Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2023 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 18:07:30 vasta tsitaadiga

Kui keegi ei katkesta siis jõuvahekorrad suht paigas

Pimedas võib juhtuda thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 19:02:40 vasta tsitaadiga

Olen ma ainuke kellele tundub Elfyn Evansi sõidu asend natuke imelik võrreldes teistega. Mitte et see mind häiriks aga ära ka ei harju sellega kui seda näidatakse.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 19:04:28 vasta tsitaadiga

See on kogu ta karjääri jooksul selline olnud. icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 20:24:45 vasta tsitaadiga

ei sa ei ole ainuke....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 20:43:55 vasta tsitaadiga

Kas Sordo eesnimi pole varem kirjutatud Dani ,mitte Daniel?🤔
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 20:57:12 vasta tsitaadiga

Ülekanne lõppeb lõkete ja rakettidega.
Pidurikettad olid kõigil punased aga Fordil ei pannud tähele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 21:26:52 vasta tsitaadiga

Evans on, jah, alati sellise naljaka sõiduasendiga olnud. Kergelt küürakas ja suu lahti, aga mitte nii lahti, kui mini Solbergil.

pistyk kirjutas:
Kas Sordo eesnimi pole varem kirjutatud Dani ,mitte Daniel?🤔


Daniel "Dani" Sordo Castillo (https://en.wikipedia.org/wiki/Dani_Sordo).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 21:33:31 vasta tsitaadiga

HPN, vaatasin ise ka juba,et see Dani tal vist nö esinejanimi ,varem oli lihtsalt see nimi ekraanil kirjas mu teada
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 21:55:13 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Evans on, jah, alati sellise naljaka sõiduasendiga olnud. Kergelt küürakas ja suu lahti, aga mitte nii lahti, kui mini Solbergil.


Mul tuleb silme ette Duval too sõitis korralikult suu lahti...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 00:50:36 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et mingist ajast alates eelmisel hooajal, muudeti nimede kuvamist. Jäi silma ka, et Chris Ingram, kelle nimi on alati just sedasi ekraanil olnud, oli nüüd Christopher Ingram. Ju otsustati, et peab passinime kasutama ekraanigraafikas. Aga juhtus see millalgi eelmise hooaja lõpus. Mäletan, et olen ka varem "WTF-modes" olnud kui Daniel Sordo rooli keeras.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 11:27:01 vasta tsitaadiga

See hübriid on ikka nikerdis küll, stabiilselt kellelgil see katki
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 14:40:36 vasta tsitaadiga

Hästi ignoreerivad rallistuudios venelast,teda nagu polekski olemas.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 14:43:30 vasta tsitaadiga

Poodiumil võiks Ukraina hümni mängida. Aga ma ei usu, et prantsusmaal sellist julgust oleks kellelgi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.01.2023 14:45:41 vasta tsitaadiga

nah sellise idiootsusega tegeleda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 15:02:30 vasta tsitaadiga

Pedal põhkas annab sõita küll kui rehvid korralikud thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.01.2023 15:10:57 vasta tsitaadiga

Kallele ikka meeldiv PS-l mõrvata teisi icon_lol.gif
Rootsis üldse lund on ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2023 00:12:12 vasta tsitaadiga

Gryazinil võit lännu.
Five second time penalty for Gryazin, for cutting a corner on SS14. Thus @Rosselyohan wins #WRC2 in #RallyeMonteCarlo
https://twitter.com/AnttiL_WRC/status/1617258370762768384?t=s8ZydthtDad0ZtE4pRH8MA

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.01.2023 09:32:32 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Tore, et neid tiblasid kotitakse.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.01.2023 13:45:25 vasta tsitaadiga

Mingi väike nukk oli mida ka nii mõnedki WRC mehed seal üle lasid. 2 tiimi üritavad üksteisele ära panna seal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 15:47:58 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
nah sellise idiootsusega tegeleda.
Ukraina toetamisega? Need "hoiame spordi ja poliitika lahus" tüübid on üldiselt idapiiri taga.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 16:22:44 vasta tsitaadiga

Miks seda tiblunni üldse starti lasti? icon_neutral.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 16:40:32 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
nah sellise idiootsusega tegeleda.
Ukraina toetamisega? Need "hoiame spordi ja poliitika lahus" tüübid on üldiselt idapiiri taga.


Vaevalt sama sitta suust välja tuleks, kui Eestis eksisteeriks sõjaolukord (kellega, ma loodan, et ei pea täpsustama).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 23.01.2023 19:15:07 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
nah sellise idiootsusega tegeleda.
Ukraina toetamisega? Need "hoiame spordi ja poliitika lahus" tüübid on üldiselt idapiiri taga.

Kui venelane on poodiumil ja sa lased ukraina hümni siis see ongi idiootsus. Nuta palju tahad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2023 19:15:14 vasta tsitaadiga

Oot kuda nüüd neid punkte arvestatakse? Otil on 14p koos, M-Sportil aga 16p. Kust need 2tk ekstra tulid?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 19:20:55 vasta tsitaadiga

Raitnow kirjutas:
Oot kuda nüüd neid punkte arvestatakse? Otil on 14p koos, M-Sportil aga 16p. Kust need 2tk ekstra tulid?


Kuna kolm toyotat olid punktidel, siis kirja läksid vaid kahe kiirema punktid? Ning sellega tõusis Ford Otiga n-ö ühe koha võrra kõrgemale.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 19:43:38 vasta tsitaadiga

Kas see Gryazin on tõsi usklik putinist või on kuskil sõja suhtes laitva kommentaari ka andnud?
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 21:31:09 vasta tsitaadiga

Raitnow kirjutas:
Oot kuda nüüd neid punkte arvestatakse? Otil on 14p koos, M-Sportil aga 16p. Kust need 2tk ekstra tulid?


Peaks olema sedasi
Toyota sai punktid vastavalt
Ogier 25 + Rovenperä 18 + Rovenperä powerstage 5 + Evansi powerstage 3 = 51 punkti

Hyundai sai
Neuville 15 + Sordo 10 punkti + Neuville powerstage 2 punkti = 27 punkti

Ford
Tänak 12 + Tänak Powerstage 4 punkti = 16 punkti.


Nüüd te küsite, oot, Sordo ju sai 7 koha ning 6 punkti ja Tänak 5 koha ja 10 punkti?
Jah, kuid meeskonnaarvestuses läheb arvesse vaid 2 kiiremat. Seega Kuna Ogier ja Rovanperä said 1 ja 2 koha siis ülejäänud toyotsid olid mängust väljas. Seega kadus meeskondlikus arvestuses Evans vahelt ära, Tänak tõusis 1 koha võrra ja tõi meeskonnale 12 punkti. Sordo puhul kadus eest nii Evans kui ka Katsuta, tõusis meeskondlikus arvestuses 2 kohta ja tõi meeskonnale 10 punkti.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 22:40:12 vasta tsitaadiga

Olgem siis ettehoiatatud suure formaadilised pildid 4096x4096 :
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 14:27:27 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/120132886/rootsi-mm-etapiks-valmistuv-tanak-loob-kaasa-otepaa-talverallil

Kas seal lund on piisavalt, et talveralliks testida?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.01.2023 14:39:03 vasta tsitaadiga

kruusatest pigem icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2023 16:06:21 vasta tsitaadiga

Mingi lumekirme on kaamera pildilt vaadates. Metsavahel võib rohkem olla.
Link: https://ilm.ee/otepaa/

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 16:10:22 vasta tsitaadiga

Veel enne rallit lubab mõõdukalt miinust ja ka lumesadu. Peaks tulema täitsa lumeralli moodi.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 16:38:11 vasta tsitaadiga

Lund seal piisavalt nv seisuga ja lubab juurde
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 16:46:03 vasta tsitaadiga

Rootsis on lund?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.01.2023 16:50:03 vasta tsitaadiga

50+ cm seal
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 01:22:36 vasta tsitaadiga

Otepää kaardid

Spoiler Spoiler Spoiler


Pärsimäe katse peaks olema Antsla küljeall aga hetkel kiirelt ei suutnud kaarti välja kaevata

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 25.01.2023 01:36:35 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Otepää kaardid

Spoiler Spoiler Spoiler


Pärsimäe katse peaks olema Antsla küljeall aga hetkel kiirelt ei suutnud kaarti välja kaevata


Oleks tänulik Antsla/ Pärsimäe katse eest ka. See peaks maakodust üks 5-8km olema, tuleb vaatama minna. beer_yum.gif

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 22:03:13 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:


Oleks tänulik Antsla/ Pärsimäe katse eest ka. See peaks maakodust üks 5-8km olema, tuleb vaatama minna. beer_yum.gif
Antsla vald tundub juut olema ja pole skeemi üles pannud icon_biggrin.gif Aga tänases autolehes pidi olemas olema. Ehk kellelgi jagada.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 00:40:51 vasta tsitaadiga

Kerge OT
R-P on Race Of Champions Snow + Ice World Final , alumisel lingil kirjas, et tv3 näitab.....ma vist pime, kavas ei näe
https://www.raceofchampions.com/where-to-watch

Kus ma seda siis vaadata saan, youtubes näitab ja kas tasuta? icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 07:50:59 vasta tsitaadiga

jeesus188, kuupäevadel on seal kirjas 2022 icon_lol.gif
Kuigi nädalapäevad klapivad selle aastaga
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga muidu TV3 Sport vist näitab pühapäeval https://www.kava.ee/kanal/tv3-sport/p4

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 08:44:12 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif ups väike errer siis minu poolt icon_redface.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 08:53:01 vasta tsitaadiga

Aga paistab, YT kanalilt saab vaadata samuti
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2023 14:33:12 vasta tsitaadiga

Rally1 uus regulatsioon alates 2025 a.

2025: NEW REGULATION
A new regulation will be adopted in the 2025 World Rally Championship season. This was announced by Steven Larkin, director of WRC events, in an interview with Motorsport.com.

The new regulation will be an EVOLUTION of the current Rally1 program and not a revolution. The key points will be:
-Same 1.6 turbo engine
-same 100kW electric motor
-same frame
- 100% sustainable fuel

The cars will have more kilometers to cover in EV mode (ONLY in road sections) and a major use of electric power during the stages.

All of this will be revealed in detail within 2 months.
One thing is certain: the cars will not be 100% electric.

Link: https://www.motorsport.com/wrc/news/wrc-confident-its-2025-rally1-rules-evolution-can-entice-new-brands/10424119/

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 26.01.2023 15:20:53 vasta tsitaadiga

Pole just otseselt WRC, aga Ott Tänak ja Martin Järveoja sõidavad ülehomme Otepää talverallil ...
https://app-cdn.sportity.com/0d89df83-b0de-4194-bc15-e2712e7b9d89/a527a2c1-3186-4676-9948-43006277493e_otep%C3%A4%C3%A4_talveralli_2023_ajatabel.pdf
Ega kellelgi pole kuskil katsete kaarte silma jäänud?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 15:29:04 vasta tsitaadiga

serviis kirjutas:
Pole just otseselt WRC, aga Ott Tänak ja Martin Järveoja sõidavad ülehomme Otepää talverallil ...
https://app-cdn.sportity.com/0d89df83-b0de-4194-bc15-e2712e7b9d89/a527a2c1-3186-4676-9948-43006277493e_otep%C3%A4%C3%A4_talveralli_2023_ajatabel.pdf
Ega kellelgi pole kuskil katsete kaarte silma jäänud?


Võibolla sõidavad see nädalavahetus ka, aga ralli on 4. veebruar. Kaardid olid viimase Autolehe vahel.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 26.01.2023 15:46:29 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
serviis kirjutas:
Pole just otseselt WRC, aga Ott Tänak ja Martin Järveoja sõidavad ülehomme Otepää talverallil ...
https://app-cdn.sportity.com/0d89df83-b0de-4194-bc15-e2712e7b9d89/a527a2c1-3186-4676-9948-43006277493e_otep%C3%A4%C3%A4_talveralli_2023_ajatabel.pdf
Ega kellelgi pole kuskil katsete kaarte silma jäänud?


Võibolla sõidavad see nädalavahetus ka, aga ralli on 4. veebruar. Kaardid olid viimase Autolehe vahel.


Tänan. Eksisin jah nädalavahetusega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2023 21:10:03 vasta tsitaadiga

serviis kirjutas:

Ega kellelgi pole kuskil katsete kaarte silma jäänud?
Üldiselt ei ole aga sinu postist mingi 5 posti ülespoole icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2023 13:26:26 vasta tsitaadiga

https://sport.postimees.ee/7700415/parc-ferme-kas-palju-kirutud-all-live-vaarib-nonda-palju-kriitikat
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2023 17:30:57 vasta tsitaadiga

Solbergid panid ROC tiimivõistluse kinni
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2023 19:44:02 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2023 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.