Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2022 23:01:01 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Nägin Facebookis fotot kus Jõhvi Alexelas oli CNG kilohind 5.19€ icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kindel, et Jõhvi alexelas on CNGd üldse?
https://www.alexela.ee/et/eraklient-teenindusjaamad/tanklad-mugavuspoed-ja-muugipunktid#kuva=kaart;tankla-teenused=koik;kutused=cng;teeninduspunkti-liik=tanklad;regioon=ida-virumaa
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2022 23:15:08 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Nägin Facebookis fotot kus Jõhvi Alexelas oli CNG kilohind 5.19€ icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kindel, et Jõhvi alexelas on CNGd üldse?
https://www.alexela.ee/et/eraklient-teenindusjaamad/tanklad-mugavuspoed-ja-muugipunktid#kuva=kaart;tankla-teenused=koik;kutused=cng;teeninduspunkti-liik=tanklad;regioon=ida-virumaa
Selline koguse tankimisel on tegu on mingi rekka paagiga. Maksekaardil on ka hunnik jääki mida võiks seostada ettevõtte kaardiga. Arve makstakse vastavalt maksekaardi lepingule, ja üldse pole oluline, mis numbreid tankur näitab. Reaalne hind sellel CNG'l on ikka tunduvalt väiksem, ilmselt midagi 2 kandis.
Ise kunagi Soomes tankisin ka rekkasse 3.99 per liiter 500 liitrit diislit.

Aga küsimus sellest, kas seal üldse CNG tankur eksisteerib, on ka hea.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 00:48:29 vasta tsitaadiga

Google mapsi cng panna näitab Eesti Gaasi oma koos piltidega.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.08.2022 09:47:08 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
MRTO,

CNG octavia 4.6 x 4 = 18.4 eur / 100 km
Honda CRV 10 x 1.8 = 18 eur / 100 km

Täitsa metsas ikka, kui käes ongi aeg, mil uuem ja ökom masin on kallim sõita kui vana ja üsna suure isuga bensiiniaparaat.


Kurb vaadata jah seda, kui enda sõiduk on 10 eur / 100 km. Aga noh, vahel ei vea.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.08.2022 09:49:21 vasta tsitaadiga

10 eur sajale ikka väga kallis
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2022 09:49:58 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
yerba kirjutas:
MRTO,

CNG octavia 4.6 x 4 = 18.4 eur / 100 km
Honda CRV 10 x 1.8 = 18 eur / 100 km

Täitsa metsas ikka, kui käes ongi aeg, mil uuem ja ökom masin on kallim sõita kui vana ja üsna suure isuga bensiiniaparaat.


Kurb vaadata jah seda, kui enda sõiduk on 10 eur / 100 km. Aga noh, vahel ei vea.


Jah, eks tulebki nüüd lõivu maksta sellele, et aasta aega oli jällegi 100km läbimise hinnaks 1 euro...
Selles valguses on 20 kordne kütuse hinnatõus karm.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 26.08.2022 10:07:14 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
10 eur sajale ikka väga kallis


Jah. Teine aparaat võtab igast asendist 6.5eur sajale koguaeg.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 10:23:44 vasta tsitaadiga

Kas neid pisikese bensupaagiga CNG autosid antakse juba võileivahinnaga ära? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2022 10:30:18 vasta tsitaadiga

Anti112, link

Annaks ise ka, kui soovijaid oleks.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.08.2022 10:31:37 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
10 eur sajale ikka väga kallis


Väga kallis, ära tule mulle siin nüüd seletama, kuidas sinu dizl linnas 3 liitrit võtab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.08.2022 10:34:20 vasta tsitaadiga

BMW võtab 7-8 eurot sajale, võib kogu aja püsti pedaalil seista
Nüüd peaks mingi H6 subariku näiteks ostma ja sarnaselt ökoks tegema icon_cool.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2022 10:35:45 vasta tsitaadiga

Janis, ega see nüüd sinna ühe siin foorumis tuntud mersumehe ( puhaku ta konto autoteemast rahus ) folkloori alla ei lähe?
Tekkis üks diisel Q2 quattro, millel on 30 000 keskmine kulu 5.2 sajale. Ehk siis ka sinna 9-10 eur vahele. Et alla selle saada pidevalt pedaalil seistes, tundub juba üsna ulmevaldkond.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.08.2022 10:39:53 vasta tsitaadiga

Meil on siin gaasiautode teema icon_rolleyes.gif
On off pedaaliga sai paagitäiega kuskil 380 km sõita, headel päevadel jäi 20 eurosest isegi üle kui täispaak panna.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 10:40:09 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Anti112, link

Annaks ise ka, kui soovijaid oleks.


Ei paista väga soodsamad hinnad kui tavalistel bensukatel ja diislitel...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 10:43:56 vasta tsitaadiga

Kõik VAG grupp? Teistel tootjatel polegi CNG sõidukeid?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 26.08.2022 10:47:53 vasta tsitaadiga

Volvo, Opel, Mercedes
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 11:04:50 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin, et müügis pole. Ainult VAGid.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 14:40:07 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Anti112, link

Annaks ise ka, kui soovijaid oleks.

Väga hea hinnaga võtaks ära icon_smile.gif aga siis hind peab ka olema selline, et raske ei öelda.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2022 14:40:56 vasta tsitaadiga

ranel, väga hea hinnaga ma müüma ikkagi ei hakka, mingi 5000 eur ei paku huvi. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 14:44:30 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
ranel, väga hea hinnaga ma müüma ikkagi ei hakka, mingi 5000 eur ei paku huvi. icon_smile.gif


Ei ole hullu. Las CNG hind veel tõuseb icon_biggrin.gif


_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2022 16:26:11 vasta tsitaadiga

ranel, enne panen auto maja ees põlema kui 5000ga ära müün, ausalt. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 16:35:10 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Anti112, link

Annaks ise ka, kui soovijaid oleks.

https://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&ssid=71614717&f1=2019&h%5B%5D=10&i%5B%5D=2&q=2&ae=8&af=50&otsi=otsi

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.08.2022 20:52:11 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
yerba kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Nägin Facebookis fotot kus Jõhvi Alexelas oli CNG kilohind 5.19€ icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kindel, et Jõhvi alexelas on CNGd üldse?
https://www.alexela.ee/et/eraklient-teenindusjaamad/tanklad-mugavuspoed-ja-muugipunktid#kuva=kaart;tankla-teenused=koik;kutused=cng;teeninduspunkti-liik=tanklad;regioon=ida-virumaa
Selline koguse tankimisel on tegu on mingi rekka paagiga. Maksekaardil on ka hunnik jääki mida võiks seostada ettevõtte kaardiga. Arve makstakse vastavalt maksekaardi lepingule, ja üldse pole oluline, mis numbreid tankur näitab. Reaalne hind sellel CNG'l on ikka tunduvalt väiksem, ilmselt midagi 2 kandis.
Ise kunagi Soomes tankisin ka rekkasse 3.99 per liiter 500 liitrit diislit.

Aga küsimus sellest, kas seal üldse CNG tankur eksisteerib, on ka hea.


Alexela enda lehe arvates seal CNGd ei ole. Samas googeldades leidsin uudise, et Jõhvi tankla (Rakvere 44) oli suvel uuendustööde tõttu suletud. Tšekk ise paistab ehtne ja ju seal siis ikka CNGd müüakse. icon_rolleyes.gif Peab laskma mõnel kohalikul uurida...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 21:18:11 vasta tsitaadiga

Kui on LPG siis on ka CNG olemas alexela jaamades
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 21:27:52 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
ranel, väga hea hinnaga ma müüma ikkagi ei hakka, mingi 5000 eur ei paku huvi. icon_smile.gif


Unistustes elad, üle 500 pole mõtet gaasiroika eest enam maksta… icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 21:31:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kui on LPG siis on ka CNG olemas alexela jaamades
Tuleb ilmselt samast anumast, gaas on gaas. Osad lihtsalt ostavad premium gaasi.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2022 19:38:20 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kui on LPG siis on ka CNG olemas alexela jaamades

Ei vasta tõele, nt Jõgeval ja Põlvas on LPG aga CNG-d pole.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2022 20:21:39 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kui on LPG siis on ka CNG olemas alexela jaamades


Kohe kindlasti mitte.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2022 22:58:30 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Kui on LPG siis on ka CNG olemas alexela jaamades
Tuleb ilmselt samast anumast, gaas on gaas. Osad lihtsalt ostavad premium gaasi.

LPG ja LNG pole samad asjad icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.08.2022 01:04:06 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Kui on LPG siis on ka CNG olemas alexela jaamades

Ei vasta tõele, nt Jõgeval ja Põlvas on LPG aga CNG-d pole.


Jõgeval on CNG olemas.
https://www.facebook.com/ASAlexela/photos/a.150128728342000/5530429610311858/?type=3

Mõtlesin, et ootan CNG-auto ostmisega, kuni Jõgeval ka seda tankida saab, aga nüüd polegi enam mõtet.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2022 10:37:02 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Kui on LPG siis on ka CNG olemas alexela jaamades
Tuleb ilmselt samast anumast, gaas on gaas. Osad lihtsalt ostavad premium gaasi.

LPG ja LNG pole samad asjad icon_biggrin.gif
icon_cool.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.08.2022 11:45:11 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Kui on LPG siis on ka CNG olemas alexela jaamades
Tuleb ilmselt samast anumast, gaas on gaas. Osad lihtsalt ostavad premium gaasi.


Heh. LPG - propaani ja butaani segu, naftatööstuse produkt. CNG - Metaan (maagaas) ja LNG selle vedelas olekus variant.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2022 11:48:37 vasta tsitaadiga

Foorumisse ikka lisatag'e vaja, muidu mõni arvabki, et tegemist sama gaasiga icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2022 13:32:28 vasta tsitaadiga

Enamus siin foorumis on lollid ja usuvad igast asju mis kirjas

Nagu kõik arvavad, et gaasiauto on loodussõbralik aga kui venelane soomepiiri ääres seda gaasi nüüd põletab, siis ulutakse, et ohtlik ja põhjapoolus sulab

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.09.2022 10:56:59 vasta tsitaadiga

Cng alexelas 4.999€ kg 😄
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 11:20:44 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Cng alexelas 4.999€ kg 😄


Mis see point neil enam seda müüa on, kui keegi ei osta kopp.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.09.2022 11:21:53 vasta tsitaadiga

Veganid ostavad, nii puhas kütus ju.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.09.2022 11:22:53 vasta tsitaadiga

Kindlasti ostetakse. Piisavalt neid mõne liitrise bensupaagiga vigureid kus läheb lihtsalt ülitüütuks gaasist loobumine.
Linnaliini bussid ka cng peal jne. Eks neilgi sama hind.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2022 11:28:35 vasta tsitaadiga

Skoda kärakas jääb tänasest maja ette seisma, aitab kah. Teen tast välipeldiku või midagi muud targemat. icon_smile.gif
100 000 saigi selle 3 aastaga sõita ja kogu moos. Vaat siis rohepööret ja roheline olemist, karistatakse ikka ära kenasti.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.09.2022 11:33:34 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Skoda kärakas jääb tänasest maja ette seisma, aitab kah. Teen tast välipeldiku või midagi muud targemat. icon_smile.gif
100 000 saigi selle 3 aastaga sõita ja kogu moos. Vaat siis rohepööret ja roheline olemist, karistatakse ikka ära kenasti.


Gaznetis konvertimine peaks ca 1500eur olema ja siis on ca 8l sajale lpgd hinnaga 0.699€ liiter hetkel.

Mul üks 1.4 r4 junn võtab 6.5eur sajale igast asendist ja teine 5.7 junn võtab keskmiselt 12eur sajale. Kolmas on veel vastu pidanud lihtsa 2.0 bensuna ja hetkel pole veel nii hull oma 18eur sajale olekuga aga ilmselt võiks varsti mõelda ka sellel gazneti peale.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2022 11:42:07 vasta tsitaadiga

MRTO, ma pakun puusalt, et järjekorrad on gaasifirmadel nüüd aastasse 2025..

Pigem las seisab ja ostan mingi diiselkäraka juurde ning kogu lugu.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 12:01:52 vasta tsitaadiga

Ehk saab pagassi lisabensupaagi panna.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 14:31:23 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ehk saab pagassi lisabensupaagi panna.


Jah, seda nimetatakse muidu moodsalt, kanistriteks... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 16:09:40 vasta tsitaadiga

Järts mingi kuu aega, vähemalt augustis oli veel. Aga VAG'idele nad enam IV põlvkonna LPG'd peale ei pane, ainult V oma ja see on mingi 2200€

yerba kirjutas:
MRTO, ma pakun puusalt, et järjekorrad on gaasifirmadel nüüd aastasse 2025..

Pigem las seisab ja ostan mingi diiselkäraka juurde ning kogu lugu.

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.09.2022 16:13:57 vasta tsitaadiga

Küll nad panevad kui pole otsepritsega, ehk siis mingi vanem asi.
Ja noh hind on ulme, ma sama paigalduse saan mingi 700ga tehtud icon_biggrin.gif
Intercarsi veebipoes kõik jupid saadaval
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2022 16:14:30 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Küll nad panevad kui pole otsepritsega, ehk siis mingi vanem asi.
Ja noh hind on ulme, ma sama paigalduse saan mingi 700ga tehtud icon_biggrin.gif
Intercarsi veebipoes kõik jupid saadaval


No 2019 aasta auto on päris vana juba. Viitsid paigalduse 700ga ära teha?
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 16:14:52 vasta tsitaadiga

Ei tea, mulle pidid ka alguses panema ja siis helistasid, et see süsteem ei taha funktsioneerida ja kliendid pole rahul ning nad lõpetasid selle kasutamise...

Janis kirjutas:
Küll nad panevad kui pole otsepritsega, ehk siis mingi vanem asi.
Ja noh hind on ulme, ma sama paigalduse saan mingi 700ga tehtud icon_biggrin.gif
Intercarsi veebipoes kõik jupid saadaval

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.09.2022 16:15:57 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Janis kirjutas:
Küll nad panevad kui pole otsepritsega, ehk siis mingi vanem asi.
Ja noh hind on ulme, ma sama paigalduse saan mingi 700ga tehtud icon_biggrin.gif
Intercarsi veebipoes kõik jupid saadaval


No 2019 aasta auto on päris vana juba. Viitsid paigalduse 700ga ära teha?

Ei viitsi muidugi. Telli ise jupid sealt, dokumentatsioon on kaasas või netist saadaval thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 16:44:15 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
yerba kirjutas:
Janis kirjutas:
Küll nad panevad kui pole otsepritsega, ehk siis mingi vanem asi.
Ja noh hind on ulme, ma sama paigalduse saan mingi 700ga tehtud icon_biggrin.gif
Intercarsi veebipoes kõik jupid saadaval


No 2019 aasta auto on päris vana juba. Viitsid paigalduse 700ga ära teha?

Ei viitsi muidugi. Telli ise jupid sealt, dokumentatsioon on kaasas või netist saadaval thumbs_up.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 08:21:10 vasta tsitaadiga

Mahno kirjutab:
tsitaat:

Muidu veel selline info, et gaznet hakkas CNG seate ka lpg peale ringi tegema. Viskavad kaks ballooni kolmest ära ja panevad asemele LPG. Tulemuseks saad sõita natuke bensiiniga, natuke cng-ga ja LPG varu oli ca 50 liitrit.

Nad on seda ka varem teinud, 4. põlvkonna seadmetele. Aga see ei toiminud korralikult ja nüüd nad panevad ainult 5. põlvkonna seadmeid.


Asjaga on ainult mõned probleemid:
1. Kiibinappuse tõttu ei ole ajusid saada, mistõttu seadme tarneaeg on pikk.
2. gazneti enda paigaldusvõimsus pole suur, mistõttu järts on ca 2 kuud.
3. Nad pole nimetatud 5. põlvkonna seadet reaalselt veel pannud, kui ma helistasin, oli esimene auto sees. Mistõttu seal võib olla lastehaigusi.
4. Kui mootoril on garantii, siis pärast LPG seadme paigaldust enam ei ole.
5. Kui auto on liisingu oma, siis pead liisingult luba küsima. Kui liisingul on tagasiostukohustus, siis ei pruugi luba saada või pead lepingut muutma minema.
6. Hind - 2200 eur kogu värk.

Ja siis tasuvusaja küsimus - kui kaua LPG hind odav on.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.