|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
29.10.2022 15:18:37
|
|
|
| Kirun. Võtsin kuu aega hoogu, et "maalt ja hobusega" Lasnamäele asju ajama minna ja Telia esindusest ka läbi käia. Tegin kaks tiiru Lasnamäe Centrumis, lõpuks küsisin, kus Telia on. Olla ära kolinud. Lasnamäelased peavad ka nüüd Ülemistele minema. Kas Telia on nii ihne, et Lasnamäe suurusele linnaosas ka enam esindust pidada ei suuda? Tele2 ja Elisa on olemas, viimasel kohe väga suur boks. Tehku oma esindus Kuu peale, et sisendkulusid kokku hoida ja ammu üüritud kliendiseadmete hinda tõstes oma võrgu elektrit maksta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
29.10.2022 15:34:15
|
|
|
Ülemiste keskuse asukoht kuulub Lasnamäe linnaossa
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
29.10.2022 15:40:16
|
|
|
J.O.K.K.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
29.10.2022 15:51:46
|
|
|
| Mis seal esinduses väga teha? Sim kaart tuleb postiga kui uue tellid, kaup tuleb ka postiga kui mingi seadme tellid. Pole ammu enam uut lepingut sõlminud, seda ei teagi kas saab ka iseteeninduses või peab korra ikka kohale minema, et id kaart ja lõust ette näidata.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.10.2022 19:11:37
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Mis seal esinduses väga teha? Sim kaart tuleb postiga kui uue tellid, kaup tuleb ka postiga kui mingi seadme tellid. Pole ammu enam uut lepingut sõlminud, seda ei teagi kas saab ka iseteeninduses või peab korra ikka kohale minema, et id kaart ja lõust ette näidata. |
Mul on täpselt sama küsimus Lepinguid saab digitaalselt juba ammu allkirjastada (okei vb telias ei saa aga T2 ja elisa küll saab).
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
29.10.2022 19:16:42
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Mis seal esinduses väga teha? Sim kaart tuleb postiga kui uue tellid, kaup tuleb ka postiga kui mingi seadme tellid. Pole ammu enam uut lepingut sõlminud, seda ei teagi kas saab ka iseteeninduses või peab korra ikka kohale minema, et id kaart ja lõust ette näidata. |
Mul on täpselt sama küsimus Lepinguid saab digitaalselt juba ammu allkirjastada (okei vb telias ei saa aga T2 ja elisa küll saab). |
Mobiil-ID lepingu sōlmimiseks peab esindusse minema, seadus kohustab tegema vahetut isikututuvastust. Muus osas ei näe pōhjust esinduse külastamiseks, kōik saab üle interneti ära teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.10.2022 19:26:39
|
|
|
mis selle mobiil-idga tänapäeval teed kui smartid-ga saab suht kõik tehtud ja ei pea midagi ka maksma
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
29.10.2022 19:36:32
|
|
|
| salatoimik, allkirjastad dokumente
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.10.2022 19:37:55
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| salatoimik, allkirjastad dokumente |
SmartId-ga saad ka seda teha
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
29.10.2022 20:02:32
|
|
|
Right. Mitte igalpool.
näiteks Ärigegister. Logid autopiloodil SmartID-ga sisse ja soovid aastaaruannet allkirjastada. Ei õnnestu. Logid välja ja MobiilID-ga sisse. Kui tead või tuleb meelde milles kühvel on. Allkirjastad.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
29.10.2022 20:49:28
|
|
|
Kuulge, kui esindused on olemas ja hinna sees, siis ei tohiks olla teemat, miks ja milleks sinna vaja minna on.
Ma pole vist 15 aastat Telia esinduses käinud, aga nüüd tahtsin inimesega rääkida, millise paketi võiks võtta. Igasugu soodukaid tehakse uutele klientidele, aga vanade olijate pakette omapoolselt Telia väga uuendada ei taha, välja arvatud kuumaksu osas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
29.10.2022 21:51:21
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Mis seal esinduses väga teha? Sim kaart tuleb postiga kui uue tellid, kaup tuleb ka postiga kui mingi seadme tellid. Pole ammu enam uut lepingut sõlminud, seda ei teagi kas saab ka iseteeninduses või peab korra ikka kohale minema, et id kaart ja lõust ette näidata. |
Mul on täpselt sama küsimus Lepinguid saab digitaalselt juba ammu allkirjastada (okei vb telias ei saa aga T2 ja elisa küll saab). |
Mobiil-ID lepingu sōlmimiseks peab esindusse minema, seadus kohustab tegema vahetut isikututuvastust. Muus osas ei näe pōhjust esinduse külastamiseks, kōik saab üle interneti ära teha. |
Juulist alates muudeti seadust ning nüüd saab M-ID'ga liituda ka iseteeninduses.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
29.10.2022 22:49:47
|
|
|
| Telial on jah mingeid arusaamatuid veidrusi, milleks tuleb esindusse minna. Mul tuli see tee ette võtts, et Simpeli kõnekaardilt Diili paketile üle minna. Kõigepealt viidi mind Simpelilt Telia paketile ja siis sealt omakorda Diilile. Kusjuures telefoni jäi sama SIM-kaart.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
30.10.2022 10:35:08
|
|
|
| Scott kirjutas: |
| Igasugu soodukaid tehakse uutele klientidele, aga vanade olijate pakette omapoolselt Telia väga uuendada ei taha, välja arvatud kuumaksu osas. |
Esinduses ei tehta sulle mingeid soodustusi. Soovitatakse pigem number liikuma panna, et kusagilt helistataks ja parem pakkumine tehtaks. Kohapeal ei saa enam ammu mingeid letialuseid pakkumisi.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
30.10.2022 13:38:50
|
|
|
| Ainukesed asjad mis seal leti all liiguvad on kohapeal tehtud kirjalikud avaldused. Kirjutad ära ning liigub vist otse leti alla prügikasti. Mingit avaldust ega märget, et olen selle teinud hiljem ei leitud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.10.2022 14:37:39
|
|
|
Aga mis siis saab kui tahad esinduses lepingu lõpetada? Lõpetavad lihtsalt ära või üritavad ikka moosida ja mingit soodsamat diili pakkuda?
Lojaalse püsikliendi jaoks tunduvad need letialused pakkumised mis alles siis tehakse kui numbri liikuma paned ikka natuke ebaõiglased. Mina näiteks pole selline tüüp, kes iga kampaania/sooduka peal operaatorit vahetama tormab kui olemasoleva teenustega rahul olen ja panna number ainult selleks liikuma, et mingit soodukat saada tundub kuidagi natuke väljapressimisena ehk ei jäta üldse sellist muljet, et operaator pikaajalist püsiklienti kuidagi väärtustaks.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.10.2022 14:52:52
|
|
|
napoleon, aga miks sa arvad et üldse väärtustab?
Uute liitumiste arv on tavaliselt meetrika, mida mõõdetakse ja kuni see kasvab on kõik OK ju…
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.10.2022 15:05:12
|
|
|
Kõik kliendid on kunagi "uued" olnud
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.10.2022 15:33:56
|
|
|
| Etz kirjutas: |
napoleon, aga miks sa arvad et üldse väärtustab?
Uute liitumiste arv on tavaliselt meetrika, mida mõõdetakse ja kuni see kasvab on kõik OK ju…  |
Minu teadmised äri ajamisest on üsna tagasihoidlikud. Aga kas parem näitaja pole see, kui suur on klientide juurdekasv kui uutest liitumistest lõpetamised maha arvata?
Müügimees saab vist jah oma boonuse uute klientide värbamise eest. Aga suures pildis pole see vist kõige olulisem näitaja?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2022 15:37:24
|
|
|
Ma sain üle paari aasta endale mingi uue kliendihaldiri(vana lahkus) ..nendega saab ilusti suhelda. Online jne tädid, nendega pole midagi rääkida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.10.2022 15:53:54
|
|
|
Sain ka nn ümberveenmise halduriga suhelda, et miks ära lähed, jne...
Midagi neil pakkuda polnud, hinnad pidid veel tõusma...nii Telia kui diil
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2022 16:44:44
|
|
|
Ei tea, ma sain ok tädi....ei olnud mingit ähvardamist ära minna minu poolt. Selgitasin asja, suhtlesime, saime kokkuleppele, mis sobis mõlemile. Klik ok
Ps: juba teist või kolmandat korda teenindajad ise mainivad, et see mobiilne elu on täiesti mõttetu bs....miks seda üldse pushitakse? Kirves ja mõttetu kokkuvõttes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.10.2022 16:52:10
|
|
|
| Mobiilsel elul on oma point, kui võtad ühe kaardi kõnede jaoks ja mingite muude seadmete jaoks on vaja kaarti neti jaoks. Ühe numbri jaoks on vist kirvevõitu jah.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
30.10.2022 16:53:51
|
|
|
Telia ja Diil arvavad et nad on veel siiski monopoolne ettevõte aga ega Elisa parem pole
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.10.2022 17:02:22
|
|
|
Telia üldiselt toimib ehk ei müü ennast lõhki. Elisa kohta seda öelda ei saa.
Eks muidugi näis, mis muutusi see 5G toob, aga kui 3G ja 4G puhul on Elisa ennast lõhki müünud, siis ei usu et 5G puhul teistmoodi läheb.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
30.10.2022 17:06:58
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Telia üldiselt toimib ehk ei müü ennast lõhki. Elisa kohta seda öelda ei saa.
Eks muidugi näis, mis muutusi see 5G toob, aga kui 3G ja 4G puhul on Elisa ennast lõhki müünud, siis ei usu et 5G puhul teistmoodi läheb. |
Milleks seda jura 5G üldse vaja , mu arust 4G ja 4.5G toimib samuti . Rohkem maakonnas kus kaabliga asja ei saa
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2022 17:27:02
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Mobiilsel elul on oma point, kui võtad ühe kaardi kõnede jaoks ja mingite muude seadmete jaoks on vaja kaarti neti jaoks. Ühe numbri jaoks on vist kirvevõitu jah. |
ikka kirves
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2022 17:28:09
|
|
|
| estdata kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Telia üldiselt toimib ehk ei müü ennast lõhki. Elisa kohta seda öelda ei saa.
Eks muidugi näis, mis muutusi see 5G toob, aga kui 3G ja 4G puhul on Elisa ennast lõhki müünud, siis ei usu et 5G puhul teistmoodi läheb. |
Milleks seda jura 5G üldse vaja , mu arust 4G ja 4.5G toimib samuti . Rohkem maakonnas kus kaabliga asja ei saa |
telia ei paku üle 4G koju rohkem kui 20/5
5G peaks numbrid olema kordi suurmead, selleks seda vaja ongi, vähemalt mulle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.10.2022 17:33:46
|
|
|
| jeesus188, telia1 saab 40/10 ka üle 4G
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2022 17:41:17
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| jeesus188, telia1 saab 40/10 ka üle 4G |
jah, telian1-ga. Hetkel seda ei ole.
Ei võta telia tv ennem kui ok nett on.
Linnast maale kolimine ikka karm laks 500/500 ühenduse pealt piixus ühenduse peale. Download downloadik, hetkel plex server istub nurgas ja puhkab...
Jah, alla tuleb 60vms tele2-ga aga upload olematu. Lähim valguskaabel hekel 5km...seda vist ise ei kaeva ja maks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
30.10.2022 17:50:52
|
|
|
| estdata kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Telia üldiselt toimib ehk ei müü ennast lõhki. Elisa kohta seda öelda ei saa.
Eks muidugi näis, mis muutusi see 5G toob, aga kui 3G ja 4G puhul on Elisa ennast lõhki müünud, siis ei usu et 5G puhul teistmoodi läheb. |
Milleks seda jura 5G üldse vaja , mu arust 4G ja 4.5G toimib samuti . Rohkem maakonnas kus kaabliga asja ei saa |
Selleks, et sa kasvõi on 20/5 kiiruse kätte saaks. Mahud suurenevad, kliente tuleb juurde ja selleks peab ka toru jämedam saama
Praegu võid rahul olla, aga kui naabrimehed 4k netflixi filme hakkavad vaatama, siis enam väga rahul poleks
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2022 18:03:53
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| jeesus188, telia1 saab 40/10 ka üle 4G |
jah, telian1-ga. Hetkel seda ei ole.
Ei võta telia tv ennem kui ok nett on.
Linnast maale kolimine ikka karm laks 500/500 ühenduse pealt piixus ühenduse peale. Download downloadik, hetkel plex server istub nurgas ja puhkab...
Jah, alla tuleb 60vms tele2-ga aga upload olematu. Lähim valguskaabel hekel 5km...seda vist ise ei kaeva ja maks  |
lisan veel siia, et moblas tuleb samas kohas telial 80/20 toas olles....neil jah kas idiootne või põhimõtteline piirang, et koduühendusele rohem ei müü....5G peaks asi muutunud olema kui vaadata hetke 5G pakette linnas
täna öösel itk-s tehtud test
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
30.10.2022 18:13:56
|
|
|
Loen arvamusi ja lisan enda oma.
Elan piirkonnas kus on põhimõtteliselt vaid 2 valikut. Kas VDSL baasil max 100/25 või mobiilne net. Ise 50/10 peal. Saan hakkama kuna pole rohkem kui 2-3 netitarbijat korraga sees. 2 telekat mis striimivad YT videosid ja arvuti või nutitelefon vastavalt vajadusele. Ei usu, et konkurendi mobiilsele netile üleminek midagi juurde annaks.
Optikat siia ei pakuta. Mobiilset netti ei taha, kuna pole kindel kui hea kvaliteet on. Endal lähisugulane kurtis, et mobiilse neti baasil digitv ikka kehvalt tuleb läbi, eriti reaalajas vaadates. Mingil määral kannatas vaadata, kui kasutada järelvaatamist. Netiga sama. Õhtuti kõikus hirmsasti. Nüüd ta optika peal ja elu lill.
Ühes teises, andmeside teemas vist on arutelu, et eestlasele käib ka DG301 või DG200 ja aeglasemad kiirused. Siinkohal aga pareerin ja ütlen, et iga kell võtaks kiirema ühenduse. Kui kortermajades saab optika baasil netipaketi kätte sama raha eest mis VDSL baasil 50/10 siis on natuke nutune küll ja ebaõigluse maik on juures. Tehniliselt võttes on DG301 võimeline ka üle etherneti gigabitisisel kiirusel toimetama. Ma uurisin Telia hinnakirju. 01.12.2022 muutuvad ka osade internetipakettide ja teenuste hinnad. Kusjuures 100/25 hind ühtlustub nii mobiilse neti kui ka VDSL peal. Optika kasutajad saavad sama raha eest 100/100. Kuivõrd 300 ja 500 mbit/s pakettide hinnad on niigi suht kirved siis ma nendega praegu ei arvesta. Seega jah, vana ruuteri tehnilise võimekuse poolest pole vaja uut ruuterit, aga kiiremat netti sama raha eest võtaks küll, kui võimalik oleks!
viimati muutis BA79 30.10.2022 18:17:29, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2022 18:16:09
|
|
|
Hind hinnaks, maksaks ikka....aga ei pakuta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.10.2022 19:52:50
|
|
|
Esinduses ei pakuta midagi. Äriklient võib helistada, aga aluseks on ikka, et riiulis on midagi.
Kui pole, siis ei pakuta...
//
number liikuma ja siis natuke võimlevad.
//
Suuremas plaanis taandus mul ka rahale, erinevus väga suur pärast Telia hinnatõuse. Lisaks konkreetses asukohas on kinnisvarahalduril ka tele2, seega testitud et toimib.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
01.11.2022 09:40:57
|
|
|
| Huvitav , kas seadistus on vale või Android TV boxiga ongi nii et HD/SD nimetus kanali listi juures enam pole ? või ikka nii et mikrotikiga tuleb nuputada teistmoodi seadistust. Android TV box otse netiga ja enam ei vaja vlani seadistust ? kas nüüd tuleb seadistada multicastina ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
01.11.2022 10:44:55
|
|
|
| estdata kirjutas: |
| Huvitav , kas seadistus on vale või Android TV boxiga ongi nii et HD/SD nimetus kanali listi juures enam pole ? või ikka nii et mikrotikiga tuleb nuputada teistmoodi seadistust. Android TV box otse netiga ja enam ei vaja vlani seadistust ? kas nüüd tuleb seadistada multicastina ? |
Telia TV teemas just see SD/HD jutt lõppes, äkki loeks ja küsiks sealt?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=191182&highlight=
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
10.11.2022 14:35:39
|
|
|
Ostsin Simpel kõnekaardi.
Pool päeva jauranud, et miks ei aktiiveeru.
Siis helistasin sellele numbrile ja mingi tüüp võttis vastu
Huvitav et pakutakse kõnekaarte kasutuses numbritega.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.11.2022 14:37:46
|
|
|
| Helista Teliasse, äkki mingi vana aegunud simpeli stardikas? nendel peaks mingi kuupäev pakendil olema.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
10.11.2022 14:55:56
|
|
|
Kõnekaardi saab aktiveerida hiljemalt: 01.01.2027.
Ei tundu väga vana olevat kui paar päeva tagasi tanklast ostetud.
Oligi lepingulise kliendi number kõnekaardil.
Pidid uue numbri andma mulle millalgi.
Kaks telefoni jõudsin ära resettida, aga "sim provision error" võib tähendada ka, et number kasutusel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Huntkoer
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2017
|
11.11.2022 11:54:44
|
|
|
Tere
Mingit jubinat, mis rooterist üle õhu jutu digiboxi viiks oskab keegi soovitada? Aastal 2022 võiks juba ju olla...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.11.2022 11:59:26
|
|
|
Osta android digiboks.
Võin sulle uue ruckuse komplekti ka müüa.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Huntkoer
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2017
|
12.11.2022 14:56:43
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Osta android digiboks.
Võin sulle uue ruckuse komplekti ka müüa. |
Androidi ga pidi pilt kehvem olema.
Ruckus - kuulaks huviga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.11.2022 15:13:59
|
|
|
| Huntkoer, otsin üles ja kirjutan sõnumitesse.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.11.2022 21:17:37
|
|
|
Kuradi kavalad šaakalid. Saadeti kiri, kus oli rõhk selliselt:
| tsitaat: |
Tõime 03.05.2022 turule kaasaegsemad Mobiilse Elu kõne-, sõnumi- ja internetipaketid. Seoses Mobiilse Elu portfelli lihtsustamisega lõpetame kõik enne 03.05.2022 müügil olnud Mobiilse Elu kõne-, sõnumi- ja internetipakettide pakkumise. Asendame need alates 01.01.2023 uute, 03.05.2022 müügile tulnud kaasaegsete Mobiilse Elu pakettidega.
Alates 01.01.2023 rakenduvad seega Teile uute Mobiilse Elu pakettide hinnad.
Teie uues Mobiilse Elu kõnepaketis hakkab nüüd olema üle 3 x rohkem kõneaega (300 min) Eestist mis tahes Euroopa Liidu riikidesse helistamiseks. Varasem pakett sisaldas 100 minutit kõneaega, mida sai kasutada vaid Balti- ja Põhjamaadesse helistamiseks. |
Ja all on, et tutvu täpse sisuga.
Täpne sisu on, et netipaketi osa hind tõuseb sujuvalt ca 30% sama mahu juures
Kusjuures eelmine hinnatõus oli alles paar aastat tagasi.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.11.2022 21:54:50
|
|
|
30+% tõusis ka diilis va juhul kui sul mõni järelmaks peal või teed hetkel kõige suurema mahuga paketi kampaanialiitumise (seega nad saavad sama summa, vaevalt seda mahtu mobiilis täis kasutad)
Ehk esimest korda joppas selle 0 järelmaksu ja kliendisoodustusega, seega hind kehtib veel 2 aastat.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.11.2022 21:55:19
|
|
|
Suht kehv ongi, et pakett on umbes-täpselt vajaduste järgi paika rihitud. Ei ole tiktakker ega juutuuber telefonis.
Eks vaatab, mis saab. Võib-olla peaks tõesti üle mitme aastakümne opekat vahetama aga igaühel on omad plussid-miinused.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|