Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1108, 1109, 1110 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 23:23:25 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Ma ei saa hästi aru, mis imet need amazon prime ja netflix teevad, et nende äppidega on pildi kvaliteet on sama ribalaiuse juures mäekõrguselt üle teliast, go3 jms.


Nendega on selline varem mainitud lugu, et kuigi nad pakuvad teenust miljonitele üle maailma, neil on savi kuidas netipakkujad hakkama saavad. Video jookseb nende serverist kliendile bufferdatuna, nagu Youtube. tellid 4K striimi, laeb ja jookseb.
Livetv eestis jookseb aga samaaegselt mitmele sajatuhandele kliendile koguaeg. mitmel neist mitu telerit ja boksi.
ISP ise tv pakkujana peab ressurssi kontrollima, et kõigil oleks pilt tagatud.

Mingi aeg oli lausa arutelu, kas sisupakkujad nagu NF peaks maksma ISPdele tasu, toru koormamise eest, kuskile see jäi.

Naljakas ongi, et Telia Android boksi näitel küsib NF äpi boksi lubamise eest iga aastast kuuekohalist summat, lisaks klientide teenustasule ja lisaks ummistab ISP toru, ebareaalne. Andku see äpp ja võtku kliente ja kasutagu toru. EI

Erisus on koormus aga teisalt ka pildi kiirem edastamine, TV teenus peab kiirelt jõudma ekraanile paljudele, kui max FHD ja bitrate tv teenusele lisada, siis ei pea võrguresurss sellele vastu.
Unicast osas mis puudutab vähemust, filmid seriaalid, pole probleem.
Ehk, et LiveTV on see millega peab kalkuleerima.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 00:42:57 vasta tsitaadiga

Mis mõttes ummistab toru? kui ma olen ala 100Mbps toru ostnud, siis mis vahet seal on, mis selle piires jookseb? Netflix, Amazon, YT, Torrent, FTP ...

Parem kvaliteet sama ribalaiuse juures saab olla pakkimise vahest.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 08:38:21 vasta tsitaadiga

RassK, Pole mõtet argumenteerida kas sa ostsid toru. Kõik kasutajad ju ei rebi torrenteid ja kui see nii oleks, oleks ka kogu võrk umbes.
Hajutatud tavaline netikasutus ei tekita probleeme, kui aga kõik kasutajad korraga paneks tööle unicast tv striimid, siis korruta 500000 striimi, millised mahud peaks tuumikvõrgust ja striimeritest läbi käima. Hetkel multicast seda olukorda pehmendab.

Sama nagu kõik paneks elektrikodumasinad ja seadmed tööle, energiakollaps.
Sama nagu kõik keeraks veekraanid lahti, surve muutub olematuks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2022 09:44:27 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
RassK, Pole mõtet argumenteerida kas sa ostsid toru. Kõik kasutajad ju ei rebi torrenteid ja kui see nii oleks, oleks ka kogu võrk umbes.
Hajutatud tavaline netikasutus ei tekita probleeme, kui aga kõik kasutajad korraga paneks tööle unicast tv striimid, siis korruta 500000 striimi, millised mahud peaks tuumikvõrgust ja striimeritest läbi käima. Hetkel multicast seda olukorda pehmendab.

Sama nagu kõik paneks elektrikodumasinad ja seadmed tööle, energiakollaps.
Sama nagu kõik keeraks veekraanid lahti, surve muutub olematuks.

# Telia müüb üle - küsime raha tagasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 10:48:56 vasta tsitaadiga

Magic, Vastavalt lepingule, teeb telia soodustusi, näiteks 4G ülekoormuse korral telia võrgus. Kui ei ole võimalik kuidagi Telia poolt seda olukorda lahendada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 11:16:00 vasta tsitaadiga

Telia ja soodus, need 2 asja küll kokku ei käi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.11.2022 11:27:19 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Ma ei saa hästi aru, mis imet need amazon prime ja netflix teevad, et nende äppidega on pildi kvaliteet sama ribalaiuse juures mäekõrguselt üle teliast, go3 jms.

Maksavad korralikku palka inseneridele, kes arendavad tarkvara, võrku ja globaalset serveriparki, et tagada parimat kliendikogemust. Vs see, et maksad inimestele, kes räägivad foorumites, kui raske ikka on isegi omaenda võrgu piirides klientidele pilti koju viia, sest livetv... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.11.2022 11:35:04 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mille üle te nüüd vaidlete siin jälle. See on common sense, et ettevõte mõtleb sellele kuidas oma võrgu koormust võimalikult madalal hoida. Mis osa sellest arusaamatuks jääb? Mismoodi need Netflix ja Youtube siia puutuvad? Kui üldse, siis just nende pärast peabki vaatama kus kokku saab hoida, sest te ei taha ju et telia nende liiklust piirama hakkaks.

Uskumatu ving on viimasel ajal iga asja üle ja kõik näevad ainult enda mätta otsast asju. Mõtlemisvõime oleks nagu täiesti kadunud inimestel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.11.2022 11:55:04 vasta tsitaadiga

suht imelik oleks, kui ma Telia kliendina mõtleksin nende teenuse kasutamisel mitte enda, vaid nende mätta otsast (ehk et kuidas ma saaksin Teliale maksta võimalikult palju, samas tarbides võimalikult vähe) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 23.11.2022 12:17:20 vasta tsitaadiga

Eks see on Telia enda äririsk millele ja kuidas panustab, ja kui panustavad madalaimale ühisnimetajale tehniliselt võimalikult kärbitud telepilt võimalikult väikese internetimahuga, siis nii on, kellele ei meeldi vaadaku mujale või tehku ise paremini.
Selliselt panustamisel võib hakata kliente kaotama, kus juba täna noorem põlvkond kodumaises TV striimis kinni ei ole, nõutakse Netflixi, Apple TV-d ja Youtube kanalid trügivad juba endale ka kõrvale.

Ennem on küsimus miks ei võiks äpp olla paindlikum nii kvaliteetse sisu edastamise osas kui muus. Kui siin eespool käis läbi kuidas antenniga edastatava ja äpist tuleva pildi ajanihe on (mitme)kümnetes sekundites ehk tegelikult me enam ei räägi isegi otseedastusest rangelt võttes. Kusmaalt otseedastus üldse on enam otse, kas 1 sekund, 10s või minut hilinemist on otse ja mida see tegelikult mõjutab. Suurim otseeetri mõju tundub olevat nö otsesaated kuhu vaatajad saavad sisse helistada ja seal võiks poole minutiline hilinemine tekitada segadust, kui osa vaatajaid näeb otsemini kui teised, aga enamus muud juhud vist otseeeter ränka mõju ei avalda. Vbl mõni korrigeerib oma seinakella AK alguse järgi vms icon_biggrin.gif
Samuti nö striimi bufferdamine on vist juba kümneid aastaid vana nipp, mälu järgi kunagi ühel arvuti playeril oli isegi funktsioon, kus sai seda bufferdamise aega määrata, et kui ei taha, et poole saate pealt bufferdaks lased kohe alguses 30-60sek striimi buffrisse ja vaatad striimi ära ilma häirivate katkestusteta.
Ka pildi kvaliteeti suudavad mitmed esastajad, kasvõi YT käigult muuta, kui internet pooma hakkab, tõmbab mahamängija automaatselt kvaliteeti allapoole.
Kui tänases Telia TV äpis on variant "eelista HD" pilti, oleks ju tegelikult midagi samasuunalist võimalik.
Sedasi mõeldes on ikka narr lugu küll, kus varsti enamus müüdavatest ekraanidest on 4K, filmi-sarjatootjad jõuavad samuti järjest 4K peale aga TV pakettide pakkujad maadlevad endiselt HD ja FHD-ga ning praktikas enamus müüakse maha üldse SD-na.

Võibolla oleks ka äriliselt tark sihtida kõrgemale, sest mudaliigas püherdades võidakse lõpuks kaotada tulevast klientuuri, keda Netflixi jt pealt tagasi saada on keeruline.
Aga võimalik, et Eesti kohalik striimiturg ongi väljasurev äri ja tulevik on maailma suurte päralt, kes võivad Eesti ja jt regioonikanalid oma paketti lisada ja kohalikel ei ole enam ühtegi eelist.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2022 12:23:19 vasta tsitaadiga

No vanematel inimestel nägemine kehv, pole vahet kui udune pilt icon_lol.gif
Samas Telia kasuminumbrid võimaldaksid vabalt tõsta kvaliteeti, hinda nad nagunii ju tõstsid.
Täna sellega ei tule kaasa mingit boonust.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 12:26:29 vasta tsitaadiga

Telia viimased hinnatõusud minu jaoks:
TV pakett +1
Nett +2
Digboks +1
Ruuter +4
--------------
Kokku 8€

Vastu saanud pole nagu midagi. Pilt ikka aegajalt hakib ja ruuter hangub. icon_rolleyes.gif

Kui keegi ütleb, et 8€ kuus pole midagi siis tore, annan on konto, võib mulle 8€ sinna iga kuu kanda.
Luban, et vastu ei saa ta selle eest midagi. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 12:55:01 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
RassK, Pole mõtet argumenteerida kas sa ostsid toru. Kõik kasutajad ju ei rebi torrenteid ja kui see nii oleks, oleks ka kogu võrk umbes.
Hajutatud tavaline netikasutus ei tekita probleeme, kui aga kõik kasutajad korraga paneks tööle unicast tv striimid, siis korruta 500000 striimi, millised mahud peaks tuumikvõrgust ja striimeritest läbi käima. Hetkel multicast seda olukorda pehmendab.

Sama nagu kõik paneks elektrikodumasinad ja seadmed tööle, energiakollaps.
Sama nagu kõik keeraks veekraanid lahti, surve muutub olematuks.


Ma ei saa aru nagu, ühes teemas väidad, et selle raha eest ikka broneeritakse midagigi... nüüd siis, et on räige ülemüük icon_eek.gif icon_rolleyes.gif

Tenerife korterile sai võetud 600Mbps symmentric internet praegu alega 30€ / kuu, 12 kuud. Lähen vaatan mingi aeg kuidas seal selle kiirusega hakkama saavad.
Kui ikka 15Mbps (Netflixi järgi 4K HDR stream) kõik ummistab, siis vist on viimane aeg reaalselt ka investeerima hakata infrasse icon_confused.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 13:59:52 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, mis põhjustab TV pildi kinni jäämist (kaasa arvatud heli)? Üldiselt on aidanud kanali vahetus, kuid vahel tuleb digiboksile restart teha.
100/100 ühendus, Genexis Pure ruuter ja VIP1113 digiboks.

Viimasel kuul on see probleem tekkinud, ennem seda on nagu okei olnud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 14:02:52 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
Keegi oskab öelda, mis põhjustab TV pildi kinni jäämist (kaasa arvatud heli)? Üldiselt on aidanud kanali vahetus, kuid vahel tuleb digiboksile restart teha.
100/100 ühendus, Genexis Pure ruuter ja VIP1113 digiboks.

Viimasel kuul on see probleem tekkinud, ennem seda on nagu okei olnud.
tsiteerin end uuesti: Võta klienditoega ühendust, tehnik teeb ruuteris paar confi muudatust ja saad korda. Oli täpselt sama asi mul paar kuud, kuni lõpuks helistasin. Või oota ruuteri tarkvara uuendust, kus see confimuudatus tehniku sõnul juba sisse kirjutatud. Ma polnud ainuke klient kellel nende sõnul sama asi toimus.

Sama lehe üleval ka Genexise ja vasest juttu lisaks, kuigi sul optika kiiruste järgi.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 23.11.2022 14:21:17 vasta tsitaadiga

Helistasin siis 123 ja tehnik ütles, et kaugelt tundub kõik OK. Ruuter on mul Genexis ja see pidi väga hea olema. Soovitas proovida mõnda teist LAN pesa või siis käia esinduses ja vahetad boksa uue Arrise vastu. UUendamisest ta midagi ei teadnud. Android boksi soovitas vältida, sest see on uus ja toores veel.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 14:39:04 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Helistasin siis 123 ja tehnik ütles, et kaugelt tundub kõik OK. Ruuter on mul Genexis ja see pidi väga hea olema. Soovitas proovida mõnda teist LAN pesa või siis käia esinduses ja vahetad boksa uue Arrise vastu. UUendamisest ta midagi ei teadnud. Android boksi soovitas vältida, sest see on uus ja toores veel.


Kuidagi väga tuttav olukord. Kuna omal viga kordus ja mõlema boksiga, siis järgmise kõne järel soovitati ajaliselt fikseerida, kuna pilt hangub. Peale mitmepäevase logi edastamist tuli vastus, et tõesti on tarkvara vigane ja meil see info olemas kuid hetkel lahendus puudub. Seetõttu vahetati ruuter ümber. Minu jutt siis käis jah vaskühenduse kohta sel hilissuvel

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 23.11.2022 14:59:39 vasta tsitaadiga

Mul optiline ja ütles, et äärmisel juhul tuleb ajaliselt pildi hangumised fikseerida, kui muu ei aita ikkagi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 15:53:15 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
leits kirjutas:
Keegi oskab öelda, mis põhjustab TV pildi kinni jäämist (kaasa arvatud heli)? Üldiselt on aidanud kanali vahetus, kuid vahel tuleb digiboksile restart teha.
100/100 ühendus, Genexis Pure ruuter ja VIP1113 digiboks.

Viimasel kuul on see probleem tekkinud, ennem seda on nagu okei olnud.
tsiteerin end uuesti: Võta klienditoega ühendust, tehnik teeb ruuteris paar confi muudatust ja saad korda. Oli täpselt sama asi mul paar kuud, kuni lõpuks helistasin. Või oota ruuteri tarkvara uuendust, kus see confimuudatus tehniku sõnul juba sisse kirjutatud. Ma polnud ainuke klient kellel nende sõnul sama asi toimus.

Sama lehe üleval ka Genexise ja vasest juttu lisaks, kuigi sul optika kiiruste järgi.


Okei, tänud info eest. Klienditugi määris uue VIP5305 pähe ja eks homme saab sellega edasi katsetada. Korterisse tuleb tõesti optika ning ruuteri ja liini osas pidi kõik väidetavalt korras olema.
Eile sai korra 65 OLED Philipsi Android taga ka Telia äppi proovitud, kuid see veel kasutama ei kutsu. Pilt oli võrreldes digiboksiga päris õudsa kvaliteetidga.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2022 16:03:45 vasta tsitaadiga

Mul Pure otsas VIP5305 mitu tk ja kõik toimib thumbs_up.gif

leits kirjutas:
Eile sai korra 65 OLED Philipsi Android taga ka Telia äppi proovitud, kuid see veel kasutama ei kutsu. Pilt oli võrreldes digiboksiga päris õudsa kvaliteetidga.

oi oi nagu vihakõne icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 18:49:41 vasta tsitaadiga

Lühidalt, ärgem jutust paanikat tehke, Telia võrguresurss ei saa küll otsa, laiendatakse vastavalt vajadusele, lihtsalt võtame mõistusega, 100Gbit/s ei ole vaja igaühele ukse taha tuua, Port maksab ja mitte vähe, pärast tühja loksub pole kasu kellelegi.

TV küsimuse osas siis motorola ja vip1113 on EndOfLife.
tänased aktiivselt pakutavad boksid on ViP5305 ja ViP4302 ning Android
esmalt esimesed ja kui on tõesti näppimise huvi ja vajadus, siis wifiga android. Viimasega on arendus parendus käimas ja igaühele restartimine ei sobi.

Lahendab ehk ka eelmainitud rikke.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 19:12:29 vasta tsitaadiga

Mis vahet sellel on, kas loksub tühja või mitte. Kui klient seda rendib, siis suva ju.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.11.2022 19:15:13 vasta tsitaadiga

no tundub et ei ole suva, Telias teatakse paremini, mida sul tegelikult vaja on... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 20:03:04 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Lühidalt, ärgem jutust paanikat tehke, Telia võrguresurss ei saa küll otsa, laiendatakse vastavalt vajadusele, lihtsalt võtame mõistusega, 100Gbit/s ei ole vaja igaühele ukse taha tuua, Port maksab ja mitte vähe, pärast tühja loksub pole kasu kellelegi.

TV küsimuse osas siis motorola ja vip1113 on EndOfLife.
tänased aktiivselt pakutavad boksid on ViP5305 ja ViP4302 ning Android
esmalt esimesed ja kui on tõesti näppimise huvi ja vajadus, siis wifiga android. Viimasega on arendus parendus käimas ja igaühele restartimine ei sobi.

Lahendab ehk ka eelmainitud rikke.


Motorola kohta tõesti vist on mingid kirjad laiali läinud, et sellega enam ei tööta. Samas kui VIP1113'ga peaks asi siiski töötama, kuid siiski ei tööta? Miks mina kui klient pean uue seadme ostma kui probleem on siiski teenusepakkuja poolne?
Lisaks see rendi teema on täiesti debiilne. Olles ostnud kõik seadmed alati välja, siis nüüd tehti vist kuu tasuta soodustust, et saaks uut "seadet" tundma õppida.

Androidi äppi ma ei hakka isegi üldse kommenteerima, täielik porno. Miks üldse seda sellisel kujul teha, arusaamatu. Vägisi kisub Elisat proovima, kuigi ilmselt sealt ka midagi paremat tulemas pole.
Olles üldiselt suhteliselt rahul Telia teenustega siiani Peetris olnud, siis viimasel ajal tekib küll tunne, et mille eest ma maksan. Ainult probleemid probleemide otsa.


viimati muutis leits 23.11.2022 20:55:32, muudetud 11 korda
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 20:05:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mis vahet sellel on, kas loksub tühja või mitte. Kui klient seda rendib, siis suva ju.

Ilmselt on küsimus selles, et kui kallilt rendib. Kui ehitada kogu võrk (elektrivõrk, sidevõrk, misiganes - vahet pole) välja nii, et samaaegsustegur = 1, siis võib eeldada, et kukrut tuleb rohkem kergendada.

See oli nüüd lihtsalt võhiku arvamus.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 20:45:07 vasta tsitaadiga

Kahtlane. Teistes riikides olemas kõigile ja odavam, aga siin ei ole.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 22:35:05 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
indrpo kirjutas:
Lühidalt, ärgem jutust paanikat tehke, Telia võrguresurss ei saa küll otsa, laiendatakse vastavalt vajadusele, lihtsalt võtame mõistusega, 100Gbit/s ei ole vaja igaühele ukse taha tuua, Port maksab ja mitte vähe, pärast tühja loksub pole kasu kellelegi.

TV küsimuse osas siis motorola ja vip1113 on EndOfLife.
tänased aktiivselt pakutavad boksid on ViP5305 ja ViP4302 ning Android
esmalt esimesed ja kui on tõesti näppimise huvi ja vajadus, siis wifiga android. Viimasega on arendus parendus käimas ja igaühele restartimine ei sobi.

Lahendab ehk ka eelmainitud rikke.


Motorola kohta tõesti vist on mingid kirjad laiali läinud, et sellega enam ei tööta. Samas kui VIP1113'ga peaks asi siiski töötama, kuid siiski ei tööta? Miks mina kui klient pean uue seadme ostma kui probleem on siiski teenusepakkuja poolne?
Lisaks see rendi teema on täiesti debiilne. Olles ostnud kõik seadmed alati välja, siis nüüd tehti vist kuu tasuta soodustust, et saaks uut "seadet" tundma õppida.

Androidi äppi ma ei hakka isegi üldse kommenteerima, täielik porno. Miks üldse seda sellisel kujul teha, arusaamatu. Vägisi kisub Elisat proovima, kuigi ilmselt sealt ka midagi paremat tulemas pole.
Olles üldiselt suhteliselt rahul Telia teenustega siiani Peetris olnud, siis viimasel ajal tekib küll tunne, et mille eest ma maksan. Ainult probleemid probleemide otsa.


Probleemid on lahendamiseks. Pane optika otsa Inteno või Genexis, Arrise 5305, pole mingeid probleeme.
Üksikud muud probleemid teiste seadmetega ei esine 100% ja need üksikud on lahendatavad.

VIP1113 EOL ei tähenda et see ei töötaks, töötab veel edasi kuni juhtub aeg, nagu motorolaga, lihtsalt ei saa edasi töötada. EOL tähendab seda, et seadme tugi on lõppenud aga käib edasi kuni käib.
Osta seade välja kasuta 10 aastat ja siis see aeg otsa saab. Motorolasid ostsid vist üldse vähesed, saadi 3 aastat tasuta lepinguga, edasisi seadmeid ka enamasti renditi, mõni siiski arvas, et on kasulik osta, võimalik et oligi, sai kasutada rohkem kui renditasu oleks sama aja eest olnud. Igal juhul kunagi see seadme aeg otsa saab, sellega on kõik arvestanud.

Elisa osas jah, olen isegi ju katsetanud, boksi, äppi. Nende teemast leiad vastused, ma ei kommenteeri icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2tsss
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 23:26:47 vasta tsitaadiga

Võtsin täna selle uue Android Boxi ja kohe sellega seoses üks küsimus.
Arrise puhul, kui TV välja lülitada, siis Box jääb sisselülitatuks, aga Android Box puhul lülitab ka Android Box välja, kui TV välja lülitada (vahet pole, kumma puldiga - kas teleri enda või boxi puldiga).
Box laeb end ka üsna kaua üles, kui olen TV välja lülitanud.
Kui Box eraldi välja lülitada ja siis uuesti sisse, laeb kiiresti.

_________________
Ei tee ettemaksu ID-kaardiga autentimata kasutajatele!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 23:52:39 vasta tsitaadiga

k2tsss, Ja küsimus on? kui boksis on cec seadete all lubatud toite juhtimine, siis nii ka boks käitub. minumeelest on iga boksi õige säte, et kui ekraan kinni, boks ka kinni aga loomulikult saad seda boksi seadete cec häälestuses muuta sobivaks.

ja spordi vaatajad, kuna jalgpall on käimas siis android boksiga testisin ära, kaabliga multicast ja wifiga hls, minul pall ekraanil ei hakkinud. seega pilt igati korrektne. kaadreid lugeda ei õnnestunud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 00:27:19 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
k2tsss, Ja küsimus on? kui boksis on cec seadete all lubatud toite juhtimine, siis nii ka boks käitub. minumeelest on iga boksi õige säte, et kui ekraan kinni, boks ka kinni aga loomulikult saad seda boksi seadete cec häälestuses muuta sobivaks.

ja spordi vaatajad, kuna jalgpall on käimas siis android boksiga testisin ära, kaabliga multicast ja wifiga hls, minul pall ekraanil ei hakkinud. seega pilt igati korrektne. kaadreid lugeda ei õnnestunud. thumbs_up.gif


Tõsi, minu niiöelda suurim hirm ei saanud tõeks, pall ei haki, Shield'iga siis.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 04:42:53 vasta tsitaadiga

Täna oli Arrise Boxile uus stiil tulnud. Pidi olema hea vaegnägijatele hea. Tundub et font on väiksem kui enne. Tahaks suuremat fonti. Seadete alt ei leidnud ka seda fondi muutmist.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 25.11.2022 13:18:16 vasta tsitaadiga

Mis uus stiil? Kõik vanaviisi mul.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 13:25:39 vasta tsitaadiga

Karlsson, seaded->tehnilised seaded->teksti suurus.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2022 19:22:05 vasta tsitaadiga

Ümmargusele arrisele tuli uus kujundus juba novembri alguse poole. Võimalik, et mingite gruppida kaupa uuendatakse.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 22:36:13 vasta tsitaadiga

Tuleb sama nagu droid äpil. järk järgult.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 00:46:00 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Karlsson, seaded->tehnilised seaded->teksti suurus.

Tänan. Koba peale leidsin ise ka.

Panin suurima fondi, aga see ikka selline keskmiselt väike.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 01:02:28 vasta tsitaadiga

Tehke pilti sellest uuest kujundusest.

Paar päeva tagasi sticki peal näppisin äppi siis tundus küll sama mis arrise peale.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 13:52:08 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas see genexis vms ruuter on pigem parem või halvem kui technicolor? Praegu kasutusel see technicolor, aga probleemid on tekkinud, küll kärvab wifi maha ja siis ei anna suvalistel päevadel lauaarvutile üle kaabli ip’d, samas telekas ja digiboks saavad samal hetkel ilusti oma ip kätte. Algul neid jamasid ei olnud, aga viimase paari kuu jooksul olen pidanud ruuterit restartima paar korda nädalas ja ma pole küll 100% kindel, aga pigem arvan, et asi ei ole lauaraalis endas. Kuna tegu rendiseadmega, siis mõtlen, kas tasuks tagasi viia neile, ei viitsi seda risu podevalt restartida. Vabndan kui post on vales teemas.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 15:00:03 vasta tsitaadiga

Hetkel soovitaks Genexist. TC ruuteri tarkvarauuendus millalgi tuleb, lahendab mõnes võrgus tekkinud anomaaliad.
Aga jah, vale teema icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 18:58:38 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Tuleb sama nagu droid äpil. järk järgult.
Loodan, et mitte kõike ei võeta üle. See droidi salvestuste vaatamine sisuleidjas on ikka uskumatu kräpp. Sellega pole võimalik aru saada, mis vaadatud ja mis vaatamata. Tahaks seda geeniust näha, kes selle jura välja mõtles. Ilmselt sama tüüp, kes numbriteta puldi välja mõtles.

Droidi boks anti 3 kuuks tasuta, sest Motorola lõpetas töö. Oleks pidanud tavalise digiboksi 6 kuuks tasuta võtma. Vahetasin ümber, kahjuks enam digiboksi tasuta ei antud, aga pole hullu, vähemalt asjad toimivad.

2 nädalat katsetasin, sellle aja jooksul 3 korda jooksis asi lihtsalt kinni. Aitas vaid toite eemaldamine boksilt. Pildi kohapealt ei saa kurt. Pikemal kasutamisel hakkas boks korralikult uimama. Üks viga oli veel, selle droidiga ei olnud võimalik soome kanaleid subtiitritega järele vaadata. No ei tulnud need supakad ette. Youtube ja chromecast toimisid väga hästi.

Üks põhjus, mis seda boksi tahtsin võtta oli see, et saaks Viaplayst vutti vaadata. Kahjuks Viaplay seda boksi ei toeta ja otse pole sellega võimalik sporti vaadata. Kõike muuda sai vaadata ja isegi vutti sai järele vaadata, ainult mitte otse. Lasin telefonist läbu chromecasti, siis kõik toimis. Aga see ei ole muidugi Telia viga, lihtsalt nii on.

Aga Arrise digiboksi uus kujundus ja uuendused on väga hea edasiminek. Salvestused hakkavad nüüd ikka õigel ajal mängima. Enne näiteks soome kanalid ei alanud kunagi õigel ajal. Ja kui jätsid soome kanalil vaatamise pooleli, siis pidid hiljem ise asja õigesse kohta kerima, sest automaatselt see lihtsalt ei toiminud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 20:00:01 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
indrpo kirjutas:
Tuleb sama nagu droid äpil. järk järgult.
Loodan, et mitte kõike ei võeta üle. See droidi salvestuste vaatamine sisuleidjas on ikka uskumatu kräpp. Sellega pole võimalik aru saada, mis vaadatud ja mis vaatamata. Tahaks seda geeniust näha, kes selle jura välja mõtles. Ilmselt sama tüüp, kes numbriteta puldi välja mõtles.

Droidi boks anti 3 kuuks tasuta, sest Motorola lõpetas töö. Oleks pidanud tavalise digiboksi 6 kuuks tasuta võtma. Vahetasin ümber, kahjuks enam digiboksi tasuta ei antud, aga pole hullu, vähemalt asjad toimivad.

2 nädalat katsetasin, sellle aja jooksul 3 korda jooksis asi lihtsalt kinni. Aitas vaid toite eemaldamine boksilt. Pildi kohapealt ei saa kurt. Pikemal kasutamisel hakkas boks korralikult uimama. Üks viga oli veel, selle droidiga ei olnud võimalik soome kanaleid subtiitritega järele vaadata. No ei tulnud need supakad ette. Youtube ja chromecast toimisid väga hästi.

Üks põhjus, mis seda boksi tahtsin võtta oli see, et saaks Viaplayst vutti vaadata. Kahjuks Viaplay seda boksi ei toeta ja otse pole sellega võimalik sporti vaadata. Kõike muuda sai vaadata ja isegi vutti sai järele vaadata, ainult mitte otse. Lasin telefonist läbu chromecasti, siis kõik toimis. Aga see ei ole muidugi Telia viga, lihtsalt nii on.

Aga Arrise digiboksi uus kujundus ja uuendused on väga hea edasiminek. Salvestused hakkavad nüüd ikka õigel ajal mängima. Enne näiteks soome kanalid ei alanud kunagi õigel ajal. Ja kui jätsid soome kanalil vaatamise pooleli, siis pidid hiljem ise asja õigesse kohta kerima, sest automaatselt see lihtsalt ei toiminud.


Viaplay ei tööta Android versiooniga 11, Xiaomi 4K stickil on sama jama peale sügisel tehtud Viaplay api uuendusi, Vanemate Viaplay versioonide ja vanemate android seadmetega on ok.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 26.11.2022 21:05:11 vasta tsitaadiga

Seoses jalka mm-iga hakkab järelvaatamise pisipiltidega kerimise absurd eriti hästi silma. Seda on veel mitmed inimesed vestlustes maininud.
Mul pole aega kõiki mänge otse vaadata, õhtuti üritan väravad ära vaadata. 2 mängu on ETV1-s kus veel täis ekraanil kerimine ja väga hästi on max kiirusel kerimisel näha skoori muutus ja saab kohe tagasi liikuda et väravat vaadata. ETV2-s pisipiltidega kerimine ja proovige sealt skoori muutus välja lugeda thumbs_down.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 21:29:46 vasta tsitaadiga

No ja endiselt mulle väga meeldib pisipiltidega kerimine, saab parema ülevaate toimuvast.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 27.11.2022 11:22:42 vasta tsitaadiga

Sa vaatad 113" ekraanilt, nagu projektori teemas mainisid? Keskmine telekas on miski 55" heal juhul.
Ma saan aru kui see uus HLS tehnoloogia ei võimalda tõesti teistsugust lahendust. Aga sellest ei suuda ma aru saada, kuidas kellelegi praegune pisipiltidega lahendus väga meeldida saab icon_biggrin.gif
Pisipilti saaks vabalt ka suuremas formaadis kuvada, kui ülevaade oluline
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 27.11.2022 11:40:13 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas see genexis vms ruuter on pigem parem või halvem kui technicolor? Praegu kasutusel see technicolor, aga probleemid on tekkinud, küll kärvab wifi maha ja siis ei anna suvalistel päevadel lauaarvutile üle kaabli ip’d, samas telekas ja digiboks saavad samal hetkel ilusti oma ip kätte. Algul neid jamasid ei olnud, aga viimase paari kuu jooksul olen pidanud ruuterit restartima paar korda nädalas ja ma pole küll 100% kindel, aga pigem arvan, et asi ei ole lauaraalis endas. Kuna tegu rendiseadmega, siis mõtlen, kas tasuks tagasi viia neile, ei viitsi seda risu podevalt restartida. Vabndan kui post on vales teemas.

Olen sama küna ees, võtsin veebruaris uue rendika technicolor x2 ja kurat see pas* ei tööta. 5ghz wifi keelasin ära sain vähemalt oma lauaarvutile (enam vähem) stabiilse ühenduse (Varem oli nii, et 2x õhtu jooksul lihtsalt ühendas võrgust lahti) aga teise sülekasse lihtsalt ei ühenda ja kõik. Ükskord üritasin 5x ei miskit ja teinekord läheb juba teise korraga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.11.2022 12:06:35 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_lol.gif
Just hea WiFi tõttu ju seda vahetust vs pure promoti
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 12:10:05 vasta tsitaadiga

Minule öeldi klienditeeninduses küll, et kui WiFi kodumajapidamises kasutust ei leia, võta X2, see on odavam.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 13:45:02 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Sa vaatad 113" ekraanilt, nagu projektori teemas mainisid? Keskmine telekas on miski 55" heal juhul.
Ma saan aru kui see uus HLS tehnoloogia ei võimalda tõesti teistsugust lahendust. Aga sellest ei suuda ma aru saada, kuidas kellelegi praegune pisipiltidega lahendus väga meeldida saab icon_biggrin.gif
Pisipilti saaks vabalt ka suuremas formaadis kuvada, kui ülevaade oluline


113'' jah mu niiöelda "mancave"'is. Elutoas on 55'' ja ka seal meeldib mulle see pisipiltidega. Jalka seisu sealt muidugi välja ei loe aga reklaamipause edasi kerides saab küll täpselt kerimist ajastada, millal saade jätkub. Sellepärast meeldibki.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.11.2022 14:48:46 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Minule öeldi klienditeeninduses küll, et kui WiFi kodumajapidamises kasutust ei leia, võta X2, see on odavam.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Aina kummalisem...ju siis sellelt seadmelt ka neile kasum suurem.
//
krt, telia ühendus läägib thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 14:57:04 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
est4ever kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas see genexis vms ruuter on pigem parem või halvem kui technicolor? Praegu kasutusel see technicolor, aga probleemid on tekkinud, küll kärvab wifi maha ja siis ei anna suvalistel päevadel lauaarvutile üle kaabli ip’d, samas telekas ja digiboks saavad samal hetkel ilusti oma ip kätte. Algul neid jamasid ei olnud, aga viimase paari kuu jooksul olen pidanud ruuterit restartima paar korda nädalas ja ma pole küll 100% kindel, aga pigem arvan, et asi ei ole lauaraalis endas. Kuna tegu rendiseadmega, siis mõtlen, kas tasuks tagasi viia neile, ei viitsi seda risu podevalt restartida. Vabndan kui post on vales teemas.

Olen sama küna ees, võtsin veebruaris uue rendika technicolor x2 ja kurat see pas* ei tööta. 5ghz wifi keelasin ära sain vähemalt oma lauaarvutile (enam vähem) stabiilse ühenduse (Varem oli nii, et 2x õhtu jooksul lihtsalt ühendas võrgust lahti) aga teise sülekasse lihtsalt ei ühenda ja kõik. Ükskord üritasin 5x ei miskit ja teinekord läheb juba teise korraga.


Rohkem seadmeid siis tasub käsitsi ip-d anda.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1108, 1109, 1110 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.