Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 448, 449, 450 ... 540, 541, 542  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 11:15:59 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis seal lidlis pakutakse, et rahvas sinna trügib. Asuvad vist väga ebamugavates kohtades?
AHVina tuleb vahel ikka käia hindu vaatlemas doh.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 11:21:04 vasta tsitaadiga

Misasi on ahvina?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 11:34:00 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Misasi on ahvina?
Trollid, või oledki ohmu? Sa ise siis polegi AHV ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.11.2022 12:24:02 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Misasi on ahvina?
sõna "AHV" olev ehk, 12. kääne on "ahvina".

https://www.taskutark.ee/kaanded-eesti-keele-14-kaanet/

Ricki kirjutas:
AHVina tuleb vahel ikka käia hindu vaatlemas doh.gif
seda lauset saab kirjutada/öelda ka teisiti

"olles AHV, tuleb vahel ikka käia hindu vaatlemas"

Ricki kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Misasi on ahvina?
Trollid, või oledki ohmu? Sa ise siis polegi AHV ? icon_eek.gif
kus viga näed laita, seal tule ja aita. niisama teisele nuiaga pähe taguda ja "loll" öelda ei tee teda targemaks.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 13:09:33 vasta tsitaadiga

Norra.
Sõitsin 500 + km maha ja värskeid krevette ei saanudki. Ok, veiseliha kaste + kartulid olid olemas. Õlut ja kangemat kah. Firmas oli istumine
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.11.2022 14:20:46 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Misasi on ahvina?
sõna "AHV" olev ehk, 12. kääne on "ahvina".

https://www.taskutark.ee/kaanded-eesti-keele-14-kaanet/

Ricki kirjutas:
AHVina tuleb vahel ikka käia hindu vaatlemas doh.gif
seda lauset saab kirjutada/öelda ka teisiti

"olles AHV, tuleb vahel ikka käia hindu vaatlemas"

Ricki kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Misasi on ahvina?
Trollid, või oledki ohmu? Sa ise siis polegi AHV ? icon_eek.gif
kus viga näed laita, seal tule ja aita. niisama teisele nuiaga pähe taguda ja "loll" öelda ei tee teda targemaks.
kus viga näed laita, seal tule ja aita laita icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 16:25:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ja no kurat need ikka puhta rohelised

Sa vist pole rohelist(küpset, selline sort kohe) mandariini näinud varem?
jah, sinised maasikad on ka olemas. Aga siis nad ongi sinised mitte sinised punaste laikudega
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 16:41:59 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
sinised maasikad on ka olemas. Aga siis nad ongi sinised mitte sinised punaste laikudega


Põnev. Kas neid siniseid maasikaid kuskilt jaekaubandusest ka saab?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 17:02:05 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
salatoimik kirjutas:
sinised maasikad on ka olemas. Aga siis nad ongi sinised mitte sinised punaste laikudega


Põnev. Kas neid siniseid maasikaid kuskilt jaekaubandusest ka saab?
pole aimugi. Ise võid kasvatada neid
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 17:10:07 vasta tsitaadiga

Mingi GMO värk need sinised maasikad.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 17:15:08 vasta tsitaadiga

Ei tea. Kollased tomatid pole näiteks väga ebatavalised. Siniseid ja punaseid kartuleid ka saab.
Aga samas minul GMO osas ka mingit paranoiat pole. Tegelikult on igasugune sordi- ja tõuaretus olemuselt GMO, aga toimib lihtsalt palju aeglasemalt. Kasvõi metsmaasikas ja tavaline aias kasvatatav maasikas on ju kauged sugulased
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 17:17:33 vasta tsitaadiga

No neil hirm, et kui söövad siniseid maasikaid siis muutuvad ise ka smurfideks
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 17:27:50 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Võtsin Kuusalust lõunaks ühe lägaburxi, juustuga 3€, tavaline 2.6€.
Korralikult suur kärakas ja kapsaläga ikka mõnuga thumbs_up.gif


Ehituspoe kõrvalt?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 17:40:36 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ei tea. Kollased tomatid pole näiteks väga ebatavalised. Siniseid ja punaseid kartuleid ka saab.
Aga samas minul GMO osas ka mingit paranoiat pole. Tegelikult on igasugune sordi- ja tõuaretus olemuselt GMO, aga toimib lihtsalt palju aeglasemalt. Kasvõi metsmaasikas ja tavaline aias kasvatatav maasikas on ju kauged sugulased

Kolmas variant on tuhandeid aastaid oodata, et värvi muudaks või asi söödavaks muutuks. See oleks vist GMO-vastaste unelm icon_lol.gif

https://www.npr.org/sections/thesalt/2019/06/13/732160949/how-almonds-went-from-deadly-to-delicious
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 18:00:45 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Võtsin Kuusalust lõunaks ühe lägaburxi, juustuga 3€, tavaline 2.6€.
Korralikult suur kärakas ja kapsaläga ikka mõnuga thumbs_up.gif


Ehituspoe kõrvalt?


Jah

Siniste maasikate seemneid nagu igast muud jama saab iinast tellida, õnneks ükski kasvama ei lähe icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 00:23:01 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Leinö kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Võtsin Kuusalust lõunaks ühe lägaburxi, juustuga 3€, tavaline 2.6€.
Korralikult suur kärakas ja kapsaläga ikka mõnuga thumbs_up.gif


Ehituspoe kõrvalt?


Jah

Siniste maasikate seemneid nagu igast muud jama saab iinast tellida, õnneks ükski kasvama ei lähe icon_lol.gif


Miks sa arvad et kasvama ei lähe? Ainult et taimed üldse mingit sorti maasikaks kasvaks, on vähe lootust. icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 02:56:23 vasta tsitaadiga

Krt peaks ära tellima need siniste maasikate seemned ja proovib ära siis aknapotipõllundusega
Seest sinised arbuusid tunduvad ka suht huvitavad icon_biggrin.gif

Ja väidetavalt on ka sellised asjad olemas icon_lol.gif
https://www.ebay.com/itm/174591824992

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.11.2022 03:08:24 vasta tsitaadiga

keegi gochujangi pastat ka toidus kasutanud?
kuidas ja mis kogemused on?

https://www.amazon.com/Chung-Jung-One-500g-Gochujang/dp/B002WTE0MQ

analoogne karp

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 08:50:37 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Misasi on ahvina?
Trollid, või oledki ohmu? Sa ise siis polegi AHV ? icon_eek.gif


Ma olen inimene. AHV on loom

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.11.2022 09:49:44 vasta tsitaadiga

inimene on samasugune loom nagu kõik teised loomad, ahvid sealhulgas.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 10:31:08 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ricki kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Misasi on ahvina?
Trollid, või oledki ohmu? Sa ise siis polegi AHV ? icon_eek.gif


Ma olen inimene. AHV on loom
ot:
See siin on ju AHVivoorum, või kuidas icon_question.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 10:41:24 vasta tsitaadiga

Palun lõpeta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.11.2022 10:57:01 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Ricki kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Misasi on ahvina?
Trollid, või oledki ohmu? Sa ise siis polegi AHV ? icon_eek.gif


Ma olen inimene. AHV on loom
ot:
See siin on ju AHVivoorum, või kuidas icon_question.gif
on küll jah.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 10:59:44 vasta tsitaadiga

OT jätkuks:

Kolmetäheline akronüüm
Ma ei tea täpselt, milline on AHV ametlik definitsioon siin voorumis, üks võimalik variant oleks näiteks: Aktiivne Hindade Vaatleja
/OT lõpp
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 11:05:46 vasta tsitaadiga

Anonüümne Hinnavaatleja doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 11:33:39 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Anonüümne Hinnavaatleja doh.gif
ot:
Kas siin on mingi seos Anonüümsete Alkohoolikutega? St. hindade vaatlemisest võõrutusravil olek vms.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 11:38:04 vasta tsitaadiga

Hiid, on tõesti väga anonüümne oma id kaardi ja pangalingi autentimisega.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.11.2022 14:45:07 vasta tsitaadiga

Auväärne HinnaVaatleja
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 16:09:26 vasta tsitaadiga

Ostsin poest sünnipäeva salatit.. keegi on unustanud herneid sisse panna ja selle asemel pudeli äädikat vist sisse valanud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 16:11:54 vasta tsitaadiga

Winterwind, mis poest? Selveri oma on päris söödav kuigi pole minu esimene eelistus kui Selveri köögist mõne salati peab valima.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 16:14:20 vasta tsitaadiga

Konsum, seni pole sellist jama nagu kohanud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 16:29:12 vasta tsitaadiga

Võtsin eile talleggi ahjubroileri kukeseentega. Maksis mingi üle 12 euro peaaegu 2kg aga oli ka hea
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 06.11.2022 16:31:16 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
keegi gochujangi pastat ka toidus kasutanud?
kuidas ja mis kogemused on?

https://www.amazon.com/Chung-Jung-One-500g-Gochujang/dp/B002WTE0MQ

analoogne karp


väga hea spicy. selveris ka vist müügis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 16:37:07 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Võtsin eile talleggi ahjubroileri kukeseentega. Maksis mingi üle 12 euro peaaegu 2kg aga oli ka hea


Hea on jah. Aga krt ma aru ei saa mis küpsetusaja nad sinna paki peale kirjutavad. Kui selle järgi teha, siis saab "kanapudru" ehk peab ikka küpsetusaega vähemaks võtma, et norm oleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 16:57:05 vasta tsitaadiga

Ma tegin 1.5h ja siis oli veel 2h ahjus soojas. Hea pehme ja mahlane tuli
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 16:57:34 vasta tsitaadiga

see kott tuleb naahui visata. selles saad keedukana, nagu siin üks ekspert tegi kõike pidevalt kilekotis keetes icon_lol.gif
grillkana ikka valmistatakse grillides icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 17:21:02 vasta tsitaadiga

Metslane.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 19:27:55 vasta tsitaadiga

Ostsin poest kollast ploomi.. jumala värsked(toored).. seisid 2p, ikka sama "värsked" ja enam pole kollased ka vaid on punaseks läinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 20:30:13 vasta tsitaadiga

See pole midagi. Ma eelmine aasta ostsin Selverist ühe hurmaa mis seisis kuu aega ja ei läinudki pehmeks. Mumifitseerus, ilmselt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 23:06:22 vasta tsitaadiga

Väga vara ei tasu helekollaseid osta, jah. Väga tillukesed on alguses mõttetud osta.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 08:52:56 vasta tsitaadiga

Meil toodi eelmisel nädalal hurmaasid kööginurka. Kõvad ja kollakad. Tõin paar tükki ära, panin serveri peale küpsema. Esmaspäevaks kenasti oranžid ja pehmed thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 10:41:22 vasta tsitaadiga

Rimist ostetud tahtsid ka vaid paar päeva toasooja ja olidki valmis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 19:16:46 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ostsin poest sünnipäeva salatit.. keegi on unustanud herneid sisse panna ja selle asemel pudeli äädikat vist sisse valanud.

mõningate mööndustega julgen Usin toodangut soovitada, tea kus mujalt leiab neid, aga prismas on päris palju valikut ja kui just poesalatit või muud valmisprodukti peab tarbima, siis just nende toodang on üks esimestest valikutest. Kohati ka odavam kui mingi muu pläust mida süüa ei kannata.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 19:29:37 vasta tsitaadiga

Mõningaste mööndustega oleks soovitanud neid 20 aastat tagasi kui lõuna koosneski peamiselt Usina salati karbikesest kõrvalolevast nurgapoest kui see ei olnud just soe Tarhun ja külmad pontšikud.
Tänapäeval ei soovitaks küll enam
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 20:06:29 vasta tsitaadiga

usina kohta ei oska öelda aga suve lõpus peipsi ääres vedeledes sai grossi poe salateid tarbitud- üllatavalt normaalsed kartulisalatid olid thumbs_up.gif ka grossi lahtine sashlõkk oli täitsa okei, lisaks müüakse grossis mingeid huvitavaid limonaade ja ka alkohoolseid jooke mida mujal ma nagu müügis pole näinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 20:07:48 vasta tsitaadiga

Mõni ei julge grossist osta. Naised saunas olla rääkinud, et salatid on nädal vanad icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 20:11:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mõni ei julge grossist osta. Naised saunas olla rääkinud, et salatid on nädal vanad icon_lol.gif

ma ka ei julgeks. Vaatad neid tädisid seal letitaga, mõtled hetkeks hügieeni peale ja .. kõnnid minema.
võibolla mõnes kohas on isegi ok, aga mul üle põllu katleris on mingi gross ja sealt kannatab vaid hädapärast pohmakaõllelist osta. nende mingi paarikümne sendine pirnilimps on ka päris hea vahest
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 20:13:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mõni ei julge grossist osta. Naised saunas olla rääkinud, et salatid on nädal vanad icon_lol.gif


pigem võivad need nädal vanad salatid suuremates kettides olla icon_biggrin.gif maitse järgi võiks vähemalt nii öelda ja ka säilivusaja järgi-säilivad ikka tihti rohkem kui 2-3päeva icon_rolleyes.gif

no igaljuhul söödud need grossi salatid said ja järgmine päev polnud miskit häda
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.11.2022 20:25:10 vasta tsitaadiga

No grossis tatikad suvetöölised sülitavad salatipaja sisse ju.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 08.11.2022 20:40:55 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No grossis tatikad suvetöölised sülitavad salatipaja sisse ju.


Ise sülitaksid ka kui peaksid seal töötama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 448, 449, 450 ... 540, 541, 542  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.