Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.11.2022 19:48:35 vasta tsitaadiga

Saad toiduõli ja lapi omale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 20:12:18 vasta tsitaadiga

Dpf off kohta oskate soovitada?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 20:14:07 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Dpf off kohta oskate soovitada?

Soovitan ESRacingut, tehakse korralikult.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 20:55:20 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Dpf off kohta oskate soovitada?


https://www.kuusakoski.com/et/estonia/uudised/2022/linna-parim-hind-romudele/
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 21:04:25 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Dpf off kohta oskate soovitada?


Tuleb võimetele vastav auto hankida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 21:24:13 vasta tsitaadiga

rocky-b, millest sa räägid?Mul autol kõik ok.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.11.2022 00:01:28 vasta tsitaadiga

mis seda dpf offida vaja, kui kõik okei on?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 00:04:14 vasta tsitaadiga

Kuidas aru saada, et kas auto vastab võimetele?
Kui auto pole järeka peal ja tüv-i läbib, siis võiks ju võimetele vastav olla?
Nii arvan mina. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.11.2022 01:10:08 vasta tsitaadiga

Võib siis ka võimetele vastav olla kui järeka peal on (levinud number on 40% sissetulekust kõik laenud-liisingud kokku).
Ei vasta siis, kui auto katki läinud osa remontimise või uuega asendamise asemel selle jupi üldse eemaldad või mingit muud pornot teed.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 01:15:09 vasta tsitaadiga

Nüüd saab auto Boltile välja rentida. Puhas tulu. Peaks kohe kaks järelmaksu (#võimendus) peale võtma.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 09:08:13 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 14:29:41 vasta tsitaadiga

Kas mulle tundub või on kõik Priused, mis Tallinnas liiguvad, taksod?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2022 14:35:47 vasta tsitaadiga

Tartus on ühel bussijuhil prius, millel on järelpaigaldatud gaasiseade. Kunagi vahetas koostööpartneri juures õli, oli pea 500k kellal..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 19:59:41 vasta tsitaadiga

Täna nulliga on suverehvid üsna plastikud juba. Igal pool teevad kaapsu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 20:04:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas mulle tundub või on kõik Priused, mis Tallinnas liiguvad, taksod?


Üks vähemalt ei ole, Roccas istus üks pereema koos lastega sellisesse.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 20:26:56 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Täna nulliga on suverehvid üsna plastikud juba. Igal pool teevad kaapsu.

Hommikul enne 7 ja praegu ei olnud. Esimest suve all olev uniroyal rainsport 5. Täitsa hea kumm. Odav aga hea.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 22:14:11 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Täna nulliga on suverehvid üsna plastikud juba. Igal pool teevad kaapsu.

hellita seda va gaasipedaali õrnemalt siis.
2.4 d5 v70'l pole veel häda olnud, mingid täiesti suvalised suvekad all mille nime isegi ei mäleta icon_biggrin.gif
esmaspäeval lähevad hääd tutikad hankooki lamellid alla.
e:
ennetavalt juba: miks lamell? sest munade ja aju kooskõla on piisav, et hakkama saada. naastuklõbinat ei jaksa kuulata,
samade rehvidega sai eelmine aasta '15 leoniga terve tali läbi aetud ja 0 probleemi, suurema lumega jäid pigem kõiksugu vigurid jalgu oma fäänside rehvidega, pigem hakkas kahju inimeste sõiduoskuse osas.. jah, lumi on maas aga nah sa uimerdad? tulin 1. jaanuaril Pärnu > Tallinn ja no paha hakkas, ausalt.. mingid jorsid oma umbeuhkete nelikveoliste mnnipikendustega jäid lihtsalt jalgu, tõmbaks siis kusagile teeäärde et kiiremad mööda lasta vms - nope
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.11.2022 22:33:32 vasta tsitaadiga

No kui sul ikka auto all ujub siis mida sa siis kõvatad. Tahad mööda minna siis mine icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 00:04:18 vasta tsitaadiga

mufferino, miks leonidist loobusid, volvo nagu upgrade küll pole
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 00:55:40 vasta tsitaadiga

prtv, vajadusel tuleb ka downgrade teha
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 11:57:49 vasta tsitaadiga

mufferino kirjutas:
suurema lumega jäid pigem kõiksugu vigurid jalgu oma fäänside rehvidega, pigem hakkas kahju inimeste sõiduoskuse osas


Kuidas sõiduajal tuvastada kui fäänsid rehvid teistel all on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 12:04:57 vasta tsitaadiga

Eesti. Tänavu kevad.
Sain petta. Liivaprits ja pulbervärvimine. Kümmekond ja viis aastat tagasi tehti korralikult. Kolmandad veljed oli saades kuidagi "karvased". Nüüd juba roostetavad. 150 eurot kopp.gif okse.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 12:05:15 vasta tsitaadiga

Kadedusmeetriga thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 06.11.2022 12:54:55 vasta tsitaadiga

Kas on mõistlik enne talve autole peale panna kaitsekeraamika? Või peaks kevadesse pigem planeerima?
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 18:43:07 vasta tsitaadiga

Ikka on ju.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 20:00:29 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Kas on mõistlik enne talve autole peale panna kaitsekeraamika? Või peaks kevadesse pigem planeerima?


Vastuküsimus: Millal saab auto ringisõitmisel keemiliselt kõige agressiivsemat "dušši" kaela ja kõige rohkem? St, millal on teda kaitsta kõige mõttekam?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.11.2022 20:10:19 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Plin500 kirjutas:
Kas on mõistlik enne talve autole peale panna kaitsekeraamika? Või peaks kevadesse pigem planeerima?


Vastuküsimus: Millal saab auto ringisõitmisel keemiliselt kõige agressiivsemat "dušši" kaela ja kõige rohkem? St, millal on teda kaitsta kõige mõttekam?
külmas garages seistes.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 20:17:11 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Plin500 kirjutas:
Kas on mõistlik enne talve autole peale panna kaitsekeraamika? Või peaks kevadesse pigem planeerima?


Vastuküsimus: Millal saab auto ringisõitmisel keemiliselt kõige agressiivsemat "dušši" kaela ja kõige rohkem? St, millal on teda kaitsta kõige mõttekam?
külmas garages seistes.

Kas Oisu on su konto kaaperdanud? Mida sa mõtled selle lause(katke)ga? Auto saab külmas garaažis ringisõitmisel keemiliselt kõige agressiivsemat dušši kaela? icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 13:03:01 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Eesti. Tänavu kevad.
Sain petta. Liivaprits ja pulbervärvimine. Kümmekond ja viis aastat tagasi tehti korralikult. Kolmandad veljed oli saades kuidagi "karvased". Nüüd juba roostetavad. 150 eurot kopp.gif okse.gif icon_evil.gif

Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 13:09:36 vasta tsitaadiga

Porilapakaid ei taha panna? Sul see nurk sealt mädaneb isuga. Pohh need veljed.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 13:14:42 vasta tsitaadiga

Norra.
Rooste. Vähemalt on ehe 46 + aastat vana originaal raud + värv. Porilapakas ei aita selle nurga puhul, logareid vaja icon_idea.gif
Kell 13.00 on eu. kontrolli aeg icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 14:09:49 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Kas on mõistlik enne talve autole peale panna kaitsekeraamika? Või peaks kevadesse pigem planeerima?


Kindlasti. Mul endalgi aeg kirjas - https://detailer.ee/ Maksab, aga seeest tööd tehakse ka väga põhjalikult ja korralikult.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 21:09:45 vasta tsitaadiga

Enne talve vast kõige mõistlikum see peale panna ongi,reaalset kaitset ju siis kõige rohkem vaja. Amdfan, Õige koht thumbs_up.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 22:17:59 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Norra.
Rooste. Vähemalt on ehe 46 + aastat vana originaal raud + värv. Porilapakas ei aita selle nurga puhul, logareid vaja icon_idea.gif
Kell 13.00 on eu. kontrolli aeg icon_razz.gif


Niikui vana siksi võtmed kätte sai, kimas linnapeale laijama icon_lol.gif
Peale poolteist tundi: pidurivedelikul madal keemispunkt, üks pidurivoolik vahetada ja aku kinnitamata thumbs_down.gif Kapotti trossi lõhkusid ka ära kopp.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 22:40:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kimas linnapeale laijama

icon_eek.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 23:21:25 vasta tsitaadiga

Eile müüdi saale kolinaga, täna esautos müügis ja kõik korras icon_lol.gif

https://www.auto24.ee/soidukid/3783620
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 23:30:59 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Eile müüdi saale kolinaga, täna esautos müügis ja kõik korras icon_lol.gif

https://www.auto24.ee/soidukid/3783620
Nagu Matildas, saepuru käigukasti ja müüki.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 23:56:38 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Eile müüdi saale kolinaga, täna esautos müügis ja kõik korras icon_lol.gif

https://www.auto24.ee/soidukid/3783620


See ei võta kaua aega. Saaled välja, otstest natuke viiliga maha ja uutest rahatähtedest ribad ploki ja saale ning vastuse ja saale vahele. Ja kokku icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 00:49:30 vasta tsitaadiga

Õllepurgi plekk kestab kauem thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.11.2022 07:41:31 vasta tsitaadiga

Nad vähemalt remondivad oma autosid, pole nagu autojärelmaks.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 10:44:06 vasta tsitaadiga

Õige auto on tagaveoline, manuaal käigukastiga ja katalüsaatorita icon_idea.gif
Kindlustussektoris on praegu Norras autodelt katalüsaatorite varguste arv järsult kasvanud. Seni on see olnud suur probleem Rootsis, kuid nüüd on vargajõugud jahtimas ka Norras. Nad jahivad katalüsaatorit. Voll ütleb, et kõik viimased juhtumid, mis kindlustusfirmale on jõudnud, on seotud vargustega hübriidautolt Toyota Prius. Arvatakse et hübriididel on sageli veidi suurem katalüsaator, mis tähendab, et väärismetallide hulk võib olla mõnevõrra suurem kui tavalistes fossiilsetes autodes.
https://dinside.dagbladet.no/motor/har-du-denne-er-du-utsatt/77678359
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.11.2022 10:47:35 vasta tsitaadiga

Tuleb lahendada nagu Hawaii
https://www.facebook.com/TheStateOfHawaii/posts/hawaii-to-ban-catalytic-convertors-to-reduce-theft-over-the-last-few-years-we-ha/1268800806977364/
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 11:12:48 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120094562/kas-autosoit-on-kulukas-elektriautoga-soitmine-muutub-kiirelt-soodsaks
Peaks sisuturunduse märge juures olema elektriautode promomise pärast

Aga noh, see asi pole nii mustvalge kui nad siin räägivad.
Unustatakse ära, et kusagilt peaks teeehituseraha ka tulema, hetkel see vaevalt tuleb eletkriaktsiisist...no kaudselt tuleb, aga piltlikult maksavad enamus asju ikka tahke kütusega sõitjad asjad kinni.
Nii et püsikulu ei tulegi väga odav, soetusmaksumus jääbki kõrgeks.

Taristu puudulik....lasnamäe kortermajas 100 elektriautot korraga öösel laadimas, 1 maja juures, neid maju on palju

Tahame parimat, aga välja tuleb nagu alati.


Ei viitsi sinna e-auto teemasse postitada, kui tahab, tõstke sinna ümber

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 11:21:21 vasta tsitaadiga

Elektriauto on jama, tuleb osta V8 mootoriga bensiiniõgard - kui ikka nuppu vajutad, siis poritiibade vahel võiks üks metallikolakas mõnusat müra tekitada. https://www.lexus.ee/new-cars/rc-f
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 11:25:17 vasta tsitaadiga

Janis, see ju hawaii lugejakiri
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 11:52:08 vasta tsitaadiga

Sai hobihooaja lõpu puhul auto alla ka vaadatud. Huvitaval kombel on tagumised rehvid (Falken Azenis FK510) keskelt täiesti otsa saanud. Samas rõhud paigas ja rehvid velgedele vastava laiusega. Järgmine hooaeg proovib mõnda muud marki.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 12:59:27 vasta tsitaadiga

pildiltki näha, et 2.5 ati asemel 5 sees icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.11.2022 13:00:39 vasta tsitaadiga

Mul 275 laiusega hankookid said samamoodi otsa, ühe suvega põhimõtteliselt.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 13:47:54 vasta tsitaadiga

Osta veel korealane... Üle 2 kuu mõllama, et saaks esiklaas vahetatud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 13:50:28 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Osta veel korealane... Üle 2 kuu mõllama, et saaks esiklaas vahetatud.


Mis põnev korealane sul on siis?
Mu korealase esiklaas vahetati ülejärgmisel päeval.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.