Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 491, 492, 493  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 10:46:07 vasta tsitaadiga

Hea, et Hiid kits pole. Muidu, erinevalt mõnest muust, lendaks kohe menttitega peale selliste ähvarduste puhul.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 10:47:54 vasta tsitaadiga

Saadaks e-maili juhatuse liikmetele
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 11:15:18 vasta tsitaadiga

Sõitke parem ringi selliste nn pampersiautodega, saate oma viha ja raevu liikluses üksteise müksimisega välja elada ja ka autod jäävad ühte tükki icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 11:16:52 vasta tsitaadiga

Kus sellistega veel Eestis sõita saab?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 11:17:49 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Saadaks e-maili juhatuse liikmetele
Politsei kohale ei tule, siis miks mitte.
Aga no pole midagi teha, väljamüüdud ajudega ei saagi kõigest aru.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 11:18:43 vasta tsitaadiga

Et siis Hiid autot ei tohi meelega lüüa Hiire autot võib
😪😪😪

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 18:54:10 vasta tsitaadiga


Mingi ukraina sepp otsustas bolt drive sangas veits kohalikku liikluskultuuri edendada icon_neutral.gif
Aga asja plusspoolelt - kui enne AC ei funktsioneerinud siis praegu on uks piisavalt kuju muutnud, et jaheda õhu ringlus toimib sunniviisiliselt icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 19:44:02 vasta tsitaadiga

Kindlustus teeb AC kah korda, sest enne õnnetust see ju töötas, eksju?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.09.2022 19:55:37 vasta tsitaadiga

on õigused, kas aga kõik õigused?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 20:02:52 vasta tsitaadiga

No õigused või mitte aga tallinnas elavadki vaid ju suures osas invaliidid kes kuhugi kõndida ei jõua. Gmapsi andmetel on mõnisada meetrit eemal parkla kuhu auto jätta ja kalmistule siseneda icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.09.2022 20:08:46 vasta tsitaadiga

Platsi korrastamiseks tuleb oma käru kaasa võtta jah. Õla peal 400m tassisin 25kg kotte, ei olnud pärast tore...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.09.2022 20:18:45 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Platsi korrastamiseks tuleb oma käru kaasa võtta jah. Õla peal 400m tassisin 25kg kotte, ei olnud pärast tore...
mul ka vanaema soovis kirstumatust
ema tegi talle kirstumatuse, hankis kirstukujulise tuhaurni

ei ole omal vaja lahkunute pärast elu keeruliseks teha, hauaplats kinni valada ja ei pea rohima ka!

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.09.2022 20:48:43 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Paraku soov on püha. Läks geotekstiil ja kuivliiv, ise sinna vabatahtlikult ei roni ka aga korrastamise pidin käima.
Varem sai ka aeda sõita ja oli lubatud (laadisid mandi maha ja käisid parkisid auto parklasse, nüüd kettiga lukus kõik väravad...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 21:18:08 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

ei ole omal vaja lahkunute pärast elu keeruliseks teha, hauaplats kinni valada ja ei pea rohima ka!

Bulgarias ongi nii, et seal ei ole murulappe või suuri lilli või elupuid. Aga läbi mkivide tungib elu. Ma ei tea, kui palju lähedased haual käivad, kahtlustan et väga ei käi. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 21:31:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kindlustus teeb AC kah korda, sest enne õnnetust see ju töötas, eksju?

ehh, ei ole minus piisavalt huiarit
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 06:45:40 vasta tsitaadiga

Kas sul enne seat polnud
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.09.2022 11:15:52 vasta tsitaadiga

Härra laadib kaupa, palun mitte segada teda... icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 11:24:50 vasta tsitaadiga

No kus sul alles probleemid, bussil ju ruumi küll
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 11:30:27 vasta tsitaadiga

Eem... märk? icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.09.2022 11:31:57 vasta tsitaadiga

Milles tema süüdi on, et keegi selle märgi sinna toppinud on? Tal on vaja. Kõik saavad mööda ilusti.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 11:32:48 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 11:35:24 vasta tsitaadiga

Märk keelab parkimist, mitte peatumist. Või eksin?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 11:39:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Märk keelab parkimist, mitte peatumist. Või eksin?


Tagasi kooli icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.09.2022 11:40:26 vasta tsitaadiga

A kes ütleb, et see pole ühissõiduk?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.09.2022 11:42:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Märk keelab parkimist, mitte peatumist. Või eksin?

Jah, eksid.
tsitaat:
35) märk 361 „Peatumiskeeld” keelab peatumise ja parkimise. Märk ei kehti ühissõiduki kohta;
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 11:43:31 vasta tsitaadiga

Siis eksisin. Saatke video politseisse.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 27.09.2022 11:43:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Märk keelab parkimist, mitte peatumist. Või eksin?
mina näen seal peatumiskeelu märki
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.09.2022 11:54:00 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
No kus sul alles probleemid, bussil ju ruumi küll

Janis kirjutas:
Milles tema süüdi on, et keegi selle märgi sinna toppinud on? Tal on vaja. Kõik saavad mööda ilusti.


Tülitasin prouat ning ütlesin, et jätsite auto kõnniteele mis pole lubatud, võite trahvi saada. Proua imestas, et kas tõesti ei või ja muretses, et ta jääb autodele ette ning temast ei saada mööda. Läks siis tagasi auto juurde ja ümberparkimise asemel ajas auto hoopis kellegi hoovi... icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Fordikusi ka vaid "peatus"
Spoiler Spoiler Spoiler


Janis kirjutas:
Mis sul viga on?

Ei tea


viimati muutis ajuNolk 27.09.2022 11:57:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.09.2022 12:19:17 vasta tsitaadiga

Kas selline üksteise kaisus sõitmine veits gei pole? icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 12:25:03 vasta tsitaadiga

Ei ole, kui öelda "No homo".

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=No%20homo

_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 15:11:39 vasta tsitaadiga

E: piltidega https://lounapostimees.postimees.ee/7614229/pildid-rongi-ette-soitnud-autos-sai-viga-kolm-piirivalvurit#_ga=2.46756388.2015752847.1664201117-346213419.1558904480

veab neil et seal rong manööverdab ühelt rajalt teisele ja polnud veel suur hoog, tulnuks täie lauluga oleks 3 laipa.
Eks seal harjumus, et ega rongi ju ei tule. (käib mingi 3x päevas vaid)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 15:13:24 vasta tsitaadiga

Google mapsi järgi on seal ülesõidul mõlemas suunas hea nähtavus... rong ei saanud järsku nurga tagant tulla thumbs_down.gif
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 15:23:35 vasta tsitaadiga

no ilmselt sedasi ja ei vaadatud paremale, et kas miskit tuleb vaid tuimalt ette. Teiselt poolt tulles pidanuks ikka nägema kui lauspime pole.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna 98% päevast seal tõesti midagi ei liigu siis enamasti lähebki õnneks, aga nagu näha mitte alati.
Ma ei tea kas tänapäeval on sinna foorid pandud või ei. Kahtlustan, et pigem mitte kuna see reisirong sõidab piusani suht vaid suveperioodil.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 15:58:43 vasta tsitaadiga

Artiklis oli kirjas, et reguleerimata ülesõidukoht.
Aga isegi kui foorid/tõkkepuu on, tasub kiire vaade vasakule paremale teha... hoiatussüsteemide korrasoleks eiole ju ka 100% tagatud.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 17:39:22 vasta tsitaadiga

käisin seal pühapäeval seenel. Hea, et eluga pääsesin icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 01:56:19 vasta tsitaadiga

Siit vasakule parklasse pöörava reka ja piirde vahelt tegi üks töll möödasõitu kopp.gif okse.gif icon_evil.gif A,la 50 tuhat sõitnud reka sõiduvõimetuks kopp.gif okse.gif icon_evil.gif
https://www.google.com/maps/@67.5609728,15.7916514,3a,90y,22.28h,85.04t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAIwAAW2woUPH-2FA2vSDAQ!2e0!7i16384!8i8192
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 12:03:18 vasta tsitaadiga

Suhteliselt mõttetu video - ei saanud eriti targemaks.. Poolteist minutit elust raisatud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 12:23:00 vasta tsitaadiga

Vaata uuesti siis
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 12:46:58 vasta tsitaadiga

Ei viitsi. Mingid autod tee ääres, veoka nurk kergelt katki... Lootsin näha mingit actionit koos piirsituatsiooni realiseerumisega.
Krt, meil siin maanteedel veokad põlevad lausa. See oli korralik videomaterjal.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 12:48:08 vasta tsitaadiga

Isegi vandumist polnud seekord. Korralikult allakäinud see Oisu videokvaliteet.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.09.2022 12:49:40 vasta tsitaadiga

Imestan, et ikka vaatate neid videoid.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 12:51:09 vasta tsitaadiga

Clickbaiti ohvriks läksin.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 12:58:49 vasta tsitaadiga

Samamoodi oleks võinud pealkiri olla - üks töll asus vasakpööret tegema ilma veendumata, et keegi ei ole juba temast möödasõitu tegemas. icon_confused.gif
Seda siis puhtalt videot vaadates icon_lol.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 13:23:15 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Kas sul enne seat polnud

Ikka alles, pole müügiga viitsinud tegeleda.
Volvo ravi läheb 1628,32.- .. 3000ga ostsin icon_lol.gif hea et ise maksma ei pea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2022 16:17:42 vasta tsitaadiga

Imavere pauk on isegi tee ära lõhkunud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 16:22:00 vasta tsitaadiga

Ma vean 30 + tonniseid merekonteinereid icon_idea.gif Kui see peaks nurka pidi asfalti kündma...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 22:37:50 vasta tsitaadiga

Ähvardad või
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 22:52:34 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Ma vean 30 + tonniseid merekonteinereid icon_idea.gif Kui see peaks nurka pidi asfalti kündma...


Nüüd ei osata enam konteinereid kah arvutada thumbs_down.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 23:02:20 vasta tsitaadiga

Asfalti ähfardan!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 23:34:07 vasta tsitaadiga

Kuradi debiilne koht on Paidekandis. Krt, aru ei saa, kas sõidad vastassuunas või ei. Nooled tulevad vastu, kaks rada. Kõrval on valmis tee. Ühtegi märki pole. Pime ja vihm icon_evil.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 491, 492, 493  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.