Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2188, 2189, 2190 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 31.08.2022 09:52:59 vasta tsitaadiga

hmm, mul on üks mõne aasta vanune Samsungi 4K telekas, selle minipuldil küll mingit nuppu pole, samas äpp ise ütleb et 4k jookseb ludinal. Ka mingi eridiil?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 31.08.2022 10:48:38 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Chromecast Google seadet ei soovita. Pilt jookseb väreledes. Vaadake AK saadet kuidas sellel tekst all jookseb, kohutav.
Seda enam, et kui on plaanis spordiülekandeid vaadata siis suurelt ekraanilt värelevat pilti vaadata on piin.


Kindel, et just Chromecast selles süüdi? Viaplay äpis jalgpall ju ei haki. Äkki hoopis Telia on ETV'd nudinud nii kehvaks?

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2022 11:32:03 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
hmm, mul on üks mõne aasta vanune Samsungi 4K telekas, selle minipuldil küll mingit nuppu pole, samas äpp ise ütleb et 4k jookseb ludinal. Ka mingi eridiil?

See paari aasta tagune teema ongi kui läks asi kohustuslikuks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 31.08.2022 11:35:59 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Olaf kirjutas:
Ma pigem arvan, et puldi nupp on põhjuseks, et miks Netflix ametlikult saada pole.
Nii on, 4K võimekusega seadmete puhul on Netflixil nõue, et puldil peab olema Netflixi nupp ja seade ka Netflixi poolt sertifitseeritud. thumbs_down.gif
Eks siis tuleb APKmirror appi võtta. Narr oleks mitut nutipulka telerile sappa pista. Seda siis juhul kui mõnel vanemal seadmel endal NF tugi puudub.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 31.08.2022 13:30:58 vasta tsitaadiga

Miks te eeldate, et Telia Android karp on asi mida oodata? Elisa Android karpi ma juba proovisin ja see on täiesti kasutuskõlbmatu karp. Mina soovitaks Nvidia Shield TV poole vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003




sõnum 31.08.2022 13:48:55 vasta tsitaadiga

Miks? Sest kolmanda poole boksi puhul saadab Telia sind musta kohta ja abi ei osuta. Tüüpiliseks vastuseks tuleb kindlasti, et nemad ei pea garanteerima, et süsteem kõigel ideaalselt töötab ja ideaali jaoks peaks kasutama nende boksi.

Juba täna on ju näha, et teatud riistvaraga on probleemid, mida nende arendajad kohe ei näe ja igasugune vigade parandus võtab aega ja korda ei pruugi asi ikka saada (tänased mustad raamid, esimene fix ei ole kõikjal mure ära kaotanud).

Ehk laisale inimesele on Telia boks kindlasti parem lahendus ja mure korral saab kiiremalt lahendused. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2022 14:00:47 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/120059614/telia-loi-uue-sisukeskkonna-inspira
tsitaat:

Telia muudab alates homsest oma teleteenuses senise Filmiriiuli uueks sisukeskkonnaks nimega Inspira +.

Selle jaoks oli pressiteadet vaja?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 31.08.2022 14:04:19 vasta tsitaadiga

no muidu ei saa ju aru, millise mürinaga kõik areneb, loll tarbija arvab et sittagi pole muutunud, silt pandi lihtsalt teine...

/s
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2022 14:42:37 vasta tsitaadiga

Ma ei suuda selles Telia Filmiriiulis üldse enam pärast muudatust orienteeruda. Kuidagi ebaloogiline tundub.
Telia Androidi boksi kohta ei oska endiselt midagi halba öelda. Ei kobise, ei viska erroreid ja lihtsalt töötab. Täpselt see, mida mul vaja on. Loodetaavsti ei hakata sinna mingeid disaine ega muid veidruseid juurde leiutama. Praegu on mõnusalt 1:1 tavalise digiboksi menüüdega.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 31.08.2022 15:11:54 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Olaf kirjutas:
Ma pigem arvan, et puldi nupp on põhjuseks, et miks Netflix ametlikult saada pole.
Nii on, 4K võimekusega seadmete puhul on Netflixil nõue, et puldil peab olema Netflixi nupp ja seade ka Netflixi poolt sertifitseeritud. thumbs_down.gif
Eks siis tuleb APKmirror appi võtta. Narr oleks mitut nutipulka telerile sappa pista. Seda siis juhul kui mõnel vanemal seadmel endal NF tugi puudub.


Mõttetu tegevus, kui seade ei ole sertifitseeritud siis Netflixi rakendus ei hakka uuemate Android versioonide taga tööle, viska või tireleid ja käi kuu peal, ikka ei hakka tööle icon_biggrin.gif


viimati muutis Inspiro 31.08.2022 15:12:40, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2022 15:59:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei suuda selles Telia Filmiriiulis üldse enam pärast muudatust orienteeruda. Kuidagi ebaloogiline tundub.

Ei oska kommentaarida, pole kunagi kasutanud seda icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 31.08.2022 18:44:08 vasta tsitaadiga

Telia sisuleidja ja nn. salvestuste ehk lemmikute vaatajasobivaks tegemisega tegeletakse usinasti, ka filmiriiuliga, siin kuulatakse tagasisidet klientidelt. Hetkel on see erinevates boksides erimoodi aga tulevikuviis on see kuidas hetkel ka äpis näeb. Ma olen olnud selles osas ka ise kriitiline aga hakkab looma.

Android boks ise ilmub kas Septembri keskel või nädal hiljem, kaup on saabumas.
Boks on tummine, on mälu ja on mahtu, numbrid siis kui boks väljas aga rohkem kui Elisa, ApolloTV vms boksidel, samuti uuem droid. Kõik näeb välja nagu standard Android, ainus suurem asi mida sellel pole on Netflix, need nõuded käisid Eesti turu jaoks ilmselt lihtsalt üle jõu, Soomes Telial on, ja seetõttu on Soomes boxi hind ka üle 300 raha, siin mitte. Tingimused ilmselt ei kuulu avalikustamisele, nupp on üks asi, aga summa on teine asi, vajadus tundus kolmas asi aga ei kaalu isegi minu silmis üle, kui on vaja, hangi ise seade.
Kohe rahustan maha, kes tahab Netflixi, Xiaomi 4K stick, sarnaselt tummine ja NF nupp olemas, ei pea rentima Telia boksi ja Telia äpp koos kõigi muudega käib nobedalt.
Telia Android boksil väike eelis, Eesti põhikanalitel on Telia ruuteri järel ikkagi multicast 1080 olemas. Samas ei ole hullu ka muudes seadmetes ja äppides, osa kanalitest on 1080, jään vastuse võlgu, millistel ja millal kõik saavad.
Keegi mingeid kaadreid loeb siis 15 on nii kaablis kui OTT peal, seega seal mingit läägi erinevust pole, ajaline viide tuleneb multicasti ja hls erinevusest, üks on peaaegu live, teine on nagu youtube, bufferis, tunde järgi 30 sek või kuni minut, ei ole mõõtnud.

Aga kokkuvõttes tarbin kõiki erinevaid bokse, erinevates kohtades, tahan WRC päris otse näha (kuigi ei ole nagu 30 seki vahet) Arris, tahan Android boxis Jupiteri ja Kodi vms lahendusi koos TeliaTVga kasutada, siis see. Ja kasutan erinevaid Android jubinaid, üks siiski kiirem kui teine.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 31.08.2022 23:41:19 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Chromecast Google seadet ei soovita. Pilt jookseb väreledes. Vaadake AK saadet kuidas sellel tekst all jookseb, kohutav.
Seda enam, et kui on plaanis spordiülekandeid vaadata siis suurelt ekraanilt värelevat pilti vaadata on piin.

Ei saa sekundeerida, ei värele midagi, jookseb nagu peab.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2022 09:32:10 vasta tsitaadiga

Tänasest pidi käivituma Inspira +

https://diktor.geenius.ee/rubriik/tele/telia-tv-rikastub-uue-sisuteenusega-inspira/

Kuid ei leida seda Äpid alt nagu artiklis viidatakse. On kellelgi juba olemas?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
werderok
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2005




sõnum 01.09.2022 10:35:14 vasta tsitaadiga

Inspira+ äppide valikus olemas - ei saa aru, et peale nimevahetuse seal midagi uut oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.09.2022 10:38:01 vasta tsitaadiga

ära lase nõmedatel faktidel ilusat PR-i ära rikkuda icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannesk71
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2022 18:06:07 vasta tsitaadiga

Mul selline imelik küsimus. On firmadele mõeldud TeliaTV. Meil 8 nutust kanalit. Nädal tagasi vägistasin võrgu konfi - enne sai minu ruuter dhcp-ga Teliast ip ja TV toimis. eelmine nädal läks vahele Telia purk ning sellest pritsib välja kuni 5 staatilist IP-d
Tundub, et koos sellega kadus TV. Tegin küll Arrisele paariminutilise voolu alt väljas olemise, aga OTT režiim ei rakendunud. Pilt must, menüüd töötavad ja salvestustena võimalik saateid järelvaadata.

Mida teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.09.2022 18:14:22 vasta tsitaadiga

Teliasse helistada. Vaatavad omalt poolt, mis valesti on ja eks saavad midagi ka paremaks teha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 01.09.2022 18:46:50 vasta tsitaadiga

hannesk71 kirjutas:
Mul selline imelik küsimus. On firmadele mõeldud TeliaTV. Meil 8 nutust kanalit. Nädal tagasi vägistasin võrgu konfi - enne sai minu ruuter dhcp-ga Teliast ip ja TV toimis. eelmine nädal läks vahele Telia purk ning sellest pritsib välja kuni 5 staatilist IP-d
Tundub, et koos sellega kadus TV. Tegin küll Arrisele paariminutilise voolu alt väljas olemise, aga OTT režiim ei rakendunud. Pilt must, menüüd töötavad ja salvestustena võimalik saateid järelvaadata.

Mida teha?


Probleem viitab sellele, et su digiboks üritab multicasti saada, kuid VLAN ei ole pikendatud sinu seadmeni.

Pane digiboks otse Telia ruuteri järgi, TV teenuse jaoks on VLAN ja DHCP avatud AIP ühendusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 01.09.2022 18:47:57 vasta tsitaadiga

Inspira+ ei märganud ka mina erinevust selle uue teenuse ja Sisuleidja vahel.
Arrises eriti keeruline nüüd. Valikuid nii, et tapab: Salvestused, Sisuleidja, Inspira +, Videolaenutus, Äpid.
Küsin veel: kui Android boks tuleb, siis mis heli see hakkab väljastama? Kas Stereo PCM nagu Arris või Dolby Digital nagu näiteks MI TV Stick 4K? Telekas mingi 2000 alguse LG.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 01.09.2022 19:37:37 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
Inspira+ ei märganud ka mina erinevust selle uue teenuse ja Sisuleidja vahel.
Arrises eriti keeruline nüüd. Valikuid nii, et tapab: Salvestused, Sisuleidja, Inspira +, Videolaenutus, Äpid.
Küsin veel: kui Android boks tuleb, siis mis heli see hakkab väljastama? Kas Stereo PCM nagu Arris või Dolby Digital nagu näiteks MI TV Stick 4K? Telekas mingi 2000 alguse LG.


Teen sinu elu lihtsamaks

Inspira+ on endine tasuta filmiriiul. Sisuleidja on koht kus on kōikide äppide sisu koos va porr: Inspira+, Go3 Paramount, Nat Geo, Fox, HBO ja tasuline videolaenutus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 01.09.2022 20:05:58 vasta tsitaadiga

Tuhkagi Sa tegid. Vaata siis Android TV-s.
Inspira+ üleval valik Soovitused kuni Otsing= 8 valikut.
Sisuleidja üleval täpselt sama valik. Isegi Videolaenutusest laenutatud filmi info sama.
Teine näide: ava Inspira+, vali ülevalt GO3 Filmid ning näed GO3 valikut. Või siis ava Äpid, ava GO3 Filmid. Näed täpselt sama valikut.
Jätkuvalt olen seisukohal, et valikud on duubeldatud. Piisaks ju ainult Inspira+ äpist, ülejäänud valid juba ülemisest valikuribast. Milleks Äpid, milleks Sisuleidja jms? Koondage kokku Inspira+ alla.
Aga see puhtalt minu arvamus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005




sõnum 01.09.2022 20:53:46 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Android boks ise ilmub kas Septembri keskel või nädal hiljem, kaup on saabumas.
Boks on tummine, on mälu ja on mahtu, numbrid siis kui boks väljas aga rohkem kui Elisa, ApolloTV vms boksidel


Kuidas toimib HDMI-CEC?

Mul täna on 2 LG telekat, ühe küljes VIP1113 ja teise küljes VIP5305

VIP1113 kombos töötab kõik 100% mõlemat pidi, st vahet pole, mis nupust ma panen käima, kas TV või TeliaTV nupust, TV tõmbab alati kaasa boksi ja vastupidi, samuti toimib igat pidi välja lülitamine

VIP5305 puhul nii ideaalne pole: TV nupp paneb käima TV, aga ei tõmba kaasa boksi, samas Telia TV paneb käima boksi ja tõmbab kaasa ka TV
Välja lülitamisel vastupidi: TeliaTV lülitab välja boksi, kuid jätab TV tööle samas TV nupp lülitab TV välja ja tõmbab kaasa ka boksi.
Ehk siis TeliaTV nupuga lähevad tuled põlema ja TV nupuga kustu, selle elab ka veel üle.

Oman ka Mi box s ja seal on HDMI-CEC eriti nutune, ei toimi üldse normaalselt ja TV jaoks eraldi nuppu ka seal pole, peab majandama 2 puldiga.

Kas Telia boksi HDMI-CEC on "normaalne" ja toimib või on seal mingi lisanupp TV jaoks eraldi, et ei peaks 2 puldiga majandama?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2022 21:32:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ma ei suuda selles Telia Filmiriiulis üldse enam pärast muudatust orienteeruda. Kuidagi ebaloogiline tundub.

Ei oska kommentaarida, pole kunagi kasutanud seda icon_smile.gif

Mul aeg-ajalt tuleb meelde, et kaks tasuta filmi vaatamata ja siis saab mõne uuema filmi sealt kinno vaatama minemata ära kaeda.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.09.2022 08:13:46 vasta tsitaadiga

raitm, CEC on/off toimib, aga ma ei saa kinnitada, et kõikide teleritega. LG ja Samsung, Yamaha ressiiver, Benq projektor, OK. TV nupp on ka eraldi õpetatav olemas, nagu ikka.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2188, 2189, 2190 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.