Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.10.2022 12:33:27 vasta tsitaadiga

No siis võib natuke ajada jah aga mõtle nii, et on tähtsamaidki asju olemas kui mingi auto ja selle veljed, milleks pead vaevata.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 12:52:44 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Ma käin ainult kallites kohtades, kus velgi ära ei kriimustata.


Miks mitte käia odavates kohtades, kus velgi ära ei kriibita?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 13:23:15 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Markos kirjutas:
Ma käin ainult kallites kohtades, kus velgi ära ei kriimustata.


Miks mitte käia odavates kohtades, kus velgi ära ei kriibita?

Pärast sõbrad naeravad, et nii vaene oled. Pluss odavamates kohtades ei saa ökoubadest kaerapiimaga lattet.

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.10.2022 13:26:09 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No siis võib natuke ajada jah aga mõtle nii, et on tähtsamaidki asju olemas kui mingi auto ja selle veljed, milleks pead vaevata.


No samas võiks ju raha eest ka tööd teha osata.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 13:28:47 vasta tsitaadiga

Sama nagu viid läppari kusagile IT võllide juurde puhastamiseks ja tagasi saad kangutamisjälgedega ning poolte plastikkinnitusteta masina.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.10.2022 13:36:04 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Janis kirjutas:
No siis võib natuke ajada jah aga mõtle nii, et on tähtsamaidki asju olemas kui mingi auto ja selle veljed, milleks pead vaevata.


No samas võiks ju raha eest ka tööd teha osata.

Muidugi võiks. Aga suhtumine on paraku selline, et kui ei meeldi, siis mine mujale. Tööd on kõigil nii palju, et ei jaksa ära teha. Ja rehvihooaeg pole veel korralikult alanudki...
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 14:29:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sama nagu viid läppari kusagile IT võllide juurde puhastamiseks ja tagasi saad kangutamisjälgedega ning poolte plastikkinnitusteta masina.


Ma olen alati mõtelnud, et kes on need inimesed kellel ei püsi kruvikeerajagi käes, et oma arvutit tolmuvabaks teha.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 14:59:53 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Betamax kirjutas:
Sama nagu viid läppari kusagile IT võllide juurde puhastamiseks ja tagasi saad kangutamisjälgedega ning poolte plastikkinnitusteta masina.


Ma olen alati mõtelnud, et kes on need inimesed kellel ei püsi kruvikeerajagi käes, et oma arvutit tolmuvabaks teha.

Kõigil pole äppi selle jaoks.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.10.2022 15:03:49 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Betamax kirjutas:
Sama nagu viid läppari kusagile IT võllide juurde puhastamiseks ja tagasi saad kangutamisjälgedega ning poolte plastikkinnitusteta masina.


Ma olen alati mõtelnud, et kes on need inimesed kellel ei püsi kruvikeerajagi käes, et oma arvutit tolmuvabaks teha.

Kõigil pole äppi selle jaoks.


Youtube on kõikidel olemas tänapäeval.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2022 15:19:08 vasta tsitaadiga

Noh! Käsi püsti, kes lasi oma Toyota puruks sõita icon_idea.gif
Maksumüüri taga.
link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.10.2022 15:35:08 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis neist velgedest hellitada. Markko hakkab vist iga kriimustuse peale elus nutma?


Ei hakka, aga mõnekümne eurose kokkuhoiu pärast ei ole mõtet s'tta teenust osta.

tsitaat:
Ma olen alati mõtelnud, et kes on need inimesed kellel ei püsi kruvikeerajagi käes, et oma arvutit tolmuvabaks teha.


Neid on palju, aga nemad oskavad jälle asju, mida sina kaugeltki ei mõista. Enamasti maksab nende endi töötund ka hulga rohkem, kui selle arvuti puhastamise teenus. Ma ei näe ka probleemi paar korda aastas paar oma töötundi rehvivahetusele kulutada (sisseostetuna).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 18:20:20 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Mis neist velgedest hellitada. Markko hakkab vist iga kriimustuse peale elus nutma?


Ei hakka, aga mõnekümne eurose kokkuhoiu pärast ei ole mõtet s'tta teenust osta.

tsitaat:
Ma olen alati mõtelnud, et kes on need inimesed kellel ei püsi kruvikeerajagi käes, et oma arvutit tolmuvabaks teha.


Neid on palju, aga nemad oskavad jälle asju, mida sina kaugeltki ei mõista. Enamasti maksab nende endi töötund ka hulga rohkem, kui selle arvuti puhastamise teenus. Ma ei näe ka probleemi paar korda aastas paar oma töötundi rehvivahetusele kulutada (sisseostetuna).


Sa elad oma soovunelmas. Tegelik elu on teine

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 18:23:38 vasta tsitaadiga

Ma olen ka korra uuele veljele kohe triibu peale saanud, kui rehve peale väänati. Töökoha kõrval oli Rehvitakso ja ei teadnud siis arvata, et kohe nahka tehakse. Igatahes poiss pusis ja pusis, kuid peale ei saanudki, pidavat liiga lai rant olema. Sain siis sõbralt soovituse minna ühte Porgedega tegelevasse töökotta (CMF) ja seal tehti naksti asi ära. Tuli välja, et veljed tuli tagurpidi pinki panna ja ei olnudki vahetus üle mõistuse töö. Boonuseks olid ka raskused musta värvi nagu velgede silinder ning pärast paigaldamist tõmmati veel kenasti puhtaks ja vahaga üle ka. Maksis vist u 50-60€ ~6a tagasi, Rehvitaksos oli vist 30 kopikatega. Pärast seda saigi ainult seal käidud kuniks Tallinnas elasin ning alati oli positiivne kogemus. Kaerapiimaga kohvi küll ei pakutud, aga kannuga sai ise vett keeta ja pätikat teha thumbs_up.gif Miinuseks oli ajakulu, sest alla paari tunni sealt ära ei saanud, kuna oli vaja üldiselt autodest rääkida nagu autopededele kombeks.
_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 20.10.2022 18:26:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.10.2022 18:24:38 vasta tsitaadiga

Jah, kõige kallim töötund on musta töö tegijatel. Siidikäpad seda ei mõista.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 21:20:33 vasta tsitaadiga

Ja mis seal nüüd maksab ei tea, kodukat neil pole...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 21:32:00 vasta tsitaadiga

Annes tartus vana rehvihärg. Kõike paigaldanud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.10.2022 22:03:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Töökoha kõrval oli Rehvitakso ja ei teadnud siis arvata, et kohe nahka tehakse.


Jeah, mul sai ka rehvitakso sellega hakkama. Olin just uued veljed saanud, kohe ei pannud tähele ka, sõitsin minema ja kolmel veljel olid heeblijäljed peal, ning värv maas, sealt läks mõnuga ussitama hiljem. Eks neil ongi seal hooajalised ampsutajad tööl, mõni näeb esimest korda rehvipinki ja selle vähese kogemuse juures on neil jube kiire tööga maha saada. Ühel vajutati tungiga karp kortsu. Tekib küsimus, et kuhu sa siis lähed lõpuks, iga garage küljes on silt "Rehvivahetus" aga kas vasja seal ka midagi paremini teeb, ei tea, samasugune loterii. Parem lähen esindusse või kallimasse kohta, kus pärast vastutatakse ka oma töö eest. Runflatiga iga suvaline garage nagunii hakkama ei saagi, mässates keerataksegi veljed tuksi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 23:24:11 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Runflatiga iga suvaline garage nagunii hakkama ei saagi, mässates keerataksegi veljed tuksi.


Mine veere 37” rehviga suva rehvitöökotta…saad rohkem nalja.

Tere, rehve vahetate?
- vahetame, kus auto on?
Seal.
- uh, bljät…

icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2022 23:56:17 vasta tsitaadiga

Need 37" on ju eluaegsed icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 08:31:59 vasta tsitaadiga

37 tollisega sõitja vahetab nkn oma autol kõik ise
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 08:33:19 vasta tsitaadiga

Kas need kõik kahe velje omanikud hoiavad velgi esikus või maja hoovis? Ma juba nädal aega võtan hoogu, et veljed keldrist ära tuua.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 08:38:40 vasta tsitaadiga

Samas kohas hoius kus rattaid vahetan, rattad reaalselt ei mahu autole pagasiruumi/salongi ka, et neid igakord ise kohale vedada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.10.2022 08:41:28 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Kas need kõik kahe velje omanikud hoiavad velgi esikus või maja hoovis? Ma juba nädal aega võtan hoogu, et veljed keldrist ära tuua.
garages riiulil.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 08:45:04 vasta tsitaadiga

Merekonteineris.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 08:58:42 vasta tsitaadiga

Kuuris vedelevad üksteise otsas tornis.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 09:27:47 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Kas need kõik kahe velje omanikud hoiavad velgi esikus või maja hoovis? Ma juba nädal aega võtan hoogu, et veljed keldrist ära tuua.

Hetkel on garaazis ühe omad, teise omad rehvihotellis. Aga noh, peab need sealt ära tooma vist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 12:49:31 vasta tsitaadiga

Suht rikas, jõuad rehvihotelli eest maksta.

Aga panin ka novembri alguseks vahetuse aja. 17" 65€ icon_neutral.gif
Eelmine aasta oli 55€

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.10.2022 14:19:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Suht rikas, jõuad rehvihotelli eest maksta.

Aga panin ka novembri alguseks vahetuse aja. 17" 65€ icon_neutral.gif
Eelmine aasta oli 55€
Suht rikas, omad pinda, kus hoida rehve.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.10.2022 14:30:05 vasta tsitaadiga

Mõelge palju need teenusepakkujad ruutmeetri pealt kasumit teenivad hoiustamisega. Kuidas te endale seda lubada saate?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 21.10.2022 14:32:01 vasta tsitaadiga

Palju rehvihotelli eest küsitakse? Mingi 50€ hooaeg? Kaks korda aastas, siis 100€ aastas kulu. Mõnel kuluvad rehvid ise samas summas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 14:38:38 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mõelge palju need teenusepakkujad ruutmeetri pealt kasumit teenivad hoiustamisega. Kuidas te endale seda lubada saate?

kuupmeeter*

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.10.2022 14:39:15 vasta tsitaadiga

No nemad rendivad ikka ruutmeetrit
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.10.2022 14:57:51 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No nemad rendivad ikka ruutmeetrit

või siis riiuli jooksvat meetrit?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.10.2022 15:01:54 vasta tsitaadiga

Igatmoodi võib, torni laotakse ka kolkamates kohtades.
Laopinda pigem ikka riiuli jooksva meetriga ei rendita
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 17:45:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Suht rikas, jõuad rehvihotelli eest maksta.

Aga panin ka novembri alguseks vahetuse aja. 17" 65€ icon_neutral.gif
Eelmine aasta oli 55€

19-20" on veel kallimad icon_neutral.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 18:42:10 vasta tsitaadiga

Raitnow kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Suht rikas, jõuad rehvihotelli eest maksta.

Aga panin ka novembri alguseks vahetuse aja. 17" 65€ icon_neutral.gif
Eelmine aasta oli 55€

19-20" on veel kallimad icon_neutral.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 21:19:27 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
37 tollisega sõitja vahetab nkn oma autol kõik ise


Rehvi ikka velje peale kodus ei pane… icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 21:26:13 vasta tsitaadiga

See on mingi nisanäpu jutt, et ei pane.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 21:28:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
37 tollisega sõitja vahetab nkn oma autol kõik ise


Rehvi ikka velje peale kodus ei pane… icon_wink.gif


Sellisel Mehel on oma töökoda tavaliselt

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.10.2022 21:37:15 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Palju rehvihotelli eest küsitakse? Mingi 50€ hooaeg? Kaks korda aastas, siis 100€ aastas kulu. Mõnel kuluvad rehvid ise samas summas.
Praegu on hinnakirjas 35 €, viimati sai selle eest 25 € välja käidud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2022 21:38:33 vasta tsitaadiga

Hoiustamine oli 15, nüüd 20. Täpselt 25% inflatsioon.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 22:41:15 vasta tsitaadiga

Kogenud harige tattlapakat... icon_redface.gif
sellise maanteameti kirjadega auto soetamine on keberniit või ei...eriti see töösõitude osa...?
Sõiduk on määratud töösõitudeks
Tehnoülevaatus on kehtiv kuni 11.2022 »
Liikluskindlustuse leping puudub »
Sõiduk on registrist ajutiselt kustutatud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.10.2022 22:59:46 vasta tsitaadiga

Laifstaile, oleneb autost. Hetkel pole mingit infot selle kohta, et mis masinaga tegu ju.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 23:00:22 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Hoiustamine oli 15, nüüd 20. Täpselt 25% inflatsioon.
33,(3)%. 15*1,33(3)=20
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 23:12:46 vasta tsitaadiga

Laifstaile
Sõiduk on määratud töösõitudeks - mida see mõjutab mina ei tea
Tehnoülevaatus on kehtiv kuni 11.2022 - müügimees teeb uue
Liikluskindlustuse leping puudub - müügimees teeb 1päevaks
Sõiduk on registrist ajutiselt kustutatud - mis ajast? mõni auto aastaid platsil vedelenud
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 23:28:23 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
Kogenud harige tattlapakat... icon_redface.gif
sellise maanteameti kirjadega auto soetamine on keberniit või ei...eriti see töösõitude osa...?
Sõiduk on määratud töösõitudeks
Tehnoülevaatus on kehtiv kuni 11.2022 »
Liikluskindlustuse leping puudub »
Sõiduk on registrist ajutiselt kustutatud.

Lihtsalt öeldes tähendab see seda, et tegemist on ettevõtte autoga.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2022 08:13:15 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Laifstaile
Sõiduk on määratud töösõitudeks - mida see mõjutab mina ei tea
Tehnoülevaatus on kehtiv kuni 11.2022 - müügimees teeb uue
Liikluskindlustuse leping puudub - müügimees teeb 1päevaks
Sõiduk on registrist ajutiselt kustutatud - mis ajast? mõni auto aastaid platsil vedelenud


kui ma eraisikuna osta tahaks mida see töösõit mulle tähendab...
eraisik müüb
aga see, et seisnud on sellele ei mõelnudki...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2022 08:36:01 vasta tsitaadiga

Eraisik müüb ettevõtte vara. Võib olla auto24 vms portaali kiiks. Oluline on see, kes saab ostumüügi teiseks pooleks. Eraisik automüüjana tähendab seda, et garantiid pole. Pretensioonidega lähed kohtusse.
Tüvv kehtib veel kuu, sõltuvalt väljalaskeaastast saad nüüd mõistatada, millal sõiduk ükeliigseks muutus ja regiatrist kustutati. Kustutati, et sundindlustuse kohustust ei tekiks.
Liikluskindlustus käib omaniku järgi, selle peab uus omanik viie päeva pärast niikuinii tegema.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2022 08:56:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mida see töösõit mulle tähendab...

mitte midagi
selle saad ise panna või ära võtta, nii nagu tahad,. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2022 09:48:14 vasta tsitaadiga

laurx,
head tähelepanekud...loobun siis selle "risu" uurimisest
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.