Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 17:57:16 vasta tsitaadiga

Õlivahetused + ühe auto kliimaradikavahetus koos termostaadibahetusega tehtud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 18:06:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Õlivahetused + ühe auto kliimaradikavahetus koos termostaadibahetusega tehtud.


ega sa ometi kliimat ei kasuta, see mingi eitede lisa ju
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 18:08:13 vasta tsitaadiga

Ma imestan, et ta autol üldse kliima olemas icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 18:15:57 vasta tsitaadiga

hea niiskust välja tõmmata kliimaga....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 22:08:27 vasta tsitaadiga

Sain siksile punase numbri. Algab Z tähega. Ei tea, kas julgebki liiklusesse sukelduda icon_redface.gif


viimati muutis Oisu. 02.11.2022 00:21:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 22:13:00 vasta tsitaadiga

Kolmel autol on salongijahutusseade.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 22:25:33 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Sain siksile punase numbri. Algab Z tähega. Ei tea, kas julgebki liiklusesse sukelduda icon_redface.gif


ziksiga nagunii ei tohiks enam sõita

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 22:41:15 vasta tsitaadiga

Ziksid kutsutakse varsti tagasi kodumaale kõva raha eest.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 05:04:29 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608774223/soome-rehvitootja-ehitab-rumeeniasse-uue-tehase

tsitaat:
Soome rehvitootja Nokian Renkaat teatas, et investeerib Rumeeniasse 650 miljonit eurot ja ehitab sinna uue tehase. Firma lõpetab äritegevuse Venemaal.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 11:12:52 vasta tsitaadiga

Õnneks mitte Eestisse. Vaesed rumeenlased saavad tööd vähemalt.
thumbs_up.gif
...
Eee. Mis porno see on? Diisel S6???
Oodi on ära keerand?
https://www.auto24.ee/soidukid/3728653

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.11.2022 11:13:54 vasta tsitaadiga

Kivi all oled elanud? Seda diislit siin teemas piisavalt heiditud juba.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 11:14:35 vasta tsitaadiga

Audi annab nüüd mitu erinevat rooli kaasa?
tsitaat:
Soojendusega rool
Nahkkattega rool
Sportrool
Multifunktsionaalne rool

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.11.2022 11:16:16 vasta tsitaadiga

Jah, võid mitu tk lausa osta
https://shops.audi.com/en_GB/web/accesorios/p/audi-plush-steering-wheel-4l0019102a-10
Ilusti välja toodud ka, mis mudelitega kasutada saab
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 11:16:57 vasta tsitaadiga

Lahe. Nagu Simpsonites.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.11.2022 12:26:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Audi annab nüüd mitu erinevat rooli kaasa?
tsitaat:
Soojendusega rool
Nahkkattega rool
Sportrool
Multifunktsionaalne rool
selliselt on igal pool automüügikuulutuses istmete ja roolide omadused üles loetletud. see ei tähenda, et ühe autoga saad mitu rooli kaasa vaid seda, et selle auto roolil on need omadused olemas. antud kuulutuses siis on sellel autol sportrool koos soojenduse, nahkkatte ja nuppudega. nuppude kasutusjuhendi panin sulle liiklusteemasse juba varem ära, kuna sa ei teadnud, kuidas nuppe kasutatakse.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.11.2022 12:35:27 vasta tsitaadiga

Ma tänan, ei saanudki enne aru et mis ja kuidas icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 12:58:42 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/1073374/petukaup-tutrele-kasutatud-autot-osta-soovinud-pereisal-tommati-nahk-ule-korvade

Tead, et sealt saad paska ja ikkagi lähed sealt autot ostma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.11.2022 12:59:33 vasta tsitaadiga

Nii juhtub kui hinna järgi sortida. Auto on ju sama, miks peaks rohkem maksma.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 13:25:14 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav, et mitu korda on konkreetset tsitrööni juba ostetud ja tagastatud? Geniaalne äriplaan. Ei pea isegi enam muretsema, et kust platsile uusi ronte leida; kõik tuuakse nkn tagasi ja 300€ jälle kukub taskusse.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 14:16:15 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
https://www.ohtuleht.ee/1073374/petukaup-tutrele-kasutatud-autot-osta-soovinud-pereisal-tommati-nahk-ule-korvade

Tead, et sealt saad paska ja ikkagi lähed sealt autot ostma.

Arvatavasti isa, kes vihkab oma tütart.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 15:56:15 vasta tsitaadiga

Mis seal siis juhtus
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.11.2022 16:07:55 vasta tsitaadiga

muudetud nimega Toomas ostis tütrele 1200 euri eest 2006 aasta citröön c2, millel olid välisel vaatlusel väiksed pisivead, sai platsil natuke tiirutada "proovisõitu", ostis masina ära ja tunni aja pärast siis juhtus ilmselt midagi halba autoga. täpsemalt ei tea, ei taha reklaamide vaatamise eest peale maksta.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 17:04:05 vasta tsitaadiga

1200€ eest loota mingit täiesti korras autot on ka veits liig mu arust. 1000€ ostad auto, võiks nagu 1000€ kohe remondifondi arvestada.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 17:39:57 vasta tsitaadiga

Näis kuda sel talvel läheb icon_razz.gif
Vaatamine omal riisikol. Sisaldab ouou videot icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 17:53:12 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Mis seal siis juhtus


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 18:10:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hiljem tegi Toomas küll avalduse ka tarbijakaitseametile, kuid puudulike tõendite tõttu amet avaldust menetlusse ei võtnud.
icon_eek.gif

Sama auto taas müügis, aga ametnikud joovad kohvi töö tegemise asemel.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 02.11.2022 18:16:33 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
1200€ eest loota mingit täiesti korras autot on ka veits liig mu arust. 1000€ ostad auto, võiks nagu 1000€ kohe remondifondi arvestada.


2006. a. Citroeni puhul võib-olla tõesti. icon_lol.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 18:38:18 vasta tsitaadiga

poistel on maitset thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 18:44:27 vasta tsitaadiga

See 1,4 bents mis neil enamasti peal on ja ka partneri kuutidel, ongi hapra plokikaanetihendiga.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 18:53:57 vasta tsitaadiga

see on norm hübriid.
Sõidad, millega tahad icon_lol.gif
https://www.auto24.ee/soidukid/3783425

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2022 08:40:53 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
iir kirjutas:
Mis seal siis juhtus


Spoiler Spoiler Spoiler


Klassika, absoluutne klassika:
tsitaat:
Ta oli firma kohta varem uurinud ning saanud teada, et oht vastu pükse saada on olemas. Nimelt oli ta auto soetanud kurikuulsalt autoplatsilt, mis täna kannab nime Balticar. „Piisas vaid ühest otsingust, kui tuli välja, et inimestel on selle ettevõtega ennegi probleeme olnud, kuid kuna auto puhul oli latt algusest peale madal, siis liiga palju selle peale ei mõelnud.“
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2022 09:01:23 vasta tsitaadiga

Krt ma ei saa aru, praktiliselt iga kuu on vähemalt üks artikkel selle autoplatsi kohta ja ikka on inimesi, kes lähevad õnge. Ja ise veel endale teadvustades, et nad võivad seal paraja roika otsa sattuda.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.11.2022 09:02:36 vasta tsitaadiga

Sealt on häid autosid ka saadud. Ise olen ka neile täitsa ok korras auto müünud.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.11.2022 09:10:15 vasta tsitaadiga

ostueelsesse kontrolli, kui nõus ei ole, siis tsaupakaa.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2022 09:12:35 vasta tsitaadiga

Igal pool võib sattuda roika otsa. Ma isegi ei usu, et nad meelega tünni teevad. Ostavad rondi sisse, panevad paar sotti juurde ja müüki. Pohhuistlikult.
Ostja peab ise suutma sotti saada, mida ta ostab. Nagu ikka kasuratud asja bisnises icon_exclaim.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.11.2022 09:12:36 vasta tsitaadiga

Müüsin ka ja üks tahtis ostueelsesse minna, soovitasin selle ära unustada, mul pole aega kuskil paar tundi passida temaga ja siis äkki veel ei ostagi.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.11.2022 09:25:28 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Müüsin ka ja üks tahtis ostueelsesse minna, soovitasin selle ära unustada, mul pole aega kuskil paar tundi passida temaga ja siis äkki veel ei ostagi.
siis istudki oma roika otsas rahulikult või annad kilohinnaga ära.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.11.2022 09:29:15 vasta tsitaadiga

Ei, ilusti müüdud vägagi sobiva hinnaga. Pole mõtet aega raisata igasugustega lihtsalt. Kui ostja tahab osta, siis ostku, mina selle pärast võimlema ei hakka.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2022 09:39:40 vasta tsitaadiga

Janis, +1
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2022 10:29:58 vasta tsitaadiga

Arve pooleks, kui ära ei osta.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.11.2022 10:31:30 vasta tsitaadiga

Mismõttes pooleks? Tema ju niikuinii maksab selle kinni, või ma peaks kontrolli eest ise maksma? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.11.2022 10:32:49 vasta tsitaadiga

ostja ikka maksab kontrolli
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2022 11:04:03 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Igal pool võib sattuda roika otsa. Ma isegi ei usu, et nad meelega tünni teevad. Ostavad rondi sisse, panevad paar sotti juurde ja müüki. Pohhuistlikult.


Autoga normaalset proovisõitu teha ei lubata, alla saad hinnast siis kui kirjutad nende silme all nende kohta positiivse kommentaari, kui autoga probleem tekib, siis sama raha tagasi enam ei maksta, eesti keel unustatakse ka ära, omanike ja firmadega käib hull skeemitamine, pluss iga natukese ajatagant keegi jälle selle platsiga meedias. Tunduvad tõesti lihtsalt kokkusattumused olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2022 11:27:24 vasta tsitaadiga

Balticar on hea koht vaid auto müümiseks. Sugulane soovis oma viimasel tuhandel oleva Citroeni kaalule viia, aga soovitasin hoopis autojärelmaksu viia ja sai selle eest 700€.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2022 13:25:50 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Mis klaasivaha/nano kaitset kasutate, et vett hülgaks ?

Gyeon Quickview. Ei maksa suurt midagi, ühe toruga saad väga kaua hakkama, ma olen praeguseks hea 20 esiklaasi üle käinud ja produkti on veel piisavalt alles et tuleb 10 jagu vähemalt veel. Kestvuse osas mul hakkab ca 2 kuuga vaikselt väsimuse märke näitama, aga nii kaugele asja üldiselt ei lase ka, korra kuus käin uuesti üle sest protseduur on väga lihtne ja kiire
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2022 16:05:55 vasta tsitaadiga

Nasiol püsis aasta+ peal. Siis müüsin auto maha.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 03.11.2022 17:13:58 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Balticar on hea koht vaid auto müümiseks. Sugulane soovis oma viimasel tuhandel oleva Citroeni kaalule viia, aga soovitasin hoopis autojärelmaksu viia ja sai selle eest 700€.


Krt. Ma pakkusin oma autot romuralliks, ei tahetud. Oleks pidanud hoopis Balticarile pakkuma.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2022 22:08:17 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/7640583/piltuudis-tallinna-vanalinnas-laeti-luksuslikku-elektriautot-eriti-omaparasel-viisil

Ja siis siin sepad seletavad, et ei tea kas ruuteri võib ikka pikenduse külge panna või põleb kodu maha icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 18:11:48 vasta tsitaadiga

keegi saab aru, mida sealt osta saab? icon_neutral.gif
https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=184024837&_src=email

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.11.2022 19:38:04 vasta tsitaadiga

Tundub, et tavaline läigestamine kiirvahaga vms.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.