Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lanardas
HV vaatleja
lanardas

liitunud: 10.03.2022




sõnum 15.03.2022 14:30:51 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Murdock kirjutas:
Kas on mingit äppi, et saaks neid @#%¤!"% spämmereid blokeerida maa koodi järgi? A'la et näiteks blokeeriks +30 või +44 algusega numbrid. Truecalleris seda võimalust ei ole. Viimasel ajal tuleb vähemalt kord päevas kõne. Ei viitsi neid enam na@ui ka saata, see on ainuke keel mida nad mõistavad.


Telias on vastav teenus olemas: https://www.telia.ee/ari/mobiil/mobiili-lisateenused/konefilter


Tere, mobiili ID ei toimi. Tele2 menu nimelisest appist ei saa mitte midagi teha. Restart ei aita. Ideid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2022 15:27:03 vasta tsitaadiga

Smart ID
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 19:18:03 vasta tsitaadiga

Üks Samsung S6 Edge on, millel oleks vaja ühte kausta tekkivad failid otse pilve sünkida - millega seda teha võiks?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.04.2022 10:10:07 vasta tsitaadiga

Kas Google Calendaril saab kuidagi liidetud kalendrite vaikimisi teavitust muuta? Perekalendris on sündmused ilma teavituseta aga minu telefonis kuvades kasutab GC minu default aega e 30 minutit.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 11:38:35 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kas Google Calendaril saab kuidagi liidetud kalendrite vaikimisi teavitust muuta? Perekalendris on sündmused ilma teavituseta aga minu telefonis kuvades kasutab GC minu default aega e 30 minutit.


Kui sa lähed Google Calendar äpi seadetesse android telefonis siis saab iga kalendri kohta eraldi valida vaikimisi teavitused:
1) Hamburger
2) Seaded
3) Klikid konkreetsel kalendril ja määrad vaikimisi teavituse

Mul on ka erinevad kalendrid kasutusel ning ühel kalendril määratud näiteks 2 teavitust, teisel 1 lühema ennakuga.

See kehtib siis kui kasutad Google Calendar android äppi.
Ma olen alati uue telefoni hankimisel üritanud maha tappa kohaliku kalendri äpi (ära keelata, võtta talt kalendri õiguse, jne), et toimetada ainult Google Calendar äpiga, mis ideepoolest võiks Google Calendar süsteemiga kõige mõistlikumalt läbi saada (korduvuste häälestamine jne detailid).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 14:20:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Üks Samsung S6 Edge on, millel oleks vaja ühte kausta tekkivad failid otse pilve sünkida - millega seda teha võiks?


Tundub, et proovin Syncthingiga läheneda:
https://www.youtube.com/watch?v=LwT4oS3S6A4
(Pikem video: https://www.youtube.com/watch?v=2U9FiIelMQI )

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 14:37:16 vasta tsitaadiga

Teoorias võis ju Drive ka osata androidseadme kausta pilvega sünkida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.04.2022 14:42:22 vasta tsitaadiga

Draqula, tänud sulle! Sain korda. Ma ise kasutan samuti ainult GC kui vähegi võimalik (võrreldes tootjate enda mudruga).
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RUFG60
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 00:28:55 vasta tsitaadiga

Vist peale viimast update app suggestionid kiilusid kinni. St pakub koguaeg samu mu poolt harva kasutatavaid appe. Tahab kuhugi linnukest? Telefoniks Samsung s10.
_________________
https://www.youtube.com/channel/UCchzzugAfbRoNQObMgwoHiw
https://www.facebook.com/ruwesaare
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 00:42:00 vasta tsitaadiga

Mõistlik ehk tihti kasutatavad home screenile panna, siis ei pea sealt alt otsima ja nuputama, kas see vajalik oli nüüd ikka piisavalt hiljuti kasutuses või mitte. Lahti olevaid saad ju recent all ikka lapata või siis lihtsalt sellel double tap kahe viimase vahel vahetamiseks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 08:13:40 vasta tsitaadiga

RUFG60 kirjutas:
Vist peale viimast update app suggestionid kiilusid kinni. St pakub koguaeg samu mu poolt harva kasutatavaid appe. Tahab kuhugi linnukest? Telefoniks Samsung s10.


See aprilli uuendusega läheb korda uuesti. Sama mure oli ka S21 ja S22 seerial. Nüüd mu S21U peale tuli uuendus ja uuesti on need äpid seal all mida viimati kasutasin.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 09:32:43 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
RUFG60 kirjutas:
Vist peale viimast update app suggestionid kiilusid kinni. St pakub koguaeg samu mu poolt harva kasutatavaid appe. Tahab kuhugi linnukest? Telefoniks Samsung s10.


See aprilli uuendusega läheb korda uuesti. Sama mure oli ka S21 ja S22 seerial. Nüüd mu S21U peale tuli uuendus ja uuesti on need äpid seal all mida viimati kasutasin.


S10 ei pruugi saada aprilliuuendust.
See "vanaraud" saab edaspidi kvartaalseid uuendusi, mitte enam igakuiseid.

https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb
tsitaat:
Current Models for Quarterly Security Updates:
- Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10e


Sellegipoolest hetkel olen oma S10+'ga rahul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 09:50:19 vasta tsitaadiga

Draqula, šveits sai aprilli oma esimesena, saavad siinsed ja muud ka ma usun. Edaspidi on kvartaalne teema jah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2022 07:48:44 vasta tsitaadiga

Google Play Store is Going to Kill Third-Party Call Recording Apps
https://wccftech.com/google-play-store-is-going-to-kill-third-party-call-recording-apps/?beta=1
tsitaat:
This is not something new as Google has actively talked about how it is not in favor of call recording on Android over the past couple of years. With Android 6.0, Google officially killed the call-recording API that allowed developers to bake the function into their apps. This did prompt the developers to look for ways but Google killed most of the workarounds in Android 9.0, and with Android 10, Google completely blocked call recording over the microphone.

tsitaat:
Developers then turned to Android's Accessibility Service to offer call recording on devices running Android 10 and above and Google has now announced that it will not allow third-party apps to use the Accessibility API for call audio recording, finally ending the third-party app support for call recording apps.

tsitaat:
To make it simpler, if your phone is already shipping with a call recording feature, there is nothing to worry about as it will still work. The upcoming change is only going to affect the third-party apps on the Google Play Store that use the Accessibility API to enable call recording. The Google Phone app which offers built-in call recording will keep working as intended.

Kuna see funktsioon on nüüd sisseehitatud (kuigi tuleb käsitsi sisse lülitada), siis pole ka enam tungivat vajadust kolmanda osapoole äppide järele. Samas see, et Google omab nüüd selles osas monopoli kus alternatiivid puuduvad ei ole pikemas perspektiivis hea.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 24.04.2022 08:45:00 vasta tsitaadiga

seega peaks kolmandad osapooled hakkama pakkuma lisaks salvestamisele ka telefonirakendust ennast
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 09:09:18 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
seega peaks kolmandad osapooled hakkama pakkuma lisaks salvestamisele ka telefonirakendust ennast

ACR Phone rakenduse arendaja sõnul pole see kahjuks lahendus, tegemist ikkagi 3rd party rakendusega ja mitte system õigusi omava rakendusega mis tehasest peale pannakse.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2022 11:43:48 vasta tsitaadiga

Lahenduseks oleks sisse-ehitatud kõnede salvestamise võimalus. Arusaamatu, et mujal Samsung nt. seda pakub, EUs mitte, kuigi vähemalt Eestis on kõnede salvestamine igati lubatud.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2022 13:32:55 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Lahenduseks oleks sisse-ehitatud kõnede salvestamise võimalus. Arusaamatu, et mujal Samsung nt. seda pakub, EUs mitte, kuigi vähemalt Eestis on kõnede salvestamine igati lubatud.


Just seda öeldigi, et salvestamine on Google Phone äppi sisse ehitatud Google' poolt. icon_rolleyes.gif
Nüüd ta lihtsalt ei lase kellelgi teisel kõnede salvestamisega tegeleda enam, sest teeb seda ise. Samsungist juttu polnud.

https://support.google.com/phoneapp/answer/9803950?hl=en

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 03.06.2022 19:10:19 vasta tsitaadiga

Kas androidil on kuidagi võimalik panna ka ,et chrome igal lehel neid cookide lubamist ei küsiks?
Iga uus leht kuhu lähed viskab suurelt ette, et kas ikka acceptid cookid?
Vastik ja tüütu.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2022 22:10:42 vasta tsitaadiga

-FoX-, Kui mobiilne versioon lisasi toetab, siis ehk mingi no cookie consent vms lisaga saab. Ise ei kasuta chrome seega ei tea.

Aga üldises plaanis see nõusoleku küsimine on muutunud suureks segapudruks kus paljud enam ei vaevugi keelduma, kuna kinnituse küsimine on nii disainitud osadel lehtedel, et keeldumine oleks võimalikult tüütu aga nõustumine on 1 klikk.
On ka erandeid kus on reject all nupp. Aga parim on mingi lisa mis sinu eest keeldub kõigist v.a lehe toimimiseks hädavajalikud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 03.06.2022 22:27:32 vasta tsitaadiga

Ma ei leidnud sellist äppi/lisa. icon_sad.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2022 16:46:32 vasta tsitaadiga

"I don't care about cookies" lisa Firefoxile nt.

Tundub teistelgi olevat: https://www.i-dont-care-about-cookies.eu/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
77Mark
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2011




sõnum 30.07.2022 19:21:34 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab soovitada rakendust, mis lihtsustaks ühe käega telefoni kasutamist. Tegemist on 70. aastasega, kellel peale insulti töötab ainult parem käsi. Telefonikõne vastuvõtmine võiks olla ilma ikooni libistamiseta. Ilmselt ka võiksid vajalikud ikoonid olla suuremad ja lukustatavad. Telefoniks on Samsung A52 kuid rakendus võiks olla mitte mudeli (brändi) põhine, oleks lihtsam testida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2022 19:50:31 vasta tsitaadiga

Telefoni lihtsalt ühe-käe-reziimi panemisest ei piisa?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
77Mark
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2011




sõnum 30.07.2022 20:22:35 vasta tsitaadiga

Hoides telefoni käes pidi keeruline olema kõne vastuvõtmisel ikooni lohistamine. Seda ju ühe käe rezhiim ei lahenda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.07.2022 20:33:14 vasta tsitaadiga

77Mark, Seadetes on valik, et kõrva äärde tõstes võtab kõne vastu. Ei pea midagi lohistama. Kuigi minul see ei toimi alati usaldusväärselt - vahel heliseb edasi kui see on mul sisse lülitatud ja kõrva äärde tõstan.
Lisaks on võimalik volume up nupuga kõne vastu võtta ja power nupuga lõpetada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
77Mark
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2011




sõnum 30.07.2022 20:49:16 vasta tsitaadiga

Tomorrow, tnx. volume up variant ei tulnud mulle meelde. Kui järgmine kord teda külastan, proovin. Kuigi mulle tundusid selle telefoni nupud väga väikesed olevat. Kõrva äärde tõstmine lamades vaevalt usaldusväärselt toimib.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 31.07.2022 09:38:29 vasta tsitaadiga

Eeldusel, et telefon on kasutusel ainult kõnede tegemiseks siis soovitaks kaaluda nupu telefoni...
Viimase aja nokiad on ära rikutud aga midagi selles stiilis võib abiks olla: https://www.klick.ee/mobiiltelefon-doro-1360-punane
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
77Mark
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2011




sõnum 31.07.2022 10:19:30 vasta tsitaadiga

moiva, Kõnede tegemine, Facebooki sirvimine, Vikerraadio kuulamine on kolm olulist tegevust. Uurin sellist äppide gruppi: "Android Launchers for Seniors" ehk leian midagi sobivat.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.07.2022 13:38:11 vasta tsitaadiga

Accessibility seaded vaata ja proovi läbi kõigepealt. "Power button ends call" on ka muuhulgas seal all.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 08:32:26 vasta tsitaadiga

Lisaks saab layout lukku panna ja Easy mode ka kasutada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
77Mark
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2011




sõnum 03.08.2022 08:58:05 vasta tsitaadiga

Tänud, kes vastanud. Tundub tõesti, et saab Easy mode ja layout lukustusega hakkama.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2022 09:35:53 vasta tsitaadiga

Kas on rakendust, mis lubab nordpooli elektrihinda avakuval näidata, st millel on widget, et jooksev tund ja paar järgmist
Nagu ilmateade icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2022 14:04:54 vasta tsitaadiga

Kusjuures olen ka otsinud, aga ei tundu ükski neist widgeti võimalusega olevat.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2022 15:51:00 vasta tsitaadiga

Milleks seda reaalselt vaja peaks olema?
Kui tahad seadmeid juhtida, siis selleks on vahendid olemas.
Kui uudishimust, siis selleks on veebilehed olemas.
Keegi ei hakka niisama heast peast rakendust tegema selleks et keegi saaks lihtsalt oma uudishimu rahuldada. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021




sõnum 18.08.2022 16:55:51 vasta tsitaadiga

Enamus selliseid rakendusi just ongi uudishimu rahuldamiseks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 13:28:07 vasta tsitaadiga

Milleks äpp? https://www.elektrikell.ee/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 20:30:51 vasta tsitaadiga

Mis hetkeseisuga toimivad kõnesalvestusäpid on Androidil, mis rooti ei taha?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 21:25:45 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mis hetkeseisuga toimivad kõnesalvestusäpid on Androidil, mis rooti ei taha?

Ilmselt ei olegi. Seadused ei luba hetkel salvestada ilma isiku nõusolekuta või teavituseta.
Mingi hetk hakkas kuskilt silma, et mingites riikides on androidi enda telefoni appis valik kõnede salvestamiseks, aga meil seda valikut pole, et aktiveerida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2022 22:01:20 vasta tsitaadiga

Seadused on väga erinevad selles osas eri riikides. Androidis on see võimalus jah tegelikult olemas (vähemalt Samsungil) aga väljalülitatud.
Tegelik põhjus on ikka see, et Google lihtsalt ei luba nagu ta ei luba paljusi asju.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 22:02:04 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
rmc kirjutas:
Mis hetkeseisuga toimivad kõnesalvestusäpid on Androidil, mis rooti ei taha?

Ilmselt ei olegi. Seadused ei luba hetkel salvestada ilma isiku nõusolekuta või teavituseta.
Mingi hetk hakkas kuskilt silma, et mingites riikides on androidi enda telefoni appis valik kõnede salvestamiseks, aga meil seda valikut pole, et aktiveerida.
ot:
Kas ikka peab paika? Viimati oli eraisikute vahelise kõne salvestamine emma kumma osapoole poolt lubatud, seda ka teavitamata.
Juriidilise keha töötaja peab teavitama, sest salvestamine ei toimu füüsilise isiku, vaid juriidilise keha poolt.

Üks väga ammune artikkel, ei teagi kas hetkel õigusmaailm selle kohapealt muutunud:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/51165480/juristi-abi-mis-tingimustel-voib-telefonikonesid-salvestada

https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/fail.html?id=206128867
tsitaat:
Jälitustoimingute tegemine on osa jälitustegevusest. Üldistavalt võib öelda, et jälitustoiminguga kogutakse ja töödeldakse
salaja või varjatult isikuandmeid, mille käigus sekkutakse jälitatava (aga sageli paratamatult ka kolmandate isikute)
põhiseaduslikult kaitstavate õiguste sfääri. Enda telefonivestluse kuulamine ja lindistamine ei vasta ühelegi seaduses
kirjeldatud jälitustoimingule, sest enda telefonikõnet ei saa isik ise salaja ega varjatult pealt kuulata ega sellel eesmärgil
lindistada. Neil põhjustel ei teki eraelulise vestluse salvestise kui tõendi lubatavuse otsustamisel küsimust võimaliku
eraviisilise jälitustegevuse kohta KarS § 137 tähenduses.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 22:13:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mis hetkeseisuga toimivad kõnesalvestusäpid on Androidil, mis rooti ei taha?

Samsungil on sisseehitautd Call Recorder.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 23:03:25 vasta tsitaadiga

Riigikohtu lahend on olemas, jah, mis ütleb, et inimesed ei saa enda osalusel tehtavaid vestlusi salaja salvestada, seega ei saa olla ka salajane.

Spezz, jah, ent mitte meie regioonis.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 23:24:02 vasta tsitaadiga

Skvalex siiani parim minu arvates. Root vajalik, kuidas ilma üldse võimalik?
https://github.com/Magisk-Modules-Repo/callrecorder-skvalex
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 06:39:41 vasta tsitaadiga

Google Phone võimaldab ka salvestamist, aga Eestis vist mitte, vähemalt ma ei leia menüüst vastavat võimalust.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 08:20:58 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Skvalex siiani parim minu arvates. Root vajalik, kuidas ilma üldse võimalik?
https://github.com/Magisk-Modules-Repo/callrecorder-skvalex

Oleneb telefonist.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 04.10.2022 12:17:08 vasta tsitaadiga

Asuse dialeris paistab ka sisseehitatud olema. Vähemalt ROG Phone 6.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 18:55:59 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Riigikohtu lahend on olemas, jah, mis ütleb, et inimesed ei saa enda osalusel tehtavaid vestlusi salaja salvestada, seega ei saa olla ka salajane.

Spezz, jah, ent mitte meie regioonis.

Mul on Teliast ostetud S10+ ja sellel täiesti toimib.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 19:38:16 vasta tsitaadiga

Huawei P30 Pro on sisseehitatud Diktofon, mis salvestab ka mõlemapoolsed kõnesid. Enda telol töötab laitmatult.
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 19:47:29 vasta tsitaadiga

Spezz, Samsung enda dialer?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.