Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 449, 450, 451 ... 541, 542, 543  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.11.2022 20:43:52 vasta tsitaadiga

Mis tähendab peaksin töötama? Kas kedagi sunnitakse oma tööd tegema?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 20:48:18 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mis tähendab peaksin töötama? Kas kedagi sunnitakse oma tööd tegema?

Tänapäeval pidi kõik olema orjatöö. Vaid siis pole orjatöö kui istud kodus, midagi ei tee ja keegi maksab sulle selle eest icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 21:10:57 vasta tsitaadiga

Grossis pestakse salateid endiselt.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2022 21:12:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Janis kirjutas:
Mis tähendab peaksin töötama? Kas kedagi sunnitakse oma tööd tegema?

Tänapäeval pidi kõik olema orjatöö. Vaid siis pole orjatöö kui istud kodus, midagi ei tee ja keegi maksab sulle selle eest icon_lol.gif


Alati võid kaarte panna või horoskoope teha, nagu vabadel vaimsetel inimestel kombeks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 21:14:25 vasta tsitaadiga

Poest ei julge ühtegi kokkusegatud salatit osta. Need, kus komponendid eraldi ja ise kokkusegada, on okei.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 21:15:33 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Poest ei julge ühtegi kokkusegatud salatit osta. Need, kus komponendid eraldi ja ise kokkusegada, on okei.

Need eraldi komponendid, mis hakitud ja müüki pandud, on tavaliselt toidujäägid.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 21:15:35 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Grossis pestakse salateid endiselt.

Ei pesta, iga päev tehakse uued, vähemalt lahtised salatid, need mis samal päeval müüdud ei saa lähevad -50%-ga müüki.


viimati muutis Winterwind 08.11.2022 21:16:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 21:16:04 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Betamax kirjutas:
Grossis pestakse salateid endiselt.

Ei pesta, iga päev tehakse uued.

Naised saunas rääkisid. Sellepärast need salatid nii odavad ongi.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 21:17:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Naised saunas rääkisid. Sellepärast need salatid nii odavad ongi.

Sa pole kaua grossis käinud vist, ei ole need salatid enam midagi nii odavad, suht samas klassis kui mujal.
Käin sealt tihti vanaisale kartuli-köögivilja salatit ostmas, muud ta ei söö icon_biggrin.gif


viimati muutis Winterwind 08.11.2022 21:18:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.11.2022 21:17:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Poest ei julge ühtegi kokkusegatud salatit osta. Need, kus komponendid eraldi ja ise kokkusegada, on okei.

Need kus komponendid eraldi pakendites vms ja siis valad kokku? Nagu caesari salat vms? Enne ostan grossi salateid kui neid asju icon_biggrin.gif
Ikka päris koledad näevad need asjad välja, mis muidu peaks näiteks rohelised olema seal pakis.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 21:18:22 vasta tsitaadiga

Siis kooritakse ikka seitse nahka. Pole seal ammu käinud jah. Peamiselt mingite eluheidikute pood tundub olevat. Peamine müügiartikkel on alkoleti kraam.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.11.2022 21:20:54 vasta tsitaadiga

Head tarhuni saab ka sealt. Aga kunagi kui gross tallinnas pm kodupood oli ja seal vahel käidud sai, siis ikka mõtlesin küll, et kas ikka maksin kõikide asjade eest, alati oli kuidagi väga väike korvi summa kokku
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.11.2022 21:31:26 vasta tsitaadiga

salatid pestakse läbi, et oleks hügieenilised icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 08.11.2022 21:37:43 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
salatid pestakse läbi, et oleks hügieenilised icon_idea.gif

Õige, mida järgmiseks, hakkate irisema veel selle üle, et müüja on kunagi käsi pesnud icon_question.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 21:42:39 vasta tsitaadiga

Vesi ja elekter nii kallid, et ei pese neid keegi.. pigem viiakse loomade varjupaika kus koerad-kassid need puhtaks lakuvad nagu teistel kettidel käib.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 22:31:46 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
SKG kirjutas:
Poest ei julge ühtegi kokkusegatud salatit osta. Need, kus komponendid eraldi ja ise kokkusegada, on okei.

Need kus komponendid eraldi pakendites vms ja siis valad kokku? Nagu caesari salat vms? Enne ostan grossi salateid kui neid asju icon_biggrin.gif
Ikka päris koledad näevad need asjad välja, mis muidu peaks näiteks rohelised olema seal pakis.

Ma ei tea, kas neid Eestis on, aga kus pestud salatisegu ja mingi maitsestatud oliivõli või äädika kaste eraldi. Ise segad kokku.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.11.2022 22:37:17 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Vesi ja elekter nii kallid, et ei pese neid keegi.. pigem viiakse loomade varjupaika kus koerad-kassid need puhtaks lakuvad nagu teistel kettidel käib.
vesi ja elekter kallis? tooraine on kallis!
transport koerteni on kallis ja koerad ei maksa.
eriti kui veel mahetoodetest salat tehtud, nagu mahetärklis, mahehernes, mahekartul

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.11.2022 10:50:26 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Janis kirjutas:
SKG kirjutas:
Poest ei julge ühtegi kokkusegatud salatit osta. Need, kus komponendid eraldi ja ise kokkusegada, on okei.

Need kus komponendid eraldi pakendites vms ja siis valad kokku? Nagu caesari salat vms? Enne ostan grossi salateid kui neid asju icon_biggrin.gif
Ikka päris koledad näevad need asjad välja, mis muidu peaks näiteks rohelised olema seal pakis.

Ma ei tea, kas neid Eestis on, aga kus pestud salatisegu ja mingi maitsestatud oliivõli või äädika kaste eraldi. Ise segad kokku.
sellised salatid on täielik idiootsus icon_evil.gif see tüüp kes sellise asja välja mõtles, tuleb otsekohe riistapidi tuleriidal üles puua ja rohe-eurolased kallale saata. ühest otsast inisevad mingit kliimasoojenemist, taaskasutust, plastik pähh-pähh ja teisest otsast pakitakse iga salatileht, saiakuubik, kanakuubik ja kaste eraldi kilesse ja nagu sellest veel vähe olels, topitakse plastikust 1kordsed noad/kahvlid/lusikad kaasa. nagu rämpsu veel liiga vähe oleks.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 12:01:02 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
SKG kirjutas:
Janis kirjutas:
SKG kirjutas:
Poest ei julge ühtegi kokkusegatud salatit osta. Need, kus komponendid eraldi ja ise kokkusegada, on okei.

Need kus komponendid eraldi pakendites vms ja siis valad kokku? Nagu caesari salat vms? Enne ostan grossi salateid kui neid asju icon_biggrin.gif
Ikka päris koledad näevad need asjad välja, mis muidu peaks näiteks rohelised olema seal pakis.

Ma ei tea, kas neid Eestis on, aga kus pestud salatisegu ja mingi maitsestatud oliivõli või äädika kaste eraldi. Ise segad kokku.
sellised salatid on täielik idiootsus icon_evil.gif see tüüp kes sellise asja välja mõtles, tuleb otsekohe riistapidi tuleriidal üles puua ja rohe-eurolased kallale saata. ühest otsast inisevad mingit kliimasoojenemist, taaskasutust, plastik pähh-pähh ja teisest otsast pakitakse iga salatileht, saiakuubik, kanakuubik ja kaste eraldi kilesse ja nagu sellest veel vähe olels, topitakse plastikust 1kordsed noad/kahvlid/lusikad kaasa. nagu rämpsu veel liiga vähe oleks.

Ei, mitte need. Tuleb salatisegu kilepakis, nagu ikka, aga kaasas on ka mingi kaste, mis pole kokkusegatud. Ise segad kokku.

Ma ei leia hetkel oiget pilti, aga umbes nagu see, saga kaste on ka kaasas icon_smile.gif
https://groceries.aldi.ie/en-GB/ALDIIE/p-bistro-salad-bag-130g-country-fresh/5023734136109


viimati muutis SKG 09.11.2022 12:05:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 12:03:15 vasta tsitaadiga

Mis mõte sellel siis on? Sama salat, aga lihtsalt extra steps, sest pead ise kokku segama?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 12:06:05 vasta tsitaadiga

Betamax, mote on see, et kokkusegatuna oleks sailivus luhem.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.11.2022 12:07:28 vasta tsitaadiga

See neile mõeldud, kes ise midagi ei oska? Ise värskest kraamist lõigata ja kokku mixida on ju oluliselt etem variant.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 12:21:48 vasta tsitaadiga

Janis, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11165128#11165128
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 12:25:35 vasta tsitaadiga

Need on mingid põhusalatid, mingit kartulisalatit sul vaevalt nii müüakse.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 12:34:57 vasta tsitaadiga

kas keegi üldse sööb põhusalatit? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 15:36:25 vasta tsitaadiga

Mis asi on põhusalat? Sorry, ma pole laudas sündinud ega tea.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2022 16:33:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mis asi on põhusalat? Sorry, ma pole laudas sündinud ega tea.

Hobuvankris põhku polnud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 16:40:02 vasta tsitaadiga

Ma nii vana kah pole.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 16:58:35 vasta tsitaadiga

Maltsa/põhu, vahet pole.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.11.2022 17:01:14 vasta tsitaadiga

See ju lemmikloomade toit, mitte inimestele mõeldud
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 17:28:56 vasta tsitaadiga

Vaba Mikrofon küll, ent äkki ei väljutaks täiesti suvalist iba?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 18:05:41 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Vaba Mikrofon küll, ent äkki ei väljutaks täiesti suvalist iba?


Palun ole siis vait

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 18:27:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mis asi on põhusalat?


Venkudel on põhusalat täitsa olemas:
Spoiler Spoiler Spoiler

https://brkm.ru/et/technologies/salat-iz-svezhih-ogurcov-i-kolbasy-salat-s-kopchenoi-kolbasoi-i-svezhim/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.11.2022 21:24:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas keegi üldse sööb põhusalatit? icon_rolleyes.gif
seda minu toit sööb icon_idea.gif
olen teise järgu vegan

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 07:47:54 vasta tsitaadiga

libe, icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2022 14:48:45 vasta tsitaadiga

Ollallaa.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120096026/poolas-soodeti-kanu-tehnilise-oliga-saastunud-linnuliha-vois-jouda-ka-eestisse-terviseriskide-kohta-pole-esialgu-andmeid

tsitaat:

Eestis müüb Poolast pärit kanaliha Maxima, seda Talupoja brändi all.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2022 14:52:11 vasta tsitaadiga

Arvestades nende kanajuppide suurusi maximas, siis see peaks juba siililegi selge olema, et pole eestis pärit icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2022 22:03:17 vasta tsitaadiga

Kas see on hea? 100 g = proteiini 67 g, rasv 30 g ja soola 2,8 g.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 22:18:28 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kas see on hea? 100 g = proteiini 67 g, rasv 30 g ja soola 2,8 g.

Rohkem konteksti. Mis toode? Mingi kuivatatud liha vms?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2022 22:24:51 vasta tsitaadiga

Krõbe seakamar.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 07:49:19 vasta tsitaadiga

seakas on alati hea icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.11.2022 07:56:29 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
seakas on alati hea icon_razz.gif
see on tõsi.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2022 16:19:40 vasta tsitaadiga

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120103402/tarbijal-tuleb-harjuda-et-oliivioli-nimetatakse-nuudsest-teistmoodi

Neitsisi enam ei ohverdata õli pressimisel, oliive hoopis vääristatakse.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 07:22:05 vasta tsitaadiga

Wesker & Son, A Resident Evil 6 Butcher Shop Featuring Edible Humans
https://laughingsquid.com/wesker-son-a-resident-evil-6-butcher-shop-featuring-edible-humans/

https://blog.martinus.cz/2022/09/znamenita-mrtvola-jak-daleko-je-lidstvo-schopne-zajit-pro-kousek-masa
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2022 18:13:08 vasta tsitaadiga

Lendav Taldrik. Toit endiselt hea, aga teenindus on küll nigel. 15 minutit, et menüü lauda tuua. Tee puhul kannuga ainult üks variant ja sealt tuli täpselt poolteist tassi seda chaid.
Teenindajate kiituseks võib siiski öelda, et rahvast oli palju ja nad ei puhanud jalga kusagil baarileti ääres.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 14:49:56 vasta tsitaadiga

https://tartu.postimees.ee/7657659/lihatoostuse-uued-liinid-aitavad-valmistada-esimest-kodumaist-toorsuitsupeekonit

Kas siis kogu seni müüdud toorsuitsupeekon oli kõigil tootjatel tehtud kusagil mujal? Ma tean, et RLK teeb nii aga on ju teistel ka toorsuitsupeekon või midagi sarnast müügis olnud aastaid
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.11.2022 15:02:15 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
https://tartu.postimees.ee/7657659/lihatoostuse-uued-liinid-aitavad-valmistada-esimest-kodumaist-toorsuitsupeekonit

Kas siis kogu seni müüdud toorsuitsupeekon oli kõigil tootjatel tehtud kusagil mujal? Ma tean, et RLK teeb nii aga on ju teistel ka toorsuitsupeekon või midagi sarnast müügis olnud aastaid


Promo lihtsalt. Nad selles väga osavad icon_lol.gif
Toodete kvaliteet samas üsna kindla peale minek.
Paraku liha tuleb ju sealt kes neile parema hinna teeb ehk võib olla Poola, Leedu, Läti... vaevalt midagi nüüd muutunud, et 100% kodumaine.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 15:14:32 vasta tsitaadiga

Nõo oli see, kelle toodetest selle kunagise hobuselihaskandaali ajal seda ka väheke leiti, kas polnud?
Minul isiklikult ajas maksa üle kopsu nende manipuleeriv silt tootel "Eelistame Eesti liha"
Suva mida te ise eelistate, aga kirjutage, mis siin pakis sees on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.11.2022 15:24:19 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Nõo oli see, kelle toodetest selle kunagise hobuselihaskandaali ajal seda ka väheke leiti, kas polnud?
Minul isiklikult ajas maksa üle kopsu nende manipuleeriv silt tootel "Eelistame Eesti liha"
Suva mida te ise eelistate, aga kirjutage, mis siin pakis sees on.
kus see öeldud on, et eestimaine liha eestist peab tulema? alles siin sai mingi boršhi või mis iganes asja üle vaieldud, et kus meil siin need oliivid kasvavad, mis nad sinna eestimaisele boršile sisse panevad.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.11.2022 15:24:39 vasta tsitaadiga

Nad nõrgad jah, põhjapõtra polnudki icon_lol.gif
prismas soomes ostsin kogemata vorsti kus oli nii hobune kui põhjapõder märgitud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 449, 450, 451 ... 541, 542, 543  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.