Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 09:18:19 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
Note 10 Plus, Glow "küsib" ekraani...


Hei,

Uus originaal 289€ tarne 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warskar
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 13:07:41 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:

tundub,et hetkel on meil probleemid OnePlus tarnijaga ja antud mudelile teenust ei saa pakkuda.


Mis aja tagant oleks mõtet uuesti küsida?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2022 08:22:39 vasta tsitaadiga

warskar kirjutas:
mteachx kirjutas:

tundub,et hetkel on meil probleemid OnePlus tarnijaga ja antud mudelile teenust ei saa pakkuda.


Mis aja tagant oleks mõtet uuesti küsida?



Anname ise märku kui olukord nendeg on lahenenud.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raab
Aeg Maha 2a

liitunud: 31.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2022 12:52:16 vasta tsitaadiga

Oleks huvitatud Samsung Galaxy Tab S5e (SM-T725) ekriaanivahetusteenusest, ideaalis võiks olla uus ekraan samuti originaalparameetritega (Super AMOLED, 10.5", 1600 x 2560px jms).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2022 13:18:51 vasta tsitaadiga

raab kirjutas:
Oleks huvitatud Samsung Galaxy Tab S5e (SM-T725) ekriaanivahetusteenusest, ideaalis võiks olla uus ekraan samuti originaalparameetritega (Super AMOLED, 10.5", 1600 x 2560px jms).


Hei,
uus originaal ekraan koos vahetusega 195€
tarne aeg 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raab
Aeg Maha 2a

liitunud: 31.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2022 13:22:12 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
raab kirjutas:
Oleks huvitatud Samsung Galaxy Tab S5e (SM-T725) ekriaanivahetusteenusest, ideaalis võiks olla uus ekraan samuti originaalparameetritega (Super AMOLED, 10.5", 1600 x 2560px jms).


Hei,
uus originaal ekraan koos vahetusega 195€
tarne aeg 5-9tp


Sobib. PS-is edasi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElC
HV kasutaja
ElC

liitunud: 05.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 12:57:21 vasta tsitaadiga

Oleks vaja pakkumist Samsung S21 esiklaasi vahetuseks.

SM-G991B/DS
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 13:47:51 vasta tsitaadiga

Hei,

Nokia 8 Sirocco
ekraan katki, vajab vahetamist
teiseks teeb ta kogu aeg restarti: läheb käima, küsib pw, laadib üles ja jälle restart. hard reset miskipärast ei toimi
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 08:27:20 vasta tsitaadiga

ElC kirjutas:
Oleks vaja pakkumist Samsung S21 esiklaasi vahetuseks.

SM-G991B/DS


Hei,

uus originaal 185€ tarne 5-9tp.

Hallvatt kirjutas:
Hei,

Nokia 8 Sirocco
ekraan katki, vajab vahetamist
teiseks teeb ta kogu aeg restarti: läheb käima, küsib pw, laadib üles ja jälle restart. hard reset miskipärast ei toimi


Hei,

originaali hetkel pakkuda pole, analoogi saaks pakkuda 95€, tarne 3-4 nädalat.
Restardi mure poolest, 2 varianti , kui softi viga siis uus panna, aga täitsa võib olla ka emaplaadi riistvaraline probleem.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
154047
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2022




sõnum 08.11.2022 14:08:33 vasta tsitaadiga

Apple Watch SE GPS, 40mm Gold / Starlight Sport Band

Klaasi vahetus ekraan ise terve.
Mis maksab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 11:58:40 vasta tsitaadiga

154047 kirjutas:
Apple Watch SE GPS, 40mm Gold / Starlight Sport Band

Klaasi vahetus ekraan ise terve.
Mis maksab?


Hei,

Uus originaali lähedane ekraan koos vahetusega 155€, tarne 5-9tp.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2022 16:17:29 vasta tsitaadiga

Galaxy A52s 5G
Seadme mudel: SM-A528B/DS
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Tutvus asfaldiga, display korras aga klaas ämblik. Mis oleks töö hind kokku, et algstaadiumisse taastada?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 08:26:56 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
Galaxy A52s 5G
Seadme mudel: SM-A528B/DS
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Tutvus asfaldiga, display korras aga klaas ämblik. Mis oleks töö hind kokku, et algstaadiumisse taastada?



Hei,

uus originaal ekraan koos paigaldusega 110€, tarne aeg 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 22:24:49 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy S10+ tagumine kaas katki, valget varvi.
Palju maksab koos vahetusega?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 08:48:08 vasta tsitaadiga

elkur kirjutas:
Samsung Galaxy S10+ tagumine kaas katki, valget varvi.
Palju maksab koos vahetusega?


Hei,

uus originaal 55€ tarne 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maidor
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2013




sõnum 17.11.2022 06:11:26 vasta tsitaadiga

Tere. Honor view 20 vajab aku vahetust ja ehk võimalik ka usb pistik vahetada, aga see pole määrav. Saadan postiga. Mis maksab?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 14:16:14 vasta tsitaadiga

Maidor kirjutas:
Tere. Honor view 20 vajab aku vahetust ja ehk võimalik ka usb pistik vahetada, aga see pole määrav. Saadan postiga. Mis maksab?


Hei, uus originaal aku koos vahetusega 45€ Tarne 2-3 nädalat kuna ajutiselt akusi läbi lennutranspordi ei saadeta.
laadimis pesa 29€ tarne sama.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zx
Kreisi kasutaja
zx

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 17:16:42 vasta tsitaadiga

Tere!
Samsung A52 5G (küll helesinine, a vahet pole) ekraan katki-päris pime ülalt paremalt ja restardib millegipärast 15 sek järel. Siis küll miski sähvatus ülalt käib koos värinaga. Kas ekraani tõttu saab ka restartida või miskit hullemat telefonil? Mis kui ekraan+vahetus ja mis aja jooksul?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 12:24:35 vasta tsitaadiga

zx kirjutas:
Tere!
Samsung A52 5G (küll helesinine, a vahet pole) ekraan katki-päris pime ülalt paremalt ja restardib millegipärast 15 sek järel. Siis küll miski sähvatus ülalt käib koos värinaga. Kas ekraani tõttu saab ka restartida või miskit hullemat telefonil? Mis kui ekraan+vahetus ja mis aja jooksul?


Hei, uus originaal ekraan 110€, tarne 5-9 tp
suhtlesime ka telefoni teel juba, enne ekraani tellimist võiksime üle kontrollida,et ega emaplaat viga saanud pole.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raab
Aeg Maha 2a

liitunud: 31.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 12:58:52 vasta tsitaadiga

Tere,

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) WIFI+LTE versioon SM-T515
soovib ekraanivahetust. Mis hinna ja ajaga see võimalik oleks?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 09:21:06 vasta tsitaadiga

Tere.

Samsung Galaxy Note20
SM-N980F/DS
RF8N82DSF3B

tuttav siis tunneb huvi kui palju sellise vea kõrvaldamine maksma läheks.

Sai põrutada, kukkus...täkked raamil muidu kõik töötab aga ainult tugevas levialas nii kui linnast välja sõidan annab pidevalt network error ja keegi mulle ega mina välja helistada ei saa. Samas teine telefon samas kohas sim-iga töötab normaalselt.

Tänan.

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 10:21:25 vasta tsitaadiga

raab kirjutas:
Tere,

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) WIFI+LTE versioon SM-T515
soovib ekraanivahetust. Mis hinna ja ajaga see võimalik oleks?


Hei,

uus originaal ekraan koos vahetusega 139€ , tarne 5-9tp

green kirjutas:
Tere.

Samsung Galaxy Note20
SM-N980F/DS
RF8N82DSF3B

tuttav siis tunneb huvi kui palju sellise vea kõrvaldamine maksma läheks.

Sai põrutada, kukkus...täkked raamil muidu kõik töötab aga ainult tugevas levialas nii kui linnast välja sõidan annab pidevalt network error ja keegi mulle ega mina välja helistada ei saa. Samas teine telefon samas kohas sim-iga töötab normaalselt.

Tänan.


Hei,

Vea tuvastame tasuta, remondi maksumuse kohapealt on raske ennustada, sõltub mis tal viga on.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2022 23:36:02 vasta tsitaadiga

Apple iphone 12 Pro Max ekraan koos vahetusega?
ps. On see originaal või bodjopka?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2022 13:22:39 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Apple iphone 12 Pro Max ekraan koos vahetusega?
ps. On see originaal või bodjopka?


Hei,

uus originaal ekraan 380€
uus analoog ekraan 180€

mõlema puhul tarne 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardstyler
Kreisi kasutaja
hardstyler

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2022 17:37:24 vasta tsitaadiga

OP ekraane ikka ei saa ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2022 17:56:40 vasta tsitaadiga

hardstyler kirjutas:
OP ekraane ikka ei saa ?


mis mudelile ja mis värvi?

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardstyler
Kreisi kasutaja
hardstyler

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2022 18:11:59 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
hardstyler kirjutas:
OP ekraane ikka ei saa ?


mis mudelile ja mis värvi?


OP Nord AC2001

Värv suva.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2022 18:19:01 vasta tsitaadiga

hardstyler kirjutas:
mteachx kirjutas:
hardstyler kirjutas:
OP ekraane ikka ei saa ?


mis mudelile ja mis värvi?


OP Nord AC2001

Värv suva.


Originaalide saadavus endiselt olematu.
Analoogi saab pakkuda hinnaga 165€, tarne 3-4 nädalat.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mrt213
HV kasutaja
mrt213

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2022 21:25:47 vasta tsitaadiga

Palju Samsung S20 FE ekraanivahetus maksta võiks?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2022 11:52:49 vasta tsitaadiga

mrt213 kirjutas:
Palju Samsung S20 FE ekraanivahetus maksta võiks?


Kuna ekraan läheb vahetusse koos raamiga,siis oleks vaja teada seadme värvus. Hinnad jäävad 135-165€ vahele.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jackwood
HV vaatleja
jackwood

liitunud: 24.07.2004




sõnum 09.12.2022 20:24:14 vasta tsitaadiga

Pixel 4a kukkus treppide vahel umbes 2,5 korrust.

Nüüd ekraan mõrane (klaas terve) ja must.

Helistamise korral telefon heliseb aga puutetundlikkust ei tundu üldse olevat.
Sõrmejäljelugeja tundub töötavat (teeb heli ja vibreerib).

Äkki oleks abi ekraani vahetusest.

_________________
Allkiri.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 11.12.2022 02:17:06 vasta tsitaadiga

iPhone 11, project red (ekraan?) icon_rolleyes.gif
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2022 09:06:43 vasta tsitaadiga

jackwood kirjutas:
Pixel 4a kukkus treppide vahel umbes 2,5 korrust.

Nüüd ekraan mõrane (klaas terve) ja must.

Helistamise korral telefon heliseb aga puutetundlikkust ei tundu üldse olevat.
Sõrmejäljelugeja tundub töötavat (teeb heli ja vibreerib).

Äkki oleks abi ekraani vahetusest.



Hei,
uus originaal ekraan 175€, tarne muidu 5-9tp, aga kuna pühad tulemas siis pakuks saabumise/vahetuse jaanuari essasse nädalasse.

klOun kirjutas:
iPhone 11, project red (ekraan?) icon_rolleyes.gif


Hei,

uus origiaal ekraan 125€
kasutatud originaal ekraan 100€
uus analoog ekraan 90€

kohapeal olemas, vahetus 30-40min.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2022 15:08:56 vasta tsitaadiga

13" macbook pro A1706

mbp logo kõrval on pildil nähtavad praod. ekraani enda klaas on terve aga pilt on värvilisi tõmblevaid triipe täis.

Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2022 09:49:29 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
13" macbook pro A1706

mbp logo kõrval on pildil nähtavad praod. ekraani enda klaas on terve aga pilt on värvilisi tõmblevaid triipe täis.



Hei,
originaale üldjuhul pole saada ja nende hind ka praktiliselt arvuti enda väärtus. 820€ näitab hetkel 1 ladu.

Analooge oleme kasutanud,mida saab parema hinnaga, aga nende puhul pikk tarne aeg ja on tulnud ette juhuseid kui webcam ei ühti läpakaga. Hind jääb sinna 250-290€ kanti, aga eelnevalt oleks vaja vana ekraan küljest võtta ja sealt koodi järgi tellida.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008




sõnum 17.12.2022 00:08:48 vasta tsitaadiga

Tere
Samsung S9 klaasi vahetus. Tartus. Mis hinnaga keegi pakub?

Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2022 10:49:18 vasta tsitaadiga

Onedream kirjutas:
Tere
Samsung S9 klaasi vahetus. Tartus. Mis hinnaga keegi pakub?



Hei

Originaal kasutatud (grade C, ehk kriimuline, kuid töötav) paneel koos vahetusega 135€ - Kohapeal
Originaal uus paneel 169€ - tarne ca jaanuari alguseks.

Töö tegemise ajaks ca 60min, ehk saab ootetööna teha.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raudkukk
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2004




sõnum 18.12.2022 13:25:55 vasta tsitaadiga

tere
Nord 2T ekraanivahetus. kukkus maha, sinine triip üleval ekraaniosas ja ekraan pime.
kes pakub ja mis hinnaga ekraanivahetust?
tänud ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2022 14:15:48 vasta tsitaadiga

raudkukk kirjutas:
tere
Nord 2T ekraanivahetus. kukkus maha, sinine triip üleval ekraaniosas ja ekraan pime.
kes pakub ja mis hinnaga ekraanivahetust?
tänud ette.


Hei
Originaal ekraan koos tööga 186€ - tarneks ca paar nädalat tänase seisuga. Kuna laoseis on väike, siis võib tarne ka pikemaks minna.
Analoogi ei hakka pakkuma, hind ei tule oluliselt soodsam.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mrt213
HV kasutaja
mrt213

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2022 22:43:51 vasta tsitaadiga

Tere,

valge iPad 8gen ekraanivahetus hind ja saadavus?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2022 08:12:20 vasta tsitaadiga

mrt213 kirjutas:
Tere,

valge iPad 8gen ekraanivahetus hind ja saadavus?


Tere
Mis värvi seadmega tegu, klaas pealt katki, pilti näitab?

Klaas koos vahetusega 65€
Hetkel tarne ca 3-4 nädalat. Kui kaup kohal, siis saab töö teostada ca 4 tunniga. Ehk kaua seadmest eemal olema ei peaks.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 27.12.2022 01:12:28 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Google Pixel 6
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil tõsisem kahju ehk ekraanil midagi ei ilmu. Telefon iseenesest töötab (sai käekellaga telefoni ja whatsapp sõnumeid vastu võtta, android auto töötas jne.). Sooviks ekraani vahetust.

_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2022 03:19:12 vasta tsitaadiga

p2rn4 kirjutas:
Seadme mudel: Google Pixel 6
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil tõsisem kahju ehk ekraanil midagi ei ilmu. Telefon iseenesest töötab (sai käekellaga telefoni ja whatsapp sõnumeid vastu võtta, android auto töötas jne.). Sooviks ekraani vahetust.


Hei
Originaal ekraan koos tööga 225€ - tarne ca 5-9tp
Kvaliteet analoog ekraan koos tööga 199€

PS, igaksjuhuks järgnev info ka:
Võib-olla tuleb teha tarkvara uuendus, et kalibeerida ekraan (andmed lähevad kaduma).
Osadel telefonidel ei hakka pärast ekraani vahetust näpujälje lugeja tööle!

Need asjad võivad tekkida/tulla aga ei pruugi.


Meeldivat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2022 10:12:50 vasta tsitaadiga

Huawei P20 PRO originaal aku?


Maa Mees

_________________
Kõike saab korda teha.
Kommentaarid: 477 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2022 10:56:11 vasta tsitaadiga

Maa Mees kirjutas:
Huawei P20 PRO originaal aku?


Maa Mees

Hei

29€ ilma vahetuseta
40€ vahetusega

Tarne akule ca 7-14tp

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2023 00:01:11 vasta tsitaadiga

Hei!
Iphone XS ekraan?

_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2023 11:01:27 vasta tsitaadiga

taaniellin kirjutas:
Hei!
Iphone XS ekraan?


Hei,

Uus originaal 125€
Kasutatud,kuid uueväärne originaal 100€
uus analoog 75€

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2023 17:40:11 vasta tsitaadiga

Sony Z5 must, tagaklaas ja aku.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2023 22:24:06 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Sony Z5 must, tagaklaas ja aku.

Hei
Originaal Aku koos vahetusega 37.50€ - tarne 3-5tp
Analoog tagaklaas koos vahetusega 7.50€ - KOHAPEAL
Originaal tagaklaas 35€ - tarne 5-9tp

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2023 21:58:41 vasta tsitaadiga

hei.
poco x3 ja x3 pro. lõpetasid mõlemad samamoodi töötamise. Aku hakkas tühjaks saama, laadija sai järgi ja näitas, et laeb. Reaalselt laadiski niikaua, kui aku tühi ja kõik. enam ei tee midagi. x3 pro käis ka garantiis, kuid väideti, et raam kõver ja tuleks vahetada koos ekraaniga välja. Ehk on olnud mingit kogemust nendega sellise veaga?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.