Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1107, 1108, 1109 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 17:11:11 vasta tsitaadiga

Teoorias on ju imelihtne i-st p teha nii et fps ega staatiline pilt ei kannataks. Kaks järjestkust poolkaadrit kokku liita saame kõik read kätte ja kammi vältimiseks tuleb nad kokku blurrida. Ja seda teha kõigi poolkaadri vahetustega st 50 korda sekundis mitte paarikaupa et ühe "kaadri" kleebid kokku ja siis vahepeal sülitad lakke. Vaid liidad kokku ka eelmise kaadri paaris ja järgmise paaritud read. Tulemus on liikuvate osade udustamine ja seisvate teravus ja liikuvus jääb alles, midagi interpoleerima ei pea. Kui seda viimast mitte teha siis saamegi 25fps slidshow sest osa infost on lihtsalt prügikastis.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 00:14:39 vasta tsitaadiga

elukaz võttis asja suht hästi kokku, mõtlesin just kas viitsin pikemat vastust hakata kirjutama. Kui teemat veel lahata, siis mulle tundub et osad eesti "montijad'' jäävad ka sellega hätta vahel, eriti paistab see hakkimine silma drooniga filmitud kaadrite puhul. Arhiivist välja võetud interlaced contenti pole vist mõtet mainidagi. Õnneks on ka erandeid.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 00:16:24 vasta tsitaadiga

Kes tahab võib striimi võtta ja vlcga katsetada deinterlace, 7-8 erinevat valikut vist oli.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 17.11.2022 12:52:02 vasta tsitaadiga

Kas kõigil on täna jälle äpp aeglane? Vahepeal toimis nagu veatult vähemalt nädal aega, aga täna ketrab jälle mitu korda enne kui pildi ette saab ja sisuleidja menüüd on ka masendavalt aeglased jälle.

Mul vahepeal oli tegelt üks Shield TV teises toas ja seega ka teises ruuteri augus. Eile õhtul panin selle oma kohale tagasi ja seega on 2 seadet nüüd jälle ühe ruuteri augu taga (switch vahel). Ma ei mäleta kas probleem kadus ka täpselt siis kui ma ühe seadme ära liigutasin, aga ajaliselt klapib vist see ka. Ma ei tea kas see on nüüd kokkusattumus või ei meeldi neile sama ruuteri augu küljes olemine?

Ruuter on Inteno DG400P
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 17.11.2022 13:15:37 vasta tsitaadiga

Väga aeglane oli täna hommikul. Samas läbi boksi go3 töötas väga hästi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivarl
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 17.11.2022 16:14:08 vasta tsitaadiga

ei tea, kas android TV-le loodud TV äppide sisu taasesitamise kvaliteedil on mingi piir ees, millest edasi polegi võimalik paremaks minna või on:
- äpi koodi kirjutajad hoidnud oma kulusid kokku ja jätnud midagi midagi olulist lahendamata/tegemata
- äpi tellijad soovinudki saada edastatavale sisule säästulahendusele sarnanevat kvaliteeti, et ohjata sisu edastamise kulusid
Katsetasin Telia TV, Elisa Elamuse ja GO3 android TV äppe MI TV stick 4K-l, MI TV box S-il ja Fire TV Cube’l (eelviimane gen). Kõigi nende äppide puhul oli nii pilt suht kole kui heli midagi mõminaräpi laadset. Olukord pöördus aga kardinaalselt, kui kasutasin Samsungi telekas asuvaid GO3 ja Elisa Elamuse äppe (Tizen). Sain visuaalse kinnituse sellest, et tegemist on ikkagi tehniliselt korras värvi-televiisoriga, pilt oli puhas, selge ja sügav. Edastatav heli oli nüansirohke, see muutus kodukino kõlarites varasemaga võrreldes palju ruumilesemaks (resssiiver+ Polk Audio kõlarite ring). Tõsi, esines ka üks ebameeldiv kaasnev asi - valitav kanal ei käivitu kohe, see avaneb minu telekas ca 5 sekundilise viivitusega.
Kaalun praegu üsna tõsiselt Telia TV-st loobumist, kuna teleka Tizeni äpis edastatava sisu kvaliteet on mäekõrguselt üle Android TV kaudu pakutavast. Pakutava sisu enda parema sobivuse tõttu liiguksin edasi pigem GO3-e kui Elisasse.
Pika jutu kokkuvõttev küsimus - kas meil siin ei olegi Android TV-st võimalik saada kvaliteetset TV pilti ja heli?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2022 09:14:56 vasta tsitaadiga

aivarl, on võimalik, vaata mingit lokaalset sisu.
Probleem pole OS’is, vad edastatavas materjalis.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2022 09:58:57 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
RassK kirjutas:
devilman, vastupidi 1080i on poolkaader 1080p'st, ehk kulub 2 kaadrit et toota tervik. Ehk 1080i@50fps => 1080p@25fps. Lisaks ka siis pole tegu täpselt 1080p kvaliteediga, vaja veel tekkinud nihked kaadri sektorites parandada.

Oleme täpsed, 1080i50 on poolkaader 1080p50-st. Siin kiputakse ära unustama seda, mis on algselt olnud selle i põhjus - saavutada väiksema ülekantava andmehulgaga suurem (näiv) kaadrisagedus ja seeläbi sujuvam pilt. Kui telekas on suuteline sisse võtma p50 pilti, siis loomulikult on mõttekam sissetulev i50 interpoleerida kohe üles p50 peale, sellest p25 tegemine oleks kvaliteedi allalaskmine, sest sellega viskame me ju osa infot minema.

Nii palju häid teoorias tugevaid spetse, et lust kaeda. Reaalsuses ei lõika ega kleebi keegi kaadreid vaid ehitab nii serveri kui kliendi poolelel saadaolevate API-de peale teenust koos toimimiseks vajalike lisadega. Kes vähegi tarkvaraarendusega tegelenud, teab kuidas ühel komponendil on ühed nõudmised ja puudused, teisel teised, kolmas on igati komm, aga ei käi stabiilselt jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2022 10:55:50 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
pppd kirjutas:
RassK kirjutas:
devilman, vastupidi 1080i on poolkaader 1080p'st, ehk kulub 2 kaadrit et toota tervik. Ehk 1080i@50fps => 1080p@25fps. Lisaks ka siis pole tegu täpselt 1080p kvaliteediga, vaja veel tekkinud nihked kaadri sektorites parandada.

Oleme täpsed, 1080i50 on poolkaader 1080p50-st. Siin kiputakse ära unustama seda, mis on algselt olnud selle i põhjus - saavutada väiksema ülekantava andmehulgaga suurem (näiv) kaadrisagedus ja seeläbi sujuvam pilt. Kui telekas on suuteline sisse võtma p50 pilti, siis loomulikult on mõttekam sissetulev i50 interpoleerida kohe üles p50 peale, sellest p25 tegemine oleks kvaliteedi allalaskmine, sest sellega viskame me ju osa infot minema.

Nii palju häid teoorias tugevaid spetse, et lust kaeda. Reaalsuses ei lõika ega kleebi keegi kaadreid vaid ehitab nii serveri kui kliendi poolelel saadaolevate API-de peale teenust koos toimimiseks vajalike lisadega. Kes vähegi tarkvaraarendusega tegelenud, teab kuidas ühel komponendil on ühed nõudmised ja puudused, teisel teised, kolmas on igati komm, aga ei käi stabiilselt jne.


Vist ei saanud ikka teemale pihta? Reaalsuses lõigatakse ja kleebitakse kaadreid loomulikult 3rd party software poolt, selles pole keegi kahelnud. Oli lihtne küsimus, kui source on 50i, siis millises kvaliteedis jõuab pilt kliendini.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021




sõnum 18.11.2022 11:10:39 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:

Vist ei saanud ikka teemale pihta? Reaalsuses lõigatakse ja kleebitakse kaadreid loomulikult 3rd party software poolt, selles pole keegi kahelnud. Oli lihtne küsimus, kui source on 50i, siis millises kvaliteedis jõuab pilt kliendini.


Kuna siin kõik targad koos, siis üks üldse mitte oluline, aga siiski natuke teemasse puutuv küsimus:
Ma olen alati arvanud, et see deinterlace tehakse selliste karpide korral GPU rauas? Või mitte?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2022 11:24:02 vasta tsitaadiga

jh_, ilmselt tehakse.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2022 11:30:43 vasta tsitaadiga

jh_, ega seda ei olegi keegi siin vist kinnitanud. Teoreetiliselt võid seda tõesti kasvõi mobiili GPU'ga teha. Teisest küljest, mida paremat pilti tahad, seda võimekam seade peab olema.

Puhtalt lamp pakkumine, aga ma ütleks, et parima tulemuse / kvaliteedi saab kui võimsa serveri poolt eelprotsessitakse eelnevalt ära, siis lõppseade ei pea omama ka niisuurt arvutusvõimsust, mistõttu saab jälle odavam olla.
Telial vist teevad need karbid nagunii upscale'i, seega teoreetiline võimekus deinterlace jaoks on ka olemas.

Kahjuks dev blogi ei ole Telial, et näha veidike karu kõhtu. Isegi kui seadme specist tuleb võimekus välja, ei tähenda, et soft seda kasutaks (kasvõi erinevate kokkusobimatuste tõttu).
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 20.11.2022 18:33:49 vasta tsitaadiga

AndoidTV ja Inspira+: seriaal "Sassis" S2E1- no ei tule pilti ega häält. Telefonis ja tahvlis töötab. S2E2 töötab.
Indrpo, proovi ka, kas sul ok.
Ei taha enne 123 lamenti lüüa kui asi pole kindel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2022 18:47:48 vasta tsitaadiga

Sama siin, litriga mängib, androidiga pime, samas kerimisel pisipilt jookseb.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2022 19:11:16 vasta tsitaadiga

edastasin. sama siin.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 20.11.2022 19:44:41 vasta tsitaadiga

Aitäh Teile! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2022 20:00:48 vasta tsitaadiga

Viimsi grupis Facebookis uuriti, et kuda Telia TV töötab, et olevat kaks päeva kerinud ja töötab pausidega. Endal Pirital on ka Shield kahtlaselt kaua kerinud.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2022 20:53:19 vasta tsitaadiga

mul lampi kadus ühes telekas pilt ära. ütleb et ühendust pole. sai resatud nii ruuterit kui digiboksi aga ei midagi, võrgu kaablid on kenasti pesas. homme kontrollin korra testriga kaablit. jäi silma, et ruuteri taga põleb roheline tuli, aga kollane mitte. tähendab see võrgukaabli viga?
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2022 21:07:29 vasta tsitaadiga

Tõsta boksid ka ümber.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.11.2022 22:44:39 vasta tsitaadiga

Esmalt võiks ringi tõsta teisega jah. Samas see link ju neil nii niru, et ka kõige kehvema kaabliga saab pildi ette
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2022 10:55:45 vasta tsitaadiga

digiboks on otsad andnud, vahetasin neid omavahel
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 21.11.2022 12:11:20 vasta tsitaadiga

ma viin litri asemel selle android boxi tagasi. Mitu päeva lihtsalt keris, mõnikord tuli isegi pilt ette. Kõik muud android asjad töötavad sel.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.11.2022 12:40:39 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Tundub, et see android saab uueks vihaallikaks
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 21.11.2022 13:11:12 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
icon_lol.gif
Tundub, et see android saab uueks vihaallikaks

Ma siiralt loodan, et ei saa. See äpp on parim asi mis Telia teinud on, väga mugav on kui saab kõike ühe puldiga ja ühes kiires seadmes kasutada. Nvidia Shield TV peal ja Telia optika otsas on toiminud ka suht veatult kui välja arvata need mõned korrad kus äpp aeglaseks on jäänud, aga sellele on ka lihtne lahendus olemas, "Force stop" äpp ja toimib jälle. Kusjuures ma tõstsin kõik 3 Shield TV seadet Telia ruuteri erinevate aukude otsa ja peale seda pole enam ükski aeglaseks jäänud... Kokkusattumus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.11.2022 13:12:23 vasta tsitaadiga

mul on tunne, et jutt käis Telia androidi boksist, mitte äpist
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 21.11.2022 13:17:43 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
mul on tunne, et jutt käis Telia androidi boksist, mitte äpist

Ma pole veendunud, et seal otsustajate jaoks vahet on. Kui nad oma Android karbist loobuvad, siis loobuvad ilmselt ka äpist. See, et odava android karbiga head kasutajakogemust pakkuda ei ole võimalik, oli muidugi ette teada. Ja loomulikult on selles jälle Android süüdi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 13:34:07 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Magic kirjutas:
icon_lol.gif
Tundub, et see android saab uueks vihaallikaks

Ma siiralt loodan, et ei saa. See äpp on parim asi mis Telia teinud on, väga mugav on kui saab kõike ühe puldiga ja ühes kiires seadmes kasutada. Nvidia Shield TV peal ja Telia optika otsas on toiminud ka suht veatult kui välja arvata need mõned korrad kus äpp aeglaseks on jäänud, aga sellele on ka lihtne lahendus olemas, "Force stop" äpp ja toimib jälle. Kusjuures ma tõstsin kõik 3 Shield TV seadet Telia ruuteri erinevate aukude otsa ja peale seda pole enam ükski aeglaseks jäänud... Kokkusattumus?


Viskad selle ruuteri ka välja, siis ilmselt paraneb viimanegi jama icon_biggrin.gif
Äpp töötab ülimalt hästi Shield TV pro taga, nüüd korjab streami uuesti taha ka ilusti kui backgroundi vedelema on jäänud. Ilmselt ka HD puhverdamise tõttu on see ka ainult viimane aeglane koht.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 13:34:38 vasta tsitaadiga

Boxil endal pole häda midagi, üle keskmise riistvara, äpp vajaks veidi tuunimist.
Eks kui see nüüd laiemalt kasutusel siis tuleb ka piirsituatsioone rohkem välja.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 14:07:49 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Viimsi grupis Facebookis uuriti, et kuda Telia TV töötab, et olevat kaks päeva kerinud ja töötab pausidega. Endal Pirital on ka Shield kahtlaselt kaua kerinud.


Sama siin. Umbes nädal tagasi pidi äpi maha laskma ja uuesti installima. Nüüd hakkasid need pausi jamad ja ei taha avamisel alati käima minna. Miskise uuendusega on vist midagi tuksi keeratud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 21.11.2022 14:08:30 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
See, et odava android karbiga head kasutajakogemust pakkuda ei ole võimalik, oli muidugi ette teada. Ja loomulikult on selles jälle Android süüdi.

Noeitea, ei ütleks et 140€ väga odav oleks. Selle raha eest on alternatiivset valikut küll turul
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.11.2022 14:45:29 vasta tsitaadiga

Shield on arukam valik nii või naa selle Telia hinna eest. Telia soovib selle boxi pealt ka korralikult teenida.
Apollo maksis 60 midagi... see lisamälu ja ramm ei anna midagi juurde tavalisele telekavaatajale
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 15:17:52 vasta tsitaadiga

Üritasin oma Android 9 peale jooksvasse SONY televiisorisse Telia Appi saada, aga ei pakuta kuskil. Kuidas seda proovida saab?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 16:05:49 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Üritasin oma Android 9 peale jooksvasse SONY televiisorisse Telia Appi saada, aga ei pakuta kuskil. Kuidas seda proovida saab?


Pead eraldi APK hankima ala kuskilt mirrorist. Laed selle alla, viid telekasse ja käivitad sealt.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 16:22:41 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Üritasin oma Android 9 peale jooksvasse SONY televiisorisse Telia Appi saada, aga ei pakuta kuskil. Kuidas seda proovida saab?


Pead eraldi APK hankima ala kuskilt mirrorist. Laed selle alla, viid telekasse ja käivitad sealt.


Aga miks? Play Stores on Telia TV äpp saadaval kui Play Store regiooniks on määratud Eesti. Android 9 on toetatud versioon.

RassK võid ka veebist installi peale saata -> https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.telia.teliatv -> Installi rohkematesse seadmetesse -> Vali seade -> Installi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 16:33:38 vasta tsitaadiga

Inspiro, thumbs_up.gif selge, minu viga. Ma mäletasin valesti siis, et 9 polnud toetatud.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 16:59:09 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
RassK kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Üritasin oma Android 9 peale jooksvasse SONY televiisorisse Telia Appi saada, aga ei pakuta kuskil. Kuidas seda proovida saab?


Pead eraldi APK hankima ala kuskilt mirrorist. Laed selle alla, viid telekasse ja käivitad sealt.


Aga miks? Play Stores on Telia TV äpp saadaval kui Play Store regiooniks on määratud Eesti. Android 9 on toetatud versioon.

RassK võid ka veebist installi peale saata -> https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.telia.teliatv -> Installi rohkematesse seadmetesse -> Vali seade -> Installi


Võin ka kinnitada, et Sony telekas Android 9, äpp on poest leitav, installitav ja toimetab.
Aga...
Kui telekas puldi nupust sulgeda siis audio ei taha mitte lõppeda. Tuleb muu rakendus käivitada ja siis telekas kinni panna kui vaikust soovida.
Elisa äpp sedasi häälitsema ei jää kui telekas välja lülitada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 21.11.2022 18:47:48 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
JazZ kirjutas:
See, et odava android karbiga head kasutajakogemust pakkuda ei ole võimalik, oli muidugi ette teada. Ja loomulikult on selles jälle Android süüdi.

Noeitea, ei ütleks et 140€ väga odav oleks. Selle raha eest on alternatiivset valikut küll turul

No täpselt, selles hinnas ongi probleem. Selle hinna järgi võttes eeldatakse, et ostsid keskmisest parema Android karbi. Reaalsus on paraku see, et saad ilmselt ~70 eurose Xiaomi kanti asja ja siis oled pettunud. Ma just eelmine nädal ostsin lisaks veel ühe Shield TV, maksin koos transpordiga 127 euri... Jagasin soodukat ka siin foorumis Nvidia Shield TV teemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 21:41:32 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:

Ma pole veendunud, et seal otsustajate jaoks vahet on. Kui nad oma Android karbist loobuvad, siis loobuvad ilmselt ka äpist. See, et odava android karbiga head kasutajakogemust pakkuda ei ole võimalik, oli muidugi ette teada. Ja loomulikult on selles jälle Android süüdi.


Oooot ... 140€ mingi sertideta poksi eest?!?!
See on ju üle mõistuse.
Suvaline Ugoos on sellest Telia käkerdisest parem ja tunduvalt odavam - X4 erinevad tüübid kõik alla 100€.
MeCool'i puhul peab vaatama, seal mõnel widevine l1, mõnel aga ka l3 sert, Ugoos'ist veidi kallim, aga ikkagi odavam kui Telia käkerdis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 22:23:21 vasta tsitaadiga

Kui võrrelda otse.etv2.ee ja Telia äppi, mitu sekki teil Telia maas on? Jalkaga väga mugav võrrelda praegu. Mul 35 sekki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 23:32:42 vasta tsitaadiga

Err on dvb-st veel 15 sek maas.

Aga boksi kvaliteet antenni kõrval on kohutav thumbs_down.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 02:33:05 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Noeitea, ei ütleks et 140€ väga odav oleks. Selle raha eest on alternatiivset valikut küll turul

Näiteks poole odavamalt: https://mobix.ee/toode/google-chromecast-4k-google-tv-valge/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 22.11.2022 15:55:17 vasta tsitaadiga

LG C2 pult ei juhi 5305 digiboksi. Eelmine LG Oled juhtis LG enda teleka puldiga läbi HDMI kaudu kenasti. C2 tunneb automaatselt ära, et Telia Eesti, aga boksi ei juhi. Proovisin ka lihtsalt Telia ja ka Elion, aga ükski variant ei sobinud. Samas, kui Telia puhul otsida tüübi järgi, siis on VIP5305 täitsa olemas, aga kui see valida, siis teatab, et tal pole koodi sellele seadmele. Juhul kui ei vali ühtegi kindlat tüüpi, siis seadmeks tunneb ära, et on 5305, aga ei juhi ikkagi. Digiboksi erinevad CEC variandid ei andnud midagi. C2-l on ka IR-blaster, aga selle ühendamisel ei hutunud ka midagi (5305-l on IR juhtimine täitsa töötav). On ehk keegi proovinud ja teab, mis trikiga saaks käima teleka puldiga digiboksi juhtimise?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 16:19:19 vasta tsitaadiga

LG pult ei juhi digiboksi läbi HDMI, vaid üle IRi. C2 puldil endlal IR enam pole?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 22.11.2022 19:36:26 vasta tsitaadiga

Vaatan Mehhiko ja Poola kohtumist @ ETV2 ja pilt juba 3x kiilunud kinni. Hindu oskab Telia tõsta, kuid tõrgeteta telepilti selle eest ei saa.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 19:49:11 vasta tsitaadiga

acer, Hinnatõus puudutab kõiki pakkujaid, Vabalevis ETV2 olemas, tasuta.
Tõrke osas tuleb riket lahendada, ilmselt see ei tekkinud kõikidel Telia klientidel üle eesti samaaegselt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 22.11.2022 21:37:21 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
acer, Hinnatõus puudutab kõiki pakkujaid, Vabalevis ETV2 olemas, tasuta.
Tõrke osas tuleb riket lahendada, ilmselt see ei tekkinud kõikidel Telia klientidel üle eesti samaaegselt.

Jah, kindlasti pole üldine rike,sest jooksis jälle kinni ja Kanal 2. Mis arvad, kas lihtsalt digiboksi väljavahetusest esinduses võiks aidata? Pilt hakkab jälle käima, kui kanalit korraks vahetada.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 22:20:31 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
indrpo kirjutas:
acer, Hinnatõus puudutab kõiki pakkujaid, Vabalevis ETV2 olemas, tasuta.
Tõrke osas tuleb riket lahendada, ilmselt see ei tekkinud kõikidel Telia klientidel üle eesti samaaegselt.

Jah, kindlasti pole üldine rike,sest jooksis jälle kinni ja Kanal 2. Mis arvad, kas lihtsalt digiboksi väljavahetusest esinduses võiks aidata? Pilt hakkab jälle käima, kui kanalit korraks vahetada.
Võta klienditoega ühendust, tehnik teeb ruuteris paar confi muudatust ja saad korda. Oli täpselt sama asi mul paar kuud, kuni lõpuks helistasin. Või oota ruuteri tarkvara uuendust, kus see confimuudatus tehniku sõnul juba sisse kirjutatud. Ma polnud ainuke klient kellel nende sõnul sama asi toimus.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 22:25:03 vasta tsitaadiga

Ma ei saa hästi aru, mis imet need amazon prime ja netflix teevad, et nende äppidega on pildi kvaliteet sama ribalaiuse juures mäekõrguselt üle teliast, go3 jms.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...


viimati muutis dex 22.11.2022 23:48:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 22:38:24 vasta tsitaadiga

proper r&d, palju asju rauas. lisaks on staatiline content, mitte reaalajas või sellele piisavalt lähedal.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 23:02:50 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Vaatan Mehhiko ja Poola kohtumist @ ETV2 ja pilt juba 3x kiilunud kinni. Hindu oskab Telia tõsta, kuid tõrgeteta telepilti selle eest ei saa.


Minul jooksis pilt kinni Genesise ruuteriga vase ühenduse peal. Vahetati x2 vastu ümber ja probleem kadus. Infotelefoni järgi pidi teada probleem olema...

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1107, 1108, 1109 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.