Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 05:41:25 vasta tsitaadiga

Iga aasta viitsid täkkeid ja kriime parandada? Mis haruldus sul on?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 12:40:42 vasta tsitaadiga

12 a keregarantiiga, st et täkked peab parandama.
Ei ole haruldus, aga subjektiivselt vähemalt väljastpoolt ilusam kui hmd kolksvaagen või nurgelisest plastist skodiläkk või mõni Darth Vaderi kiivrist inspireeritud koletis.
Ei taha meelega koledaks lasta.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.10.2022 12:52:36 vasta tsitaadiga

Laku seda masinat palju tahad, päeva lõpuks on ta ikka vana ja läheb müügiks turuhinnaga, ning oled õnnelik, et lahti saad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.10.2022 12:55:53 vasta tsitaadiga

Mis see turuhind siis tähendab? Kui vana panni eest makstakse näiteks 20k, siis see ongi turuhind, ükskkõik kui vähe see sulle meeldib
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 13:07:24 vasta tsitaadiga

Kas sa 12aastat kavatsed temaga sõita?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.10.2022 13:15:22 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mis see turuhind siis tähendab? Kui vana panni eest makstakse näiteks 20k, siis see ongi turuhind, ükskkõik kui vähe see sulle meeldib


Seda, et turuhinda väga ei mõjuta see, palju sa seda masinat lakkunud oled (ning palju aega ja raha selle alla matnud) ja, kui veatu ta justkui on.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.10.2022 13:20:50 vasta tsitaadiga

Et katkine vigadega auto on samaväärne?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 13:25:24 vasta tsitaadiga

oh milline pettumus, haarasin juba popcorni ja tulin kaema äkki saab hooajalist lamell vs naast kiunu, ei saagi icon_sad.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 13:31:15 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Janis kirjutas:
Mis see turuhind siis tähendab? Kui vana panni eest makstakse näiteks 20k, siis see ongi turuhind, ükskkõik kui vähe see sulle meeldib


Seda, et turuhinda väga ei mõjuta see, palju sa seda masinat lakkunud oled (ning palju aega ja raha selle alla matnud) ja, kui veatu ta justkui on.


Võib olla tuleb sulle üllatusena, et osad inimesed hoiavad autot puhtana ja kosmeetiliselt korras ka lihtsalt selle pärast, et meeldib, pole esmane mõte mingi turuhinnaga müük või muu kosmilise väärtuse saamine selle eest X aja pärast.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 13:32:20 vasta tsitaadiga

Te pole ikka veel 10+ aasta jooksul aru saanud, et on markos' way ja wrong way?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.10.2022 13:38:03 vasta tsitaadiga

mufferino kirjutas:
oh milline pettumus, haarasin juba popcorni ja tulin kaema äkki saab hooajalist lamell vs naast kiunu, ei saagi icon_sad.gif
naelad on eitedele, õiged mehed sõidavad lamelliga.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 13:59:12 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mufferino kirjutas:
oh milline pettumus, haarasin juba popcorni ja tulin kaema äkki saab hooajalist lamell vs naast kiunu, ei saagi icon_sad.gif
naelad on eitedele, õiged mehed sõidavad lamelliga.


Suvekaga

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 15:29:01 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas sa 12aastat kavatsed temaga sõita?


Miks mitte? Mida uuemad,seda hullemad ju. Varsti tuleb Euro7 nõue,siis hakkad piduritolmu koguja kotti tühjendama nagu tolmuimejal.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 15:33:51 vasta tsitaadiga

Telia paneb m-sõiduki detsembrist kinni. thumbs_down.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 15:34:15 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mufferino kirjutas:
oh milline pettumus, haarasin juba popcorni ja tulin kaema äkki saab hooajalist lamell vs naast kiunu, ei saagi icon_sad.gif
naelad on eitedele, õiged mehed sõidavad lamelliga.


Tere, eided!
70 protsenti Eesti sõiduautodest kasutab talvel naastrehve.
https://www.err.ee/1608763966/naastrehve-on-tanavu-muugil-poole-vahem-ja-neljandiku-vorra-kallimalt
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 15:42:19 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Kas sa 12aastat kavatsed temaga sõita?


Miks mitte? Mida uuemad,seda hullemad ju. Varsti tuleb Euro7 nõue,siis hakkad piduritolmu koguja kotti tühjendama nagu tolmuimejal.


Küll kolkagaraged teevad pidurid OFF!
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 16:03:04 vasta tsitaadiga

Pidurid ongi nõrkadele. Õiged mehed pidurdavad käiguga.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 16:07:32 vasta tsitaadiga

Kiiruse surm!!!
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.10.2022 16:08:08 vasta tsitaadiga

Lõhub käigukasti
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.10.2022 16:09:18 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Lõhub käigukasti

Valesti arvutatud käigukast siis
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.10.2022 16:10:12 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu keegi vist jauras selle kallal siin.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.10.2022 16:13:33 vasta tsitaadiga

Vanaonu ei lasknud kunagi oma zigulli suunatulel üle paari plõksu teha, sest see pidi releed kulutama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.10.2022 16:16:08 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Lõhub käigukasti
ei lõhu.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.10.2022 16:28:02 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Vanaonu ei lasknud kunagi oma zigulli suunatulel üle paari plõksu teha, sest see pidi releed kulutama.

Tean üht vanameest, kes offis el aknad ja pani vändaga asemele kuna elektriaknad niikuinii lähevad katki mingi hetk.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 17:02:00 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Janis kirjutas:
Lõhub käigukasti
ei lõhu.
mootorit lõhub ka
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 17:42:02 vasta tsitaadiga

Kui hammasrihm/kett kulunud on, laseb käiguga pidurdamine hamba üle.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 17:44:41 vasta tsitaadiga

Aga kulumata ketastega on autot parem müüa.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 17:47:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kui hammasrihm/kett kulunud on, laseb käiguga pidurdamine hamba üle.


Siis on auto juba täis peldik niikui nii, kui käiguga pidurdades selline asi peaks juhtuma.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 17:55:27 vasta tsitaadiga

Ma olen näinud ühte sorentot millel peetrionu hooratta polte pingutades hamba üle keeras.
Üks tt toodi suvel, millel õlide ja hammasrihmade vahetust enne müüki lihtsalt kleepsude värskendamisegs tehti.. jne.
Kunagi ei tea.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 18:22:22 vasta tsitaadiga

Mis valemiga saab pidurdades hamba üle visata? Veojõud ei käi ju kuidagi üle hammasrihma.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.10.2022 19:26:44 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Janis kirjutas:
Lõhub käigukasti
ei lõhu.
mootorit lõhub ka
see väide ei ole samuti tõene!
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 20:04:42 vasta tsitaadiga

2009 Mondeo
https://ford.7zap.com/en/car/39/code.8d,1.28606,2.36157,4.47205,6.4255,7.24135,9.32934,10.31868,12.37222,13.45500,15.37658,17.18431/71/1920/16952/73659/?vin=wf0exxgbbe8d83343
Kas see ülemine vidin on eraldi vahetatav/remonditav või kogu komplekt tuleb asendada? - probleemiks on, et hüppab pealt ära ja käigukang muutub tallesabaks icon_smile.gif

https://www.dropbox.com/s/6xm83l5selcmk4u/gear-linkage.png?dl=0
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 21:13:22 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
elukaz kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Janis kirjutas:
Lõhub käigukasti
ei lõhu.
mootorit lõhub ka
see väide ei ole samuti tõene!
Pooltelje otsi ka kulutab.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 21:20:11 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Aga kulumata ketastega on autot parem müüa.

Kulumata pidurikettad on müüki mõjutav asi küll! Kui piduriketas on uus, siis on auto hästi hooldatud! icon_confused.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 22:55:54 vasta tsitaadiga

Kaovad need mersusi vedanud rekad Eesti teedelt?
https://www.bbc.com/news/world-europe-63399179
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 09:50:37 vasta tsitaadiga

Lamellifännid käigu enda vanad rehvid üle:
https://www.transpordiamet.ee/uudised/rakendub-talverehvide-nouete-muudatus
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 09:52:44 vasta tsitaadiga

Keegi seda nagunii kontrollida ei jõua ega hakka
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 09:57:54 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Lamellifännid käigu enda vanad rehvid üle:
https://www.transpordiamet.ee/uudised/rakendub-talverehvide-nouete-muudatus


Kas hiinlased teavad juba? Siis ok icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.10.2022 10:02:46 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Lamellifännid käigu enda vanad rehvid üle:
https://www.transpordiamet.ee/uudised/rakendub-talverehvide-nouete-muudatus


Normaalsed lamellifännid (suve- ja talverehvid eraldi) kontrollivad nagunii.
Sendiveeretajad (suva plastikud all, sõidavad 4 aastat non-stop samade lamellidega) ei muuda midagi oma harjumustes.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 10:08:15 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Leinö kirjutas:
Lamellifännid käigu enda vanad rehvid üle:
https://www.transpordiamet.ee/uudised/rakendub-talverehvide-nouete-muudatus


Normaalsed lamellifännid (suve- ja talverehvid eraldi) kontrollivad nagunii.
Sendiveeretajad (suva plastikud all, sõidavad 4 aastat non-stop samade lamellidega) ei muuda midagi oma harjumustes.


Suvelamellid ja talvelamellid jah? icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2022 10:08:34 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Lamellifännid käigu enda vanad rehvid üle:
https://www.transpordiamet.ee/uudised/rakendub-talverehvide-nouete-muudatus
perse mingu, ei hakka isegi mitte uurima, kas uutel ikka on see märk peal, sest spets mingi idioodi ajupeeretuse pärast teist ringi kindlasti ostma ei hakka.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.10.2022 10:24:00 vasta tsitaadiga

Paljud ei teagi sellest midagi. Inimene paneb lamell otsingusse ja esimese asjana torkab silma pidamise/ säästlikuse tabel.
Ise oleks ka kunagi selle nahka läinud. Vaatasin oo hea pidamise, vaikne ja säästlik Pirelli lamell. Uurisin ja puurisin, isegi auto bidi nn talverehvide testis oli asjalik . Õnneks tuli meelde mingi jutt keskeuroopa lamellide mittesobivusest.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.10.2022 10:33:40 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:

Suvelamellid ja talvelamellid jah? icon_lol.gif


Mul kolleeg sõidab vist juba 6. hooaega samade lamellidega. Talvel, suvel, vahet pole.
Vaatab aga mustri jääki ja vahepeal kirub, et äkkpidurdused on napikad ja vihmas auto ujub.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 10:37:52 vasta tsitaadiga

Mina keelaks lamellid suvel ära. Lamellid kuluvad suvel rohkem kui suverehvid ja seda rehvipuru satub keskkonda rohkem.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2022 10:54:33 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mina keelaks lamellid suvel ära. Lamellid kuluvad suvel rohkem kui suverehvid ja seda rehvipuru satub keskkonda rohkem.
kas võtame nüüd kätust kinni ja lähme metsa suverehvi puru vaatama?

mina keelaks üldse kõik asjad ära, mis kuluvad ja/või katki lähvad.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 10:55:59 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mina keelaks lamellid suvel ära. Lamellid kuluvad suvel rohkem kui suverehvid ja seda rehvipuru satub keskkonda rohkem.
kas võtame nüüd kätust kinni ja lähme metsa suverehvi puru vaatama?

mina keelaks üldse kõik asjad ära, mis kuluvad ja/või katki lähvad.

Lamellid on loodusele ohtlikumad kui suverehvid.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 11:03:24 vasta tsitaadiga

Kui suvel peaks betoonsein ette hüppama, siis on ka lamellrehv kehvem!
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.10.2022 11:15:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mina keelaks lamellid suvel ära. Lamellid kuluvad suvel rohkem kui suverehvid ja seda rehvipuru satub keskkonda rohkem.
kas võtame nüüd kätust kinni ja lähme metsa suverehvi puru vaatama?

mina keelaks üldse kõik asjad ära, mis kuluvad ja/või katki lähvad.

Lamellid on loodusele ohtlikumad kui suverehvid.
ütle seda veel kord palun.

link

kaks jooksu rehve saastab loodust 2x rohkem kui 1 jooks rehve.[/url]

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 11:47:22 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Lamellid on loodusele ohtlikumad kui suverehvid.
ütle seda veel kord palun.

Lamellid on loodusele ohtlikumad kui suverehvid.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2022 12:14:36 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Janis kirjutas:
Mis see turuhind siis tähendab? Kui vana panni eest makstakse näiteks 20k, siis see ongi turuhind, ükskkõik kui vähe see sulle meeldib


Seda, et turuhinda väga ei mõjuta see, palju sa seda masinat lakkunud oled (ning palju aega ja raha selle alla matnud) ja, kui veatu ta justkui on.


Keda see turuhind kotib, kui eesmärk on enda jaoks ilusat ja siledat autot omada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.