Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 303, 304, 305 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2023 23:54:44 vasta tsitaadiga

Kas Avatar ongi selline poolik hfr? Enamus aega oli 24fps vms, või oli kino katki?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 11:33:44 vasta tsitaadiga

Silmaga määrasid ära, et 24 vä? icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 15:20:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Silmaga määrasid ära, et 24 vä? icon_eek.gif

Vägagi võimalik. Kui minu monitor äkki 165Hz asemel 60Hz peale kukkus paar korda, siis märkasin küll liikuva pildi puhul.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 17:26:16 vasta tsitaadiga

Ei, kõrvaga icon_lol.gif

Midagi ühest äärest teise sõidab siis kohe näha ju.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 17:39:06 vasta tsitaadiga

Kindel, et 30 ei olnud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 18:20:36 vasta tsitaadiga

Kinodes tavaliselt 24, mitte 30.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 18:52:48 vasta tsitaadiga

Siis piletiraha tagasi maksta.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 19:18:08 vasta tsitaadiga

Tegelt mind huvitas et kas keegi seda veel on täheldanud? Mõni teravsilm ikka kinno sattus.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 19:19:29 vasta tsitaadiga

Ootan kuni BluRay tuleb.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.01.2023 20:52:48 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Tegelt mind huvitas et kas keegi seda veel on täheldanud? Mõni teravsilm ikka kinno sattus.
kus kinos mis saalis?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 21:19:38 vasta tsitaadiga

Lõunakeskuse Apollo 3.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.01.2023 21:28:51 vasta tsitaadiga

t1 cinamon 6. saal oli küll hfr korralik. ega ta muidugi päris türgi/bolliwuudi aasta suurima armastusseriaali effektiga ei olnd nagu moodsatel teleritel pildipasandussüsteem teeb, aga kiired kaadrid olid küll sujuvad.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 21:52:19 vasta tsitaadiga

Kas sa kunagi ilma vulgaarsuseid kasutamata kah suudad postitada? Kusagil laudas kasvasid üles?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2023 02:02:44 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt paljud teist on näinud nõuka aegset mustvalget sõjafilmi "Inimesed sõdurisinelis". Kes ei ole, siis julgelt soovitan seda kõigile filmi huvilistele (tatilutakaid teema eriti ei huvita, mu enda 15 ja 18 poeg kehitavad pehmelt öeldes õlgu)

Film Räägib Eesti rahvulikest väeosadest tänaste "kremli terrode" koosseisus.
reklaam:
www.youtube.com/watch?v=67gu1oHPqbc
film:
https://www.youtube.com/watch?v=GKcaEupjkuI

sisu:
Kui Saksamaa tungis 1941. aasta juunis Nõukogude Liidule kallale, mobiliseeriti punaväkke ka kümneid tuhandeid eestlasi. Neid aga ei saadetud rindele, vaid küüditati "sõdurina" venkude tagalasse.

Eestlase tappmine Eestlasega oligi kremli terroristide idee

Tänapäeval tundub film väga impressive. Seal eesti mehed jõuga bolševike hulka võetud ja ma imestan isegi kildude üle, mida filmis rebitakse (selliste "naljade" eest võis tol ajal saada 25+5, ehk kodumaa reetimine).
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.01.2023 08:35:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas sa kunagi ilma vulgaarsuseid kasutamata kah suudad postitada? Kusagil laudas kasvasid üles?
kas sa kunagi midagi teemasse asjalikku kah suudad postitada? naistesaunas kasvasid üles?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2023 12:13:29 vasta tsitaadiga

Oh, näe, suutsidki. Peaaegu.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2023 14:32:26 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kas Avatar ongi selline poolik hfr? Enamus aega oli 24fps vms, või oli kino katki?


Film ongi 24 ja 48 FPSi. Action ja loodusdokk on 48 kaadrit sekundis, dialoogid ja mõni stseen actioni puhul oli ka 24. Viimases möllus oli mitu stseeni, kus vahetas mitu korda FPS'i sama vaate puhul. Cameroni valik, ei oska nõus olla või vaielda vastu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2023 14:04:18 vasta tsitaadiga

Brassed Off https://www.imdb.com/title/tt0115744
vaadatav ka err-s tasuta icon_smile.gif https://etv2.err.ee/1608826807/pillid-kotti
Noor Ewan McGregor enne kuulsaks saamist; täitsa korralik film, kuigi veidi liiga pikk ja kohati laskub ka sotsrealismi

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2023 18:46:27 vasta tsitaadiga

Gran Turismo

https://youtu.be/_jUYYF0VxwM

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 21:19:52 vasta tsitaadiga

Puss in Boots: The Last Wish, 2022
https://www.imdb.com/title/tt3915174/

Wow, ei oodanud, et järg nii hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 23:36:55 vasta tsitaadiga

Taras Bulba
Set in the 16th century, this is a story about Ukraine's Cossack warriors and their campaign to defend their lands from the advancing Polish armies.
https://www.imdb.com/title/tt1242457/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2023 00:09:21 vasta tsitaadiga

mingilt tv3 life vms kanalilt green book thumbs_up.gif kunagi vist nähtud aga täitsa ok muuvi icon_wink.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 19:25:57 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/7694780/hollywoodi-naitlejale-alec-baldwinile-esitati-suudistus-tahtmatus-tapmises
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 02:33:30 vasta tsitaadiga

Babylon oli mu meelest täiega hea. Kõik see muusika ja ägedalt filmitud kaadrid icon_eek.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Film muidugi kestab kolm tundi, soovitan valida mugava kinosaali icon_lol.gif . Ise käisin Plaza Lux saalis vedelemas
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 20.01.2023 09:25:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ise käisin Plaza Lux saalis vedelemas


Pole ammu kino külastanud, millises kinos/saalis on kõige mugavam lebotada?

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 09:59:46 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
tsitaat:

Ise käisin Plaza Lux saalis vedelemas


Pole ammu kino külastanud, millises kinos/saalis on kõige mugavam lebotada?


Apollodes on esimeses reas lamamistoolid, saab rahulikult magada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 10:26:16 vasta tsitaadiga

Millistes? Kõik on Apollod ju nüüd.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 10:29:06 vasta tsitaadiga

Mustamäel ja Solaris mingites saalides vähemalt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 10:59:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Millistes? Kõik on Apollod ju nüüd.


Tuleb kuidagi tuttav ette... icon_lol.gif

All restaurants are Taco Bell

phpBB [media]

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 16:56:57 vasta tsitaadiga

Mis värk selle imdb kategoriseerimisega on viimasel ajal.
Märgitakse, et Comedy, aga no pole midagi naljakat.
Märgitakse sci-fi, no kamoon kui mingi õudukas kus mingi klots üles tõuseb pole õudne ega scy-fy siis miks nagu? Õudust pole kusagil näha. + Comedy. No ei ole icon_biggrin.gif
Täitsa panges need asjad.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 19:46:27 vasta tsitaadiga

Aga kui pornot vaatad, siis on kõik OK?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.01.2023 19:57:09 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Babylon oli mu meelest täiega hea. Kõik see muusika ja ägedalt filmitud kaadrid icon_eek.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Film muidugi kestab kolm tundi, soovitan valida mugava kinosaali icon_lol.gif . Ise käisin Plaza Lux saalis vedelemas


Eilse ürituse käigus nähtud filmi esimene pool oli üsna nauditav, siis läks mingiteks kliššeedeks ja kummivenitamiseks ära. Liiga pikk film selle sisu kohta.
Üritasin kunagi La La Landi vaadata, kümme minutit kannatasin. Polnud minu maitse, Babylon on samade tegijatelt.
Kokkuvõttes, meie seltskond seda filmi väga ei hinnanud, kuigi vaadata üks kord kõlbab.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 20:08:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Aga kui pornot vaatad, siis on kõik OK?

Kas kinos saab pornot vaadata? Ma läheks vaatama, kui on midagi vaadata.
Veebi porno on ikka suht jama porno. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 20:13:02 vasta tsitaadiga

Mõtlesin pigem seda, et porno klassifitseerimine on veel õige või see kah ära käkitud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 20:14:47 vasta tsitaadiga

Boiling Point https://www.imdb.com/title/tt11127680/?ref_=nv_sr_srsg_0
7/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 15:28:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Aga kui pornot vaatad, siis on kõik OK?

Jah, vähemalt aus. Kas on big tits vms
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 20:34:47 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Betamax kirjutas:
Aga kui pornot vaatad, siis on kõik OK?

Jah, vähemalt aus. Kas on big tits vms

Kui soov ja tunne, siis on hea kui saad määrata seda mida näha tahad
Porno on mu meelest ikkagi hea, sest mis halba see kellelegi teha saaks?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 23:00:02 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
artur- kirjutas:
Betamax kirjutas:
Aga kui pornot vaatad, siis on kõik OK?

Jah, vähemalt aus. Kas on big tits vms

Kui soov ja tunne, siis on hea kui saad määrata seda mida näha tahad
Porno on mu meelest ikkagi hea, sest mis halba see kellelegi teha saaks?


paljud tänapäeva filmid ongi ''porno'' okse.gif vaatad ja piinled
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 16:11:46 vasta tsitaadiga

Telekast tuli eile Roheline rüütel
https://www.imdb.com/title/tt9243804/?ref_=nv_sr_srsg_0

Ulme sitt mida ikka toodetakse, annaks 2/10 ja sedagi ainult rebase pärast.
Värvi kuivamise vaatamine ka huvitavam.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 16:26:09 vasta tsitaadiga

Winterwind, tont23 postitus sobib selle filmi kirjeldamiseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 16:27:16 vasta tsitaadiga

miks te pornot vaadeldes piinlete? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 16:31:40 vasta tsitaadiga

Hiid, nagu pornoga ikka-lõpuni ei vaata icon_lol.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 08:28:46 vasta tsitaadiga

pornos on midagi veel vaadata aga erootika seal pole midagi... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 24.01.2023 11:13:10 vasta tsitaadiga

no piinab ikka see klassikaline küsimus - kas nad siis lõpuks abielluvad või ei? icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 12:08:07 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
no piinab ikka see klassikaline küsimus - kas nad siis lõpuks abielluvad või ei? icon_lol.gif

Plot twist - tublide kristlastena olid nad tegelikult kogu aeg abielus.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2023 15:41:12 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
no piinab ikka see klassikaline küsimus - kas nad siis lõpuks abielluvad või ei? icon_lol.gif


Draama/romantika puhul üsna ettearvatav lõpp, et abielluvad. Muu žanri puhul üsna ebahuvitav fakt kuigi topitakse seda jah igasuguste filmide lõppu kus see mingit erilist tähtsust ei oma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 03:01:05 vasta tsitaadiga

Vaatasin just miljondetdat korda ära järjekordse eesti filmiklassika rõvedast vene terrode okuptatsiooni ajastust. Siu on lihtne. Nõuka aja X-Files (sisu on inimesed ja tulnukad-robotid).
Film on üles võetud Altai mäestikus ja üldjuhul meie cyndis tuntakse kui "Hukkunud Alpinisti" hotell (jumal teab mis nimega see film on Tartu kandi mehel, kes täna esineb HV modena mingi ahmedi nicknamega, niiet improviseeriga IMDB keskonnas)

Postituse point. Mäletan kuidas filmi helilooja tuli üle pika aja rahva ette ja mängis ning improviseeris ühe live seti (see võis olla umbes 2006). Ma vaatasin-kuulasin Grünbergi ja mul pisarad voolasid õnnest (ma nii unistasin olla tema livel)
https://www.youtube.com/watch?v=SC3lyB2BIr8
https://www.youtube.com/watch?v=aW4iXjfo0q0
https://www.youtube.com/watch?v=JTlISg0Oyv8
Väga undeground, arvestage et Krafterk tegi tol ajal "jenkat ja tiritamme", kui seda venefilmi tehti
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 22:17:25 vasta tsitaadiga

Päris valus hakkab su tekste lugedes.

Anyways, see JUNG_E, mida kogu internet kiidab, oli üliigav...
https://imdb.com/title/tt22352848/

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2023 00:37:16 vasta tsitaadiga

Legolas on ikka tegija
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2023 05:43:41 vasta tsitaadiga

Käisin eile kinos. Vaatasin filmi "Kuulsuse narrid". Jama, ei soovita. Vaadake ikka seda originaali. Palju parem, kuigi ajaga hakkavad ka need tollased naljad aeguma.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 303, 304, 305 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.