Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 201, 202, 203  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2023 18:34:56 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
SKG kirjutas:
Wordis Home ja End nupud ei tee midagi. Eeldasin, et need voiks dokumendi algusesse ja loppu viia.
Mida ma valesti teen? icon_biggrin.gif
aga proovi ctrl-home ja ctrl-end
kas need viivad dokumendi algusesse, lõppu

Jah, toesti, see tootab thumbs_up.gif
Piinlik, et ise selle peale kohe ei tulnud icon_redface.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2023 19:40:08 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Wordis Home ja End nupud ei tee midagi. Eeldasin, et need voiks dokumendi algusesse ja loppu viia.
Mida ma valesti teen? icon_biggrin.gif

Läpakal pead võib-olla Fn klahvi all hoidma samal ajal.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2023 15:46:27 vasta tsitaadiga

Teab keegi kuskohast saab selliseid suuri kaubakotte nagu turgudel on näha. Sellised sinised suured plastikkotid:
Oleks paari kotti vaja.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2023 15:55:50 vasta tsitaadiga

Kas turult ei saa? Omal ajal kadaka turult sai, aga nüüd pole isegi kadaka turgu enam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2023 16:06:17 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Teab keegi kuskohast saab selliseid suuri kaubakotte nagu turgudel on näha. Sellised sinised suured plastikkotid:
Oleks paari kotti vaja.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ikea
https://www.ikea.com/ie/en/p/frakta-trunk-for-trolley-blue-90149148/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2023 16:07:16 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Osiris kirjutas:
Teab keegi kuskohast saab selliseid suuri kaubakotte nagu turgudel on näha. Sellised sinised suured plastikkotid:
Oleks paari kotti vaja.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ikea
https://www.ikea.com/ie/en/p/frakta-trunk-for-trolley-blue-90149148/


thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2023 16:09:58 vasta tsitaadiga

Kes teist on toits.ekkt?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.01.2023 16:22:51 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Osiris kirjutas:
Teab keegi kuskohast saab selliseid suuri kaubakotte nagu turgudel on näha. Sellised sinised suured plastikkotid:
Oleks paari kotti vaja.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ikea
https://www.ikea.com/ie/en/p/frakta-trunk-for-trolley-blue-90149148/


Pakendikeskus
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2023 19:59:49 vasta tsitaadiga

Kohalike sõjapagulaste-põgenike käest saab kah. Neid peaks kümnetes-sadades üle jääma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 17:29:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 jõulupedendusele kutsuv avatar, liiga kauaks ei ole kasutusse jäänud?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 17:31:31 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
jeesus188 jõulupedendusele kutsuv avatar, liiga kauaks ei ole kasutusse jäänud?


Mul aastaringselt, ei viitsi igaks jõuluks uuesti muutma hakata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 17:34:50 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
jeesus188 jõulupedendusele kutsuv avatar, liiga kauaks ei ole kasutusse jäänud?

Mis asi on jõulupedendus?
Seletad lahti, siis võtan su ees mütsi maha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 17:42:06 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Hiid kirjutas:
jeesus188 jõulupedendusele kutsuv avatar, liiga kauaks ei ole kasutusse jäänud?


Mul aastaringselt, ei viitsi igaks jõuluks uuesti muutma hakata.

Jah, pole mõtet töötavat asja näppida.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 18:05:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis asi on jõulupedendus?

ogarad, liiale läinud fanatismiga. Paralleeliks autopede icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 20:28:13 vasta tsitaadiga

Miks unenägu samast kohast edasi ei saa vaadata kus ärkasid? Kõik jäävad kuidagi pooleli ja ei saagi teada milline lõpp on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 20:32:11 vasta tsitaadiga

A sa pane salvestama, või telli järelvaatamise pakett 14 päevaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 20:49:12 vasta tsitaadiga

Digiboks kaissu. Äppi ära võta - seal järelvaatamine saast.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 21:03:23 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
A sa pane salvestama, või telli järelvaatamise pakett 14 päevaks.


Kas oskad Morpheus'e kontakti anda? Või kelle käest seda salvestamise seadet saada?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.01.2023 21:53:03 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Mis asi on jõulupedendus?

ogarad, liiale läinud fanatismiga. Paralleeliks autopede icon_wink.gif


Seapeapede räägib.


lol

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 23:31:04 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ricki kirjutas:
A sa pane salvestama, või telli järelvaatamise pakett 14 päevaks.


Kas oskad Morpheus'e kontakti anda? Või kelle käest seda salvestamise seadet saada?

Seda mõtled?
https://www.haldjakodu.ee/talvine-udusuletekk-morpheus
Või hoopis seda?
https://backyardbrains.com/experiments/EEG
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 23:57:30 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Miks unenägu samast kohast edasi ei saa vaadata kus ärkasid? Kõik jäävad kuidagi pooleli ja ei saagi teada milline lõpp on icon_biggrin.gif


Saab küll, kui väga tahad. Ma kunagi teismelisena nägin mingit actionit unes, kus mingid maffia kõrilõikajad vms ajasid mind kusagil märulifilmile tüüpilises tehasehoone settingus taga, said kätte ja tapsivad ära. Selle peale ma ärkasin üles ja olin väga rahulolematu, seega jäin siva uuesti magama, läksin "stseeni" tagasi ja tegin hoopis neile endile krõpa-krõpa. Sellega oli unenägu läbi, aga magasin rahulikult edasi, kas ma midagi veel unes nägin, seda enam ei mäleta...

Ühesõnaga, võtmesõna, mida uurida kui huvitab, on lucid dreaming, väidetavalt saab seda harjutada - minul õnnestus see niisama kogemata koba peale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 00:28:00 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ricki kirjutas:
A sa pane salvestama, või telli järelvaatamise pakett 14 päevaks.


Kas oskad Morpheus'e kontakti anda? Või kelle käest seda salvestamise seadet saada?

Seda mõtled?
https://www.haldjakodu.ee/talvine-udusuletekk-morpheus
Või hoopis seda?
https://backyardbrains.com/experiments/EEG


Ikka teda https://en.wikipedia.org/wiki/Morpheus
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 09:23:46 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:

Ikka teda https://en.wikipedia.org/wiki/Morpheus


No aga see ongi ju seesama doh.gif
napoleon kirjutas:
netcat kirjutas:

Kas akna sulgemine ei oleks lahendus?

Ei ole. Siis hommikul pea valutab. Pigem on paksema teki ostmine lahendus.


napoleon kirjutas:
Ma lähen vahel kell 2 voodisse ja kell 13 ajan end välja. Saab isegi 11 tundi icon_biggrin.gif
Samas tahvel on öökapil ja nii enne uinumist kui peale ärkamist seda kasutan. Vahel isegi tööasjade jaoks kui miskit kripeldab mida lahendada pole suutnud ja otsin netist infot selle mure kohta.
Päris reaalseid unetunde ei oskagi nii kokku lugeda, tuleb sedagi ette et kell 7 teen silmad lahti, toimetan natuke miskit netis ja siis magan jälle edasi icon_wink.gif

Liitreaalsus?
Spoiler Spoiler Spoiler

Salvestad oma ajulained ja järgmisel ööl paned plaadi uuesti huvitavast kohast ketrama ning vaatad muuvit edasi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 11:11:47 vasta tsitaadiga

laps ajas win10 läpakale norra keele selga. Kuidas ingliskeelseks tagasi saab?
Step by step, keegi viitsib win 10 all vaadata, kuhu litsuda ja mirtmendale reale? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 11:20:07 vasta tsitaadiga

Hiid, Oisu aitab.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 11:22:16 vasta tsitaadiga

ei usu et ta oskab.
Ega muud vist üle jää, kui teises arvutis translaator käima tõmmata icon_neutral.gif
lihtsam oleks, kui teaks, kuhu minna icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 11:24:23 vasta tsitaadiga

Settingute alla oskad minna?
https://www.google.com/search?q=how+to+change+win+10+display+language

tsitaat:
Select Start > Settings > Time & language > Language & region.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 11:33:51 vasta tsitaadiga

Tanel, üritan pärast, kui mahti icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 11:34:57 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei usu et ta oskab.
Ega muud vist üle jää, kui teises arvutis translaator käima tõmmata icon_neutral.gif
lihtsam oleks, kui teaks, kuhu minna icon_rolleyes.gif

Kui telefonis Google Translate, siis see teeb reaalajas tõlke kaamera abil.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 12:02:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui telefonis Google Translate, siis see teeb reaalajas tõlke kaamera abil.

seda ei oska vist mina icon_redface.gif
ma oskan teloga vaid helistada icon_lol.gif
EDIT:
Korras. Thanks Tanel beer_yum.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 13:26:16 vasta tsitaadiga

Kas lätis on ka mingi adekvaatsem aerofotode portaal nagu eestis maa-amet vms? Huvitaks ajakohasemad vaated kui google mapsis praegu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 10:41:00 vasta tsitaadiga

Kust saab sauna "aquadropper" nimelist seadet

Näide https://www.bol.com/nl/nl/p/aquadropper-automatisch-sauna-opgietapparaat/9200000095063332/

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 12:14:21 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Kust saab sauna "aquadropper" nimelist seadet

Näide https://www.bol.com/nl/nl/p/aquadropper-automatisch-sauna-opgietapparaat/9200000095063332/

Spoiler Spoiler Spoiler


võta tavaline leiliämber, lase kruviga kerise kohale seinale kinni ja puuriga väike auk põhja, aquadropper olemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 12:14:59 vasta tsitaadiga

miks sellist asja üldse vaja on? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 12:25:21 vasta tsitaadiga

81,30 € lihtsalt kallutava kopsiku eest... icon_confused.gif https://youtu.be/WePc1Fohdl0
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 12:45:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
miks sellist asja üldse vaja on? icon_rolleyes.gif

elektrikerisega saunas on okei, hoiab ühtlast niiskust.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 16:43:02 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
miks sellist asja üldse vaja on? icon_rolleyes.gif



Kas ma küsisin miks vaja? Ma küsisin kust saab osta odavamalt kui 150

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 17:32:50 vasta tsitaadiga

Seda küsisin mina, miks vaja on. doh.gif Et aru saada miks keegi sellist asja ostab.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 17:38:55 vasta tsitaadiga

Maitse asi ilmselt kas tahad kuiva ja väga kuuma sauna või mitte-nii-kuuma ja niiskemat. Feels like temperatuur on sama kuigi termomeeter võib ühe puhul 80 ja teise puhul 120 kraadi näidata.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 17:55:26 vasta tsitaadiga

Mina reguleerin niiskust kulbiga icon_rolleyes.gif
Niisama haududa on koormav. Nüpeldad end viha ja leiliga korralikult ja siis pärast jahtud... icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 19:37:21 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas lätis on ka mingi adekvaatsem aerofotode portaal nagu eestis maa-amet vms? Huvitaks ajakohasemad vaated kui google mapsis praegu


https://www.kadastrs.lv/graphical_data/show
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 13:43:41 vasta tsitaadiga

Mingit SIM kaardiga tunnilugejat mootorile on keegi kasutanud või kokku puutunud? Et saadaks sõnumi vms iga x aja tagant
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 16.01.2023 14:13:31 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mingit SIM kaardiga tunnilugejat mootorile on keegi kasutanud või kokku puutunud? Et saadaks sõnumi vms iga x aja tagant

Raspberry PI ja netipulk ... oli omal ajal alla 100 euro, mis täna maksavad, ei tea.
Mõned ajad tagasi ostsin seda kola siit : https://raspberrypi.dk/en/shop/category/raspberry-pi-boards/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 10:43:53 vasta tsitaadiga

Küsimus linnuvaatlejatele. Lugesin just ERR uudistest et aasta lind (aul) on kadumisohus ja sellega tuli üks teine sort meelde, mis justkui üleöö on kui tina tuhka kadunud - rohevint. Vilbaste või miski loodusvaatleja kirjutas ka, et et tema söödaplatsil neid see aasta pole, mingi tõbi olevat nad maha tapt. Tavaliselt käisid nad meie loodenurga "restoranis" ikka parvede kaupa ja tegid puhta töö. Sel hooajal olen ainult ühtainust eksemplari näinud ja sedagi väga harva. Kas teie kandis on ka nii?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 11:30:09 vasta tsitaadiga

Põlvas paar rohelist oli, aga suhteliselt haruldased.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 13:17:52 vasta tsitaadiga

Olen varemalt rohevinte näinud küll õue peal, aga kas ka viimase aasta jooksul või mitte, ei oska öelda. Ma ei ole tavalist metsvinti ka jupp aega näinud või tähele pannud. Aga vähemalt metsvindid laulsid küll kevadel/suvel.

Ega ma ei teadnudki, et need linnud rohevindid on, aga pildi pealt tuleb tuttav ette. Ma pidasin neid mingiteks põõsalindudeks vms. icon_lol.gif
Rohevindi laul ei tule aga kuigi tuttav ette millegipärast.

https://en.wikipedia.org/wiki/File:Carduelis_chloris.ogg

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 13:24:02 vasta tsitaadiga

Ma võibolla kõik mets- ja rohevindid ära röövinud, toidan linde, on piisavalt neid.
Nüüd soojemate ilmadega pole näinud väga.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 15:28:14 vasta tsitaadiga

serviis kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Mingit SIM kaardiga tunnilugejat mootorile on keegi kasutanud või kokku puutunud? Et saadaks sõnumi vms iga x aja tagant

Raspberry PI ja netipulk ... oli omal ajal alla 100 euro, mis täna maksavad, ei tea.
Mõned ajad tagasi ostsin seda kola siit : https://raspberrypi.dk/en/shop/category/raspberry-pi-boards/


Pi on räme overkill. Pealegi, kuskohast praegusel ajal pi-d üldse ostaksid? icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 15:30:37 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Hoolega uurides paistab, et tunneb puudust ARM 64 bootloaderist. See tähendab, et see masin on sul ARM-prosega, aga allalaetud win on tavamasinatele. Ilmselt? Kiire googel väidab, et sul on vaja ka õiget win versiooni. Üks jutt on siin:
https://www.makeuseof.com/download-install-windows-11-arm-iso/
Kas see toimib, ei tea.

Ühesõnaga, vaja oligi Win11 ARM versiooni, mida ametlikult Microsofti lehelt ei pakuta.
Tegin nii, nagu lingil soovitatud, tõmbasin installika UupDumpist.
Tegin Rufusega pulga ja lasksin peale.
Esimese hooga ei õnnestunud. Kui kõik oli valmis, siis ei suutnud üles bootida.
Bioses oli valik, teha tehaseseadete taastamine, see kirjutas uue WIN installatsiooni, ja seekord asi läks käima.
Nüüd töötab tõrgeteta ja on dokumendivaatluseks ja HVF brausimeseks piisavalt kiire. Aku 15h icon_wink.gif
50 euri eest masinat küll ja veel (selle eest ma ta sain), poehind 350.-

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 15:34:34 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
serviis kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Mingit SIM kaardiga tunnilugejat mootorile on keegi kasutanud või kokku puutunud? Et saadaks sõnumi vms iga x aja tagant

Raspberry PI ja netipulk ... oli omal ajal alla 100 euro, mis täna maksavad, ei tea.
Mõned ajad tagasi ostsin seda kola siit : https://raspberrypi.dk/en/shop/category/raspberry-pi-boards/


Pi on räme overkill. Pealegi, kuskohast praegusel ajal pi-d üldse ostaksid? icon_biggrin.gif


Mul on esp01 ja esp8266 endal vedelemas aga ei ole selle eriala inimene, et mida sinna veel vaja on, kas suudab tuvastada kuidagi nt aku laadimispinge järgi kas masin töötab või ei ja sinna siis mingi 2g või 4g asi leiutada või siis tõesti mingi taskuruuter lisaks, kes viitsib ja tahab leiutada võib märku anda, kui toimiva asja kokku saaks, oleks tore, samas carcopsist saaks 9.99 eest kuus toimiva seadme ja keskkonna aga esmalt tuleks enda seadmega ülemustele ära tõestada see vajadus icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 201, 202, 203  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.