Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Days Gone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 00:42:50 Days Gone vasta tsitaadiga


Link



DEVELOPER:Bend Studio

PUBLISHER: PlayStation Mobile, Inc.

https://store.steampowered.com/app/1259420/Days_Gone/

Action-adventure survival horror
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 01:16:54 vasta tsitaadiga

suht ok jälle üle pika aja tundub olema
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 13:36:56 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=LHgkhYH2P4k
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 11:34:23 vasta tsitaadiga

Pole mõnda aega mängu "täishinnaga" ostnud launchipäeval ja siiamaani ei ole pidanud pettuma. Kindlasti üks selliseid, mis kas istub ja siis on fantastiline või ei istu üldse ja läheb peale kahte tundi kettalt maha. Mulle istub ja mängin mõnuga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 12:29:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Pole mõnda aega mängu "täishinnaga" ostnud launchipäeval ja siiamaani ei ole pidanud pettuma. Kindlasti üks selliseid, mis kas istub ja siis on fantastiline või ei istu üldse ja läheb peale kahte tundi kettalt maha. Mulle istub ja mängin mõnuga thumbs_up.gif
Naudi. icon_wink.gif

Eks nüüd vaikselt hakkavad need konsoolivastased kah mängu kiitma, kes enne mängida ei saanud. Ei käi jutt sinu kohta. icon_smile.gif
Ma olen kogu aeg rääkinud, et see on super mäng. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 00:52:37 vasta tsitaadiga

Polnud enne siinset teemat kuulnudki, et selline mäng olemas on icon_smile.gif
Mõned tunnid proovinud ja täiesti nautitav asi on. Häirib pisut, et salvestada saab ainult ratta või voodi juures (paar korda on crashinud ja peab jupi mängu uuesti tegema).
Coop võiks ka olla, täpselt paras oleks kahekesi ratastega ringi chillida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 23:34:15 vasta tsitaadiga

Nõustun eelnevatega, et vägagi nauditav mäng on. Olin ausalt öeldes üllatunud, kuna ei arvanud või ei teadnud mängust midagi, peale seda kui anti tasuta PS+ kasutajatele. Pean isiklikult parimaks mänguks, mida mänginud viimase 2 aasta jooksul.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 28.05.2021 08:26:26 vasta tsitaadiga

Mulle ka mäng meeldis, mingi hetkeni. See on selline mäng, mida soovitan korraga läbi mängida - kui nädalaks või paariks pooleli jätta, siis on oht, et enam käima ei panegi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 31.05.2021 16:20:25 vasta tsitaadiga

See jupike stoorid, mis neil oli, on üle 40-50 tunni mängu venitatud. Nii, et puudub igasugunegi pinge. Ja lõpuks säästsid osa sellest järje jaoks. Mida ka enam ei tule, sest mäng müüs halvasti. Pole ka imet. Mäng on generic zombie open world pask. Kus ainuke huvitav aspekt on hordidega võitlemine. Mida need jobu panid mängu lõppu. Enne kui sa korralikku varustust saad, et hordidega võidelda. Enne seda tuleb 40 tundi hui stoorid läbida, tonnides fetch questidega, mis muutusid häirivalt rutiinseks väga kiiresti.

Melee relvad lagunevad ribadeks juba pärast paari zombid killides. Nii, et tuleb koguaeg kola otsida, et parandada või uut relva ehitada. Asjade korjamine on aeglane. Tuleb nuppu pikalt all hoida ja oodata, et nagu ikka immersiv oleks. Tegu ju survival mänguga. Aint, et siukene pask venitab mängu ikka liiga pikaks. Miks metallist kirves läheb nii kiiresti katki? Kuradi jobud võinuks seda katkisena modelleerida ja hästi roostes joonistada. Oleks ehk natukegi usutav olnud.
Ja siis see motika kütuse jama. Hea, et karakteri söötma ei pidanud. Oleks täismäng jobudus olnud!

Kolm korda mõtlesin, et nüüd on lõpp lähenemes. Piisavalt kaua juba mängitud. Kuid hoopis avaneb mingi uus kaardi osa kus uued kämpid ja fetch questid. Ja lisab 6-8 tundi, kuni põhistooris midagi edasi liigub.

Mängus on ka ääretult palju raadio möla. Mis kordub ja kordub. Tegelane peab ka vajalikuks kõike kommenteerida. Hiilides põõsas vaenlase baasis hakkab see mölakas karjuma, sest kuulis midagi raadiost või nägi midagi.

Hordiga võitlemine on ok aga mitte äge. Nagu selles E3 demos 10a tagasi. Tüüp jääb tihti asjadesse kinni või ronimise asemel teeb kukkerpalli. Relvade vahetus on klaveril kiire kuid puldiga on see liiga aeglane. Mäng on üldse parem klaveri ja hiirega mängida kui puldiga. Kuid kiiresti selja taha pomme visata ei saa, tüüp aeglustub liiga palju ja hord jõuab pooled elud maha lüüja.

Internetist lugesin, et tüüpidel oli probleeme mäng valmis teha. Sest ei leidnud piisavalt mänpowerid, et see mammut projekt läbi viia. Nendel tibladel ei tulnud ka mõttesse, et ehk mäng lühemaks teha ja kaks kaardi osa välja jätta. Et teha väiksem, kuid hästi viimistletud mäng valmis. Sest mängu sujuvus on katki. Mitukorda mõtlesin, et mida kuradid ma siin üldse teen. Killin neid, killi noid, korja seda ja toda. Nagu mingit sitast mmod mängiks oma korduva tegevusega.

Mäng läheb paremaks alles lõpus. Kui saad melee relva, millega saab 20 zombid mahalüüja mitte 2. Ja kui saab suure paagi motikale, et ei pea iga paari minuti tagant tankima. Ja hordide hävitamiseks parema varustuse saab.

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2021 17:08:12 vasta tsitaadiga

Zombide teema juba iseenesest tekitab iga järgmise sellise mängu puhul alateadliku eelarvamuse ja mõjub enamjaolt augutäitena õigustamaks vastaste lolli AI-d icon_rolleyes.gif

Natuke hõredaks jääb jah selle mängu temaatika, idee pole kõige hullem, aga suures plaanis ei vea nagu välja, et kaasa tõmmata icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 01.06.2021 18:52:46 vasta tsitaadiga

Need varasemad ekslusiivid on kuidagi kõik suht meh olnud. Vb pleikari taga vähe põnevam icon_rolleyes.gif
Peategelane võiks rohkem vait olla. Selline soy vingumine viskab üle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2021 22:58:08 vasta tsitaadiga

alguses tundus kuidagi jura, aga mängu edasi mängides läheb päris heaks, üle pike aja üks mäng mida nautida, hordidega ainult ei viitsi jamada, ühest sain jagu, kogu resource läinud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2021 13:39:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hordidega ainult ei viitsi jamada, ühest sain jagu, kogu resource läinud

Nende mahavõtmiseks peab natuke planeerima ja ümbritsevat keskkonda ära kasutama - kui "Rambona" peale lennata siis jah...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2021 13:43:53 vasta tsitaadiga

Üsna kaasahaarav, küll on need cutscened pisut tüütud.
Kaks korda juba seda pruudi kopterile minekut näinud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2021 00:06:44 vasta tsitaadiga

kuna nüüd temp. väljas normaalsed ja toas ka alla 30c icon_smile.gif sai edasi mängitud, pooleli jäi enne jaanipäeva.
minupoolt väga ok mäng, ei aja storyt taga. mõnus meelelahutus.



yeah, i don't need no practise icon_biggrin.gif

edit: kas ma olen ainuke, kellele tundub et ööd on seal ikka väga valged, kuu sirab nagu päike pmst

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2021 15:17:51 vasta tsitaadiga

mängisin 15minutit. Cutscenes icon_sad.gif motikaga sõit klaviatuuriga on okse. Liikumine on puine. Hoia all E'd et tekiks 3D presentatsioon minevikust icon_rolleyes.gif ma ei tea, naeruväärne. Loodetavasti alguse asi.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2021 18:40:20 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
mängisin 15minutit. Cutscenes icon_sad.gif motikaga sõit klaviatuuriga on okse. Liikumine on puine. Hoia all E'd et tekiks 3D presentatsioon minevikust icon_rolleyes.gif ma ei tea, naeruväärne. Loodetavasti alguse asi.

Oma viga, et oled selline "labidas", et klaviatuuriga mängid. Väga edukas ja mugav puldimäng on see.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2021 19:06:13 vasta tsitaadiga

Soory jah. Ma vaatasin, et arvutimäng. Tegelikult konsoolimäng pandud arvutil jooksma. Kehva port, muud midagi.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2021 19:25:53 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Soory jah. Ma vaatasin, et arvutimäng. Tegelikult konsoolimäng pandud arvutil jooksma. Kehva port, muud midagi.
Et siis pc peal puldiga mängimine on sinu jaoks piinlik ja alandav? Way to go bro!!! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2021 19:34:23 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
mängisin 15minutit. Cutscenes icon_sad.gif motikaga sõit klaviatuuriga on okse. Liikumine on puine. Hoia all E'd et tekiks 3D presentatsioon minevikust icon_rolleyes.gif ma ei tea, naeruväärne. Loodetavasti alguse asi.
su oma viga ma ütleks, täiesti tüüpiline pc nuppude asetus, igati lihtsaks tehtud


Dj-E kirjutas:
labidas kirjutas:
mängisin 15minutit. Cutscenes icon_sad.gif motikaga sõit klaviatuuriga on okse. Liikumine on puine. Hoia all E'd et tekiks 3D presentatsioon minevikust icon_rolleyes.gif ma ei tea, naeruväärne. Loodetavasti alguse asi.

Oma viga, et oled selline "labidas", et klaviatuuriga mängid. Väga edukas ja mugav puldimäng on see.

pc klaviatuuriga jas hiirega vägagi mugav ja lihtne mängida, ei kujuta ettegi et peksin seda puldiga mängima...
mõni üksik ralli simulaator on jäänud mul mängimata sest mul pole pulti, aga ma olekn ikka kõvasti mänge mänginud ainult hiire kalviatuuriga, ei kurda, kunagi laenasin sõbral pleikarit , eriti nilbe oli, mingi aeg harjub küll ära puldiga, aga klaviatuuri ja hiirega ei anna võrrelda. eks igale ühele oma...


viimati muutis nolifer 01.08.2021 19:42:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2021 19:36:33 vasta tsitaadiga

oli ka see mäng mingiaeg ps4 peal....jäi suht alguses pooleli,enam pole ,aga pc peal ilmselt kordades parem graafika...läheb loosi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2021 19:41:14 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
oli ka see mäng mingiaeg ps4 peal....jäi suht alguses pooleli,enam pole ,aga pc peal ilmselt kordades parem graafika...läheb loosi thumbs_up.gif

PS5 peal 4K@60Hz on küll mäng väga ilus. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2021 20:09:36 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
labidas kirjutas:
mängisin 15minutit. Cutscenes icon_sad.gif motikaga sõit klaviatuuriga on okse. Liikumine on puine. Hoia all E'd et tekiks 3D presentatsioon minevikust icon_rolleyes.gif ma ei tea, naeruväärne. Loodetavasti alguse asi.
su oma viga ma ütleks, täiesti tüüpiline pc nuppude asetus, igati lihtsaks tehtud


Olen ma midagi asetuse kohta öelnud? icon_lol.gif
*Mind häirib, et nuppudega liikumine ja hiire liigutamine mõlemad liigutavad "kaamerat". See töötab teineteisele vastu.
Anyway, järjekordne konsoolikas. Kellel meeldib, kellele mitte. Mina arvan, et oleks saanud paremini.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 17:25:04 vasta tsitaadiga

Konsooli pordi mekk on ebameeldivalt tugev. 3 mõõtmes on asi täitsa hapu, panin mod'i mis üritab esimese persooni pilti kuvada, aga sellest on vähe kasu .. liikumine on kange, sihtimine on tänu sellele ka keeruline. Muidugi pole ka sihikut relval. Pidev varustuse puudus (kuulid, relvad), ehk läheb lõpupole lebomaks? Zombid nõuavad palju ressurssi!
Üldjoontes sarnane Far Cry seeriaga (mänguloogika) ja mängitav. icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 17:39:05 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Pidev varustuse puudus (kuulid, relvad)
Arvasid siis, et "maailmalõpu" järgselt on kõike lademetes? icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 20:44:20 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Pidev varustuse puudus (kuulid, relvad)
Arvasid siis, et "maailmalõpu" järgselt on kõike lademetes? icon_lol.gif

Ses suhtes jah, aga osta saad. Paraku peab kõvasti grindima et koini teenida mille eest kuule hankida icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 20:48:00 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Pidev varustuse puudus (kuulid, relvad)
Arvasid siis, et "maailmalõpu" järgselt on kõike lademetes? icon_lol.gif

Ses suhtes jah, aga osta saad. Paraku peab kõvasti grindima et koini teenida mille eest kuule hankida icon_smile.gif

Selles mängus mulle grind meeldis. Igas mängus see nii mõnus pole. A no ma fanboy kah. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsaarts
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 22:59:31 vasta tsitaadiga

Ma kaks korda mängind läbi. Ühe korra laenatud PS4pro peal ja teine kord PC peal xbox puldiga kuna puldi kasutamine selles mängus oli juba käe mälus. PC graafika on ikka oluliselt parem kui PS4 pro oma. Hordidega peab veidi planeerima tõesti ja arendama "ranged" skille. Lõpu poole tuleb parem ja täpsem relvastus, millega saad esimese mapi poole horde nagu muiste lihtsalt mööda minnes maha nottida.
Minule selline slow burn storyga grindimine meeldis. Eks võib olla viga minus, kuna suutsin nautida ka selliseid vähe hinnatud mänge nagu Prey ja Fallout 76 icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inz002
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2022 17:03:51 vasta tsitaadiga

Panen kommentaari püsti, äkki võtab natuke hoogu:

Homsest on algamas Rootsis Malmö's heategevuslik üritus ESA SUMMER 2022. European Speedrunner Assembly on alates 2012 aastast tegutsenud kiirläbimis(speedrun) ürituste seeria, mis aitab koguda lisarahastust oma partneritele Save the Children ja Alzheimer fonden.

Sellega seoses: Lähen ise ka kohapeale, võtan istun sinna lava ette ja mängin kuni Lost Lake laagrini Days Gone's Survival 2 raskusastmel. Äkki kedagi huvitab.

Aidake natuke algorütmile kaasa: Visake pilk peale üritusele.

Ürituse kavaga saate tutvuda lingilt:
https://esamarathon.com/schedule/

Twitchi kanalid siis ka:
https://www.twitch.tv/esamarathon/ - Stream 1
https://www.twitch.tv/esamarathon2/ - Stream 2
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 17:48:30 vasta tsitaadiga

On see raske mäng? Pean silmas, et kas peab kõvasti vaeva nägema, et mängus edasi saada?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 18:00:31 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
On see raske mäng? Pean silmas, et kas peab kõvasti vaeva nägema, et mängus edasi saada?
Ei ole raske. Lihtsalt algus võib olla mõne jaoks liiga slow-burn. Minu üks lemmikmänge.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 00:03:32 vasta tsitaadiga

Jõudsin ühte massihauda kus oli taraga ümbritsetud aias vaja vool sisse lülitada kuid seal oli hordide viisi zombisid ja nafta tanker mida sai õhku lasta kuid suurt abi sellest polnud ja jäigi väja nuputamata kuidas sinna sisse saab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 14:21:44 vasta tsitaadiga

Väga 5++ mäng, üks väheseid mänge mis üllatasid (mängisin ps4 peal peale seda kui oli hunnik pätse välja tulnud ja soodus müügis, algne mängu seis vist oli väga bugine). Väga raske ei ole aga alguses on natuke rohkem pusimist kuna klassikaliselt mängudele on varustus vilets. Hiljem kui parem varustus ja ratas kiirem on tegemist suhteliselt kerge mänguga. Ehk siis ära kohe ürita hordidele vastu hakata ja pigem kasuta taktikat ja vajadusel põgenemist.

Kui konkreetse pildi edastad probleemsest kohast siis osatakse ehk paremini nõu anda, mida seal teha vaja?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 16:11:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Väga raske ei ole aga alguses on natuke rohkem pusimist kuna klassikaliselt mängudele on varustus vilets.

Põhiproblem alguses on tsikli väike paak; seega pead pidevalt jälgima/otsima, kus tankida saaks.
Hordide mahavõtmiseks peab natuke planeerima ja ümbritsevat keskkonda ära kasutama - kui "Rambona" peale lennata siis jah...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 20:55:05 vasta tsitaadiga

Mängu viimase asukoha lahti saad ja kui piisavalt "uuendusi" peale oled saanud (nende otsimine aitab ka loost aru paremini saada) siis võib vabalt nn "Rambona" peale minna thumbs_up.gif. Mäletan, et viimased hordide puhastus oli suht nohu kogu selle relvastusega, mis kogunenud oli.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 01:59:36 vasta tsitaadiga

@angel äkki oli see mingi nero camp kus tekkis jama. Olen seda mängu mõned tunnid mänginud ja kuidagi ei tõmba asi käima
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 10:59:44 vasta tsitaadiga

Nero laagrid vast jah, osad on natuke keerukamad ja osadesse vist kohe ligi alguses ka ei saanud. Isegi pusisin mõnega.
Endale jällegist meeldis/meeldib mäng väga. Algus oli ainult natuke raske ja palju põgenemist, mis on sedasorti mängu ülesehituse juures ka tavaline ja oodatud. Kui paar paremat relva anti ja motika "otsime pidevalt kütet" simulaator läbi sai hakkasid asjad liikuma.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2022 01:24:50 vasta tsitaadiga

Days Gone juures härib see et kui oled ratta peal siis näitab, et asjad mida lootida on nina all ja kkui maha tulla siis neid pole kaardi vaateväljas. Teine asi mis hairib on see kaamera ja hiire pööramine, ingame on sens põhjas a ikka see pööramine uimab, ja kui midagi lootida tahad siis pead ka väga täpselt asjade juures olema st. mingi oige nurga all
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 18.12.2022 11:59:56 vasta tsitaadiga

Nero laagritega on see, et hävitage kõlarid siis ei tule need moluskid selle müra peale uudistama. Mängisin 20h ilma modideta kuid läks liiga grindiks ja kohati ajuvaba grind siis panin mõned modid peale mis pigem minu meelest teevad mängu paremaks ja nauditavamaks. Eesmärk ikkagi mängu nautida kui tryhardida. Iseenesest mind stoori ja maastik paelub.

https://www.upload.ee/image/14755324/2022.12.18-00.44.34.png SOA outfit.

Kütusepaagi panin 3.5x suuremaks.
Melee relvad ei lähe katki (veits ajuvaba, et suure kirvega 10 pauku ja polegi enam kirvest)
Autod ei ole lukus, et saab kohe lahti teha. (mõttetu ootamine millal ta muugib seda)
Summutid ei hävine
No trust issue (ei pea seal trusti ootama, et midagi osta)

Üks selline mod jäi ka silma, et öösel näed ainult minimaalselt, sisuliselt enda taskulambi jagu icon_lol.gif (sobib neile kelle arvates öö pime on)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2022 13:43:32 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Nero laagritega on see, et hävitage kõlarid siis ei tule need moluskid selle müra peale uudistama. Mängisin 20h ilma modideta kuid läks liiga grindiks ja kohati ajuvaba grind siis panin mõned modid peale mis pigem minu meelest teevad mängu paremaks ja nauditavamaks. Eesmärk ikkagi mängu nautida kui tryhardida. Iseenesest mind stoori ja maastik paelub.

https://www.upload.ee/image/14755324/2022.12.18-00.44.34.png SOA outfit.

Kütusepaagi panin 3.5x suuremaks.
Melee relvad ei lähe katki (veits ajuvaba, et suure kirvega 10 pauku ja polegi enam kirvest)
Autod ei ole lukus, et saab kohe lahti teha. (mõttetu ootamine millal ta muugib seda)
Summutid ei hävine
No trust issue (ei pea seal trusti ootama, et midagi osta)

Üks selline mod jäi ka silma, et öösel näed ainult minimaalselt, sisuliselt enda taskulambi jagu icon_lol.gif (sobib neile kelle arvates öö pime on)


Kas vähemalt osa mängu mõttest sedasi kaotsi ei lähe? Et alguses kui ratas ära pätsatakse peab natuke hoolsam olema, ja ei saa igalepoole kooserdada ilma, et peaks kütuse kohapealt jälgima? Samuti relvade osas. Plus väike närvi kõdi kas jõuad oma varud kokku korjata ennem kui kollid amps teevad.

Natuke kõlab nagu mängida Resident Evil mängu piiramatu laskemoonaga....

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 19.12.2022 22:26:39 vasta tsitaadiga

Eks mäng muidugi lihtsamaks läks (raskustase vist oli mul HARD) aga mulle meeldib mängida ja nautida selle sisu muus mõistes kui koguaeg otsida raudvara, et relvi parandada. Jah ma 20h mängisin nii nagu mäng ette nägi aga ei saanud mitte kuskil mägedes käia olustiku nautimas või lihtsalt kruiisida muusika saatel. Põhirõhk läks koguaeg kas tanklatele või kanistrite otsimisele. Kui ma mängin õhtul max 2h siis ma ei viitsi sellest 1h grindida vaid tahaks stooriga edasi sujuvalt liikuda. icon_biggrin.gif

Ja see melee relvade vastupidavus on ka ikka ajuvaba. Suur tuletõrje kirves, ca 3 zombit ja katki.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2022 23:40:30 vasta tsitaadiga

Mul mänguaega ei ole ka kiita aga mulle meeldis sedasi asja ülesse ehitada. Alguses pidi taktikat kasutama ja mõtlema kuhu mida tegema minna ning millises järjekorras. Igakord kui asju kokku korjasin oli väike pinge peal, et ehk peab jälle liduma ja siis pärast rattale järgi minema.

Aga väga kaugel ei olnud see olukord kus oli kõike külluses ja kõmmutasin ringi. Eriti haledad olid lõppu poole need hordid. Lihtsalt niitsid maha kõik, mis liikus ja vahetasid relvi kui üks neist pidi ootamatult tühjaks saama. Male'i relvi eriti ei kasutanud sellepärast ehk ka nende purunemine ei häirinud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Days Gone
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.