Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 853, 854, 855 ... 886, 887, 888  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 01.01.2023 16:11:34 vasta tsitaadiga

Kuu aega moosimist ja lauatelefon nüüd töötab Elisaga, kuigi tehnik andis 1 detsember märku, et lauatelefoni teenust uued kliendid enam tellida ei saa.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.01.2023 17:43:18 vasta tsitaadiga

Mis sulle täpselt vormistati?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennuk
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2023 19:11:36 vasta tsitaadiga

Kas Elisa Elamus TV äpp LG telekates ongi tehtud nii, et iga paari päeva tagant nõuab uuesti sisselogimist/sidumist?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2023 19:43:58 vasta tsitaadiga

Täna tahtsid mul kõik seadmed uuesti logimist.v.a Elisa oma litter.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 04.01.2023 20:18:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Mis sulle täpselt vormistati?


Elisa Klassik internet m + telefon m vormistati, sinna järele lähevad 2xTelia Arris 1113 digiboksi ehk tv teenus Telialt. Telia arrised varasemast ajast olemas, et ei pea hakkama neid kõiki uuesti soetama. Telefon M teenust mina Elisa kodulehelt ei leia, võibolla salaja kuskil olemas. icon_smile.gif

2xvaatajakohta ehk Mini TV
https://www.telia.ee/era/tv/telia-tv/#packages
https://www.telia.ee/era/tv/telia-tv/#paketid-tabel
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2023 10:48:03 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Täna tahtsid mul kõik seadmed uuesti logimist.v.a Elisa oma litter.


Jap. Mul Android TV nõudis ka üle väga pika aja uuesti sisselogimist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axe
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2023 20:19:30 vasta tsitaadiga

Kas kellegi veel elisaelamus.ee-d arvutis kasutades on täisekraan täidetud väga suurte mustade äärtega?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 05.01.2023 21:08:51 vasta tsitaadiga

Mingite kanalitega kipub tegema jah. W11 ja Chrome. Erinevate kanalite vahel hüpates läheb lõpuks paika. Vaatan harva, ei ole viitsinud pikemalt uurida.
Eriti äge kui film on 4:3 - siis on tume ala suurem kui pilt ise kopp.gif .
axe kirjutas:
Kas kellegi veel elisaelamus.ee-d arvutis kasutades on täisekraan täidetud väga suurte mustade äärtega?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreon
HV kasutaja
andreon

liitunud: 19.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2023 21:34:40 vasta tsitaadiga

uldreg kirjutas:
Tekkis lambist uitmõte proovida asendada hetkel kasutuses olev E-240W-A mingit sorti lahendusega nii, et optika läheb otse wan ühendusena pfsense/opnsense kasti ja sealt edasi tegelen ise. TV/Voip teenuseid ei kasuta, ainult puht WAN ühendust internetiga. On keegi varem mänginud sellega ja oskab jagada kogemusi ala doable/not worth it vms.?

Kas õnnestus seda teha? Ma proovisin SN klonida aga see ei andnud tulemust. Tundub et võib olla asi midagi muus. Mul on Huawei HG8010H
Kahjuks olemasoleva Nokia E240 ei saa SSH kaudu liigi või ma lihtsalt ei tea kuidas.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis.alt
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2023 23:49:27 vasta tsitaadiga

Kas Elisa ei kasuta optika puhul mitte EPON tehnoloogiat? See Huawei seade on aga GPON ja need ei ole vist omavahel ühilduvad. Targemad kindlasti parandavad mind icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 11.01.2023 00:01:35 vasta tsitaadiga

Ükski PON seade ei ühildu erinevate operaatorite vahel.
Telial on GPON Huawei ja on ka juba XGPON Adtran seadmetega. 2,5G uplink vs. 10G uplink.
Elisal on XGPON Nokia seadmetel.
Mida veel alternatiivid kasutavad on ilmselt GPON

aga EPON on ajalugu..
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreon
HV kasutaja
andreon

liitunud: 19.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 23:38:17 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ükski PON seade ei ühildu erinevate operaatorite vahel.
Telial on GPON Huawei ja on ka juba XGPON Adtran seadmetega. 2,5G uplink vs. 10G uplink.
Elisal on XGPON Nokia seadmetel.
Mida veel alternatiivid kasutavad on ilmselt GPON

aga EPON on ajalugu..

Telia oma Huawei on GPON/EPON toetav.
See Nokia ruuter on EPON https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/kategooriata/nokia/e-240w-a-m4 ja nagu ma sain aru et Elisa kasutab EPON toetatav. Siis see Huawei peab funkama kui ma ei eksi sest HG8010H on EPON/GPON duaalne.
Kuid ma ole kindel et EPON mode on sisselülitatud sest SSH kaudu proovisin ja setmode käsk ei tööta ja ei ole toetatav.

Mina tahan osta ONT mis hakkab Elisaga töötama. Mul oli mõtte osta isegi kasutatud Nokia ruuteri osta aga seal ei saa mitte midagi teha ja kõik on piiratud+nemad saadavad sind mitsega kui sa küos root parooli oma ostetud seadme kohta. Noh...Elisa oli selline juba ammu aga see on teine teema.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




see post läheb kustutamisele sõnum 15.01.2023 12:15:41 vasta tsitaadiga

Tere,

sooviks Apple TV äppi.

Tänades,

----

Elisa KKK sektsioonis on välistatud hulk telerimarke: "NB! Philips, TCL, Thomson ja Xiaomi telerites võivad Android OS 9.0 versioonis puududa subtiitrid." kas üldse sellel rakendusel on mõistlik elada oma elu seal play poes? Huvitav oleks teada kui paljudel toimib rakendus normaalselt - ilma digiboksita ja äppina TV-s :S

Nii palju infoks ka, et kui siin aeg-ajalt katsetasin ja sattusin pool juhuslikult KKK sektsiooni ise ilma teenidaja nõustamiseta, siis facebook teenindaja ütles et viga saab hoopis lahendatud android 10-st seega kas 9 võetakse elisa elamuses üldse ära?

Uut telerit kohe kindlasti ostma ei hakka - telia, go3, viaplay töötavad veel. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 15.01.2023 22:19:49 vasta tsitaadiga

andreon kirjutas:
indrpo kirjutas:
Ükski PON seade ei ühildu erinevate operaatorite vahel.
Telial on GPON Huawei ja on ka juba XGPON Adtran seadmetega. 2,5G uplink vs. 10G uplink.
Elisal on XGPON Nokia seadmetel.
Mida veel alternatiivid kasutavad on ilmselt GPON

aga EPON on ajalugu..

Telia oma Huawei on GPON/EPON toetav.
See Nokia ruuter on EPON https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/kategooriata/nokia/e-240w-a-m4 ja nagu ma sain aru et Elisa kasutab EPON toetatav. Siis see Huawei peab funkama kui ma ei eksi sest HG8010H on EPON/GPON duaalne.
Kuid ma ole kindel et EPON mode on sisselülitatud sest SSH kaudu proovisin ja setmode käsk ei tööta ja ei ole toetatav.

Mina tahan osta ONT mis hakkab Elisaga töötama. Mul oli mõtte osta isegi kasutatud Nokia ruuteri osta aga seal ei saa mitte midagi teha ja kõik on piiratud+nemad saadavad sind mitsega kui sa küos root parooli oma ostetud seadme kohta. Noh...Elisa oli selline juba ammu aga see on teine teema.



Elisa võrgus on selline huvitav nähtus, et seade peab olema kliendi konto all (mac).. Kui seda pole siis modem nagunii liinile ei lähe, isegi kui protokoll sama.. Ja ma eriti kindel pole, et elisa järelturult ostetud seameid sinna lisab.


Hitaku kirjutas:
Tere,

sooviks Apple TV äppi.

Tänades,

----

Elisa KKK sektsioonis on välistatud hulk telerimarke: "NB! Philips, TCL, Thomson ja Xiaomi telerites võivad Android OS 9.0 versioonis puududa subtiitrid." kas üldse sellel rakendusel on mõistlik elada oma elu seal play poes? Huvitav oleks teada kui paljudel toimib rakendus normaalselt - ilma digiboksita ja äppina TV-s :S

Nii palju infoks ka, et kui siin aeg-ajalt katsetasin ja sattusin pool juhuslikult KKK sektsiooni ise ilma teenidaja nõustamiseta, siis facebook teenindaja ütles et viga saab hoopis lahendatud android 10-st seega kas 9 võetakse elisa elamuses üldse ära?

Uut telerit kohe kindlasti ostma ei hakka - telia, go3, viaplay töötavad veel. icon_biggrin.gif


Vastuseks sinu ühele küsimusele. Xiaomi teler ja A9 - äpp töötab peaaegu laitmatult. Kordades paremini kui Samsungi ja LG äpp. Miks peaaegu? Peaaegu sellepärast, et nimetatuid subtiitreid ei näita. A10+'ga seda viga enam ei ole ja android äpp töötab ideaalselt, võrreldes samsa ja lg omadega. Äppi kasutades on asi tunduvalt kiirem kui nende boksiga. Ennast subtiitrite puudumine ei häiri ja samuti uut telerit veel ostma ei hakka, pigem häirib boksi aeglus.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 23.01.2023 00:22:02 vasta tsitaadiga

Mul ka (vist äki mingi 4-5 aastat) vana nutitelekas (Samsung) ja sellel on küll selle Elisa Elamuse äpiga pidevalt mingid probleemid. Jään hetkel vana teenuse juurde.
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.01.2023 07:12:32 vasta tsitaadiga

Inteki boks ja kõik töötab.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 23.01.2023 15:46:28 vasta tsitaadiga

Sony Android 9 ja pole küll mingit subtiitrite jama olnud. Ideaalselt töötab.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2023 10:00:44 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Sony Android 9 ja pole küll mingit subtiitrite jama olnud. Ideaalselt töötab.

+1, sama siin.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 25.01.2023 14:05:25 vasta tsitaadiga

Käisin ja võtsin ka esindusest karbi ligi ja nüüd ka kõik väga vinks vonks. On selle vana digiboksiga ka midagi peale hakata või lihtsalt prügi koos puldiga?
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.01.2023 14:57:56 vasta tsitaadiga

Milline "see vana"?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2023 15:09:36 vasta tsitaadiga

Vana tuleb neile vist tagasi anda, muidu jääb rent tiksuma. Või ostsid selle välja?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 25.01.2023 15:12:48 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Milline "see vana"?


See sama käkk https://www.elisa.ee/et/abi/abikeskus/televisioon/vanemad-tv-teenused/kaabliga/digiboksid

Vaatasin, et ostas ja mõnes teises neid seal 10.- euri ringis müüakse. Aga on see seda vaeva väärt?

_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.01.2023 16:51:57 vasta tsitaadiga

Et järgmine ta teenusele saaks panna, teab uus omanik andma sinu kirjutatud avalduse, et sa oled selle ära andnud. Seega pead sa ise teadma..
Täna on vähemalt minul see teenus korras.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 30.01.2023 15:34:52 Elisa Koduinternet vasta tsitaadiga

Pika otsimise järgi ei suutnud leida Elisa koduneti teemat siit alamfoorumist, juhul kui on olemas siis palun modedel siduda vms.

Küsimus järgmine, kuna esimest korda elus Elisa neti peal, kas siis Elisal on pordid by default kinni keeratud? Nende Huawei AX3 ruuteris tõmbasin vajalikud lahti aga ikka välise IP pealt teenusele ligi ei saa.
Nende kodulehel ka 0 infot selle kohta.

EDIT:// OK what the hell, kirjutan Elisa chatis tehnilise toe spetsialistile oma probleemist, et teeks pordid lahti kui need kinni on ja selle asemel vastab, et kas ma räägin mingist konkreetsest mängust - vastasin, et ei ja selgitasin uuesti.
Seejärel oli 10 minutit vaikust ja tuli Vabandan, et pidite ootama. Antud küsimusega ma soovitaksin pöörduda meie tasulise tehnilise toe poole. Nemad tegelevad konkreetselt seadme seadistamisega ja oskavad kindlasti antud küsimusele vastust anda. Nende telefoninumber on 9001919, E-R 9-21. 0.50€/min.. Juba tekitab ebameeldiva kogemuse võrreldes Teliaga. icon_sad.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2023 23:42:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Et järgmine ta teenusele saaks panna, teab uus omanik andma sinu kirjutatud avalduse, et sa oled selle ära andnud.


IRW, mul selgus peale nädalast menetlemist (loomulikult pidi ise uurima ja meelde tuletama) et kuna see box oli määratud utiliseerimisele, siis uuele omanikule seda ei lubata. Ühesõnaga laku panni icon_smile.gif

Teine teenindaja teatas jultunult, et jeee me laseme teil enda teise boxi rendi lõpetada, siis hakkame näiteks vaataja kaardi eest raha nõudma, peaasi et teise vaatajakoha eest raha saame icon_lol.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 853, 854, 855 ... 886, 887, 888  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.