Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia 1 III / Xperia 5 III arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 16:01:02 vasta tsitaadiga

Draqula, muarust tõmmati mudelivalikut liiga kokku. Apple-i mudelivalik on päris hea, minuarust. Vanemaid mudeleid ei peaks isegi nii toetama, ent võiks olla päris-compact ka valikus ja tegelt poleks ju raske toetada igas formaadis kaht mudelit, bang for buck ja flagship telefoni :]

Äärmuste vahel on alati ruumi mõistlikkuseks, st. üksikute mudelite ja miljonitest kirju vaate vahel on ruumi optimaalseks tasakaaluks.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 20:14:44 vasta tsitaadiga

paar aastat õnneks ei plaani uut osta
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 20:17:18 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ilusad telefonid... hea meelega võtaks ligi, kui 1k+ ei maksaks...

Ootad mõned kuud ja maksab kolmandiku vähem.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 21:05:19 vasta tsitaadiga

pigem pool aastat ,aga siiski jah
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 21:28:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
LKits kirjutas:
Ilusad telefonid... hea meelega võtaks ligi, kui 1k+ ei maksaks...

Ootad mõned kuud ja maksab kolmandiku vähem.

Ma 2015 ostsin sony Z3 compacti 600€ eest ja no ei raatsi enam sellest rohkemat telefoni eest välja käia. Seda enam, et tsipa üle 2 aasta lasi ekraan liimist lahti ja niiskus tungis sisse ja hakkas jama korraldama.

Hetkel sai 10 II võetud. Mulle sobib küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 08:17:03 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/sony_xperia_pro_i_hands_on-review-2338.php
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 12:43:43 vasta tsitaadiga

Päris hea, ent kahjuks seal "And here are some Apple iPhone 13 Pro photos taken side by side with the Xperia Pro-I." osas ei ole fotod galeriis kõrvuti järjest, et saaks kõige paremini võrrelda. Plus, tegelikult võiks pildid olla tehtud erinevates tingimustes, et erinevate stsenaariumite perfi võrrelda saaks. Ideaalis võiks a'la Samsung ka kolmandaks juures olla, saaks kõige parema ülevaate.

Sellest: "The only real setback we see for this Xperia is that the competitor's computational photography has already made a huge jump forward, and they can do more with a lot less hardware. Sometimes, they can even beat the "old school" way of shooting photos and videos, which Sony represents in this game." saan vist õigesti aru, et nad kasutasid Pro äppi, mitte tavalist point & shoot varianti? SONY võiks selle tavalise point & shoot asja ka korda saada, oleks overall parima kaameraga telefon.
See ei ole päris ideaalne: "Sony has equipped this sensor with a 24mm stabilized lens and variable aperture with fixed f/2.0 and f/4.0 steps. This solution is extremely rare and so far only Samsung has had a few such smartphone cameras, but the Korean maker eventually abandoned this path. Interestingly, unlike Samsung's implementation, the aperture on the Sony Xperia Pro-I has no automatic solution - you need to manually switch to the desired f/2.0 or f/4.0 even when in the Basic (full Auto) camera mode."
Võiks olla tavaline point & shoot süsteem piisavalt intelligentne, et suudab AUTO režiimis asjad ära teha, ent selles osas võiks olla võimalus ka tavalises fotoäpis ümber lülitada, override-da nö.

See, et nad füüsilist fotokanuppu, mälukaardipesa ja 3,5mm pesa alles hoiavad (ning suurele akule ka keskenduvad) on väga suurepärane. Nüüd võiks nad teha samahea telefoni ka väiksemas formaadis, üks võiks olla ka a'la 16:9 kuvasuhtega, et olla mugavam käes.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 06.11.2021 12:14:05 vasta tsitaadiga

Ma ei ole eriline Sony fan boy, kuid Xperia-Pro-I'l on potentsiaal olla minu järgmine telefon. Seda peamiselt 24-bit/192kHz audio, mälukaardi ja 3,5mm pesa pärast. Hind muidugi teeb haiget, kuid eks tuleb rohkem tööd teha. Peab ainult ära ootama, millega Blackberry üllatab. Nuppudest on raske loobuda.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 14:46:35 vasta tsitaadiga

Neil mingi kala seal pildiga, ei saa viiest halvem olla...

Spoiler Spoiler Spoiler


rmc kirjutas:
Mnjah, ma olen vaikselt juba mõõtmete osas alla andnud, ent tingimustena jäänud veel 3.5mm+microsd võimekus, seejuures esimesest lasen ka vaikselt lahti juba icon_lol.gif

Kaalun tõsiselt SONY toetamist, sest nad võimaldavad neid (+ külje peal FP readerit) - masendav kaamerakogemus vs. nt. Samsung hoiab veel tagasi :/
Reaalselt, SONY?
Spoiler Spoiler Spoiler

Kompaktimat enam vast ei tule ka?


Tahaks P20Pro viie vastu vahetada, ei tea mis hinnaga müüki tuleb miterassas. K24 saaks praegu 935 eest kätte.
https://www.miterassa.ee/blacksale-teaser?utm_source=sonycenter_uudiskiri&utm_medium=uudiskiri&utm_campaign=kampaania_uudiskiri&utm_id=sonycenter_uudiskiri

Kunagi jubedalt meeldis ZL oma kaameranupuga. Ülihea asi oli.
kellelegi 5iii olemas kah?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 03.12.2021 15:21:36 vasta tsitaadiga

Ma olen oma 5 III nüüd nädala näppinud.
Ma ei hakka suuremat ülevaadet tegema. Netis on piisvalat korralike ülevaateid. gsmarena -s näiteks.
Kriban lihtsalt paar mõtet mis telefoni näppides pähe on tulnud.

Kõige suurem üllatus oli kui hästi telefon käes püsib. Pind ei libise ja raskuskese on õiges kohas.
Kui keegi otsib omale midagi mis ei meenutaks labidat kõrva ääres, siis kindlasti soovitan.

Muusika kohapealt.
Mulle ei meeldinud tegelikult telefonist tuleva heli kõla. Vana HTC oma meeldis palju rohkem. Soovitan kasutada kindlasti mõnda equalaizeriga playerit või lihtsalt lisa equalaizerit.
Sony enda player on täiesti talutav, aga suhteliselt lihtne. Kui sinna näiteks Powerampi equalaizer (betas vist. 30 päeva tasuta trial) juurde panna , siis peaks sellest keskmisele kasutajale piisama.
Telefoni menüüst leidsin ka Titdali tasuta 3 kuu proovi perioodi ikooni. Kui piiratud mahuga andmepakett on , siis olge sellega ettevaatlik. 100mb+ stuudiokvaliteediga flacid on üsna tavalised.

Telefoni kõige nõrgem koht on ilmselt jahutus. Aktiivsemal kasutamisel läks telefon tuntavalt soojaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 22:11:30 vasta tsitaadiga

Peaks ka ka ehk seda Tidalit proovima.Seisab ka sööti telefonis.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 12:53:40 vasta tsitaadiga

https://petapixel.com/2021/12/10/sony-xperia-pro-i-review-an-alpha-camera-made-into-a-phone/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2021 12:18:50 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/Sony-Xperia-PRO-I-teardown-video-highlights-several-differences-from-the-Xperia-1-III.586328.0.html
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 10:41:08 vasta tsitaadiga

Android 12 uuendusega saab Xperia 1 ja 5 mk3 lõpuks Telia VoWiFi toe.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 13:30:52 vasta tsitaadiga

Xperia 1 III sai täna Android 12 uuenduse siin
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2022 16:10:43 vasta tsitaadiga

5 sai küll ammu juba icon_eek.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2022 20:59:02 vasta tsitaadiga

Kuidas aga VoWiFi-ga lood on? Korra nägin täna ikooni üleval reas, aga tõesti mõneks ajaks ainult momendil.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2022 23:12:00 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Kuidas aga VoWiFi-ga lood on? Korra nägin täna ikooni üleval reas, aga tõesti mõneks ajaks ainult momendil.

VoWifi on pandud preferred? Või kas selline valik on

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 21:15:38 vasta tsitaadiga

Hetkel pole enam VoWiFi asja märganud, sellist valikut pole. Eile tuli esimene Android 12 järgne security update.
Xperia 1 III on Telias nüüd 799€ peale hinna langetanud, ilmselt laojääkide tühjendus.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2022 17:03:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hetkel pole enam VoWiFi asja märganud, sellist valikut pole.

See on ju seaded/võrk ja internet/sim-id/wifi-kõned.

Aga uurin, et kas keegi on OTA 61.1.A.4.78 peale saanud? https://xpericheck.com/XQ-BQ52
Mul Magiskuga ruuditud, niisama OTA peale ei lähe, aga update'i peaks ju ometi näitama? Või ajan pada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 14:49:20 vasta tsitaadiga

grt kirjutas:

See on ju seaded/võrk ja internet/sim-id/wifi-kõned.


Tänud vihjamast - hetkel oli lihtsalt perference valitud call over mobile network, panin call over Wi-Fi ja on ikoon olemas - näeb siis kuidas asi toimib edaspidi, ning võiks eeldada positiivset mõju aku tarbimise osas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 10:03:03 vasta tsitaadiga

Mu xperia 10 II sai kah android 12-e. Paras harjumine on see mobiilse andmeside ja wifi sisselülitus. Muidkui klõpsa seal edais-tagasi....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 19:41:19 vasta tsitaadiga

Ma pole siiamaani ära harjunud. Vahepeal on numbriklahvistik kandiline, vahepeal ümar. Vahepeal mõned nupud on läbipaistva taustaga, vahepeal mitte.
See uus Android õgib mõnusalt akut kah, aga pole sellist aega, et katsetada resetti teha ning kõiksugu authenticatorid koos n+1 autentimist vajava äpiga kõigepealt maha regada ja siis uuesti regada.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 19:46:09 vasta tsitaadiga

Oi rõve see 12, alla tõmmates ei näe teateid enam, suur menüü. Keset ekraani tõmbad siis näeb...
Vahest on kiirnupud 2 pluss 2, vahest neli väikest ühes reas... Wtf...
5iii puhul ekraan kalab algusest peale. Kaks korda uneajal vastu lähed aktiveerub. Vahest on must ei näita kella. Vahest heledus ei lähe põhja õues olles, ekraan tuhm. Ei viitsi resettida ka, hakka kõike uuesti algusest seadistama-tõmbama.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 00:20:16 vasta tsitaadiga

Feedbacki ka kuskile saate saata?

EDIT:
phpBB [media]


Uut teemat ei ole (mõtet teha)?
Veidi häiriv stiil, a sisuliselt väga hea ülevaade. SONY ikka samade vigadega...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 12:25:32 vasta tsitaadiga

Eks neid vigu annab kõikjalt otsida. Tegemist ei ole jah päris dumbuserite camera phonega, aga kui sa vähegi raw failidega tegeled, siis tulemused on paremad kui S22l, mis surub peale enda poolt sharpeningi, NRi jne. Tulemuseks on tegelikult kehvemad failid, sest paljud asjad baked in. Tavakasutajale ilmselt sobib Samsung paremini jah. Kõik need AI buzzwordid siiski selle taga jne. Reaalsuses lihtsalt see software gimmick, mis reaalselt kopeerib arvutis tehtavaid töötlusi. Vahe lihtsalt selles, et kui sa lased telol selle ära teha, siis tagasiteed pole. Mina olen rahul valikuvõimalusega.

Reaalsuses muidugi ükski telo kaamera ei jõua päris kaamerate lähedale icon_biggrin.gif Mind fotograafina ei koti telefoniga pildistamine ning kui on vaja kiirelt pildistada, siis sobivad tulemused olid juba 4a tagasi telodel. Ma ntks Xperia 1 IIIga tegin testi vs iPhone 12, sain RAW failidest kordades puhtama data kätte ning seetõttu ka parema ulatusega pildid.

Kas 1 IVl tõesti kehvem aku perf kui III või IIl? Ma saan nendega 7h+ screen time.

Ega veidrusi kõigil telefonidel. Minu jaoks põhiline eelis ikkagi 21:9 ekraan. Ma never ei taha enam laia labidat kätte.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 12:33:42 vasta tsitaadiga

Kaamera osas on muarust SONY nõrkus ebaideaalsetes tingimustes pildistamine, sh. pimeduses.
& lisaks siis see point & shoot osa, st. võimalusena RAW tasemel kõike kontrollida on hea, ent võiks olla ka võimalus suurema massi puhul normaalseid tulemusi saada...

Mulle tegelt SONY meeldis ja hea meelega koliks S10 pealt SONY peale tagasi, ent kuniks kaamera ei suuda S10-ga isegi sammu pidada kiiremate klõpsude ja järeltöötluseta pildistamise puhul, siis sinnapoole ei vaata...

& kitsam telefon on lahe küll, ent ma tahaks pigem ka madalamat, st. mulle sobiks hästi 16:9 kuvasuhtega telefon icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 12:42:45 vasta tsitaadiga

Kaamera oli p20pro pealt tulles ikka jube, tuhm ja. Huiawei pildid olid "ilusamad" Hämaras teeb sony ühe pika pildi H. vist pani mktmest kokku ning ööpildid olid hästi ilusad. Sonyl saab statiivilt ilusad pildid. Samuti pole miski üle keerarud, isegi liiga tuhmid pildid.
Aku kestab päeva, 0600-2200 ja siis on veel 30 alles, oleneb palju päeval kasutad, kõik asjad koguaeg sees, see google tervis kaardistab terve päev su tegemisi jne.
Kuju on lemmik, hea kitsas ja kandiline, vahest p20p kätte võtad siis see on sõna otseses mõttes labidas 5iii kõrval.
Kahjuks paar kuud hiljem oleks 1iii saanud soodukaga...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 12:46:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 12:54:10 vasta tsitaadiga

Sellest vaatest oleks imelikul kombel isegi S2 parema pildi teinud (on kogemusi ja sellises stseenis säras see telefon imelikul kombel).
Ilgelt tahaks SONY toetada, et nad jätkaks oma suunda (doublesim/mälukaart/3,5mm/aku), ent pildikvaliteet on oluline.

Nad võiks oma hw müümise diili sisse kirjutada, et vastutasuks saavad teiste kaamera softi kasutada oma casual kaameraäpis ja kaamera softis icon_lol.gif

iir, teisi kaameraäppe oled ka proovinud?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 18:44:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Feedbacki ka kuskile saate saata?

Sony ametliku kanali kaudu tehtud tagasiside läheb kusagile Eestisse, kust tuleb lihtsalt vabandav vastus...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 22:05:16 vasta tsitaadiga

Kas smsi äpile saab panna erineva märguande tooni, mis oleks erinev teistest teavituste helist?
Ei suuda kuidagi leida sellist võimalus. icon_rolleyes.gif
Küsimus Xperia 1 III kohta.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2022 10:26:24 vasta tsitaadiga

Android 12. Settings - Apps - All Apps - Messages - Notifications - Incoming messages - Sound
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2022 22:09:57 vasta tsitaadiga

Xperia 1 III läks siin hiljuti Android 13 versioonile. Battery usage menüü sai nüüd tagasi normaalseks icon_cool.gif

Muidu väga hea telefon, probleeme pole ja toimib kenasti kõik - VoWiFi säästab ka aku kasutust päris märkimisväärselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2022 21:35:28 vasta tsitaadiga

Android 13 muidu väga hea, aga wallpaperi seadmine rikuti ära ja zoomib alati sisse. Ainult live taustapiltidega ei tee seda. Wallpaper color walik võiks ka suurem olla või ise saada valida.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2022 16:11:05 vasta tsitaadiga

Kuidas pildid on reaalses elus?
& iPhone-ide ning Samsungidega võrreldes? Sh. öösel-pimedas-halvas valguses?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 12:58:15 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kuidas pildid on reaalses elus?
& iPhone-ide ning Samsungidega võrreldes? Sh. öösel-pimedas-halvas valguses?


Auto-ga pildistades teeb samsung minu arvates paremaid pilte. Kui aga M või mõne muu sättega ise kõik õigeks keerata, on pidid väga head. Ei oska neid pilte samsungiga võrrelda.

Hämaras auto seadega tehtud pilt:
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 13:05:33 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
rmc kirjutas:
Kuidas pildid on reaalses elus?
& iPhone-ide ning Samsungidega võrreldes? Sh. öösel-pimedas-halvas valguses?


Auto-ga pildistades teeb samsung minu arvates paremaid pilte. Kui aga M või mõne muu sättega ise kõik õigeks keerata, on pidid väga head. Ei oska neid pilte samsungiga võrrelda.

Hämaras auto seadega tehtud pilt:


Tundub, et pole eriti midagi siis ikka muutunud. Sony telefonide foto-riistvara on alati kõva olnud ning tarkvara on kahjuks jalgu järgi lohistanud. St auto'ga on veidi loterii aga manuaaliga on väga hea.
Mõne aasta eest oli jutt, et Sony maja sees lõpetatakse telefonimeeste ja fotokameeste kukepoks ära ning aidatakse telefonide tarkvara järgi, kuid väga seda oodatavat tulemust võrdluses konkurentidega ei paista (või siis on teised veel omakorda eest ära läinud).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia 1 III / Xperia 5 III arutelu mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.