Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.09.2022 10:14:58 vasta tsitaadiga

Siiamaani on lpg hind olnud alati vähem kui pool bensu hinnast. Miks see muutuma peaks. Tasuvus on ikka enamasti selline üks õlivahetus või veits rohkem. Cng - lpg hinda arvestades isegi vähem.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 18:06:08 vasta tsitaadiga

Mis LPG Alexelas maksab? Elva Olerexis oli 0.729 icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 19:52:09 vasta tsitaadiga

Eile Jüris 0.699
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xloaded
külaline






sõnum 09.09.2022 09:04:51 vasta tsitaadiga

Tohohh..


https://www.aripaev.ee/uudised/2022/09/07/koksvere-musteerium-kaks-tanklat-muuvad-gaasi-sigaodavalt?fbclid=IwAR0oF3TyLahG1E66IbFomyQmm9u52rdNbt1ATCqzBVsLb8HJfH3eodoUKJA

On mõni seda külastanud? ise ka Pärnumaal. Kas tõesti 1.9 hind ?
tagasi üles
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2022 16:35:32 vasta tsitaadiga

Autotunni podcastis sellest juba mõnda aega räägitud. Kasu vaid kohalikele, kes ikka sinna kaugelt minema hakkab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2022 16:44:17 vasta tsitaadiga

Üks kohalik taksojuht ütles, et seda odavat biogaasi kulub rohkem kui torust tulevat. Endal gaasiautot pole, võrrelda ei oska.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2022 17:52:32 vasta tsitaadiga

See oleneb ju gaasi kütteväärtusest. Meil müüdav tibalde oma on väga hea.
Aga saksas müüakse näiteks H ja L maagaasi, viimane odavam aga kulub rohkem.

tsitaat:
In Deutschland gibt es zwei verschiedene Erdgasarten: L-Gas (Low calorific gas) hat einen geringeren Methangehalt und damit einen geringeren Brennwert beziehungsweise Energiegehalt als H-Gas (High calorific gas).
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2022 19:29:25 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
See oleneb ju gaasi kütteväärtusest. Meil müüdav tibalde oma on väga hea.
Aga saksas müüakse näiteks H ja L maagaasi, viimane odavam aga kulub rohkem.

tsitaat:
In Deutschland gibt es zwei verschiedene Erdgasarten: L-Gas (Low calorific gas) hat einen geringeren Methangehalt und damit einen geringeren Brennwert beziehungsweise Energiegehalt als H-Gas (High calorific gas).


Jah, kui vaja auto dieedile panna, hakka dieet-gaasi tankima… thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 10.09.2022 17:46:56 vasta tsitaadiga

Xloaded kirjutas:
Tohohh..


https://www.aripaev.ee/uudised/2022/09/07/koksvere-musteerium-kaks-tanklat-muuvad-gaasi-sigaodavalt?fbclid=IwAR0oF3TyLahG1E66IbFomyQmm9u52rdNbt1ATCqzBVsLb8HJfH3eodoUKJA

On mõni seda külastanud? ise ka Pärnumaal. Kas tõesti 1.9 hind ?

Ma olen sellest siin kirjutanud. Koksveres käin tihti.
Pärnu tanklaga on pidevalt üks ikaldus, küll päeva küll viis rivist väljas.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 09:01:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Hea klient! Kingime Sulle kütuse tankimistelt soodustuse 10s/l kuni reedeni 16.09.2022. Turvalist teekonda!

Olen sõnatu kingi eest

See kink on keeranud persse ühtlasi gazneti soodustuse. Annab -10s, nagu reklaamis lubatud... kopp.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 12:21:58 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Hea klient! Kingime Sulle kütuse tankimistelt soodustuse 10s/l kuni reedeni 16.09.2022. Turvalist teekonda!

Olen sõnatu kingi eest

See kink on keeranud <b>piixu</b> ühtlasi gazneti soodustuse. Annab -10s, nagu reklaamis lubatud... kopp.gif


Veider. Isikliku kaardiga oli kõik OK, eile 0.699 €/l (LPG)
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.09.2022 12:28:31 vasta tsitaadiga

Hiid ajab üldse mingit hinnasousti pidevalt.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 12:42:15 vasta tsitaadiga

icon_confused.gif Kuda ma seda ajan? Nii on lihtsalt
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.09.2022 13:58:55 vasta tsitaadiga

No ainult sul üksi on tihti mingid x hinnad kui teistel samal ajal samade kaartidega ei ole 😄
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 14:17:09 vasta tsitaadiga

Eile alexela gaznetiga jätkuvalt 0.699
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 09:14:09 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
MRTO, ma pakun puusalt, et järjekorrad on gaasifirmadel nüüd aastasse 2025..

Pigem las seisab ja ostan mingi diiselkäraka juurde ning kogu lugu.


Soovitan BMW X3-me. 2.0d on hea mootor icon_biggrin.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 10:01:11 vasta tsitaadiga

Rasmus, hea nali! icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 13:47:37 vasta tsitaadiga

Keegi veel gaasiballoonid välja ja suurem bensupaak asemele swapi pole teinud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.09.2022 09:07:08 vasta tsitaadiga

Eesti gaasis oli eile 4.56. Soodsamaks läinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2022 17:44:52 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Hiid ajab üldse mingit hinnasousti pidevalt.

minu täpsustuse peale, et mis värk on, sain sellise vastuse icon_eek.gif
tsitaat:
Tere, Laur


Täname Teid täpsustuse eest.


Palun täpsustage millisest soodustusest Te ilma jäite. Teil on Gazneti põhisoodustus 3,6 senti ja kampaania soodustus oli 10 s/l, kviitungi pealt on ilusti näha, et olete selle soodustuse ilusti saanud.

Lisan manusesse ka Teie korduskviitungi.



Lisaküsimuste korral vastame hea meelega.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2022 15:30:35 vasta tsitaadiga

CNG hind pidi vaid meie kandis kallis olema. Miks?
Mujal Euroopas 1.6EUR/kg ja alla selle icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2022 16:16:19 vasta tsitaadiga

Hiid, järelikult pole varustuskindlus piisavalt hea. LNG'ga läks ka ju sinna samusesse.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2022 22:32:56 vasta tsitaadiga

Valga Olerex Lpg 11.10 kella 22 seisuga 0.689 - gaznet kaart.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2022 11:45:49 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
CNG hind pidi vaid meie kandis kallis olema. Miks?
Mujal Euroopas 1.6EUR/kg ja alla selle icon_rolleyes.gif

juba torust tulev gaas maja kütmiseks on mingi 4€/kg
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2022 12:54:56 vasta tsitaadiga

degreal, EG vinklis oli vist 3.3€/kg, pügatakse sind.
Samas teab paljuga nad biogaasi saavad ja mis mahus seda segavad.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 13:29:04 vasta tsitaadiga

Kas mu vanad silmad petsid aga Alexelas oli 2.999€/kg.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.10.2022 14:44:23 vasta tsitaadiga

Noh turuhind on sama mis siis kui cng maksis 2.4
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 20:21:21 vasta tsitaadiga

Mis see arvutuskäik oli, et kwh saada kg peale?
1 m3 = 10,55kwh
1 m3 = 0.83 kg cng
+/-5% vastavalt maagaasi kvaliteedile

Börs oli täna miski 100€ mwh (samas jällegi ei tea, paljuga kunagi sisse osteti ja palju biometaani sisse segavad (odavam kui maagaas).

Soga toodan, siis targemad parandage, andmetega.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2022 12:08:56 vasta tsitaadiga

CNG hind juba alla kolmeka.
Ajage oma vagunid garaazest välja ja minge SoldOUTiga võidu sõitma icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2022 17:00:13 vasta tsitaadiga

Peab ruttu odavad gaasikad kokku ostma.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 17:20:32 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120085980/euroopas-hakkavad-gaasivarusid-saama-ainult-korgeima-pakkumise-tegijaid
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 07:14:08 vasta tsitaadiga

Hetkel EG 3.3€kg, ülejäänud 3.9€kg peal.
Ja seda on juba olnud mitu päeva

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 07:16:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 08:02:17 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Hetkel EG 3.3€kg, ülejäänud 3.9€kg peal.
Ja seda on juba olnud mitu päeva


Tallinnas 2.980€ lausa

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.10.2022 09:03:39 vasta tsitaadiga

Alexela ka 2.980
Mujal kohtades vist ongi kõrgemad hinnad.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.10.2022 21:50:31 vasta tsitaadiga

Kes mu Subaru LPG seadme korralikult tööle paneks? Gaznetis (seal ka paigaldati) öeldi, et tuleb lambda andur ja küünlad vahetada. Sai vahetatud, ~3000km sõitsin ja nüüd jälle nii kui paarkümmend kilomeetrit gaasiga sõidan, süttivad mootori ja veojõukontrolli märgutuled ja püsikiirusehoidja lakkab töötamast. Paar päeva ainult bensiiniga sõita ja kustuvad tulukesed ning hakkab ka kiirusehoidja tööle.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 22:29:28 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kes mu Subaru LPG seadme korralikult tööle paneks? Gaznetis (seal ka paigaldati) öeldi, et tuleb lambda andur ja küünlad vahetada. Sai vahetatud, ~3000km sõitsin ja nüüd jälle nii kui paarkümmend kilomeetrit gaasiga sõidan, süttivad mootori ja veojõukontrolli märgutuled ja püsikiirusehoidja lakkab töötamast. Paar päeva ainult bensiiniga sõita ja kustuvad tulukesed ning hakkab ka kiirusehoidja tööle.

Lev autogaasi võin soovitada, sai nende juures Gazneti vigu parandamas käidud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.10.2022 15:45:54 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Hetkel EG 3.3€kg, ülejäänud 3.9€kg peal.
Ja seda on juba olnud mitu päeva

Üleeile kliendikaardiga Suur-Sõjamäel 2.95
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.11.2022 17:28:09 vasta tsitaadiga

Tankisin vahelduseks olerexist LPGd. Krt kahtlane kraam seal, nüüd süsteemi rõhk veits liiga kõrge. Pihusti soovituslikust max väärtusest lausa väljas.
Enne ainult alexelast ostnud ja selle järgi seadistus tehtud, seal ka natuke rõhkude kõikumist olnud aga nii kõrgeks pole mitte kunagi läinud. Ei viitsi kruvist kruttima ka hakata, õnneks varsti paak jälle tühi ja nüüd tean olerexi vältida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 17:44:12 vasta tsitaadiga

kust sa aru saad, et rõhk kõrge? icon_confused.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.11.2022 17:44:31 vasta tsitaadiga

Äpist vaatan
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 17:46:19 vasta tsitaadiga

mis äpist? Mis süsteem sul peal on? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.11.2022 17:48:19 vasta tsitaadiga

Stag qnext ecu peal
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 17:50:31 vasta tsitaadiga

kuidas see liiga kõrge rõhk avaldub? Sõidab liiga kiiresti? icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.11.2022 17:58:26 vasta tsitaadiga

No number on kõrge, muud midagi. See tark seade, teeb ise korrektuurid pihusti avanemisajaga, midagi ei tunne sõites. Pihustil max 1,2 kanti soovituslik, ma näen praegu 1,4bar umbes. Seadistus sai tehtud umbes 1,1bar rõhuga ja alexela gaasiga 1-1,10 kanti on see jäänud ka.
Mida väiksem rõhk, seda kauem pihusti kestab.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2022 18:03:38 vasta tsitaadiga

ahnii
mu pihustid õhtal. Käisid ultrahelipuhastuses vms. Natuke aega sõitsid, nüüd jälle kutud.
Lubati uued samasugused peale panna icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.11.2022 23:15:12 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No number on kõrge, muud midagi. See tark seade, teeb ise korrektuurid pihusti avanemisajaga, midagi ei tunne sõites. Pihustil max 1,2 kanti soovituslik, ma näen praegu 1,4bar umbes. Seadistus sai tehtud umbes 1,1bar rõhuga ja alexela gaasiga 1-1,10 kanti on see jäänud ka.
Mida väiksem rõhk, seda kauem pihusti kestab.


Tankisin suvel palju olerexis ja nii r4 kui v8 hakkasid gaasile üleminekul jukerdama. Mõlemal tuvastati hoolduses jura täis reduktori klapp vms. Peale seda ainult alexelas tankind ja mõlemal autol kõik ok. Minetea.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 07:46:58 vasta tsitaadiga

kusjuures ma ka peale Olerexis tankimist persetunnetusega sain aru, et miskit on mäda, aga seda vaid kohe peale tenkimas käimist.
Reeglina on Alexela soodsam olnud ja nagunii seda üritanud võtta icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2022 08:02:19 vasta tsitaadiga

Julged poisid olete, kui Olerexis tangite. Vahet pole, mis liiki kütust.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.11.2022 08:20:04 vasta tsitaadiga

Olerexis isegi rehvi õhku lastes saab üle. Masinal üks nr, reaalselt on rõhk suurem
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.