Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 298, 299, 300 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 17:43:54 vasta tsitaadiga

Kolmas: https://www.imdb.com/title/tt1757678/
Neljas: https://www.imdb.com/title/tt3095356/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2022 18:30:32 vasta tsitaadiga

Esimese osa efekt oli 3D mida sai esimest korda kogetud ja seal tuules ennenägematu cgi. Ei ole minul usku Avatari järgedesse. Kassa ja IMDB punktid saavad noore generatsiooni poolt ilmselt igati ok olema icon_razz.gif
15 aastase tiinekaga lähen kinno raudpolt vaatama.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 18:48:36 vasta tsitaadiga

Koomiline lugeda, kuidas tüübid ei tea, kes on Jim Cameron ja kuidas ta on viimased 38 aastat tootnud ainult kassa ja filmi enda kvaliteedi mõistes, hitte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2022 20:16:17 vasta tsitaadiga

Scart, Jim? Viimati oli ikka James Cameron. Aga jah on ütlus, et You dont bet against James Cameron. Mees teab kuidas blockbustereid teha ja kui tahab, siis võib vabalt aastate parima 3D suurele ekraanile tuua.
Ma olen küll kinoskäimise lõpetanud aga kui on üks film mida peaks suurel ekraanil kogema, siis see on Avatar 2. Mõtlen veel kas minna või mitte, sest ainuke IMAX asub meil nüüd T1 plekkpurgis pärast arusaamatut otsust Kosmos sulgeda.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 20:32:33 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
... Kõige kurvem selle juures on, et see film toob tõenäoliselt korralikult pappi sisse ja veel kurvem on, kui ilmub kolmas osa, et edasi lüpsta.

Oota nüüd oma kurvastamisega järgmine aasta on tulemas selline "meistritoes" nagu Fast X siis saad lausa nutta lahistada icon_lol.gif
https://www.imdb.com/title/tt5433140/
Selle sarja fenomenist ma aru ei saa, kas tõsiselt tehtud halb filmisari või siis halvasti tehtud paroodia.

Mina üldise ulme fännina ootan küll Avatari uut filmi thumbs_up.gif


viimati muutis bugbrake 05.11.2022 20:35:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2022 20:34:38 vasta tsitaadiga

bugbrake, 1-5 osad olid vaadatavad. Peale seda läks jamaks imho.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 20:55:39 vasta tsitaadiga

The Librarian: Quest for the Spear, 2004
https://www.imdb.com/title/tt0412915/

Madala eelarvega Indiana Jones + National Treasure, samas vaadatav. Tuleb 2 järge ka ette võtta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 01:36:01 vasta tsitaadiga

Pean vist avatar 1 uueti tädilt tellima...nii mõnigi kuu on möödas
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 01:40:23 vasta tsitaadiga

jeesus188, krt selle filmi sisu on mul küll suht peas,eks seda ole ka TV-st näidatud
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 01:41:26 vasta tsitaadiga

4K BluRay peaks ka tulema?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 01:44:06 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
jeesus188, krt selle filmi sisu on mul küll suht peas,eks seda ole ka TV-st näidatud

Ma ei vaata 50minutit reklaami 3h filmiga, sorry icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 01:54:25 vasta tsitaadiga

jeesus188, Ma ka ei vaata 👍
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 11:33:55 vasta tsitaadiga

Õige, 3h filmi puhul on reklaami ikka rohkem kui ainult 50min.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 12:52:20 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et Netflix pakkus mingit uut filmi nimekirjas. Hiline õhtu ja und polnud. Vaatasin ära. Pärast selgus, et 2018. aasta film... Ja ausalt öeldes väga lahja. No recommend thumbs_down.gif
https://www.imdb.com/title/tt2677722/
Tomorrow kirjutas:
Scart, Jim? Viimati oli ikka James Cameron. Aga jah on ütlus, et You dont bet against James Cameron. Mees teab kuidas blockbustereid teha ja kui tahab, siis võib vabalt aastate parima 3D suurele ekraanile tuua.
Ma olen küll kinoskäimise lõpetanud aga kui on üks film mida peaks suurel ekraanil kogema, siis see on Avatar 2. Mõtlen veel kas minna või mitte, sest ainuke IMAX asub meil nüüd T1 plekkpurgis pärast arusaamatut otsust Kosmos sulgeda.

Jim = James
Scart on lahe lihtsalt, ei kasuta slave/mainstream name'i icon_wink.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 14:50:27 vasta tsitaadiga

Suur soo
Käis kahh, oleks võinud pikem olla ja aeglasem. icon_rolleyes.gif

Link

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 18:56:06 vasta tsitaadiga

Üht-teist sel nädalal jälle ära vaadatud.

See How They Run - https://www.imdb.com/title/tt13640696 Ei olnud päris minu teema, raske jälgida pealegi. 5/10 ja ei soovita.
Ticket To Paradise - https://www.imdb.com/title/tt14109724 Mingi võlu sellel filmil oli, ilmselt sellepärast, et head näitlejad ja Clooney-Robertsi tandemil oli ekraanil vajalik keemia olemas, aga muidu üsna tavaline chick-flick ja ei eristu millegi poolest, kui ilusad troopika päikeseloojangud kõrvale jätta. 6/10 - sobib koos naise ja veiniga õhtuseks vaatamiseks küll.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 02:38:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Sellise asja eelarve on tüüpiselt 2-5 miljonit, mis on veel enne esimese kaadri salvestamist juba ette tagasi teenitud rahvusvaheliste õiguste ja suurtele poekettidele pressitavate DVD'de müügist. Näitlejad teevad paari päeva jagu tööd, kõik saavad palka ja rahvas rahu

Kas läheb tõesti 5 milli? Nii palju? Ei viitsi uue kunstiteose treilerit vaadata aga "Ivan Drago" sai oma kuulsuse filmis Rocky IV ja purjetab selle najal siiani (olgu, Universal Soldier oli ka kassakas kergema meelelauhutuse otsijatele aga ülejäänu on aus bs).
Aega on palju mööda läinud, kui õieti mäletan, filmis mis talle surematu kuulsuse tõi, ütles vennike paar lauset. Panen selle vägevalt tarantinoliku teksti spoilerisse
Spoiler Spoiler Spoiler




jeesus188 kirjutas:

Ma ei vaata 50minutit reklaami 3h filmiga, sorry icon_rolleyes.gif

Miks mitte? Ma vaatan viimaste The Walking Dead hooaegade treileri just seepärast ära, et näitab kõige põnevamad kohad ära, seriaali ei peagi vaatama
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2022 22:10:15 vasta tsitaadiga

Full Monty https://www.imdb.com/title/tt0119164/?ref_=nv_sr_srsg_0
Väga hea meeldetuletus. Korra näinud 20+ aastat tagasi.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 00:57:46 vasta tsitaadiga

Ticket to Paradise, 2022
https://www.imdb.com/title/tt14109724/

Väga lahja, etteaimatav, komöödiat oli vähe.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 11:39:00 vasta tsitaadiga

Kes julgeb tunnistada, et käis Black Panther 2 vaatamas? icon_biggrin.gif
Rääkige välja, kuidas oli
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 11:43:36 vasta tsitaadiga

Oli valida panter või adam, valisin viimase
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 11:44:33 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Kes julgeb tunnistada, et käis Black Panther 2 vaatamas? icon_biggrin.gif
Rääkige välja, kuidas oli

Siis julged ise kah tunnistada, et käisid vaatamas?
Valiksin ise samuti Black Adami pigem, kui nende kahe vahel peaksin valima.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2022 11:56:18 vasta tsitaadiga

Esimene BP oli ikka väga meh. Ei mõistnud seda haipi. Tech oli äge aga stoori oli ebahuvitav.
Kogu Marveli 4 faas on senimaani suht külmaks jätnud.

Ainukesed mida üldse kaaluks kinno minna vaatama on Top Gun Maverick ja Avatar 2.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 12:08:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
eddvin kirjutas:
Kes julgeb tunnistada, et käis Black Panther 2 vaatamas? icon_biggrin.gif
Rääkige välja, kuidas oli

Siis julged ise kah tunnistada, et käisid vaatamas?
Valiksin ise samuti Black Adami pigem, kui nende kahe vahel peaksin valima.

Ma tavaliselt käin kõiki Marveli filme vaatamas, kuid see tundub nii ülehaibitud, et ma vist isegi ei viitsi.
Black Adamit käisin küll vaatamas, enne seda toimus ootamatu tantsushow(apollo erilinastus) ning film oli iseenesest hea
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 13:14:13 vasta tsitaadiga

eddvin, nagunii vaatad ära
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 13:22:59 vasta tsitaadiga

Milleks minna kinno, kui Marveli filmid on ~45-60 päeva peale esilinastust juba Disney+ peal 4K HDRis olemas? Ei pea isegi Kanada onu käest küsima Eestisse saatmist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 13:29:51 vasta tsitaadiga

Miks üldse Marveli filme vaadata?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 14:23:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Milleks minna kinno, kui Marveli filmid on ~45-60 päeva peale esilinastust juba Disney+ peal 4K HDRis olemas? Ei pea isegi Kanada onu käest küsima Eestisse saatmist.


imelik avaldus icon_rolleyes.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 14:32:01 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Miks üldse Marveli filme vaadata?


Hea lapsi 2h tegevuses hoida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 14:33:01 vasta tsitaadiga

Jah, näidake Scardile rohkem Marveli filme. Siis on tal vähem aega foorumis veeta.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.11.2022 14:51:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Milleks minna kinno, kui Marveli filmid on ~45-60 päeva peale esilinastust juba Disney+ peal 4K HDRis olemas? Ei pea isegi Kanada onu käest küsima Eestisse saatmist.
kino on veits teine asi, kui tisni+ 4k hdr.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 14:57:38 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Scart kirjutas:
Milleks minna kinno, kui Marveli filmid on ~45-60 päeva peale esilinastust juba Disney+ peal 4K HDRis olemas? Ei pea isegi Kanada onu käest küsima Eestisse saatmist.
kino on veits teine asi, kui tisni+ 4k hdr.


Kehvem, sa mõtled? Seda küll, Tallinnas on heal juhul paar saali mis LG OLED ekraanile vastu saavad ja need on alati plaksumaisi ja nachosid kugistavad tolvaneid täis.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 15:08:22 vasta tsitaadiga

Scart, sul ikka norm kodukino setup ka olemas?
Mul oli 7.1.4, vot see oli hea rsk...... kinno küll ei tahtnud minna...... icon_razz.gif

Hetkel on suur OLED ja kodukino enam pole, nüüd tahak küll kinos käia ja käingi.
Ja kui lähen, siis normaalse tooli peal istun samuti icon_cool.gif

Jõhvis on hea kinos käia, saalis oli koos minuga 5 inimest(mind oli 2) Musta aadamit vaatamas...pole eriti jätkusuutlik, aga ju eesti keelsed asjad pole seal eriti populaarsed

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 18:35:09 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Scart kirjutas:
Milleks minna kinno, kui Marveli filmid on ~45-60 päeva peale esilinastust juba Disney+ peal 4K HDRis olemas? Ei pea isegi Kanada onu käest küsima Eestisse saatmist.
kino on veits teine asi, kui tisni+ 4k hdr.
mis resoga või bitratega meil kinod asju näitavad? icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 20:33:27 vasta tsitaadiga

Kinno minek iseenesest on juba elamus omaette,mis ei võrdu su teleka taga käima pandud filmi vaatamisega pluss jah audio on vähemalt sama tähtis kui visuaal,niiet Scart äkki mõtled midagi targemat välja
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 20:38:10 vasta tsitaadiga

Siinkohal noustun Scartiga - suured ja vinged telerid aina odavnevad ja filmid tulevad 2-3 kuud peale kino 4K kvaliteediga valja. Kui kodus korralik setup, siis sinna kinno ei tomba suurt miskit. Viimati kaisingi ainult selle parast, et lapsele naidata, mis asi see kino on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alain
HV kasutaja
alain

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.11.2022 22:44:22 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Kes julgeb tunnistada, et käis Black Panther 2 vaatamas? icon_biggrin.gif
Rääkige välja, kuidas oli


https://www.youtube.com/watch?v=tRos0AxvmIU

Esimesed 17 sekundit ütlevad mis vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 23:48:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ei pea isegi Kanada onu käest küsima Eestisse saatmist.

Khmm, nii nõme on end avalikult alla lasta oma rumaluse ja naiivsõuse tõttu aga rebisid kildu "Kanada onu".
Seletame mulle nagu väikesele lapsele tipatapa teema lahti, misasja see "Kanada onu" tähendama?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 03:24:03 vasta tsitaadiga

liiv, sama mis "Ameerika vanaema" icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 11:52:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Scart, sul ikka norm kodukino setup ka olemas?
Mul oli 7.1.4, vot see oli hea rsk...... kinno küll ei tahtnud minna...... icon_razz.gif


On, aga järgmised paar aastat kogub tolmu veel suurema osa ajast. Kergelt probleemne seis selle heliga, kui üheksakuune kell kaheksa magama läheb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.11.2022 12:26:25 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Siinkohal noustun Scartiga - suured ja vinged telerid aina odavnevad ja filmid tulevad 2-3 kuud peale kino 4K kvaliteediga valja. Kui kodus korralik setup, siis sinna kinno ei tomba suurt miskit. Viimati kaisingi ainult selle parast, et lapsele naidata, mis asi see kino on icon_biggrin.gif
suurim telekas hetkel euronicsis 110" ja 15k prüsseli rubla. see teeb ca 2.5m laiust ja 1.4m kõrgust. viimane kord, kui kinos käisin, siis oli ekraan pisut suurem ikka. ma ütleks et isegi vast 10x laiem ja kõrgem umbes silma järgi hinnates. aga ega enam ei tea ka, võimalik et on kino ekraanid 110" peale kokku kuivand.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 13:10:07 vasta tsitaadiga

Selle plaksumaisi ja nachode kohapealt olen küll Scart nõus. Ikka päris jube see hais ja krõbistamine.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 16:44:54 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
SKG kirjutas:
Siinkohal noustun Scartiga - suured ja vinged telerid aina odavnevad ja filmid tulevad 2-3 kuud peale kino 4K kvaliteediga valja. Kui kodus korralik setup, siis sinna kinno ei tomba suurt miskit. Viimati kaisingi ainult selle parast, et lapsele naidata, mis asi see kino on icon_biggrin.gif
suurim telekas hetkel euronicsis 110" ja 15k prüsseli rubla. see teeb ca 2.5m laiust ja 1.4m kõrgust. viimane kord, kui kinos käisin, siis oli ekraan pisut suurem ikka. ma ütleks et isegi vast 10x laiem ja kõrgem umbes silma järgi hinnates. aga ega enam ei tea ka, võimalik et on kino ekraanid 110" peale kokku kuivand.

Mul on "koigest" 65" kodus, aga saan nahkdiivani lahemale ja kaugemale lukata kui on soov sarnane "kinoefekt" saada. icon_biggrin.gif Osade filmide puhul seda ka teen.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 18:18:33 vasta tsitaadiga

No 34" Ultrawide monitor poole meetri kauguselt annab ka tegelikult sama välja,aga no see pole ju ikka see mis minna suurde kinosaali.Vaatan ise ka enamus filme arvutist,aga öelda,et see parem on kui kino on ikka väär
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 18:26:11 vasta tsitaadiga

Arvutist... nende kahe vahel kindlasti kino siis juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.11.2022 18:33:06 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mul on "koigest" 65" kodus, aga saan nahkdiivani lahemale ja kaugemale lukata kui on soov sarnane "kinoefekt" saada. icon_biggrin.gif Osade filmide puhul seda ka teen.
selle 65" teleka kinoeffekti saad telefoniga ka kätte, nihutad telefoni c.a. 7cm kaugusele ja viola, ongi kino elamus.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 19:36:36 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Arvutist... nende kahe vahel kindlasti kino siis juba icon_biggrin.gif


Mis su telekas siis parem on? Vaatad ju seda vähemalt 2-3m kauguselt

Vanamees ja perseuss..ei olnud väga naljakas

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 19:49:17 vasta tsitaadiga

pistyk, Mul on mitu 32" 4K arvuti ekraani ka, aga ei tuleks pahe neist filme vaadata icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 20:57:16 vasta tsitaadiga

Duo5 pealt kell 20:00
Pig
https://www.imdb.com/title/tt11003218/

Polegi näinud, vahelduseks midagi uut ka 80 ja 90te c kat pasale.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.11.2022 21:47:34 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Siinkohal noustun Scartiga - suured ja vinged telerid aina odavnevad ja filmid tulevad 2-3 kuud peale kino 4K kvaliteediga valja. Kui kodus korralik setup, siis sinna kinno ei tomba suurt miskit. Viimati kaisingi ainult selle parast, et lapsele naidata, mis asi see kino on icon_biggrin.gif


Isegi kui sobiva suurusega ekraani kasutad siis 5.1 või 7.1 (ribakatest-stereodest rääkimata) heli koduses karbis ei anna kinomõõtu mingit moodi välja.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 298, 299, 300 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.