Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 12:15:12 vasta tsitaadiga

Lamell on ju saatanast,ei liha ei kala
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 15:46:30 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Leinö kirjutas:
Lamellifännid käigu enda vanad rehvid üle:
https://www.transpordiamet.ee/uudised/rakendub-talverehvide-nouete-muudatus
perse mingu, ei hakka isegi mitte uurima, kas uutel ikka on see märk peal, sest spets mingi idioodi ajupeeretuse pärast teist ringi kindlasti ostma ei hakka.

Olen ühe talve sõitnud Lääne-Euroopa lamelliga ning enam seda nalja teha ei tahaks. 0 kraadi juures muutus rehv plastikuks ja pidamine puudus täielikult.
Põhimõtteliselt oli tunne nagu sõidaks suverehviga.

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2022 16:34:06 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Leinö kirjutas:
Lamellifännid käigu enda vanad rehvid üle:
https://www.transpordiamet.ee/uudised/rakendub-talverehvide-nouete-muudatus
perse mingu, ei hakka isegi mitte uurima, kas uutel ikka on see märk peal, sest spets mingi idioodi ajupeeretuse pärast teist ringi kindlasti ostma ei hakka.

Olen ühe talve sõitnud Lääne-Euroopa lamelliga ning enam seda nalja teha ei tahaks. 0 kraadi juures muutus rehv plastikuks ja pidamine puudus täielikult.
Põhimõtteliselt oli tunne nagu sõidaks suverehviga.
ei saa aru, mis sellise "talve"rehvi mõte üldse on, kui juba pisut jahedama ilmaga pidamine ära kaob.

ei andnud uudishimu rahu, on ikka olemas see lumehelbekesega mäetipu märk. uudisest jäi nagu mulje, et see mingi hullult uus teema ja kõik rehvid, mis on enne käesolevat aastat toodetud, enam ei kõlba.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 16:35:53 vasta tsitaadiga

Norras on nimekiri rehvidest, mida norra maanteeamet üldse peab talverehviks. Olgu seal rehvil mis tahes märgistus icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2022 16:43:09 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Norras on nimekiri rehvidest, mida norra maanteeamet üldse peab talverehviks. Olgu seal rehvil mis tahes märgistus icon_idea.gif
veel parem. lähed "maanteeameti" lehele ja vaatad sealt meelepärase välja ja lased alla panna. siin hakka nuputama või mine poodi näpuga katsuma mingit plärakat rehvi küljel.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 17:22:28 vasta tsitaadiga

vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2022 17:31:52 vasta tsitaadiga

mufferino kirjutas:
vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad icon_rolleyes.gif
esimene talv vast ikka suure hurraaga kontrollivad ma usun.

tüvis ilmselt hakkavad kottima.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 18:13:04 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mufferino kirjutas:
vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad icon_rolleyes.gif
esimene talv vast ikka suure hurraaga kontrollivad ma usun.

tüvis ilmselt hakkavad kottima.

Ülevaatuse ajaks paned suverehvid alla.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 18:28:43 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mufferino kirjutas:
vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad icon_rolleyes.gif
esimene talv vast ikka suure hurraaga kontrollivad ma usun.

tüvis ilmselt hakkavad kottima.

tüv tuleb läbi sõbra issi leppepoja toidujäänuste läbi orgunnida, duh.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 18:40:05 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mufferino kirjutas:
vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad icon_rolleyes.gif
esimene talv vast ikka suure hurraaga kontrollivad ma usun.

tüvis ilmselt hakkavad kottima.
Kujutad ette seda tööjõudu, mis vaja kontrollimiseks?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2022 18:44:39 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
mufferino kirjutas:
vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad icon_rolleyes.gif
esimene talv vast ikka suure hurraaga kontrollivad ma usun.

tüvis ilmselt hakkavad kottima.
Kujutad ette seda tööjõudu, mis vaja kontrollimiseks?
ei kujuta, sest ega jaanipäeval/jõulude/aastavahetusel juhtide kainust ka ei kontrollita. oh wait
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 18:47:27 vasta tsitaadiga

Tegelikult sõidad mingite barankadega, et kukkesi mentte nii väga pelgad?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2022 19:16:30 vasta tsitaadiga

kukk läheb supi sisse, mis tast karta? kuked vihkavad barankasi ja ründavad kui nende lõhna tunnevad? kuidas kuked ja barankad autoteemasse sobituvad?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.10.2022 19:43:16 vasta tsitaadiga

Ennegi kontrollitud ju. Saad toru puhuda ja saad vaadata noore mentnaise perset ,kui rehve kontrollib.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2022 19:51:56 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Ennegi kontrollitud ju. Saad toru puhuda ja saad vaadata noore mentnaise perset ,kui rehve kontrollib.
millist tarkust perse vahtimisest ammutada annab, et sellist võigast tegevust ette peaks võtma?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.10.2022 19:58:40 vasta tsitaadiga

See stimuleerib sinu aju.

Oisu ei tee truck vloge ?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 21:34:40 vasta tsitaadiga

käigukang+1m icon_lol.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 22:26:47 vasta tsitaadiga

Eh, mul pole sellist näidikute merd "dashboardil". Käike vahetab reka ka ise. GPS-i ei kasuta.
Ainuke huvitav kollane kiri tuleb "Feil i motor" icon_lol.gif
Teiseks ringiks sain kerge a,la 6 tonnise koorma.
Auto püüdis ikka sõita, nagu oleks 25 tonnine koorem. "Feil i motor" ja kui tavaliselt 12 käiguga annab kütet peale umbes 92 l sajale, siis andis vaid 61 l sajale kopp.gif okse.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 06:56:32 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mufferino kirjutas:
vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad icon_rolleyes.gif
esimene talv vast ikka suure hurraaga kontrollivad ma usun.

tüvis ilmselt hakkavad kottima.


Ei lähe lihtsalt talvel tüvi. Lihtne.

Ma sõitsin bmwega 2a (okei 1a ja 11 kuud) kuni politseionu lõpuks soovitas ära teha

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.10.2022 07:46:21 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Ennegi kontrollitud ju. Saad toru puhuda ja saad vaadata noore mentnaise perset ,kui rehve kontrollib.
on ta sul olnud liibuvates treeningdressipükstes seejuures?
siis pead maia näoga ristimärgi tegema tagumikule nagu meerikamaa preester tegi mingis juuksurisalongikömöödias icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 08:05:28 vasta tsitaadiga

mufferino kirjutas:
vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad icon_rolleyes.gif
Kas näiteks noaga ei saa siis neid lumehelbekesi ja mäetippe suvalise baranka peale urgitseda?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2022 08:59:46 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
mufferino kirjutas:
vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad icon_rolleyes.gif
Kas näiteks noaga ei saa siis neid lumehelbekesi ja mäetippe suvalise baranka peale urgitseda?
ikka saab, aga urgitsema pead ümbert ringi, sest märgid on väljapoole ulatuvad, mitte sisse poole pressitud.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 09:09:07 vasta tsitaadiga

Urgitseda tuleb selleks, et pind oleks piisavalt nakkuv, siis teed süvendisse musta kuumaliimiga vastavad kõrgendused doh.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 09:13:57 vasta tsitaadiga

Lased printerist kleepsu välja
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 09:18:13 vasta tsitaadiga

Võtad rehvid maha ja pressid seestpoolt väljapoole selle logo. Lihtne.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2022 11:49:13 vasta tsitaadiga

Langetame lipud poolde masti
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120089882/lopp-bensiini-ja-diiselmootoriga-autodele-euroopa-pani-paika-tahtaja
tsitaat:

Kokkuleppe kohaselt ei tohi Euroopas enam bensiini- ja diiselmootoriga uusi autosid müüa alates 2035. aastast. Selle eesmärk on kiirendada üleminekut elektriautodele ja võidelda kliimamuutustega.

„See kokkulepe on autojuhtidele hea uudis,“ sõnas Euroopa Parlamendi esindaja Jan Huitema. Tema sõnul muutuvad nn rohelised autod aina odavamaks, mistõttu saab aina enam inimesi neid endale ka lubada.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.10.2022 11:54:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Langetame lipud poolde masti
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120089882/lopp-bensiini-ja-diiselmootoriga-autodele-euroopa-pani-paika-tahtaja
tsitaat:

Kokkuleppe kohaselt ei tohi Euroopas enam bensiini- ja diiselmootoriga uusi autosid müüa alates 2035. aastast. Selle eesmärk on kiirendada üleminekut elektriautodele ja võidelda kliimamuutustega.

„See kokkulepe on autojuhtidele hea uudis,“ sõnas Euroopa Parlamendi esindaja Jan Huitema. Tema sõnul muutuvad nn rohelised autod aina odavamaks, mistõttu saab aina enam inimesi neid endale ka lubada.
linnasõidu pisipunne peab ta autodeks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 11:57:04 vasta tsitaadiga

Mina otsimas üha soodsamat rohelist autot...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.10.2022 11:58:15 vasta tsitaadiga

rohelise värvi purgi ikka ostsid???
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 12:00:05 vasta tsitaadiga

Siis pole ju enam soodne, kui värvi peab juurde hakkama ostma.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 12:15:22 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mufferino kirjutas:
vähe suva ei ole sellest märgist? nagunii keegi neid kontrollida ei jõua, ilmselt tuleb probleemi alles siis kui ise kusagile võssa sõidad või kellegi teisega kokku saad icon_rolleyes.gif
esimene talv vast ikka suure hurraaga kontrollivad ma usun.

tüvis ilmselt hakkavad kottima.


Lisaks ülevaatusele on ka kindlustused kindlasti usinad kontrollima, et välistus saavutada.
Sattusid õnnetusse, kindlustus isegi oli tehtud, aga... auto ei vasta kehtivatele tehnilistele nõuetele - valed rehvid, kindlustus ei kehti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.10.2022 12:27:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Siis pole ju enam soodne, kui värvi peab juurde hakkama ostma.
vastupidi, see annab võimaluse tõesti odava ostuks, ainult üle pead kasvõi osaliselt värvima, et roheline oleks icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 12:33:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mina otsimas üha soodsamat rohelist autot...
Spoiler Spoiler Spoiler


aga palun https://www.auto24.ee/soidukid/3775994
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2022 12:34:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mina otsimas üha soodsamat rohelist autot...
Spoiler Spoiler Spoiler
sa ei saa jälle aru asjast ja panid vale sõna sinna. artiklis kirjutas, et odavamaks muutuvad, mitte soodsamaks. odavaks selles mõttes, et toodetakse järjest odavamat rämpsu, mis kiirelt laguneb. keegi pole öelnud sellist asja, et sellel odaval pasal hinnasilt soodne peab tulema.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 13:09:51 vasta tsitaadiga

Kuidas ma võisin nii loll olla...
Jamalugu. Tellisin juba värvipotid ära. Nüüd ei saagi soodsalt elektrimolekulide jõul liikuvat automobiili soetada icon_cry.gif

rocky-b kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mina otsimas üha soodsamat rohelist autot...
Spoiler Spoiler Spoiler


aga palun https://www.auto24.ee/soidukid/3775994

tsitaat:
Viimase 1500 km jooksul tehtud mootoriketi vahetus, plokikaanetöö ja eelnevalt iga 1000 km tagant õlivahetus.

icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 13:15:43 vasta tsitaadiga

Iga 1000 km järel on õlikulu nii suur, et täidab ühe õlivahetuse normi. Aga vist ikka mõeldud 10000 km.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2022 13:16:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Langetame lipud poolde masti
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120089882/lopp-bensiini-ja-diiselmootoriga-autodele-euroopa-pani-paika-tahtaja
tsitaat:

Kokkuleppe kohaselt ei tohi Euroopas enam bensiini- ja diiselmootoriga uusi autosid müüa alates 2035. aastast. Selle eesmärk on kiirendada üleminekut elektriautodele ja võidelda kliimamuutustega.

„See kokkulepe on autojuhtidele hea uudis,“ sõnas Euroopa Parlamendi esindaja Jan Huitema. Tema sõnul muutuvad nn rohelised autod aina odavamaks, mistõttu saab aina enam inimesi neid endale ka lubada.
samal ajal aasias
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.10.2022 13:41:01 vasta tsitaadiga

Puhas veeaur...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 14:46:57 vasta tsitaadiga

Ma just kogemata ostsin ühe rohelise auto thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 16:20:36 vasta tsitaadiga

Roheline siks on igavene. Värvipurk kah kaasas icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 21:09:46 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Roheline siks on igavene. Värvipurk kah kaasas icon_razz.gif

ma omal siksist leidsin esmaabikarbi - jood, nuuskpiiritus ja kaaliumpermanganaadipulber sees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 21:53:34 vasta tsitaadiga

Leinö, tarbisid ikka ilusti ära? icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2022 12:36:28 vasta tsitaadiga

mis krdi modra sel lipulaeval peal on? icon_neutral.gif
VW Polo oma aiste vahele pistetud ve? icon_lol.gif
https://www.osta.ee/mercedes-benz-s-klass-w126-183461488.html

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2022 12:52:27 vasta tsitaadiga

Ilmselt mingi ürgne mersu oma.
Umbes 30 sekundit sajani on
tsitaat:
44kw mootor jaksab seda kogukat autot üllatavalt hästi edasi vedada


icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2022 13:16:52 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Leinö, tarbisid ikka ilusti ära? icon_lol.gif


kaaliumpermanganaat läks metsavarustuse hulka (saab tuld teha, vett joogikõlbulikuks muuta või haavu puhastada), nuuskpiiritus jäi autosse ja joodi saab kunagi tuumahirmus inimestele äkki maha ärida icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.10.2022 13:34:45 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mis krdi modra sel lipulaeval peal on? icon_neutral.gif
VW Polo oma aiste vahele pistetud ve? icon_lol.gif
https://www.osta.ee/mercedes-benz-s-klass-w126-183461488.html
vanasti olidki dislad sellised. sellest ka vanade autospetside jutt, et diisel on aeglane ja haiseb ja siis on teist sorti spetsialistid, kes teavad rääkida, et tänapäeva pihustid on pasad, vaata kus vanasti ikka osati teha, kestsid miljon km ära.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2022 13:35:45 vasta tsitaadiga

Tehasest ei ole küll nii väikese võimsusega diislit W126 peale pandud, 89kW kõige lahjem.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.10.2022 13:38:19 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Tehasest ei ole küll nii väikese võimsusega diislit W126 peale pandud, 89kW kõige lahjem.
äkki vahepeal mõned kilod vatti ära kadund.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2022 13:43:10 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Tehasest ei ole küll nii väikese võimsusega diislit W126 peale pandud, 89kW kõige lahjem.


See on võetud ilmselt mingi W114 pealt.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2022 14:07:01 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Tehasest ei ole küll nii väikese võimsusega diislit W126 peale pandud, 89kW kõige lahjem.
thumbs_up.gif see vähe mõistlikum juba icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.