|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
GrafDragon
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2019
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
02.01.2023 11:00:10
|
|
|
Vestlesin nendega natuke aknas. Minu mure oli, et ettevõtte kontoga ei saanud sisse logida. Neiil osa infot veel üle viimata ja küllap on ka muid puuduseid. Aga esmmamulje on pigem ok. Kiirus on suurim pluss. Saadavad meilile teavituse, kui kontod taas töökorras.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
02.01.2023 15:39:38
|
|
|
On tekkinud filter, mis võimaldab kahte Tartu esindust korraga valida, mulle meeldib
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzholung
HV vaatleja
liitunud: 18.12.2020
|
02.01.2023 15:52:57
|
|
|
Ma leidsin Arvutitark OÜ inforegistrist sellise jubeda asja nagu KODUTARK.EE, mis on hetkel lihtsalt vana versioon arvutitarga lehest. Tegin väikese asenduse URLis ja tracking leht nagu tuleb isegi lahti mu toodetega, aga ei tea, kui kasulik see on (kas seda 'vana süsteemi' uuendatakse enam).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Egon72
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2009
|
03.01.2023 18:05:13
|
|
|
arvutimaailm.ee on ka veel nende vana kujundus.
Kui asendan bookmarkidud tootelingis selle osa siis kõik lingid töötavad.
Tootekataloog kindlasti pole kõik veel üle kantud uuele saidile, sest tundub nagu pooled asjad puudu. Väga hõre.
https://arvutimaailm.ee/est/tracking näiteks
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
05.01.2023 09:54:19
|
|
|
otsing on bugine uuel lehel.
näiteks toksid "12600k" sisse ja näitab kõike, peale selle prose, samas googlisse sisestades viskab arvutitarga lingi ette antud prosega, ehk siis peaks ikkagi kodulehelt ka otsima nimeosa järgi, mitte täis nime järgi "i5-12600K"
Uunduse teostanud tudengile "0", ringi teha!
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dwert123
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2008
|
05.01.2023 11:33:46
|
|
|
Ma olen sama orgi otsas.
Tellitud paar asja enne aastavahetust, jälgimiskood vana lehe oma. Ei öötanud, proovisin uuel lehel nii lingi tagant võetud koodi, kui vt ja ar arve. Nada
Siin väljatoodud linkide põhjal: kodutark.ee näitab et tellimus väljastatud , arvutimaailm.ee ei tööta hetkeseisuga.
Rääkisin ka nende vestlusakna kaudu, ütlesid et teevad inventuuri ja millalgi lähipäevadel peaks info uuesti üles tulema?
Leht ise mugavam, filtrid paremaks läinud, ja rohkem tooteid samal ajal nähtaval ka, see list eelmisel lehel oli jube lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
05.01.2023 12:16:21
|
|
|
See küll lahe pole Arvutilolli poolt, et sai vana aasta viimastel päevadel tellitud Järveotsas kohal olev kaup järgi minemisse... Kiire noh... Valitud just kohalolu järgi... Järgi minek lükkus uude aastasse... 2. jaanuaril inventuur... Edasi üleminek uuele infosüsteemile... Tänaseni tekitati lihtsalt juurde, et "Järveotsa esindus täna suletud", nüüd siis lubadus, et reedeni suletud... Eks näe, kas saab kauba kätte nädal hiljem...
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chesnut
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2010
|
05.01.2023 15:02:58
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
otsing on bugine uuel lehel.
näiteks toksid "12600k" sisse ja näitab kõike, peale selle prose, samas googlisse sisestades viskab arvutitarga lingi ette antud prosega, ehk siis peaks ikkagi kodulehelt ka otsima nimeosa järgi, mitte täis nime järgi "i5-12600K"
Uunduse teostanud tudengile "0", ringi teha!
 |
Tundub, et on ringi tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
05.01.2023 15:27:34
|
|
|
voiks mingi teade pealehel olla et infosusteem/jälgimine jamab.
mul oli 14.12 tellimus tehtud, täitmise aeg on 2 jaanuar. nädalavahetusel veel nägin lehel et "kaup kullerile üle antud 30.12", eile helistasin itella infoliinile ja öeldi et igasugune info pakist mu nimele/numbrile puudub. siis läks at-le kiri küsimusega, vastati et infosüsteem uuendusel hetkel, ja kauba kohta öeldi et nädala lõpus jõuab neile kohale ja siis saadavad mulle, wtf nagu
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
05.01.2023 15:57:09
|
|
|
Kodukas on ja kahtlaselt keeruline.
Tootekategooriad voiksid olla nagu vanal olid.
Oli hea yles leida.
Ja samas selle tarne pärast votsin asjad galadorist.
Tellisin reedel(asjadele näitas 2-5tp) ja sain eile kätte juba.
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
05.01.2023 22:29:09
|
|
|
| Puudub toodetel lisainfo, vähemalt neid mida ma vaatasin
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
08.01.2023 15:48:04
|
|
|
Millal te oma kodulehe korda teete?
Leht ei suuda kuvada isegi kōrvaklappe kohal rohkem kui 1paari.
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
08.01.2023 16:15:34
|
|
|
| kodutark suunab nüüd uuele lehele, uuel lehel aga puudub kogu tootevalik. Osa kaupa mis on isegi kohapeal olemas pole enam leitav.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
09.01.2023 15:11:38
|
|
|
Päriselt osteti kahe päevaga kõik 4070ti Suprim X'i ära või... uus leht on igati kiirem, vajab natuke harjumist ja paljud lehed katki/vajavad täiendamist.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
09.01.2023 15:26:55
|
|
|
Kiirema lehe pealt saabki kiiremini ära ostetud ju!
| Renq kirjutas: |
| Päriselt osteti kahe päevaga kõik 4070ti Suprim X'i ära või... uus leht on igati kiirem, vajab natuke harjumist ja paljud lehed katki/vajavad täiendamist. |
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
09.01.2023 15:39:38
|
|
|
Eelmise nädala alguses jalutasin vigase hiirega esindusse, vormistati garantiiks ära. Garantiiakt tuleb meilile, paberit ei anna...
Reedel üldise info meili peale kirjutades, et mis toimub, saab miskisuguse dokumendi ka? Saadeti garantii@arvutitark.ee poole.
Sealt vastuseks pdf formaadis garantiitingimused, nii muuseas on ülemises nurgas nimi ja telefoninumber ja mis probleem seadmega on. Mis seade, s/n ja kogu muu on täiesti olemata.
Loodetavasti jääb esimeseks ja viimaseks korraks selle osakonnaga tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.01.2023 10:53:59
|
|
|
Uus leht viisakas, aga see uus arvesüsteem küll arulage. Võetakse kuskilt firma nimi ja kogu lugu
Raske täita kõik väljad, mõnel firmal ju ka osakonnad, lisaks süsteemist kustunud e-kirjaga pdf saatmine.
Tunnen poodidele kaasa, sest see tuleb kõik käsitsi jälle sisestada
Jääb mulje, et keegi müüs enda pooliku lahjenduse neile
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
10.01.2023 13:19:33
|
|
|
| Mnjaa, 1. jaanuaril tegin tellimuse laos olevale tootele (Kristiine keskuses oli olemas, sinna panin ka järgiminemise). Siis tuli uus koduleht ja jälgimiskood enam ei tööta. Kaks korda sain vahepeal telefoni teel kätte (peale korduvaid katseid, kuna nad ei taha eriti kõnesid vastu võtta) ja siis muudkui "homme tuleb uus jälgimisnumber", mõlemal korral pidi "homme" tulema. See oli eelmisel nädalal. Ei kipu ega kõppu. Ehk siis kaupa, mida ma tellides lootsin järgmisel päeval kätte saada, olen juba 10 päeva oodanud omamata igasugust infot et mis tellimusega toimub. Vaikselt hakkab hapu mekk asjale juurde tekkima.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
10.01.2023 15:55:43
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| Mnjaa, 1. jaanuaril tegin tellimuse laos olevale tootele (Kristiine keskuses oli olemas, sinna panin ka järgiminemise). Siis tuli uus koduleht ja jälgimiskood enam ei tööta. Kaks korda sain vahepeal telefoni teel kätte (peale korduvaid katseid, kuna nad ei taha eriti kõnesid vastu võtta) ja siis muudkui "homme tuleb uus jälgimisnumber", mõlemal korral pidi "homme" tulema. See oli eelmisel nädalal. Ei kipu ega kõppu. Ehk siis kaupa, mida ma tellides lootsin järgmisel päeval kätte saada, olen juba 10 päeva oodanud omamata igasugust infot et mis tellimusega toimub. Vaikselt hakkab hapu mekk asjale juurde tekkima. |
sarnane seis ka minul. ainult et tellisin varem.
Väga läbimõtlematu üleminek on neil. Vähe analüüsi, ning null testimist enne kui asjaga laivi mindi.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.01.2023 21:40:52
|
|
|
Ja juba tegid asja aeglaseks
Nii kui filtreid on rakendatud kooleb ära süsteem nagu vana
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
11.01.2023 15:27:06
|
|
|
| "Osapool kellele helistate ei võta hetkel kõnesid vastu" automaatvastust telefonis on ikka tore kuulda kui raha on üle kantud aga poes olemasolevat kaupa millegipärast kätte anda ei suudeta. Just kommunikatsioonisulg ajabki kõige rohkem närvi, tegijal juhtub aga siis tuleks klientidega suhelda et mis ja kus ja millal.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.01.2023 15:28:29
|
|
|
Kannata ära, nad ei ole selle uue süsteemi üle eriti õnnelikud
Aga nohh vähemalt moblas tundus kiire
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
11.01.2023 15:31:16
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Kannata ära, nad ei ole selle uue süsteemi üle eriti õnnelikud
Aga nohh vähemalt moblas tundus kiire |
Kui nad kaupa tarnida ei suuda, siis võtku telefon vastu ja lasku tellimus ära tühistada, et ma saaks asja vähemalt mujalt kätte. Kas seda on tõesti palju tahta, et pood kliendiga suhtleks?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapuuts
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2004
|
11.01.2023 18:17:55
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Kannata ära, nad ei ole selle uue süsteemi üle eriti õnnelikud
Aga nohh vähemalt moblas tundus kiire |
Kui nad kaupa tarnida ei suuda, siis võtku telefon vastu ja lasku tellimus ära tühistada, et ma saaks asja vähemalt mujalt kätte. Kas seda on tõesti palju tahta, et pood kliendiga suhtleks? |
Ootan ka oma kaupa, mis pidi esmaspäeval juba pakiautomaadis olema. Helistasin, ei saanud kätte, kirjutasin FB messengeris ja vastus tuli 10 minutiga. Pikk jutt, sit. jutt aga vabandati ja öeldi sama, et uus leht ei tööta veel nii nagu peab, seetõttu hilinemised.
Näis, nende pikkade aastate jooksul neilt ostes esmakordne värk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
11.01.2023 18:55:49
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Kannata ära, nad ei ole selle uue süsteemi üle eriti õnnelikud
Aga nohh vähemalt moblas tundus kiire |
Kui nad kaupa tarnida ei suuda, siis võtku telefon vastu ja lasku tellimus ära tühistada, et ma saaks asja vähemalt mujalt kätte. Kas seda on tõesti palju tahta, et pood kliendiga suhtleks? |
Nad ei saa tellimust tühistada, neil on uus infosüsteem Ilmselt sama katki ka nende poolel...
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
11.01.2023 19:19:04
|
|
|
Kui korda majja ei saa, tuleb ilmselt omanikult aru pärida.
Kontakti leiavad siinsed spetsialistid kiirelt, arvan.
Varasemast kogemusest julgen väita, et kontakteerumine on mõjus.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
11.01.2023 20:18:19
|
|
|
| See kindlasti aitab, kui lisaks sellele, et peab reaalsete probleemidega tegelema mingid töllid veel helistavad ka. Karm reaalsus on, et uuele platvormile minek nii suures mahus ei lähe mitte kunagi veatult, antud juhul ilmselt läks veel kehvemini kui keskmiselt.Kõige kindlam osta füüsiliselt poest kuniks epood oma ree jooksma saab. AT ilmselgelt ei ole panustanud, et palgata endale 30 tölli telefoni otsa, kes ütlevad Sulle, et nad ei tea millal probleem saab lahendatud, ma kahtlen, et selle teadmisega on ülemäära palju peale hakata. Suund lehel on õige, filtreerimine oluliselt paremaks tehtud, eks läheb oma aega kuniks kõik sujuvalt jooksma hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.01.2023 20:36:17
|
|
|
Järjest vähem mõistan miks nad selle uue pakkuja peale läksid, tegemist ju siiski väikearendajaga, kes veel mõniaegh tagasi kollitas igat firmat, et kle tule üle .
Lisaks jääb mulje, et mida rohkem nad filtreid ka kodulehele teevad seda keerulisemaks läheb päring ja kukub kiirus.
Ilmselt üks põhjus miks galador seni nii ebamugav on kui otsid sortimenti mitte kindlat toodet.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
11.01.2023 20:59:10
|
|
|
| Huvitav, ma ei ole küll väga tajunud, et meeletult aeglane või filtrite arvu järgi see sõltub. Korpusi on nüüd reaalselt võimalik sorteerida millegi järgi rohkem kui tootja.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
12.01.2023 00:26:32
|
|
|
| Foxxx kirjutas: |
| See kindlasti aitab, kui lisaks sellele, et peab reaalsete probleemidega tegelema mingid töllid veel helistavad ka. Karm reaalsus on, et uuele platvormile minek nii suures mahus ei lähe mitte kunagi veatult, antud juhul ilmselt läks veel kehvemini kui keskmiselt.Kõige kindlam osta füüsiliselt poest kuniks epood oma ree jooksma saab. |
Ma saan aru jah, et kliendid on ettevõtte jaoks mõttetu tüütus. Eks mõni töll peale seda kogemust teinekord antud ettevõtet rohkem ei tüüta, ongi neil kohe rahulikum kontoris istuda.
Ja kuidas aitab soovitus füüsilisest poest osta inimesi kes veel vana süsteemiga e-poest tellimuse teele panid ja nüüd infosulus on?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
12.01.2023 11:06:44
|
|
|
eix666, Ma lihtsalt üritan sellest mõttekäigust aru saada, et kui sa haamerdad kedagi, et mis sorti uut infot Sa loodad seal saada. AT kodulehel on ju kirjas "Seoses e-poe ja laosüsteemide uuenemisega võivad toodete tarned hilineda! Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast!"
See kui Sa aktiivselt takistad inimestel probleemi lahendamist ei pane neid kiiremini probleemi lahendama. Jah, see on väga kahju, et osadel on kauba tarne takerdunud, aga selliseid asju kahjuks juhtub, eriti kui minnakse uues süsteemi peale üle.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
12.01.2023 11:10:45
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| Foxxx kirjutas: |
| See kindlasti aitab, kui lisaks sellele, et peab reaalsete probleemidega tegelema mingid töllid veel helistavad ka. Karm reaalsus on, et uuele platvormile minek nii suures mahus ei lähe mitte kunagi veatult, antud juhul ilmselt läks veel kehvemini kui keskmiselt.Kõige kindlam osta füüsiliselt poest kuniks epood oma ree jooksma saab. |
Ma saan aru jah, et kliendid on ettevõtte jaoks mõttetu tüütus. Eks mõni töll peale seda kogemust teinekord antud ettevõtet rohkem ei tüüta, ongi neil kohe rahulikum kontoris istuda.
Ja kuidas aitab soovitus füüsilisest poest osta inimesi kes veel vana süsteemiga e-poest tellimuse teele panid ja nüüd infosulus on? |
A mis takistab poodi minna ja osta?
Kui lõpuks oma veebitellimusega seoses liinile saad, siis tühistad selle ja korras.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
12.01.2023 12:14:24
|
|
|
| Foxxx: Puhtalt uudishimust, mis sa arvad seal hetkel toimuvat? Kas sa arvad, et e-poe klienditeenindusse on võetud tööle multitalent kes hetkel tegeleb süsteemiarendusega? Või et eraldi klienditeenindajat polnudki ja mingid sysadminnid võtsid muu töö kõrvalt kõnesid vastu ja neid nüüd segatakse?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisipoja
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2002
|
12.01.2023 13:00:29
|
|
|
Kes mis arendaja, tead?
| Magic kirjutas: |
Järjest vähem mõistan miks nad selle uue pakkuja peale läksid, tegemist ju siiski väikearendajaga, kes veel mõniaegh tagasi kollitas igat firmat, et kle tule üle .
Lisaks jääb mulje, et mida rohkem nad filtreid ka kodulehele teevad seda keerulisemaks läheb päring ja kukub kiirus.
Ilmselt üks põhjus miks galador seni nii ebamugav on kui otsid sortimenti mitte kindlat toodet. |
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.01.2023 13:25:25
|
|
|
Aiman seega päris huupi pakkuda ei taha. Eks hiljem kuuleb
Mobiilis tundus ju päris mugav kasutada.
Saab ju siiski öelda, et visuaalselt edevam kui eelmine.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
12.01.2023 14:14:52
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| Foxxx: Puhtalt uudishimust, mis sa arvad seal hetkel toimuvat? Kas sa arvad, et e-poe klienditeenindusse on võetud tööle multitalent kes hetkel tegeleb süsteemiarendusega? Või et eraldi klienditeenindajat polnudki ja mingid sysadminnid võtsid muu töö kõrvalt kõnesid vastu ja neid nüüd segatakse? |
Mis sorti vastust Sa loodad sealt saada, mida juba kodulehel ei ole vastatud? Tõenäoliselt on seal livechati ja telefoni peal sama inimene, keda nüüd siis need samad inimesed haamerdavad iga tunni aja, et kas nüüd on teada millal nad oma kauba saavad.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
12.01.2023 14:36:39
|
|
|
| Foxxx: Kui ma eelmine nädal 2 korda nad kätte sain, öeldi mulle mõlemal korral "homme". Too homne tuli ja läks. Ja nüüd on viimasest lubatud "homsest" juba ligi nädal möödas. Sa tõesti ei mõista, miks mul on huvi teada, et mis mu tellimusest on saanud ja millal to õnnistet "homme" siis ükskord saabub?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
12.01.2023 14:46:08
|
|
|
Mina kirjutaks pigem neile ja tühistaks ära tellimuse. Live Chat on neil reeglina suht nobe olnud ja emailidele on varasemalt ka vastatud, kas neid kanaleid oled proovinud?
Telefon on üldiselt selliste probleemide puhul küllaltki ebakindel sidevahend. Selles osas nõustun, et homsete jagamine ei olnud nende poolt õige kui nad ei teadnud millal kaup reaalselt on kätteandmiseks valmis.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
12.01.2023 14:52:37
|
|
|
| Foxxx kirjutas: |
| Mina kirjutaks pigem neile ja tühistaks ära tellimuse. |
Ma olen sellele mõelnud, aga tellimus on tehtud ettevõttele, mis sa arvad kui tõenäoline see on, et nad suudavad praegu ettevõttele kreeditarve tellimuse tühistamisel vormistada?
Nii olengi "homset" ootama jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.01.2023 15:06:22
|
|
|
| Mis neil seal üldse toimub? Kas ei suuda tellida, hulgilaod ei suuda saata või seisab kaup kuskil laonurgas kuid nad ei suuda seda tellimusega siduda ja väljastada?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
12.01.2023 15:16:02
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Mis neil seal üldse toimub? Kas ei suuda tellida, hulgilaod ei suuda saata või seisab kaup kuskil laonurgas kuid nad ei suuda seda tellimusega siduda ja väljastada? |
Minu tellimuse hetkel oli (vähemalt vana kodulehe järgi) tellitud kaup selles poes olemas, kuhu ma kättesaamise määrasin. Ehk siis võta vitriini tagant välja ja anna kätte. Aga millegipärast ei anta (või vähemalt ei anta infot et selle kätte saaks, ma pole ise poodi nõudma veel läinud ). Niiet ilmselgelt süsteemsem probleem.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
12.01.2023 18:12:41
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Mis neil seal üldse toimub? Kas ei suuda tellida, hulgilaod ei suuda saata või seisab kaup kuskil laonurgas kuid nad ei suuda seda tellimusega siduda ja väljastada? |
IT tugisüsteem ei toimi peale uuele üleminekut. Sinu nimetatud tegevused sõltuvad 100% sellest. Süsteem pekkis - midagi ei toimi.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
13.01.2023 15:53:40
|
|
|
Tundub, et "squeaky wheel gets the grease" , HV kasutajast AT töötaja võttis ühendust ja leitigi arve numbri järgi vitriini tagant kaup üles, niiet õnnis homne on lõpuks kohal.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
13.01.2023 23:35:22
|
|
|
Tellisin mälud. Täna märgiti tellimuse staatuseks - käes - ja loodi uus tellimus sama kaubaga kus staatuseks: ORDERSTATUSES.INITIAL
Ei teagi mida sellest arvata
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
15.01.2023 14:29:48
|
|
|
Mälude tellimise ajal näitas, et kaupluses kohapeal olemas ja selleks sai ost tehtud. Kahjuks kaks päeva hiljem läks mälu tarneajaks 4-7 tp tellimisel.
Õnneks kiiret ei olnud ja annab andeks kuna uuendused neil pooleli veel. Igal juhul kauba 8 päeva hiljem kätte sain kauplusest ja kõik korras. Müüja natukene ehmunud näoga oli küll ja mälude üleandmisel ei olnud ka sellise näoga nagu oleks kindel, et õige kauba annab .
Tellin kindlasti veel sealt, aga hetkel ootaks enne uue tellimuse tegemist kui seal asjad korras ja teenused vanal tasemel tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
15.01.2023 19:08:49
|
|
|
07.01 tellisin 4 venti, tarne aeg 14.01. pohlad, aega on. Siiani pole muud infot peale selle, et arve tasutud.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
15.01.2023 19:48:20
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| 07.01 tellisin 4 venti, tarne aeg 14.01. pohlad, aega on. Siiani pole muud infot peale selle, et arve tasutud. |
Sama siin. Tellisin ühte asja 7.01, tarneaeg 14.01, staatus arve tasutud, rohkem infot pole
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|