Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 555, 556, 557  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 20:58:12 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Betamax kirjutas:
Vaatasin sõidupäevikut ja veebruarist alates 12000 km läbi kärutanud icon_eek.gif


icon_eek.gif sa vaid paranka taga eladki, kõik kes kuus yle 100 km sõidavad raiskavad oma elu
Kõik lähedased elavad samas maakonnas, linnas?


Üle Eesti laiali kõik - aga kui vahemas on 150 km, siis tuleb ser pooleteise kuu peale ära hajutada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 21:01:22 vasta tsitaadiga

Mõistlik. Ja vaata, et siis samas ajavahemikus tankla või poodi ei lähe autoga, raiskad oma elu.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 21:02:31 vasta tsitaadiga

Ma tänan hea nõuande tõttu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 21:04:07 vasta tsitaadiga

Mul kaks kohta ongi, kuhu igakuiselt tavaliselt sõidan. Üks koht on edasi-tagasi kokku ca 200 km. Teine on edasi-tagasi kokku ca 500 km. Tööle-koju kilometraaž tuleb ca 700 km kuus.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.09.2022 21:04:19 vasta tsitaadiga

Ma aprillist alates tööga seotud sõite mingi 12k teinud. Rõve palju
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 21:15:36 vasta tsitaadiga

Tee kaughaldusega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 21:24:26 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Ma tänan hea nõuande tõttu.
Võta heaks.
Betamax kirjutas:
Tee kaughaldusega.
5G-ga juhid autot?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 21:29:45 vasta tsitaadiga

Kui ekskavaatorit andis juhtida, siis miks mitte autot? Seda nad ju 5G puhul ühe asjana reklaamivadki.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 21:33:36 vasta tsitaadiga

Jah, Janis - ära ole kehv!
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.09.2022 21:35:07 vasta tsitaadiga

A kuidas ma ise siis kohale saan? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 21:37:07 vasta tsitaadiga

Delegeerid?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 21:38:28 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
A kuidas ma ise siis kohale saan? icon_rolleyes.gif
Kaughaldusega
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.09.2022 21:38:28 vasta tsitaadiga

Igav hakkab nii. Tööl olla on lõbus
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 22:29:50 vasta tsitaadiga

Õnneks saab tööle homme jälle
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 22:53:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Vaatasin sõidupäevikut ja veebruarist alates 12000 km läbi kärutanud icon_eek.gif

Suht vähe ju... Eelmises töökohas töötasin siis tuli kuus ~2500km kanti läbisõitu.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 23:30:35 vasta tsitaadiga

Pooleteise kuuga sõitsid mu roikad 10k täis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 23:39:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Vaatasin sõidupäevikut ja veebruarist alates 12000 km läbi kärutanud icon_eek.gif

24k saab kohe täis, jaanuari lõpust

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 00:57:22 vasta tsitaadiga

Need kilomeetrid tulevad ruttu. Aasta vana auto. Õnneks makstakse raha selle eest icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 08:33:14 vasta tsitaadiga

172k kellal, ise olen sellest 152k sõitnud viie aastaga icon_razz.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 17:57:36 vasta tsitaadiga

362BAJ olla speegiraisa auto.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 19:40:26 vasta tsitaadiga

võib olla küll. ta on mulle gaasiteemalisi privasid saatnud aegajalt icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 05.09.2022 20:39:41 vasta tsitaadiga

Kas need Nankang firma rehvid on okeid või pigem juust?
Tüütan veel: kas Kumho naastud on normid, parem kui Nankang ilmselt? Või sõltub rohkem mudelist?


viimati muutis RedFusion 07.09.2022 21:05:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.09.2022 20:41:05 vasta tsitaadiga

Kui kevadel küsiksid, siis soovitaks küll. Praegu pigem mitte.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.09.2022 20:44:45 vasta tsitaadiga

Ehk siis suverehvid kõlbavad küll, talveks valiks midagi muud, Sava näiteks.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2022 21:10:05 vasta tsitaadiga

Võtsin talveks Michelin X-Ice lamellid. wampiiroja sooduskoodiga sai 5% alla ka. icon_razz.gif
Premium-autole premium rehvid

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 21:24:51 vasta tsitaadiga

eelmine talv sai autoga kaasa tulnud lamellidega üle elatud, aga selleks talveks peab vist ikka naastud tagasi võtma, külateedel läks kohati võimlemiseks kiilakaga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 05.09.2022 21:43:36 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kui kevadel küsiksid, siis soovitaks küll. Praegu pigem mitte.

Naastrehv on siis halb neil?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 21:49:10 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Janis kirjutas:
Kui kevadel küsiksid, siis soovitaks küll. Praegu pigem mitte.

Naastrehv on siis halb neil?


Jah.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 21:50:31 vasta tsitaadiga

Joorait kirjutas:
Võtsin talveks Michelin X-Ice lamellid. wampiiroja sooduskoodiga sai 5% alla ka. icon_razz.gif
Premium-autole premium rehvid

Vaatasin ka neid, db järgi North 4 nael tiba vaiksem.
Mis hetkel üldse nö parim talvekas?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2022 21:58:42 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Joorait kirjutas:
Võtsin talveks Michelin X-Ice lamellid. wampiiroja sooduskoodiga sai 5% alla ka. icon_razz.gif
Premium-autole premium rehvid

Vaatasin ka neid, db järgi North 4 nael tiba vaiksem.
Mis hetkel üldse nö parim talvekas?

Et erimõõdus rehvid ees-taga, siis väga suurt valikut polnud ning dB taga ajada ei saanud. Tuli võtta mida saada on icon_biggrin.gif
https://autoblogi.ee/rehvitest/
2022a teste vist veel pole aga sealt saad varasemaid testitulemusi näha

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 22:16:36 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Ehk siis suverehvid kõlbavad küll, talveks valiks midagi muud, Sava näiteks.

Sava on hea jah

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 22:19:37 vasta tsitaadiga

Mul kahel autol sava lamell olnud, piirsituatsiooni pole sattunud. Isegi jäärajal olen käinud, pidama saab, aga kohapealt ära on keerulisem.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 22:28:48 vasta tsitaadiga

Mul kogemus naastuga,mis on vana goodyear ultragrip extreme,hea pidavus ja ei kulu ka väga kiiresti
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 07:19:47 vasta tsitaadiga

Kuidas android autol telia tv tööle saada?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 09:17:05 vasta tsitaadiga

Pead telefoni juurikaks tegema vast
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 09:25:52 vasta tsitaadiga

Tõstsin uue mootori siksi peale icon_razz.gif R thumbs_up.gif


viimati muutis Oisu. 06.09.2022 11:36:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 11:36:01 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Mul kogemus naastuga,mis on vana goodyear ultragrip extreme,hea pidavus ja ei kulu ka väga kiiresti

neil oli kurvis tahtmine otse minna aeg-ajalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 06.09.2022 12:22:16 vasta tsitaadiga

Kindlustusseltsi oskab keegi autole soovitada (kasko+liiklus)? Hetkel on veel PZU. Swedbank, LHV, IF on korralikud kirved. ERGO on mõistliku hinnaga. PZU kohta endal pretensioone pole, aja jooksul jäänud mulje et teised pigem ei soovita.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.09.2022 12:42:19 vasta tsitaadiga

ise mõlemaga sama PZU pealt, tuli kunagi koos SEB liisinguga. Üks kord on vaja ka olnud (tegelikult oli puhas liikluskindlustuse case, aga sai kasko kaudu aetud), siis sai kõik minimaalse vaeva ja närvikuluga ning suht kiiresti joonde. Kas just see nüüd soovitus on, aga ühtki halba sõna ka öelda ei ole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 12:46:59 vasta tsitaadiga

PZU imelik, saadab 1 aasta vanuse sidruni Toyota esindusse kasko remondile hinnapakkumist küsima, kuigi Veho ametlik esindus ja linnas olemas.
Kirja peale küsiti, kas teil on i mercedes, et sinna tahate minna icon_lol.gif

Aga autoga sai kohapeal käidud, teevad sidruneid PZUle küll..... imelik firma

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 13:10:12 vasta tsitaadiga

PZUga oli kunagi üks kasko ja üks liikluskindlustuse juhtum, mõlemad said vägagi sujuvalt ja probleemideta lahendatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 13:44:35 vasta tsitaadiga

Mul Swedbank liiklus + kasko. Isegi kaskojuhtumite korral viin enda Audi (12 aastat vana) esindusesse, Swedbank pole siiani kobisema hakanud ja on väljastanud samal päeval garantiikirja.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 13:46:54 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Mul Swedbank liiklus + kasko. Isegi kaskojuhtumite korral viin enda Audi (12 aastat vana) esindusesse, Swedbank pole siiani kobisema hakanud ja on väljastanud samal päeval garantiikirja.


Nii ongi kõige õigem, milleks ise oma pead mingite avalduste ja asjadega vaevata - kõige lihtsam minna esindusse, kerespetsid annavad sulle ankeedi, mille nad aitavad ära täita ja ülejäänu vaidlemise kindlustuspakkujaga teeb esindus.

EDIT: PZUga vaid positiivsed kogemused.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.09.2022 14:15:27 vasta tsitaadiga

PZU'ga oli kunagi endal üks kasko-keiss ning siis käis ka kõik kiirelt ja valutult.
Muidugi sindrid tõstsid kohe järgmine aasta tasu, nii et summa summaarum maksid ikka omast taskust suurema osa kinni. thumbs_down.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.09.2022 14:21:39 vasta tsitaadiga

Mulle tundub PZU kirumine veidi selle jutuna, et 3-silindrilised mootorid peale tehasest väljasõitmist laiali lendavad.
Jah, 1 kord on veidi rohkem aega läinud mul nendega aga teenus ise on siiski tasemel.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 15:57:25 vasta tsitaadiga

PZU pakub kasko plus hinnaga 907€ aasta vs Swedbank Eliit 512€/aasta.. Tundub, et PZU ise üks kirves
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 16:35:47 vasta tsitaadiga

Ergo tõstab nii naglalt hinda, et uus pakkumine mis saadetakse on kallim kui veebis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 16:40:32 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ergo tõstab nii naglalt hinda, et uus pakkumine mis saadetakse on kallim kui veebis.

ot:
Eelmine aasta oli Ergo reisikindlust ülivõimsalt kõige kallim.....see aasta sama koht, sama aeg, hind kõige odavam

Loogika puudub

Aga üldiselt ergo hinnad ok, muud asjad kõik sealt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 18:16:56 vasta tsitaadiga

Ma olen aastaid Ifi kasutanud ja siiani on kõige soodsam, muidugi mul on ka elu kindlustus seal.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 18:19:23 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
mul on ka elu kindlustus seal.

mida see kindlustab? Kui vanaks elada saab, selle kindlustusega? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 555, 556, 557  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.