Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 18:25:43 vasta tsitaadiga

Hiid, papp läheb su naisele, kui sa invaliidistud
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 19:14:37 vasta tsitaadiga

naist pole icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 19:37:57 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
mul on ka elu kindlustus seal.

mida see kindlustab? Kui vanaks elada saab, selle kindlustusega? icon_razz.gif

Kui saan vigastada või surma siis saan mina või naine natuke raha. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 19:59:43 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
naist pole icon_redface.gif
siis mis iganes sugulane või sõber,ise valid kes see isik on,aga kui surmalaks pole siis saad ikka ise raha
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 20:00:54 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mulle tundub PZU kirumine veidi selle jutuna, et 3-silindrilised mootorid peale tehasest väljasõitmist laiali lendavad.
Ilmselt jah. Ma 2 korda PZUga kaskotanud. kord kui sain kiviga pikki kapotti nii et värv maas ja teine kitselaks. Kõik kiire ja ok. Ei oska nuriseda.
Kuigi kirveks muutunud. LHV samaväärne kaskopakett pea 2x soodsam.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 20:15:54 vasta tsitaadiga

Mul eelmine aasta Ergoga ka automaatne uuendus hind oli 3 euri kuus kallim kui kodulehelt uus kasko teha,mis on muidugi nõme.See aasta sellist erinevust ei olnud,sai küll odavama hinna,aga tingimused olid kehvemad,niiet uuendasin olemasolevat pakkumist.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2022 14:42:39 vasta tsitaadiga

Tööautoga oli jama. Mootori tuli põles, veakoodiks õhulugeja. Kas katki/low/high. Vahetati ära, aga ikka oli viga. Leiti, et vist siis turborõhu andur. Vahetati ära aga ikka viskas viga. Lõpuks juba auto ise hoiatas, et filtri ummistumise oht ja vist mingi 2 haapsalu otsa yritas põletada seda puhtaks, sest kütust kulus 200km peale pea pool paaki. A no ikka viskas õhulugeja viga. Just siis kui oled gaasi lahti lasknud ja auto ennast mootoriga pidurdab. No tegin siis lõpuks tallinna ringteel temaga nii sõitu nagu ma oleks selle auto varastanud. Pikalt 140ga ja niipalju kui läheb ja vist sai filtrist lõpuks läbi, sest mootori tuli enam pärast 10km jooksul põlema ei läinud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2022 17:56:23 vasta tsitaadiga

Ühte umbe sõidetud ja diagnostikaseadmega sitakoti piolt resetitud tahmakaga mazdat sõitsin eeline suvi sedasi lahti..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2022 18:11:13 vasta tsitaadiga

Ma võtsin ka lhv täis kasko, 400-500€ soodsam kui teiste nö lahjemad paketid.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 10:52:57 vasta tsitaadiga

Selleaastane Motoshow oli päris hea thumbs_up.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 18:01:15 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ühte umbe sõidetud ja diagnostikaseadmega sitakoti piolt resetitud tahmakaga mazdat sõitsin eeline suvi sedasi lahti..


Kurat tulin kogu tee yle 100km 3400 pöördega mootoris aga ääsmäel gaasi lahti lastes ikka läks tuli põlema. Auto katki

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 23:02:31 vasta tsitaadiga

Tee uus ring kässariga muidu käib mootor tühja.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 23:04:54 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
laurx kirjutas:
Ühte umbe sõidetud ja diagnostikaseadmega sitakoti piolt resetitud tahmakaga mazdat sõitsin eeline suvi sedasi lahti..


Kurat tulin kogu tee yle 100km 3400 pöördega mootoris aga ääsmäel gaasi lahti lastes ikka läks tuli põlema. Auto katki

3500 pealt hakkab põletama ju doh.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 23:41:47 vasta tsitaadiga

Nali sarjast arvutimees ostab autot ..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 09:22:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Nali sarjast arvutimees ostab autot ..


Mida ostma lähed?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 10:04:03 vasta tsitaadiga

Mina ei osta. Üks šaakal siin ostab. Teema on laadaks läinud. Ilmselt ei osteta midagi lõpuks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 10:56:53 vasta tsitaadiga

laurx, ongi vist kadunud teema juba icon_rolleyes.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.09.2022 11:08:02 vasta tsitaadiga

Joorait kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
laurx kirjutas:
Ühte umbe sõidetud ja diagnostikaseadmega sitakoti piolt resetitud tahmakaga mazdat sõitsin eeline suvi sedasi lahti..


Kurat tulin kogu tee yle 100km 3400 pöördega mootoris aga ääsmäel gaasi lahti lastes ikka läks tuli põlema. Auto katki

3500 pealt hakkab põletama ju doh.gif

Käigust ka oleneb? Et noh, 3500rpm viimase käiguga võib 'natuke' liiklusseadusega vastuollu minna icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 11:30:57 vasta tsitaadiga

Ei tea. Täna tulin rahulikult kuuendaga
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 13:37:52 vasta tsitaadiga

Keegi küsitlust ei tahaks muuta?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 18:21:07 vasta tsitaadiga

mitmenda käiguga põletad? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 20:14:33 vasta tsitaadiga

Mul hakkab suht külma mootoriga linna vahel ka põletama kui hommikul last kooli viia 3km.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 21:06:28 vasta tsitaadiga

Mul bmwe pole vist kunagi põletanud. Pole seda jälginud kah. Peugeot vist yritab aga ei saa hakkama
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 22:59:45 vasta tsitaadiga

Väike Alarm für cobra 11 ehk?
https://www.auto24.ee/soidukid/3756081

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 23:11:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Keegi küsitlust ei tahaks muuta?


Mul on selline tunne, et seda vist ei saagi muuta ... icon_rolleyes.gif jube buggiseks läks muutes.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 23:31:39 vasta tsitaadiga

Uus tuleb teha mitte vana muuta. Esmalt kustutada ja siis uus
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.09.2022 07:06:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Väike Alarm für cobra 11 ehk?
https://www.auto24.ee/soidukid/3756081

BMWdel ka kataloogis kiirabi, tuletõrje ja polizei kleepsukomplektid olemas.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 07:16:17 vasta tsitaadiga

Oli mõni karage tagasi ka üks saksa tuletõrjebemm. 140k kellal aga puhastamine sellest oli paras peavalu old.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 07:17:05 vasta tsitaadiga

ranel, saab küll.

Pakkuge uus küsitluse teema thumbs_up.gif
Miskit sellist äkki?

Kui peaksid praegu saadaoleva auto ostma, millise valiksid?

a) Võimalikult odav, kasutatud elektriauto
b) Madalama hinnaklassi uus elektriauto
c) Keskmise/kõrgema klassi uus elektriauto
d) Võimalikult odav, kasutatud diisel ökopunn
e) Keskklassi kasutatud diisel
f) Keskklassi kasutatud bensiin
g) Keskklassi uus diisel
h) Keskklassi uus bensiin
i) Premium kasutatud diisel
j) Premium kasutatud bensiin
k) Premium uus diisel
l) Premium uus bensiin
m) Võimsam kasutatud bensiinikas (YOLO - kuniks veel saab)
n) Võimsam uus bensiinikas (YOLO, Lotovõitja, pappi jagub, sisesta siia põhjus)

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 14.09.2022 07:24:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 07:22:29 vasta tsitaadiga

Kas kallis kütus/energia vähendas suvel sõitmist. Jah ei
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 07:25:44 vasta tsitaadiga

laurx, see läheks rohkem majanduse teemasse
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 07:39:13 vasta tsitaadiga

Palju postihinnast alla saad? icon_razz.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 08:04:56 vasta tsitaadiga

Mitu korda kuus autoga pesulas käid?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 08:12:07 vasta tsitaadiga

Ma käin umbes 4x aastas icon_lol.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.09.2022 08:20:30 vasta tsitaadiga

mida sa enam pesed? tõpranahad on teisipäevase -50% ära lõpetand.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.09.2022 08:25:03 vasta tsitaadiga

Poolikult pole mõtet ka pesta. Pool hinda tähendab, et saad pool teenust.
Nagu see Olerexi ööpesu, ainult öösel tundus auto puhas pärast pesu icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.09.2022 08:35:23 vasta tsitaadiga

Janis, sörklis sai selle poole rahaga auto sama puhtaks, kui täis hinnaga. oleneb muidugi teenindusjaamast, muist on paremad, muist kehvemad.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 14.09.2022 09:29:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ranel, saab küll.

Pakkuge uus küsitluse teema thumbs_up.gif
Miskit sellist äkki?

Kui peaksid praegu saadaoleva auto ostma, millise valiksid?

a) Võimalikult odav, kasutatud elektriauto
b) Madalama hinnaklassi uus elektriauto
c) Keskmise/kõrgema klassi uus elektriauto
d) Võimalikult odav, kasutatud diisel ökopunn
e) Keskklassi kasutatud diisel
f) Keskklassi kasutatud bensiin
g) Keskklassi uus diisel
h) Keskklassi uus bensiin
i) Premium kasutatud diisel
j) Premium kasutatud bensiin
k) Premium uus diisel
l) Premium uus bensiin
m) Võimsam kasutatud bensiinikas (YOLO - kuniks veel saab)
n) Võimsam uus bensiinikas (YOLO, Lotovõitja, pappi jagub, sisesta siia põhjus)
hübriidid puuduvad loendis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 09:34:05 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kas kallis kütus/energia vähendas suvel sõitmist. Jah ei


Kütus nüüd ju odav. Õigus, Eestis pole postihind kuu + muutunud.
Siksiga kuu ajaga 5250 + km thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 09:36:42 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mida sa enam pesed? tõpranahad on teisipäevase -50% ära lõpetand.


Ongi nii ve? icon_eek.gif Ma talvisel ajal seda ainult kasutasingi

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 09:50:57 vasta tsitaadiga

Lisan varsti uue küsitluse
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.09.2022 10:48:13 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
mida sa enam pesed? tõpranahad on teisipäevase -50% ära lõpetand.


Ongi nii ve? icon_eek.gif Ma talvisel ajal seda ainult kasutasingi
eile sain sellise ebameeldiva üllatuse osaliseks jah. icon_neutral.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 12:15:04 vasta tsitaadiga

Et siis mida küsime siinsetelt autoomanikelt?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 12:19:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Et siis mida küsime siinsetelt autoomanikelt?


"Kas oled valmis piketeerima Circle K peakontori ees, et saada -50% pesupäev tagasi?"
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.09.2022 12:36:06 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Tanel kirjutas:
Et siis mida küsime siinsetelt autoomanikelt?


"Kas oled valmis piketeerima Circle K peakontori ees, et saada -50% pesupäev tagasi?"


Kes siis Circles peseb ? Saad omale kraabitud auto (sama tegelikult iga harjapesuga).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.09.2022 12:37:57 vasta tsitaadiga

Käsipesus täpselt sama teema. Vaata, kes enamus kohtades pesevad, suvalised tainad, kes oskavad lappi käes hoida.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 13:11:36 vasta tsitaadiga

Tuleb ikka ise pesta kodus. Kord nädalas 3-4h auto pesule, kuivatusele, kaitsekihi taastamisele jms kulutada peaks igati OK olema icon_smile.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 13:15:18 vasta tsitaadiga

Selge, teeme pesulateemalise küsitluse thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.09.2022 13:20:24 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Tuleb ikka ise pesta kodus. Kord nädalas 3-4h auto pesule, kuivatusele, kaitsekihi taastamisele jms kulutada peaks igati OK olema icon_smile.gif

Ikka on ok kui aega on. Mina küll ei viitsiks 3-4h töömehe tundi autopesu peale kinni maksta icon_biggrin.gif
Endal küll nii palju ei kulu. Vahuga üle, äärmisel juhul pesukindaga väike pesu järgi ja loputus.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 13:37:04 vasta tsitaadiga

Ei saa kindlasti vahu ja loputusega puhtaks autot,ikka vaja nühkida ka.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.