Keegi võiks ajaloo huvides parimad palad allikatega kokku koguda. Oleks tulevastel põlvedel ka hea ülevaatlik lugemine. Järsku sobib kellegi lõputööks vmt? _________________ There is no place like 127.0.0.1
Tea, kas Bulgaaria on nüüd väga pettunud? Nende esikoht selles tabelis oli ju pikka aega enam-vähem kindel ja ka enam-vähem ainus asi, mille poolest nad maailmas laiemalt tuntud on.
Üleeile Brasiilia pealinnas Brasílias Saksa kantsleriga kohtudes kordas Brasiilia president Luiz Inácio Lula da Silva oma varasemat tõekspidamist ega mõistnud Venemaa agressiooni selgelt hukka. Veel enne seda pidi Scholz pettuma Argentinas ja Tšiilis. „Venemaa tegi Ukrainasse tungides klassikalise vea,“ sõnas Lula. Kuid sõjas on Brasiilia hinnangul siiski kaks poolt, sest üksi ei ole võimalik sõdida. „Peab tahtma rahu,“ rõhutas ta. Teisisõnu: kui Ukraina üksnes sooviks, oleks sõda Brasiilia presidendi arvates kiiresti läbi.
„Argentina ja Ladina-Ameerika ei kavatse saata relvi Ukrainasse ega mõnda teise konfliktipiirkonda,“ ütles Argentina president Alberto Fernández kategooriliselt laupäeval Buenos Aireses Scholziga kohtudes. Tšiili president Gabriel Boric nõustus sellega, ent ütles samal ajal, et Tšiili võib panna õla alla Ukraina sõjajärgsele ülesehitamisele, aidates näiteks demineerida.
Ladina-Ameerika jaoks on see konflikt sama nagu meie jaoks mingi Aafrika madin. Eks selles vaates arusaadav
Welt näitab: UKRAINE-KRIEG: "Zum Glück hängt die Sicherheit Europas nicht von Deutschland ab"
https://youtu.be/6dk_Hx2_4Io [DE]
"6nneks ei s6ltu julgeolek Euroopas ainult Saksamaast, sest muidu oleksime me juba ammu osa uusvene impeeriumist."
Kommentaar relvastusest, varudest ja tootmisv6imekusest Euroopas. _________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
Vähemalt on selge, kuidas arvamusliidrite jaoks pole fakt, et kogu peavoolumeedia lihtsalt valetas ~kuus aastat, mingi probleem. Ma ikka alati enne Trumpi ja siis saabunud koroonat imestasin, kuidas kunagi muitsel ajal teatud liikumised ja sündmused toimuda said, aga HV teatud tüüpide põhjal on täiesti selge, kuidas igasugu pruunsärgid ja muud asjad osutusid võimalikuks. See thread ja viimased postitused on kõige parem näide, kuidas tüübid ise levitasid aastate kaupa välja mõeldud totaalset iba, ja reaktsioon, endale selle tunnistamise asemel, on hüsteeriline lashing out, et enda maailmapilt kokku ei kukuks Ja need on siis tüübid, kes enda sõnutsi on valgustatud fact checkerid
See thread ja viimased postitused on kõige parem näide, kuidas ma levitasin aastate kaupa välja mõeldud totaalset iba, ja reaktsioon, endale selle tunnistamise asemel, on hüsteeriline lashing out, et enda maailmapilt kokku ei kukuks
See thread ja viimased postitused on kõige parem näide, kuidas ma levitasin aastate kaupa välja mõeldud totaalset iba, ja reaktsioon, endale selle tunnistamise asemel, on hüsteeriline lashing out, et enda maailmapilt kokku ei kukuks
Ja kuidas sinu enese arusaam sellest oleks kui jätta kõrvale su kremli jutupunktid mida igal võimalusel püüad siin kirja panna.
Ma mõtlesin tõesti - sinu enese arusaam. Kremli jutupunktid mida kõikjal levitad on teine teema.
Ja kuidas sinu enese arusaam sellest oleks kui jätta kõrvale su kremli jutupunktid mida igal võimalusel püüad siin kirja panna.
Ma mõtlesin tõesti - sinu enese arusaam. Kremli jutupunktid mida kõikjal levitad on teine teema.
anubise viidatud säutsus on allikatena välja toodud näiteks HMRC ja OBR. Kas nad on Kremli käepikendused?
Või on Hilary Benn Kremli käepikendus?
"I cannot say that sending tanks (to Ukraine) is an element of the solution. All of these are risky and especially useful for arms dealers," Erdoğan said.
Petr Pavel: "Today, I spoke with the president of Taiwan Tsai Ing-wen. I thanked her for her congratulations and I assured her that Taiwan and the Czech Republic share the values of freedom, democracy, and human rights. We agreed on strengthening our partnership."
"Despite China’s repeated dissuasion and démarches, the Czech Republic’s president-elect Petr Pavel went ahead with the call with Tsai Ing-wen, a move that constituted official contact with the Taiwan authorities and a serious interference in China’s internal affairs," Mao Ning, a spokeswoman from the Chinese foreign ministry, said at a press conference, according to the ministry.
"China deplores and strongly opposes this, and we have made solemn démarche to the Czech side," Mao said. "We urge the Czech Republic to take immediate and effective measures to correct the wrongdoing, undo the negative impact of this incident and credibly abide by the 'one-China principle.'"
Näib, et keegi solvus. Huvitav, kellele helistab märtsivalimiste järel tulevane Eesti Peaminister... _________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
Eesti olnud suures pildis Saksamaast joonduv, ei tule sealt mingit kõnet. Seda enam, et sakslane müüs ju sadama opereerimise (edaspidi annab kõike kauba liikumist jälgida hiinlaste poolt).
Veel haigem oli see Eesti eelmise presku jutt, et ikka Eesti peaks venemaaga suhtlema
Hea, et siis Kallas nii sõjaprintsess on...
Kui sul parteibüroo raudkapp on sularaha täis, kogu sinu poliitiline kariäär on finantseeritud erinevate fiktiivsete "NGO" kaudu, ei jää sul muud üle, kui käia isanda s6rmust suudlemas. _________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
See link käis eelmisel lehel läbi juba. Aga tagumine aeg jah see tänuväärt töö ette võtta, kuni kõik pole kadunud. Äkki ehk õnnestub inimkond päästa veel lasteaia drag queen lugemistundidest ja algkooli pornopropagandast. Ma mäletan, et kui ma tubli dekaad something tagasi ütlesin, et läänemaailma ülikoolid on lost cause, sest tol hetkel veel nimeta woke-ism oli need üle võtnud, siis mõni mees tõmbas siin ennast kõveraks vastupidist endale tõestades. Aga eks anubise taoliste sõnul on Rootsis ka kõik korras, nogo tsoone ei eksisteeri, pommid ja püssid ei paugu ja üldsegi, Eesti paadipõgenikud!
See link käis eelmisel lehel läbi juba. Aga tagumine aeg jah see tänuväärt töö ette võtta, kuni kõik pole kadunud. Äkki ehk õnnestub inimkond päästa veel lasteaia drag queen lugemistundidest ja algkooli pornopropagandast. Ma mäletan, et kui ma tubli dekaad something tagasi ütlesin, et läänemaailma ülikoolid on lost cause, sest tol hetkel veel nimeta woke-ism oli need üle võtnud, siis mõni mees tõmbas siin ennast kõveraks vastupidist endale tõestades. Aga eks anubise taoliste sõnul on Rootsis ka kõik korras, nogo tsoone ei eksisteeri, pommid ja püssid ei paugu ja üldsegi, Eesti paadipõgenikud!
Kuidas drag queenid on seotud pommide ja no-go tsoonidega?
DeSantise plaan näeks ette ka kriitilise rassiteooria õpetamise rahastamise vähendamist. Kriitikud leiavad, et vabariiklasest kuberner DeSantis tahab saada USA presidendiks ja tegemist on tema valimiskampaaniaga.
Haridussüsteemist on USA-s saanud poliitiline lahinguväli. Vabariiklased tahavad koolides vähendada uusvasakpoolse woke-kultuuri õpetamist. Paljud teadlased leiavad samuti, et woke-kultuur ohustab akadeemilist vabadust. Vasakpoolsed aktivistid leiavad aga, et woke-kultuur vähendab ühiskonnas ebavõrdsust ja rassilist diskrimineerimist.
Kas keegi selgitaks mulle, kes on meie esihüsteeriku sõnade alusel siinne arvamusliider?
Ja mis selle Hunteri läpakaga on, mille olemasolust ta aina jaurab aga mille sisu jms kuidagi ei jagata? _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
DeSantise plaan näeks ette ka kriitilise rassiteooria õpetamise rahastamise vähendamist. Kriitikud leiavad, et vabariiklasest kuberner DeSantis tahab saada USA presidendiks ja tegemist on tema valimiskampaaniaga.
Haridussüsteemist on USA-s saanud poliitiline lahinguväli. Vabariiklased tahavad koolides vähendada uusvasakpoolse woke-kultuuri õpetamist. Paljud teadlased leiavad samuti, et woke-kultuur ohustab akadeemilist vabadust. Vasakpoolsed aktivistid leiavad aga, et woke-kultuur vähendab ühiskonnas ebavõrdsust ja rassilist diskrimineerimist.
Ütleks, et terve mõistusega inimese jutt.
Sul jäi /s lisamata.
Sest woke-kultuur ohustab akadeemilist vabadust aga erialade keelustamine ei ohusta akadeemilist vabadust
See leftist wokeism on üle piiri läinud ammu.
Ja see on muuseas üks põhjustest, miks mitmed natukenegi konservatiivsemad riigid on muidu senini enam-vähem normaalse USA jätnud järjest enam kõrvale oma mõjukuse kaasamisel protsessides.
USA kaotas oma 75 aastaga kogunenud mõjuvõimust kriitilise osa sellepärast mis seal neli aastat toimus, kuidas liitlaste peale s*tuti ja tibladele ning hiinlastele poeti, ning siis üritati peale valimiste kaotust riigipööret ja need kes seda proovisid said uuesti kongressi valitud.
Banaanivabariik ju. Ebastabiilne. Idiootidest populistid on võtnud üle ühe erakonna läbi tibladega seotud läbikukkunud ja 90ndatel pankrotistunud kinnisvaraärimehe kes tõenäoliselt sai enda kasutusse kogu nende kompra.
Lisaks ei tea sa mis on konservatiivsus. Konservatiivne parempoolne vabariiklane oli senaator John McCain.
DeSantise plaan näeks ette ka kriitilise rassiteooria õpetamise rahastamise vähendamist. Kriitikud leiavad, et vabariiklasest kuberner DeSantis tahab saada USA presidendiks ja tegemist on tema valimiskampaaniaga.
Haridussüsteemist on USA-s saanud poliitiline lahinguväli. Vabariiklased tahavad koolides vähendada uusvasakpoolse woke-kultuuri õpetamist. Paljud teadlased leiavad samuti, et woke-kultuur ohustab akadeemilist vabadust. Vasakpoolsed aktivistid leiavad aga, et woke-kultuur vähendab ühiskonnas ebavõrdsust ja rassilist diskrimineerimist.
Ütleks, et terve mõistusega inimese jutt.
Sul jäi /s lisamata.
Sest woke-kultuur ohustab akadeemilist vabadust aga erialade keelustamine ei ohusta akadeemilist vabadust
Koomiline. Aastal 2023, kui terved suunad on ülikoolides põhimõtteliselt hävitatud, sest pole woke ja nendest rääkimine lõpeb õppejõu jaoks automaatse vallandamise ja ühikonnast canceldamisega, küsib mõni midagi sellist. Aga eks omasid tuleb hoida, saame aru.
K6ik s6ltub narratiivist. Kui trollivabrik soovitab kloorijooki juua, juuakse ja kui on akadeemiline vabadus ohus, tuleb vallandatud 6ppej6udude kaitseks barrikaadidele ronida. Mida arvab akadeemiline maailm kloorijoogist, ei ole siin enam oluline. _________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
Töökohti lisatakse jep madalama palgaga sektoris, IT ja muu tech endiselt koondamas. Samast artiklist
tsitaat:
“The quality of jobs available to American workers has declined,” Comerica Bank chief economist Bill Adams explains of the fragmented labor market, noting technology, finance and manufacturing firms are laying off workers, while lower-paying industries like leisure and hospitality continue to add jobs.
Vahepeal oli just teenindussektoris probleem, et keegi ei tahtnud peale pandeemiat kopikate eest tööle minna. Huvitav kas palgatõus on olude sunnil ka sinna jõudnud ja asjad hakkavad normaliseeruma?
For the establishment survey, the government’s updated seasonal factors may have impacted the headline payrolls figure. On an unadjusted basis, payrolls actually fell by 2.5 million last month.
Kui lihtsalt panna paberile kirja, et "loodi 3 miljonit töökohta", siis tõesti saab igasugu huvitavaid numbreid panna reporti. Meenutame, et eelmise suve ja varasügise blockbuster numbrid liitusid uuesti reaalsusega peale valimisi.
sakinaga kirjutas:
Microsoftis, Googles, Facebookis jätkuvalt tunduvalt rohkem töötajaid kui Bideni ametiaja alguses
No shit, 2/3 koroona ajast ja seega kodunt töötamisest on olnud Bideni ajal.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.