Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2023 17:00:35 vasta tsitaadiga

siingi pidevalt saadaval, aga hinnad on vaid eestlasele taskukohased icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 14:37:19 vasta tsitaadiga

Kas ps5 ostuga kaasa tulnud digitaalset mängukoodi saab kasutada ainult ühe korra ja ühe kindla kontoga?
Ehk siis kui konsooli omanik on mängu juba oma kontoga sidunud ja avastas, et talle see mäng ei meeldi siis kas tal on võimalik mäng oma kontolt eemaldada ja see näiteks oma sõbrale anda?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 14:53:37 vasta tsitaadiga

Ei
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 15:48:43 vasta tsitaadiga

Kel huvi, siis Saksa Amazonis olemas Ragnaroki bundled (520€ ja 620€).
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviT77
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 16:49:18 vasta tsitaadiga

Ametlik järg jõudis teist korda minuni siis Eesti Sony esinduselt, esimene kord lõpuks ei ostnudki kuna muud kohustused elus ja hetkel ausalt öeldes täpselt sama. Igastahes hind 679 koos God of wariga, disc edition. Hetkel ilma mänguta konsooli pole, väidetavalt annavad teada kui tuleks ja selle hind 599.

Kas keegi soovib seda god of wariga versiooni ? Midagi vahelt ei taha, lihtsalt pakun äkki keegi huvitatud.. Vaatan praegu hinnad ikkagi 750-950 Eesti vahendajate kaudu. Ajuvaba. Aga ilmselt seda siin pikalt lahatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 16:59:38 vasta tsitaadiga

Hupoteetiliselt, milliste mangude parast voiks PS5 omada?

Vaatasin, et Days Gone on selline, mis mind huvitaks (jah, arvutil samuti, kuid mul pole voimast manguarvutit, mis seda valja veaks).
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 17:53:54 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Hupoteetiliselt, milliste mangude parast voiks PS5 omada?

Vaatasin, et Days Gone on selline, mis mind huvitaks (jah, arvutil samuti, kuid mul pole voimast manguarvutit, mis seda valja veaks).

Selle mänguga on 50-50. Vihatakse ja armastatakse võrdselt. Mulle igatahes meeldis väga ja mässasin niikaua kuniks Platinum käes. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tattoomees
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 18:19:47 vasta tsitaadiga

horizon zero dawn , horizon forbidden west , uncharted seeria , rachet and clank , the last of us , god of war jne
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 18:35:12 vasta tsitaadiga

Ghost of Tsushima, FF7 Remake (+ igasugune muu japside värk, mida mujal pole), GT7 (kui odavalt saad, täishinda mäng väärt pole), Spiderman, Bloodborne ja Demon's Souls (kui masohhist oled) jne.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 21:11:11 vasta tsitaadiga

Bloodborne , TLOU, Spiderman (ja Miles Morales)
Masohhisti kategoorias veel Returnal.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hllmn
HV vaatleja
hllmn

liitunud: 17.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 15:09:33 vasta tsitaadiga

https://pood.telia.ee/mangukonsoolid/Sony-PlayStation-5--God-of-War-Ragnar%C3%B6k/9450696

Mitte just best deal aga mängu jagu soodsam ikka kui kuski mujal hetke seisuga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 21:44:12 vasta tsitaadiga

Digitaalne versioon vist mõttekam osta kui bluray filme ei vaata ja mängud digitaalselt?
Kui sõnapidaja Sony on, kas täna digitaalselt ostetud mäng on ka 6-7 aasta pärast allalaetav?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 21:57:10 vasta tsitaadiga

Digitaalsel pole ju mingit pointi, mänge ei saa ju edasi müüa.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 22:38:14 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U, aga kui ei soovi mängu edasi müüa? Kui tuleb isu uuesti mängida, siis on see olemas, mitte ei pea uuesti ostma ja topelt maksma.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 23:51:18 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Digitaalsel pole ju mingit pointi, mänge ei saa ju edasi müüa.
Tuleb välja et Steamil pole ka siis mingit pointi.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 16:05:39 vasta tsitaadiga

No steam teine asi, Ps5 plaadi mänge saab poest isegi kohati odavamalt. Pärast müüd maha ja vaja ostad uuesti veel odavamalt. Ei näe pointi miks peaks mänge vedelema jätma. Ostaks arvutile ka plaadil, aga ei müüda ju.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 23.01.2023 11:53:08 vasta tsitaadiga

Eks see ole individuaalne teema.
Ma lõpetasin plaatidega jändamise juba PS4 ajal. PS5e ostsin teadlikult digi versiooni ja ei kahetse.
Ilmselt ma pole kunagi olnud väga edukas oma vanade plaatide maha müümisega, alati oli seal rohkem kisa kui villa.
Kui ma ei eksi siis viimane sats läks üldse ühe pakina heategevuslaadale.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 13:54:39 vasta tsitaadiga

Tundub, et see Digital Edition ilma mangudeta pole veel kuigi hea saadavusega, igal pool "out of stock".
Disc versioon on suht vabalt juba olemas.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jim Beam
HV vaatleja
Jim Beam

liitunud: 21.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 18:58:03 vasta tsitaadiga

https://www.amazon.de/-/en/dp/B0BK9MC6QM/ref=sr_1_2?crid=3G4P6FKKWV0PS&keywords=playstation+5&qid=1674748339&sprefix=playstation+5%2Caps%2C923&sr=8-2 PlayStation®5 Konsole – God of War™ Ragnarök Bundle

https://www.amazon.de/-/en/dp/B0BK9KCLN9/ref=sr_1_1?crid=3G4P6FKKWV0PS&keywords=playstation+5&qid=1674748475&sprefix=playstation+5%2Caps%2C923&sr=8-1 PS5™- Digital Edition – God of War™ Ragnarök Bundle
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 19:20:00 vasta tsitaadiga

A miks nad eestis poes, 150eur kallimalt müüvad? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 21:06:40 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
A miks nad eestis poes, 150eur kallimalt müüvad? icon_razz.gif

Hea kusimus. Iirimaal 449 eur Digital Edition, 519 koos manguga. Eestis sama diil paar sotti otsas icon_confused.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 21:09:06 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Hiid kirjutas:
A miks nad eestis poes, 150eur kallimalt müüvad? icon_razz.gif

Hea kusimus. Iirimaal 449 eur Digital Edition, 519 koos manguga. Eestis sama diil paar sotti otsas icon_confused.gif


5 rikkaima seas Euroopas ikkagi, ega me mingis vaestemajas ela
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 23:52:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
A miks nad eestis poes, 150eur kallimalt müüvad? icon_razz.gif

Alles esmine kord märkad, et ainus kord kui poe hind interneti hinnaga välismaal matchib on keset allahindlusi?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 01:06:47 vasta tsitaadiga

Kiirustage nüüd icon_smile.gif
https://www.euronics.ee/en/entertainment/game-consoles/playstation/711719424499/sony-playstation-5-gaming-console

Elisas ka soodsad bundlid:

https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/seade/sony/playstation-5-god-of-war-ragnarok-lisapult

_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 01:19:34 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
Kiirustage nüüd icon_smile.gif
https://www.euronics.ee/en/entertainment/game-consoles/playstation/711719424499/sony-playstation-5-gaming-console

Ikka sott kallim kui mujal Euroopas.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 08:34:14 vasta tsitaadiga

Mis siin imestada, Eestis on Euroopa liidu kõrgeim inflatsioon.
_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 12:57:25 vasta tsitaadiga

PlayStation 5 hind püsib Eesti kauplustes krõbe, ainult üks pood paistab teiste seas positiivselt välja
https://digi.geenius.ee/rubriik/mangud/playstation-5-hind-pusib-eesti-kauplustes-krobe-ainult-uks-pood-paistab-teiste-seas-positiivselt-valja/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 20:57:47 vasta tsitaadiga

US beta koodi pole kellelgi üle?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.02.2023 09:22:14 vasta tsitaadiga

Millise beta?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2023 10:08:30 vasta tsitaadiga

Eesti jaemüügis on alati 50-100€ konsoolidele otsa pandud. Nüüd lihtsalt üritatakse veelgi rasvasemat koore kihti riisuda ning pärast nutetakse meedias, kuidas välismaised (EU) veebipoed võtavad kohalikelt kaupmeestelt kliendid ära.

euforia kirjutas:
Millise beta?

tsitaat:
PlayStation 5 System Software Public Beta

Main updates from this System Software Beta Program:

• You can now join Discord voice chats on your PS5.
o Link your Discord account from PS5 settings and use the Discord app on your mobile device or computer to get a Discord voice chat going on PS5. You can also let your Discord friends see when you’re online and what you’re playing.

• VRR (Variable Refresh Rate) is now supported at 1440p resolution

• Update your DualSense wireless controller device software over your wireless connection

• Easily transfer your data from your PS5 console to another PS5 over a local network or LAN cable

• More streamlined inheritance of save data from PS4 games being played on PS5
o When installing a PS4 game on PS5, the system will automatically alert you if you have PS4 save data for the game in your online storage, and ask if you would like to download it. This feature can also be used when installing a PS5 version of the game (if the developer chooses to support the PS4 game’s original save data).

- The way installed games are started has been changed:
o If your PS5 has the download version of a game that you haven’t purchased (such as those that other users on your PS5 have purchased), and if you have the disc version, you can now play the installed download version by inserting the disc (without installing the disc version).
- Similarly, if you’ve installed a game using the disc, and you’ve purchased the download version of the game, you can now play the installed disc version of the game without inserting the disc.

• Feature enhancements to Gamelists, Screen Reader, Game Hub, and more.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andotoomej
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 04.02.2023 16:15:27 vasta tsitaadiga

av. kirjutas:
US beta koodi pole kellelgi üle?


EEG9-XRNF-DFCG
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2023 17:21:48 vasta tsitaadiga

Kas kellegi on olnud kogemust valjaspoolt Eestit ostetud konsooli ja selle garantiiremondiga? Toimib sarnaselt, kulleriga Prantsusmaale?

Selles teemas tekkis kusimus: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11227328#11227328
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
farik666
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2023 11:28:48 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kas kellegi on olnud kogemust valjaspoolt Eestit ostetud konsooli ja selle garantiiremondiga? Toimib sarnaselt, kulleriga Prantsusmaale?

Selles teemas tekkis kusimus: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11227328#11227328


Puldil hakkas stick driftima, saatsin meili support@ee.playstation.com jaanuari algul. Vastust ei ole siiamaani tulnud. Kuna oli kohalikust poest ostetud, siis viisin lõpuks sinna ja sain asja korda.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2023 12:18:58 vasta tsitaadiga

Tanud vastamast, kuid huvitaks just valismaalt ostetud konsooli garantiiprotsess voi pole seal erinevusi?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2023 13:00:11 vasta tsitaadiga

SKG, väidetavalt PAL regioonist soetatud konsoolidele garantii kehtib:
https://www.miterassa.ee/tingimused/playstationi-toodete-garantiiremont

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2023 17:48:02 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
SKG, väidetavalt PAL regioonist soetatud konsoolidele garantii kehtib:
https://www.miterassa.ee/tingimused/playstationi-toodete-garantiiremont

Tanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2023 20:54:15 vasta tsitaadiga

Keegi PSVR 2 Müüb juba/eelmüüb?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2023 20:59:04 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Keegi PSVR 2 Müüb juba/eelmüüb?

Euronics.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2023 23:37:36 vasta tsitaadiga

Kas nad hiljuti panid müüki uuesti?
Nad olid selle ära kaotanud seal vahepeal ja alles paar päeva tagasi ei suutnud leida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2023 23:41:39 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/en/entertainment/playstation/ps-vr/711719563143/sony-playstation-vr2-horizon-call-of-the-mountain-bundle-vr-headset-pre-order

Aga palun!

_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2023 01:13:47 vasta tsitaadiga

Ja ongi tagasi ilmunud, vägev! Aitäh!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2023 11:24:42 vasta tsitaadiga

Sony Centeri (Miterassa) PS5 ootejärjekord jõudis minuni, aga ise enam ei taha. Küsitakse €599,99 ning soovikorral kulleri või Smartposti eest €7. Kellel huvi saatku PS.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 21.02.2023 17:48:49 vasta tsitaadiga

Heh, hakkab pihta...

Euronicsist PSVR2 prillid eelteelitud. Raha makstud, ilusti kenasti kirjas, mis vahemikus pakiautomaati saabub... Ja siis tuleb üks ilus kiri posti: "Tarnija on süüdi, meie ei tea midagi, tõenäoliselt kunagi ikka tuleb, aga unustage ära see kuupäev, millal lubasime kauba kohale toimetada."

No mida pekki sa siis üldse paned sinna e-poodi müüki, kui sul ei ole asi kindel? Masendav.


Ma ainult selle pärast tegingi Euronicsiga kunagi diili, et neil lubatud kuupäevad kirjas... Oleks otsinud mujalt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2023 17:55:54 vasta tsitaadiga

Albert4584, pigem oleksid võinud postitada siia:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=139973

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 21.02.2023 18:06:55 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Albert4584, pigem oleksid võinud postitada siia:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=139973



sorri, väga vabandan... küllap vist ja aitüma tevitamast! Ma ei tulnud selle peale esimese hooga... järgmine kord targem.

Samas - eks see ole seotud ka PS5ga mingil määral. icon_smile.gif Usutavasti või pigem loodetavasti (ikka ju hea meel kui kellelgi teisel läheb ka essusti) ma ei ole ainus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2023 19:37:28 vasta tsitaadiga

Albert4584 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Albert4584, pigem oleksid võinud postitada siia:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=139973



sorri, väga vabandan... küllap vist ja aitüma tevitamast! Ma ei tulnud selle peale esimese hooga... järgmine kord targem.

Samas - eks see ole seotud ka PS5ga mingil määral. icon_smile.gif Usutavasti või pigem loodetavasti (ikka ju hea meel kui kellelgi teisel läheb ka essusti) ma ei ole ainus.


Ei ole sa ainus. Tegin samuti psvr2 eeltellimuse Euronicsist ja täpselt sama kiri, et lubatud ajaks ma kaupa ei saa. Lubati heal juhul uue nädala alguseks aga ise ei usu, et siiski saab.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2023 18:43:21 vasta tsitaadiga

Albert4584 kirjutas:
Heh, hakkab pihta...

Euronicsist PSVR2 prillid eelteelitud. Raha makstud, ilusti kenasti kirjas, mis vahemikus pakiautomaati saabub... Ja siis tuleb üks ilus kiri posti: "Tarnija on süüdi, meie ei tea midagi, tõenäoliselt kunagi ikka tuleb, aga unustage ära see kuupäev, millal lubasime kauba kohale toimetada."

No mida pekki sa siis üldse paned sinna e-poodi müüki, kui sul ei ole asi kindel? Masendav.


Ma ainult selle pärast tegingi Euronicsiga kunagi diili, et neil lubatud kuupäevad kirjas... Oleks otsinud mujalt.


Vahest tarnija ise andis kindla kuupäeva ja nüüd hüpati alt? Ei pruugi pood ka süüdi olla

Väikeriigi võlu ja valu
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2023 19:11:36 vasta tsitaadiga

See on ju tüüpiline Euronics. Siit ka enne läbi käinud teemad, et ei tasu sealt kunagi midagi pre-orderdada, sest nagunii ei saabu asi lubatud ajaks.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2023 20:12:22 vasta tsitaadiga

Igatahes Miterassa on oma lubaduse täitnud. Tõin just oma kaua oodatud VR2 komplekti koju.
Ja esimeseks kogemuseks valisin RE: Village’i. Saab taaskord Lady Dimitrescu‘st külastada, seekord siis VR mode’is icon_smile.gif

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2023 21:16:21 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
Igatahes Miterassa on oma lubaduse täitnud. Tõin just oma kaua oodatud VR2 komplekti koju.
Ja esimeseks kogemuseks valisin RE: Village’i. Saab taaskord Lady Dimitrescu‘st külastada, seekord siis VR mode’is icon_smile.gif


Äge, kuulan huviga muljeid, kel käes. Mõttes ka endal mingi aeg aga kas õigustab end
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.