Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 359, 360, 361  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 16:56:40 vasta tsitaadiga

link :: Israel won't give Ukraine weapons, will help make missile warning system - Gantz

Defense Minister Benny Gantz said due to what he called “limitations” and “a variety of operational considerations,” Israel will not deliver any weapon systems to Ukraine.

Israel has refused to provide any military platforms to Ukraine due to concerns it might negatively affect the deconfliction mechanism that Israel and Russia have over Syria in order to avoid any unwanted conflict.
---
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 02:59:22 vasta tsitaadiga

link :: Madagascar dismisses foreign minister over UN vote against Russia

Madagascar's Foreign Minister Richard Randriamandrato was sacked Tuesday by presidential decree after he voted in favor of a resolution earlier this month at the UN General Assembly condemning Russia’s “illegal” annexation of four regions of eastern Ukraine.
..


Italy’s Berlusconi Blames Zelenskiy for Forcing Putin to Invade
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-10-19/italy-s-berlusconi-blames-zelenskiy-for-forcing-putin-to-invade

tsitaat:
Italy’s Silvio Berlusconi told lawmakers that Ukraine President Volodymyr Zelenskiy pushed Russian President Vladimir Putin into an endless war, according to an audio obtained by an Italian newswire.

The recording sheds further light on the pressures to soften Italy’s stance toward Russia in the rightwing coalition that won elections on Sept. 25. Its publication follows that of another audio, apparently from the same meeting with lawmakers, where Berlusconi recounted how he had revived ties with Putin.

thumbs_down.gif


New Italy government will be pro-NATO, pro-Europe, says Meloni
https://www.reuters.com/world/europe/new-italy-government-wont-be-the-weak-link-west-says-meloni-2022-10-19

tsitaat:

Giorgia Meloni, who is expected to be Italy's next prime minister, threw down the gauntlet to her right-wing coalition partners on Wednesday, saying her new government would be pro-NATO and fully a part of Europe.

Her uncompromising statement came after her conservative ally Silvio Berlusconi reiterated his sympathy for Russian President Vladimir Putin and accused Ukrainian President Volodymyr Zelenskiy of triggering the war.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 12:29:08 vasta tsitaadiga

https://t.co/NGUOQQskLp

Üks vabriiklane USAs tahtis lastele mingeid häid kristlikke kombeid õpetada, lisaks kaitses konservatiivseid pereväärtusi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.10.2022 14:44:12 vasta tsitaadiga

ERR kirjutab: Meedia väitel toetab Olaf Scholz Hamburgi sadama osalist müüki hiinlastele
https://www.err.ee/1608758176/meedia-vaitel-toetab-olaf-scholz-hamburgi-sadama-osalist-muuki-hiinlastele

tsitaat:

Saksamaa julgeolekuteenistused ning mitmed ministeeriumid on vastu ettepanekule müüa osa Hamburgi sadamast Hiina riigiettevõttele. Scholz samas toetab müüki. Euroopa Liit on samuti võtnud eesmärgiks vähendada sõltuvust Hiinast.
...
Meediateadete kohaselt on Hamburgi sadama terminali müügile vastu Saksa majandusministeerium, siseministeerium, kaitseministeerium, transpordiministeerium, välisministeerium ning rahandusministeerium.

Saksa föderaalse luureteenistuse BND president Bruno Kahl teatas esmaspäeval parlamendis avalikult, et Hiina osalusse kriitilises infrastruktuuris suhtutakse "väga-väga kriitiliselt", vahendas Tagesschau.


Näib, et m6ned siiski ei ole 6ppimisv6imelised

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.10.2022 14:57:16 vasta tsitaadiga

Saksamaa on ju 20 aasta läbivalt euroopat maha müünud. Erinevad pagulased, siis hiinale know how ja venemaale relvastuse taseme tõstmine ja raha. Normaalne riik icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kogukahju suurem kui eales igasugu EL abiraha või nende lahked laenud kompenseerivad...
Ehk elavad hetkes ja pikk plaan puudub...kui juba prantslased pahased siis see uus latt icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 14:58:05 vasta tsitaadiga

Kuskilt peab ju uued suhkruissid leidma, kui see Putini diil põhja kõrbes. Sind tsiteerides, "kõik teeksid võimalusel ise ka nii", on ju?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.10.2022 15:12:19 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Sind tsiteerides, "kõik teeksid võimalusel ise ka nii", on ju?


Siin sa kahjuks eksid. Oleks turul Hamburgi sadama k6rval müügis ka teised suured sadamad, saaksid sa öelda, et: "kui sina ei müü, müüb keegi teine"
Mul ei ole kahjuks informatsiooni, et hetkel Hollandi, Belgia v6i m6ne teise riigi suurem sadam müügis oleks.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 15:28:55 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
netcat kirjutas:
Sind tsiteerides, "kõik teeksid võimalusel ise ka nii", on ju?


Siin sa kahjuks eksid. Oleks turul Hamburgi sadama k6rval müügis ka teised suured sadamad, saaksid sa öelda, et: "kui sina ei müü, müüb keegi teine"
Mul ei ole kahjuks informatsiooni, et hetkel Hollandi, Belgia v6i m6ne teise riigi suurem sadam müügis oleks.


Hetkel võib-olla mitte, samas seal kirjutab:

tsitaat:
Saksa mõttekoja Merics hinnangul kuulub hiinlastele 10 protsenti Euroopa kaubasadamatest kui arvestada kaubavoo mahtu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 15:49:19 vasta tsitaadiga

link :: Suurbritannia peaminister Liz Truss astus tagasi. Ametieg jäi ajaloo lühimaks

Suurbritannia peaminister Liz Truss teatas enda tagasiastumisest, olles ametis olnud vaid 45 päeva.

Tagasiastumine järgneb tema poliitilise autoriteedi täielikule kadumisele, millele eelnes turgude kokkuvarisemine, kahe ministri kaotamine ja pea kõigi oma erakonna parlamendiliikmete usalduse kadumine.



Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 16:06:04 vasta tsitaadiga

See läks nüüd küll kähku.

Mõni nende briti asjadega rohkem kursis hea inimene kindlasti viitsib valgustada, kas see katastroofiga lõppenud maksukava oli tõesti välja hautud Trussi juhtimisel nende 45 päeva jooksul, või äkki ehk juba ammu töös olnud? Oleks see läinud käiku ka siis, kui Johnson ei oleks tagasi astunud?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 16:54:39 vasta tsitaadiga

https://news.sky.com/story/who-could-replace-liz-truss-as-prime-minister-if-she-is-ousted-as-tory-leader-12722118

tsitaat:
According to reports, Boris Johnson is expected to stand in the Tory Leadership contest.

Boris Johnson expected to stand in contest to replace UK PM Truss - Times

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.10.2022 17:08:40 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 17:35:05 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.10.2022 17:45:31 vasta tsitaadiga

Pani juba punuma?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 18:15:13 vasta tsitaadiga

Ms võtaks RyanAiri pakkumise vastu. need tüübid naljalt tasuta kraami ei paku thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 19:31:35 vasta tsitaadiga

Boris, Boris ja veel kord Boris!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.10.2022 22:05:26 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:


Hetkel võib-olla mitte, samas seal kirjutab:

tsitaat:
Saksa mõttekoja Merics hinnangul kuulub hiinlastele 10 protsenti Euroopa kaubasadamatest kui arvestada kaubavoo mahtu.


Näib, et sul on osaliselt õigus. Küsimus oleks pigem, kas sakslased soovivad olla halvemad, kui näiteks prantslased, hispaanlased, kreeklased, italased, belglased või hollandlased?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 22:20:15 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Boris, Boris ja veel kord Boris!


Ma loodaks, et see KGB ohvitseri sõber kes sõbra pojale positsiooni UK võimuahelas andis hoitakse peaministrikohast võimalikult kaugel.

https://members.parliament.uk/member/4900/career
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.10.2022 23:20:00 vasta tsitaadiga

ERR kirjutab: USA mereväe ülem: Hiina võib rünnata Taiwani enne 2024. aastat
https://www.err.ee/1608759043/usa-merevae-ulem-hiina-voib-runnata-taiwani-enne-2024-aastat

tsitaat:

USA mereväe ülem hoiatas, et USA relvajõud peavad valmistuma võimalikuks Hiina invasiooniks Taiwani saarele enne 2024. aastat, vahendab Financial Times.

...
Mõttekojas German Marshall Fund tegutseva Hiina eksperdi Bonnie Glaseri sõnul põhineb 2027. aasta tärmin sõjalise võimekuse hindamisel, mitte tegelikel luureandmetel.

Seega ei saa välistada rünnakut ka varem, kuid Glaseri sõnul on 2022. või 2023. aasta väljatoomine puhas spekulatsioon.


---

National Interest kirjutab: China Is Racing to Take Taiwan on a ‘Much Faster Timeline’
https://nationalinterest.org/blog/buzz/china-racing-take-taiwan-%E2%80%98much-faster-timeline%E2%80%99-205444 [EN]

tsitaat:

“China’s just throwing so much money into military modernization and has already sped up its timeline to 2027 for when it wants the [PLA] to have the capability to seize Taiwan, that we need to act with a sense of urgency to tackle that threat because that is something unlike anything we’ve seen in modern history, at least,” said Rep. Mike Gallagher (R-WI), a member of the House Armed Services Committee.


_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 00:22:49 vasta tsitaadiga

Veel samast teemast.

America's military must be ready to respond to a potential Chinese invasion of Taiwan that could come before the end of this year, the head of the US Navy has said.
https://www.telegraph.co.uk/world-news/2022/10/20/china-could-invade-taiwan-end-year-us-warns/

...


viimati muutis MatchMaker 21.10.2022 00:52:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 00:32:37 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 01:26:18 vasta tsitaadiga

Kas see on tegelikult tema võimuses läbi suruda? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 08:08:35 vasta tsitaadiga

Ei ole.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.10.2022 10:29:46 vasta tsitaadiga

Kummaline, et ta ikka veel oma kohal. Teised veel hullemad?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 14:06:23 vasta tsitaadiga

Lätis on midagi mäda:

https://www.err.ee/1608759910/lati-minister-venemaa-vois-viimastel-valimistel-rahastada-nelja-erakonda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 21.10.2022 15:31:43 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Lätis on midagi mäda:

https://www.err.ee/1608759910/lati-minister-venemaa-vois-viimastel-valimistel-rahastada-nelja-erakonda


Tundub, et meil samuti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.10.2022 16:00:37 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Lätis on midagi mäda:

https://www.err.ee/1608759910/lati-minister-venemaa-vois-viimastel-valimistel-rahastada-nelja-erakonda

Kui venelastel ei olnud probleemiks paarkümmend miljonit Saksamaale "investeeriada" (Schröder, Stiftung Klima- und Umweltschutz MV), siis paari Läti partei äraostmine ei tohiks keeruline olla.
Küsimus, on aga, millises ulatuses on rahastatud erakondi Eestis?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 17:02:43 vasta tsitaadiga

https://hotair.com/ed-morrissey/2022/10/20/the-biden-fetterman-rally-is-every-bit-as-coherent-as-youd-imagine-n504784

Võidust tehtud seltskond, pole midagi öelda. Üks on seniilne ja ei oska lavalt maha astuda, teine on peale rabandust püsti seisev juurvili. Demokraatide parimad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 18:25:58 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
https://hotair.com/ed-morrissey/2022/10/20/the-biden-fetterman-rally-is-every-bit-as-coherent-as-youd-imagine-n504784

Võidust tehtud seltskond, pole midagi öelda. Üks on seniilne ja ei oska lavalt maha astuda, teine on peale rabandust püsti seisev juurvili. Demokraatide parimad thumbs_up.gif
ja su kommentaari mõte oli?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 19:07:09 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Scart kirjutas:
https://hotair.com/ed-morrissey/2022/10/20/the-biden-fetterman-rally-is-every-bit-as-coherent-as-youd-imagine-n504784

Võidust tehtud seltskond, pole midagi öelda. Üks on seniilne ja ei oska lavalt maha astuda, teine on peale rabandust püsti seisev juurvili. Demokraatide parimad thumbs_up.gif
ja su kommentaari mõte oli?


Mis mõte enamikul siia postitataval on?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 19:24:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
alpha kirjutas:
Scart kirjutas:
https://hotair.com/ed-morrissey/2022/10/20/the-biden-fetterman-rally-is-every-bit-as-coherent-as-youd-imagine-n504784

Võidust tehtud seltskond, pole midagi öelda. Üks on seniilne ja ei oska lavalt maha astuda, teine on peale rabandust püsti seisev juurvili. Demokraatide parimad thumbs_up.gif
ja su kommentaari mõte oli?


Mis mõte enamikul siia postitataval on?
miks te siis postitate sellist jama siin?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2022 12:34:18 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 22.10.2022 13:10:44 vasta tsitaadiga

Nelly Didelot - Pariisis tegutseva päevalehe Libération välistoimetuse ajakirjanik kirjutas:
Möödunud pühapäeval koondus hoolimata oma sisemistest lahkhelidest Prantsusmaa kogu vasaktiib, et protestida suurte elamiskulude ja liiga aeglase kliimapoliitika vastu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2022 19:55:16 vasta tsitaadiga

https://www.politico.eu/article/hungary-to-ratify-sweden-and-finlands-nato-membership/

tsitaat:
Expansion of alliance should be approved in Budapest by mid-December, Orbán’s chief of staff says
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.10.2022 22:08:08 vasta tsitaadiga

Ilmselt hindasid ringi turvatunde...Saksamaalt baevalt neil mingit abi loota oleks:
https://www.handelsblatt.com/politik/deutschland/verteidigung-regierung-streicht-mehrere-ruestungsprojekte-im-sondervermoegen-fuer-die-bundeswehr-/28761788.html
Ehk see 200 miljardi jutt oli BS.
Saavad ehk 100.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.10.2022 23:11:39 vasta tsitaadiga

Magic, et Bundeswehr-i soove täita, oleks vaja 200, kuid saavad ainult nn Sondervermögen raames 100 miljardit. Hetkel näib neil suurimaks probleemiks olevat hoopis inflatsioon.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.10.2022 23:14:59 vasta tsitaadiga

Ehk gaasifirmad ehk vene suhted, 200miljardit icon_lol.gif
Nende vabandused on arulagedad väikeriigid on andnud 35% relvastusest ära, Saksamaa jätkuvalt muneb
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.10.2022 23:31:07 vasta tsitaadiga

Magic, Handelsblatt ei kirjutanud seal midagi 200 miljardist seoses gaasi ja vene suhetega? Bundeswehril jätkuks s6jaolukorras laskemoona kaheks päevaks, mille äraandmist sa soovid?
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 00:38:30 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/channel/UCcvfHa-GHSOHFAjU0-Ie57A/community?lb=UgkxqQCqo__nGeXfdzlz6ysewFGuOxAOzd3G

icon_lol.gif Vaene autor
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 09:31:26 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/politics/2022/oct/22/thousands-of-london-protesters-call-for-uk-to-rejoin-eu

Ringmäng.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 12:53:03 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
See läks nüüd küll kähku.

Mõni nende briti asjadega rohkem kursis hea inimene kindlasti viitsib valgustada, kas see katastroofiga lõppenud maksukava oli tõesti välja hautud Trussi juhtimisel nende 45 päeva jooksul, või äkki ehk juba ammu töös olnud? Oleks see läinud käiku ka siis, kui Johnson ei oleks tagasi astunud?

Väidetavalt ikkagi astuti tema ajal xyz samme, mis drastiliselt asju muutsid.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 14:18:22 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Jäi silma sotsiaalmeedias
tsitaat:
Every single one of the Standing Committee members is a Xi loyalist.

Xi completely, utterly, annihilated both the Youth League Faction and the Shanghai Clique.

Xi may be even more powerful than Mao. Even Mao had to contend with other revolutionary leaders like Peng Dehuai and Liu Shaoqi. There's no one who remotely can challenge Xi at this point.

Tõenäoliselt lähimas tulevikus Taiwan võetakse ette olenemata mis mujal toimub. See Ukraina värk on ehk lihtsalt väike uuringutöö hiinlastele taktikalisteks kaalutlusteks, aga see ei muuda nende plaane, olenemata kes kus midagi võidab v alla annab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 15:03:02 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
netcat kirjutas:
See läks nüüd küll kähku.

Mõni nende briti asjadega rohkem kursis hea inimene kindlasti viitsib valgustada, kas see katastroofiga lõppenud maksukava oli tõesti välja hautud Trussi juhtimisel nende 45 päeva jooksul, või äkki ehk juba ammu töös olnud? Oleks see läinud käiku ka siis, kui Johnson ei oleks tagasi astunud?

Väidetavalt ikkagi astuti tema ajal xyz samme, mis drastiliselt asju muutsid.


Jassoo. Lihtsalt et kui Johnson tagasi tuleb, siis jätab vägisi sellise mulje, nagu oleks Trussi ainult tankistina kasutatud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 23:12:42 vasta tsitaadiga

https://www.reuters.com/world/uk/boris-johnson-pulls-out-tory-leadership-contest-times-political-editor-2022-10-23/
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 23:16:36 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Boris, Boris ja veel kord Boris!

icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 24.10.2022 08:51:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
https://www.reuters.com/world/uk/boris-johnson-pulls-out-tory-leadership-contest-times-political-editor-2022-10-23/
meite keeli
https://www.err.ee/1608762772/johnson-ei-kandideeri-tooride-juhiks-peaministriks-voib-saada-sunak

öeldakse otse välja, et kuna partei sees piisavalt ühtset toetust ei olnud saada, siis pidas targemaks lasta kellelgi teisel tiibu kõrvetada ja ise kõrvalt vaatama jääda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2022 09:48:47 vasta tsitaadiga

Kõik nad helbivad oma koos keedetud suppi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.10.2022 09:58:52 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Magic, Handelsblatt ei kirjutanud seal midagi 200 miljardist seoses gaasi ja vene suhetega? Bundeswehril jätkuks s6jaolukorras laskemoona kaheks päevaks, mille äraandmist sa soovid?

Tolle artikli sisu on ju see, et tuleb aidata inflatsiooni kontrolli all hoida. Sõjatehnika tootmine seda ei soosi.
Tänases seisus öelda, et lükkame sõjatehnika tootmist edasi kõlab isegi veel jaburamalt kui see 2 päeva jutt. Sellega nad ei täida isegi NATO panust.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.10.2022 10:27:18 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
degrass kirjutas:
Magic, Handelsblatt ei kirjutanud seal midagi 200 miljardist seoses gaasi ja vene suhetega? Bundeswehril jätkuks s6jaolukorras laskemoona kaheks päevaks, mille äraandmist sa soovid?

Tolle artikli sisu on ju see, et tuleb aidata inflatsiooni kontrolli all hoida. Sõjatehnika tootmine seda ei soosi.
Tänases seisus öelda, et lükkame sõjatehnika tootmist edasi kõlab isegi veel jaburamalt kui see 2 päeva jutt. Sellega nad ei täida isegi NATO panust.


V6imalik, et minu Saksa keele oskus on liiga halb, kuid seal kirjutati, et 100 miljardist jääb väheks ja vaja oleks 200 ning inflatsioon sunnib plaanitavatesse hangetesse korrektsioone tegema. Inflatsiooni kontrolli all hoidmisest seal nüüd küll ei kirjutatud. Samuti ma ei mäleta, et seal oleks midagi räägitud s6jatehnika tootmise edasilükkamisest.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.10.2022 12:37:16 vasta tsitaadiga

Näeb siis kui asjad käigus...seni alati selgunud mingi kolmas aga.
Saksa täpsuse juures selgub nüüd, et raha pole ja me ei tee üldse.

Ega Poola ilmaasjata ei osta oma kraami Lõuna-Koreast. Oluliselt arukam oleks teha koostööd, aga senine tegevus tapab kohaliku tootmise.
Poola võiks vabalt toota alusosa ja sakslane paneb elektroonika.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 359, 360, 361  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.