Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 491, 492, 493  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 15.11.2022 19:16:33 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608788950/transpordiamet-paneb-toole-kaks-uut-kiiruskaamerat
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2022 20:13:20 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
hemmar kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mõtlesingi, et millal seal mõni idioot laksu kätte saab:
https://elu24.postimees.ee/7647562/galerii-autolt-loogi-saanud-bolti-kuller-viidi-haiglasse
Seal lastakse tuima pilguga vasakule/paremale vaatamata (aeglustamisest või peatumisest rääkimata) tõukside ja ratastega üle vöötraja.
Jep, ja teisalt ka tundub, et enamus autojuhte selle ohuga ei arvesta.

Ma peast ei tea... aga kas ja kus seal autojuhtide jaoks märk "Anna teed" on?


https://www.google.ee/maps/@59.4372228,24.723695,3a,56.2y,340.46h,84.26t/data=!3m6!1e1!3m4!1sn2d1LvOst6AWyHHzroYslw!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 20:26:48 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
BrutaH kirjutas:
Pange digitaalne parkimiskell akna peale. Jube tore asi on. Ei pea enam kuskil muretsema selle pärast kas kell õigesti sai või kioskit otsima kus ajutist parkimist registreerida.


x2 thumbs_up.gif
Motonetis oli millalgi see soodusega alla 20€, paraja suurusega, et ei sega kui ka koguaeg esiklaasi küljes on. Mugav kasutada, isegi talve-/suveajale läheb ise automaatselt üle;
https://www.motonet.ee/et/toode/6501510/Insmat-Automatic-Park-elektrooniline-parkimiskell

see on täielik kõnts. talve jooksul jõuad no hea 5x patareid vahetada ja ega see jurr ise ei anna märku ka et miskit häda on, mingi moment kiikad siis avastad et jälle kell vale.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 20:40:17 vasta tsitaadiga

Mul on see aasta aega olnud, siiani sama patarei ja isegi kella oskab ise keerata.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 21:19:59 vasta tsitaadiga

Mul üle 3.5 aasta olnud. Patareid vahetanud ei ole. Traffi pole ka saanud. Paari kuuga jookseb kell kuni 10 minutit ette, siis aegajalt tuleb teda õigeks sättida.
Ma ei tea mis te vingute. Kui trahvi meeldib saada või mingite papist keskerakonna logodega kelladega seieritäpsust mängida, siis andke minna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 22:12:39 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
https://www.err.ee/1608788950/transpordiamet-paneb-toole-kaks-uut-kiiruskaamerat

Arkna kiiruskaamera töötab aastaid juba, ei saa uudisest aru

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.11.2022 23:18:47 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
Mul üle 3.5 aasta olnud. Patareid vahetanud ei ole. Traffi pole ka saanud. Paari kuuga jookseb kell kuni 10 minutit ette, siis aegajalt tuleb teda õigeks sättida.
Ma ei tea mis te vingute. Kui trahvi meeldib saada või mingite papist keskerakonna logodega kelladega seieritäpsust mängida, siis andke minna.

Sellega ei saa ju tunni möödudes aega edasi kerida. Või saab?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 23:25:56 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Mul on see aasta aega olnud, siiani sama patarei ja isegi kella oskab ise keerata.


x2
Aastaga oli ca 1-2 minutit valeks läinud.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 23:43:33 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
BrutaH kirjutas:
Mul üle 3.5 aasta olnud. Patareid vahetanud ei ole. Traffi pole ka saanud. Paari kuuga jookseb kell kuni 10 minutit ette, siis aegajalt tuleb teda õigeks sättida.
Ma ei tea mis te vingute. Kui trahvi meeldib saada või mingite papist keskerakonna logodega kelladega seieritäpsust mängida, siis andke minna.

Sellega ei saa ju tunni möödudes aega edasi kerida. Või saab?

Mul pole küll see elektrooniline mis seal motonetis vaid miskit teine mis esinduses pandi kuid tollel küll saab, lihtsalt vajuta nuppu ja tõmbab plaks uue aja ette.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 22:27:57 vasta tsitaadiga

EP ju neid ei aktsepteeri mõnedes (?)kohtades, tuleb minna masinas regada...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 05:40:02 vasta tsitaadiga

Üldse ei viitsi, kuigi raske ju pole, kell õigeks panna.
Püüan koos rehvivahetusega, kkella ka õigeks keerata.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 11:30:15 vasta tsitaadiga

Täna oli juba tunda, et veidi libedam, kui suvekaga kõvemini pidurdada majade vahel...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 12:07:07 vasta tsitaadiga

Täna oli hästi näha, kellel suverehvid all. Kiirus 90 alas 60-70 ja pidurdamisel tagatuled tegid diskot icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 12:11:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Täna oli hästi näha, kellel suverehvid all. Kiirus 90 alas 60-70 ja pidurdamisel tagatuled tegid diskot icon_biggrin.gif

Jajah, trassil neid oli, tekitavad nii liiklusohtliku olukorra...võiks nagu ära vahetada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.11.2022 12:28:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Täna oli hästi näha, kellel suverehvid all. Kiirus 90 alas 60-70 ja pidurdamisel tagatuled tegid diskot icon_biggrin.gif

Jajah, trassil neid oli, tekitavad nii liiklusohtliku olukorra...võiks nagu ära vahetada
naelamehed, need hakkavad jõulude ajal vahetama.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 12:47:00 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
BrutaH kirjutas:
Mul üle 3.5 aasta olnud. Patareid vahetanud ei ole. Traffi pole ka saanud. Paari kuuga jookseb kell kuni 10 minutit ette, siis aegajalt tuleb teda õigeks sättida.
Ma ei tea mis te vingute. Kui trahvi meeldib saada või mingite papist keskerakonna logodega kelladega seieritäpsust mängida, siis andke minna.

Sellega ei saa ju tunni möödudes aega edasi kerida. Või saab?
Minu oma seisab hoidikus, mitte pole napaga klaasi küljes. Kui ta hoidikust välja võtta, registreerib kell liikumise ja tagasi pannes resetib kellaaja. Keeramine lihtsam kui keskerakonna logodega papitükil.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 12:57:00 vasta tsitaadiga

Maa- ja teepind siinkandis oli plussis ja märg hommikul. Lumekirmet oli näha ainult kergelt läbikülmuvatel pindadel nagu rohi ja katused jms.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 15:55:49 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Täna oli hästi näha, kellel suverehvid all. Kiirus 90 alas 60-70 ja pidurdamisel tagatuled tegid diskot icon_biggrin.gif

Jajah, trassil neid oli, tekitavad nii liiklusohtliku olukorra...võiks nagu ära vahetada
naelamehed, need hakkavad jõulude ajal vahetama.

Ma ka naelamees...vahetatud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 16:56:54 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120098184/imre-leetma-me-ei-ole-nii-rikkad-et-ehitada-endale-odavaid-asfaltteid

Õismäe testlõigu tulemused pärast 5 aastat:
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.11.2022 17:49:33 vasta tsitaadiga

betoon märjaga libedaks ei lähe?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.11.2022 18:20:11 vasta tsitaadiga

Pole nagu kuulnud, et seal Õismäe lõigul autod massiliselt kraavis oleks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.11.2022 18:25:32 vasta tsitaadiga

ilmselt siis mingi muu materjal, kui see, mis männikul libedakoolitusrajal on.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 18:50:30 vasta tsitaadiga

USAs on kõik betoon. Jõledalt plagistab, aga muidu paistab kestma. thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2022 18:52:11 vasta tsitaadiga

Betooni saab nii ka valada, et piisavalt kare jääks
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 19:31:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Täna oli hästi näha, kellel suverehvid all. Kiirus 90 alas 60-70 ja pidurdamisel tagatuled tegid diskot icon_biggrin.gif

Jajah, trassil neid oli, tekitavad nii liiklusohtliku olukorra...võiks nagu ära vahetada
naelamehed, need hakkavad jõulude ajal vahetama.

Ma ka naelamees...vahetatud
sama siin
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 19:32:10 vasta tsitaadiga

mul kaa banana_dance.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2022 19:34:03 vasta tsitaadiga

Peaks ka naelad alla panema. Lamelliga täna 120ga möödasõitu tehes ja talda andes liputas 105kw kenasti saba
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2022 19:45:09 vasta tsitaadiga

lasin täna slikkidega, polnud arugi saada, et libe, aga alalhoiuinstinkt ei lasknud 40ga järsemalt pidurdada icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 17.11.2022 20:04:36 vasta tsitaadiga

Eile õhtul ja täna hommikul oli Tervise tänaval korralik järts rehvivahetuseks. Retke ristmikust kuni endise Soku korvpallikoolini.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 20:19:20 vasta tsitaadiga

Palju see rehvikruttimine tänapäeval maksab ka? 5 kümpi?
Eile igatahes hoidsin kokku selle summa, vahetasin suverattad naelutatud rataste vastu.
Oma kätukestega. Ma tean, olen paha, ei lase rahal liikuda ja majandusel kasvada, aga olgu pealegi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2022 20:34:32 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Palju see rehvikruttimine tänapäeval maksab ka? 5 kümpi?
Eile igatahes hoidsin kokku selle summa, vahetasin suverattad naelutatud rataste vastu.
Oma kätukestega. Ma tean, olen paha, ei lase rahal liikuda ja majandusel kasvada, aga olgu pealegi. icon_lol.gif
kolleegilt kuulsin juba 70€ hinda icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 17.11.2022 21:06:05 vasta tsitaadiga

Odava otsa vahetajad tõstsid korralikult hindu.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 21:08:51 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
avrn kirjutas:
Palju see rehvikruttimine tänapäeval maksab ka? 5 kümpi?
Eile igatahes hoidsin kokku selle summa, vahetasin suverattad naelutatud rataste vastu.
Oma kätukestega. Ma tean, olen paha, ei lase rahal liikuda ja majandusel kasvada, aga olgu pealegi. icon_lol.gif
kolleegilt kuulsin juba 70€ hinda icon_lol.gif


Ainult rataste vahetuse eest vaevalt 50-70eur küsitakse.
See oleks 300-420eur tunni hind.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 21:10:43 vasta tsitaadiga

Need on HV hinnad, et ei paistaks vaene icon_lol.gif
Kel rahast savi ei ole, saab SIIT ehk midagi omale.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 21:15:21 vasta tsitaadiga

Rehvi ja rattavahetus ei ole sama asi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 21:18:35 vasta tsitaadiga

selge see
enamasti räägitakse ikka rehvivahetusest, nagu ka minu antud lingil.
See, et eespool kelbast aetakse, ei määra asja. icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 21:20:01 vasta tsitaadiga

väljas on kiilakas maas, autoga ei saanud arugi, aga parklas pidin käna käima krt
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 21:24:37 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Rehvi ja rattavahetus ei ole sama asi.


enamuse jaoks on.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 21:35:51 vasta tsitaadiga

avrn rääkis rattavahetusest, libe, kolleeg ilmselt rehvivahetusest.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 21:40:08 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, nii on thumbs_up.gif icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.11.2022 21:49:32 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Eile õhtul ja täna hommikul oli Tervise tänaval korralik järts rehvivahetuseks. Retke ristmikust kuni endise Soku korvpallikoolini.


Seal on absoluutselt igal esimesel talvepäeval selline järts icon_biggrin.gif

Janis kirjutas:
Peaks ka naelad alla panema. Lamelliga täna 120ga möödasõitu tehes ja talda andes liputas 105kw kenasti saba


Okei icon_lol.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2022 22:03:00 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
avrn rääkis rattavahetusest, libe, kolleeg ilmselt rehvivahetusest.
ma rääkisin rehvivahetusest, kus ka balansseerimine hinnas, ehk kogu vajalik osa
need cherry omad võivad sul rehvi vahetada, kuid balansseerimise eest küsivad veel 30 lisaks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 22:25:45 vasta tsitaadiga

Teie vahetate alles rehve, mul juba sellel hooajal esimene naastrehv tühi icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2022 22:27:33 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Teie vahetate alles rehve, mul juba sellel hooajal esimene naastrehv tühi icon_redface.gif
naelad pandi tagurpidi rehvitöökojas?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 22:29:15 vasta tsitaadiga

Unustasid õhukummi sisse panna?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 22:47:22 vasta tsitaadiga

Need rattad ikka mõned aastad vanad. Kahtlustasin, et keegi importõhu ära varastanud. Aga peale täispumpamist läks ikka tühjaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 23:00:35 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Need rattad ikka mõned aastad vanad. Kahtlustasin, et keegi importõhu ära varastanud. Aga peale täispumpamist läks ikka tühjaks.


Pead laskma premium õhku panna, kestab kauem icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.11.2022 23:01:49 vasta tsitaadiga

Üks suur rehvifirma küsis 15" vahetuse eest 60€. Teine tuttav koht ütles, et teevad 50ga ja kui sulas maksta, saab 40ga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 23:03:07 vasta tsitaadiga

Norra mereõhk ei ole hea, soolane, ajab velje roostama. Õige on Himaalaja õhk, hapnikku ja õhuniiskust vähe.

https://www.mustamaerehvikeskus.ee/hinnakiri/ - siin saab täitsa ametlikult 40ga kuni 17 velg.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.11.2022 07:21:26 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Norra mereõhk ei ole hea, soolane, ajab velje roostama. Õige on Himaalaja õhk, hapnikku ja õhuniiskust vähe.

https://www.mustamaerehvikeskus.ee/hinnakiri/ - siin saab täitsa ametlikult 40ga kuni 17 velg.
hapniku on himaalaja õhus ikka sama palju, lihtsalt õhku on seal vähem.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 491, 492, 493  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.