:34:14
|
|
|
Mis siin imestada, Eestis on Euroopa liidu kõrgeim inflatsioon.
_________________ Cry me a river! |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
av.
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
03.02.2023 20:57:47
|
|
|
| US beta koodi pole kellelgi üle?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
04.02.2023 09:22:14
|
|
|
| Millise beta?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
04.02.2023 10:08:30
|
|
|
Eesti jaemüügis on alati 50-100€ konsoolidele otsa pandud. Nüüd lihtsalt üritatakse veelgi rasvasemat koore kihti riisuda ning pärast nutetakse meedias, kuidas välismaised (EU) veebipoed võtavad kohalikelt kaupmeestelt kliendid ära.
| euforia kirjutas: |
| Millise beta? |
| tsitaat: |
PlayStation 5 System Software Public Beta
Main updates from this System Software Beta Program:
• You can now join Discord voice chats on your PS5.
o Link your Discord account from PS5 settings and use the Discord app on your mobile device or computer to get a Discord voice chat going on PS5. You can also let your Discord friends see when you’re online and what you’re playing.
• VRR (Variable Refresh Rate) is now supported at 1440p resolution
• Update your DualSense wireless controller device software over your wireless connection
• Easily transfer your data from your PS5 console to another PS5 over a local network or LAN cable
• More streamlined inheritance of save data from PS4 games being played on PS5
o When installing a PS4 game on PS5, the system will automatically alert you if you have PS4 save data for the game in your online storage, and ask if you would like to download it. This feature can also be used when installing a PS5 version of the game (if the developer chooses to support the PS4 game’s original save data).
- The way installed games are started has been changed:
o If your PS5 has the download version of a game that you haven’t purchased (such as those that other users on your PS5 have purchased), and if you have the disc version, you can now play the installed download version by inserting the disc (without installing the disc version).
- Similarly, if you’ve installed a game using the disc, and you’ve purchased the download version of the game, you can now play the installed disc version of the game without inserting the disc.
• Feature enhancements to Gamelists, Screen Reader, Game Hub, and more. |
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andotoomej
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2007
|
04.02.2023 16:15:27
|
|
|
| av. kirjutas: |
| US beta koodi pole kellelgi üle? |
EEG9-XRNF-DFCG
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
farik666
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2009
|
08.02.2023 11:28:48
|
|
|
Puldil hakkas stick driftima, saatsin meili support@ee.playstation.com jaanuari algul. Vastust ei ole siiamaani tulnud. Kuna oli kohalikust poest ostetud, siis viisin lõpuks sinna ja sain asja korda.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.02.2023 12:18:58
|
|
|
| Tanud vastamast, kuid huvitaks just valismaalt ostetud konsooli garantiiprotsess voi pole seal erinevusi?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.02.2023 17:48:02
|
|
|
Tanud
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
08.02.2023 20:54:15
|
|
|
| Keegi PSVR 2 Müüb juba/eelmüüb?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
08.02.2023 20:59:04
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
| Keegi PSVR 2 Müüb juba/eelmüüb? |
Euronics.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
08.02.2023 23:37:36
|
|
|
Kas nad hiljuti panid müüki uuesti?
Nad olid selle ära kaotanud seal vahepeal ja alles paar päeva tagasi ei suutnud leida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix85
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
09.02.2023 01:13:47
|
|
|
| Ja ongi tagasi ilmunud, vägev! Aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
21.02.2023 11:24:42
|
|
|
| Sony Centeri (Miterassa) PS5 ootejärjekord jõudis minuni, aga ise enam ei taha. Küsitakse €599,99 ning soovikorral kulleri või Smartposti eest €7. Kellel huvi saatku PS.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert4584
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2009
|
21.02.2023 17:48:49
|
|
|
Heh, hakkab pihta...
Euronicsist PSVR2 prillid eelteelitud. Raha makstud, ilusti kenasti kirjas, mis vahemikus pakiautomaati saabub... Ja siis tuleb üks ilus kiri posti: "Tarnija on süüdi, meie ei tea midagi, tõenäoliselt kunagi ikka tuleb, aga unustage ära see kuupäev, millal lubasime kauba kohale toimetada."
No mida pekki sa siis üldse paned sinna e-poodi müüki, kui sul ei ole asi kindel? Masendav.
Ma ainult selle pärast tegingi Euronicsiga kunagi diili, et neil lubatud kuupäevad kirjas... Oleks otsinud mujalt.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert4584
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2009
|
21.02.2023 18:06:55
|
|
|
sorri, väga vabandan... küllap vist ja aitüma tevitamast! Ma ei tulnud selle peale esimese hooga... järgmine kord targem.
Samas - eks see ole seotud ka PS5ga mingil määral. Usutavasti või pigem loodetavasti (ikka ju hea meel kui kellelgi teisel läheb ka essusti) ma ei ole ainus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
21.02.2023 19:37:28
|
|
|
| Albert4584 kirjutas: |
sorri, väga vabandan... küllap vist ja aitüma tevitamast! Ma ei tulnud selle peale esimese hooga... järgmine kord targem.
Samas - eks see ole seotud ka PS5ga mingil määral. Usutavasti või pigem loodetavasti (ikka ju hea meel kui kellelgi teisel läheb ka essusti) ma ei ole ainus. |
Ei ole sa ainus. Tegin samuti psvr2 eeltellimuse Euronicsist ja täpselt sama kiri, et lubatud ajaks ma kaupa ei saa. Lubati heal juhul uue nädala alguseks aga ise ei usu, et siiski saab.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.02.2023 18:43:21
|
|
|
| Albert4584 kirjutas: |
Heh, hakkab pihta...
Euronicsist PSVR2 prillid eelteelitud. Raha makstud, ilusti kenasti kirjas, mis vahemikus pakiautomaati saabub... Ja siis tuleb üks ilus kiri posti: "Tarnija on süüdi, meie ei tea midagi, tõenäoliselt kunagi ikka tuleb, aga unustage ära see kuupäev, millal lubasime kauba kohale toimetada."
No mida pekki sa siis üldse paned sinna e-poodi müüki, kui sul ei ole asi kindel? Masendav.
Ma ainult selle pärast tegingi Euronicsiga kunagi diili, et neil lubatud kuupäevad kirjas... Oleks otsinud mujalt. |
Vahest tarnija ise andis kindla kuupäeva ja nüüd hüpati alt? Ei pruugi pood ka süüdi olla
Väikeriigi võlu ja valu
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
22.02.2023 19:11:36
|
|
|
See on ju tüüpiline Euronics. Siit ka enne läbi käinud teemad, et ei tasu sealt kunagi midagi pre-orderdada, sest nagunii ei saabu asi lubatud ajaks.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
22.02.2023 20:12:22
|
|
|
Igatahes Miterassa on oma lubaduse täitnud. Tõin just oma kaua oodatud VR2 komplekti koju.
Ja esimeseks kogemuseks valisin RE: Village’i. Saab taaskord Lady Dimitrescu‘st külastada, seekord siis VR mode’is
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
22.02.2023 21:16:21
|
|
|
| tann84 kirjutas: |
Igatahes Miterassa on oma lubaduse täitnud. Tõin just oma kaua oodatud VR2 komplekti koju.
Ja esimeseks kogemuseks valisin RE: Village’i. Saab taaskord Lady Dimitrescu‘st külastada, seekord siis VR mode’is  |
Äge, kuulan huviga muljeid, kel käes. Mõttes ka endal mingi aeg aga kas õigustab end
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|