Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.08.2022 12:37:03 vasta tsitaadiga

Kui iga detail 500€, siis ongi mõttekam terve auto üle värvida. Tavaliste mõõtmetega sõiduauto ~2000-2500€. Kiletamise hinnaklass on sama, ainult see eelis on, et kui kile koledaks läheb või enam ei meeldi, siis tõmbad maha.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 12:44:30 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kiletamise hinnaklass on sama, ainult see eelis on, et kui kile koledaks läheb või enam ei meeldi, siis tõmbad maha.


Just. Kui tõesti (leti)uue auto mingi hetk peaks ostma, siis võtaks plank valge või mis iganes tasuta värv on ja tõmbaks sobiliku kilega üle. Siis värv kaitstud ning tujude muutudes saad kile ära ka vahetada.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.08.2022 12:50:13 vasta tsitaadiga

Tallinki taksod olid mustad, pärast liisingu lõppu tõmmati kollane kile maha ja saigi müüa kõige soovituma värviga välimuselt uueväärset autot.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.08.2022 12:54:33 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kui iga detail 500€, siis ongi mõttekam terve auto üle värvida. Tavaliste mõõtmetega sõiduauto ~2000-2500€. Kiletamise hinnaklass on sama, ainult see eelis on, et kui kile koledaks läheb või enam ei meeldi, siis tõmbad maha.

Kus nii odav on värvimine?
Mul bemu kile läks 400 maksma. Kõige parem oleks äkki 600 läinud.
Tulemus pro pole aga harjutamiseks hea, järgmine kord juba kindasti parem icon_smile.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 12:57:58 vasta tsitaadiga

Ise tegid? Ja kõik ukseavad jms kohad ka, mis alati välja ei paista, aga siiski näha?

Aga no kui sa paned 400 harjutamise alla ja 600 teiseks tiiruks ja ikka ei saa ideaalne, siis läheb see kiletamine ka ikka suht kulukaks icon_smile.gif

_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 05.08.2022 13:00:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 12:58:29 vasta tsitaadiga

Õige mees teebki ise
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.08.2022 13:01:13 vasta tsitaadiga

Ikka.
Isee2 kile m2 oli 24 eur umbes. Avery ja 3m kallimad natuke

Koolilrahaks on see summa köömes, vähemalt kogemus olemas ja asi sai oluliselt parem kui alguses kartsin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.08.2022 13:17:14 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:

Kus nii odav on värvimine?


Siinkandis on. Või vähemalt eelmisel aastal veel selliseid pakkumisi oli. Loomulikult ei sisalda see hind mõlkide ega rooste eemaldust.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 16:07:15 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:

Olles nüüd just enda auto üle last võõbata, võib laias laastus iga kriipsu, mille tahad korda lasta teha, aga mis nõuab värvimist ca 500 eur per detail väljaminekut arvestada. Uksel kriips või täke peal tähendab, et ka esi/tagatiib ja/või teine uks tuleb ka tõenäoliselt hajutada ja siis need summad kuhjuvad. Kui lapilise autoga nõus oled või vigastustest savi, saab ka muidugi odavamalt. Igatahes ise järgmine kord kasutatud autot ostes arvestan arvestan u sellise summaga iga kahjustunud detaili kohta. Eks siis juba saab vaadata, kas tingib hinnast alla või olen hiljem nõus oma rahakotist kinni taguma lisaks ostuhinnale. Muidugi võib ju ka kaskotada ka proovida, aga tõenäoliselt iga kivitäket ei taha ka kindlustus maksta või siis saad järgmise perioodi arvega selle tagasi tasuda icon_cool.gif


Ma loodan, et sa igat kivitäket ei hakka taga ajama ja alla kauplema, muidu jäädki autot ostma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 22:35:01 vasta tsitaadiga

Ei ole seni ükski auto ostmata jäänud, millel ainult kivitäkked või mõni uksekõks probleemiks olnud, aga alla olen küll küsinud kui mõni visuaalne asi ikka väga silma riivab. Küll aga üks jutu järgi korras vana Porsche jäi küll ostmata kui sellel tehtud kere- ja värvitöid oma silmaga nägin...
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 12:50:49 vasta tsitaadiga

No ei ole vaja bemmi rondiga kodust nii kaugele sõita ja veel minna mägedesse ronima.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 12:52:45 vasta tsitaadiga

A kui raha ei ole parema auto jaoks?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 13:20:22 vasta tsitaadiga

ega inimesed muidu autot teeäärde ei jäta jah. vaid siis kui surnud on icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.08.2022 13:58:14 vasta tsitaadiga

60k hooldus tehtud (36k pealt), hirrrmus summa 495 eur läks, õlivahetuse, õli ja salongifiltri, õhufiltri ja piduri, ning transmisioonivedelike vahetuse eest.

Hooldeprogramm jookseb sõltumata läbisõidust ühe aastase intervalliga. Ühtlasi sai ka Relax programm aktiveeritud, mis tähendab, et, kui korra aasta esinduses hooldada, kestab garantii kuni masina 10a saamiseni, nice.


viimati muutis Markos 06.08.2022 14:14:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.08.2022 14:03:00 vasta tsitaadiga

Miks vaja 36 pealt juba 60k hooldus teha? Muidu ei kesta?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.08.2022 14:03:38 vasta tsitaadiga

ja mis veel tegeliku 60k peal siis ees ootab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 14:11:44 vasta tsitaadiga

60k peal läheb müüki.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 14:13:23 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
60k hooldus tehtud (36k pealt), hirrrmus summa 495 eur läks, õlivahetuse, õli ja salongifiltri, õhufiltri ja piduri, ning transmisioonivedelike vahetuse eest.


Selle raha eest küll korralikku käigukastiõli vahetust ei saa. Said lüpsu vist icon_biggrin.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.08.2022 14:14:59 vasta tsitaadiga

Sellisest hooldussagedusest võib järeldada et kuluarvestus 2x odavamaks valetatud
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.08.2022 14:28:05 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks vaja 36 pealt juba 60k hooldus teha? Muidu ei kesta?


Hooldeprogramm jookseb sõltumata läbisõidust ühe aastase intervalliga. Ühtlasi sai ka Relax programm aktiveeritud, mis tähendab, et, kui korra aasta esinduses hooldada, kestab garantii kuni masina 10a saamiseni, nice.

P.S Ülevaatusvideo saadeti maili peale, kus tehnik jalutab auto põhja all ringi ja kommenteerib nähtut.

tsitaat:
Selle raha eest küll korralikku käigukastiõli vahetust ei saa. Said lüpsu vist icon_biggrin.gif


Tavamõistes käigukast sellele masinal puudub ja see on sügavalt tootja mure, mida ta seal vahetab, ning mille vastu, mul on 10a muretu selle asjaga.

tsitaat:
Sellisest hooldussagedusest võib järeldada et kuluarvestus 2x odavamaks valetatud


Korra aastas või 15kkm, kumb täitub ennem, on üsna tavaline praktika, va neil 30kkm saksa junnidel muidugi.

tsitaat:
60k peal läheb müüki.


Võimalik, aga võibolla ka mitte, sõltub majandusest. Täna, kui tahaks uut osta, siis aasta pärast saaks kätte.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.08.2022 14:35:08 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Janis kirjutas:
Miks vaja 36 pealt juba 60k hooldus teha? Muidu ei kesta?


Hooldeprogramm jookseb sõltumata läbisõidust ühe aastase intervalliga. Ühtlasi sai ka Relax programm aktiveeritud, mis tähendab, et, kui korra aasta esinduses hooldada, kestab garantii kuni masina 10a saamiseni, nice.

...
kui tegu oli tavalise igaaastase hooldusega, miks seda oli vaja 60k omaks nimetada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 14:59:03 vasta tsitaadiga

mis pillist jutt? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 15:15:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ega inimesed muidu autot teeäärde ei jäta jah. vaid siis kui surnud on icon_lol.gif

Oleks siis TEE ÄÄRES? Õigus jah, tibin pissitas mingit rihma otsas olnud nuustikut. Aga võib olla ka ennast. Loik auto all icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.08.2022 15:16:32 vasta tsitaadiga

Suvel loigud auto all ju normaalne.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 15:17:27 vasta tsitaadiga

Kondivesi, mida Ladal polegi icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.08.2022 15:46:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kui tegu oli tavalise igaaastase hooldusega, miks seda oli vaja 60k omaks nimetada?


Sest neid loetakse (ja nimetatakse) nii, 15,30,45,60,75,90 jne. Iga täiskümme on nn suur hooldus ja nende vahel siis vahehooldused, ehk põhimõtteliselt õlivahetused. Suurtel hooldustel tehakse vastavalt kümnendile aga eri asju.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 15:54:12 vasta tsitaadiga

Ei ole loiku icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.08.2022 16:07:07 vasta tsitaadiga

vanasti tähendas see, kui hommikul auto all loiku ei olnud, et vastav ollus (õli või siis jahutusvedelik) on otsa saanud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.08.2022 16:18:44 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
kui tegu oli tavalise igaaastase hooldusega, miks seda oli vaja 60k omaks nimetada?


Sest neid loetakse (ja nimetatakse) nii, 15,30,45,60,75,90 jne. Iga täiskümme on nn suur hooldus ja nende vahel siis vahehooldused, ehk põhimõtteliselt õlivahetused. Suurtel hooldustel tehakse vastavalt kümnendile aga eri asju.
sel juhul oleks normaalsem kui oleks tehgemist olnud 30k töödega
Kas Relax programmi tõttu põhjalikum ja varasem hooldustööde maht?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.08.2022 16:51:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
sel juhul oleks normaalsem kui oleks tehgemist olnud 30k töödega
Kas Relax programmi tõttu põhjalikum ja varasem hooldustööde maht?


Tõenäoliseld degradeeruvad need õlid ja filtrid ka ajas, mitte vaid läbisõiduga. Relax ei muuda midagi, peale selle, et seab kohustuse ühe aasta või 15kkm täitumisel hoolduses käimise. Põhimõtteliselt on tegu ka omamoodi kindlustustootega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.08.2022 17:09:52 vasta tsitaadiga

sel juhul ma ikka ei saa korralikult aru
kas 30k pealt tehti suur hooldus või ei?
36k on selline number mis on piisavalt lähedal 30k-le ja kui on olnud vaja mõni suurem retk teha siis võib juhtuda, et ei saa 30k pealt hooldusesse minna ja venib hooldus 36k juurde ja sel juhul tehtaks 30k hooldustööd
aga sa teatad, et 36k peal tehti 60k hooldustööd....sel pidi oma põhjus olema
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 22:18:19 vasta tsitaadiga

Kuidas Lexuse jupid ja vedelikud nii kiiresti degradeeruvad? Alguses on mingi kilomeetrite järgi hooldus, nüüd juppide ajas degradeerumine, mis nagu pole omavahel võrreldav - aeg vs distants.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 22:19:36 vasta tsitaadiga

Mul 220k ees ja pole mingeid hooldusi saanud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 22:20:13 vasta tsitaadiga

Sellel bemmil, mida müüd? Hea teada thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 22:22:48 vasta tsitaadiga

Eks tal lekib luhtsalt nii hullult, et tuleb pidevalt peale valada ja tänu sellele koguaeg värske õli sees
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 22:46:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuidas Lexuse jupid ja vedelikud nii kiiresti degradeeruvad? Alguses on mingi kilomeetrite järgi hooldus, nüüd juppide ajas degradeerumine, mis nagu pole omavahel võrreldav - aeg vs distants.

Hooldused on 15k km või 1 aasta tagant. Kui sõidad 1000km aastas, teed 4. aasta/60k km hoolduse 4000km pealt. Kui sõidad 30k km aastas, teed 60k/4. aasta hoolduse juba teisel aastal.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 13:46:55 vasta tsitaadiga

miks sel skodal on nn. usa auto number? icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 13:50:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.08.2022 14:00:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuidas Lexuse jupid ja vedelikud nii kiiresti degradeeruvad? Alguses on mingi kilomeetrite järgi hooldus, nüüd juppide ajas degradeerumine, mis nagu pole omavahel võrreldav - aeg vs distants.


Töenäoliselt on välja arvutatud ja katseliselt kindlaks tehtud palju mingi õli ajas oma omadusi kaotab, kasvõi seesama oksüdeeumisprotsess, mis ei sõltu kuigivõrd läbisõidust. Kui sellel on aga mõju sõlmede kestvusele ja tootja soovib neile anda pikka garantiid, siis on selline preventatiivne tegevus igati õigustatud. Tootjad, kes annavad minimaalse võimaliku garantii, mida turg on nõus veel sööma, kipuvad pigem mängima just pikkade hooldusvälpade peale, müües hooldekulu, kui argumenti. Me väga hästi teame, mis neist masinatest saab. Mul ei ole probleem maksta aastas mõned sajad eurod kindlustunde eest, et ma ei pea maksma tuhandeid mingil täiesti suvalisel ja ootamatul hetkel.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 14:46:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

kas sealt saan oma vastuse? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 14:57:40 vasta tsitaadiga

Hiid, tüüp A3 - saad ise tellida neid Transpordiametist
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 15:00:43 vasta tsitaadiga

miks peaks keegi tahtma sellist just? icon_rolleyes.gif
tasuline ka veel? icon_confused.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 15:19:27 vasta tsitaadiga

Sõidukile väljastatud ja seoses sõiduki registriandmete muutmise või selle registrist kustutamisega hoiule jäetud kasutamiskõlblikku registreerimismärki on alates hoiule jätmisest lubatud viie aasta jooksul korduvkasutada, st väljastada teisele sõidukile.

Kas seadus hiljuti muutunud? Viljandi ARKis kinnitati, et aastaks võtavad hoiule icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 16:35:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Töenäoliselt on välja arvutatud ja katseliselt kindlaks tehtud

Seda kassid ostaksid.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 16:48:12 vasta tsitaadiga

Kes oma auto väljalaskesüsteemi Tln-Tartu maanteele Kose kanti unustas? 4realisel järsku keset teed vedelesid icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 17:59:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
miks peaks keegi tahtma sellist just? icon_rolleyes.gif
tasuline ka veel? icon_confused.gif

Telefoni numbreid ka ostetakse/müüakse, tähendab on ka autonumbri fanatte:
https://www.osta.ee/index.php?q%5Bq%5D=auto+numbrim%C3%A4rk&fuseaction=search.search&q%5Bshow_items%5D=1&q%5Bshow_shop%5D=1&q%5Bcat%5D=1358
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 19:43:43 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kuidas Lexuse jupid ja vedelikud nii kiiresti degradeeruvad? Alguses on mingi kilomeetrite järgi hooldus, nüüd juppide ajas degradeerumine, mis nagu pole omavahel võrreldav - aeg vs distants.


Töenäoliselt on välja arvutatud ja katseliselt kindlaks tehtud palju mingi õli ajas oma omadusi kaotab, kasvõi seesama oksüdeeumisprotsess, mis ei sõltu kuigivõrd läbisõidust. Kui sellel on aga mõju sõlmede kestvusele ja tootja soovib neile anda pikka garantiid, siis on selline preventatiivne tegevus igati õigustatud. Tootjad, kes annavad minimaalse võimaliku garantii, mida turg on nõus veel sööma, kipuvad pigem mängima just pikkade hooldusvälpade peale, müües hooldekulu, kui argumenti. Me väga hästi teame, mis neist masinatest saab. Mul ei ole probleem maksta aastas mõned sajad eurod kindlustunde eest, et ma ei pea maksma tuhandeid mingil täiesti suvalisel ja ootamatul hetkel.

Nojah. Mul näitab üldse järgmist hooldust päevade, mitte läbitud kilomeetrite järgi. Lisaks veel mingid tähtede ja numbrite kombinatsioonid, mille järgi esinduses vaadatakse, mida nüüd hooldama peaks.
Vist mingi jaapanlaste värk.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 22:31:39 vasta tsitaadiga

https://www.thedrive.com/tech/34683/hyundai-is-making-a-real-manual-transmission-that-doesnt-use-a-clutch-pedal
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 22:39:38 vasta tsitaadiga

Bilderberg kirjutas:
Hiid kirjutas:
miks peaks keegi tahtma sellist just? icon_rolleyes.gif
tasuline ka veel? icon_confused.gif

Telefoni numbreid ka ostetakse/müüakse, tähendab on ka autonumbri fanatte:
https://www.osta.ee/index.php?q%5Bq%5D=auto+numbrim%C3%A4rk&fuseaction=search.search&q%5Bshow_items%5D=1&q%5Bshow_shop%5D=1&q%5Bcat%5D=1358


Huvitav huvitav?
Registreerimismärgi valdaja (registreerimismärk on riigi omand) võib registreerimismärgi kasutusõiguse edasi anda ehk sellest loobuda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2022 22:46:37 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.thedrive.com/tech/34683/hyundai-is-making-a-real-manual-transmission-that-doesnt-use-a-clutch-pedal


Kiade peal on iMT juba mitu aastat kasutusel. Eestis vist eriti ei müüdud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.