|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
26.07.2004 15:35:45
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
mix ei peaks see vettpidav süsteem pidama tosooli
ega's tosool ei erinegi palju veest......külmumise temp ja tihedus.......
oleneb see veel ka süsteemist.......kuidas ehitatud,kinnitused,jne. |
Vot ikka erineb küll
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maramaa
HV veteran

liitunud: 07.03.2004
|
26.07.2004 17:04:40
|
|
|
ainus halb omadus on nimetatud vedelikul see et see süsteem mis vett peab ei pruugi alati t-sooli pidada[/quote]
[/quote]
kui ma ei eksi siis tosool paisub kuuma käes ja pressib tihendite vahelt välja
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk_8P
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2003
|
26.07.2004 17:46:08
|
|
|
| Maramaa kirjutas: |
kui ma ei eksi siis tosool paisub kuuma käes ja pressib tihendite vahelt välja  |
Ei tea mille jaoks siis paisupaak on ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
26.07.2004 18:46:18
|
|
|
| Maramaa kirjutas: |
|
ainus halb omadus on nimetatud vedelikul see et see süsteem mis vett peab ei pruugi alati t-sooli pidada |
[/quote]
kui ma ei eksi siis tosool paisub kuuma käes ja pressib tihendite vahelt välja [/quote]
eksid
tsool ei tule surve pärast välja vaid sellest et ta märgab pindasid palju paremini kui vesi ja seepärast ka lihtne lekkimine
_________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
26.07.2004 20:04:00
|
|
|
| madis kirjutas: |
| kui tosool on sees, siis ei tohiks imho midagi juhtuda. a krt teab mis selle pumba plastkorpusega juhtuda võib |
nii juhtub ->
ja nagu ma aru sain eeldas see -40c ja töötas ka muidugi ysna mitmed kuud
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
26.07.2004 22:17:08
|
|
|
| 4tec kirjutas: |
| Maramaa kirjutas: |
|
ainus halb omadus on nimetatud vedelikul see et see süsteem mis vett peab ei pruugi alati t-sooli pidada |
 |
| tsitaat: |
kui ma ei eksi siis tosool paisub kuuma käes ja pressib tihendite vahelt välja  |
| tsitaat: |
eksid
tsool ei tule surve pärast välja vaid sellest et ta märgab pindasid palju paremini kui vesi ja seepärast ka lihtne lekkimine |
kurask, mul pole süsteemis küll tosool, lihtne vesi ainult, aga kõik on hermeetiline(ka paak), ja nüüd prahvatas , et kesteab mis rõhk võib sinna ajajooksul olla tekkinud, läksin kohe korki keerama (aga pätt oli nii kõvast kinni, pean minema mutrivõtme järgi)
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
26.07.2004 22:21:58
|
|
|
zbx, paisupaak ei pea kinni keerama!!!! ta ongi selle jaoks et surve ei tekkinud kui soojaks sees vesi laheb.....
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
26.07.2004 22:26:42
|
|
|
| Harley kirjutas: |
zbx, paisupaak ei pea kinni keerama!!!! ta ongi selle jaoks et surve ei tekkinud kui soojaks sees vesi laheb.....  |
(mulle lihtsalt meeldis "veekindel" süsteem (kohe ei osanud tullla kõikide asjade peale ))
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
26.07.2004 22:32:42
|
|
|
peale pikka kaevumist tööriistadesse, leidsin lõppudelõpuks näpitsad üles.
imelik, ei käinudki "psssst!" nagu õlupudeli avamisel
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
26.07.2004 22:33:06
|
|
|
zbx, voi tee sellinne kork nagu autodel.... germetiline aga surve sees pool laheb valja kui vaja!
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
26.07.2004 22:36:49
|
|
|
või teeks hoopis, baroalarmiga. ja kui mingi kala on siis hakkavad üürgama temp, rõhk, pöörded ja kesteabmisveel. ja siis saan ajukahjustuse ja liigse ülevaate mürgituse.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk_8P
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2003
|
27.07.2004 19:54:22
|
|
|
| Muide, tosooli pläsku peale on kirjutatud külmumistemperatuuriks -38 kraadi celsiust.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
31.07.2004 13:59:25
|
|
|
| keegi prose-blokki ei müü? (vask)
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xayqo
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
31.07.2004 22:44:47
|
|
|
sry man, ma ei oskaks neid auke sinna plexi puurida ja düüse panna, valmis blokki on mul vaja
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
31.07.2004 23:47:03
|
|
|
| phleg kirjutas: |
| madis kirjutas: |
| kui tosool on sees, siis ei tohiks imho midagi juhtuda. a krt teab mis selle pumba plastkorpusega juhtuda võib |
nii juhtub ->
ja nagu ma aru sain eeldas see -40c ja töötas ka muidugi ysna mitmed kuud |
seda ei juhtu dosooliga.......seal oli water ja etanool
kas keegi on proovinud tosooli?
ta märgab pindasid paremini jah.......aga ta ei tungi kuskiltki välja.......
selleks et see sealt välja hakkaks imbuma peab olema surve nagu autodel......
arvutis pole sellist survet.......(on erandeid).......ja dosooli peab/saab ju lahjendada ka
milles sis probleem........paned kasvõi 20%dosooli ja 80% vett.........
paisupaak peab ikka avatud olema
aga milleks panna dosool
1)näiteks waterploki pinnalt oleks soojuse hulga liikumine natukene suurem......
2)dosoolil on külmumistemp kõrgem kui veel.......tunduvalt.............aga oleneb lahusest
homme teen väikese testi ja vaatan kas dosool juhib elektrit
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
01.08.2004 02:27:57
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
aga milleks panna dosool
1)näiteks waterploki pinnalt oleks soojuse hulga liikumine natukene suurem......
2)dosoolil on külmumistemp kõrgem kui veel.......tunduvalt.............aga oleneb lahusest
|
Nüüd on sul küll asjad sassi läinud:
-Tosooli ja vee segul on nii voolavus kui soojusmahtuvus mõlemad viletsamad kui veel üksinda
-Tosooli külmumispunkt on ju hoopis madalam vee omast See tema mõte ju ongi - ega teda ilmaasjata antifriisiks kutsuta.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
01.08.2004 11:39:41
|
|
|
igatahes leiab Tosool jahutussüsteemist paremini põgenemistee kui vesi
_________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
01.08.2004 14:07:22
|
|
|
selle vastu ma ei vaidle.......öösel jah pea ei taha hästi töötada.......
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
01.08.2004 16:51:24
|
|
|
Mul dest. vesi ja umbes 15% tosooli. Tosool selleks, et ei tekiks bakteraed kes muidu soojas veel tahavad elada. (muuks nagu üldse teda pole vaja. Kunagi proovisin ka puhta tosooliga, aga pumbale oli see veits raske). Asi töötab juba pea 2 aastat ilma probleemideta. Paisupaagist on läbivool ja see pole hermeetiline. Tosool loomulikult imbub ka paremini igaltpoolt läbi.
Vesi ise pidi olema üks kõigeparemini soojust mahutav vedelik.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
01.08.2004 17:41:21
|
|
|
| dolby kirjutas: |
Mul dest. vesi ja umbes 15% tosooli. Tosool selleks, et ei tekiks bakteraed kes muidu soojas veel tahavad elada. (muuks nagu üldse teda pole vaja. Kunagi proovisin ka puhta tosooliga, aga pumbale oli see veits raske). Asi töötab juba pea 2 aastat ilma probleemideta. Paisupaagist on läbivool ja see pole hermeetiline. Tosool loomulikult imbub ka paremini igaltpoolt läbi.
Vesi ise pidi olema üks kõigeparemini soojust mahutav vedelik. |
tosool on tõesti mürgine ning lisaks värvile on tal ka baktereid eemaldav toime:) a suuveeks ta siiski ei kõlba kuna tosool on ikkagi väga MÜRGINE
_________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
02.08.2004 11:25:44
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
| seda ei juhtu dosooliga.......seal oli water ja etanool |
oot mida sa nüüd sellega öelda tahad?
tavaliselt kasutatakse vee ja etanooli segu siis kui tosool on ennast ammendanud
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
03.08.2004 10:25:38
|
|
|
appi!
kuhu kõik cpu blokid kadusid?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maramaa
HV veteran

liitunud: 07.03.2004
|
03.08.2004 10:26:37
|
|
|
| z@ke kirjutas: |
appi!
kuhu kõik cpu blokid kadusid? |
nende tegijad läksid aastasele puhkusele
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
04.08.2004 00:11:53
|
|
|
vaske vaja
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maramaa
HV veteran

liitunud: 07.03.2004
|
04.08.2004 08:53:27
|
|
|
mingi ploki buum on jälle. enne suve ma müüsin ja oli ainult üksik ostja ja siis ka suuure otsimise peale.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
04.08.2004 20:55:00
|
|
|
| Maramaa kirjutas: |
mingi ploki buum on jälle. enne suve ma müüsin ja oli ainult üksik ostja ja siis ka suuure otsimise peale.  |
Eks ta ole, ilmad soojad, prosed kuumad ja inimesed hirmul oma arvutite pärast Krt nii väga oleks tahtnud sult plokki osta aga rahaga oli veits kitsas.
Nii et kui kellelgi on soc A vesijahutus plokki müüa siis ps
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
04.08.2004 23:12:50
|
|
|
aga kellel on vesijahutusega jollerbleidid
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk_8P
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2003
|
06.08.2004 19:38:44
|
|
|
| Oskab keegi aidata ja öelda kus asus see leht plokkide joonistest mida saab puuriga teha. Mingi päris palju plokke oli seal. Vaatasin selle teema läbi ja ei leidnud üles, aga see kuskil siin HinnaVaatluses oli küll.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
06.08.2004 21:54:26
|
|
|
Mingi sellise kirjelduse (tõsi küll eakavõitu juba teine) leiad siit:
Link
Seal on muidugi palju muudki juttu läbi lugemiseks
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Intc
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2003
|
06.08.2004 23:10:44
|
|
|
kerge huvi oleks teada kustkohast saaks düüse, ei viitsi treida ise eriti
või äkki kellelgi vedeleb kusagil sahtlipõhjas 4-5 tk.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
07.08.2004 00:31:57
|
|
|
Tallinnas Paldiski mnt alguses. Peale Tehnika tänava risti ja raudteesilda vasakut kätt Õismäe poole sõites.
Aasta alguses olid düüsid olemas
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
08.08.2004 02:16:11
|
|
|
madis, miks muud? =)
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
08.08.2004 02:18:53
|
|
|
majandusraskused rattal
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
09.08.2004 22:03:16
|
|
|
goddamit!
miks kusagil p4 cpu vaseblokki ei ole??
kogu projekt seisab selle taga!!
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
10.08.2004 00:50:09
|
|
|
ühe päeva oli P4 plokk müügis, maha magasid
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maramaa
HV veteran

liitunud: 07.03.2004
|
10.08.2004 11:47:32
|
|
|
| z@ke kirjutas: |
goddamit!
miks kusagil p4 cpu vaseblokki ei ole??
kogu projekt seisab selle taga!!  |
mingi kaks nadalat tagasi müüdi jah siin ühte P4 plokki
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
10.08.2004 11:56:39
|
|
|
z@ke, soltub sellest kui palju maksad... muidu on 1 tk vase P4 plokk
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maramaa
HV veteran

liitunud: 07.03.2004
|
10.08.2004 12:03:59
|
|
|
| Harley kirjutas: |
| z@ke, soltub sellest kui palju maksad... muidu on 1 tk vase P4 plokk |
ütle mis hinda sina selle eest soovid?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
13.08.2004 19:26:17
|
|
|
500.- pakun
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
13.08.2004 22:34:06
|
|
|
telefon - 53402898 450eek vidt norm hind ploki eest (kinnitus included)
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maramaa
HV veteran

liitunud: 07.03.2004
|
14.08.2004 12:22:33
|
|
|
| no inimesed kasutaja TONNIUS müüb oma AMD vesijahutust. minge võtke ära
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonnius
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonnius
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2004
|
14.08.2004 14:11:44
|
|
|
| Revage kirjutas: |
| igast modingu ja vesijahutuse asju saab siit |
saab, aga ma müün oma jahutust üle poole odavamalt kui need kitid seal.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
14.08.2004 15:59:40
|
|
|
aga ikkagi waterchilli asjad sellepärast nii kallid ongi
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|