Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 08:47:23 vasta tsitaadiga

janno89 kirjutas:
hei.
poco x3 ja x3 pro. lõpetasid mõlemad samamoodi töötamise. Aku hakkas tühjaks saama, laadija sai järgi ja näitas, et laeb. Reaalselt laadiski niikaua, kui aku tühi ja kõik. enam ei tee midagi. x3 pro käis ka garantiis, kuid väideti, et raam kõver ja tuleks vahetada koos ekraaniga välja. Ehk on olnud mingit kogemust nendega sellise veaga?


Hei kuna poco suhteliselt vähe levinud mudel,siis meile on ainult paar ekraani vahetust tulnud ja sellist aku tühjenemis pole veel ette tulnud.
kui soovid võime diagnoosida milles probleem on.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 19:38:40 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
janno89 kirjutas:
hei.
poco x3 ja x3 pro. lõpetasid mõlemad samamoodi töötamise. Aku hakkas tühjaks saama, laadija sai järgi ja näitas, et laeb. Reaalselt laadiski niikaua, kui aku tühi ja kõik. enam ei tee midagi. x3 pro käis ka garantiis, kuid väideti, et raam kõver ja tuleks vahetada koos ekraaniga välja. Ehk on olnud mingit kogemust nendega sellise veaga?


Hei kuna poco suhteliselt vähe levinud mudel,siis meile on ainult paar ekraani vahetust tulnud ja sellist aku tühjenemis pole veel ette tulnud.
kui soovid võime diagnoosida milles probleem on.


Mis oleks diagnosti hinnaks?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bungus
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 15:34:42 vasta tsitaadiga

Tervist!

Lenovo Legion 5 15ARH05H, hall, ekraani alumine osa ei tööta normaalselt

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 10:56:53 vasta tsitaadiga

janno89 kirjutas:
mteachx kirjutas:
janno89 kirjutas:
hei.
poco x3 ja x3 pro. lõpetasid mõlemad samamoodi töötamise. Aku hakkas tühjaks saama, laadija sai järgi ja näitas, et laeb. Reaalselt laadiski niikaua, kui aku tühi ja kõik. enam ei tee midagi. x3 pro käis ka garantiis, kuid väideti, et raam kõver ja tuleks vahetada koos ekraaniga välja. Ehk on olnud mingit kogemust nendega sellise veaga?


Hei kuna poco suhteliselt vähe levinud mudel,siis meile on ainult paar ekraani vahetust tulnud ja sellist aku tühjenemis pole veel ette tulnud.
kui soovid võime diagnoosida milles probleem on.


Mis oleks diagnosti hinnaks?


Hei, diagnosti eest raha ei küsi

Bungus kirjutas:
Tervist!

Lenovo Legion 5 15ARH05H, hall, ekraani alumine osa ei tööta normaalselt



ehk täpsustad mis ekraani vaja läheb? FullHD? 120Hz? puutekaga?

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bungus
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 19:02:18 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:


Bungus kirjutas:
Tervist!

Lenovo Legion 5 15ARH05H, hall, ekraani alumine osa ei tööta normaalselt



ehk täpsustad mis ekraani vaja läheb? FullHD? 120Hz? puutekaga?
1920x1080, 144hz, ei ole puutetundlik
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 11:25:26 vasta tsitaadiga

Mis maksaks Samsung S20+ aku vaheus?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 10:35:43 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Mis maksaks Samsung S20+ aku vaheus?


uus originaal aku 55€, kuna hetkel akusi lennukiga ei saadeta, siis tarne aeg 2-3 nädalat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GuidoS
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 16:48:12 vasta tsitaadiga

Iphone X ekraan vahetusega?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 13:30:52 vasta tsitaadiga

GuidoS kirjutas:
Iphone X ekraan vahetusega?


uus originaal 125€
uus analoog 90€

kohapeal olemas mõlemad

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2023 10:00:10 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy Flip4 hinge vahetus? Ekraan korras
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 28.01.2023 19:40:59 vasta tsitaadiga

Mingisugust D grade Huawei P30 ekraani ei ole üle mis liiguks ausa hinnaga?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2023 08:58:29 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Samsung Galaxy Flip4 hinge vahetus? Ekraan korras


hing ekraani ja raamiga ühes tükis, me kahjuks sellele eraldi vahetust pakkuda ei saa.

kaurrrr kirjutas:
Mingisugust D grade Huawei P30 ekraani ei ole üle mis liiguks ausa hinnaga?


midagi ikka leiab ma arvan.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2023 10:20:02 vasta tsitaadiga

mteachx, palju raami ja ekraani vahetus siis oleks?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2023 10:24:08 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
mteachx, palju raami ja ekraani vahetus siis oleks?


uus originaal ekraan koos raamiga on 390-490€ , sõltub värvist.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 30.01.2023 13:05:05 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
Mingisugust D grade Huawei P30 ekraani ei ole üle mis liiguks ausa hinnaga?


midagi ikka leiab ma arvan.[/quote]

Kõlab lubavalt, kui on viitsimist mingihetk vaadata siis võid vabalt teada anda mulle mis hinda jms soovid.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2023 13:29:13 vasta tsitaadiga

Tere,

Huawei mate 9 vol "+" nupp ei tööta. Mis vahetus maksab?
värvus hall aga uus akukaan võib vabalt ka kuldne olla
(nupude flex on selle küljes kui ei eksi)

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2023 13:34:01 vasta tsitaadiga

GoGGy kirjutas:
Tere,

Huawei mate 9 vol "+" nupp ei tööta. Mis vahetus maksab?
värvus hall aga uus akukaan võib vabalt ka kuldne olla
(nupude flex on selle küljes kui ei eksi)


Hei,
nuppude flex on tagusega koos ,kuid on ka eraldi vahetatav.
kahjuks eraldi nupule hetkel saadavust ei näita, pakub ainult hõbedast värvi tagust koos nuppudega. hinnaks 39€ tarne 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 13:31:48 vasta tsitaadiga

Ekraani Prestigio SMARTKIDS PRO-le?
PMT4511

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoSc
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2013




sõnum 02.02.2023 23:48:29 vasta tsitaadiga

Xiaomi Mi 9T
Ekraan tõmbus järjest siniseks, ehk uut ekraani vaja. Samuti vaja uut tagumist kaant, kas sinine või must.
Mis oleksid varuosade hinnad ja ka töö hind?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2023 15:37:22 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
GoGGy kirjutas:
Tere,

Huawei mate 9 vol "+" nupp ei tööta. Mis vahetus maksab?
värvus hall aga uus akukaan võib vabalt ka kuldne olla
(nupude flex on selle küljes kui ei eksi)


Hei,
nuppude flex on tagusega koos ,kuid on ka eraldi vahetatav.
kahjuks eraldi nupule hetkel saadavust ei näita, pakub ainult hõbedast värvi tagust koos nuppudega. hinnaks 39€ tarne 5-9tp


Selge. Tänud vastamast.
Kuna nii ja naa tellida oli vaja siis tellisin ise ära. Täna peaks ka kohale juba jõudma icon_smile.gif
Edu thumbs_up.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 09:15:58 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
Ekraani Prestigio SMARTKIDS PRO-le?
PMT4511


Hei,

kahjuks tundub,et antud mudelile hetkel ekraani pakkuda pole.

UrmoSc kirjutas:
Xiaomi Mi 9T
Ekraan tõmbus järjest siniseks, ehk uut ekraani vaja. Samuti vaja uut tagumist kaant, kas sinine või must.
Mis oleksid varuosade hinnad ja ka töö hind?


Hei uus originaal ekraan 165€ (must) 145€ (sinine)
uus analoog ekraan 100€ (ilma raamita)
uus originaal tagaklaas 49€ (ainult must saadaval)
tarne kõikide puhul 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 12:55:37 vasta tsitaadiga

Samsung S8 edge ekraani vahetuse hind?
Ja samuti Samsung s10 edge ekraani vahetuse hind.
Tänud.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 13:18:26 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Samsung S8 edge ekraani vahetuse hind?
Ja samuti Samsung s10 edge ekraani vahetuse hind.
Tänud.


Hei,
S8 ja S10 ei ole enam edge kirjaga, on lihtdsalt s8 ja s8 plus, sama ka s10 puhul.
Aga kuna ekraan läheb vahetusse koos raamiga, siis täpsusta mõlema seadme värvus.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 13:30:02 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Samsung S8 edge ekraani vahetuse hind?
Ja samuti Samsung s10 edge ekraani vahetuse hind.
Tänud.


Hei,
S8 ja S10 ei ole enam edge kirjaga, on lihtdsalt s8 ja s8 plus, sama ka s10 puhul.
Aga kuna ekraan läheb vahetusse koos raamiga, siis täpsusta mõlema seadme värvus.


S8 must(aga võib ka mõne teise värvi panna, kui on odavam)
S10 roheline

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 14:01:27 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
mteachx kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Samsung S8 edge ekraani vahetuse hind?
Ja samuti Samsung s10 edge ekraani vahetuse hind.
Tänud.


Hei,
S8 ja S10 ei ole enam edge kirjaga, on lihtdsalt s8 ja s8 plus, sama ka s10 puhul.
Aga kuna ekraan läheb vahetusse koos raamiga, siis täpsusta mõlema seadme värvus.


S8 must(aga võib ka mõne teise värvi panna, kui on odavam)
S10 roheline


S8
uus originaal ekraan 185€ tarne 5-9tp
kasutatud originaal ekraan 115€ (kohapeal olemas)
S10
uus originaal ekraan 210€ tarne 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 14:05:45 vasta tsitaadiga

acme tb1012 ekraan ämblikuks, paljuga uue saaks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 14:49:02 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
metskotkas kirjutas:
mteachx kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Samsung S8 edge ekraani vahetuse hind?
Ja samuti Samsung s10 edge ekraani vahetuse hind.
Tänud.


Hei,
S8 ja S10 ei ole enam edge kirjaga, on lihtdsalt s8 ja s8 plus, sama ka s10 puhul.
Aga kuna ekraan läheb vahetusse koos raamiga, siis täpsusta mõlema seadme värvus.


S8 must(aga võib ka mõne teise värvi panna, kui on odavam)
S10 roheline


S8
uus originaal ekraan 185€ tarne 5-9tp
kasutatud originaal ekraan 115€ (kohapeal olemas)
S10
uus originaal ekraan 210€ tarne 5-9tp

Tänud.
S10 kohta küsiti, et kas kindlustuse jaoks arvet ka saab?

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2023 14:58:47 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
mteachx kirjutas:
metskotkas kirjutas:
mteachx kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Samsung S8 edge ekraani vahetuse hind?
Ja samuti Samsung s10 edge ekraani vahetuse hind.
Tänud.


Hei,
S8 ja S10 ei ole enam edge kirjaga, on lihtdsalt s8 ja s8 plus, sama ka s10 puhul.
Aga kuna ekraan läheb vahetusse koos raamiga, siis täpsusta mõlema seadme värvus.


S8 must(aga võib ka mõne teise värvi panna, kui on odavam)
S10 roheline


S8
uus originaal ekraan 185€ tarne 5-9tp
kasutatud originaal ekraan 115€ (kohapeal olemas)
S10
uus originaal ekraan 210€ tarne 5-9tp

Tänud.
S10 kohta küsiti, et kas kindlustuse jaoks arvet ka saab?


saab , saame ka kindlustuse jaoks vajaliku akti koostada.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cc rass
HV kasutaja
cc rass

liitunud: 01.11.2004




sõnum 16.02.2023 10:49:29 vasta tsitaadiga

Oneplus 7, esi ja tagaklaasid katki, mis vahetuse hind oleks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2023 10:51:34 vasta tsitaadiga

cc rass kirjutas:
Oneplus 7, esi ja tagaklaasid katki, mis vahetuse hind oleks?


Mis värvi telefon?

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaotaja
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 16.02.2023 14:09:33 vasta tsitaadiga

iPhone 7.
Uus aku.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cc rass
HV kasutaja
cc rass

liitunud: 01.11.2004




sõnum 17.02.2023 00:00:51 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
cc rass kirjutas:
Oneplus 7, esi ja tagaklaasid katki, mis vahetuse hind oleks?


Mis värvi telefon?


mirror grey
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2023 09:09:47 vasta tsitaadiga

kaotaja kirjutas:
iPhone 7.
Uus aku.


Hei,

35€ , kohapeal olemas, vahetus 15-30min.

cc rass kirjutas:
mteachx kirjutas:
cc rass kirjutas:
Oneplus 7, esi ja tagaklaasid katki, mis vahetuse hind oleks?


Mis värvi telefon?


mirror grey


Hei,

uus originaal ekraan 185€
uus originaal tagaklaas 65€

tarne aeg mõlemal 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
el1K
HV kasutaja
el1K

liitunud: 08.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2023 01:00:46 vasta tsitaadiga

Huawei P30 ELE-L29 (Breathing Crystal) ekraanivahetus.
Ekraan sai alla nurka paugu ja täiesti eest läinud. Puutetundlikkus paistab alles olevat.


_________________
Back to basics
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2023 09:07:50 vasta tsitaadiga

el1K kirjutas:
Huawei P30 ELE-L29 (Breathing Crystal) ekraanivahetus.
Ekraan sai alla nurka paugu ja täiesti eest läinud. Puutetundlikkus paistab alles olevat.



uus originaal ekraan (tuleb koos uue akuga) , 99€ tarne aeg 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2023 14:51:54 vasta tsitaadiga

Oskad sa öelda mis maksab poco F3 ekraanivahetus koos uue ekraaniga ? Nii originaal kui analoogi hind huvitaks, kasutasin otsingut ka aga need olid juba aasta aega vanad küsimused.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RENX911
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2023 20:40:52 vasta tsitaadiga

Vajan abi oneplus 11 ekraaniga.
_________________
Kirjutan küll aga mida? Seda ma ise ka ei tea.icon_biggrin.gif
Pakume raamatupidamisteenust. Küsi lisa teenuste kohta! Hinnad soodsad.
Teostame elektritöid. Küsi pakkumist.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2023 09:14:15 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Oskad sa öelda mis maksab poco F3 ekraanivahetus koos uue ekraaniga ? Nii originaal kui analoogi hind huvitaks, kasutasin otsingut ka aga need olid juba aasta aega vanad küsimused.


Hei,

uus originaal 120€ (valge,sinine) 145€ (must) tarne 5-9tp
analoogi hinnaks 80€ tarne aeg 3-4 nädalat.

RENX911 kirjutas:
Vajan abi oneplus 11 ekraaniga.


olid juba PS saatnud, vastasin sinna.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kercc1
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2023 19:49:40 vasta tsitaadiga

Samsung A41 (SM-415F) valge ekraani hind ?
Võib olla nii originaal, kui ka analoog (kui pakutakse)
Kui isegi kasutatud (korralikku) on, siis võib pakkuda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2023 08:58:26 vasta tsitaadiga

kercc1 kirjutas:
Samsung A41 (SM-415F) valge ekraani hind ?
Võib olla nii originaal, kui ka analoog (kui pakutakse)
Kui isegi kasutatud (korralikku) on, siis võib pakkuda.


Hei , analoogi kahjuks samsungile ei paku ja kasutatud varianti ka ei leidu.
Uus originaal tuleks 109€ tarne 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003




sõnum 14.03.2023 19:53:48 vasta tsitaadiga

Tere
Mi9T / Redmi K20 pro aku vahetus palju maksaks?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2023 09:48:00 vasta tsitaadiga

otsija kirjutas:
Tere
Mi9T / Redmi K20 pro aku vahetus palju maksaks?


Hei

40€, tarne 7-21tp
55€, tarne 2-4tp

Originaalid, hinnad koos tööga.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2023 15:06:19 vasta tsitaadiga

Plaju läheks maksma Samsung Galaxy A12 (must) ekraan vahetusega?
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2023 08:02:43 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
Plaju läheks maksma Samsung Galaxy A12 (must) ekraan vahetusega?


Hei,

Uus originaal 79€ , tarne 5-9 tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2023 19:13:10 vasta tsitaadiga

Hei,
Palju läheks Iphone 8 plus ekraani + aku vahetus?

_________________
Pakun soodsalt filamente! - prindisemu.ee
Soovid midagi 3D printida? Võta julgelt ühendust!
Apple Ipad A16 128GB + kaaned + 1st gen pencil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2023 00:18:22 vasta tsitaadiga

S10e aku vahetus oleks vaja teha
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2023 08:57:57 vasta tsitaadiga

Aivar_x kirjutas:
Hei,
Palju läheks Iphone 8 plus ekraani + aku vahetus?


hei, kuna on kohapeal mitmeid erinevaid ekraane,siis täpsusta kas ekraan on valge või must?

commer kirjutas:
S10e aku vahetus oleks vaja teha


Hei,

akuvahetuse hinnaks 45€ tarne 2-3tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2023 09:43:46 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Aivar_x kirjutas:
Hei,
Palju läheks Iphone 8 plus ekraani + aku vahetus?


hei, kuna on kohapeal mitmeid erinevaid ekraane,siis täpsusta kas ekraan on valge või must?

commer kirjutas:
S10e aku vahetus oleks vaja teha


Hei,

akuvahetuse hinnaks 45€ tarne 2-3tp


Hei,

Must.

_________________
Pakun soodsalt filamente! - prindisemu.ee
Soovid midagi 3D printida? Võta julgelt ühendust!
Apple Ipad A16 128GB + kaaned + 1st gen pencil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2023 09:47:23 vasta tsitaadiga

Aivar_x,


Uus originaal ekraan 80€
uus analoog ekraan 60€
uus aku 35€

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Schwe
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2023 15:07:59 vasta tsitaadiga

Tere,

Samsung S21(ekraan) ja s10 wireless charging coil.
Mõlemad tavalised ja voivad olla ka madalam kat/kasutatud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.