Jutt on on nagu igal teisel mängul aegade algusest on olnud "epic adventure, life like AI, never seen before blah blah..."
Tegelt ma oleks täitsa rahul kui tuleks miskise enamvähem fallout laadse gameplayga. Või nohh madistamine võiks olla kaval - vähem täristamist aga täpsus loeb või kavalus loeb a'la suur tugev koll kellega madin suht võimatu kui mingit endgame nänni seljas pole aga näiteks lased jalad ära siis aeglasem, lased silmadesse mõned laksud siis lahmib umbes vms. Hiilimine võiks olla tähtsal kohal ehk siis kohad kuhu mingi väga vinge varustuseta pole asja kuna kindel surm kui madin aga võimalus mööda hiilida jne.
sellest ajast kui esimene stalk ilmavalgust nägi on möödas 20 aastat selleks ajaks kui siinräägitu välja tuleb, eeldaks MASSIIVSELT targemat AI'd nüüd...vastasel juhul ilmselt doesnt make much difference kui äge see graafika on ja kui ägedaid relvu omale saab ehitada.
Vana stalkeri AI teeb siiani silmad ette lugematutele AAA open world mängudele. Ma ei oska öelda, mis massiivset tarka AI sa loodad, mida nagunii ükski suur stuudio ei tee. Kui nad suudavad A-life ilusti üle convertida UE mootori peale ja lisada funktsionaalsust sellele siis on juba piisavalt hea mäng tulemas.
Peamine on siiski, et atmosfäär ja Stalkeri tunne jääks, mitte dumb down versioon, mis hoiab igaühe kätt.
Millega see Stalker2 üldse ehitatakse? Vaatasin eile UE5 videosid ja no kurat, hüperraali mittenõudev fotorealism on pmst kohal. Ainult kõvaketta ruumi on vaja. _________________
Millega see Stalker2 üldse ehitatakse? Vaatasin eile UE5 videosid ja no kurat, hüperraali mittenõudev fotorealism on pmst kohal. Ainult kõvaketta ruumi on vaja.
lol, ongi Unreal Engine 4 hetkel. Loodetavasti siis liiguvad sujuvalt UE5 peale aasta lõpus. See portimine pidavat väga lihtne olema. Very nice (hetkel ainus mäng E3'st, mis huvi tekitas. Ei tea, kas vanadus või ongi mängutööstus nii alla käinud.) _________________
Millega see Stalker2 üldse ehitatakse? Vaatasin eile UE5 videosid ja no kurat, hüperraali mittenõudev fotorealism on pmst kohal. Ainult kõvaketta ruumi on vaja.
See on jah Unreal 5 erinevus, et võta kasvõi suvalised säästumad assetid ja laod kokku ja on miski silmailu juba olemas. Tuli meelde Nukitsamees ja kühveldasin mingeid asseteid veits ja pilvine hdri map ning lumen teeb imet. Kui tõelised AAA artistid kasutaks seda efektiivselt siis oleks ulme graafika lausa. Stalkerile oleks Unreal 5 tipptase kui muidugi õnnestuks neil portida ja just pole liiga palju custom koodi ue4-s sees nende endi poolt. _________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
ega panuseid kuskile mujale ümbrisse tõsta ei ole...see asi kas tuleb hea, või siis fck all mingid lääne mängud pole juba aastaid enam absoluutselt mitte mingit huvi pakkunud, no üldse pole nad nagu midagi pakkunud. ainukesed mängimist väärt mängud ongi justkui viimased ajal olnud mingid metrod, witcherid ja a'la selline kraam. mingit vanema stalkeri remake'i isegi sai mänginud mitte niiväga ammu taas läbi.
saihtam, olen sinuga nõus, et stalkeri AI on olnud vaieldamatult kõige targem, mida olen üheski mängus seni näinud. samas selle baasil ka minu lootus, et võiks siis ju tulla massiivselt tark AI, no nagu mingisugune improvement ikka võrreldes sellega, mida suudeti toota juba 10+a tagasi. ega midagi muud ülierilist ei ootagi. ja minupoolest tehku see tarkus kasvõi feigilt...senikaua kui päris poole sekundiga tuvastatav ei ole, et mis script täpselt ja mis ja kuidas...mul savi. mängida peaks lihtsalt olema huvitav, vastasel juhul on mäng ikkagi selline, mis kõlbab ehk kuni 13a vanustele või midagi taolist _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Anyways, ootan ja loodan et hype mängu ära ei tapa.
No tänapäev enam seda muret pole, et open world mäng kuidagi takerdub riistvara taha a'la on küll suur maailm aga iga natukese ajatagant on vaja laadida mis selle ühtse suure maailma tunde ära rikub. Ega ju tegelt muud suurt ootagi kui, et maailm oleks detailirohke ja igalpool majades saaks kooserdada, eriti ootaks, et pääseks Prõpjati linnas töllerdama suurte a'la 9 korruseliste majade vahele ja sisse. Tegelt tänapäev kui tahtmist on pole mingi probleem tegijatel suht üks ühele toda linnna üles ehitada. Teisalt ootaks, et selles detailirohkes kohas oleks siis piisavalt teha. Ja puhtalt enda eelistusena meeldiks kui mäng oleks jookse ja kõmmuta asemel ehitatud üles rohkem nö. hiili ja säästa varusid stiilipeale. Äge oleks ju kui ikkagi kuskil kooserdavad ringi tugevad kollid kellest niisama jagu ei saa, pead möödapääsemiseks kuhugi majja ronima kuni koll ukseees laamendab ja siis kuskilt tagaaknast välja vms. Ehk siis mängule annab see kõvasti juurde kui oled ise nö. nõrga rollis ja manti pole ülearu.
Anyways, ootan ja loodan et hype mängu ära ei tapa.
No tänapäev enam seda muret pole, et open world mäng kuidagi takerdub riistvara taha a'la on küll suur maailm aga iga natukese ajatagant on vaja laadida mis selle ühtse suure maailma tunde ära rikub. Ega ju tegelt muud suurt ootagi kui, et maailm oleks detailirohke ja igalpool majades saaks kooserdada, eriti ootaks, et pääseks Prõpjati linnas töllerdama suurte a'la 9 korruseliste majade vahele ja sisse. Tegelt tänapäev kui tahtmist on pole mingi probleem tegijatel suht üks ühele toda linnna üles ehitada. Teisalt ootaks, et selles detailirohkes kohas oleks siis piisavalt teha. Ja puhtalt enda eelistusena meeldiks kui mäng oleks jookse ja kõmmuta asemel ehitatud üles rohkem nö. hiili ja säästa varusid stiilipeale. Äge oleks ju kui ikkagi kuskil kooserdavad ringi tugevad kollid kellest niisama jagu ei saa, pead möödapääsemiseks kuhugi majja ronima kuni koll ukseees laamendab ja siis kuskilt tagaaknast välja vms. Ehk siis mängule annab see kõvasti juurde kui oled ise nö. nõrga rollis ja manti pole ülearu.
Sellega olen 100% päri.
Ise ootaks varieeruvaid missioone, et ei oleks üksluine. Selline "mine kogu mulle 3 seent" stiilis asi väga ei istu. _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Mis see tähendab nft ? kas edasi lükatud või üldse ei tule siis ?
Ära muretse, see pole mängu valmimisega seotud.
NFTd on lihtsalt digitaalsed loomevigurid, millega krüptos äritsetakse. Blockchaini abil on võimalik teada, kes seda omab.
Nagu ma aru sain, siis nad tahtsid teha oksjoni ja võitja skännitakse sisse ja pannakse mängukarakteriks. _________________ Disain
Aii nahka. Ootasin juba pikalt aprilli
Päris pikalt lükati edasi ka.
See oleks olnud ideaalne kevad-suvine nokitsemine ja aasta lõpus oleks pidulikult starfieldi vastu võtnud.
Aga kuna on juba niigi pikalt oodatud, siis pigem las lihvivad veel mängu _________________ Disain
Gap, Stuudio ja mänguarendajad asuvad Ukrainas ja juhuks kui sa ei tea, siis Ukrainas käib praegu sõda, päris tõeline sõda ja erinevalt arvutimängudest, tõelist sõda nupust välja ei lülita... _________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Gap, Stuudio ja mänguarendajad asuvad Ukrainas ja juhuks kui sa ei tea, siis Ukrainas käib praegu sõda, päris tõeline sõda ja erinevalt arvutimängudest, tõelist sõda nupust välja ei lülita...
noo seda küll jah tean küll Ma lihtsalt imestan et nad ikka suudavad selle valmis teha...
Oleneb, kus arendajad on. Wiki: "Following the 2022 Russian invasion of Ukraine, the GSC paused development on S.T.A.L.K.E.R. 2. The company used social media to urge fans and game journalists to donate to the Ukrainian Armed Forces and provided special accounts for donations.[68][69] By May 2022, S.T.A.L.K.E.R. 2's development resumed after the team had been relocated to Prague, allowing them to continue working safely.[1]" _________________
Nad v6iksid teema aktualiseerida. Kes ei tahaks korraliku UKWAR temaatikaga mängu praegu mängida?! Eriti äge oleks BF1942 stiilis lipu vallutamisega. _________________ zero
486, see oleks üks igav mäng. Passid kaevikus 99% ajast. Kui lõpuks saad rünnata, on 70% su tiimist juba kahuriliha. Ning STALKERiga pole asi seotud, off-topic. _________________
Kui tuleb siukse graafikaga ja umbes samasuguse gameplay'ga nagu esimesed + mod support, siis oleks hea. Nii palju kui varasemalt gameplay'd näidatud, siis vähemalt gunplay tundub asjalik. Eks soovunelm oleks 500 ruutkilomeetrit mappi, püss kätte ja loo enda seiklused _________________
Seda arvasid kõik siin ka The Callisto Protocoli kohta. Tulemuseks mediocre saast.
Muidugi, kui mängud pole PlayStationi eksklusiivid, siis on asi a priori sitt... On ju nii? _________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Selline jüra trailer Stalker 1 olid palju paremad. Näitasid ka palju paremini mis maailmas toimub mitte nagu selles mingi 1 sek tseenid koguaeg. _________________ zero
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.