Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 359, 360, 361  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 23:40:32 vasta tsitaadiga

Üks võttis teadlikult ülisalajasi dokumente mida keeldus tagastamast, hoiustas neid ruumides kuhu kutsus välisriikidest külalisi, valetas nende dokumentide olemasolu kohta ning on olulise osa neist kuskile ära pannud lisaks. Lisaks ütles, et ta suudab dokumentide salastatust mõttejõul maha võtta.

Teine saatis oma advokaadid revideerima ja edastas kõik leitu vabatahtlikult.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2023 23:58:41 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Üks võttis teadlikult ülisalajasi dokumente mida keeldus tagastamast, hoiustas neid ruumides kuhu kutsus välisriikidest külalisi, valetas nende dokumentide olemasolu kohta ning on olulise osa neist kuskile ära pannud lisaks. Lisaks ütles, et ta suudab dokumentide salastatust mõttejõul maha võtta.

Teine saatis oma advokaadid revideerima ja edastas kõik leitu vabatahtlikult.


Mis iganes aitab sul öösel magada, nagu öeldakse. Aga ära anna anna, püha võitlus vajab pidamist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.01.2023 00:35:09 vasta tsitaadiga

Hämmastav, jätkuvalt leidub #uhhuu'sid, kes on ühe KGB agendist afferisti nimel, kellele meeldib kuldsete tähtedega oma nime k6ikjale kleepida, valmis ambrasuurile viskuma. Täiesti absurdne on, kuidas GOP sellise diletandi üldse läbi lasi. Oleks ta siis hard core vabariiklane v6i tal mingi poliitiline karjäär vms. Kuid anda presidendi koht kellelegi, kellele GOP on kolmas eelistus, ... (müstika).
Aga noh, mida ma ka poliitikst tean.

Kohe saame me teada, kuidas Hunter Bidenil läheb. Ja laptop kadus tal ka ära

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 00:51:55 vasta tsitaadiga

AMSTERDAM, Jan 11 (Reuters) - A large number of U.S. army tanks and military vehicles began arriving at the Dutch port of Vlissingen on Wednesday, before heading to Poland and Lithuania as part of efforts to strengthen NATO's eastern flank.
https://www.reuters.com/world/europe/us-military-tanks-dutch-port-en-route-nato-frontier-2023-01-11/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 01:57:22 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Hämmastav, jätkuvalt leidub #uhhuu'sid, kes on ühe KGB agendist afferisti nimel, kellele meeldib kuldsete tähtedega oma nime k6ikjale kleepida, valmis ambrasuurile viskuma. Täiesti absurdne on, kuidas GOP sellise diletandi üldse läbi lasi. Oleks ta siis hard core vabariiklane v6i tal mingi poliitiline karjäär vms. Kuid anda presidendi koht kellelegi, kellele GOP on kolmas eelistus, ... (müstika).
Aga noh, mida ma ka poliitikst tean.

Kohe saame me teada, kuidas Hunter Bidenil läheb. Ja laptop kadus tal ka ära


Sa kindlasti ei oma ju mingit probleemi nende KGB sidemete ja Trumpi KGB-agendi staatuse tõestamisega, ega? Meenutame, et üks vend siin röökis viimased kuus aastat midagi Putini rahast ja Trumpist. Tulid Trumpi maksuandmed välja, oli järsku Hiina raha teemaks ja tiblastani enam anubis ei maini poole sõnaga ka mitte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 02:47:23 vasta tsitaadiga

Tiblad ja nende toetajad marurahvuslased kindlasti arvavad, et kui me ukrainlastele abi ei anna siis tiblad meid ei puutu. Äkki peaks isegi tiblade baasid lubama oma riikidesse, sest nad kaitsevad meid p*dede, n**grite ja liberastide eest?

Nagu kõik teavad siis (näiteks) Päts ja Chamberlain olid tiblade ja natside hindamisel äärmiselt pädevad ja tegid kõigi kodanike jaoks õige poliitilise otsuse.

Lindbergh USAs lehvitas Aadule ja rääkis kohalikule rahvale kui head need heleda pea ja siniste silmadega poisid seal üle tiigi on, kes lihtsalt tahavad oma riiki ehitada nii, et need pagana konksus ninaga raharöövlid neid paljaks ei varasta. Ega nad kellelegi ju tegelikult halba taha, elagem sõbralikult, poisid!
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2023 04:01:16 vasta tsitaadiga

Superman21 kirjutas:
SKG kirjutas:
Tundub, et nad vaja koolitusele saata, kuidas dokumentidega umber kaia icon_lol.gif


Ainult koolitusele või? Et ei peagi kohe vanglasse saatma nagu mõni arvab Trumpi samaväärse juhtumi puhul?

Samaväärne?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11210262#11210262
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 21:25:05 vasta tsitaadiga

link :: Iraanis hukati väidetav Briti spioon

Iraani võimud teatasid täna, et on hukanud Iraani-Briti topeltkodakondsusega Alireza Akbari, kes mõisteti süüdi spioneerimises Suurbritannia heaks.
...



https://maailm.postimees.ee/7691126/valge-maja-bideni-kodust-leiti-veel-salastatud-dokumente
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 21:54:19 vasta tsitaadiga

Republicans republicaning.....

Spoiler Spoiler Spoiler


ja

https://www.teslarati.com/wyoming-phase-out-evs-2035/
Wyoming wants to phase out sales of EVs by 2035 to “ensure the stability” of the oil & gas industry
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 22:09:13 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
https://maailm.postimees.ee/7691126/valge-maja-bideni-kodust-leiti-veel-salastatud-dokumente


https://nypost.com/2023/01/13/hunter-biden-lived-at-delaware-home-where-classified-docs-were-kept/

Can't make this shit up, folks. Hiina, venelaste ja kurat teab kelle palgal Hunteri (ja ofc tema kaudu ka Big Guy oma 10% nõudega) elamises vedelesid "kogemata" top secret Valge maja dokumendid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 12:46:16 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608851945/saksa-kaitseminister-pani-ameti-maha
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 14:39:38 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120128710/berliini-kommunistide-marsil-lehvitati-dnr-i-lippu-ja-nouti-laane-maatasa-tegemist
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2023 14:41:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120128710/berliini-kommunistide-marsil-lehvitati-dnr-i-lippu-ja-nouti-laane-maatasa-tegemist
okse.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 15:33:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120128710/berliini-kommunistide-marsil-lehvitati-dnr-i-lippu-ja-nouti-laane-maatasa-tegemist

wtf

Mugav on selliseid loosungeid hoigata kui ise olla mugavalt ules kasvanud oma riigi vabaduste ja voimalustega.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 15:44:47 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120128710/berliini-kommunistide-marsil-lehvitati-dnr-i-lippu-ja-nouti-laane-maatasa-tegemist

wtf

Mugav on selliseid loosungeid hoigata kui ise olla mugavalt ules kasvanud oma riigi vabaduste ja voimalustega.

Mis teha, kui juba Euroopa südames austatakse Karl Marxi
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_statues_of_Karl_Marx#Germany
https://www.visitberlin.de/en/karl-marx-allee
https://www.latimes.com/world/europe/la-fg-germany-marx-2018-story.html

ja mis vastuolulisim
https://www.euronews.com/2018/05/04/juncker-opens-exhibition-to-karl-marx

tsitaat:
European Commission president Jean-Claude Juncker has opened a series of exhibitions in Karl Marx’s hometown of Trier.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 16.01.2023 15:46:38 vasta tsitaadiga

Puudub veel, et Chemnitz taas Karlmarxstadti nime saab...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.01.2023 15:57:42 vasta tsitaadiga

Miks te ärritute igasugu usuhullude peale. Need on kogu aeg olemas olnud, nii Eestis, Saksamaal, siin Foorumis ja suvalises muus riigis.
Berliinis tulevad kohe-kohe kordusvalimised. Seda tasuks selles kontekstis v6tta.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 16:04:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

igasugu usuhullude peale.

Euroopa komisjoni endine president Jean-Claude Juncker on usuhull? icon_rolleyes.gif
Pigem see vasakpopulism ja kapitalismi vastasus on järjest süvenev Euroopas.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 16:06:43 vasta tsitaadiga

Ei ole.

Selgituski ära toodud viidatud euronewsi nupukeses.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.01.2023 16:29:03 vasta tsitaadiga

Tanel, Marx oli filosoof. Ma ei ole ta tegemistege detailideni tuttav ega soovi neil pikemalt peatuda. Kuid kontekst, milles me teada näeme on hoopis midagi muud, kui seal lääne Euroopas. See saast, mida venelased eelmise sajandi algul praktiseerisid, nagu ma aru saan, oli ainult neile sobiv osa tema m6tetest. Ja ka sina näed seda k6ike läbi oma poliitilise k6verpeegli. Marx on ainult üks etapp filosoofia ajaloos ja kajastab tolleaegseid olusid. Normaalne oleks seda nii v6tta.

Mida Juncker Trieris tegi, peab temalt küsima.
Ma m6tlen, et Eestis peaks Vennaskonna (ansambel) ära keelama. Väga kahtlased m6tted...

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 16.01.2023 16:42:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Euroopa komisjoni endine president ...

ja
tsitaat:
... vasakpopulism ja kapitalismi vastasus on järjest süvenev Euroopas.


Pigem ikka üksikud isoleeritud juhtumid. Ning siis ka mõned kurioosumid, mida meedia ja paniköörid omakorda üles puhuvad, nii et need lõpuks teenitust palju rohkem tähelepanu saavad. Stop making stupid people famous.

Kui nüüd korraks peeglisse vaadata, siis meil on ka ette näidata üks endine parlamendiliige, kes sotsiaalmeedias aegajalt puhtkommunistlikke avaldusi teeb. Mis siis nüüd, võtame lähtekohaks, et Eestis on kommunism järjest populaarsem?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 18:31:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Marx oli filosoof.

mis on pannud aluse maailma kõige verisematele režiimidele, seda võiks ikka kõik teada.
Ja sellele "filosoofile" austust avaldada on küünilisuse tipp, vahet pole kes seda teevad.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 19:41:26 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Miks te ärritute igasugu usuhullude peale. Need on kogu aeg olemas olnud, nii Eestis, Saksamaal, siin Foorumis ja suvalises muus riigis.
Berliinis tulevad kohe-kohe kordusvalimised. Seda tasuks selles kontekstis v6tta.


Aga võtame siis selles kontekstis: kelle poolt sellised usuhullud valivad, ja kui suur protsent on nende soosikutel tulemas?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 20:07:25 vasta tsitaadiga

softis, täpsusta palun, mida sa silmas pead "kommunismi mutiaugu" all?
Ma ei tea sinu vanust või teadmisi ajaloo vallas, aga olen nõukaaega näinud, kogenud - ja lugenud/õppinud veriste režiimide kohta - pea kõik on nad seotud viljastava sotsialismi/kommunismi ülesehitamisega, millele on aluse pannud marksistlik "filosoofia".
https://et.wikipedia.org/wiki/Marksism#Marksistlikud_liikumised,_suunad,_re%C5%BEiimid,_ideoloogiad_ja_poliitikad

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 23:59:44 vasta tsitaadiga

degrass, seosetut juttu ajad. Mina räägin tõsisest teemast nagu Marxi ideoloogia järgi loodud kommunistlikud verised režiimid ja sa räägid ümbernurga juttu mingist MILF-idest. thumbs_down.gif
Arvestades seda, kuhu me jõudnud oleme tänu sellele "filosoofiale" sotsidele ja kommunistidele, siis armetu demagoogia sinu poolt. Edaspidi võiksid pigem vait olla kui tühja juttu ajada.

Teemasse ka: Saksamaa ja NATO võimekuse kohta on hästi öeldud: https://fp.lhv.ee/forum/free/133719?postId=3023209
tsitaat:
Eks igale mõtlevale inimesele oleks juba paar aastat tagasi pidanud selge olema, et NATO = USA, ja natuke ka UK.
Eurooplaste võimekus on viimase 30 aastaga viidud umbes sinna "veidi paremini relvastatud politsei" tasemele..

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 01:31:26 vasta tsitaadiga

Hakkame piibleid ja kirikuid põletama ning keelustame kristluse? Eestimaa rahvas on kõige rohkem kannatanud selle raamatu ja sellest väljaloetud ideoloogia tõttu.

Ma olen käpp, varad jaotame laiali omavahel.

700 aastat orjust, peaks normaalselt kompensatsiooni küsima. Ma arvan, et oleks veel liitujaid riikidest kus ristisõjad üle käisid.

Kuid NATOst ja USAst rääkides, see on nende endi oma valitud roll mida nad II MS alates on kujundanud. Kuidas see, et USA militaareelarve nii suur on kõigile järsku üllatus oli? Arusaamatu. Teadlik otsus, et Pearl Harbouri laadne asi enam mitte kunagi juhtuda ei saa.

Üks CSG on suurem sõjaline jõud kui suvalise riigi (v.a. Hiina) terve sõjavägi. USAl on neid 9.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 02:17:19 vasta tsitaadiga

Nende punalippudega demonstratsiooni ja üldse marksismi teema peale
https://fp.lhv.ee/forum/free/133719?postId=3023435
tsitaat:
Huvitav, kui need 2-3k tegelast oleks haakristiga lippude all marssinud -- kas siis oleks samuti mingi nõttetu värk, millele ei peaks tähelepanu pöörama?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 08:23:35 vasta tsitaadiga

Haakristidega oleks marssinud, oleks vangi läinud, punalipud millegipärast lubatud igalpool icon_sad.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.01.2023 09:54:24 vasta tsitaadiga

kas see oli filmis 4 tankisti+koer kus pihtapandud saksa tankiga enda omade juurde sõidul pandi tornist välja haakristlipp nii parajalt kokkurullituna, et haakrist ise peitu jäi...

ja siin eespool Marxi arutelu --- Marx oli filosoof, kes ise kuskil reaalselt osaleda minu ajalooteadmiste järgi ei saanud võimalust
ta vaid kirjutas nii populaarseks kujunenud teose, das kapital, et temast tehti vaesematele rahvakihtidele mingi iidol, millega kukuti igal võimalusel lehvitama ja see toimub tänapäevani

aga samas verise terrori üheks esimeseks suuremaks kaasajale lähedal olevaks näiteks on hoopiski Pariisi Kommuun, kelle juhtkond jäi valiku ette, kas terror või läbikukkumine
ja järgmine suur reaalne rakendaja ja oma raamatutes hoolega teoreetiline põhjendaja oli Lenin, kes oli sama valiku ees
ja nii riburada järgmised, kes miskipärast Lenini nimele rohkem eelistavad Marxi nime kasutamist

ja siin kaugematele ajaloosündmustele vihjajad - jah, õige mitmed vallutussõjad olid tänapäeva terminoloogia järgi ühtlasi terrori kasutamise näidisteks, et oma vallutusi kinnistada + ka genotsiid oli tegelikult üsna tavaline nähe jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 10:00:06 vasta tsitaadiga

Marxi kogu filosoofia ja teooriad olid toonase Saksamaa jaoks mõeldud. Ja toonasel Saksamaal oleks see ehk isegi toiminud. Samas me ei saa seda kunagi teada.
See, et mingid debiilid üle terve maailma seda omakasu eesmärgil isemoodi tõlgendama ja väänama hakkasid, pole Marxi süü. Sama kehtib koraani, piibli jms kohta.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.01.2023 10:02:41 vasta tsitaadiga

Kusjuures ta ise elas (ja ma ei viitsi kontrollida, ehk ka suri) koos oma mõttekaaslase Engelsiga hoopiski Londonis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.01.2023 10:56:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Marxi kogu filosoofia ja teooriad olid toonase Saksamaa jaoks mõeldud. Ja toonasel Saksamaal oleks see ehk isegi toiminud. Samas me ei saa seda kunagi teada.
See, et mingid debiilid üle terve maailma seda omakasu eesmärgil isemoodi tõlgendama ja väänama hakkasid, pole Marxi süü. Sama kehtib koraani, piibli jms kohta.


Nii see on. Samuti natsionaalsotsialismiga. Milline peaks olema riigi ja eraomandi suhe on vaieldav. Parempoolne maailmavaade ei eelda kohe kellegi gaasitamist ja vasakpoolne k6ige, sh aluspesu natsionaliseerimist vms.

---
Braien, kes maksab, tellib muusika. Kuna sakslased s6ja kaotasid, maksime meie oma tööga kinni v6itlust ameerika imperialistidega Lääne-Euroopas. Tollane (IIMS järgne) klassiv6itlus kujundab suuresti tänast Saksamaa poliitikat. See, et sirp ja vasar samamoodi verega määritud on, ei ole enam oluline. V6itjate üle kohut ei m6isteta, nagu öeldakse.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 11:28:37 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:


netcat, mitu häält nad viimastel KOV said?


Ma küsisin seda sinu käest. Mina Berliinis ei ela ega tea midagi teie KOV valimistest ega kohalike kommunistide edust selles.
Huvitav, miks sa ei soovi vastata? On midagi häbeneda või sa ei tea ise ka?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.01.2023 11:37:09 vasta tsitaadiga

netcat, see oli minu poolt pigem sarkastiliselt m6eldud.

https://en.wikipedia.org/wiki/2021_Berlin_state_election

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 11:40:48 vasta tsitaadiga

Järjekordselt väldid vastamist. Veelkord räägin, mina ei tunne teie kohalikke jõujooni. Ma ei tea, kelle poolt need punalippudega islamistid hääletavad.
Kui sakslasele panna link selle kohta, kuidas KE ruulib Tallinna linnavalitsuses, siis nad ju arvaks, et täiesti viisakas partei, nemad ei tea, et see on vantide ja kriminaalide lemmik siin.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.01.2023 12:02:55 vasta tsitaadiga

netcat, me räägime siin parteidest, kes saavad 1,8M häälest paartuhat. Arusaamatu on, miks see Eestis uudisekünnise ületab ja siin ikka ja jälle mingi seltskond sellepeale endast välja läheb. Täiskasvanud inimene v6iks siiski m6tlemisv6imeline olla ja mitte igasugu saasta, mida FB, twitter & Co ettesöödavad, edasi levitada. Selleks ei pea mingi X riigi sisepoliitikat tundma.
Palju suurem probleem on pigem mainstream parteide äärmuslikud tiivad, kes parlamendis, linnavalitsuses jms olles kujundavad päevapoliitikat. Kuid see ei ületa uudisekünnist. Mingi jobu, kes kutsub oma jüngrid l6kkeümber ja hakkab leninismist ja marxismist rääkima aga küll.

KE on siin hea näide.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 12:31:08 vasta tsitaadiga

Arusaamatu, miks Eesti uudisekünnise ületab see, et Berliinis punalippude all marsitakse ja nõutakse "Lääne maatasa tegemist"?
Usu mind, kui Tallinnas haakristiga ja Hitleri piltidega tänavale tullakse, siis ei huvita kedagi Berliinis kui vähe natse on Tallinna linnavalitsuses. Ma arvan, et te kuulete sellest ikka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 12:49:53 vasta tsitaadiga

Meil tehakse seda ka. Isikud on isegi riigikogus ja europarlamendis.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 13:17:48 vasta tsitaadiga

link :: Austria urged “not to bend the stick” with Russia, because it is “part of European culture and history”

Austria is also against the exclusion of Russia from the OSCE

In the Ministry of Foreign Affairs of Austria declared that Western countries should “observe a sense of moderation”. In conversations with Russia, because it is “part of European culture and history.”
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.01.2023 13:58:16 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Arusaamatu, miks Eesti uudisekünnise ületab see, et Berliinis punalippude all marsitakse ja nõutakse "Lääne maatasa tegemist"?
Usu mind, kui Tallinnas haakristiga ja Hitleri piltidega tänavale tullakse, siis ei huvita kedagi Berliinis kui vähe natse on Tallinna linnavalitsuses. Ma arvan, et te kuulete sellest ikka.


Jään oma arvamuse juurde, et tegemist on pseudoprobleemida ja mulle jääb arusaamatuks, miks sellele eetriaega pühendatakse.

Näiteks. Kui Berliini linnavalitsus (SPD, Rohelised, vasakpoolsed) talve t6ttu illegaalide tagasisaatmist Moldoviasse blokeerib, ei huvita mitte kedagi. Miks on see nii?
Mis on talves nii erilist, et see ei v6imalda ilegaalide tagasisaatmist?
https://www.tagesspiegel.de/berlin/berliner-koalitionskrach-entscharft-doch-keine-abschiebungen-im-winter-nach-moldau-8959330.html [DE]

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 14:06:33 vasta tsitaadiga

A millal muidu anubis ja altid võtavad sõna selle kohta, et Biden on nüüd see, kes maksuandmeid peidab? Et noh, fair and balanced jne., mida nad ise enda kohta väidavad väsimatult?

https://twitter.com/3sidedstory/status/1615165898100441089
https://twitter.com/WendellHusebo/status/1614713422960291841
https://twitter.com/coopsimms/status/1615145026492977152
https://twitter.com/codypd/status/1614371748933402624
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 17:56:55 vasta tsitaadiga

Scart, Trumpi teemasse pigem postita selliseid asju
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.01.2023 17:57:37 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Arusaamatu, miks Eesti uudisekünnise ületab see, et Berliinis punalippude all marsitakse ja nõutakse "Lääne maatasa tegemist"?


Veel teemasse.

Der Tagesspiegel kirjutab: „Feuer der Solidarität“: Amazon-Transporter in Berlin angezündet – Bekennerschreiben von Linksextremisten
https://www.tagesspiegel.de/berlin/feuer-der-solidaritat-amazon-transporter-in-berlin-angezundet--bekennerschreiben-von-linksextremisten-9194664.html

Ööl vastu esmaspäeva süüdati siin vasakäärmuslaste poolt 25 Amazonile kuuluvat kaubikut.

Ma olen kindel, et see uudis ei ületa Eestis uudisekünnist. Samuti ei ületa need lugematud autod, mis siin ööseti justkui iseenesest "süttivad." Kui keegi lipukeste ja Marxi pildiga demonstreerib on minu meelest talutav tegevus. Ma kaldun arvama, et neil ei ole vaja öösel musta riietatuna kuhugi minna ja midagi süüdata. Siin läheb see piir, kus normaalne arvamuse avaldamine l6ppeb ja terrorism algab. Miks seda tolereeritakse, ma ei tea.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2023 18:17:37 vasta tsitaadiga

Kui Rootsis keegi kedagi tulistab või midagi õhku laseb, siis küll ületab. Ma arvan, meil pole lihtsalt piisavalt pädevaid korrespondente seal Saksamaal, kas sa ei tahaks hakata üheks? Ilmselt meie uudistesse jõuab sealt midagi alles siis, kui ingliskeelne meedia kirjutab sellest.

PS sa juhuslikult ei arva, et needsamad vasakäärmuslased, kes päeval punase lipuga ringi marsivad, võivad öösel musta rõivastatuna süütamistega tegeleda? Üks ei takista ju teist. Oleks hoopis naljakas, kui nad vastupidi toimetada üritaksid. Päeva ajal ja avalikult tehaksegi ju ikka neid toiminguid, mille eest kohe kinni ei võeta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.01.2023 20:20:22 vasta tsitaadiga

See foorum siin on piisav rahuldamaks minu grafomaania vajadust.
Muidugi on v6imalik, et keegi päeval demonstreeriatest käib öösel autosid süütamas.
Rootsis on tegemist organiseeritud kuritegevusega. Keegi peab ju need kokaiinitonnid l6pptarbijani viima. Siin peaks pigem küsima, miks rootslased narkolembesed vms on?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.


viimati muutis degrass 18.01.2023 10:02:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2023 09:24:56 vasta tsitaadiga

Sattusin eile mingit Deutsche Welle videoklippi vaatama, kus arutati selle üle, kas Rammstein on paremäärmuslik ja natsionalistlik või mitte. Nenditi, et kõikide rokkbändide lava- ja valgusshow on kopeeritud kunagise Natsi-Saksamaa ürituste pealt icon_lol.gif
degrass kirjutas:
Siin peaks pigem küsima, miks rootslased narkolembesed vms on?

Arvad, et see peavoolu popmuusika kirjutab end ise? icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.01.2023 10:04:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Arvad, et see peavoolu popmuusika kirjutab end ise? icon_rolleyes.gif


Kuidas ma küll nii rumal v6in olla...
eusa_wall.gif

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2023 10:33:48 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608854240/marini-sonul-oleks-ukraina-nato-liikmesus-soja-ara-hoidnud

-e- EKRE asi valesse teemasse, muutsin selleks
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2023 10:57:10 vasta tsitaadiga

Arvestades seda, milline korruptsioon ja Venemaa spioonide-kaasajooksikute arv Ukraina sõjaväes oli enne sõjategevuse algust, siis see poleks mitte mingil viisil kasu toonud. Pigem oleks Venemaa tänu sellele saanud veel parema ülevaate kõigest, mis NATO ja Ukraina vahel toimub.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2023 14:10:03 vasta tsitaadiga

link :: Kissinger Sheds Resistance to Ukraine Joining NATO

Former US Secretary of State Henry Kissinger said Ukraine joining NATO could be an “appropriate outcome” of Russia’s invasion, while reiterating his call for a negotiated solution to the conflict. 
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 359, 360, 361  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.