Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.01.2023 17:04:39 vasta tsitaadiga

Eks seda rohemudru peab hakkama rohkem kajastama. Ma saan ka panna, et võrreldes tavadiisliga jalajälg CO2 osas 90% väiksem icon_lol.gif
Kuna varsti jookseb 7 aasta, siis ka amort ju juba väiksem ehk kuidagi ei konkureeri see elektrikas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 18:41:32 vasta tsitaadiga

CirkelK teab vist, et mul palju raha kulub. Kutsub mind vana kraami ostma icon_razz.gif
tsitaat:
Tere, Hiid!

Meie jaamadest leiad alati häid sooduspakkumisi. Lisaks, kui tühi kõht näpistab ja külastad meid peale kella 18.00, siis otsi -50% soodusmärgisega valmistoite. Nii oleme koos jätkusuutlikumad.


Sinu Circle K

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 18:43:17 vasta tsitaadiga

Millal siis küttepuude ostmisel peab müüja ostjat teavitama, mitu päeva ühe euroga tuba soojana hoida saab küttepuude, gaasi, masuudi või elektriga? (seejuures ei ole oluline toa suurus, soojustus, kliimavööde, välistemperatuur ega see, kui elektrit kasutatakse soojuspumba käitamiseks) icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 22:42:35 vasta tsitaadiga

Nimekiri homseks. Saia 113 kcal, võid 230 kcal, juustu 210 kcal, vorsti 111 kcal, piima 90 kcal jne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 22:42:43 vasta tsitaadiga

Esmasp tõuseb hind? Täna Itaalias...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.01.2023 23:40:11 vasta tsitaadiga

Ilmselt küll, 8% nädalaga tõusnud nafta.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 14.01.2023 12:43:17 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Vorsti tuleks ka meetriga müüa. Ja kurki. Köit ja kaablit ju saab küll meetriga müüa.
Mis mõte sel kilohinnal ikka on. thumbs_down.gif icon_lol.gif


OT: Jäi silma ...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 12:53:10 vasta tsitaadiga

Tk ei sobi, seal peaks liitrites ikka olema.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 14.01.2023 13:36:57 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Tk ei sobi, seal peaks liitrites ikka olema.


Elektriautode puhul oleks tk täitsa sobilik nagu korüfeed valitsuses teavad rääkida, ehk siis mitu elektrimolekuli läheb/kulub ... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 13:40:58 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Tk ei sobi, seal peaks liitrites ikka olema.

Enne pakendamist oligi see vorst liitrite kujul...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.01.2023 13:45:04 vasta tsitaadiga

jah, segu liitrites
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 14:14:15 vasta tsitaadiga

Kui hindadega posti olemasolu pole kohustuslik siis veel vähem peab seal mingeid numbreid näitama. Ja kui näitadki siis esimene tingimus peaks olema tarbija mitte eksitamine. Nagu hind ilma maksudeta vms jura.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.01.2023 14:19:23 vasta tsitaadiga

Tankuri hinda nagunii ei muudeta, seega savi jah
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 14.01.2023 19:33:13 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tankuri hinda nagunii ei muudeta, seega savi jah

Palju tavalise tankuri hind keskmiselt on mida ei muudeta? Müüakse neid tankureid Maximas ka? Mis nende tankuritega korda saata saab ja miks nende ostmine oleks hea investeering?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 20:58:55 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
jah, segu liitrites

Kabanossile tuleb ka liitrihind ha eraldi tankur.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 23:15:00 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120128168/andre-veskimeister-kutusehindade-naitamise-muutmisest-soovin-et-eesti-vabariigi-ametnikud-ei-tegeleks-absurdiga thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 13:51:21 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
1.543 disel


1.555 täna

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 17:15:45 vasta tsitaadiga

Ma sain 1.667-ga icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 17:17:12 vasta tsitaadiga

Ma sain 95te 1,599-ga.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 08:50:00 vasta tsitaadiga

Eile on postihinnad 2s tõusnud, eks ta ole abiks ikka neile kes postihinna järgi otsivad tanklaid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 08:51:58 vasta tsitaadiga

Sain 7 senti alet tavapärase 5 asemel....joppas täiega
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.01.2023 09:49:00 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ma sain 1.667-ga icon_neutral.gif

tava nestes suht sama jah.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 14:33:20 vasta tsitaadiga

Kõik kähku jälle Sirkli äppi nühkima
https://www.circlek.ee/mobiilim%C3%A4ng-kraabi-ja-v%C3%B5ida
Loosimises olevad tooted ja kogused
AUHINNATOODE KOGUS
Hematogeen 50g 1280
Hematogeen linaseemnete ja vitamiinidega 50g 1280
Twix 50g 12000
Orbit Refreshers Spearmint 19g 3840
Orbit Refreshers Peppermint 19g 3840
Tupla white nougat 48g 1000
Mynthon citrus multivitamin 34g 1000
Mynthon extra strong 34g 1000
Tupla maxi 50g 1000
Haribo rulett 25g 1100
Ritter Sport piimašokolaad tervete metspähklitega 100g 1100
Hot dog Frankfurter 7000
Mootorikütuse vautšer 5 € väärtuses 1000
Suhkruvaba energiajook Dynami:t 0,5l 5000
Birute vesi 0,5l 10,000
Smushie Mustasõstra-kookosesmuuti chia seemnetega 500
Smushie Mango-apelsinismuuti datlitega 500
Coca-Cola zero 150ml purk 14976
Vitamin Well Elevate vesi 0,5l 1000
Klaasipesu vedelik 3l 500
Estrella juustumaitselised krõpsud 180g 500
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 17:23:43 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 18:42:45 vasta tsitaadiga

Lastele ka tööd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.01.2023 19:09:39 vasta tsitaadiga

5€ kütusevautšer on asjalik, saab ekstra ~10s liitri pealt paagitäielt alla...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2023 13:18:20 vasta tsitaadiga

80L paagiga ei saa ju 10 senti icon_razz1.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2023 13:29:53 vasta tsitaadiga

Venna fiatiga minema, sel 21l paak, saaks voorumis uhkustada, et kõva ale icon_cool.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2023 13:34:56 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Venna fiatiga minema, sel 21l paak, saaks voorumis uhkustada, et kõva ale icon_cool.gif
thumbs_up.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2023 13:40:20 vasta tsitaadiga

9 liitrise skodaga on profit veel suurem.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 17:01:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Head kliendid
17.01.2022 lõunast hakkas saabuma klientidelt infot Mustamäe ECO-s B98 tankimisjärgsetelt tekkinud probleemidest auto toitesüsteemiga. Sama päeva pärastlõunat tankurist võetud kiirtest ja mahuti kontrollsüsteem häireid ei näidanud.
18.01.2023 saabus klientidelt ja autode hooldusettevõttelt täpsustatud infot. Seepeale otsustasime teostada maa-aluse mahuti kontrolli ja peatasime tanklas B98 müügi. Tööde teostamiseks vajalikud eritehnika saime 20.01.2023.
Mahuti hooldusluuki avades selgus avariiolukord. Mahuti vaatlustoru korgis oli mõra. Erakordselt kõrge lumesulamise vee taseme tõttu immitses korgis oleva mõra kaudu vett B98 mahutisse. Hetkeseisuga käivad avariiolukorra likvideerimistööd. Avariiolukorra põhjustanud mahuti osad asendatakse. Mustamäe ECO tankla mahutis oleva bensiin 98 vahetame välja.
Kui kliendil on tankimisjärgselt mure autoga, siis palume sellest alati kirjalikult teatada aadressile info@jetoil.ee lisades sinna tankimisinfo ja muret täpsustav muu oluline info. Vaatame iga pretensiooni individuaalselt läbi ja kontakteerume iga teavitajaga võimalikult kiiresti.
Vabandame klientide ees Mustamäe ECO tanklas B98-ga tekkinud avariiolukorra pärast ja täname kõiki kiire teavitamise eest! Kütuse ja teenuse kvaliteet, mõlemad on meile võrdselt tähtsad. Saame Mustamäe ECO tankla peagi töökorda ja jätkame klientidele püsivalt soodsate hindadega tankimisteenuse pakkumist.
Lugupidamisega
Jetoil

_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 11:05:03 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
tsitaat:
Head kliendid
17.01.2022 lõunast hakkas saabuma klientidelt infot Mustamäe ECO-s B98 tankimisjärgsetelt tekkinud probleemidest auto toitesüsteemiga. Sama päeva pärastlõunat tankurist võetud kiirtest ja mahuti kontrollsüsteem häireid ei näidanud.
18.01.2023 saabus klientidelt ja autode hooldusettevõttelt täpsustatud infot. Seepeale otsustasime teostada maa-aluse mahuti kontrolli ja peatasime tanklas B98 müügi. Tööde teostamiseks vajalikud eritehnika saime 20.01.2023.
Mahuti hooldusluuki avades selgus avariiolukord. Mahuti vaatlustoru korgis oli mõra. Erakordselt kõrge lumesulamise vee taseme tõttu immitses korgis oleva mõra kaudu vett B98 mahutisse. Hetkeseisuga käivad avariiolukorra likvideerimistööd. Avariiolukorra põhjustanud mahuti osad asendatakse. Mustamäe ECO tankla mahutis oleva bensiin 98 vahetame välja.
Kui kliendil on tankimisjärgselt mure autoga, siis palume sellest alati kirjalikult teatada aadressile info@jetoil.ee lisades sinna tankimisinfo ja muret täpsustav muu oluline info. Vaatame iga pretensiooni individuaalselt läbi ja kontakteerume iga teavitajaga võimalikult kiiresti.
Vabandame klientide ees Mustamäe ECO tanklas B98-ga tekkinud avariiolukorra pärast ja täname kõiki kiire teavitamise eest! Kütuse ja teenuse kvaliteet, mõlemad on meile võrdselt tähtsad. Saame Mustamäe ECO tankla peagi töökorda ja jätkame klientidele püsivalt soodsate hindadega tankimisteenuse pakkumist.
Lugupidamisega
Jetoil



no vot, see on see kui premium-tanklas ei käi
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 11:05:54 vasta tsitaadiga

Kutid, diisel vahepeal postil tõusnud 2sentti ja keegi ei mainigi. 1.789
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 11:08:06 vasta tsitaadiga

Saab preeejun kabanosslast ka vett..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 15:10:51 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
tsitaat:
Head kliendid
17.01.2022 lõunast hakkas saabuma klientidelt infot Mustamäe ECO-s B98 tankimisjärgsetelt tekkinud probleemidest auto toitesüsteemiga. Sama päeva pärastlõunat tankurist võetud kiirtest ja mahuti kontrollsüsteem häireid ei näidanud.
18.01.2023 saabus klientidelt ja autode hooldusettevõttelt täpsustatud infot. Seepeale otsustasime teostada maa-aluse mahuti kontrolli ja peatasime tanklas B98 müügi. Tööde teostamiseks vajalikud eritehnika saime 20.01.2023.
Mahuti hooldusluuki avades selgus avariiolukord. Mahuti vaatlustoru korgis oli mõra. Erakordselt kõrge lumesulamise vee taseme tõttu immitses korgis oleva mõra kaudu vett B98 mahutisse. Hetkeseisuga käivad avariiolukorra likvideerimistööd. Avariiolukorra põhjustanud mahuti osad asendatakse. Mustamäe ECO tankla mahutis oleva bensiin 98 vahetame välja.
Kui kliendil on tankimisjärgselt mure autoga, siis palume sellest alati kirjalikult teatada aadressile info@jetoil.ee lisades sinna tankimisinfo ja muret täpsustav muu oluline info. Vaatame iga pretensiooni individuaalselt läbi ja kontakteerume iga teavitajaga võimalikult kiiresti.
Vabandame klientide ees Mustamäe ECO tanklas B98-ga tekkinud avariiolukorra pärast ja täname kõiki kiire teavitamise eest! Kütuse ja teenuse kvaliteet, mõlemad on meile võrdselt tähtsad. Saame Mustamäe ECO tankla peagi töökorda ja jätkame klientidele püsivalt soodsate hindadega tankimisteenuse pakkumist.
Lugupidamisega
Jetoil


https://arileht.delfi.ee/artikkel/120131476/tallinna-tanklas-muudi-kutust-mis-rikkus-autode-toitesusteemid
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 15:15:30 vasta tsitaadiga

Vesi peaks ju põhja vajuma, mis kõrgusest välja pumbatakse, päris põhjast ometi mitte ju?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 21.01.2023 15:23:32 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Vesi peaks ju põhja vajuma, mis kõrgusest välja pumbatakse, päris põhjast ometi mitte ju?
ikka ilmselt põhjast
muidu ei saaks seda põhja eales kättegi enam
ei usu, et mingi ujuvpump oleks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 15:29:54 vasta tsitaadiga

Põhjas võiks mingi trapi laadne tühjenduskoht olla, vesi peaks täitsa tavaline nähtus olema mille vastu mingeid meetmeid võetakse. Kondents ja värki.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 16:17:12 vasta tsitaadiga

Kuidas puhastada väljalaskesüsteemi süsinikusademest :p
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 16:28:19 vasta tsitaadiga

Ärilehe artiklis sujuvalt see ikka välja jäetud
tsitaat:
Kui kliendil on tankimisjärgselt mure autoga, siis palume sellest alati kirjalikult teatada aadressile info@jetoil.ee
lisades sinna tankimisinfo ja muret täpsustav muu oluline info. Vaatame iga pretensiooni individuaalselt läbi ja
kontakteerume iga teavitajaga võimalikult kiiresti.

Kommenaariumis delfiinid uluvad, ise ei loe algset postitust vaid s*talehe "kokkuvõtet".
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 13:14:20 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Põhjas võiks mingi trapi laadne tühjenduskoht olla, vesi peaks täitsa tavaline nähtus olema mille vastu mingeid meetmeid võetakse. Kondents ja värki.

Tõenäoliselt regulaarse hoolduse korras pumbatakse kondentsi välja sealt päris põhjast, kütust võetakse aga selliselt kõrguselt, et kondentsi nivoo regulaarse hoolduse puhul nii kõrgele tõusta ei saa. Aga kui lausa sadevesi sisse jookseb, siis see ei päästa.

Samas võiks ju olla tanklates nõutav avariisignaali sisse lülitav ujuk kütusemahutite sees. Ujuk, mis on piisavalt suure tihedusega, et see kütuses põhja vajuks, kuid veest väiksema tihedusega - nii et see jääks ujuma just vee ja kütuse piirile. Suhteliselt elementaarne ja odav ohutusmeede, IMHO.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 16:58:57 vasta tsitaadiga

See juba peaks alarmi tekitama kui lambist kütuse tase mahutis tõusma hakkab.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.01.2023 16:59:57 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
See juba peaks alarmi tekitama kui lambist kütuse tase mahutis tõusma hakkab.

Ka õige märkus. Ju siis lihtsalt andurid puuduvad või ujukite põhised icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 17:04:25 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Spezz kirjutas:
See juba peaks alarmi tekitama kui lambist kütuse tase mahutis tõusma hakkab.

Ka õige märkus. Ju siis lihtsalt andurid puuduvad või ujukite põhised icon_lol.gif


Ma ei tea kuidas tänapäeval aga 90'nendate keskel kontrolliti seda käsistsi, spetsiaalse mõõtelati ning pastaga... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 18:59:37 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Magic kirjutas:
Spezz kirjutas:
See juba peaks alarmi tekitama kui lambist kütuse tase mahutis tõusma hakkab.

Ka õige märkus. Ju siis lihtsalt andurid puuduvad või ujukite põhised icon_lol.gif


Ma ei tea kuidas tänapäeval aga 90'nendate keskel kontrolliti seda käsistsi, spetsiaalse mõõtelati ning pastaga... icon_lol.gif

Kriidiga icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 19:20:27 vasta tsitaadiga

Täna Topautos: tankisin jetoilis ja enam auto ei vaheta hästi käiku
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 24.01.2023 19:32:03 vasta tsitaadiga

Circle K teeb jälle äpiga -10 senti.
https://www.facebook.com/CircleKeesti/posts/pfbid02p9bSbqg3s88ib569UM4ZnXA1HUFHsZ3a2eskSSF2qaAViTSpR8odYR4mXJdi628l

EDIT: kuni 08.02.2023


viimati muutis pppd 27.01.2023 11:39:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 01:38:48 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Täna Topautos: tankisin jetoilis ja enam auto ei vaheta hästi käiku

Seost nagu ei tohiks olla. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 01:42:21 vasta tsitaadiga

R nagu racing käik ei toimi enam ja auto hakkab nüüd sellega hoopis tagurpidi liikuma thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 14:00:34 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Täna Topautos: tankisin jetoilis ja enam auto ei vaheta hästi käiku

Seost nagu ei tohiks olla. icon_confused.gif

Küllap annab mõned mõlgid ka kütuse kaela ajada icon_lol.gif

Spezz kirjutas:
See juba peaks alarmi tekitama kui lambist kütuse tase mahutis tõusma hakkab.
Nojah, aga sealt ju pumbatakse välja ka kogu aeg. Kas on kütusehulga arvestus tanklates tänapäeval nii peeneks aetud, et kompuuter rehkendab pidevalt väljapumbatava kütuse mahu mahutis olevast maha ning hoiab mahutis nivool täpselt järge, et kui nivoo ei lange vastavalt väljapumbatavale, siis pistab pröökama?
Varemalt vist tehti mingeid päevakokkuvõtteid tööpäeva lõpus vms. Sel juhul näed alles päeva lõpus, et midagi on mäda.

https://www.youtube.com/watch?v=tl9nVK5Lx1c
(embedding pole lubatud sellel videol)

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.