|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.04.2022 21:14:55
|
|
|
Jah, sest see on parem. Mul aastast 2013 kõik amoled olnud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
26.04.2022 22:07:46
|
|
|
Kas see on mingi Realme eripära,et peidab mõned äpid nii ära et ei leia üles,aga Play poes näitab et installitud,aga ei suuda üles leida....
Pean poodi minema ja sealt avama...
On keegi veel sellega kokku puutunud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.04.2022 11:52:33
|
|
|
| RõõmusOlen kirjutas: |
Kas see on mingi Realme eripära,et peidab mõned äpid nii ära et ei leia üles,aga Play poes näitab et installitud,aga ei suuda üles leida....
Pean poodi minema ja sealt avama...
On keegi veel sellega kokku puutunud? |
Kas on äkki mingi kaust kuhu telefon äpi on oma aruga tõstnud?
St kui põhiloendis pole siis olen kohanud juhuseid kus meelega/kogemata on tõstetud äpp kausta ja seetõttu ei leia põhiloendist vaid sinna tekitatud kaustast.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
16.05.2022 11:27:30
|
|
|
| RõõmusOlen kirjutas: |
Kas see on mingi Realme eripära,et peidab mõned äpid nii ära et ei leia üles,aga Play poes näitab et installitud,aga ei suuda üles leida....
Pean poodi minema ja sealt avama...
On keegi veel sellega kokku puutunud? |
Xiaomil on mingi Game Turbo näiteks mis lisab vahel sinna ise mõned äpid ja siis nimekirjas vaikimisi pole vaid tuleb seadistada seal, et "Show app.. ". Äkki Realme'l mingi sarnane vidin?!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.05.2022 12:34:37
|
|
|
Milline Androidiga hiinakas on praegu parim bang for buck, rolli, kus üldiselt on kasutuses meediamasina ja äppide käiajana? Põhimõtteliselt asi, mis suudab nt. ka GPS-i asendada autos.
Mingeid mänge jmt. kanget vedada vaja ei ole, ent muus osas võiks suutlik olla. Ja odav
Mõtlen, kas on bang for buck-i osas miskit mõistlikumat ostu kui Samsungi S10-d...
Seejuures aku võiks olla võimalikult hea.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
16.05.2022 16:15:32
|
|
|
Miks see on Su arvates kõige mõistlikum? Tänades
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
16.05.2022 16:27:04
|
|
|
Bang for buck ütleksin et Poco F3 mis on SD870-ga või Poco X3 Pro mis on SD860-ga
Mõlemad peaks jääma alla selle hinna mis on Moto G200
Poco x3 pro enam väga HV-st ei leia aga see mingi pool aastat tagasi veel maksis 229 euro.
F3 maksab seal 300-300 oleneb siis rammist ja ruumi mahust.
F4 tuli välja just, kuid see ei ole enam bang for buck kuna maksab seal 600 kandis ja pole midagi eriliselt paremat kui F3 on mis poole odavam.
X4 tuleb mingi Dimensity 920-ga ja kes teab palju see maksma hakkab. Võimsuselt peaks umbes sarnane olema SD860-le ja pole aimugi mis see maksma hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
16.05.2022 17:15:00
|
|
|
| Oman Poco nfc x3 ja ma küll ei ole rahul. Teavitused ei ilmu kohe kohati, on tarkvaraliselt imelik, tüütu. Ümber õppimine LG v30 oli ikka väga vaevaline, nüüd olen harjunud juba natuke.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.05.2022 17:48:09
|
|
|
Nende uuemate Pocode ja Motodega VoLTE ka toimima saab või tuleb varsti 2G kõnedega leppida kui 3G võrk siinmail kinni pannakse?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.05.2022 18:11:53
|
|
|
Ise vaatasin seda G200 selles kontekstis: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=11039&idPhone2=11268&idPhone3=11222
Eelistaks pigem Samsungi, kuna igaksjuhuks võiks mälukaardi ja 3,5mm võimalus olla
Aga praegu tahaks pigem midagi max 200€-ish kõrvalseadmeks..
Ajuvaba, et Samsungi telefonil uuel ka USB 2.0, imestasin juba vanade SONY-de puhul, et miks sellise asja pealt säästetakse...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.05.2022 19:55:55
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
Miks see on Su arvates kõige mõistlikum? Tänades |
Ma olen mõelnud see omale osta, kuna peaks olema uusim ja võimekaim telefon, mil pole AMOLED ekraan. Sama summa eest pole paremat silma jäänud.
Eks inimestel ole erinevad kriteeriumid, mida nad telefoni juures tähtsaks peavad.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
16.05.2022 20:59:34
|
|
|
| Poco viga on see, et suht suure tõenäosusega viid garantiisse asja. Lagunevad normaalselt. Soft on ka s*tt.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.05.2022 08:44:13
|
|
|
Mul lähikondlastel kasutusel nii A52 (tavaline, mitte-5G) kui A52S. Seni kaebuseid pole, pigem kiidavad.
A52 puhul on eriti müstiliselt väike standby akukulu, pere teiste Samsungidega võrreldes (kuigi eraldi midagi kinni keeratud pole).
A52S on neist kahest vast tulevikukindlam 5G ja võimekama prose tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
17.05.2022 10:57:14
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Poco viga on see, et suht suure tõenäosusega viid garantiisse asja. Lagunevad normaalselt. Soft on ka s*tt. |
Poco F1 siiani igapäevases kasutuses - Ideaalses töökorras ja midagi ei lagune...
Soft loomulikult Lineage OS.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
17.05.2022 11:24:54
|
|
|
| jnt, 4.a vana telefon ka ju, kvaliteet muutunud vahepeal. Bootloop jne tavaline nendel x3 pro jne mudelitel.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
18.05.2022 20:20:34
|
|
|
Kas Realme telefonide jama gpssiga?äppid ei näe nagu,et gps on sees...
Ja teine probleem,ma ei suuda telefoni välja lülitada,need nupud mis näit.Xiaomil ei tööta väljalülitamiseks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.05.2022 21:28:08
|
|
|
| RõõmusOlen kirjutas: |
Kas Realme telefonide jama gpssiga?äppid ei näe nagu,et gps on sees...
Ja teine probleem,ma ei suuda telefoni välja lülitada,need nupud mis näit.Xiaomil ei tööta väljalülitamiseks... |
1. oled ikka äppidele andnud õiguse GPSi kasutada või ka miski poweruser kes ei anna õiguseid kuna muidu suur jumal jälgib vms?
2. Nupp mis ekraani sisse lülitab - seda tuleb mingi 5 sekki all hoida, et tuleks restart/power off valik ette. - vähemalt endal
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
01.06.2022 21:08:02
|
|
|
| SKG. Kas ostsid Motorola telefoni ära, kuidas on?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.06.2022 03:32:01
|
|
|
Jah, ostsin ära. Eks muljetan kui UPS selle lõpuks kohale suvatseb tuua. Juba teisipäeval pidanuks käes olema. Amazon ütles, et kui 6-ndaks juuniks kohal pole, saan refundi.
edit:
Ilmselt ei saa nii pea. Kuller kaotas ära.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11056052#11056052
---
Keegi teab kas või kuidas MIUI-s sinna pull-down menüüsse SIM kaardi kiirvahetusnupu saaks?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
12.06.2022 01:53:55
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| mihkel7 kirjutas: |
Miks see on Su arvates kõige mõistlikum? Tänades |
Ma olen mõelnud see omale osta, kuna peaks olema uusim ja võimekaim telefon, mil pole AMOLED ekraan. Sama summa eest pole paremat silma jäänud.
Eks inimestel ole erinevad kriteeriumid, mida nad telefoni juures tähtsaks peavad. |
See on juba korralik paugupill,kaamerate poolest?!
https://ztedevices.com/axon-30-ultra/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.06.2022 21:58:07
|
|
|
| RõõmusOlen kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| mihkel7 kirjutas: |
Miks see on Su arvates kõige mõistlikum? Tänades |
Ma olen mõelnud see omale osta, kuna peaks olema uusim ja võimekaim telefon, mil pole AMOLED ekraan. Sama summa eest pole paremat silma jäänud.
Eks inimestel ole erinevad kriteeriumid, mida nad telefoni juures tähtsaks peavad. |
See on juba korralik paugupill,kaamerate poolest?!
https://ztedevices.com/axon-30-ultra/ |
Sellise summa eest voiks juba Snapdragon 8 Gen 1 olla, mitte vana 888
---
Nothing Phone (1) shows off the evolution of the notification LED
https://www.xda-developers.com/nothing-phone-1-glyph-interface/
No ma ei tea... Milleks?
Kõige jaburam, miks peaks telefoni tagurpidi laual hoidma ja seda ekraaniga vastu lauda raputama, et näha, palju on laetud Selle asemel, et telefon õiget pidi laual hoida ja sõrmega ekraanil double-tap teha?
Selline tunne, et ideid tegelikult nappis, kuid oli soov OMA telefoniga turule tulla. Et tänapäeval "võita" peab olema kas hea kaamera, bloativaba soft, madalam hind või mõni muu TUGEV eelis konkurentide ees. Ainuüksi ledid tagapaneelil seda ei tundu.
Eks näeb kui väljas on.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
22.06.2022 13:15:52
|
|
|
| Kas SKG ostsid Motorola G200 ära?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.06.2022 21:40:31
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| Kas SKG ostsid Motorola G200 ära? |
Jah, käes. OS on väga puhas. Veel puhtam kui OnePlus-il. Puhas Android ühesõnaga. On ainult 1 Motorola äpp, kus erinevad settingud koos. Kõik ebavajalik (Google enda äppid) on võimalik ilma rootimata eemaldada (disable või uninstall)
6,8" on päris suur
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.06.2022 21:44:33
|
|
|
| SKG, tundub ikka päris asjalik 340€ eest. Ips ekraan on okei? Läheb piisavalt eredaks?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.06.2022 15:56:17
|
|
|
Jah, eredust on piisavalt.
Kui millegi üle nuriseda, siis "ainult" 33W laadija ja 1 kõlar ehk siis mono heli. 3.5" jack ka puudu, aga ükski neist ei huvita.
Kaamera äppis võiks 108MP mode default olla, mitte 12MP. Võibolla kuidagi saab panna, pole veel aru saanud.
Uuendusi tuli jõrhkralt teha, enne kui Android 12-ni jõudis. 4 upgrade vist Dec 2021 -> Jan 2022 -> March 2022 -> May 2022
---
Assamait, kobe pildiaparaat vist tulemas. 12S Ultra. Vivo X80 Pro saab kõva konkurendi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
30.06.2022 22:58:54
|
|
|
| Tundub väga overhyped 12S Ultra praegu. 11 Ultra niigi 1/1.12" ja see aasta nad DxOMarkile testimiseks ei saatnudki :/
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
04.07.2022 18:32:36
|
|
|
Ma üsna pettunud 12S Ultra launchis - ja üleüldse 12S seerias. Isegi 12S Ultral pole enam band 20 4G-d, mis oli 11 Ultra hiina mudelil.
Xiaomi hiilgeaeg on tõesti lõppemas imo
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.07.2022 19:24:05
|
|
|
See ju hiina versioon mille andmed netis on? Siis ei imesta, et B20 puudu on.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
04.07.2022 22:19:18
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| See ju hiina versioon mille andmed netis on? Siis ei imesta, et B20 puudu on. |
Globalit ei tule, vähemalt sellepärast oleks võinud selle sisse pista. Ultra peaks ju olema kõik absoluutse maksimumini ja sellise lihtsa, väikse kuid tähtse asja puudumine on mõistatus.
Jällegi, 11 Ultra hiina mudelil on täitsa olemas.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.07.2022 15:36:55
|
|
|
Xiaomi 12S Ultra Hands-On: Putting that 1-inch Leica camera to the test
https://www.xda-developers.com/xiaomi-12s-ultra-hands-on/
See pole veel põhjalik ülevaade, kuid juba selge, et Samsung Galaxy S22 Ultra ja Apple iPhone 13 Pro Max oma kaameratega vastu ei saa.
Kui alla 1000 eur telefoni kätte saab, pole paha.
---
Tegin kiire võrdluse:
Xiaomi Mi 10T Pro (Oktoober 2020)
Spoiler 
vs
Motorola Moto G200 5G (Veebruar 2022)
Spoiler 
Motorola kergelt sinakas, Xiaomi kergelt kollakas. Kumbki pole päris täpne, kuid Xiaomi värvid tõetruumad.
Lähedal olev rohi ja kõnniteekivid on Motorolaga detailsemad, Xiaomiga miskipärast kergelt udused, kuid pilved on Motorolaga "põlenud".
Kaugemad objektid on Xiaomiga teravamad, majade detailid. Pole paha ~350 eur telefoni kohta? https://www.hinnavaatlus.ee/2345938/motorola-moto-g200-128gb-5g-stellar-blue/
OnePlus 6 (Mai 2018) vedeleb ka kodus
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skorpion
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2015
|
06.08.2022 15:04:22
|
|
|
mida arvata sellisest pillist nagu Realme c11,dr.Google väidab selle olevat Oppo toodang.
Kuna Sai see asendustelefoniks poest riiulilt kaasa haarata,ega palju ei röövitud ka-99 euri eest lasti temaga koos poest tulema.
esmamulje-isegi sellise raha eest liiga robustne,kui hinda ei teaks,pakuks et maksis nagu need kuulsad prestigio saast et kuskil 69eur. odav plastik,disaini selles mõttes pole. kõnesid pole proovinud,aga SinuTorust muusikat kuiulates,ikka üsna armetu plekine heli.
Android üsna plank-mis on hea. Seadistus plank.Ses mõttes et isegi ekraani automaatne pööramine tuli ise sisse lülitada.
Realme c11 kasutajad-kellel olnud või kes teab kedagi kes teab omakorda kerdagi,kel olnud,jagage muljeid ja kogemusi!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006

|
08.08.2022 18:27:15
|
|
|
sai hiljuti soetatud Xiaomi 12x ....hea ja võrdlemisi kompaktne telefon aku peab ka valu andes õhtuni vabalt välja
poes uuena liiga kallis a vähe kasutatuna ja palju odavamalt võib küll osta
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
18.08.2022 20:47:04
|
|
|
autolaadija Xiaomi roidmi 3 2,1A Fm trasmitteriga, ei toimi kiirlaadimine,
kui telefoniga ühendada 5sec näitab kiirlaadimine 30min siis muutib 2h peale.
on veel kellelgi sama jama?
teine kiirlaadija toimib kenasti samas pesas.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.08.2022 21:09:39
|
|
|
Mitu W sul see "kiirlaadimine" on telol? See väga suhteline mõiste, ühel 15W ja teisel 120W. Viiimase juhul ei anna see jubin niipalju väljagi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
18.08.2022 21:34:14
|
|
|
telefon samsung 45W,
xiaomi laadija Output parameter 5V 2.1A, 3.1A Single-port max current 2.1A Output power 15.5W
uus laadija qc 3.0 kuni 40W. 5V/3A
proovin mõnda teist telefoni ka hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.08.2022 08:25:09
|
|
|
| Mask, kas see PD laadimist ka toetab? Kui ei, siis Samsung ei hakkagi kiirelt laadima. Samsa ei toeta QC 3.0
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
19.08.2022 12:09:24
|
|
|
| Mask kirjutas: |
telefon samsung 45W,
xiaomi laadija Output parameter 5V 2.1A, 3.1A Single-port max current 2.1A Output power 15.5W
uus laadija qc 3.0 kuni 40W. 5V/3A
proovin mõnda teist telefoni ka hiljem. |
Samsa kiirlaadimisega on keeruline.
Vähesed 3. partei asjad saavad kiirlaadimisega hakkama.
Kui review'sid lugeda siis on akupankade ja laadijate puhul see enamasti välja toodud kas ja millist Samsa kiirlaadimist toetavad (15W, 25W või 45W).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
21.08.2022 16:59:06
|
|
|
Hiinakeelsete mitteeemaldavate app -de ja ilma Google Play toeta telefoni eest 640.- ei ole krõbe hind?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.08.2022 14:28:26
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
Hiinakeelsete mitteeemaldavate app -de ja ilma Google Play toeta telefoni eest 640.- ei ole krõbe hind? |
Kes mille järgi telefoni ostab...
Kui tahta soodsa hinnaga saada suuri jõudlusnumbreid siis selle nimel tundub, et tehakse igasugu huvitavaid lükkeid (kui aega ja närvi jätkub, noor mees, huvi on, miks mitte - hobiautole antakse palju andeks mugavuse ja stabiilsuse osas, miks siis mitte hobi-telefonile).
Kui tahta kindlapeale stabiilset ja pika toega aparaati siis osta endale sobivas hinnaklassis Samsung.
Ma ei ole selle arvamusega üksi:
https://www.androidauthority.com/love-pixel-recommend-samsung-3193333/
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
22.08.2022 14:32:47
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kes mille järgi telefoni ostab...
Kui tahta soodsa hinnaga saada suuri jõudlusnumbreid siis selle nimel tundub, et tehakse igasugu huvitavaid lükkeid (kui aega ja närvi jätkub, noor mees, huvi on, miks mitte - hobiautole antakse palju andeks mugavuse ja stabiilsuse osas, miks siis mitte hobi-telefonile).
Kui tahta kindlapeale stabiilset ja pika toega aparaati siis osta endale sobivas hinnaklassis Samsung.
Ma ei ole selle arvamusega üksi:
https://www.androidauthority.com/love-pixel-recommend-samsung-3193333/ |
Olen kõigega va Samsung -i soovitamisega nõus, ei oma enam ega kavatse eales soetada ühtegi Samsung -i toodet, sest Samsung on nagu vähk, ronib igalepoole, teeb igasugu asju omamoodi aga ei midagi hästi ning mudelite (pidevalt muutuv)numeratsioon ajab varuosade otsimisel isegi ametlikel hooldustel juhtme kokku.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.08.2022 14:42:18
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Kes mille järgi telefoni ostab...
Kui tahta soodsa hinnaga saada suuri jõudlusnumbreid siis selle nimel tundub, et tehakse igasugu huvitavaid lükkeid (kui aega ja närvi jätkub, noor mees, huvi on, miks mitte - hobiautole antakse palju andeks mugavuse ja stabiilsuse osas, miks siis mitte hobi-telefonile).
Kui tahta kindlapeale stabiilset ja pika toega aparaati siis osta endale sobivas hinnaklassis Samsung.
Ma ei ole selle arvamusega üksi:
https://www.androidauthority.com/love-pixel-recommend-samsung-3193333/ |
Olen kõigega va Samsung -i soovitamisega nõus, ei oma enam ega kavatse eales soetada ühtegi Samsung -i toodet, sest Samsung on nagu vähk, ronib igalepoole, teeb igasugu asju omamoodi aga ei midagi hästi ning mudelite (pidevalt muutuv)numeratsioon ajab varuosade otsimisel isegi ametlikel hooldustel juhtme kokku. |
Austan su kogemust, mis küll ei kattu minu kogemusega, kuid eks maailm ongi erinevast vaatepunktist vaadates erinev.
Kuskil alates S7 ja A51 põlvkonnast on mul Samsungiga vaid head kogemused olnud ning oma suguvõsas ja tuttavatele olen küsimise peal andnud kahte soovitust:
- Kui raha loetakse pingsamalt siis A5X (misiganes hetkel aktuaalne mudel)
- Kui raha lõdvemalt käes ja valmis maksma omajagu rohkem kriipsu võrra parema kaamera eest siis S seeria viimane või eelviimane mudel
Seni kõik õnnelikud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
22.08.2022 14:51:29
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kuskil alates S7 ja A51 põlvkonnast on mul Samsungiga vaid head kogemused olnud ning oma suguvõsas ja tuttavatele olen küsimise peal andnud kahte soovitust:
- Kui raha loetakse pingsamalt siis A5X (misiganes hetkel aktuaalne mudel)
- Kui raha lõdvemalt käes ja valmis maksma omajagu rohkem kriipsu võrra parema kaamera eest siis S seeria viimane või eelviimane mudel
Seni kõik õnnelikud. |
Nojah, tegelikult Android -i ei soovita enam üldse, kõik sugulased läinud iPhone peale üle, family share/icloud töötab, abi saab kõrvalistuja käest või guugeldades, lisavarustust on igasugust ja igalpool, uuendusi saab 5 aastat ja telefoni vahetus kõigi 1:1 appide/seadistustega on max veerand tunni töö.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006

|
22.08.2022 22:30:02
|
|
|
ma jällegi xiaomi usku mees...viimased 3telefoni on xiaomid olnud jah on väikesed kiiksud ja asjad aga pigem xiaomi kui samsa kui osta uus android siis mu meelest ei läinud ka seadistus just mega kaua...vb tõesti 15minutiga ei saanud aga ka normaalselt siiski
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.08.2022 22:43:08
|
|
|
Loodetavasti võetakse midagi ette VoLTE toega nende Xiaomide puhul. Hetkel veel pole muret aga kui siin mõne aasta jooksul 3G võrk kinni pannakse on asi jama.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|