|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
12.11.2022 17:15:50
|
|
|
| Tomorrow, isegi mina sain aru.. ja ma pole siin mitte kõige kirkam kriit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.11.2022 17:20:53
|
|
|
| kyrvas kirjutas: |
| Tomorrow, isegi mina sain aru.. ja ma pole siin mitte kõige kirkam kriit |
+1
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2022 11:52:10
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
Ma saan aru pigem põhjus on selles et tema puhul kehtib käitumismuster, kui ka nelli teataja "meeldivat sisu" raporteeriks, siis sobib tsiteerimiseks. Võiks ju hoida põhimõttelist joont, kui juba varasemalt nii palju üht väljaannet mutta materdanud?
Ehk siis tema puhul, nagu ikka, ei kehti põhimõtteid. Vaid narratiivid ja sobiv sõnum, olenemata kes või mis seda edastab |
Pole ju ei esimene ega viimane kord. Kas siin või koroonateemas linkis tüüp rahuliku näoga DailyMaili, kui see narratiiviga sobis ja ülejäänud aja on "DailyMail, lol". Ja loomulikult kui küsiti, miks DM'i lingiti, siis mingit vastust ei tulnud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
16.11.2022 13:08:07
|
|
|
Miks ta uuesti presidendiks kandideerib, kas ta vangi ei peaks juba minema?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
16.11.2022 14:09:37
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| Miks ta uuesti presidendiks kandideerib, kas ta vangi ei peaks juba minema? |
Selle pärast kandideeribki, võimul olevat presidenti ei saa ju kinni panna
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
16.11.2022 14:45:41
|
|
|
| flameas kirjutas: |
| degrass kirjutas: |
| Miks ta uuesti presidendiks kandideerib, kas ta vangi ei peaks juba minema? |
Selle pärast kandideeribki, võimul olevat presidenti ei saa ju kinni panna  |
Kas ta unustas iseendale armu anda, enne kui ameti maha pani?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.11.2022 16:36:29
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| Miks ta uuesti presidendiks kandideerib, kas ta vangi ei peaks juba minema? |
Kuhu kiiret? Valimisteni mitu aastat aega veel. Jõutakse veel vahutada mõlemalt poolt nii, et vähe pole
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
19.11.2022 22:15:22
|
|
|
|
Saad valesti aru, ta enne tweetimist oma peas eemaldas sellelt riigisaladuse templi.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.11.2022 22:20:48
|
|
|
Päris õudne. Kuidas küll maailm too päev uinuda suutis, kui midagi nii šokeerivat oli aset leidnud ainult tunde varem. Sul oma eluga midagi paremat peale pole hakata?
After he tweeted the image, Trump said that he did nothing wrong. "We had a photo and I released it, which I have the absolute right to do," he told reporters at the time. The president has ultimate authority over what material is classified, and Aftergood says that he was probably within his legal rights to publicize the image. Cardillo, who now works as a senior executive for the commercial satellite company Planet, says that imagery is no longer as secret as it once was. The proliferation of commercial imaging satellites means that the public now has regular access to overhead views that are comparable, if not quite as good, as U.S. government satellites. Over his career, he saw the levels of classification for spy satellite images loosen up.
"Because there is so much commercial imagery out there, I feel like there's less sensitivity," he says.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
19.11.2022 22:24:02
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Päris õudne. Kuidas küll maailm too päev uinuda suutis, kui midagi nii šokeerivat oli aset leidnud ainult tunde varem. Sul oma eluga midagi paremat peale pole hakata?
After he tweeted the image, Trump said that he did nothing wrong. "We had a photo and I released it, which I have the absolute right to do," he told reporters at the time. The president has ultimate authority over what material is classified, and Aftergood says that he was probably within his legal rights to publicize the image. Cardillo, who now works as a senior executive for the commercial satellite company Planet, says that imagery is no longer as secret as it once was. The proliferation of commercial imaging satellites means that the public now has regular access to overhead views that are comparable, if not quite as good, as U.S. government satellites. Over his career, he saw the levels of classification for spy satellite images loosen up.
"Because there is so much commercial imagery out there, I feel like there's less sensitivity," he says. |
Kui sa läbi ei lugenud, siis sa ei saa ka aru, milles probleem oli.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
20.11.2022 02:58:33
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
|
Saad valesti aru, ta enne tweetimist oma peas eemaldas sellelt riigisaladuse templi. |
KGB agent tegi seda, mida KGB agent tegema pidi. Kuna dead drop' valge maja elanikuna kuhugi pargipingi alla poetada ei ole v6imalik, lahendas olukorra loominguliselt.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.11.2022 03:40:52
|
|
|
| "Isand Mutin ütles, et ma pean avaldama kui hea USA luuresatelliitide lahutusvõime on ja ma lähtusin ülesandepüstitusest 147%."
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.11.2022 03:51:27
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
|
Saad valesti aru, ta enne tweetimist oma peas eemaldas sellelt riigisaladuse templi. |
KGB agent tegi seda, mida KGB agent tegema pidi. Kuna dead drop' valge maja elanikuna kuhugi pargipingi alla poetada ei ole v6imalik, lahendas olukorra loominguliselt. |
A millal me FTXi rahapesust demokraatide kontodele räägime? I guess pole teema vist, kui siinsed arvamusliidrid pole sõnagi saanud antud teemal öeldud so far? Natuke tobe lugu nagu, üks selle sajandi suurimaid finants- ja poliitskandaale ja HV's pole sõnagi so-called valgustatute poolt
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
20.11.2022 12:27:50
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| degrass kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
|
Saad valesti aru, ta enne tweetimist oma peas eemaldas sellelt riigisaladuse templi. |
KGB agent tegi seda, mida KGB agent tegema pidi. Kuna dead drop' valge maja elanikuna kuhugi pargipingi alla poetada ei ole v6imalik, lahendas olukorra loominguliselt. |
A millal me FTXi rahapesust demokraatide kontodele räägime? I guess pole teema vist, kui siinsed arvamusliidrid pole sõnagi saanud antud teemal öeldud so far? Natuke tobe lugu nagu, üks selle sajandi suurimaid finants- ja poliitskandaale ja HV's pole sõnagi so-called valgustatute poolt  |
Jälle jõudsime whataboutismi juurde. Sa ikka ise saad aru kui hale selline põiklemine kõrvalt välja näeb? Leia õige jutulõng ja aruta palju tahad, see siin on Trumpi teema.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.11.2022 14:14:44
|
|
|
Trump andis talle eelmiste rikkumiste eest juba armu enne riigipöördekatset.
Niiet tegemist pole mingi suvalise mutrikesega vaid oma poisiga kes oli vaja puhtaks pesta.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
20.11.2022 14:22:06
|
|
|
Miks on nii, et mida rohkem Trumpi tegemistesse süveneda, seda enam leiab sealt sõna russia?
Kuid pole hullu, kohe saame me teada, kuidas Hunter Bidenil läheb
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.11.2022 11:26:14
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| Miks on nii, et mida rohkem Trumpi tegemistesse süveneda, seda enam leiab sealt sõna russia? |
Sest kui demokraadid ja nende sülekoeraks olev massimeedia muud ei karjunud, et oma enda diile peita, sest pole paremat projectionit kui midagi karjub liberast, you know they did it instead, siis nii lähebkki? Ahjaa, ma mäletan kuidas üks vend siin end pooleks tõmbas selle üle too hetk, vaata mis nüüd juhtus: https://twitter.com/RNCResearch/status/1594345235244457984
Democrat Sen. Mark Warner has admitted that former President Donald Trump was right about TikTok being an “enormous threat.”
Sen. Warner, who chairs the Senate Intelligence Committee, made the remarks during an interview with Shannon Bream on Fox News Sunday.
The senator told Bream, “as painful as it is for me to say, if Donald Trump was right and we could’ve taken action then, that’d have been a heckuva lot easier than trying to take action in November of 2022.”
Trump had considered banning the app during his presidency but was subjected to significant pushback from the left.
Läheb sinna samasse teemase "rassistliku travel baniga" koroona algusaegadel. Kui Biden traveli bännis, siis demokraadid ja anubis plaksutasid
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.11.2022 12:27:05
|
|
|
See oli ammu teada, et TikTok on ohtlik. See, et USA-l kui korporatiivpeldikul läheb sellele järeldusele riiklikul tasemel jõudmiseks aega on nende enda traagika.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
22.11.2022 22:58:51
|
|
|
link :: Supreme Court declines to block release of Trump tax returns to Congress
The Supreme Court on Tuesday declined to block the Treasury Department from turning over several years of former President Donald Trump's tax returns to the House Ways and Means Committee, clearing the way for Democrats to obtain the records weeks before Republicans take control of the House in January.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
22.11.2022 23:42:37
|
|
|
Mis see võttis siis...7 aastat ainult? Kõik teised presidendid Nixoni ja Trumpi vahel tegid seda vabatahtlikult juba kandidaadina.
Need kaks muidugi on omaette klassis nagunii ja Trump on selles klassis jällegi omaette klassis.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
23.11.2022 19:01:51
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
Spoiler 
|
Täitsa pekkis. Ja ometi on tervelt kolm praegust kohtunikku sinna just tema poolt nimetatud, ei mingit tänulikkust, küll ikka inimesed võivad tõprad olla...
/s
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
25.11.2022 16:39:47
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| MatchMaker kirjutas: |
Spoiler 
|
Täitsa pekkis. Ja ometi on tervelt kolm praegust kohtunikku sinna just tema poolt nimetatud, ei mingit tänulikkust, küll ikka inimesed võivad tõprad olla...
/s |
Mina vallandaksin sellise "personalitöötaja," kes võtab kolm korda järjest tööle inimese, kes osutub mittelojaalseks
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
25.11.2022 17:31:47
|
|
|
See mees ajab ikka täitsa hullu Kui rumal peab olema, et seda jama mis sealt suust välja tuleb uskuma jääda.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.11.2022 15:29:08
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Musk unbannis peaaegu eranditeta kõik.
See, et nende unbannitute hulgas oli palju parempoolseid näitab ainult Twitteri eelmise juhtkonna kallutatust. |
Huvitav järeldus. Oled sa ka seda kaalunud, et ehk on parempoolsete hulgas suurem osakaal inimesi, kes teevad sotsiaalmeedias rassistlike jm. solvavaid poste ning levitavad enam pseudoteadust ja ohtlikku väärinfot, mille eest nad algselt bänniti?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
27.11.2022 15:35:04
|
|
|
| Twitter oli vasakpoolsete ussipesa.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.11.2022 15:52:37
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
Musk unbannis peaaegu eranditeta kõik.
See, et nende unbannitute hulgas oli palju parempoolseid näitab ainult Twitteri eelmise juhtkonna kallutatust. |
Huvitav järeldus. Oled sa ka seda kaalunud, et ehk on parempoolsete hulgas suurem osakaal inimesi, kes teevad sotsiaalmeedias rassistlike jm. solvavaid poste ning levitavad enam pseudoteadust ja ohtlikku väärinfot, mille eest nad algselt bänniti? |
Ja vasakpoolsete hulgas ei ole palju neid kes promovad pedosid ja toetavad terroriste? Pedo probleem oli üsna tõsine eelmise juhtkonna ajal aga midagi ei tehtud. Üks ohver pidi minema läbi Homeland Security ja ka siis läks nädal, et vastav info eemaldataks.
Fakt, et USA president bänniti aga Taliban jäi edasi ütleb paljugi eelmise juhtkonna kallutatuse kohta.
Paljud parempoolsed bänniti otsitud põhjustega mitte ToS rikkumiste tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.11.2022 16:09:15
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
Musk unbannis peaaegu eranditeta kõik.
See, et nende unbannitute hulgas oli palju parempoolseid näitab ainult Twitteri eelmise juhtkonna kallutatust. |
Huvitav järeldus. Oled sa ka seda kaalunud, et ehk on parempoolsete hulgas suurem osakaal inimesi, kes teevad sotsiaalmeedias rassistlike jm. solvavaid poste ning levitavad enam pseudoteadust ja ohtlikku väärinfot, mille eest nad algselt bänniti? |
Ja vasakpoolsete hulgas ei ole palju neid kes promovad pedosid ja toetavad terroriste? Pedo probleem oli üsna tõsine eelmise juhtkonna ajal aga midagi ei tehtud. Üks ohver pidi minema läbi Homeland Security ja ka siis läks nädal, et vastav info eemaldataks.
Fakt, et USA president bänniti aga Taliban jäi edasi ütleb paljugi eelmise juhtkonna kallutatuse kohta.
Paljud parempoolsed bänniti otsitud põhjustega mitte ToS rikkumiste tõttu. |
Kindlasti on neid mõlemis äärmuses, kuid ehk on neid parempoolsete hulgas rohkem?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.11.2022 16:28:06
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Kindlasti on neid mõlemis äärmuses, kuid ehk on neid parempoolsete hulgas rohkem? |
Aga milles küsimus, show 'em receipts? Peaks ju olema nii lihtne väide, mida tõestada
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.11.2022 17:03:06
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
Kindlasti on neid mõlemis äärmuses, kuid ehk on neid parempoolsete hulgas rohkem? |
Aga milles küsimus, show 'em receipts? Peaks ju olema nii lihtne väide, mida tõestada  |
Huvitaks ennastki selline statistika.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
27.11.2022 18:15:20
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Twitter oli vasakpoolsete ussipesa. |
Huvitav, miks meie oma ilmselgelt parempoolse ( et mitte öelda paremäärmusliku ) vandenõuteoreetiku pooled postitused siis otse twitterist on?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
27.11.2022 22:58:37
|
|
|
|
Said enda rohtu maitsta, oled korduvalt artikleid maha teinud, algallikat tähelepanuta jättes.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.11.2022 23:05:33
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
|
Said enda rohtu maitsta, oled korduvalt artikleid maha teinud, algallikat tähelepanuta jättes. |
See viide on selle artikli viiendas lõigus.
Ma olen sellele artiklile korduvalt viidanud.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
28.11.2022 00:46:44
|
|
|
Eelmine twitter leidis, et nad mitte ei suru maha vaid koguni võimendavad parempoolseid? Lol.
See on sama kui vangivalvur väidab ennast uurides, et ta tegelikult ei peksnud ega piinanud kedagi nende poliitiliste vaadete pärast vaid andis piima ja küpsiseid ja käis ööse sooja tekki peale panemas
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
28.11.2022 09:56:44
|
|
|
Tore, sa ei usu fakte mis sinu subjektiivsesse kajakambrisse ei sobitu.
Mäherdune üllatus. /s
Loomulikult läks natside ja riigipöörajate kräun 11/10 peale kui neid platvormilt minema löödi. Varem said nad ju valimatult räusata ja ähvardada.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
02.12.2022 09:31:18
|
|
|
Politico kirjutab: Appeals court rejects Trump lawsuit in Mar-a-Lago documents case
https://www.politico.com/news/2022/12/01/appeals-court-tosses-trumps-lawsuit-over-mar-a-lago-search-00071743
| tsitaat: |
“The law is clear. We cannot write a rule that allows any subject of a search warrant to block government investigations after the execution of the warrant,” the three-judge panel wrote in a 21-page opinion released late Thursday afternoon. “Nor can we write a rule that allows only former presidents to do so. Either approach would be a radical reordering of our case law limiting the federal courts’ involvement in criminal investigations. And both would violate bedrock separation-of-powers limitations.”
|
Üks samm jälle vanglale lähemal. Näib, et personali värbamine ei paista KGB agendile üldse sobivat. Järjekordselt löödi nuga selga.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|