Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 19:49:54 vasta tsitaadiga

Oisu, miks rekad nii kergelt kinni jäävad?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 19:52:34 vasta tsitaadiga

Kui haagis tühi, siis tagasillal pole pidamist. Kui haagis täis, siis liiga raske. Lihtne.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 20:22:10 vasta tsitaadiga

Pidin tsisternauto täna välja tõmbama
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 20:28:38 vasta tsitaadiga

kes käskis?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 20:33:27 vasta tsitaadiga

Tegin head, tõi mulle kütust ja käskisin liiva sisse sõita
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 20:35:01 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Oisu, miks rekad nii kergelt kinni jäävad?


Rekal võib veosillale olla maksimaalselt 11,5 tonnine koormus. Rekka maksimaalne kaal võib olla 40 tonni. Koorma paigutus. Sellest 40 tonnist on ikka väga väike osa veosillal. Lisaks rehvid. Rehvid maksavad palju. Ostetakse rehve, mis sõidavad läbi tohutud kilomeetrid aga neid nimetatakse plastmassist rehvideks. Need hullult libedead.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.08.2022 22:45:24 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Ma müüjana võtaks seda kui tasuta autokontrolli, saad isegi teada mis võiks teha juhul kui müügiks ei lähe.


Mina olen autot müües selle lasknud esinduses alati ise ära teha, see mõnisada eurot on köömes, kui roigast ei müü. Aus kaup ja kogu moos.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 23:30:01 vasta tsitaadiga

Kui istmesoojenduse subscription läbi saab:
phpBB [media]

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 23:49:27 vasta tsitaadiga

Kas see on nagu päriselt,et istmesoojenduse eest hakkad kuumaksu maksma??
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 00:04:28 vasta tsitaadiga

Võid autot ostes kohe istmesoojenduse välja osta v hiljem kuumaksu maksta.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 00:12:37 vasta tsitaadiga

Kui ma auto ostan omale ja sellel istmesoojendus peal on,siis ma ju ostangi ta välja !!
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 00:35:25 vasta tsitaadiga

See on praegu nii icon_lol.gif
Tulevikus saad valida, kas tahad saada autot odavamalt kätte (istmesoojenduse eest ei maksa), kuid hiljem võid kuu kaupa seda "rentida", sest istmesoojendus pannakse kaasa ikkagi aga see on deaktiveeritud.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 00:49:02 vasta tsitaadiga

Ok,kui ma saan auto 5000 euro odavamalt ja tellin istmesoojenduse 3-ks kuuks aastas,siis tõesti tasub ära
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 00:58:48 vasta tsitaadiga

Katsu nüüd natuke kaasamõelda, sellised asjad sätitakse nii et saada maksimaalne kasum.

tsitaat:
A monthly subscription to heat your BMW’s front seats costs roughly $18, with options to subscribe for a year ($180), three years ($300), or pay for “unlimited” access for $415.


tsitaat:
Since the company announced in 2020 that its cars’ operating system would allow for microtransactions on features like automatic high beams and adaptive cruise control,
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 01:05:49 vasta tsitaadiga

Kogu trall käib 400 dollari pärast??
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 06:37:14 vasta tsitaadiga

Sul on kohe võtta 400?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 07:50:05 vasta tsitaadiga

Pigem 4 kuud aastas......arvestades keskmist liisingut eestis, siis kuumaks polegi hull
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 05.08.2022 08:14:12 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Kogu trall käib 400 dollari pärast??


Oh sind püha lihtsameelset.
Testivad praegu turgu.
Kui palju kisa ei tule siis on julgust hullemaid asju ette võtta.

Sõrme annad, käe võtab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2022 10:04:28 vasta tsitaadiga

Pidurite subscriptionist oli juba juttu siin icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 10:12:26 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Sul on kohe võtta 400?


No kui pole,mis auto ostmisest me saame rääkida?

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 05.08.2022 10:16:40 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Pidurite subscriptionist oli juba juttu siin icon_lol.gif

Mõtle kui vähe sa ajaliselt pidureid kasutad, puhas võit ju. Mõttetu on pidevalt maksta asja eest, mida on vaja vaid mingid loetud sekundid icon_smile.gif


viimati muutis pppd 05.08.2022 10:17:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 10:17:50 vasta tsitaadiga

pistyk, aga kõik liisivad ju doh.gif
ostjad on vähesed...

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 10:20:28 vasta tsitaadiga

Hiid, Just,siis ei pane seda 400 eurot üldse tähele.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2022 10:24:48 vasta tsitaadiga

400 võib ju vaba raha olla küll, aga kui öelda, et 400 on ainult istmesoojenduse eest, siis võib mõtlema võtta. icon_lol.gif
Üsna kasutatava nutitelefoni hind ainult istme soojendamise eest, mida aastas kasutad võib-olla 7-14 päeval (ja mitte kauem kui 3-8 minutit ka nendel päevadel) kokku või soojemal talvel üldse mitte... sisuliselt on sama hea see 400 ära põletada.

pppd kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Pidurite subscriptionist oli juba juttu siin icon_lol.gif

Mõtle kui vähe sa ajaliselt pidureid kasutad, puhas võit ju. Mõttetu on pidevalt maksta asja eest, mida on vaja vaid mingid loetud sekundid icon_smile.gif


Noh, täpselt!

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 10:30:43 vasta tsitaadiga

Täiesti imelik teema teil jälle, nagu varasemalt pole kunagi mitte ükski autotootja istmesoojenduse lisa eest raha küsinud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.08.2022 10:31:36 vasta tsitaadiga

Nüüd maksad 2x ju
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 10:32:28 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
400 võib ju vaba raha olla küll, aga kui öelda, et 400 on ainult istmesoojenduse eest, siis võib mõtlema võtta. icon_lol.gif
Üsna kasutatava nutitelefoni hind ainult istme soojendamise eest, mida aastas kasutad võib-olla 7-14 päeval (ja mitte kauem kui 3-8 minutit ka nendel päevadel) kokku või soojemal talvel üldse mitte... sisuliselt on sama hea see 400 ära põletada.

pppd kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Pidurite subscriptionist oli juba juttu siin icon_lol.gif

Mõtle kui vähe sa ajaliselt pidureid kasutad, puhas võit ju. Mõttetu on pidevalt maksta asja eest, mida on vaja vaid mingid loetud sekundid icon_smile.gif


Noh, täpselt!


Väga erinevad kasutusharjumused! Mul ikka vähemalt pooltel talvekuu päevadel istmesoojendus sees ja enamus suvest vent sees. Ja no ma veel elukaaslase kõrval tagasihoidlik istmesoojendaja.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 10:57:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pigem 4 kuud aastas......arvestades keskmist liisingut eestis, siis kuumaks polegi hull


Vähemalt aasta korraga tuleb hetkel võtta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 11:12:41 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Nüüd maksad 2x ju


tsitaat:
A monthly subscription to heat your BMW’s front seats costs roughly $18, with options to subscribe for a year ($180), three years ($300), or pay for “unlimited” access for $415.



Selle järgi justkui ei maksa kaks korda?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.08.2022 11:18:01 vasta tsitaadiga

Et automaagiliselt tekivad traadid istme sisse kui kuumakse ära maksad?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 11:31:57 vasta tsitaadiga

Teoorias saab ju müüa auto odavamalt, nagu poleks traate sisse pandud. Lootes et enamus hiljem selle tellivad ja kinni maksavad kulu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.08.2022 11:35:54 vasta tsitaadiga

Ei müü keegi autot odavamalt. Traatide raha on hinna sees ja pärast küsitakse kuumaksu veel lisaks.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 11:36:48 vasta tsitaadiga

Autotehasele on odavam ehitada ühte versiooni autost, igasugune kokkupanek ja logistika on lihtsam. Varem pidi lisasi päris nuppudega juhtima, nüüd saab enamus asju softis lahendada ja "lisad" ongi tarkvara küsimus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 11:43:14 vasta tsitaadiga

Mis rohelised asjast arvavad?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 11:46:27 vasta tsitaadiga

Ei usu et on odavam. Kui see nii oleks, siis oleks kõikidel maailma autodel istmetel traadid sees ja jätaks näiteks nupud ja ülejäänud juhtmed vedamata.

Allhankija teeb sulle täpselt sellised istmed, juhtmekimbud jne. nagu vaja ja kui on piisav kogus sente odavam, siis ei panda niisama lisaks midagi.

Sama teema vändaga akendega, et miks toota kahte erineva uksepolstrit jne. Autotootja ei toodagi, allhankijad teevad ja kuna odavam, siis tasub teha.

von Wu kirjutas:
Ei müü keegi autot odavamalt. Traatide raha on hinna sees ja pärast küsitakse kuumaksu veel lisaks.


Tõenäoliselt mitte jah, see oli bemmi enda selgitus.


viimati muutis KillFrenzy 05.08.2022 11:47:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.08.2022 11:46:34 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Autotehasele on odavam ehitada ühte versiooni autost, igasugune kokkupanek ja logistika on lihtsam. Varem pidi lisasi päris nuppudega juhtima, nüüd saab enamus asju softis lahendada ja "lisad" ongi tarkvara küsimus.
IseLahenduseLeidjatel saab olema vähemalt kaks varianti istmesoojendusega
- elektroonikamoodul teha, mis kontrollib temperatuuri ja vastavalt sellele mingi relee abil laseb voolu istmetraatidesse
- tarvaratrikid, üks kord maksta ja edasi auto kompuutrile valetada kuupäeva, hoida kuupäev kogu aeg sama

head meisterdamist! icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 11:49:08 vasta tsitaadiga

Ei pea isegi temperatuuri kontrollima, selleks on tagumik, kui piisavalt soe lülitad välja. Ühel autol oli termostaat pekkis ja mõtlesin et millega asendada, panin seniks otse kokku. Käis nii surmani.

Kui põlema läheb on autotootja süüdi sest kallutas kasutajat isetegevusele.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.


viimati muutis elukaz 05.08.2022 11:50:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 11:49:52 vasta tsitaadiga

kaua ei lähe - peagi tulevad kolkagarage custom softid välja icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 11:52:00 vasta tsitaadiga

Istmesoojendus on jah nii labane asi, et küll seal aliexpressist saab mingi automahapõletaja tellida ja nõmeda nupu kuhugi armatuuri installida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.08.2022 12:00:20 vasta tsitaadiga

Mersul pidavat 4ws kuutasuga olema või tulema, seda vist lahati ka siin kunagi.
See ikka eriti jabur kuna see süsteem vajaks seal niisamagi hooldust
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 12:05:32 vasta tsitaadiga

4ws ehk siis tagumised rattad saab raha eest pöörama panna?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.08.2022 12:06:48 vasta tsitaadiga

Jah
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 12:16:10 vasta tsitaadiga

See ju selline nišši värk, 99% täiesti kama sellisest vidinast.
Aga samas selle tootmine maksab parasjagu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 12:19:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Seal on alati ka võimalus, et mingi tüüp hakkab sult 100-punkti ülevaatuse järel mingi kulunud rattalaagri pärast 50% alla tingima. Pmst nagu siin, kus üks kerge kriips ja kolmandik hinnast asjal läinud.


Olles nüüd just enda auto üle last võõbata, võib laias laastus iga kriipsu, mille tahad korda lasta teha, aga mis nõuab värvimist ca 500 eur per detail väljaminekut arvestada. Uksel kriips või täke peal tähendab, et ka esi/tagatiib ja/või teine uks tuleb ka tõenäoliselt hajutada ja siis need summad kuhjuvad. Kui lapilise autoga nõus oled või vigastustest savi, saab ka muidugi odavamalt. Igatahes ise järgmine kord kasutatud autot ostes arvestan arvestan u sellise summaga iga kahjustunud detaili kohta. Eks siis juba saab vaadata, kas tingib hinnast alla või olen hiljem nõus oma rahakotist kinni taguma lisaks ostuhinnale. Muidugi võib ju ka kaskotada ka proovida, aga tõenäoliselt iga kivitäket ei taha ka kindlustus maksta või siis saad järgmise perioodi arvega selle tagasi tasuda icon_cool.gif

_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 05.08.2022 12:22:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.08.2022 12:24:40 vasta tsitaadiga

Miks sa uut autot ei osta? Tundub ikka väga jabur kasutatud auto puhul nii arvestama hakata
Kui just täielik hobikas pole, siis on auto ülevärvimine täkete pärast ülimalt mõttetu tegevus.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 12:26:56 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks sa uut autot ei osta? Tundub ikka väga jabur kasutatud auto puhul nii arvestama hakata


Kahjuks autotootjad vahetavad oma mudelivalikud teatud perioodi tagant icon_smile.gif Ning kui mitmeid aastaid plaan autot pidada, siis võib ju kohe alguses värvitööd ka ära teha. Vähemalt saad sileda pilliga kulgeda.

tsitaat:
Kui just täielik hobikas pole, siis on auto ülevärvimine täkete pärast ülimalt mõttetu tegevus.


Nõus, aga kui rämedalt anaalne selliste asjade osas olla, siis teisiti ei saa. Egas uue auto puhul ma peaks ka arvestama auto suht suurel määral (kaitse)kilega katmisega, mis ei ole ka just väga odav vähemalt nii palju kui asja uurinud. Ülevärviga samasse hinda ei lähe muidugi, aga paari kilo kanti küll.

_________________
Geek it til it MHz


viimati muutis Lotharius 05.08.2022 12:30:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 12:27:34 vasta tsitaadiga

Järelturul saab nende renditavate lisadega autodega huvitav olema. Müüakse sulle kasutatult täisvarustuses auto ja kuu aja pärast lisad lõpetavad töö ning hakkad rõõmsalt juurde plekkima icon_lol.gif
Pmst nagu järelmaksuga telefonide müük, kus kuu-kahe pärast telefon mustas nimekirjas.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.08.2022 12:28:21 vasta tsitaadiga

A pane parem kile siis värvi asemel, tunduvalt odavam
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 12:29:35 vasta tsitaadiga

Enne müüki teed factory reseti.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 12:31:07 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
A pane parem kile siis värvi asemel, tunduvalt odavam


Kui on täke või mõlk, siis seda kile ära ei kata

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.