Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 26.06.2022 16:20:08 vasta tsitaadiga

londiste, kuidagi kahtlane jah.
Aga üldiselt on QA murekoht juba pikemat aega, nii riistvara kui tarkvara(mängud) koha pealt.
N: Asuse automaatsed liinid tootsid alguses saasta, Activision lasi pooled QA töötajad lahti, need mis hiljutised pähe tulid.

Et ülemused ainult kasumit taga ajavad , see ei tule mingi üllatusena. Endal ka väga lihtne töö, aga kui pooled töötaja ära lähevad siis on väga raske uusi asemele leida. Ning topelt koormusega nende koolitamine võtab veel rohkem aega.
Aga ega enne aru ei saadagi kui "vanker ümber läheb".
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 29.06.2022 13:42:52 vasta tsitaadiga

Windowsi teema on mujal.

Kes mis mode kasutavad ja kas muudavad mängu ka oluliselt mõnusamaks?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2022 18:25:48 vasta tsitaadiga

Reduced loot
Vehicle combat
AI netrunners enhanced
Cyber Vehicle overhaul
Car modification shop

Mõned põhilised mis meelde tulevad. Leitavad nexusest. Vanilla auto/tsikli juhitavus on juust - vehicle overhaul ja car mod shop parandavad olukorda.
Mulle meeldib, kui mäng on raske, seega ma panen mode, mis muudavad vastaseid ja oma elu raskemaks.

Põhiline mod, mis praegu pole saadaval, on Full gameplay rebalance. Korra proovid, siis ilma väga ei suuda enam icon_biggrin.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 06.09.2022 19:20:48 vasta tsitaadiga

link :: Cyberpunk 2077 Is Getting a New Update Today, Based on the Edgerunners Anime

Cyberpunk 2077 | Update 1.6, Edgerunners & REDmod | Patch Notes
https://www.cyberpunk.net/en/news/45280/edgerunners-update-patch-1-6-list-of-changes

Cyberpunk 2077 expansion Phantom Liberty is coming to new-gen consoles and PC in 2023
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Vehicle combat and cop system overhaul coming in a future update.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.09.2022 17:02:39 vasta tsitaadiga

MatchMaker, trailer oli küll päris võimas beer_yum.gif aga kuna nüüd.. mis.. kolm aastat on seda vorpinud?? siis tahaks ikka korralikku expansioni näha, ala nagu need Witcher 3 tasuta DLC-d olid.

tsitaat:
Vehicle combat and cop system overhaul coming in a future update.


Mis nali see on? Kolm aastat launchist möödas kohe icon_lol.gif suht future, far future juba.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2022 19:54:33 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
MatchMaker, trailer oli küll päris võimas beer_yum.gif aga kuna nüüd.. mis.. kolm aastat on seda vorpinud?? siis tahaks ikka korralikku expansioni näha, ala nagu need Witcher 3 tasuta DLC-d olid.

tsitaat:
Vehicle combat and cop system overhaul coming in a future update.


Mis nali see on? Kolm aastat launchist möödas kohe icon_lol.gif suht future, far future juba.


Witcheril olid tasuta DLC-d?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.09.2022 20:21:41 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
HDTanel kirjutas:
MatchMaker, trailer oli küll päris võimas beer_yum.gif aga kuna nüüd.. mis.. kolm aastat on seda vorpinud?? siis tahaks ikka korralikku expansioni näha, ala nagu need Witcher 3 tasuta DLC-d olid.

tsitaat:
Vehicle combat and cop system overhaul coming in a future update.


Mis nali see on? Kolm aastat launchist möödas kohe icon_lol.gif suht future, far future juba.


Witcheril olid tasuta DLC-d?
mul need dlc'd senini saamata, kuna maksid raha icon_rolleyes.gif

ostis ilmselt mingi ultimate game of the year paki, kus kõik tasuta olid, minu mälu järgi maksis iga dlc mingi 15 €

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2022 20:35:55 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
HDTanel kirjutas:
MatchMaker, trailer oli küll päris võimas beer_yum.gif aga kuna nüüd.. mis.. kolm aastat on seda vorpinud?? siis tahaks ikka korralikku expansioni näha, ala nagu need Witcher 3 tasuta DLC-d olid.

tsitaat:
Vehicle combat and cop system overhaul coming in a future update.


Mis nali see on? Kolm aastat launchist möödas kohe icon_lol.gif suht future, far future juba.


Witcheril olid tasuta DLC-d?


Kui nüüd CD Projekt Red'i sõnades öelda, siis kõik DLC'd olid tasuta, aga DLC all peeti silmas väikest pudi padi. Expansionid, Blood and Wine ja mis iganes Stone see oli..maksid.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2022 20:42:59 vasta tsitaadiga

Kui tehakse patchi jaoks trailer siis sa tead, et mäng launchis kehvas seisus. Samuti suur keskmine sõrm eelmise põlvkonna konsoolide kasutajatele kes seda ainsat DLC-d ei näe. Minu arvates poleks mäng pidanud nendele välja tulemagi aga ärilises mõttes ma saan aru, et suur kasutajaskond oli ahvatlev isegi kui mäng jookseb nagu ummistunud peldik nendel.

Aga kui tuleb veel patche peale 1.6, siis ma ei kiirusta mängima. Selleks ajaks kui ükskord mängima hakkan on ilmselt patch 3.0 ja 4x võimsamad kaart masinas kui praegu. Lisaks saab mängu 1/5 hinnaga kätte.
Mulle istub tulevikus toimuv mäng (aga mitte apokalüptiline a'la Fallout või Mad Max). Ei taha enda esimest kogemust rikkuda pooliku mänguga. Eriti kui combat ja cop system tehakse ringi. Patch notes seda kirjas polnud aga transmog tahaks kah kindlasti näha.
See on siis võime kanda parimate armor tükkide perkid üle enda valitud armorile. Ei pea nagu lollakas välja nägema, et saada parimad perkid.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 10.09.2022 20:43:55 vasta tsitaadiga

See nii suur mäng, et DLC tegemine on korralik ettevõtmine.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.09.2022 20:53:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ma arvan, et sa võid veel 20 aastat oodata, sinu kibestunud organism ei suudaks enne seda tähtaega mängu vastu võtta icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif

las teised naudivad, nagu mina, kes day 1 nautis seda pela PC peal profiilimasinaga thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
ja kui pole risu, millega mängida, siis 20€ kuus ja geforce now

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2022 21:29:46 vasta tsitaadiga

libe, No ei läinudki kaua kuni keegi tuli kommenteerima sellel teemal. Mis see sinu asi on kas ma mängin seda või mitte?
No hea teada, et sina nautisid seda oma profiilimasinal (2600K ja 1080Ti siis nagu ma näen). Mina kahtlen, et ma sellest paremal raualgi (5800X3D ja 2080Ti) seda naudiksin hetkel.
Streaming on liiga kehva hetkel ja kasutatav raud pole piisavalt minu hinnaklassist väljas, et ma seda isegi kaaluksin. 3080 on mitu aastat vana kaart mida saab 500-ga osta. Ma saaks aru kui ma saaks renti makstes kasutada 3090 Ti vms.

Aga graafikast tähtsamgi on minu jaoks see, et mäng oleks valmis. Kui nii fundamentaalset asja nagu combat hakatakse veel lähitulevikus märgatavalt muutma, siis see saadab minu jaoks signaali, et see pole valmis ja arendaja ise pole sellega rahul.
Ja mis selles ootamises siis halba on? Kas kuskil on seadus, et kui esimene aasta ei mängi, siis edaspidi on lukus?

Pealegi minul ja kõigil teistel on üüratu backlog mänge mida pelada. Mänge mis juba on oma viimased patchid, dlc jms saanud.
Seega las patchivad. Kunagi võtan ikka ette.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 10.09.2022 23:26:49 vasta tsitaadiga

Ma pole ka mänginud. Arvatavasti järgmine suvi ostan mängimiseks ühe GPU ja võtan selle ja Stalker2 ette. Eeldusel, et mõlemad mängud on lõpuks valmis icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2022 23:47:45 vasta tsitaadiga

Peaks ka järgmisel aastal proovima.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.09.2022 19:52:06 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
MatchMaker, trailer oli küll päris võimas beer_yum.gif aga kuna nüüd.. mis.. kolm aastat on seda vorpinud?? siis tahaks ikka korralikku expansioni näha, ala nagu need Witcher 3 tasuta DLC-d olid.

tsitaat:
Vehicle combat and cop system overhaul coming in a future update.


Mis nali see on? Kolm aastat launchist möödas kohe icon_lol.gif suht future, far future juba.


Cyberpunk 2077/Initial release date December 10, 2020
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.09.2022 11:08:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow, asi on üldse selles, et sa käid siin iga natukese aja tagant vingumas, kui katki ja poolik see mäng on, ilma et sa ise kordagi oleks proovind, mitte selles, millal peale release mängima otsustad hakata.

nii palju, kui ise väljatulekul seda mängisin, ei olnud seal midagi katki. korra panin veel peale mingit patchi käima, millega oli juba graafikat korralikult nerfitud perfi jaoks, niiet mingit rtx5090ti pole ka mõtet ootama jääda.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2022 15:00:39 vasta tsitaadiga

Mäng on kindlasti tunduvalt vähem katki. Kindlasti on performance kõvasti paranenud. Kõige uuemat patchi pole veel proovinud.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.09.2022 16:02:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
libeMina kahtlen, et ma sellest paremal raualgi (5800X3D ja 2080Ti) seda naudiksin hetkel.
Streaming on liiga kehva hetkel ja kasutatav raud pole piisavalt minu hinnaklassist väljas, et ma seda isegi kaaluksin. 3080 on mitu aastat vana kaart mida saab 500-ga osta. Ma saaks aru kui ma saaks renti makstes kasutada 3090 Ti vms.

streaming kindlasti liiga kehva hetkel ei ole
stabiilne 120fps video, 75Mbps ribaga, 1440p - või 2160p ja 60fps - see siss puhtalt video kvaliteet
ja tajutavat lagi ei ole, samas mine tea, meil siin enamus cs go esportlased

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2022 16:57:47 vasta tsitaadiga

libe, Sõltub millega inimene harjunud on ja kui kiire nett tal on. Minul on ainult 30Mbps (37 parimal hetkel) mis ei ole piisav, et üle kanda kvaliteetset 1440p 60fps mis minu monitoril ka hea välja näeks.
Ja lag on alati suurem kui lokaalse raua puhul. Füüsikaseaduste vastu ei saa. Nvidial pole Eestis isegi serverit, seega lähimad serverid on skandinaavias ja kesk-euroopas.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 12.09.2022 18:03:26 vasta tsitaadiga

See "X" as service mudel tuleb vaikselt kõigele meie eludes.
Järgmisena on Apple'il plaanis hakata oma mobiile ainult teenusena müüma ehk telefon pole kunagi sinu, ainult rendid Apple'ilt.
Sama on näha autodega ja tõuksidega meie tänavatel. Pole kaugel aeg, kus enam suvalt ei saa tühja autosse ka hüpata. Tuleb igakuine teenus muretseda. Ja vbl tulevikus ei müüdagi enam tavainimestele autosid või lihtsalt ei lubata linnas oma autoga sõita vmt. Kindlasti keelataks mingi hetk fossiilküttega autod, sest elektrikatega on lihtsam inimese liikumist kontrollida ja raha koorida.
Samamoodi läheb ka elukohtadega. Kõik hakkavad rentima, mitte ei osta oma maad ja maja. Madalmaades on hetkel värvikalt näha, kuidas riik farmeritelt maad välja pressib.
See on see uus maailmakord. Ehk pane oma rendiarvutis geforce now käima, õgi renditeloga tellitud sitikakrõpse ja ole õnnelik, et kõike kontrollivad asutused pole su elule ühe hiireklõpsuga kriipsu peale tõmmanud. Järelikult oled hea kodanik. 1984 icon_rolleyes.gif

Pole mängu mänginud, aga loodan, et seal on ka seda teemat lahatud veidi.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.09.2022 18:06:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
libe, Sõltub millega inimene harjunud on ja kui kiire nett tal on. Minul on ainult 30Mbps (37 parimal hetkel) mis ei ole piisav, et üle kanda kvaliteetset 1440p 60fps mis minu monitoril ka hea välja näeks.
Ja lag on alati suurem kui lokaalse raua puhul. Füüsikaseaduste vastu ei saa. Nvidial pole Eestis isegi serverit, seega lähimad serverid on skandinaavias ja kesk-euroopas.
ping serveriga 32ms, võrdluseks mu teleka ja monitori omavaheline input lag erinevus oli juba üle 40ms

lagi on tajumatu, kuna isegi kiireid võidusõidumänge saab pelada, ma ise kasutan aktiivselt ja tean minevikku ja olevikku, seda siis 3080 tier

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.09.2022 19:02:29 vasta tsitaadiga

Mängin kaa Cyberpunki läbi Gefroce Now 1080p. Võlusõnaks on mul kaabel läpaka järel. Wifiga on ping kohutav, kaabliga 25-35ms.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.09.2022 21:15:42 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
See "X" as service mudel tuleb vaikselt kõigele meie eludes.
Järgmisena on Apple'il plaanis hakata oma mobiile ainult teenusena müüma ehk telefon pole kunagi sinu, ainult rendid Apple'ilt.
Sama on näha autodega ja tõuksidega meie tänavatel. Pole kaugel aeg, kus enam suvalt ei saa tühja autosse ka hüpata. Tuleb igakuine teenus muretseda. Ja vbl tulevikus ei müüdagi enam tavainimestele autosid või lihtsalt ei lubata linnas oma autoga sõita vmt. Kindlasti keelataks mingi hetk fossiilküttega autod, sest elektrikatega on lihtsam inimese liikumist kontrollida ja raha koorida.
Samamoodi läheb ka elukohtadega. Kõik hakkavad rentima, mitte ei osta oma maad ja maja. Madalmaades on hetkel värvikalt näha, kuidas riik farmeritelt maad välja pressib.
See on see uus maailmakord. Ehk pane oma rendiarvutis geforce now käima, õgi renditeloga tellitud sitikakrõpse ja ole õnnelik, et kõike kontrollivad asutused pole su elule ühe hiireklõpsuga kriipsu peale tõmmanud. Järelikult oled hea kodanik. 1984 icon_rolleyes.gif

Pole mängu mänginud, aga loodan, et seal on ka seda teemat lahatud veidi.
vahepeal, kus võimekad mõistlikud kaardid maksid 1500€ tükk, lisades sinna veel arvuti kõrvale, siis 20€ kuus (99€/6 kuud, aastamaks ehk odavamgi, kui üldse saadaval) teenuse eest, muu sobiliku perifeeria ja interneti olemasolul oli sitaks soodne
mängu teed läbi paari kuuga võibolla veidi rohkem, kuid 1500 eest oleks saanud ikka sitaks teenust kasutada.

nüüd, kus krüpto põlvili ja elekter kallis, siis gpu ka odavam, aga seoses geforce now kasutamisega, olen omal elektritarbimiselt ka säästnud icon_biggrin.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2022 21:53:01 vasta tsitaadiga

Ise vahetasin oma labidad 3090 vastu (vähemalt olid oma väärtuse täis kaevanud), aga mängimiseks olen aega leidnud vast mingi 5 h. Laps on ehk mõned tunnid rohkem, aga tal on päris karmid ajalised piirangud arvuti kasutamiseks. Selles valguses oleks ehk tõesti mõistlikum riistvara rentida puhkuse ajaks ja siis jälle ära katkestada.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 12.09.2022 23:59:15 vasta tsitaadiga

libe, eks ta nii läheb. Täpselt nagu uued õllepartiid poodides. Alguses müüjaks mõned kuud odavalt, siis kui vaikselt harjumus tekkinud osta - päeva pealt +50% hinnale otsa.
Aga eks see ole väga mõistlik hetkel. Vaatan järgmine suvi kaartide hindu. Võib-olla peaks kah Geforce Now hoopis võtma paariks kuuks. Mingi 300-400 plekkida kaardi eest, et paari mängu pelada on veidi debiilne.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.