Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 16:42:26 vasta tsitaadiga

Muarust võiks krüptos saada standardiks see, et exchange-idel on eraldi leht, kus nad räägivad, kuidas erinevatel hoiustamistel on vahendid tagatud ja seda ühtselt, et kõik oleks kergelt kõrvutatavad.
Ja seejuures oleks selgelt ka välja öeldud, et ei talitata vahenditega nii nagu FTX - nende Ponzi skeem oli ikka maxijabur.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 16:44:18 vasta tsitaadiga

Mis tagatud? Kuskil on midagi tagatud?

Midagi pole tagatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 16:58:33 vasta tsitaadiga

1) osad on regulatsiooniga kaetud exchanged
2) osadel on enda meetmed (Binance-i SAFU, nt.)
jne.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 17:14:49 vasta tsitaadiga

Üldjuhul on see väide mitte fakt, eriti põhjaläinud exchangede näitel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 17:15:51 vasta tsitaadiga

Sinu usupõhised väited ei ole väga paremad, thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 17:29:48 vasta tsitaadiga

Mis usu, fakt on see, et tagatud on Eestis eraisikule €100k litsentsiga pangas oleva konto kohta.

Olematu KYCga krüptoexchanged ei taga midagi. Seal pannakse tavakasutajatele esilehele korralise hoolduse teade peale kui miskit venti lendab ja siis selgub, et neilt "häkiti" paarsada miljonit likviidsemaid münte. Või siis selgub, et seda ei eksisteerinudki kuna juhtidel on vaja laevu ja lennukeid ja ilusaid autosid osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 17:53:12 vasta tsitaadiga

Loe veidi nt. Coinbase-i osas.

Milline see olematu KYC on, muidu? Ja, milline olemasolev KYC oleks?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.11.2022 11:35:06 vasta tsitaadiga

Ei usu ka, et see binance safu toimib kui reaalselt neil midagi jamaks läheb.
A see change oli kohe algusest peale scami maiguga, see ninamees ajas nii lolli juttu, et valus kohe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 12:02:51 vasta tsitaadiga

Milliseks jamaks? Sest SAFU on toiminud reaalsuses korduvalt.
Miks see ei peaks oma teadaolevas ulatuses toimima?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 12:08:53 vasta tsitaadiga

https://www.blockchaincenter.net/proof-of-reserves/
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.11.2022 12:09:06 vasta tsitaadiga

No alati kindlasti ei toimi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 12:39:19 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
https://www.blockchaincenter.net/proof-of-reserves/


Bitfinex on üksinda sama suur kui kõik teised kokku ja raha on seal nagu mustas augus, võib olla, üsna tõenäoliselt, samasugune sahmerdamine nagu FTX. Võimendustega mängud ja sh*tcoinid ning mänguraha millega varasid kanditakse.

Kui seal peaks midagi välja kooruma on krüptoturg külili.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tshw900
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 13:02:43 vasta tsitaadiga

icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 16:52:09 vasta tsitaadiga

KYC (Know Your Customer) - Kui ma FTX-i konto tegin kunagi, et TON- coin-i müüa, siis mäletan, et seal oli väga palju küsimusi + lõpus küsimused finants-tarkuste kohta (enne edasi näiteks ei saanud, kui ei osanud õiget vastust valida, mis on stoploss jne.).
Suure jändamisega sain lõpuks FTX konto, ning saatsin TON-keeper walletist prooviks ühe TON-i. Hoolega vaatasin, et adre + memo klapiks, aga TON-coin kohale ei jõudnudki icon_confused.gif
Seejärel HV kaas-foorumlase soovituse peale avasin konto OKX-s, kus oli paar küsimust ja e-maili kinnitusega sain juba lvl1 staatusega 100$ piires äritseda, lvl2 oli vist tel nr. sidumine, edasi oleks olnud dokumendi pildid (FTX-s pidi kõike kohe tegema). Kuna dual-miningus TON-i üle 100$ niikuinii ei tulnud, siis seega mulle OKX-i 5 min. regamine sobis thumbs_up.gif
Binance see aasta veebruaris konto tegin, siis oli see aadressi kinnitamise jant (pidi pildi tegema koos oma nime ja adrega kirjast)... aga küsimusi oli ka vähem kui FTX-i pääsemiseks ikkagi.

edit:- Kuulujutud liiguvad, et crypto.com on ka mäda icon_exclaim.gif - ALERT! I’m withdrawing 100% of my bitcoin from crypto.com - https://www.youtube.com/watch?v=mYjy_Yk9CIk

edit2: Ma panin 1/3 portfolio BUSD-sse, jätsin ETH-i (see viimati nii palju ei langenud), aga BTC-d eriti ei jätnud, dodge koera-coin-i ka jätsin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 18:16:44 vasta tsitaadiga

See, et mingitele väiksematele kaladele KYC tehakse ei muuda suurt pilti. Kui kõik kasutajad ei ole samamoodi üle käidud või saavad majasisesed isikud oma suva järgi klientide raha liigutada muudab kogu selle lahenduse mõttetuks.

Detsentsaliseeritud my ass.

Aga uudiseid ka.
https://techcrunch.com/2022/11/14/african-web3-startup-nestcoin-declares-it-held-its-assests-in-ftx-lays-off-employees/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 18:41:05 vasta tsitaadiga

anubis, mille alusel väidad, et kõigil pole ühtne KYC, kes liituvad? Binance-is on selline KYC olnud terve aja, lihtsalt varasemalt said piiratud konto teha väiksema KYC-ga, mis nüüd ära lõpetati, st. kõiki sunniti tegema korralikku KYC-d või oma vahenditega jeehat tõmbama. Lisaks on vanadele sunnitud ka uuesti sama tegema.

See, et mingitel suvalisematel kohtadel pole isegi KYC-d, jnejne - no vaba valik, kas ostad oma asjad pandimajast või poest.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 21:48:19 vasta tsitaadiga

Pandimajad bitkoini ka võtavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 22:45:14 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
See, et mingitele väiksematele kaladele KYC tehakse ei muuda suurt pilti. Kui kõik kasutajad ei ole samamoodi üle käidud või saavad majasisesed isikud oma suva järgi klientide raha liigutada muudab kogu selle lahenduse mõttetuks.

Detsentsaliseeritud my ass.

Kes julges sellest 1,2,3,4,5 aastat tagasi rääkida, oli lamemaallane icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 23:24:22 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
anubis, mille alusel väidad, et kõigil pole ühtne KYC, kes liituvad? Binance-is on selline KYC olnud terve aja, lihtsalt varasemalt said piiratud konto teha väiksema KYC-ga, mis nüüd ära lõpetati, st. kõiki sunniti tegema korralikku KYC-d või oma vahenditega jeehat tõmbama. Lisaks on vanadele sunnitud ka uuesti sama tegema.

See, et mingitel suvalisematel kohtadel pole isegi KYC-d, jnejne - no vaba valik, kas ostad oma asjad pandimajast või poest.


Seda mis Binances väiksed mängijad teevad ei puutu asjasse, nemad nagunii ei mõjuta turgu.

https://www.reuters.com/business/finance/exclusive-crypto-exchange-binance-helped-iranian-firms-trade-8-billion-despite-2022-11-04/
https://www.reuters.com/investigates/special-report/fintech-crypto-binance-dirtymoney
https://www.coindesk.com/business/2022/11/02/binances-zhao-suggests-exchange-might-still-allow-russian-users/

Kui keegi soovib selliste rahade pesumasinas oma münti hoida ja keerutada siis on see tema enda teadlik risk. Põhja lähevad väiksed rotid koos laevaga, esimese klassi reisijad saavad päästepaati.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 03:10:17 vasta tsitaadiga

Oot, on siis olematu KYC või mitte?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 10:45:22 vasta tsitaadiga

Teadlikult lasevad Iraani ja Põhja-Korea isikuid või nende raha sisse? Kui jah siis lihtsalt kurjategijad.

Kui teadmatult siis jah, olematu.

Igatpidi on samas potis oma vahendite hoidmine lollus, eriti kuna keegi ei tea millega ja kas need üldse tagatud on. Binance on auditeerimata.


viimati muutis anubis 16.11.2022 10:45:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tshw900
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 10:45:58 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Oot, on siis olematu KYC või mitte?


BlockFi mida allkirjas soovitad annab ka arvatavasti täna/lähipäevadel pankrotiavalduse sisse. Loodetavasti HV'lastest keegi ei hoia seal coine enam.

Kui keegi tahab lugeda, mis degenerandid seal FTX's/Alamedas koos olid:
https://twitter.com/AutismCapital
https://twitter.com/tier10k

FTX'st/Alamedast on "teadmata kohta kadunud" $1-2 miljardit, balance sheet auk on $9-10 miljardit, aga kuna neid degenerante ootavad juba maksimumkaristused, siis neil pole midagi kaotada enam kui kogu $50 miljardit varsti "teadmata kohta kaob".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 11:19:37 vasta tsitaadiga

tshw900 kirjutas:
rmc kirjutas:
Oot, on siis olematu KYC või mitte?


BlockFi mida allkirjas soovitad annab ka arvatavasti täna/lähipäevadel pankrotiavalduse sisse. Loodetavasti HV'lastest keegi ei hoia seal coine enam.



Aga Kraken? Kuidas neil läheb? Ma sain lähipäevil sealt küll rahustava kliendikirja, et "Meil on ausõna kõik korras". Aga seda võib igaüks öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 11:26:01 vasta tsitaadiga

https://blockfi.com/november-11-2022-blockfi-update
11ndast alatest teade üleval.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 11:54:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tshw900
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 13:13:05 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
tshw900 kirjutas:
rmc kirjutas:
Oot, on siis olematu KYC või mitte?


BlockFi mida allkirjas soovitad annab ka arvatavasti täna/lähipäevadel pankrotiavalduse sisse. Loodetavasti HV'lastest keegi ei hoia seal coine enam.



Aga Kraken? Kuidas neil läheb? Ma sain lähipäevil sealt küll rahustava kliendikirja, et "Meil on ausõna kõik korras". Aga seda võib igaüks öelda.


icon_lol.gif
https://www.youtube.com/watch?v=6HNRXMsD5v8

Genesis Trading on ka kohe thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 13:44:36 vasta tsitaadiga

Tasub stabel-sse enamus coinid panna. Võib tulla suur mõõn - BTC ~10K korraks näiteks + kuulsin ütlust: Suure mõõna ajal selgub, kes ujub alasti icon_lol.gif
Samas DXY (USA $) langeb, mis on krüptole thumbs_up.gif + S&P500 kerkib, mis samuti thumbs_up.gif ehk makro näitajad polevat väga halvad... vb käib mõõn varsti ära, viib mõne kaasa, aga BTC ikka jääb püsima + siis vaadatakse, et hea aeg osta neid, kes jäid ellu! eusa_think.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 17:46:02 vasta tsitaadiga

Kehtib.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.11.2022 17:56:07 vasta tsitaadiga

Õhuga kauplejatel hakkab õhk otsa saama? Tore! Saavad ehk videokaardid eksklusiivse luksuskauba staatusest lahti...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 18:52:54 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Teadlikult lasevad Iraani ja Põhja-Korea isikuid või nende raha sisse? Kui jah siis lihtsalt kurjategijad.

Kui teadmatult siis jah, olematu.

Igatpidi on samas potis oma vahendite hoidmine lollus, eriti kuna keegi ei tea millega ja kas need üldse tagatud on. Binance on auditeerimata.


Et siis kui x,y,z toimub, siis a,b,c on olematu. Su jutul ei ole taaskord erilist sidet reaalsusega.

tshw900 kirjutas:
rmc kirjutas:
Oot, on siis olematu KYC või mitte?


BlockFi mida allkirjas soovitad annab ka arvatavasti täna/lähipäevadel pankrotiavalduse sisse. Loodetavasti HV'lastest keegi ei hoia seal coine enam.

Kui keegi tahab lugeda, mis degenerandid seal FTX's/Alamedas koos olid:
https://twitter.com/AutismCapital
https://twitter.com/tier10k

FTX'st/Alamedast on "teadmata kohta kadunud" $1-2 miljardit, balance sheet auk on $9-10 miljardit, aga kuna neid degenerante ootavad juba maksimumkaristused, siis neil pole midagi kaotada enam kui kogu $50 miljardit varsti "teadmata kohta kaob".


Täna hommikul just mõtlesin, et, kas peaks eemaldama. Ei olnud aega tegeleda. Praegu vaatasin, et päises on hoiatus olemas, nagu arvasingi, ent võtan ikkagi hetkel ära, sest käesoleval hetkel tõesti ei soovitaks oma aegagi sellele kulutada. Eks näis, mis neist saab (või ei saa).

Vondur kirjutas:
Õhuga kauplejatel hakkab õhk otsa saama? Tore! Saavad ehk videokaardid eksklusiivse luksuskauba staatusest lahti...

Arusaamatu, miks sa siin sappi pritsimas käid, kui turud on videokaarte täis ning poesaadavuse ja kõrgete hindade taga on Nvidia (ning enam ja vähem kaasa läinud AMD, pigem neil inflatsioonijagu juures).

_________________


viimati muutis rmc 16.11.2022 18:55:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tshw900
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 18:53:51 vasta tsitaadiga

tshw900 kirjutas:

Genesis Trading on ka kohe thumbs_down.gif


Genesis Trading teataski väljamaksete lõpetamisest.

Gemini teatas ka peale seda väljamaksete "viivitamisest" icon_lol.gif

Crypto.com, Gate.io, OKX, Lbank, Huobi - üks või rohkem neist on järgmisena thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 18:56:37 vasta tsitaadiga

Iroonilisel kombel kahtlustan, et Binance-i mõjutab see kõikidest kõige vähem, sest CZ ei sallinud neid ja läbisäämine polnud hea.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 19:07:56 vasta tsitaadiga

Kui väiksemad riburada üksteise järel kukuvad, siis hakkavad ka suured kõikuma ja tuleb ka sealt suurem minemajooksmine. Virtuaalne bankrun ja samal ajal bitikopikas kukub. Puutumata jäävad need, kes esimestena oma virtuaalse raha reaalseks rahaks tegid.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 19:16:45 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Õhuga kauplejatel hakkab õhk otsa saama? Tore! Saavad ehk videokaardid eksklusiivse luksuskauba staatusest lahti...


Mõtled, et proof of work coinid kaovad? Red Panda Mining-ul oli hiljuti video, kuidas aegade jooksul 4x on kaevamine Föönix-i kombel taas tuhast tõusnud ehk tulusaks muutunud. Vast tuleb ka 5-s kord ära? eusa_think.gif
Kui vaadata hetkel foorumi, siis GPU hinnad on päris ladnad (plaanin ise varsti oma GTX 166S (Hynix) + RTX 2070 (Samsung) kaardid müüa nii ~135€ + ~185€-ga, et Thinkpad Tiny osta ehk kahe kesk-taseme GPU eest saan ühe korraliku väikese arvuti... Ostsin nad 2022 a. märts-aprill 300€ + 425€ icon_exclaim.gif - Kaevuritelt praegu pigem just saab odavalt kaarte. Kallid on poes uued RTX 4090 (~2000€) ja 4080 (~1500€)... oluliselt kallim on praegu, krüpto talve ajal, müüki tulnud seeria, kui ETH-i kaevandamise aegu ilmunud 3080 ja 3090 - MSRP-ga 719€ ja 1549€ icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 19:17:25 vasta tsitaadiga

Betamax, doominost olen teadlik, jah.

Hmm, peaks whalealerts taolisi kontosid jälgima, mis ja kui palju liigub icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 22:03:00 vasta tsitaadiga

Selleks ajaks, kui mingi teavitus tuleb, on liigutused ammu tehtud...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 22:03:46 vasta tsitaadiga

Selleks ajaks, kui mingi teavitus tuleb, on liigutused ammu tehtud...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 22:24:00 vasta tsitaadiga

Ei mõeldki seda muuks kui selleks, et aru saada, mis toimub. Selleks võib ka aastaid möödas olla.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 22:37:51 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Jah, päeva lõpuks selgub ikka, et krüptokunnid olid üks kamp teineteisele seljalepatsutajaid ja paari tegelase rivist väljakukkumisega kipub kogu kaartimaja kokku varisema. icon_lol.gif


Ahelreaktsioon on alati tulemus sama püramiidskeemidel. Küsimus on kriitilises massis, kus see asub enne kui kokku kukub.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 22:54:45 vasta tsitaadiga

See ikka klientide raha vargus mitte püramiidskeem.

Siin ka asjaosalisega intervjuu.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 12:53:41 vasta tsitaadiga

Tundub seni parim video FTX/Alameda/SBF kohta:
phpBB [media]


Väga palju asju oli väga valesti, ent see oli jätkusuutlik mõnda aega, muuhulgas, sest respekteeritud ja sidemetega vanemate laps, kes omakorda rahaga olulisi ringkondi lobistas.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tshw900
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 16:21:40 vasta tsitaadiga

Saatejuhil jäi vist ka pappi FTX'i icon_lol.gif

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 16:45:43 vasta tsitaadiga

Fox Business saatejuht on hullem kui mõni 10 vaatajaga YT kanal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 17:01:58 vasta tsitaadiga

Hirm on bullish icon_cool.gif
_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 17:28:16 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Tundub seni parim video FTX/Alameda/SBF kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

Väga palju asju oli väga valesti, ent see oli jätkusuutlik mõnda aega, muuhulgas, sest respekteeritud ja sidemetega vanemate laps, kes omakorda rahaga olulisi ringkondi lobistas.

Minu jaoks jääb arusaamatuks, kuidas nii palju muidu nutikaid inimesi nii palju seda kaadrit usaldas. Ainuke loogiline järeldus on, et korralik kodutöö oli tegemata.
Isiklikult olen vältinud nii FTX kui Crypto.com kraami, sest suur osa infost, mis sotsiaalmeediast leitud on jätnud tühja mulli mulje.
Samas Solanas olen üsna suurelt sees - seega ise ka võib-ollla rumalaid otsuseid teinud. Elu näitab, kas SOL piisavalt taastub. Hetkel veel usun, et taastub.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 17:36:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elu näitab, kas SOL piisavalt taastub.

Binance keeras sisse- ja väljamakse ära. Seega see lugu ka ilmselt lõppend.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 17:39:00 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
rmc kirjutas:
Tundub seni parim video FTX/Alameda/SBF kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler

Väga palju asju oli väga valesti, ent see oli jätkusuutlik mõnda aega, muuhulgas, sest respekteeritud ja sidemetega vanemate laps, kes omakorda rahaga olulisi ringkondi lobistas.

Minu jaoks jääb arusaamatuks, kuidas nii palju muidu nutikaid inimesi nii palju seda kaadrit usaldas. Ainuke loogiline järeldus on, et korralik kodutöö oli tegemata.
Isiklikult olen vältinud nii FTX kui Crypto.com kraami, sest suur osa infost, mis sotsiaalmeediast leitud on jätnud tühja mulli mulje.
Samas Solanas olen üsna suurelt sees - seega ise ka võib-ollla rumalaid otsuseid teinud. Elu näitab, kas SOL piisavalt taastub. Hetkel veel usun, et taastub.


Mulle tundub, et seal oli tegu networking ja lobbying häkiga, piisavalt palju "õigeid inimesi tunti", kes kõik soovitama asusid ringis.
Muidugi suurte lubaduste, klassikaline Ponzi-entusiasm ka.

Kokkuvõttes ütleks, et selle jama puhul on vähe seost krüptoga, pigem klassikaline "äripettus", mis krüptovaldkonnas lihtsalt.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 17:47:46 vasta tsitaadiga

ufo56, see on ajutine ja tuleb ahelale kasuks. Binance siseselt SOL kauplemine ja investeerimine on aktiivne.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2022 14:41:41 vasta tsitaadiga

Doomino efekt või kaardimaja ?

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2022 18:59:42 vasta tsitaadiga

https://news.bitcoin.com/6522-sleeping-bitcoins-worth-107-million-wake-up-after-5-years-of-inactivity/
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.