|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.01.2023 23:40:32
|
|
|
Üks võttis teadlikult ülisalajasi dokumente mida keeldus tagastamast, hoiustas neid ruumides kuhu kutsus välisriikidest külalisi, valetas nende dokumentide olemasolu kohta ning on olulise osa neist kuskile ära pannud lisaks. Lisaks ütles, et ta suudab dokumentide salastatust mõttejõul maha võtta.
Teine saatis oma advokaadid revideerima ja edastas kõik leitu vabatahtlikult.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.01.2023 23:58:41
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Üks võttis teadlikult ülisalajasi dokumente mida keeldus tagastamast, hoiustas neid ruumides kuhu kutsus välisriikidest külalisi, valetas nende dokumentide olemasolu kohta ning on olulise osa neist kuskile ära pannud lisaks. Lisaks ütles, et ta suudab dokumentide salastatust mõttejõul maha võtta.
Teine saatis oma advokaadid revideerima ja edastas kõik leitu vabatahtlikult. |
Mis iganes aitab sul öösel magada, nagu öeldakse. Aga ära anna anna, püha võitlus vajab pidamist.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
13.01.2023 00:35:09
|
|
|
Hämmastav, jätkuvalt leidub #uhhuu'sid, kes on ühe KGB agendist afferisti nimel, kellele meeldib kuldsete tähtedega oma nime k6ikjale kleepida, valmis ambrasuurile viskuma. Täiesti absurdne on, kuidas GOP sellise diletandi üldse läbi lasi. Oleks ta siis hard core vabariiklane v6i tal mingi poliitiline karjäär vms. Kuid anda presidendi koht kellelegi, kellele GOP on kolmas eelistus, ... (müstika).
Aga noh, mida ma ka poliitikst tean.
Kohe saame me teada, kuidas Hunter Bidenil läheb. Ja laptop kadus tal ka ära
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.01.2023 01:57:22
|
|
|
| degrass kirjutas: |
Hämmastav, jätkuvalt leidub #uhhuu'sid, kes on ühe KGB agendist afferisti nimel, kellele meeldib kuldsete tähtedega oma nime k6ikjale kleepida, valmis ambrasuurile viskuma. Täiesti absurdne on, kuidas GOP sellise diletandi üldse läbi lasi. Oleks ta siis hard core vabariiklane v6i tal mingi poliitiline karjäär vms. Kuid anda presidendi koht kellelegi, kellele GOP on kolmas eelistus, ... (müstika).
Aga noh, mida ma ka poliitikst tean.
Kohe saame me teada, kuidas Hunter Bidenil läheb. Ja laptop kadus tal ka ära |
Sa kindlasti ei oma ju mingit probleemi nende KGB sidemete ja Trumpi KGB-agendi staatuse tõestamisega, ega? Meenutame, et üks vend siin röökis viimased kuus aastat midagi Putini rahast ja Trumpist. Tulid Trumpi maksuandmed välja, oli järsku Hiina raha teemaks ja tiblastani enam anubis ei maini poole sõnaga ka mitte
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
13.01.2023 02:47:23
|
|
|
Tiblad ja nende toetajad marurahvuslased kindlasti arvavad, et kui me ukrainlastele abi ei anna siis tiblad meid ei puutu. Äkki peaks isegi tiblade baasid lubama oma riikidesse, sest nad kaitsevad meid p*dede, n**grite ja liberastide eest?
Nagu kõik teavad siis (näiteks) Päts ja Chamberlain olid tiblade ja natside hindamisel äärmiselt pädevad ja tegid kõigi kodanike jaoks õige poliitilise otsuse.
Lindbergh USAs lehvitas Aadule ja rääkis kohalikule rahvale kui head need heleda pea ja siniste silmadega poisid seal üle tiigi on, kes lihtsalt tahavad oma riiki ehitada nii, et need pagana konksus ninaga raharöövlid neid paljaks ei varasta. Ega nad kellelegi ju tegelikult halba taha, elagem sõbralikult, poisid!
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.01.2023 15:33:12
|
|
|
wtf
Mugav on selliseid loosungeid hoigata kui ise olla mugavalt ules kasvanud oma riigi vabaduste ja voimalustega.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
16.01.2023 15:46:38
|
|
|
| Puudub veel, et Chemnitz taas Karlmarxstadti nime saab...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
16.01.2023 15:57:42
|
|
|
Miks te ärritute igasugu usuhullude peale. Need on kogu aeg olemas olnud, nii Eestis, Saksamaal, siin Foorumis ja suvalises muus riigis.
Berliinis tulevad kohe-kohe kordusvalimised. Seda tasuks selles kontekstis v6tta.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
16.01.2023 16:06:43
|
|
|
Ei ole.
Selgituski ära toodud viidatud euronewsi nupukeses.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
16.01.2023 16:29:03
|
|
|
Tanel, Marx oli filosoof. Ma ei ole ta tegemistege detailideni tuttav ega soovi neil pikemalt peatuda. Kuid kontekst, milles me teada näeme on hoopis midagi muud, kui seal lääne Euroopas. See saast, mida venelased eelmise sajandi algul praktiseerisid, nagu ma aru saan, oli ainult neile sobiv osa tema m6tetest. Ja ka sina näed seda k6ike läbi oma poliitilise k6verpeegli. Marx on ainult üks etapp filosoofia ajaloos ja kajastab tolleaegseid olusid. Normaalne oleks seda nii v6tta.
Mida Juncker Trieris tegi, peab temalt küsima.
Ma m6tlen, et Eestis peaks Vennaskonna (ansambel) ära keelama. Väga kahtlased m6tted...
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
16.01.2023 16:42:11
|
|
|
| tsitaat: |
| Euroopa komisjoni endine president ... |
ja
| tsitaat: |
| ... vasakpopulism ja kapitalismi vastasus on järjest süvenev Euroopas. |
Pigem ikka üksikud isoleeritud juhtumid. Ning siis ka mõned kurioosumid, mida meedia ja paniköörid omakorda üles puhuvad, nii et need lõpuks teenitust palju rohkem tähelepanu saavad. Stop making stupid people famous.
Kui nüüd korraks peeglisse vaadata, siis meil on ka ette näidata üks endine parlamendiliige, kes sotsiaalmeedias aegajalt puhtkommunistlikke avaldusi teeb. Mis siis nüüd, võtame lähtekohaks, et Eestis on kommunism järjest populaarsem?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
16.01.2023 19:41:26
|
|
|
| degrass kirjutas: |
Miks te ärritute igasugu usuhullude peale. Need on kogu aeg olemas olnud, nii Eestis, Saksamaal, siin Foorumis ja suvalises muus riigis.
Berliinis tulevad kohe-kohe kordusvalimised. Seda tasuks selles kontekstis v6tta. |
Aga võtame siis selles kontekstis: kelle poolt sellised usuhullud valivad, ja kui suur protsent on nende soosikutel tulemas?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
16.01.2023 23:59:44
|
|
|
degrass, seosetut juttu ajad. Mina räägin tõsisest teemast nagu Marxi ideoloogia järgi loodud kommunistlikud verised režiimid ja sa räägid ümbernurga juttu mingist MILF-idest.
Arvestades seda, kuhu me jõudnud oleme tänu sellele "filosoofiale" sotsidele ja kommunistidele, siis armetu demagoogia sinu poolt. Edaspidi võiksid pigem vait olla kui tühja juttu ajada.
Teemasse ka: Saksamaa ja NATO võimekuse kohta on hästi öeldud: https://fp.lhv.ee/forum/free/133719?postId=3023209
| tsitaat: |
Eks igale mõtlevale inimesele oleks juba paar aastat tagasi pidanud selge olema, et NATO = USA, ja natuke ka UK.
Eurooplaste võimekus on viimase 30 aastaga viidud umbes sinna "veidi paremini relvastatud politsei" tasemele.. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
17.01.2023 01:31:26
|
|
|
Hakkame piibleid ja kirikuid põletama ning keelustame kristluse? Eestimaa rahvas on kõige rohkem kannatanud selle raamatu ja sellest väljaloetud ideoloogia tõttu.
Ma olen käpp, varad jaotame laiali omavahel.
700 aastat orjust, peaks normaalselt kompensatsiooni küsima. Ma arvan, et oleks veel liitujaid riikidest kus ristisõjad üle käisid.
Kuid NATOst ja USAst rääkides, see on nende endi oma valitud roll mida nad II MS alates on kujundanud. Kuidas see, et USA militaareelarve nii suur on kõigile järsku üllatus oli? Arusaamatu. Teadlik otsus, et Pearl Harbouri laadne asi enam mitte kunagi juhtuda ei saa.
Üks CSG on suurem sõjaline jõud kui suvalise riigi (v.a. Hiina) terve sõjavägi. USAl on neid 9.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
17.01.2023 08:23:35
|
|
|
Haakristidega oleks marssinud, oleks vangi läinud, punalipud millegipärast lubatud igalpool
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
17.01.2023 09:54:24
|
|
|
kas see oli filmis 4 tankisti+koer kus pihtapandud saksa tankiga enda omade juurde sõidul pandi tornist välja haakristlipp nii parajalt kokkurullituna, et haakrist ise peitu jäi...
ja siin eespool Marxi arutelu --- Marx oli filosoof, kes ise kuskil reaalselt osaleda minu ajalooteadmiste järgi ei saanud võimalust
ta vaid kirjutas nii populaarseks kujunenud teose, das kapital, et temast tehti vaesematele rahvakihtidele mingi iidol, millega kukuti igal võimalusel lehvitama ja see toimub tänapäevani
aga samas verise terrori üheks esimeseks suuremaks kaasajale lähedal olevaks näiteks on hoopiski Pariisi Kommuun, kelle juhtkond jäi valiku ette, kas terror või läbikukkumine
ja järgmine suur reaalne rakendaja ja oma raamatutes hoolega teoreetiline põhjendaja oli Lenin, kes oli sama valiku ees
ja nii riburada järgmised, kes miskipärast Lenini nimele rohkem eelistavad Marxi nime kasutamist
ja siin kaugematele ajaloosündmustele vihjajad - jah, õige mitmed vallutussõjad olid tänapäeva terminoloogia järgi ühtlasi terrori kasutamise näidisteks, et oma vallutusi kinnistada + ka genotsiid oli tegelikult üsna tavaline nähe jne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.01.2023 10:00:06
|
|
|
Marxi kogu filosoofia ja teooriad olid toonase Saksamaa jaoks mõeldud. Ja toonasel Saksamaal oleks see ehk isegi toiminud. Samas me ei saa seda kunagi teada.
See, et mingid debiilid üle terve maailma seda omakasu eesmärgil isemoodi tõlgendama ja väänama hakkasid, pole Marxi süü. Sama kehtib koraani, piibli jms kohta.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
17.01.2023 10:02:41
|
|
|
| Kusjuures ta ise elas (ja ma ei viitsi kontrollida, ehk ka suri) koos oma mõttekaaslase Engelsiga hoopiski Londonis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
17.01.2023 10:56:14
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Marxi kogu filosoofia ja teooriad olid toonase Saksamaa jaoks mõeldud. Ja toonasel Saksamaal oleks see ehk isegi toiminud. Samas me ei saa seda kunagi teada.
See, et mingid debiilid üle terve maailma seda omakasu eesmärgil isemoodi tõlgendama ja väänama hakkasid, pole Marxi süü. Sama kehtib koraani, piibli jms kohta. |
Nii see on. Samuti natsionaalsotsialismiga. Milline peaks olema riigi ja eraomandi suhe on vaieldav. Parempoolne maailmavaade ei eelda kohe kellegi gaasitamist ja vasakpoolne k6ige, sh aluspesu natsionaliseerimist vms.
---
Braien, kes maksab, tellib muusika. Kuna sakslased s6ja kaotasid, maksime meie oma tööga kinni v6itlust ameerika imperialistidega Lääne-Euroopas. Tollane (IIMS järgne) klassiv6itlus kujundab suuresti tänast Saksamaa poliitikat. See, et sirp ja vasar samamoodi verega määritud on, ei ole enam oluline. V6itjate üle kohut ei m6isteta, nagu öeldakse.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.01.2023 11:28:37
|
|
|
| degrass kirjutas: |
netcat, mitu häält nad viimastel KOV said? |
Ma küsisin seda sinu käest. Mina Berliinis ei ela ega tea midagi teie KOV valimistest ega kohalike kommunistide edust selles.
Huvitav, miks sa ei soovi vastata? On midagi häbeneda või sa ei tea ise ka?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.01.2023 11:40:48
|
|
|
Järjekordselt väldid vastamist. Veelkord räägin, mina ei tunne teie kohalikke jõujooni. Ma ei tea, kelle poolt need punalippudega islamistid hääletavad.
Kui sakslasele panna link selle kohta, kuidas KE ruulib Tallinna linnavalitsuses, siis nad ju arvaks, et täiesti viisakas partei, nemad ei tea, et see on vantide ja kriminaalide lemmik siin.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
17.01.2023 12:02:55
|
|
|
netcat, me räägime siin parteidest, kes saavad 1,8M häälest paartuhat. Arusaamatu on, miks see Eestis uudisekünnise ületab ja siin ikka ja jälle mingi seltskond sellepeale endast välja läheb. Täiskasvanud inimene v6iks siiski m6tlemisv6imeline olla ja mitte igasugu saasta, mida FB, twitter & Co ettesöödavad, edasi levitada. Selleks ei pea mingi X riigi sisepoliitikat tundma.
Palju suurem probleem on pigem mainstream parteide äärmuslikud tiivad, kes parlamendis, linnavalitsuses jms olles kujundavad päevapoliitikat. Kuid see ei ületa uudisekünnist. Mingi jobu, kes kutsub oma jüngrid l6kkeümber ja hakkab leninismist ja marxismist rääkima aga küll.
KE on siin hea näide.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.01.2023 12:31:08
|
|
|
Arusaamatu, miks Eesti uudisekünnise ületab see, et Berliinis punalippude all marsitakse ja nõutakse "Lääne maatasa tegemist"?
Usu mind, kui Tallinnas haakristiga ja Hitleri piltidega tänavale tullakse, siis ei huvita kedagi Berliinis kui vähe natse on Tallinna linnavalitsuses. Ma arvan, et te kuulete sellest ikka.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
17.01.2023 12:49:53
|
|
|
| Meil tehakse seda ka. Isikud on isegi riigikogus ja europarlamendis.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
17.01.2023 13:58:16
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Arusaamatu, miks Eesti uudisekünnise ületab see, et Berliinis punalippude all marsitakse ja nõutakse "Lääne maatasa tegemist"?
Usu mind, kui Tallinnas haakristiga ja Hitleri piltidega tänavale tullakse, siis ei huvita kedagi Berliinis kui vähe natse on Tallinna linnavalitsuses. Ma arvan, et te kuulete sellest ikka. |
Jään oma arvamuse juurde, et tegemist on pseudoprobleemida ja mulle jääb arusaamatuks, miks sellele eetriaega pühendatakse.
Näiteks. Kui Berliini linnavalitsus (SPD, Rohelised, vasakpoolsed) talve t6ttu illegaalide tagasisaatmist Moldoviasse blokeerib, ei huvita mitte kedagi. Miks on see nii?
Mis on talves nii erilist, et see ei v6imalda ilegaalide tagasisaatmist?
https://www.tagesspiegel.de/berlin/berliner-koalitionskrach-entscharft-doch-keine-abschiebungen-im-winter-nach-moldau-8959330.html [DE]
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
17.01.2023 17:57:37
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Arusaamatu, miks Eesti uudisekünnise ületab see, et Berliinis punalippude all marsitakse ja nõutakse "Lääne maatasa tegemist"? |
Veel teemasse.
Der Tagesspiegel kirjutab: „Feuer der Solidarität“: Amazon-Transporter in Berlin angezündet – Bekennerschreiben von Linksextremisten
https://www.tagesspiegel.de/berlin/feuer-der-solidaritat-amazon-transporter-in-berlin-angezundet--bekennerschreiben-von-linksextremisten-9194664.html
Ööl vastu esmaspäeva süüdati siin vasakäärmuslaste poolt 25 Amazonile kuuluvat kaubikut.
Ma olen kindel, et see uudis ei ületa Eestis uudisekünnist. Samuti ei ületa need lugematud autod, mis siin ööseti justkui iseenesest "süttivad." Kui keegi lipukeste ja Marxi pildiga demonstreerib on minu meelest talutav tegevus. Ma kaldun arvama, et neil ei ole vaja öösel musta riietatuna kuhugi minna ja midagi süüdata. Siin läheb see piir, kus normaalne arvamuse avaldamine l6ppeb ja terrorism algab. Miks seda tolereeritakse, ma ei tea.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.01.2023 18:17:37
|
|
|
Kui Rootsis keegi kedagi tulistab või midagi õhku laseb, siis küll ületab. Ma arvan, meil pole lihtsalt piisavalt pädevaid korrespondente seal Saksamaal, kas sa ei tahaks hakata üheks? Ilmselt meie uudistesse jõuab sealt midagi alles siis, kui ingliskeelne meedia kirjutab sellest.
PS sa juhuslikult ei arva, et needsamad vasakäärmuslased, kes päeval punase lipuga ringi marsivad, võivad öösel musta rõivastatuna süütamistega tegeleda? Üks ei takista ju teist. Oleks hoopis naljakas, kui nad vastupidi toimetada üritaksid. Päeva ajal ja avalikult tehaksegi ju ikka neid toiminguid, mille eest kohe kinni ei võeta.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
17.01.2023 20:20:22
|
|
|
See foorum siin on piisav rahuldamaks minu grafomaania vajadust.
Muidugi on v6imalik, et keegi päeval demonstreeriatest käib öösel autosid süütamas.
Rootsis on tegemist organiseeritud kuritegevusega. Keegi peab ju need kokaiinitonnid l6pptarbijani viima. Siin peaks pigem küsima, miks rootslased narkolembesed vms on?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
viimati muutis degrass 18.01.2023 10:02:19, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.01.2023 09:24:56
|
|
|
Sattusin eile mingit Deutsche Welle videoklippi vaatama, kus arutati selle üle, kas Rammstein on paremäärmuslik ja natsionalistlik või mitte. Nenditi, et kõikide rokkbändide lava- ja valgusshow on kopeeritud kunagise Natsi-Saksamaa ürituste pealt
| degrass kirjutas: |
| Siin peaks pigem küsima, miks rootslased narkolembesed vms on? |
Arvad, et see peavoolu popmuusika kirjutab end ise?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
18.01.2023 10:04:00
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Arvad, et see peavoolu popmuusika kirjutab end ise?  |
Kuidas ma küll nii rumal v6in olla...
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
18.01.2023 14:10:03
|
|
|
link :: Kissinger Sheds Resistance to Ukraine Joining NATO
Former US Secretary of State Henry Kissinger said Ukraine joining NATO could be an “appropriate outcome” of Russia’s invasion, while reiterating his call for a negotiated solution to the conflict.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|